סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ש' ספטמבר 28, 2024 6:36 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 719 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ד' אוקטובר 05, 2016 3:30 pm 
Junior

בלוג: הצג בלוג (0)
ציטוט:
מכת הפציעות במכבי "FOX" ת"א נמשכת: סוני ווימס עבר היום בדיקת MRI באיכילוב, בה התברר שהוא סובל מקרע בשריר התאומים. הוא יטופל בפיזיותרפיה וצפי ההיעדרות הוא 3-4 שבועות. אנדרו גאודלוק, שמתקדם יפה על פי התוכנית וכשיר לחזור לפעילות בהדרגה, עשוי לשוב מול ארמאני מילאנו

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוקטובר 05, 2016 3:51 pm 
Sophomore

למכבי יש בעיה עם עמדת הפוינט כי גם מקל וגם אוחיון כמעט ולא רלוונטיים מבחינת הקליעה מבחוץ.
תענוג להסתכל על וונאמייקר, ווילבקין או ג'רארלס כרכזים שקולעים מבחוץ, כי יכול להיות שמפה מתחילה כל היכולת של הקבוצה להיות אפקטיבית בהתקפה.

עמדת 4 עברה כבר שינוי כמעט מלא. כמעט לא ניתן לראות היום קבוצות עם שחקנים כמו לואיס סקולה בעמדה 4.
כולם קולעים מבחוץ ויודעים לשים כדור על הרצפה.
העניין הוא שלדעתי, אצל ויקטור ראד, זה פשוט מוגזם. הבן אדם לא מראה שום אינטראקציה למשחק פנים כלשהו.
אז יופי, זה מרשים איך שהוא יודע לשים כדור על הרצפה ולהוליך מתפרצות, וגם לאיים מבחוץ, אבל צריך גם משהו מבפנים . . .

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוקטובר 05, 2016 4:44 pm 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (6)
טוב, שוכנעתי גם אני בכישוריו של רגב פנאן...
עוד אחד שרכב על הסוס הנכון וקיבל ג'וב שכנראה לא ראוי לו.
מכבי של הטרויקה.

באשר להרכבים השונים, פצועים וכו': בעונה כזו, זה חלק מהעונה. גם אדלשטיין התייחס לזה לפני המשחק - בעונה כזו עמוסה זה מה שצפוי לקרות, הרכבים משתנים ופצועים וכו', ואם מכבי רוצה להיות קונטנדרית היא צריכה להיסתדר ולהצליח עם זה. אם היא לא יכולה, אז היא לא יכולה.
בקיצור חלאס עם התירוצים, זה לא שהבעיות שהתגלו בקבוצה הזו במשחקי ההכנה תלויות ברובן בפצוע כזה או אחר.

ותחליפו מאמן כושר.
צריך לשנות את הכותרת של הת'רד הזה ל"מכבי ת"א על סף קריסת הסגל".

ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את קרתגו ולבטל את חץ הפוזשן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוקטובר 05, 2016 4:53 pm 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

זה לא אמיתי כמות הפציעות במכבי בשלוש העונות האחרונות. לא התחילה עדיין העונה וכבר שחקן אחד סיים אותה, אחד נוסף פצוע לחצי עונה ושני הכוכבים עליהם הקבוצה נבנתה פצועים לחודש הראשון. אני חושש מאוד מכדור השלג שעלול להתפתח. גם ככה ההפסדים האחרונים לצסקא, י-ם ודארושפקה מול הקהל הביתי הורידו את הביטחון, עכשיו נפתח היורוליג וההגרלה זימנה למכבי פתיחה קשה עם כמה קבוצות מצוינות בבית ועוד משחקי חוץ לא קלים. אני לא אתפלא אם מכבי תפתח את העונה במאזן 1-7 (אולי ינצחו את גלא בבית) ובנוסף כנראה יאלצו לרשום את סמית׳ לליגה במקום ווימס כך שיש מצב שגם הוא ייפצע בקרוב.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוקטובר 05, 2016 4:55 pm 
Hall of Famer

אם מדובר על 3-4 שבועות, אני חשוב שלא ירשמו אותו לליגה. לא בגלל זה. ואם הם כן ירשמו אותו אז הם דבילים עוד יותר ממה שנהוג לחשוב.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוקטובר 05, 2016 5:03 pm 
Junior

וויצ׳יץ׳ כבעל סמכות מקצועית עליונה במערכת שנמצאת בקריסה מקצועית כבר שנתיים. רגב פנאן מאבד שליטה על השרירים והמפרקים של השחקנים.

אולי בכל זאת בנק פנאן פגע במכבי יותר ממה שנהוג לחשוב?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוקטובר 05, 2016 5:17 pm 
Sophomore

נביא בעירו כתב:
וויצ׳יץ׳ כבעל סמכות מקצועית עליונה במערכת שנמצאת בקריסה מקצועית כבר שנתיים. רגב פנאן מאבד שליטה על השרירים והמפרקים של השחקנים.

אולי בכל זאת בנק פנאן פגע במכבי יותר ממה שנהוג לחשוב?

גם אם זאת קונספירציה חביבה , אני חושב שהיא תלושה מהמציאות , מכבי משלמת כבר כמה שנים טובות משכורת לשחקנים שכלל לא לובשים את המדים שלה , אני בספק גדול אם היא תקריב את
העונה השלישית ברציפות שלה , בידיים של אנשים כל כך מזיקים , בגלל שהיא\או פנאן חייבים להם כסף......
לי זה נראה יותר עניין של יס מנים כאלו שלא מעוררים גלים (גם גור וגם קובלסקי היו אנשים מאד דעתנים) , מאשר קונספירציה כזאת או אחרת.....

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוקטובר 05, 2016 8:52 pm 
Hall of Famer

אז מבחן ראשון למכבי כבר בימים הקרובים - האם "נשארים נאמנים" לתוכנית המקורית בה דווין סמית משחק רק ביורוליג ( שזה לא מעט משחקים בפני עצמם ... ) , או שנכנסים לפרנויה לקראת משחקים עם קבוצות מרכז/תחתית ( ירושלים וראשון יהיו נגד מכבי בחצי השני של הסיבוב ) .
הסגל הכשיר הנוכחי דווקא מתחלק לא רע על פני העמדות , וכמובן נטול מגבלות מבחינת החוק הרוסי ( היות שאין סרט שהטריו ראד , צירבס ואייברסון ישחקו יחדיו ) :
מקל , אוחיון
סילי , יבזורי
לנדסברג , פניני
ראד , אלכסנדר
צירבס , אייברסון

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוקטובר 05, 2016 9:33 pm 
Freshman

אגב זו פציעה שנייה של ווימס אם איני טועה כבר משלב ההכנה, גאודלוק נפצע, כדי שיהיה אפשר לטעון סופית לכשל מקצועי של פנאן צריך ששחקן נוסף יפצע ולא סמית (שהוא סוג של פצוע כרוני). בכלל שחקנים ברמה של ווימס וגאודלוק מכירים את הגוף שלהם, מן הסתם הם עברו עוד מאמני כושר בכירים יותר מפנאן בקריירה שלהם וחשוב להם לשמור על עצמם פיזית, אולי זה חוסר מזל, אולי הם היו יותר מדי זמן במנוחה ברוב העונה החולפת והגוף צריך להתרגל מחדש לעומס, הכל אפשרי.

יש גורם נוסף לפציעות, כששחקנים לא משחקים טוב, או לא משחקים את המשחק שלהם, עושים תנועות שהם לא רגילים להם, או נאלצים לעשות יותר מהרגיל בגלל בעיות מקצועיות של הקבוצה, זו גם סיטואציה שמזמינה פציעות.

מכבי נכון לעכשיו, בלי גאודלוק ובלי ווימס, וכשהיא עדיין לא פתרה את הבעיות המרכזיות שלה בריבאונד ובהגנה, היא קבוצה שלכל הפחות אמורה לתת פייט גדול מול רוב היריבות שלה, אולי להוציא את צסק"א שכרגע נמצאת רמה מעל מכבי בעיקר ברמת החיבור המקצועי של שחקניה, אבל מול מילאנו ? מול ז'לגיריס ? מול ברצלונה ? פאנתינייקוס, לאבורל, באמברג, מכבי גם בתנאי הסגל הנוכחי בהחלט מסוגלת לנצח אותן, עם כל הכבוד לווימס, יש שחקנים חשובים ממנו בשלב זה, לנדסברג וסמית לדעתי משפיעים על משחק יותר ממנו, ובעיקר מחוברים יותר מקצועית.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוקטובר 05, 2016 9:42 pm 
Junior

הפציעה הקודמת של ווימס היתה קלקול קיבה.

שוב וויציץ בראשות הטרויקה בחרו מסעדה זולה ביוון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוקטובר 05, 2016 9:44 pm 
Hall of Famer

אגב, עניין של פציעות זה לאוו דווקא חייב להיות מאמן כושר. יכול להיות גם פיזיוטרפיסט וכאלה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' אוקטובר 08, 2016 11:24 am 
Senior

http://www.one.co.il/Article/16-17/2,62 ... tml?ref=hp
ציטוט:
החוזה בקאזאן היה כפול מאשר זה במכבי, אבל זה אומר לחזור לגור בתנאים קשים, לשחק מול יציעים ריקים, רוב המשחקים לא מעניינים, וזה לא התאים לי", אמר.

ציטוט:
"הייתי עם עצמי כל יום כל היום, והזמן לא עובר. המשכורות לא שולמו, שלג נצחי, שעות המתנה בשדות התעופה, טיסות מזעזעות. רוסיה הותירה רושם שלילי מאוד בעונת הבכורה שלי מחוץ לארה"ב

איפה ראי? חשבתי שרוסיה שווה לישראל והיא מקום נפלא לגור בו לזרים. מסתבר שלא ממש

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' אוקטובר 08, 2016 3:46 pm 
Hall of Famer

לגבי היציעים הריקים והמשחקים הלא מעניינים, הוא עוד לא שיחק בליגה הישראלית...
ואתה מביא פה יוצא מהכלל שמעיד על הכלל. התנועה בשנים האחרונות היא די חד כוונית, בכוון ההפוך.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' אוקטובר 08, 2016 4:46 pm 
Sophomore

ראי, זה הכל עניין של כסף. הרי לך סין. יש כסף ישחקו במחוז קו צ׳או בעיירה "קטנה" בת 25 מיליון איש שאף אחד לא שמע עליה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' אוקטובר 08, 2016 5:18 pm 
Senior

דוגמא מספר 2:
http://www.one.co.il/Article/258756.html

ציטוט:
בשנים האחרונות ג'קסון פלרטט לא מעט עם הרעיון לחתום במכבי. עוד כשהצעיד את בילבאו הספרדית לסגנית אלופת ה-ACB, שמו של הרכז הקשוח עלה במסדרונות המועדון הצהוב. גם לפני שנה, בטרם נחתם ההסכם בין הצהובים לג'רמי פארגו, ג'קסון דחף בנציגיו להביא הצעה ממכבי כדי לצאת מההסכם מול צסק"א.

בפגרה החולפת ג'קסון היה שחקן חופשי וזכה לחיזורים מצד קבוצות רבות ב-NBA כאשר אינדיאנה פייסרס הייתה רצינית ביותר ואף והגישה הצעה בגובה 450 אלף דולרים ברוטו לעונה. ג'קסון ויתר על החלום האמריקאי וחתם לשנתיים נוספות במוסקבה תמורת סכום שעולה על 2.5 מיליון דולרים לכל התקופה.

אבל למכבי, ג'קסון מספר בראיון מיוחד ל-ONE לקראת פתיחת עונת היורוליג, הסכים לעשות הנחה. "מאוד רציתי לשחק במכבי. זה עדיין משהו שאני חושב עליו. הייתי עושה להם הנחה וחותם עבור 800 אלף דולרים, אולי אפילו 700 אלף דולרים. אני יודע שג'ורדן פארמר וטיילור רוצ'סטי מרוויחים הרבה יותר מזה, ואף אחד מהם מעולם לא ניצח סדרת פלייאוף או הגיע לפיינל פור ביורוליג", אמר.

וזה עוד שחקן שמשחק בצסק׳׳א ולא בקובאן או בקאזאן. כנראה שהוא וראד צמד פראיירים.
או שאולי, מה לעשות, אמריקאים צעירים נמשכים קצת יותר לתל אביב עם הים והאנשים שמדברים אנגלית על 15-מעלות בחורף...

תנועה לאן? הקבוצות הרוסיות מפתות שחקנים עם כסף. זה קיים. בפועל זה לא יעד אטרקטיבי ועובדתית שחקנים מוכנים לרדת בשכר שלהם לפעמים לשחק במקומות שטובים יותר עבורם מבחינת סגנון חיים. רייס לדעתי מרוויח בברצלונה פחות ממה שקיבל בחימקי. היה נשאר במכבי בהרבה פחות מזה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' אוקטובר 08, 2016 6:16 pm 
Junior

shachaf78 כתב:
דוגמא מספר 2:

ציטוט:
בשנים האחרונות ג'קסון פלרטט לא מעט עם הרעיון לחתום במכבי. עוד כשהצעיד את בילבאו הספרדית לסגנית אלופת ה-ACB, שמו של הרכז הקשוח עלה במסדרונות המועדון הצהוב. גם לפני שנה, בטרם נחתם ההסכם בין הצהובים לג'רמי פארגו, ג'קסון דחף בנציגיו להביא הצעה ממכבי כדי לצאת מההסכם מול צסק"א.

בפגרה החולפת ג'קסון היה שחקן חופשי וזכה לחיזורים מצד קבוצות רבות ב-NBA כאשר אינדיאנה פייסרס הייתה רצינית ביותר ואף והגישה הצעה בגובה 450 אלף דולרים ברוטו לעונה. ג'קסון ויתר על החלום האמריקאי וחתם לשנתיים נוספות במוסקבה תמורת סכום שעולה על 2.5 מיליון דולרים לכל התקופה.

אבל למכבי, ג'קסון מספר בראיון מיוחד ל-ONE לקראת פתיחת עונת היורוליג, הסכים לעשות הנחה. "מאוד רציתי לשחק במכבי. זה עדיין משהו שאני חושב עליו. הייתי עושה להם הנחה וחותם עבור 800 אלף דולרים, אולי אפילו 700 אלף דולרים. אני יודע שג'ורדן פארמר וטיילור רוצ'סטי מרוויחים הרבה יותר מזה, ואף אחד מהם מעולם לא ניצח סדרת פלייאוף או הגיע לפיינל פור ביורוליג", אמר.

או שאולי, מה לעשות, אמריקאים צעירים נמשכים קצת יותר לתל אביב עם הים והאנשים שמדברים אנגלית על 15-מעלות בחורף...

תנועה לאן? הקבוצות הרוסיות מפתות שחקנים עם כסף. זה קיים. בפועל זה לא יעד אטרקטיבי ועובדתית שחקנים מוכנים לרדת בשכר שלהם לפעמים לשחק במקומות שטובים יותר עבורם מבחינת סגנון חיים. רייס לדעתי מרוויח בברצלונה פחות ממה שקיבל בחימקי. היה נשאר במכבי בהרבה פחות מזה.

בשביל שהמחקר שלך יהיה אמין אני דווקא מציע שתביא דוגמא הפוכה: שחקן שאמר בראיון לכלי תקשורת רוסית: "אני מעדיף לשחק פה מכיוון שמשלמים כאן יותר. יכולתי לשחק במדינות עם רמת כדורסל נחותה יותר עם אקלים נוח יותר ובפחות כסף, אבל העדפתי משכורת גבוהה ורמה גבוהה, גם אם זה אומר שאשחק מול פחות קהל". תוכיח את הנקודה דרך תמונת המראה, כשאתה מביא דגימה שהיא לא מוטה מבחינת המראיין או המרואיין.

ולמה אני מציע את זה? מכיוון שכל עוד הם מספרים סיפורים לכלי תקשורת ישראליים, יש סבירות שתשמע תמיד את אותם המשפטים ואותם הציטוטים. לעזאזל, אולי אפילו מדובר במשפט שהכתב אומר בעצמו והשחקן המרואיין רק אומר כן או לא או מאשר את המשפט בצורה מעורפלת כזו או אחרת. ראה לדוגמא את הכותרת של הראיון של ג'ראלס בערוץ הספורט: "שמחתי כשמכבי זכו ביורוליג ב 2014". בפועל, כל מה שהוא אמר בתוך גוף הראיון זה "שמחתי שהקבוצה שניצחה אותנו (מילאנו) בסדרה גם זכתה בסוף ביורוליג".

החתול על קרפלס: "שישלחו אותו בטרייד לנ"צ... יתאחד עם אחיו חסרי הצוואר האחרים טל דן ואלישי כדיר "

בגאצקיס מפסיד למעיין, די ג'יי ולאומי: “התכוננו לכארם משעור. השחקנים שלי הם לא איירון מן".

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' אוקטובר 08, 2016 7:53 pm 
Senior

לא יגידו דבר כזה בראיון. שחקנים לא אוהבים להצטייר כרודפי בצע.
יש גם את הסיפור של השחקנים שברחו\ לא רצו להתאמן אצל איבאנוביץ׳. זה משהו ידוע יחסית אבל לא תמצא כמעט שחקנים שידברו על זה בצורה גלויה.
אולי הראיונות מוטים קצת אבל אף אחד לא מכוון אקדח לרקה של השחקנים ואומר להם להגיד דברים טובים על מכבי. יכלו בכיף להגיד דברים כמו ״דיברתי עם מכבי בקיץ אבל זה לא הסתדר. מאוד רציתי להגיע אבל זה לא הסתדר מבחינה כלכלית״ וכו׳ ויש שחקנים שגם אומרים את זה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' אוקטובר 08, 2016 8:59 pm 
מנהל פורום

אוהדי מכבי
למה התכוון שימון מזרחי כשאמר לא חסכנו בשום משאבים, תרתי משמע
משמע אחד אני מבין, כסף
מה המשמעות השניה?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' אוקטובר 08, 2016 9:03 pm 
Junior

גם אני חשבתי על זה. פרשנות אפשרית היא משכורות לשחקנים וחובות לבנק פנאן.

אגב, השאלה של פדרמן לארזשטיין בסוף הראיון על ההפסד בגמר גביע וינר והחיוך הנבוך של ארז לאחר מכן... יש יותר הסנדק מזה?

החתול על קרפלס: "שישלחו אותו בטרייד לנ"צ... יתאחד עם אחיו חסרי הצוואר האחרים טל דן ואלישי כדיר "

בגאצקיס מפסיד למעיין, די ג'יי ולאומי: “התכוננו לכארם משעור. השחקנים שלי הם לא איירון מן".

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוקטובר 09, 2016 2:43 am 
Hall of Famer

shachaf78 כתב:
דוגמא מספר 2:

ציטוט:

תזכיר לי מה אירע עם מר ג'קסון לבסוף?
אה, בעצם אתה לא צריך. זה כתוב בגוף הציטוט שהבאת בעצמך.
אז לשאלתך, ג'קסון לא פראייר.

ובכלל, מעניין מאד, הוא היה מוכן לעשות הנחה למכבי, אבל לאינדיאנה פייסרס לא... כי למה שבחור אמריקאי צעיר יעדיף חור כמו אינדיאנפוליס, בארץ שאף אחד לא שמע עליה, ומשחק בליגה מצ'וקמקת כמו ה-NBA, על הים והבחורות של עיר העולם הגדול תל אביב? בקיצור, בוא תספר לי שאתה עדיין אוכל את המילים בראיון הזה.
העיקר שהוא דוגמה לנקודה שלך... אתה יכול להיות מרים בכדורעף.
וגם הדוגמה של ויקטור ראד, שנפל על קבוצה פושטת רגל שהפסיקה לשלם משכורות. איפה הסיטואציה הזו ואיפה צסק"א או קזאן, שאחד כמו קית' לנגפורד כבר הולך לשחק שם עד סוף הקריירה כנראה, פראייר שכמותו שלא יודע מה טוב לו, איך הוא לא חזר למכבי, איך?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוקטובר 09, 2016 9:56 am 
Hall of Famer

לא שאני קונה את הראיון הזה שג'קסון רק משתוקק להיות בתל אביב, אבל יש הבדל גדול מאד בין 700-800 אלף דולר נטו לבין 450 אלף ברוטו.

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוקטובר 09, 2016 7:25 pm 
Senior

זה משהו כמו 300k נטו נדמה לי. הרבה הרבה פחות ממה שהוא מרוויח בצסק׳׳א והרבה פחות ממה שהוא לכאורה היה מוכן לתת למכבי. ואינדיאנופוליס זה לא מקום סופר מרגש. לא יודע אם זה חור(מן הסתם לא כמו קרסנודאר) אבל זה לא איזה ניו יורק, לוס אנג׳לס או מיאמי.

ראי, בת׳כלס אתה קונה רק מה שמתאים למה שאתה מאמין. כמובן שככה אפשר לבנות תיאוריות בלי סוף גם אם יש דברים שסותרים אותן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוקטובר 09, 2016 9:01 pm 
Hall of Famer

אינדיאנפוליס בסדר גמור, וגם נמצאת כמה שעות נסיעה משיקגו שהיא ממש ממש בסדר גמור.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אוקטובר 10, 2016 12:01 am 
Hall of Famer

שחף, תמשיך להאמין לדיבורים מתחנפים של שחקנים, וכשהכוכב הבא יברח לעיר רוסית גדולה, תספר לנו שזה חור.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אוקטובר 10, 2016 3:33 pm 
Sophomore

ציטוט:
בנושא אחר, נמצאה הבעיה למכת הפציעות במכבי ת"א והמזוזות ביד אליהו הוחלפו. אנשי מכבי פנו לרב גלויברמן שיבדוק את המזוזות בהיכל בעקבות מכת הפציעות האחרונה. אתמול, בזמן המשחק בנהריה, אכן נבדקו כל המזוזות בהיכל, כש-6 מהן נמצאו פסולות ובמזוזות רבות נוספות לא היה קלף. הרב החליף את המזוזות, כאשר כבר לפני מספר ימים הוא וכל אנשי הצוות המקצועי גם ביקרו בכותל.

http://m.sport5.co.il/articles.aspx?Fol ... 82&lang=HE

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 719 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: נורטון ו 20 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: