סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו א' ספטמבר 29, 2024 2:16 am

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 719 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 ... 29  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: א' ספטמבר 11, 2016 7:24 pm 
Freshman

בלוג: הצג בלוג (0)
רק שעמדת הרכז פה היא קריטית. רוב הטובות ביורוליג בדרך כלל זאת העמדה הכי טובה שלהם. זאת גם העמדה הכי חשובה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ספטמבר 11, 2016 7:36 pm 
Sophomore

בהנחה שמדובר באותו שחקן שעזב את אירופה, איזה סמול פורוורד כיום טוב יותר מסוני ווימס?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ספטמבר 11, 2016 7:46 pm 
Junior

על פי פרסומים גאלא׳ קרובה להחתים את פלייס ב700k.

אני אישית חושב שעדיין מכבי עשתה נכון שהעדיפה את אייברסון ולא אותו מבחינת מה שהיא היתה צריכה מעמדת סנטר מחליף.

נערך לאחרונה על ידי Dovi בתאריך א' ספטמבר 11, 2016 7:47 pm, נערך פעם אחת בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ספטמבר 11, 2016 7:46 pm 
Freshman

לא בטוח שיש. מצד שני זאת עמדה פחות חשובה בכדורסל המודרני, בטח מעמדות 1 ו 4. כמה קבוצות זכו ביורוליג עם רכז חלש?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ספטמבר 11, 2016 7:54 pm 
מנהל פורום

מיכאל כתב:
בהנחה שמדובר באותו שחקן שעזב את אירופה, איזה סמול פורוורד כיום טוב יותר מסוני ווימס?

השחקן שעזב את אירופה כמו גם גאודלוק ברמת היכולת האישית, מדובר בשחקנים הכי טובים בעמדות שלהם, אבל בכל מה שקשור להגעה למאני טיים וערך מוסף לקבוצה הם תמיד היו חשודים בעיני

פדרמן
העמדה הכי חשובה במגרש מאוד משתנה, לברון משחק בעמדה שלוש והוא אלוף העולם
ארווינג לא רכז טבעי אלא סקורר שהוצב בעמדה אחד וגם הוא אלוף העולם
עם כל הכבוד לגרין (של גולדן סטייט) ועמדה ארבע שלו בלי הגנה על הטבעת של הסנטר האוסטרלי הלכה האליפות של גולדן סטייט

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ספטמבר 11, 2016 7:58 pm 
Freshman

אנחנו באירופה לא בנבא. פה העמדה החשובה לא השתנה כבר המון זמן. המשחק פה ובנבא שונה לחלוטין זה לא אותו כדורסל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ספטמבר 11, 2016 8:02 pm 
Freshman

אגב גארד יוצר שזאת העמדה גם של גאודלוק וגם של ווימס בסופו של דבר זה משהו מאד חשוב וקריטי אבל אם תשאל אותי היה בהחלט עדיף לוותר על אחד מהם ובמקום להחתים רכז מוביל. אני גם לא בטוח שזה לא מה שכיוונו וניסו במכבי אבל כשלא מצאו התפשרו על גאודלוק. ועדיין אם נחפש נתקשה למצוא קבוצה שזכתה ביורוליג כשעמדת הרכז שלה כל כך חלשה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ספטמבר 11, 2016 8:19 pm 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

פייק פדרמן כתב:
אגב גארד יוצר שזאת העמדה גם של גאודלוק וגם של ווימס בסופו של דבר זה משהו מאד חשוב וקריטי אבל אם תשאל אותי היה בהחלט עדיף לוותר על אחד מהם ובמקום להחתים רכז מוביל. אני גם לא בטוח שזה לא מה שכיוונו וניסו במכבי אבל כשלא מצאו התפשרו על גאודלוק. ועדיין אם נחפש נתקשה למצוא קבוצה שזכתה ביורוליג כשעמדת הרכז שלה כל כך חלשה.

כן, אין ספק שהתפשרו על גאודלוק...
מה הרעיון להחתים עוד רכז כשיש כבר 2 שרצו שימשיכו (מקל ואוחיון) ולא יכולים לשחק בעמדה 2 בהתקפה ועוד רכז שרצו להיפתר ממנו (רוצסטי)?
אני מתאר לעצמי שהם לא היו מתנגדים להביא גארד סקורר כמו דילייני או וונאמייקר, אבל אני דוקא רואה את היתרון בלהביא מישהו כמו גאודלוק שמצד אחד הוא סקורר נהדר ומצד שני לא חייב את הכדור כל הזמן ביד אלא יכול להיות בעיקר זה שמסיים.
אני גם חושב שמגזימים פה עם הירידות על מקל ואוחיון. מקל אמנם לא עזר למכבי להעפיל מבית היורוקאפ ובאמתחתו רק חצי עונה סבירה ביורוליג אבל היתה סביבו קבוצה באמת איומה ולא מחוברת כשהוא הגיע ואני עדיין מאמין שאת מה שמכבי צריכה מהרכז שלה העונה (הגנה ויכולת מסירה) הוא יכול לתת, ואוחיון (כשהוא בריא) הוא אחד הרכזים המחליפים הטובים ביורוליג, שחקן שיכול להיכנס למשחק ולשנות אותו עם האנרגיות שהוא מביא בהגנה ובדברים הקטנים.

ולגבי קבוצה שזכתה בלי רכז צמרת, לא צריך ללכת כל כך רחוק אחורה. אולימפיאקוס זכתה שנתיים רצוף כשספנוליס שימש כשוטינג גארד (שמחזיק אמנם בכדור הרבה) אבל הרכזים היו שיא הבינוניות (אייסי לואו, סלוקאס, מנצאריס וגצביציוס).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ספטמבר 11, 2016 8:26 pm 
Freshman

הכוונה בהתפשרות זה בעמדה לא ברמת השחקן. ספנוליס לא היה שוטינג גארד אלא רכז לכל דבר ועניין. לידו היו שחקנים שהם גם רכזים ובעיקר שחקנים הגנתיים יותר וזה בסדר אבל הוא ריכז ושיחק את הפיק אנד רול כמעט כל התקפה כשכל המשחק שלהם כמעט התבסס על הפיק אנד רול שלו. גאודלוק הוא שני רק לדה קולו כנראה בעמדת הקלעי\סקורר. הבעיה שהוא לחלוטין לא רכז או שחקן שמייצר לאחרים, ככה שאי אפשר לשחק איתו כמו ספנוליס באולימפייקוס (אחרת זה לא היה בעיה).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ספטמבר 11, 2016 8:45 pm 
Sophomore

לומר שהחתמה של גאודלוק זו ״התפשרות״ זה בגדר הזיה - לא משנה מה הנסיבות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ספטמבר 11, 2016 9:04 pm 
Junior

ראיתי כמה מהלכים של קולטון אייברסון, נראה שחקן בסגנון כמו תומאס רובינסון, אתלטי, חזק, הרבה אנרגיה. נראה לי שיהיה שחקן טוב בשבילכם

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ספטמבר 11, 2016 9:13 pm 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

פייק פדרמן כתב:
הכוונה בהתפשרות זה בעמדה לא ברמת השחקן. ספנוליס לא היה שוטינג גארד אלא רכז לכל דבר ועניין. לידו היו שחקנים שהם גם רכזים ובעיקר שחקנים הגנתיים יותר וזה בסדר אבל הוא ריכז ושיחק את הפיק אנד רול כמעט כל התקפה כשכל המשחק שלהם כמעט התבסס על הפיק אנד רול שלו. גאודלוק הוא שני רק לדה קולו כנראה בעמדת הקלעי\סקורר. הבעיה שהוא לחלוטין לא רכז או שחקן שמייצר לאחרים, ככה שאי אפשר לשחק איתו כמו ספנוליס באולימפייקוס (אחרת זה לא היה בעיה).

אבל מקל, אוחיון, ווימס וגם ראד הם שחקנים שמייצרים לאחרים.
אני לא רואה סיבה שבקבוצה עם 4 סקוררים לא יהיה רכז שבעיקר אמון על המסירה. לא לשכוח שמקל מסוגל לייצר לעצמו, הוא אמנם מתקשה בקליעה מבחוץ אבל יודע לחדור ולמשל במשחק ההדחה מול ניז׳ני הוא אולי היחיד שתפקד בדקות האחרונות, פשוט לצידו לא היו שחקנים כמו גאודלוק, ווימס וראד שכולם יכולים לייצר מכדרור, אלא רוצ׳סטי וסמית׳ שבעיקר זורקים מבחוץ ורנדל שבעונה שעברה לא היה מסוגל לסיים סל שלא במתפרצת (וגם הצליח להיפצע בריצה למתפרצת בשני משחקים רצופים).

בנוסף, בעונה שעברה למקל לא היתה שום מטרה בפנים ואף שחקן שמצטיין בפיקנרול ואילו השנה יש לו שני גבוהים, אחד שמתמחה במשחק פוסט (צירבס) ואחד שמתגלגל מצוין לסל אחרי חסימה (אייברסון). אני לא חושב שמקל שיחק לצד כמות כזו של כישרון מאז עונת האליפות בחיפה (ואני מתעלם מקריירת המנש הקצרה שלו בה בעיקר שיחק עם שחקני הספסל ועדיין היה לו asist rate די גבוה).

ההרגל הרע העיקרי שגל יצטרך להיגמל ממנו זו הכדררת והוא יהיה מוכרח להגיע לפאנצ׳ים ההתקפיים יותר מהר או לדעת לוותר על הכדור כשהוא נתקע ללכת לפינות ולהמתין למסירה מאחד הסקוררים האחרים ואם וכשתגיע המסירה, לא להתבייש לזרוק (אני מקווה מאוד שהוא עבד על הקליעה מהפינה כי אין סיבה שהוא לא יתמקצע משם כמו שאוחיון התרגל לשלשות אלכסוניות).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ספטמבר 11, 2016 9:28 pm 
Freshman

ולכן המון תלוי במקל וביכולת שלו לענות על סימני השאלה ובאמת לנהל את המשחק כמו שצריך ולחבר את העסק שיעבוד. אבל עדיין יש סימן שאלה על היכולת שלו לעשות את זה ברמות הגבוהות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ספטמבר 11, 2016 11:02 pm 
Freshman

מקל צריך להראות שהוא גם מסוגל לאיים על הסל, בין אם זה שלשות או חדירה, הוא ואוחיון לא צריכים לעשות את זה הרבה, רק להגיע למצב שההגנות בצד השני סופרות אותם כשחקנים שאסור להשאיר אותם לבד מחוץ לקשת או לא להיצמד להם לגופייה בכלל, אם אם שניהם ייצרו משהו כמו 15 נקודות ביחד זה יספיק, וזה לא יותר מדי לבקש.

לגבי הסגל שלקח את היורוליג ב-2014, קודם כל בלו לא היה השחקן הכי טוב בעמדה שלו, מירוטיץ' וחריאפה היו הטובים באירופה, אבל הוא הופיע כמו גדול לפיינל פור ואיזן את המאץ' אפ מולם.

לגבי עמדת הרכז, כשרייס התאקלם והחל לנצל יותר ויותר את יתרון הצעד הראשון שלו, וגם את שיתוף הפעולה עם טיוס והחיפוי שטיוס מייצר לו, זה עזר לו לצבור דומיננטיות, גם זה שלידו שיחקו סמית ובלו הוריד הרבה לחץ בגלל יכולת הקליעה שלהם, והיכולת שלהם ליצור נקודות גם בעצמם, היקמן נתן סוג של גיבוי וגם סיוע בהובלת כדור, אבל הוא לא בדיוק היה יציב בקליעה שלו, ולא סקורר יציב, אוחיון היה סולידי, אבל לא דומיננטי במיוחד, ואינגלס בשלב מסוים נעלם לו. בת'כלס היו משהו כמו 7-8 שחקנים שדי החזיקו את העסק, דומה לקבוצה של 2003-2004 שגם אז הרוטציה הייתה בת 7-8 שחקנים, העונה מדברים גם על רוטציה של 12 שחקנים, זה יהיה קשה מאוד ליישום בשלב ראשון, אבל אני מאמין שדי מהר נראה שימוש בחמישייה השנייה, רוטצייה של 10 שחקנים תהיה רק נקודת הפתיחה, ובכלל יש הרבה איכות בחמישייה השנייה, יש את סילי שנחשב אפור לעומת הזרים האחרים, אבל מישהו ממש זוכר מאיפה רייס הגיע למכבי ? יש את סמית כמובן, אלכסנדר שנותן איכות בהתקפה, אייברסון שעוזר בריבאונד התקפה וסיומות, ואוחיון שתמיד נחשב רכז מחליף סולידי, יש גם את שגב ולנדסברג שיכולים לכסות ביחד את עמדות 2 עד 5, ולהתברג ביחד או לחוד בחמישייה השנייה אם יצטרכו. אז יש גם תחרות על מקום בחמישייה השנייה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ספטמבר 11, 2016 11:29 pm 
Junior

אני ממש מחבב את אלכסנדר ועדיין מסוקרן לדעת איזה איכויות הוא נותן בהתקפה, אם תוכל לפרט.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ספטמבר 11, 2016 11:53 pm 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

אלכסנדר מסוגל לתת קליעה מחצי מרחק ואתלטיות, בין אם זה ריבאונד התקפה, סיומת מעל הטבעת והתגלגלות לאליהופים וגם קליעה לא רעה מ3 מהפינות.
השאלה אם הוא יצליח להביא את הכל לידי ביטוי במסגרת הקבוצה תחת אדלשטיין או שימשיך לא להבין את התרגילים וארז יתייאש ממנו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' ספטמבר 12, 2016 1:28 am 
Hall of Famer

אלכסנדר היה בשנה שעברה שחקן מוביל ( קיבל 27 דקות למשחק ) בקבוצת יורוליג חלשה . הוא קלע ב-37% מזעזעים לשתיים ( בטח הרבה זריקות "2 ארוך" על פנים של שחקנים ... ) , פחות משלשה למשחק ב-30% , וגם מסר פחות מאסיסט למשחק .
עם כזו תרומה התקפית , אני בכלל לא אתפלא אם הוא פשוט יישאר מחוץ לסגל . פניני לא יישב פעמיים בשבוע בחוץ בגלל מעמדו כשחקן ותיק , קפטן , סמל וכו' וכו' , לשגב יש את המעמד שלו כשחקן שיש לטפח - וזה משאיר את אלכסנדר "די באוויר" לתפיסתי .
אם הוא לא ינצל צ'אנסים בפתיחת העונה , לא אופתע גם מפרידה הדדית בין הצדדים .

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' ספטמבר 12, 2016 4:59 am 
Freshman

תראו את הסטטיסטיקות של אלכסנדר כשהיה במכבי בטופ 16, בעיקר שימו דגש על ההופעות שלו מול ריאל, בארסה ופנא.

http://www.euroleague.net/competition/p ... #!E2014_TS

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' ספטמבר 12, 2016 8:32 am 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (6)
ה"איכויות" של אלכסנדר בהתקפה הן בעיקר חוסר משמעת, חוסר הבנת משחק, ובחירת זריקות מזעזעת. כשמוסיפים לזה את איכויותיו בהגנה, מקבלים את השחקן שהוא.
אלה האיכויות שלו, ולכן גם אני חושב כמו אחרים פה שאחרי כמה משחקים ראשונים הוא לא יראה הרבה מגרש אצל אדלשטיין.

ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את קרתגו ולבטל את חץ הפוזשן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' ספטמבר 12, 2016 8:47 am 
מנהל פורום

הוזכר כאן שראד שחקן שיוצר מכדרור. ובכן, הלוואי וזו תהיה מתודה של מכבי תל אביב שבה נותנים לראד ליצור מכדרור.
זו לא פעולת כדורסל יעילה במיוחד, הוא כן מסוגל לרוץ במגרש הפתוח בלי לכדרר על הרגל שלו (להבדיל מרנדל נניח), אבל אם מכבי ת"א ינסו לשחק איתו כשחקן יוצר בהתקפה העומדת+כמות הזמן שלוקח למקל להפסיק לכדרר אזי ת"א תפר את שעון ה-24 כ-12 פעמים במשחק.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' ספטמבר 12, 2016 2:19 pm 
Freshman

ראד ואלכסנדר שחקנים בלי שכל או משמעת קבוצתית ולדעתי לא מתאימים למאמן שלהם. למרות שלא סופרים אותו פה אני לא יופתע אם בסופו של דבר מכבי תעבור ומהר מאד לסמול בול עם סמית בעמדה 4 בחלק גדול מהזמן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' ספטמבר 12, 2016 2:49 pm 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (6)
זה לא סותר. אני חושב שאדלשטיין יתייאש מהר מאד מאלכסנדר, ועם זאת חושב שאלכסנדר ישרוד בקבוצה יותר ממנו.

ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את קרתגו ולבטל את חץ הפוזשן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' ספטמבר 12, 2016 10:29 pm 
Junior

http://basket.co.il/News.asp?id=7476

ציטוט:
הצגת הבכורה של מכבי "FOX" ת"א מודל 2017 סומנה כהצלחה. הקבוצה של ארז אדלשטיין, במשחקה הראשון בטרום העונה, ניצחה את א.א.ק אתונה היוונית 67:68. הצהובים ימשיכו במחנה האימונים ביוון ובסוף השבוע יפגשו את פנאתינייקוס (שישי) וברצלונה (שבת) במסגרת טורניר דיאמנטידיס באואק"ה. אנדרו גאודלוק, שעלה בחמישייה ושיחק ברבע הראשון (4 נקודות), מתח קלות את שריר הירך והצוות המקצועי החליט לתת לו לנוח עד לסיום המשחק.

מכבי ת"א עלתה בחמישייה עם מקל, גאודלוק, ווימס, ראד וצירבס, א.א.ק עם אוקיץ', לרנצקיס, ואסילאידיס, וויליאמס וצלמפוריס. אחרי רבע ראשון הפכפך שהסתיים בשוויון 18:18, רצה מכבי 1:9 בפתיחת הרבע השני ויצרה לעצמה מרווח קטן, שהגיע בשיא לפער דו-ספרתי, 33:42. היוונים קלעו רק 3 מ-13 לשתיים במחצית לעומת 4 מ-15 לשלוש, אבל נשארו בתמונה בזכות 15 מ-17 מהקו לעומת 1 מ-2 של הצהובים, 42:33 בהפסקה, כאשר לנדסברג וסילי מובילים עם 9 ו-8 נקודות בהתאמה.

הצהובים המשיכו לתת את הטון וחזרו להוביל בפער דו-ספרתי בשלהי הרבע השלישי, לפני שא.א.ק הורידה ל-55:46 אחרי 30 דקות. מכבי קלעה את 5 הנקודות הראשונות של הרבע האחרון, עצרה את המארחים על 4 דקות ללא נקודה ועלתה ל-46:60. ואסילאידיס ו-וויליאמס סירבו לוותר ועם ארבע שלשות רצופות פתחה א.א.ק את המשחק מחדש, 60:60, שלוש דקות לסיום. פניני ולנדסברג עצרו ריצת 0:14 והחזירו את ההולכה עם שני סלים רצופים, 60:64 בכניסה לדקה האחרונה. שאקוטה קלע שלשה, אבל פניני הגיב בשלשה משלו בצד השני, 63:67. הקבוצות החליפו קליעות עונשין ובסיום ניצחון 67:68 לצהובים.

קלעו למכבי: לנדסברג 15, סילי 11, צירבס ואוחיון 7 כ"א, אייברסון 6, פניני 5, גאודלוק 4, ווימס, מקל ויבזורי 3 כ"א, סמית' ואלכסנדר 2 כ"א.

המשחק הבא:

טורניר דיאמנטידיס: מכבי נגד פנאתינייקוס, שישי, 21:00, ספורט5

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ספטמבר 13, 2016 11:02 am 
Sophomore

sir charles כתב:
פייק פדרמן כתב:

אבל מקל, אוחיון, ווימס וגם ראד הם שחקנים שמייצרים לאחרים.
אני לא רואה סיבה שבקבוצה עם 4 סקוררים לא יהיה רכז שבעיקר אמון על המסירה. לא לשכוח שמקל מסוגל לייצר לעצמו, הוא אמנם מתקשה בקליעה מבחוץ אבל יודע לחדור ולמשל במשחק ההדחה מול ניז׳ני הוא אולי היחיד שתפקד בדקות האחרונות, פשוט לצידו לא היו שחקנים כמו גאודלוק, ווימס וראד שכולם יכולים לייצר מכדרור, אלא רוצ׳סטי וסמית׳ שבעיקר זורקים מבחוץ ורנדל שבעונה שעברה לא היה מסוגל לסיים סל שלא במתפרצת (וגם הצליח להיפצע בריצה למתפרצת בשני משחקים רצופים).

בנוסף, בעונה שעברה למקל לא היתה שום מטרה בפנים ואף שחקן שמצטיין בפיקנרול ואילו השנה יש לו שני גבוהים, אחד שמתמחה במשחק פוסט (צירבס) ואחד שמתגלגל מצוין לסל אחרי חסימה (אייברסון). אני לא חושב שמקל שיחק לצד כמות כזו של כישרון מאז עונת האליפות בחיפה (ואני מתעלם מקריירת המנש הקצרה שלו בה בעיקר שיחק עם שחקני הספסל ועדיין היה לו asist rate די גבוה).

ההרגל הרע העיקרי שגל יצטרך להיגמל ממנו זו הכדררת והוא יהיה מוכרח להגיע לפאנצ׳ים ההתקפיים יותר מהר או לדעת לוותר על הכדור כשהוא נתקע ללכת לפינות ולהמתין למסירה מאחד הסקוררים האחרים ואם וכשתגיע המסירה, לא להתבייש לזרוק (אני מקווה מאוד שהוא עבד על הקליעה מהפינה כי אין סיבה שהוא לא יתמקצע משם כמו שאוחיון התרגל לשלשות אלכסוניות).

לא יודע באיזה עולם בדיוק מקל ויוגב מייצרים לאחרים
יוגב פשוט לא מייצר (אם יארגנו לו מצב חדירה כשיש לו יתרון על השומר שלו , הוא יכול להוציא מזה משהו , אבל הוא לא מייצר לבד לא לעצמו ולא לאחרים)
גל חושב שהוא מייצר , אבל כשגל מייצר זה אומר התקפה איטית ולא מספיק טובה אפילו לרמת יורוקאפ , בטוח שלרמת יורוליג
ראד מייצר , אבל אני לא בטוח שזה השחקן שמכבי יכולה לבנות עליו ביורוליג
ווימס , קצת יותר קלעי ממייצר אמיתי , זה לא שהוא לא מייצר בכלל , זה פשוט לא הדבר שהוא הכי טוב בו.

אבל הצד החיובי הוא שלא צריך סקורר שמייצר
אם הקבוצה תחליט שהיא עובדת בשביל גאודלוק , גם כשהוא בלי הכדור , לא תהיה שום בעיה לנצל את ההתאמות שההגנה עושה כדי להפריע לגאודלוק בשביל לייצר בצורה קבוצתית מצבי קליעה לשחקנים שצרכים שייצרו להם
בשביל זה אגב יוגב טוב ממקל בהרבה ואני חושב שאם מכבי יבחרו בדרך הזאת , יוגב יתפוס את עמדת החמשייה מהר מאוד

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' ספטמבר 14, 2016 1:14 pm 
Hall of Famer

הבעיה עם יוגב שהוא נפצע הרבה וראינו את הפציעות בשילוב המחלה בשנתיים האחרונות עם עומס של80 משחקים לא יהיה פשוט

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 719 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 ... 29  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot] ו 22 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: