סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ד' ספטמבר 25, 2024 10:29 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 81 הודעות ]  עבור לעמוד 1, 2, 3, 4  הבא
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: יורוליג 2017
הודעהפורסם: ה' יולי 28, 2016 2:30 am 
Sophomore

בלוג: הצג בלוג (0)
אני אתחיל לתת תמונת מצב סגלים ביורוליג, לאט לאט. נתחיל בכוכב האדום סתם כי יצא לי להסתכל עליהם:
עזבו: מילר (מכבי/פציעה), זירבס (מכבי), קינזי (ירושלים), ולדימיר סטימאץ'.
נשארו: דנגוביץ', מיטרוביץ', לאזיץ', סימוניץ', סימונוביץ', יוביץ' וגודוריץ'.
הגיעו: אוניין קוזמיץ' (פאו), צ'רלס ג'נקינס (מילאנו), נמניה בייליצה (דרושפאקה).
מה נשאר לעשות? להחתים שני שחקנים לעמדות הפורוורד, כנראה זרים במקום מילר וקינזי. מילאו יפה את עמדות הפנים עם קוזמיץ' ובייליצה והשלימו את החסר בגארדים עם ג'נקינס. החתמות בינוניות אבל כולם שחקנים מנוסים או כאלה שצריכים לפרוץ. נראה תלכיד מעניין, שאם יתחבר ימשיך לעשות צרות ביורוליג.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יולי 28, 2016 6:24 pm 
Sophomore

תמונת מצב אנאדולו אפס:

הביאו את פראסוביץ' במקום איבקוביץ' כמאמן.
עזבו: סאריץ' (פילי), טיוס (גלא), קרסטיץ' (גלא), באטוק (דרושפאקה), ג'ון דיבלר (גלא), אחמט דובריוגלו (פנר), אמירקאן קוסוט
נשארו: באלבאיי, דריק בראון, ג'די עוסמאן, ג'ייסון גריינג'ר (לפחות בינתיים), הוארטל, דאנסטון, קורקמאז, באייקן
הגיעו: דשון תומאס (די ליג), אלן אומיץ' (גראן קנריה), טיילר האניקט (חימקי), סאמט גאייק (קרשיאקה בהשאלה מדרושפאקה)

קיץ מבלבל באפס, אבל נראה לי שאנחנו רק באמצע הדרך וחסרות עוד שתי החתמות משמעותיות. החתימו שני שחקנים מעולים, אבל שניהם על אותה עמדה ובלי קליעה מספיק טובה מבחוץ (תומאס והאניקט, למרות שהשני משחק גם 4 לפעמים). הביאו את אחד הסנטרים החמים בשוק (אומיץ'). הביאו מאמן שהצליח מאוד בעונה שעברה. מצד שני - אין מחליף לסאריץ', אין מחליף לדיבלר. הצליחו לשמור על נכסים כמו בראון והוארטל. מניח שיגיעו לפחות עוד שחקן-שניים שידחקו את הטורקים הצעירים לקצה הרוטציה (קורקמאז שוב לא יקבל דקות...), ויכול להיות שישחררו את גריינג'ר (לא זוכר איפה ראיתי דיווח שהוא מועמד לכל מיני מקומות ולא ברור אם הוא נשאר).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוגוסט 07, 2016 8:14 pm 
Sophomore

אם הזכרת את ז'לגיריס, ניתן דו"ח מצב על הסגל שלה:
מאמן: שאראס (נשאר)
עזבו: ג'רום רנדל (אוסטרליה?), וויוקאס (קובאן?), מרטי פוצ'יוס (מורסיה), אוליבייה האנלן
בספק: ג'וש הארטנשטיין, סאז'וס
נשארו: ברוק מוטום, לקאביצ'יוס, סייבוטיס, יאנקונאס, יבטוקאס, ליפקביצ'יוס, אולנובאס.
הגיעו: ליאו ווסטרמן (לימוז'), אוגוסטו לימה (השאלה מריאל), קווין פאנגוס (גראן קנאריה), ארתוראס מילאקניס (מילאקניס)

קיץ סולידי גם לז'לגיריס - התקציב לא מאפשר החתמות מפוצצות ואפילו בתוך זה הצליחו עם ההבאה של ווסטרמן שאמור לפרוץ כבר איזה 4 שנים, אוגוסטו לימה בעונת התחשלות נוספת על חשבון ריאל מדריד וקווין פאנגוס שהראה שהוא בובה של שחקן. מילאקניס זה עוד ליטאי טוב, אבל זה ממש לא משהו שמשנה את המצב של ז'לגיריס. להערכתי - מקום אחרון ביורוליג בעונה הקרובה, במאבק עם באמברג שכרגע ממש לא ברור איך היא תראה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוגוסט 17, 2016 9:37 pm 
Sophomore

אז סמואלס עוזב אבל דורסי נשאר לעוד שנתיים. תמונת מצב ברצלונה:
מאמן: ברצוקאס החליף את פסקוואל אחרי הסאגה במינוי של שאראס. מעניין לראות איך הוא יתפקד שם, עשה יופי של עונה בקובאן וכמובן שלא נשכח לו את הגביע הענק עם אולימפיאקוס שאף אחד לא נתן לה סיכוי.
עזבו: אברינס (אוק' סיטי), סמואלס (סין), סאטורנסקי (וויזארדס), קרלוס ארויו
נשארו: דולמן, פרפרוגלו, ריבאס, לוואל (פצוע), דורסי, נבארו, וזנקוב, אריקסון, אולסון, טומיץ'
הגיעו: טייריס רייס (חימקי), קופונן (חימקי), ויקטור קלאבר (קובאן), גיים ויוס (כבר רשמי? אתר היורוליג מתכחש לזה)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוגוסט 21, 2016 8:29 pm 
Sophomore

אחת הקבוצות המרתקות לעונה הבאה היא דרושפאקה.
מאמן: בלאט החליף את מחמוטי וזה אולי הצעד הראשון בבניית קבוצה מאומנת ודומיננטית.
עזבו: מילקו בייליצה (הכוכב האדום), רג'י רדינג (באיירן?), ג'אמונט גורדון, מרקוישווילי (?), צ'טין, ארסלן (?)
נשארו: ארדן, אלדמיר, יגמור, הראנגודי, סלוטר, ווילבקין
מתנדנדים: פרלדזיץ', סאבאס
הגיעו: וויל קלייבורן (חולון), ג'יימס אנדרסון (סקרמנטו), אדריאן מוארמן (באנוויט), דייריס ברטאנס (בילבאו), בראד וונאמייקר (באמברג), בירקאן באטוק (אפס)

המצב כרגע עוד לא ממש ברור. אני מעריך ששלושת אלה שרשמתי כמתנדנדים ישארו בסופו של דבר, אולי מינוס אחד הגבוהים. הקו הקדמי כולל בודאות את ארדן, אלדמיר, ומוארמן שזה בטח לא מספיק. בכל מקרה יש פה כמה סימני שאלה לא קטנים, כמו מי ינהל את המשחק מהקו האחורי. וונאמייקר הוא אחלה קומבו גארד אבל חייב עוד מנהל משחק, קלייבורן ואנדרסון שחקנים ורסטיליים מאוד ואני מניח שבלאט כבר יבנה פה איזה תלכיד טוב, אבל מעניין מאוד איך זה יראה.

נערך לאחרונה על ידי zurkin בתאריך א' אוגוסט 21, 2016 8:50 pm, נערך פעם אחת בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' ספטמבר 02, 2016 7:17 pm 
Sophomore

נמשיך בסקירה של קבוצות היורוליג, והפעם פנרבחצ'ה.
מאמן: ז'ליקו נשאר, כמובן. אחרי עונה טובה וכמעט תואר יורוליג ראשון, אבל בעיקר קבוצה מצוינת ששיחקה בשיטה שלו והתקדמה שלב אחד מעבר למה שהטורקיות הצליחו בעבר (או בעצם, למה שפנר עשתה עונה אחת קודם). הקבוצה עצמה לא ממש התחזקה ובעצם לא ממש השתנתה, וזה מעניין ומיוחד בנוף של הכדורסל האירופאי.
עזבו:
היקמן (מילאנו), יורטסבאן
נשארו:
אנטיץ', אודו, דיקסון, הרסק, בוגדנוביץ', מחמטוגלו, סלוקאס, דאטומה, קאליניץ', וסלי
הגיעו:
נאנלי (אוולינו), דווירוגלו, דוראן

בעצם, חוץ מנאנלי ואולי קצת דווירוגלו לא הצטרפו שחקנים לרוטציה. גם אלה שכן הצטרפו הם לא באנקרים או כאלה שיחליפו שחקני חמישייה. אני מניח שפספסתי שחקן טורקי או שניים שהצטרפו והם חברה מוכשרים, אבל לא כאלה שישנו את הקבוצה כרגע. קבוצה חזקה - כן, אבל קבוצות אחרות ידעו מה מצפה להן, ממה להיזהר ומה נקודות התורפה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה: Re: יורוליג 2017
הודעהפורסם: ש' ספטמבר 03, 2016 10:04 pm 
Sophomore

לא יודע אם יש לת'רד הזה זכות קיום בפני עצמו, אבל נמשיך לעדכן עד שימאס. והפעם בעקבות ההחתמה של ניקולס בפאו, נראה מה הם עשו בקיץ האחרון.
עזבו:
דיאמנטידיס (פרש), ראדוליצה (מילאנו), סשה פאבלוביץ' (?), מרקיז היינס (ונציה), ולדימיר יאנקוביץ' (ולנסיה), פפאיאניס (סקרמנטו), קוזמיץ' (הכוכב האדום), אליוט וויליאמס (לפי וויקיפדיה הוא בווריירס), וינס האנטר (?).
נשארו:
קלאת'ס, גיסט, חראלמפופולוס, בוכרידיס, פוטסיס, פפאס, ג'יימס פלדיין, קלאיצקיס, לונציס.
הגיעו: פט קלאת'ס (אסטנה), בורוסיס (לבוראל), דמיטריס ניקולס (צסק"א), קיי סי ריברס (ריאל), כריס סינגלטון (קובאן), מייק ג'יימס (לבוראל)

עוד קבוצה עם המון שינויים, אבל בשלד שנשאר יש כמה חלקים חשובים (כמו קלאת'ס וגיסט) והחתמות גדולות ומרשימות. זאת צריכה להיות הקבוצה של קלאת'ס, אבל ההגעה של מייק ג'יימס, סינגלטון ובורוסיס אחרי עונה טובה מאוד של שלושתם יכולה ליצור יופי של קבוצה. תפסו שלושה מהשחקנים שהיו הכי מבוקשים בשוק באירופה הקיץ והחתימו גם פילרים טובים (קלאת'ס, ניקולס).
עוד דבר טוב פה הוא האיזון - בגארדים יש את קלאת'ס, ג'יימס, פלדיין, בפורוורדים את ריברס, ניקולס, קלאת'ס, גיסט ובסנטר את בורוסיס וסינגלטון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' ספטמבר 03, 2016 11:05 pm 
מנהל פורום

היו דיבורים על גרשון לשם, לא יודע אם גרשון היה החתמה טובה או לא, מה שבטוח שהמאמן הנוכחי הוא סוג של דרוקר היווני
מאמן נטול השראה ויצירתיות לחלוטין

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ספטמבר 04, 2016 2:36 am 
Hall of Famer

zurkin כתב:
לא יודע אם יש לת'רד הזה זכות קיום בפני עצמו

בוודאי שיש .
נחמד שהכל מרוכז כך , וניתן גם לבצע השוואה מהירה בין סגלי הקבוצות .
תודה גם על הניתוחים המלווים .

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ספטמבר 04, 2016 10:26 pm 
Junior

אני צופה עוד עונה שחונה לפאו. פרט לבורוסיס, לא הביאו שום שחקן שהוא קליבר רציני שיביא אותך לפיינל פור. מייק ג'יימס וסינגלטון הם באמת שחקנים חביבים, אבל הבעיה היא שהם בשום אופן לא יותר מזה. בנוסף, כמו שאמר אוריאל המאמן שלהם הוא בין המשעממים שקיימים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ספטמבר 04, 2016 11:11 pm 
Sophomore

זה כן אני כתב:
אני צופה עוד עונה שחונה לפאו. פרט לבורוסיס, לא הביאו שום שחקן שהוא קליבר רציני שיביא אותך לפיינל פור. מייק ג'יימס וסינגלטון הם באמת שחקנים חביבים, אבל הבעיה היא שהם בשום אופן לא יותר מזה. בנוסף, כמו שאמר אוריאל המאמן שלהם הוא בין המשעממים שקיימים.

בואנה, מייק ג'יימס דפק עונה נהדרת בלבוראל. אני חושב שהוא מאוד מתאים ליד שחקן אחראי כמו קלאת'ס, ואז הקבוצה תרוויח הרבה יותר. סינגלטון הוא השחקן שמשחק בדקות אחרונות, זה שאתה סומך עליו שייתן את ההגנה והריבאונד וההאסל כשזה חשוב. אני באמת מאמין שהם יופי של החתמות, עם מלא אפסייד.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ספטמבר 04, 2016 11:35 pm 
Junior

שלא תבין לא נכון, אני מאוד מחבב את מייק ג'יימס. אחלה שחקן שבעולם, שאם נניח הם היו מביאים אותו בקיץ שעבר הייתי מלקק את האצבעות. אבל בעונה האחרונה הוא לא היה טוב כמו שציפיתי ממנו להיות. יכול להיות (והלוואי) שזה כן יקרה בפאו, אבל עד אז הוא עוד טעון הוכחה לדעתי.
והאמת היא שאני אולי בין הבודדים שלא ראו משהו מעניין בסינגלטון, לפחות התקפית. נראה שחקן מאוד גמלוני ומגושם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' ספטמבר 08, 2016 8:30 pm 
Sophomore

טוב אז הדיבורים על פאו מובילים אוטומטית לויטוריה. עוד קבוצה עם קיץ מעניין מאוד, החתמות עם אפסייד אדיר וסיכונים לא קטנים.
מאמן:
פראסוביץ' הלך לכסף הגדול בטורקיה (אפס) אחרי שבעונה שעברה הוא הוציא המון משחקנים שלא תמיד הצליחו לעשות את זה לאורך הקריירה שלהם. במקומו הגיע סיטו אלונסו, שאימן את בילבאו בשתי העונות האחרונות ולפני כן את סן סבסטיאן וחובנטוד. לקח מדליית ארד עם נבחרת ספרד עד גיל 20 ב2013 והיה העוזר של סקריולו בנבחרת ספרד במונדובאסקט 2014. חוצמזה מכל הפרטים היבשים האלה אני לא יודע להגיד עליו הרבה, מעניין איך הוא יעשה את המעבר לליגה של הגדולים.

עזבו:
בורוסיס (פאו), מייק ג'יימס (פאו), פלאניניץ' (גראן קנאריה), דריוס אדאמס (שיניאנג, סין), ברטאנס (סן אנטוניו), קוזייר (באמברג), קורובאצ'ו (אוברידורו), ממאדו דיופ (בלגיה).

נשארו:
יאקה בלאזיץ', אדם האנגה, קים טילי, אילמאנה דיופ, טורניקה שנגלייה

הגיעו:
ברניאני (ברוקלין), שיין לארקין (ברוקלין), רודריג בובואה (שטרסבורג), ראפא לוז (פלמנגו), דניאל בורדינגון (הואסקה, ליגה 2 בספרד), טאדאס סדרסקיס (הואסקה, ליגה 2 בספרד), יוהאן וויגטמן (פרנקפורט)

בגדול - שינויים מגניבים מאוד. זה יכול להתחבר ולהיות להיט כמו עונה שעברה וזה יכול להתרסק עם מיליון זריקות של ברניאני ושכונה מטורפת של בובואה ולארקין. אבל - לארקין בעיני יכול להיות שחקן נהדר באירופה, לבובואה יש יתרונות שאין להרבה שחקנים ביבשת וברניאני הוא כלי התקפי יעיל מאוד ברמת NBA, ככה שיש פוטנציאל אדיר. נשאר מהעונה שעברה שלד יעיל עם האנגה, טילי, בלאזיץ' ושנגלייה אבל בעיני יש להם חיסרון גדול מאוד מתחת לסל כרגע. אני יודע שכל הפרשנות שלי פה היא דו קוטבית ברמת אלי אוחנה, אבל באמת שאין לי שום מושג או יכולת לנתח את הסגל הזה אחרת.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' ספטמבר 08, 2016 8:39 pm 
מנהל פורום

על פניו נחלשה, מייק ג'יימס, דריוס ובורוסיס, היו הצלחה אדחרה בעונה שעברה הסיכוי שלארקין וברניאני יחפו עליהם קטן
ברטאנס לא מספיק טוב לNBA הוא יחזור לאירופה, השאלה רק כמה שנות חוזה מוטח יש לו, כשיגמרו השנים האלה, הוא יחזור לאירופה כמו גדול. זה גם מה שאמרתי על כספי אגב

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' ספטמבר 08, 2016 8:55 pm 
Sophomore

הקבוצה הקודמת היתה שיטתית, טובה ואתלטית במיוחד ולכן היא הצליחה. אני לא יודע אם מאמן לא מנוסה יצליח לחבר את כל הסימני שאלה האלה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' ספטמבר 08, 2016 9:13 pm 
Junior

אני קצת סוטה מהדיון העיקרי של הת'רד הזה, כדי לתהות על הפורמט החדש ועל כמות הכסף שהוא אמור בתיאוריה להכניס. אני לא בטוח שהבנתי מה תוכן ההסכם עם חברת IMG. מה אמור להיות התפקיד שלה? לשווק את היורוליג? היא מכניסה בפועל כסף למפעל? ואיך זה שדווקא שהתחיל לו כל הסכסוך עם פיב"א, ביורוליג מצאו לנכון לעשות שימוש ב"אס" הזה?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' ספטמבר 08, 2016 10:34 pm 
Junior

אגב, יש מצב שויטוריה איבדה את הספונסר שלה?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' ספטמבר 08, 2016 11:55 pm 
Sophomore

זה כן אני כתב:
אגב, יש מצב שויטוריה איבדה את הספונסר שלה?

הם מחליפים בנק כל שנה. או שהבנק מחליף שם כל שנה. פעם זה היה טאו, הפך לקאחה, קוצ'ה, סאסקי, ועכשיו הם סתם ויטוריה-גאסטייז באסקוניה. לא זוכר קבוצה שהחליפה כל כך הרבה שמות בכל כך מעט שנים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' ספטמבר 09, 2016 12:56 am 
Junior

אבל עכשיו אין להם בכלל ספונסר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' ספטמבר 09, 2016 2:16 am 
Junior

zurkin כתב:
הם מחליפים בנק כל שנה. או שהבנק מחליף שם כל שנה. פעם זה היה טאו, הפך לקאחה, קוצ'ה, סאסקי, ועכשיו הם סתם ויטוריה-גאסטייז באסקוניה. לא זוכר קבוצה שהחליפה כל כך הרבה שמות בכל כך מעט שנים.

לא הכרת את הבולוניות ומילאנו בשנות ה90 תחילת 2000?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' ספטמבר 09, 2016 10:14 am 
Sophomore

Dovi כתב:
zurkin כתב:

לא הכרת את הבולוניות ומילאנו בשנות ה90 תחילת 2000?

אתה צודק ובודאי שהכרתי - ועדיין מרגיש לי שויטוריה החליפה פשוט המון שמות/ספונסרים בזמן קצר יחסית.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' ספטמבר 10, 2016 5:03 pm 
Sophomore

אחת הקבוצות המפתיעות של העונה שעברה, ועוד אחת שעברה שינויים משמעותיים הקיץ זאת באמברג.
מאמן:
טרינקיירי נשאר. הוכיח את עצמו כמאמן יורוליג ואני מניח שזאת העונה האחרונה שלו בבאמברג ובעונה הבאה הוא כבר יקפוץ מדרגה לקבוצה גדולה יותר.

עזבו:
בראד וונאמייקר (דרושפאקה), דניאל שמידט, אנדראס אובסט (גיסן, בהשאלה)
נשארו:
אליאס האריס, פטריק האקמן, יאסין אידביהי, ניקולו מלי, דריוס מילר, ניקוס זיסיס, דניאל ת'ייס, לאון קראצר, אלכסיי ניקוליץ', לאון ראדוסביץ', לוקה שטייגר, יאניס סטרלניקס
הגיעו:
ולדימיר ורמיינקו (רג'יו אמיליה), פביאן קוזייר (לבוראל ויטוריה), מאודו לו (מכללות), לואיס אולינדה (המבורג, גרמניה ליגה 2)

מעט מאוד שינויים, אבל וונאמייקר הוא אובדן מאוד משמעותי. מי שבעצם אמור למלא את החלל שלו זה קוזייר שלא הצליח להוכיח את עצמו בויטוריה. היה אמור להיות הוארטל הבא, במקום זה הפך לשחקן שולי בויטוריה. יצא לי לראות את ורמיינקו קצת ברג'יו בעונה הקודמת - לא מדובר בלהיט גדול. עדיין ריבאונדר מעולה אבל מאבד המון, עושה עבירות לא חכמות וכבר לא השחקן היעיל והאקס פקטור שהוא היה בקאזאן.
חוצמזה יש בקבוצה הזאת הרבה שחקנים בינוניים שנהנו בשנה שעברה מהשיטה והחיבור הקבוצתי - זיסיס, מלי, ת'ייס, מילר, האריס, סטרלניקס וראדוסביץ'. אני מניח שהם ימשיכו להראות את אותה היכולת גם בעונה הבאה, אבל חסר להם מישהו חזק ללכת אליו בדקות אחרונות של משחקים צמודים כמו שהיה עם וונאמייקר בעונה שעברה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' ספטמבר 10, 2016 7:05 pm 
Junior

קוזייר לא היה שולי בכלל בויטוריה. היה נחמד מאוד אפילו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' ספטמבר 10, 2016 7:59 pm 
Sophomore

זה כן אני כתב:
קוזייר לא היה שולי בכלל בויטוריה. היה נחמד מאוד אפילו.

לא השתלט על עמדת הרכז הפותח כמו שנדרש ממנו כשהוארטל עזב, ובעצם נשאר עוד רכז חביב ולא יותר מזה. לא סתם אף אחד לא נלחם עליו שישאר שם ולא קפצו עליו קבוצות גדולות מבאמברג. ולעניין הסגל של באמברג - לא מחליף מספיק טוב לוונאמייקר בעיני.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ספטמבר 13, 2016 9:24 pm 
Sophomore

גלאטסראיי סגרה את הסגל עם טיבור פלייס:
מאמן:
ארגין עתאמן האינסופי נשאר, והפעם עם קצת קבלות אחרי שזכה ביורוקאפ אבל הפסיד בחצי גמר הליגה 3-1 לפנרבחצ'ה. אני אישית לא אוהב אותו ולא תופס ממנו בכלל, חושב ששנים הוא מחזיק בסגלים נוצצים ויקרים ומוציא מהם (כמעט) תמיד פחות מהפוטנציאל.

עזבו:
אריק מק'ולום (סין), צ'אק דייויס, לאזמה (?), איזט טורקילמאז', דושאן קאנטקין
נשארו:
אגה אראר, ספאק אדג'ה, סינאן גולר, קוקסאל, מיצוב, שליב
הגיעו:
טיבור פלייס (יוטה/די-ליג), אלכס טיוס (אפס), ג'סטין דנטמון (סין), אוסטין דיי (פזארו), ראס סמית' (די-ליג), ג'ון דיבלר (אפס), דיון תומפסון (באיירן), אמיר פרלדזיץ' (דרושפאקה), קאן קורקמאז (אושק), אורחן האצ'ייבה (ליגה 2 - טורקיה), ננאד קרסטיץ' (אפס, כנראה פרש)

גאנרים (מק'ולום) ובלאגניסטים (לאזמה) הלכו, גאנרים (דנטמון, סמית') ובלאגניסטים (טיוס) הגיעו. הקבוצה החליפה את פניה באופן מאוד קיצוני, כמעט כמו שמכבי עשתה. סגל רחב מאוד (16 שחקנים על הנייר, 14 בפועל), שלושה גבוהים איכותיים ומוכחים ברמת היורוליג שהגיעו (טיוס, דיון, פלייס). המון כישרון ויכולת התקפית מהקו האחורי (דיבלר, סמית', דנטמון). השאירו שחקני "ליבה" כמו גולר, שילב ומיצוב שיוכלו לתת דקות מנוחה ולהיות שחקנים משלימים טובים. זה הרבה מאוד אתלטי ואקספלוסיבי בטירוף, אבל אני לא רואה שום סיכוי שעתאמן מצליח לשלוט על כל החבורה הזאת.
עוד דבר - חשבתי שהוא נשאר בדרושפאקה, אבל אני רואה עכשיו שפרלדזיץ' רשום באתר היורוליג בגלא. לא הכוכב שהוא היה צריך להיות, אבל עדיין שחקן יעיל ומנוסה, ומוביל כדור שלא חושב רק זריקה כמו היתר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 81 הודעות ]  עבור לעמוד 1, 2, 3, 4  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Capricorn, ItaySegev, הודי, נביא בעירו, עופר האדום, ציפה דריפה אלמדלסי ו 20 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: