סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ו' ספטמבר 27, 2024 12:25 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 210 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 5, 6, 7, 8, 9  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: א' אוקטובר 02, 2016 10:41 am 
Junior

בלוג: הצג בלוג (0)
ראי שעל הקיר כתב:
לא ראיתי את כל המשחק וספציפית לא את המהלך הזה. נרשמו שתי עבירות? או רק הב"ס, ואתה טוען שכאילו הב"ס עשתה overrule לפאול הראשון?

נרשמו שני פאולים. אחד, רגיל, לשחקן הראשון שעשה פאול בתחילת הצעד וחצי והשני, בלתי ספורטיבי, לטימור שנכנס חזק בשחקן שהיה בדרך לסל. קיבלו 2 זריקות וכדור מהצד...

אין לי מושג מה אומרת החוקה, אבל גם בעיניי זו היתה שריקה מוזרה ולא נראה לי שראיתי בחיים שריקה זהה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוקטובר 02, 2016 10:51 am 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (6)
rony כתב:
אחד הדברים שתמיד משעשעים אותי בפורום הזה זה לראות את שינויי מצבי הרוח לגבי כל קבוצה בכל פעם שהיא נותנת משחק טוב או גרוע. אחרי ההכנה באירופה הייתה כאן אופטימיות זהירה כלפי מכבי, אחרי המשחק הגרוע מול הרצליה פתאום דיכאון, קורעים את נהריה ב-30 הפרש והיא כבר רמה מעל הליגה כולל ירושלים ועכשיו הפסד לירושלים ופתאום צריך לפטר את אדלשטיין. בסך הכל משחקי הכנה בהרכב חסר, עוד מאוד מוקדם להסיק מסקנות, בטח ובטח כשיש שונות אדירה ממשחק למשחק גם ביכולת, גם בתוצאות וגם בסגל שמשחק. אם כל המשחקים היו נראים רע הייתי מבין את הביקורת, אבל למכבי היו גם משחקים טובים בהכנה מול קבוצות טובות.

לא בתנאי החוק הישראלי.

ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את קרתגו ולבטל את חץ הפוזשן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוקטובר 02, 2016 10:58 am 
Hall of Famer

אז בדקתי, יש לזה מקרה בקובץ הפירושים של פיב"א, ואכן אם העבירה הראשונה הייתה בזמן ה-act of shooting (כלומר המהלך עוד נמשך) והשנייה היא ב"ס - צריך לרשום את שתי העבירות.
אם השנייה הייתה גם כן עבירה רגילה, מתעלמים מהעבירה השנייה.

באשר לעונש, אני לא רואה לזה כיסוי ספציפי בחוקה, אבל ממקרים אחרים - כנראה היה צריך לתת 4 זריקות עונשין וכדור מהצד.
עריכה: לאחר בדיקה נוספת, עכשיו אני בטוח - אם נרשמו שתי העבירות, העונש היה צריך להיות 4 זריקות עונשין וכדור מהצד.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוקטובר 02, 2016 11:28 am 
Junior

להבנתי מהמהלך הפרשנות של השופטים הייתה שנעשה פאוול על השחקן שלא באקט אוף שוטינג, ואחר כך עוד פאוול גס שהתרחש כשהמשחק היה מת (הרי הייתה שריקה) ולכן בלתי ספורטיבי. יש מצב כזה לא?

החתול על קרפלס: "שישלחו אותו בטרייד לנ"צ... יתאחד עם אחיו חסרי הצוואר האחרים טל דן ואלישי כדיר "

בגאצקיס מפסיד למעיין, די ג'יי ולאומי: “התכוננו לכארם משעור. השחקנים שלי הם לא איירון מן".

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוקטובר 02, 2016 11:38 am 
Junior

בוודאי שיש מצב כזה, אבל קשה לי להאמין שזה הכיוון שבו הם הלכו. הפאול של טימור היה לחלוטין חלק ממשחק חי והוא התחיל את התנועה של העבירה עוד לפני שנשרק הפאול הראשון.

אני חושב שהם שרקו כשהם זוכרים במעורפל את האופציה למקרה שראי ציין...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוקטובר 02, 2016 12:05 pm 
מנהל פורום

אני רק רוצה לציין בנוגע לדברים של סתמבודי, שאני ממש אשמח שגם אדלשטיין יחשוב שלנדסברג, גאודלוק וראד הם שחקנים יוצרים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוקטובר 02, 2016 12:16 pm 
Junior

אני אשמח אם מכבי תפסיד המון משחקים בדגש על משחקי נוק אאוט כי אני לא אוהב אותם.

ראובן כתב:
צוד הוא עדיין העשב השוטה הרשמי של הפורום. נא לכבד את זה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוקטובר 02, 2016 12:39 pm 
Hall of Famer

stambody כתב:
מכבי סיימה עם 4/18 מחוץ לקשת, אין סרט שמכבי הייתה מסיימת עם פחות מ-10 שלשות במשחק עם גאודלוק, לנדסברג וסמית

במקרה סמית ולנדסברג שיחקו יחדיו לפני מספר ימים מול קבוצה נחותה מאוד ( הרצליה ) . זה הסתיים עם 5/15 מחוץ לקשת .

אני חושב שמרבים לתרץ בהרכב החסר של מכבי . סמית על פי ההערכות ( שאני אמנם לא בהחלט "קונה" זאת ) הוא לא חיסרון במשחקים בארץ אלא מצב נתון ( כי לכאורה לא הולכים לרשום אותו כלל ) , שגב לא רלוונטי כאמור לחודשים הקרובים . אז בסך הכל מדובר על תוספת של גאודלוק ( שגם לא יחזור בקרוב , ולכו תדעו באיזה כושר בדיוק יחזור ... ) ולנדסברג על חשבון סילי ויבזורי . ברור שזה משפר את הקבוצה , אבל עם כל הכבוד מול יריבות כמו הרצליה ואפילו ירושלים - מכבי חייבת להיראות טוב יותר בכל הרכב נתון .

לגבי ירושלים , היה כאן דיון לגבי עד כמה תהיה דומיננטית בליגה ( ואולי אף לא תהיה "מס' 2 מובהק" אלא פחות מכך ) , אז בינתיים הם עם 0-4 מול קבוצות בארץ בניצחונות יחסית משכנעים ולא דחוקים , וזה עוד נגד קבוצות טובות יחסית לרמת הליגה ( מכבי , ראשון , חולון , הפועל ת"א ) .

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוקטובר 02, 2016 12:50 pm 
Junior

אייזיק רוזפלט מפרסם תמונה שלו חוגג עם הגביע. וויל קלייבורן בתגובה: " הוא שיחק בכלל" ?

מלך וויל :lol:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוקטובר 02, 2016 12:54 pm 
מנהל פורום

שש דקות ארבע נקדות, הספק יפה
אחלה החתמה, אהבתי אותה מהרגע הראשון

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוקטובר 02, 2016 12:56 pm 
Junior

חחחח.... מלך..... גדול.....

איזו קלאסה! כל כך הרבה יותר מוצלח מאשר תגובה סולידית כמו ״סחתיין, אחי. שיהיה בהצלחה...״ ביחוד כשמדובר בבחור כל כך חיובי כמו רוזפלט.

אבל כנראה שאין דבר יותר כואב מלב חולוני שבור....

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוקטובר 02, 2016 12:58 pm 
מנהל פורום

אתם קולטים מה קרה כאן?
ארז אדלשטיין 600 שנות אימון בכדורסל הישראלי כולל הפועל המפוארת של 2006 עם ג'נקינס, סליי, מייסון ואוסטין. אפס תארים (אם לא מחשיבים אליפות ליגה לאומית) הנה הוא מגיע עם מכבי אחרי שניצח את פאו וברצלונה מול פאקינג ירושלים שהפסידה בקלות לאנדולו והכוכב האדום שלא לדבר על הפסד לסאסרי ועוד קבוצת מרכז טבלה באיטליה
לכאורה הכל כבר מוכן לתואר ראשון בקריירה של ארז קשישא
והנה הצליח הבחור לשמוט את השטיח תחת הרגליים
קללה רובצת עליו נראה לי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוקטובר 02, 2016 1:01 pm 
Junior

נביא בעירו כתב:

איזו קלאסה! כל כך הרבה יותר מוצלח מאשר תגובה סולידית כמו ״סחתיין, אחי. שיהיה בהצלחה...״ ביחוד כשמדובר בבחור כל כך חיובי כמו רוזפלט.

מה זה שבור. גמר אותי.
אלופת משחקי האימון של 2/3 מהליגה.
יקח לי כמה ימים להתאושש :lol:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוקטובר 02, 2016 1:22 pm 
Hall of Famer

uriel17 כתב:
אתם קולטים מה קרה כאן?
ארז אדלשטיין 600 שנות אימון בכדורסל הישראלי כולל הפועל המפוארת של 2006 עם ג'נקינס, סליי, מייסון ואוסטין. אפס תארים (אם לא מחשיבים אליפות ליגה לאומית) הנה הוא מגיע עם מכבי אחרי שניצח את פאו וברצלונה מול פאקינג ירושלים שהפסידה בקלות לאנדולו והכוכב האדום שלא לדבר על הפסד לסאסרי ועוד קבוצת מרכז טבלה באיטליה
קללה רובצת עליו נראה לי

כל התוצאות האלה לא רלוונטיות בתנאי החוק הישראלי. אותי זה לא ממש מפתיע וכתבתי את זה עוד לפני המשחק.
וספציפית לגבי אדלשטיין, כמו הכדורסלן הישראלי וספציפית אלה שלו, גם הוא רחוק מלהיות גדול כמו שעושים ממנו. אין פה שום עניין של קללה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוקטובר 02, 2016 1:45 pm 
Junior

לאומית כתב:
נביא בעירו כתב:

מה זה שבור. גמר אותי.
אלופת משחקי האימון של 2/3 מהליגה.
יקח לי כמה ימים להתאושש :lol:

אתה יכול לצחוק כמה שרק תרצה. מי שצפה אתמול במשחק ראה שמכבי נלחמה , עלתה עם ההרכב הכי חזק, ולא התייחסה לזה כמשחק אימון.

כנ"ל לגבי 2 המשחקים שקדמו.

אבל תמשיך לזלזל...באורי אלון, בסגל שנבנה, זה רק מעיד על הקנאה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוקטובר 02, 2016 1:56 pm 
Sophomore

uriel17 כתב:
אתם קולטים מה קרה כאן?
קללה רובצת עליו נראה לי

ממתי במכבי גביע ווינר הוא תואר רשמי? הוא לא. ועדיין בלי קשר לא מחזיק מחזיק מאדלשטיין.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוקטובר 02, 2016 2:04 pm 
מנהל פורום

עזוב. סבבה הוא לא.
אבל אתה יודע יחסית לאפס תארים של המאמן המוכשר והמנוסה הזה אפילו ה"לא תואר" היה משהו
לא קשור למכבי. יותר על ארז אני מדבר
אגב אני עדיין חושב שמכבי בנה קבוצה הרבה יותר מוצלחת משתי העונות הקודמות.
ולמרות שהיתרון של מכבי בישראלים לא מובהק כמו בזרים
מכבי תדרוס את הליגה העונה
הגליץ' מולנו, דומה לגליץ' שלנו מול חיפה בגביע בעונה שעברה
חיפה מצאה נוסחה לפרק לנו את ההתקפה. ומשם הכל זרם
למכבי עדיין יתרון גדול עלינו בכל העמדות, הייחוד של המשחק הזה שפיאניג'ני מצא את הדרך לשבש את ההתקפה של מכבי ומשם הכל הסתדר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוקטובר 02, 2016 2:23 pm 
Sophomore

בזה את צודק.גם לדעתי,כמו שאמרתי בעבר.מכבי תהיה הרבה יותר טובה מירושלים בהמשך.ואפילו לא תתקשה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוקטובר 02, 2016 2:26 pm 
Junior

באמת שכדאי להמתין, הגיוני מאוד שבתחילת עונה הדברים לא יזרמו ולפעמים יזרמו טוב מדי... עוד חודשיים לאחר סדרת המשחקים הראשונה כולם יהיו חכמים יותר. היה לי ויכוח לפני סדרת המשחקים האחרונה עם כאלה שכבר קראו לזרוק את הזה וההוא, אז יכול להיות שהם יצדקו בסופו של דבר, אבל בנקודה שבה אנו נמצאים הכל ממש נזיל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוקטובר 02, 2016 2:32 pm 
מנהל פורום

http://sports.walla.co.il/item/3002401
והנה מה שהאוזמן אומר על המשחק

1) מכבי שיחקה הירו בול (מה שהוא לא אמר זה שזה קרה מהסיבה הפשוטה שהפועל למדה את התרגילים של מכבי ושיבשה אותם)
2) מקל הוא חור בהגנה (לא ממש אומר אלא רומז בעדינות מה שכולם הבחינו כבר כמה חודשים טובים)
3) מעט מידי כדורים לאמרה מתחת לסל
4) עבדות הכנה טובה של פיאניג'ני
5) יותר מידי איבודי כדור של הפועל בקו שלושת הגארדים הזרים דייסון/ג'רלס/קינסי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוקטובר 02, 2016 2:36 pm 
Freshman

uriel17 כתב:
מכבי תדרוס את הליגה העונה
הגליץ' מולנו, דומה לגליץ' שלנו מול חיפה בגביע בעונה שעברה
חיפה מצאה נוסחה לפרק לנו את ההתקפה. ומשם הכל זרם
למכבי עדיין יתרון גדול עלינו בכל העמדות, הייחוד של המשחק הזה שפיאניג'ני מצא את הדרך לשבש את ההתקפה של מכבי ומשם הכל הסתדר.

לא יודע, אוריאל. אני לא אוהב את שיח העמדות, אבל אם ניכנס אליו לרגע, אז אני לא ממש רואה את היתרון המובהק של מכבי בעמדות 1 ו5. גם לא כל-כך ב4 עם היתרונות והחסרונות של ראד. אני חושב שגם ב2, העדיפות של מכבי היא אמנם מובהקת אבל עדיין די תיאורטית בשלב הזה. ההגנה של גאודלוק יכולה לקזז חלק לא קטן מהיתרון שלו על שחקנים כמו ג'רלס ודייסון, ולגרום לפער הזה להיות קטן במציאות ממה שהוא על הנייר (וסילי ולנדסברג זה לא רע, אבל זה לא משהו שהפועל לא יכולה להתמודד אתו). בעמדה 3 אין לי כל-כך מה לומר להגנתנו, אבל אם קינזי ישחק כמו אתמול אז נחיה עם זה..

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוקטובר 02, 2016 2:49 pm 
מנהל פורום

עמדה 5: צירבס נראה הרבה יותר טוב מאמרה במשחקי המבחן, עד שבא פיאניג'ני ומצא דרך להוציא אותו מדעתו
אני מניח שבהמשך יכינו אותו יותר טוב להתמודד עם זה
אייברסון הרבה יותר טוב מרוזפלט
עמדה אחת: ברטי +חצי ג'רלס ורבע דייסון ורבע הלפרין מול מקל ואוחיון. גם שם יתרון ברור של מכבי
עמדה ארבע: פטרסון לא שומר בשיט וביום שהשלשות שלו לא נכנסות הוא פשוט נזק מהלך, אליהו לא יביא כל יום הגנה מוטרפת כזו למשחקים. ראד הוא פצצת אנרגיה, פינני
עמדה 2: גואדלוק זה על סף הNBA צלף בחסד, סילי ולנדסברג מול דייסון ג'רלס והלפרין כשהם נעים בין עמדה אחת לשתיים בעוד שלושת שחקני מכבי מרוכזים בעמדה שלהם והם לא צריכים להיות מוטרדים בהובלת כדור.

נכון השוואת עמדות לא קובעת מי ינצח אבל ארז מאמן טוב ומנוסה, עם לא פחות כדורסל משל סימונה, אממה לסימונה יותר ניסיון בקרבות מאני טיים.
אני באמת לא רואה איך מגשרים על פערי הרמות בכישרון בין הקבוצות בלי נוק אאוט של סימונה על ארז

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוקטובר 02, 2016 3:38 pm 
Hall of Famer

והנה עוד אחד עם "מקל ואוחיון יתרון ברור של מכבי". על זה בדיוק אני מדבר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוקטובר 02, 2016 3:41 pm 
מנהל פורום

בלוג: הצג בלוג (14)
אוף, כל הניתוחים המגוחכים האלה של כמה מכבי הולכת להיות טובה וכמה בטוח ימצאו פיתרון לכל בעיה גורמים לי להיות אופטימי יותר מהרמה הרצויה. וזה למרות ששנה שעברה הוכיחה שאפשר להיות אופטימיים בנוגע למכבי ועדיין לצאת מרוצים מהעונה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוקטובר 02, 2016 3:42 pm 
Freshman

5. השאלה היא אם צירבס היא באמת שחקן יותר טוב מאמארה (כיום. אני לא מתרפק על העבר) או לא. על-פי אתמול אני לא בטוח.
למה אייברסון מול רוזפלט ולא מול ג'ונס? אם זה כי החלטת שהוא הזר השישי וצריך לצאת מהמשוואה אז תעשה את זה בשני הצדדים. בהנחה שאתה רושם למשחקים של מכבי בליגה את ווימס או סמית' בעמדה 3, אתה מחשיב פה שישה זרים של מכבי מול חמישה של הפועל.
1. על הנייר אתה צודק. בפועל? נראה. עמדה לכאורה בעייתית של הפועל, אבל גם ממה שיש למכבי בעמדה הזו אנחנו לא מתעלפים. מאז העזיבה של פארגו אני לא רואה את היתרונות של מכבי בעמדה הזו, אם ישנם, באים לידי ביטוי.
4. לגבי ראד עוד נראה. פצצת אנרגיה זה אחלה כל עוד היא בשליטה. אם הדברים יתחברו לו, אין ספק שמכבי בעדיפות. מהמעט שראיתי ממנו בניז'ני, אני לא בטוח שזה מה שיקרה.
2. שוב, כמובן שאתה צודק על הנייר (אם-כי אתה צריך להוציא מהמשוואה את סילי בהנחה שמכבי לא יוותרו על סנטר מחליף), אבל אני לא בטוח שהעובדה שהובלת הכדור במכבי היא בידיו האמונות של מקל, היא כזה יתרון מבחינתו של גאודלוק לצורך העניין, על פני הסיטואציה של ג'רלס או דייסון בהפועל. אני לא בטוח שהוא לא היה מעדיף להיות יותר "מוטרד בהובלת הכדור" על-פני ההמתנה שמקל יפסיק להוביל אותו..

עריכה: ובינתיים ראי הגיב לעמדה 1 באופן הרבה יותר בוטה ממני..

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 210 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 5, 6, 7, 8, 9  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: גמליאל ו 16 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: