סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו א' ספטמבר 22, 2024 9:41 am

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 76 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ש' נובמבר 19, 2016 8:51 pm 
Junior

בלוג: הצג בלוג (0)
הסיבות דלעיל נכתבו על ידך לפני כשנה. מאז הצטרפו שתי קבוצות מה שהגדיל את מספר הקיפרים והפך את הדראפט לרדוד ביותר.

בכל מקרה, אנחנו בדמוקרטיה. 1-2 כרגע בהצבעות לטובת שינוי.

5 או 10 זה פשוט מדי. אני בעד שרוני יעשה חישוב של ממוצע כלשהו פר עמדה ונמצא מספר מעניין להכפיל אותו בוא נגיד pi או e. אח"כ כדי להוסיף אלמנט אקראי נבקש ממוק לחשוב על מספר נגיד 36D או 350CC ונראה כבר מה יצא.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' נובמבר 19, 2016 10:42 pm 
Junior

אני חצוי.
מאז שנה שעברה, שהייתי נגד, הוספנו שתי קבוצות והורדנו משבצת מכל קבוצה. שתי פעולות שמאוד עיקרו את הדראפט.

מוק בכל מקרה לא ייפגע, כי בטוח יהיה מי שייתן לו תמורת וול גבוה שבן פחות מ-37, שזה הגיל האמיתי של איבאקה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' נובמבר 20, 2016 8:15 am 
Hall of Famer

אני נוטה כרגע להישארות עם הפורמט הקיים, לטעמי גם אחרי שהחדשים בחרו את השלל שלהם מהשוק החופשי, עדיין נשאר לנו דראפט מעניין עם לא מעט שחקנים מועילים וסליפרים, אז ברור שהוא לא היה מלא באופציות כמו בשנים הראשונות, אבל אני לא חושב שהוא מעוקר מתוכן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' נובמבר 20, 2016 11:11 am 
Junior

מבחינתי זה לא רק עיקור הדראפט אלא גם יותר פעילות בטריידים על קיפרים. כשיש לנו 5 עמדות פלוס עמדה חופשית אף אחד מאיתנו כמעט לא מגיע למצב של החלטות קשות (אלא אם קוראים לו רוני ויש לו 9 שחקנים באותה רמה). עם הורדת השחקן החופשי נראה לדעתי הרבה יותר עסקאות על קיפרים ומכאן גם סיכוי טוב יותר לקבוצות חדשות להתרומם.

5 או 10 זה פשוט מדי. אני בעד שרוני יעשה חישוב של ממוצע כלשהו פר עמדה ונמצא מספר מעניין להכפיל אותו בוא נגיד pi או e. אח"כ כדי להוסיף אלמנט אקראי נבקש ממוק לחשוב על מספר נגיד 36D או 350CC ונראה כבר מה יצא.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' נובמבר 20, 2016 11:31 am 
Sophomore

כמובן שאין לי את הפרספקטיבה של השנים של כולם פה אבל מבחינתי, אני פחות מבין את עניין הסופומור, זה אילוץ קצת מוזר.
הייתי מוותר על הסופומור אבל אם מתעקשים אז הייתי מוריד קיפר אחד ונשאר עם 6 שחקנים שעוברים מעונה לעונה בכל מקרה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' נובמבר 20, 2016 11:37 am 
Junior

כרגע דנים ומצביעים על הקיפר השישי (חופשי). כשנסיים עם זה אפשר להעלות לדיון והצבעה את נושא הסופמור.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' נובמבר 20, 2016 11:46 am 
Junior

אין ספק ששינוי יגרום ליותר טריידים על קיפרים, בעונת השינוי.
בין 5 השחקנים הטובים של מוק יש שני פוינטים
בין 5 הטובים של רוני יש 3 גבוהים
בין 5 הטובים של דוג יש 3 גארדים
ואפשר להמשיך ככה לרוב הקבוצות.

אבל אני לא בטוח שאחרי האיזון הזה נראה יותר טריידים על קיפרים בעונות הבאות.
זה יותר קשור להתנהלות של אנשים. זה לא שהורדת ה-UTIL תגרום לעודד להחליט על טרייד בפחות מחודשיים

אני עדיין חצוי אבל נוטה להיות בעד. למרות שאולי הגדלת הסגל ל-15 יכולה לתת אותה תרומה.
מקווה שיהיו פה עוד הצבעות ודעות שיעזרו להחליט

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' נובמבר 20, 2016 11:52 am 
Sophomore

זהו שבעיניי שתי ההחלטות קשורות. לא צריך להעביר יותר מ 6 שחקנים מעונה לעונה לדעתי, ולא משנה אם השחקן הששי הוא קיפר חופשי או סופומור.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' נובמבר 20, 2016 12:27 pm 
Hall of Famer

הרעיון של הסופמור הוא פשוט, אם יהיה לנו רק רוקי בלי סופמור, אני מניח שב-80%-90% מהמקרים אנשים פשוט יזרקו את הרוקי שלהם בסוף העונה הראשונה, אלא אם כן הצלחת לדוג איזה טאונס או פורזינגיס, זה פשוט לא משתלם להשאיר אותם לרוב. בסוף העונה השנייה לעומת זאת כבר יש יותר שחקנים צעירים שכבר מהווים אופציה לגיטימית כקיפרים ולכן יש באמת דילמה את מי להשאיר. כרגע אנחנו עם רוסטרים של 14 עמדות כש-7 מהן תפוסות ע"י קיפרים, זה אומר שחצי מהרוסטר מגיע מהדראפט, לא רואה עם זה בעיה מיוחדת, אבל אם יהיה רוב אז סבבה.

אני חושב שאנשים קצת ממעיטים במהירות שבה קורים שינויים בליגה והמהירות שבה שחקנים הופכים מכלום לסטאדים בפנטזי או סטאדים שפשוט נעלמים. אם ניקח את הדראפט של שנה שעברה, אפשר היה להשיג במחירים סבירים לגמרי סטאדים כמו איזייה תומאס, דמאר דרוזן או סי.ג'יי מקולום, גורגי דיינג ואני עוד לא מדבר על רוקים כמו טאונס ופורזינגיס או על מידלטון שהיה אדיר עד לפציעה שלו. אני די משוכנע שאם נסתכל על הדראפט האחרון בפרספקטיבה של שנה פלוס, אפשר יהיה למצוא כאן לפחות 3-4 קיפרים מצוינים שהיו זמינים לבחירה וכך בכל דראפט פחות או יותר. לדעתי יש כאן לא מעט מקום לניידות של קבוצות חדשות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' נובמבר 20, 2016 12:37 pm 
Junior

עידן, זה אמור להשפיע על טריידים גם בעתיד כי מצבים כאלה יחזרו. אם יש לי רכז טופ-טיר ובדראפט אני בוחר רכז רוקי מבטיח, כשתסתיים תקופת הצעירות שלו תהיה לי התלבטות קשה בין שני שחקנים שאחד מהם חייב להימכר. כשיש שחקן שישי הפתרונות וההתלבטויות קלים יותר ואתה תמיד יכול למצוא מקום לששת הטובים שלך. אני לא ממציא כאן תיאוריות, זה היגיון בסיסי ומידע מוכח שהצטבר לנו בשנות הליגה.
אז נכון שאפשר ללכת על הגישה שמאפשרת חיים קלים יותר ופחות התלבטויות ופחות "באסה" כשאתה מגיע למצב שיש לך לילארד-וול למשל, אבל נראה לי שהתכנסנו בשביל עניין ואתגר.

רוני ויויה, אמרתי כבר מספר פעמים ואחזור - אני חושב שאת עמדת הסופמור צריכים להעביר לעמדת "צעיר" שנמשכת 4 עונות כמו חוזה רוקי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' נובמבר 20, 2016 12:54 pm 
Hall of Famer

מבחינתי אין שום בעיה שעמדת הסופמור תהיה עמדת "שחקן צעיר".

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' נובמבר 20, 2016 1:59 pm 
Sophomore

זה הרבה יותר הגיוני, כי בשנה ספציפית במחזור הדראפט אין מספיק כשרון ל 10 שחקנים תורמים, בטח לא בשנתיים הראשונות

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' נובמבר 20, 2016 2:47 pm 
Junior

אתם שמים לב שכל הנושא סובב סביב העובדה שאני בניתי קבוצה נכון ועבור זה אני צריך לשלם.
למה אני "אשם" שהצלחתי להרכיב קבוצה עם שני רכזים טובים? למה אני צריך לשלם את המחיר בעבור אלו שלא?
לא מבין את צרות העין הזו.
השוק מלא בשחקנים איכותיים ובשחקנים ששווה להשקיע בהם למי שלא נלחם על התואר כמו בליגה אמיתית.
נראה לכם שאם תהיה פחות משבצת אעשה יותר טריידים? אני לא איש של טריידים, יש כאלו שאוהבים ויש כאלו שלא. אני אוהב לבנות ולרוץ עם מה שיש לי. אני משחק ומצליח ככה כבר 14 שנה.
שחקן שהוא סטאד יכול להפוך בין לילה לכלום, תשאלו את טיי לוסון. והנה למשל יש לי את איבאקה ששווה שדרוג אז עבורו בהחלט אחשוב על טרייד עם או בלי קשר למשבצת נוספת.
אנחנו מחזיקים רוסטרים עצומים, לא רואה שום בעיה עם שישה קיפרים ואני אומר שישה כי השביעי הוא סינדול ברוב המקרים.
יש לנו אחלה פורמט שמצליח ועובד, אבל לא... בואו נחשוב איך לקלקל אותו ולחרב עוד ליגה שתמות.
מה שאני אהבתי ואוהב בליגה הזו זה הפשטות שבה. ממשיכים לפי עמדות ורצים. זה עובד, בניגוד לליגות אחרות שקמו כאן, זה עובד.
if it ain't broken don't try to fix it
תקבלו את ההחלטות שלכם ואני את שלי. רוצים לדחוק אותי גם מהליגה הזו החוצה? תפדלו, אני אקבל את ההחלטות שלי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' נובמבר 20, 2016 3:01 pm 
Junior

מוק, שוב פעם זה לא בא לפגוע בך. נתתי 3 דוגמאות ואתה רק אחת מהן ואפשר למצוא עוד כמה ולהשמיט את שמך
בבקשה תפסיק להגיב כאילו זו המטרה. אתה לא מכבי תל אביב ועונה שעברה עוד מישהו לקח זהב..
השינוי דווקא מחזק פשטות של "ממשיכים לפי עמדות ורצים", בניגוד לעמדת השחקן השישי.

כשעוברים בקיץ מעונה לעונה יש 7 קיפרים (כולל "סינדול"). במהלך העונה עצמה יש 8 קיפרים (כי יש שני סינדולים - רוקי וסופמור).

אני כן מסכים שזה לא יעודד טריידים בצורה משמעותית.
אני כן חושב שזה יעודד רוטציה ודראפט איכותי יותר.

עם זאת, אם זה גורם למישהו לפרוש אז זה לא שווה את זה מבחינתי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' נובמבר 20, 2016 3:08 pm 
Junior

מי שעושה רוטציה ימשיך לבצע רוטציה ישנן מספיק משבצות רוטציה.
משבצת השחקן השישי היא היחידי שנותנת איזשהו חופש בחירה, כל השאר מוגבלות עמדתית.
אני לא מוצא שום בעיה ושום סיבה לשנות משהו ש-ע-ו-ב-ד!
השוק מספיק איכותי, הרוסטרים מספיק גדולים, הליגה מספיק תחרותית. למה הצורך הבלתי פוסק הזה לשנות ולהרוס?
יותר מדי שינויים פשוט הורסים ליגות. לא למדתם מהעבר?

אתם כמו האשה הפולניה שלי, כשמשהו עובד ועובד טוב כנראה שיש כאן משהו לא בסדר... בא נחפש איך לקלקל שלא יהיה טוב מדי.
אי אפשר לקבל שנה אחת של שקט? כל שנה רק מחפשים ומחרחרים. חלאס, תנו ליהנות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' נובמבר 20, 2016 3:14 pm 
Junior

כפי שכתבתי לך הרגע, לי יש את גבה מילסאפ טרנר דיינג בגבוהים אז אולי צ'אנסי בכלל בא לפגוע בי?!
בעצם בא לפגוע בדוג עם פול וקמבה

אבל
רגעעעע לעצור את כל הדיון!!
מוק נשוי לפולניה?!?!
LOL LOL

נערך לאחרונה על ידי idansha בתאריך א' נובמבר 20, 2016 3:19 pm, נערך פעם אחת בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' נובמבר 20, 2016 3:17 pm 
Hall of Famer

עוד הערה-אם נהפוך את עמדת הסופמור לעמדת שחקן צעיר, זה ידלל עוד קצת את הדראפט והשוק החופשי. לצורך הדוגמה, בואו ניקח את הקבוצה שלי, אם העונה הייתה נגמרת היום, בחוקים הנוכחיים, אני הופך את קא"ט לקיפר וצריך לזרוק לדראפט אחד מבין לאורי-אירווינג-קראודר-אולדריג'-גריפין-גובר, שזה די חרא מבחינתי, אבל אם אנחנו עוברים למשבצת שחקן צעיר (עונות 1-4 לצורך העניין), אני פשוט שומר על כל הקיפרים שלי, משאיר את קא"ט על המשבצת הזו לעוד שנתיים וזורק לדראפט את באדי הילד. בקיצור, כל מי שלקח רוקי תותח, ובד"כ בכל מחזור דראפט יש לפחות 1-2-3 כאלו, יוכל לשמור אותו 4 שנים בלי לגעת בקיפרים האחרים שלו לעומת רק שנתיים כיום, מה שאומר פחות דינמיות ופחות הזדמנויות לקבוצות חדשות להשתפר. אני באופן כללי כן נוטה לטובת זה, אבל צריך להבין את ההשלכות של השינוי הזה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' נובמבר 20, 2016 3:29 pm 
Junior

אין לי בעיה עם הרעיון של רוני, זה רק מפריע לי שהליגה הזו הופכת או רוצה להפוך להיות ליגת הפרנצ'ייז שאני כבר משחק בה ולא בא לי על עוד אחת כזו.

עידן רואים שאתה צעיר בפורום, הוותיקים זוכרים את סיפורי הפולניה בימים שהפורום הזה (סלניוז) היה קינג.
היא אפילו כיכבה בטור פתיחת העונה שעשיתי לפני איזה עשור למשחקי הפנטזי (כשהיו לנו אז יותר אופציות מיאהו) או שזה בעצם היה לאטלנטה? אני סנילי מכדי לזכור.
(אגב, אני לא מתחייב שהפולניה לא התחלפה בינתיים...)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' נובמבר 20, 2016 3:32 pm 
Junior

הבכי וההאשמות האלה פשוט מגוחכות. אף אחד לא בא לפגוע בך ואף אחד לא מתעסק בך. מתעסקים בליגה. במהלך הדראפט כמעט כולם התלוננו ודיברו על הצורך בשינוי. נתנו לזה קצת זמן להירגע ולהבין משמעויות ועכשיו מצביעים על זה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' נובמבר 20, 2016 3:40 pm 
Hall of Famer

Mook כתב:
עידן רואים שאתה צעיר בפורום, הוותיקים זוכרים את סיפורי הפולניה בימים שהפורום הזה (סלניוז) היה קינג.
היא אפילו כיכבה בטור פתיחת העונה שעשיתי לפני איזה עשור למשחקי הפנטזי (כשהיו לנו אז יותר אופציות מיאהו) או שזה בעצם היה לאטלנטה? אני סנילי מכדי לזכור.
(אגב, אני לא מתחייב שהפולניה לא התחלפה בינתיים...)

אני לא בטוח ב-100%, אבל נדמה לי שיש לי את אחד הטורים שפרסמת באתר על המחשב בבית, אם יש עניין, אני אפרסם אותו כאן בערב.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' נובמבר 20, 2016 11:44 pm 
Junior

נו רוני, איפה טור הפולנייה של מוק?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' נובמבר 21, 2016 7:20 am 
Hall of Famer

לצערי אחרי בדיקה אין לי אותו, התבלבלתי עם איזה טור של כפיר שמערב את יאו מינג, אריאל זילבר וחדר מלון אפלולי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' נובמבר 21, 2016 3:04 pm 
Freshman

אני כמובן תומך בוויתור על הקיפר השישי, אבל לא אכחיש שבתור קבוצה חדשה (וכושלת, בינתיים) יש לי אינטרס ברור בעניין וזה השיקול המרכזי שלי.

אין לי את הפרספקטיבה כדי להביע דעה לגבי כל ההשפעות של מהלך כזה על הליגה באופן כללי ואני בטח לא רוצה להיכנס לוויכוח עם מנוסים ממני, אבל אם המטרה היא הגברת העניין בדראפט זה בהחלט נשמע הגיוני ביחס לאלמנט הזה לפחות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' נובמבר 21, 2016 3:19 pm 
Hall of Famer

אני אנסה הצעת פשרה:

* החלפה של הסופמור בשחקן צעיר (עונות 1-4) מה שיאפשר להפוך את העמדה הזו לקצת יותר דומה לעמדת קיפר רגיל, מבלי לבדוק אני מניח שלרובנו יש לפחות קיפר אחד שנכנס לטווח הזה (אם ניקח את הקבוצה של מוק כדוגמה, כי הוא המתנגד הכי חריף לשינוי, זה אומר שבמקום להיות נעול על סאבוניס כסופמור, הוא יוכל לשמור במקומו את יוקיץ' או ארון גורדון ללא עלות).

* כל קבוצה שומרת 5 קיפרים לפי עמדה ללא עלות.

* כל קבוצה יכולה לבחור להשאיר קיפר נוסף בלי הגבלת עמדה לפי מחיר עלות של יאהו שירד מתקציב הקבוצה לדראפט.

בעיני החיסרון העיקרי של הפשרה הזו הוא משהו שמוק כבר ציין כאן, זה מסבך במידה מסוימת את החוקים וכל היופי של הליגה הזו זו הפשטות שלה, אבל אם כולם יהיו מבסוטים, מבחינתי זו אופציה שאפשר ללכת עליה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' נובמבר 21, 2016 3:32 pm 
Junior

רוני לא מאמין בפשטות..
למה חיברת את נושא סופמור לחוזה רוקי לנושא הזה?
אני לא חושב שזה קשור ואני נגד לעזור לכל אלו שהקפיצו את המחיר של מרקיז קריס. מעדיף להישאר עם מבנה סופמור (ועם טרנר בסגל האינטרס האישי שלי הפוך)

באשר לפשרה - גם נגד. המחירים בדראפט הרבה יותר גבוהים מיאהו, בתכלס כולם ישמרו את השישי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 76 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ואורח אחד

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה