סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו א' ספטמבר 29, 2024 2:28 am

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 1220 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29 ... 49  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ג' ספטמבר 20, 2016 9:47 pm 
Senior

בלוג: הצג בלוג (0)
ואני חשבתי שלמישהו כבר היה תובנות לגבי השאלה שלי :(

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' ספטמבר 21, 2016 11:55 am 
מנהל פורום

המלצות לאטרקציות מעניינות בכרתים?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' ספטמבר 21, 2016 12:02 pm 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (6)
איזה חלק של כרתים?
אני כבר אגיד לך מה לא: אל תקשיב לשום המלצה לעלות לרמת לאסיטי או לבקר במערת הנטיפים דיקטיון. בזבוז זמן.

ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את קרתגו ולבטל את חץ הפוזשן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' ספטמבר 21, 2016 12:05 pm 
Hall of Famer

האקווריום של כרתים יפה.

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' ספטמבר 21, 2016 2:02 pm 
Hall of Famer

השוק והנמל של כאניה, אחלה מקום לבלות בו, יפה, נקי, מסעדות טובות (לא זול במיוחד), אפשר לעשות שופינג, בהחלט שווה לבזבז שם יום.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' ספטמבר 21, 2016 5:39 pm 
Senior

לדעתי כרתים הוא יעד מעולה לטרקים, אי הררי מאוד עם הרבה קניונים ופלגים (בעיקר החלק הדרומי)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' ספטמבר 21, 2016 6:23 pm 
Hall of Famer

זה מה שכתבתי בשנה שעברה על האזור הצפון מזרחי.

ציטוט:
מה כן ומה לא באזור הצפון-מזרחי של כרתים?

מה כן: כל אזור מפרץ מיראבלו, מאלונדה דרך איוס ניקולאוס ומזרחה לאורך החוף. איוס ניקולאוס עיירה נחמדה עם נמל שמזכיר קצת את נמל ת"א, מלא מקומות ואווירה ביום ובלילה. המפרץ יפהפה, באמת. מלא איונים במים ומפרצונים קטנים צבועים טורקיז שנראים כמו מיני-פיורדים. אנחנו ירדנו אל החוף באזור כפר שנקרא מולחוס, כפר קטן וחביב מאד שיש בו מסעדה על המים שקיבלה המלצות גם מחברים וגם מחומר כתוב - "בוגאזי". אכן סבבה של מקום ומסעדה מצוינת. מן הסתם במקום כזה עדיף ללכת על מנות דגים מאשר על בשר.

מה לא: רמת לאסיטי ומערת דיקטיון - איזה בזבוז זמן. שמענו המלצות על המקום ואין לנו מושג למה, אל תבזבזו את זמנכם בנסיעה לאזור הזה.
קודם כל הדרך ארוכה. על המפה נוצרת אשליה שזה מרחק קצר, אבל הדרכים מפותלות וארוכות מאד.
רמת לאסיטי זה אוסף של כפרים מוזנחים, מכוערים, חסרי ייחוד, הבתים חצי מפורקים או מתקלפים או עשויים טלאי על טלאי והכל נראה כמו מחנה פליטים. ההרים צחיחים ומשעממים ובאופן כללי הרי ירושלים למשל הרבה יותר מעניינים.
מערת דיקטיון אמורה להיות ההיילייט של האזור. "מערת נטיפים מדהימה", ככה יספרו לכם. העליה אליה לא קלה, רבע שעה של עלייה תלולה למדי. בתחילת העלייה מציעים לך טרמפ על חמור ב-10 יורו, מן הסתם כשיש ילדים אז משתמשים בזה, אבל התוצאה היא שהעלייה בנוסף לזה שהיא תלולה גם מלאה חרא של חמורים וצריך להיזהר ממוקשים, וגם הריח בחלק מהדרך בהתאם. ואנחנו עוד היינו עכשיו, אחרי שיא הקיץ, אני לא רוצה לחשוב מה קורה שם בקיץ. אני מתאר לעצמי שהעלייה קשה יותר ומסריחה יותר, ושיש גם תור של שעות בכניסה.
והמערה? קטנה ומשעממת למדי, מוארת בחדגוניות, מערת הנטיפים ליד בית שמש עולה עליה בשמונים דרגות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' ספטמבר 22, 2016 12:30 am 
Freshman

יובל, אם במקרה תגיע לאזור דורהאם\צ'אפל היל אוכל להמליץ לך על מקומות של BBQ. קח בחשבון שאתם הולכים לטייל באזור בשיא עונת השלכת אז תדאגו להזמין מקומות לינה מראש. אשוויל עיר נהדרת. לאורך הפארקוויי יש המון מסלולי הליכה קצרים ויפים. אחד יפה במיוחד הוא Linville Falls.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' ספטמבר 22, 2016 11:02 am 
Junior

איזור דוראהם כיכב באחד הפרקים של man vs food אבל לא העזתי לנסות שום דבר

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' ספטמבר 22, 2016 4:38 pm 
Senior

כןכןכןכןכן
לא רק שנגיע, אלא שאשתי הולכת ליום שלם לעשות דברים של חכמים באונ׳ ואני תקוע יום שלם בצאפל היל.
שלח אותי לתקוע את ראשי בברביקיו עד יעבור זעם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' ספטמבר 22, 2016 4:49 pm 
Senior

אה ואוו. הסתכלתי על ההיסטוריית הודעות שלך, מתנצל על הסטוקריות.
אשתי הולכת להיפגש עם זאק נימצ'וק לגבי פוסט בUNC בביולוגיה. מכיר?

(וכמובן BBQ והרבה)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' ספטמבר 22, 2016 9:13 pm 
Freshman

הוא נמצא חדר לידי. אני עובד אצל המנחה שלו לדוקטורט. תרגישו חופשי ליצור קשר אם יש לכם שאלות עליו, על האוניברסיטה או על האזור בכלל.

לגבי BBQ:

בצ'אפל היל: allen and son
בדורהאם: Q shak u ו Picnic, אם בא לכם משהו קצת יותר פלצני

והמלצה שקיבלתי היום על מקום ב Orangeburg, בדרך לצ'ארלסטון, בשם Antley's Bar-BQ.

וגם (למרות ששניים מהמקומות בכתבה כבר נסגרו):

http://www.nytimes.com/2015/05/31/trave ... rboro.html

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' דצמבר 16, 2016 8:47 pm 
Freshman

נעשה לת'רד החייאה.

מחפשים לטוס בפסח, ל-10 ימים בערך. מצאנו מספר אופציות שונות מאוד, ורציתי לבקש עצות על שלוש מהן, מי שהיה ומכיר:

אופציה אחת היא טיסה לבריסל, 10 ימים. אני בטוח שאיןן מה לעשות בבריסל 10 ימים (יומיים מספיק?). אז החשיבה היא לקחת רכב ולהסתובב שבוע בבלגיה/הולנד/צפון מערב גרמניה.

אופציה נוספת היא ארמניה, לשבוע. מישהו היה? מכיר?
היינו בעבר בגיאורגיה שבועיים וחצי עם רכב, ונהננו מאוד. הבנתי שארמניה אמורה להיות בסגנון דומה, ובעלויות נמוכות. אם למישהו יש מה להגיד עליה.

ואופציה שלישית, טיסה לרומא לעשרה ימים. המחשבה היא יומיים-שלושה ברומא, לשכור רכב ולעשות סיבוב לכיוון דרום (אזור נפולי?) ולאומבריה.

באופן כללי אנחנו פחות מחפשים טיול עירוני, היסטוריה, מוזיאונים, ויותר טבע וכפרי. דעות, רעיונות, המלצות, ומסלולי טיול אפשריים יתקבלו בברכה ובתודה. בנוסף, דעות לגבי מזג האוויר ביעדים הנ"ל, והערכת עלויות (רכב שכור, לינה לזוג בחדרים פרטיים בסגנון B&B נחמדים, אכילה במסעדות מקומיות לא יקרות - לא מסעדות של תיירים, ולא רשתות ג'אנק פוד אמריקאיות) יסייעו המון (הטיסה לאיטליה יקרה ב-60$ מהטיסות לארמניה ולבלגיה)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' דצמבר 16, 2016 9:57 pm 
Hall of Famer

את בריסל בהחלט אפשר לכסות ביומיים ואפילו פחות. עיר דלה באטרקציות ומשעממת למדי. יש בבלגיה ערים שעולים עליה במיליון דרגות, כמו ברוז' וגנט ששתיהן יפהפיות (שמעתי גם דברים טובים על אנטוורפן אבל לא הייתי שם) וכמובן כל האזור יחסית קטן אז אפשר להגיח גם להולנד או צרפת - ואני ממליץ מאד מאד מאד על לוקסמבורג!

לגבי נאפולי כתבתי פה בזמנו בפירוט. הייתי בנאפולי כמות מצטברת של כמה חודשים, לדעתי אחת הערים המכוערות והמוזנחות שהייתי בהן אי פעם. עיר אוברייטד ברמות מטורפות. אבל מחוץ לעיר - זה כבר סיפור אחר! חוף אמאלפי ושלושת האיים - אלה מקומות מהיפים בעולם, ואם תרצה אחזור אחורה בת'רד ואחפש את ההמלצות הספציפיות שכתבתי אז.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' דצמבר 16, 2016 10:41 pm 
Freshman

תודה רבה ראי. לגבי נפולי - הדברים שאתה כותב תואמים לחוות דעת אחרות ששמעתי. ממילא כאמור אנחנו יותר מחפשים את האזורים הכפריים, חושב שמס' ימים ברומא יספיקו לנו מבחינת "עירוניות". באופן כללי, למי שלא היה באף אחד מהמקומות הנ"ל, על מה היית ממליץ יותר? רומא-סביבת נפולי-אומבריה, או טיול עם רכב בבלגיה-הולנד?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' דצמבר 16, 2016 11:04 pm 
Hall of Famer

אם לא היית באזור חוף אמאלפי והאיים, לך על זה. יש שם כמה מהמקומות היפים שראיתי בחיי. רק תזכור שני דברים - 1. אומבריה נמצאת מצפון לרומא, נאפולי ואמאלפי - מדרום. תתכנן טוב מאד תא המסלול שלך שלא תשחית זמן על נסיעות סתם. 2. הכבישים באזור אמאלפי צרים. נסה להסתדר עם אוטו קטן ככל האפשר.
לגבי נאפולי העיר - כמו שאמרתי, מגעילה מלוכלכת ומוזנחת. אני יכול להמליץ שם, בגדול, רק על המוזיאון הארכיאולוגי שהוא באמת מרשים (ועל פיצה סורבילו, הפיצה הטובה ביותר שאכלתי), וכמובן, היא מקום טוב לשוט ממנו לאיים, ורק בשביל זה שווה להישאר בה קצת (השיט מסורנטו יותר ארוך). אבל אם אתה נוסע לחוף אמאלפי ממילא כנראה תעבור בפומפיי, אז יהיה לך מספיק ארכיאולוגיה.
על חוף אמאלפי והאיים המלצתי בפירוט בת'רד הזה, אז כדי לא לחזור על עצמי פשוט תחפש...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' דצמבר 16, 2016 11:45 pm 
Hall of Famer

אנטוורפן אכן יפהפיה אבל הרבה הרבה פחות מברוז

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' דצמבר 17, 2016 12:29 pm 
Freshman

טוב, נוטים יותר ויותר לכיוון האופציה האיטלקית. מניח שגם מבחינת מזג אוויר זה ההימור הבטוח יותר.
ראי, קראתי את המלצותיך בת'רד לגבי אזור אמאלפי, נשמע (ונראה) מעולה. חושב לנחות ברומא, לקחת רכב מהשדה וישר לצאת דרומה (2-3 נסיעה?). 4-5 ימים באזור, ומשם או לעלות לאומבריה לכמה ימים, או להחזיר את הרכב ולהעביר את שאר הזמן ברומא. תלוי גם כמה ימים יהיו לנו.

המלצות ודעות לגבי אומבריה? ולגבי רומא?
סדר גודל של עלויות? (מבדיקה ראשונית, השכרת רכב לשבוע זה 400 ש"ח בערך)

כל דבר יעזור ויבורך. תודה רבה!

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' דצמבר 17, 2016 9:02 pm 
Hall of Famer

על אומבריה אני לא יודע, לא הייתי שם.
על רומא, אם אני אתחיל, לא אסיים. פשוט תקרא ותקרא הרבה. ולך המון ברגל, גם ביום וגם בלילה. קשה לטעות שם. גם אם תלך ברחוב הכי שגרתי - תמיד תיתקל בחצרות פנימיות יפות עם פסלים באמצע, או במזרקה בפינת רחוב, או בארכיטקטורה מעניינת. זו פשוט העיר הכי יפה בעולם לדעתי.

בכל זאת קצת עצות:
לגבי רומא - לכל האתרים המרכזיים (הוותיקן, הקולוסיאום וכו') קנה מראש כרטיסים באינטרנט. אל תוותר ואל תתעצל. זה יחסוך לך שעות של עמידה בתור ואני לא מגזים פה.
יש רשת גלידריות שהמלצתי עליה בזמנו, יש להם 4-5 סניפים בעיר כולל אחת קרובה לפונטנה די טרווי ועוד אחת ליד הפנתיאון. הם עובדים בשיטת הסופ-נאצי - אי אפשר לשבת שם, כסף קטן, לוקח ויוצא. אבל זו הגלידה הכי טעימה שתאכל אי פעם. כשאזכר בשם אכתוב כאן.
לגבי קאפרי ושאר האיים: בקאפרי אפשר גם לעשות יום שלם, כך גם בשאר האיים. יחד עם השיט מנאפולי (לקאפרי זה 40 דקות כל כוון) זה יכול להיות סיפור של זמן. זה כבר מצדיק לילה אחד בנאפולי, מה שאומר שגם תוכל לאכול בפיצה סורבילו, שזה חובה. יש רק סניף אחד, במרכז העיר, ולידו יש גם פיצריה של הבנים שלו. חוץ מזה אין - הוא לא נותן זכיונות להשתמש בשם שלו. אין הזמנות מראש ועומדים קצת בהמתנה בחוץ, אבל זה שווה את ההמתנה.
בקאפרי תעשה שיט מסביב לאי, כולל המערה הכחולה למרות שזה שוד לאור היום. לנו לקחו 12 יורו לכניסה של דקות בודדות עם סירת משוטים (הדרך היחידה להיכנס לשם, הפתח נמוך, מחכים שהים ירד קצת והופ-נכנסים), אבל זו חווייה של פעם בחיים. רק אל תטבול ידיים במים... הם מלאים מדוזות.
המלון שהיינו בו בחוף אמאלפי נקרא La Perla, מלון קטן וזול עם נוף מדהים, בכפר שנקרא Praiano, ממש בין סורנטו ואמאלפי. נקודת יציאה מעולה לכל כוון.
אל תוותר בשום אופן על ראוולו (Ravello) למרות שזו קצת נסיעה פנימה לגבעות. חונים במגרש חנייה בחוץ ונכנסים ברגל. יש שם לפחות 2-3 וילות שפתוחות לציבור עם נופים שאי אפשר לתאר, בעיני זה המקום הכי יפה באזור כולו כולל קאפרי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' דצמבר 17, 2016 9:06 pm 
Freshman

:co_ol:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' דצמבר 17, 2016 9:12 pm 
Hall of Famer

פיצה סורבילו:
Pizzeria Gino Sorbillo, Napoli. Via dei Tribunali 32.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' דצמבר 17, 2016 9:35 pm 
Hall of Famer

הגלידריה ברומא נקראת San Crispino
http://www.ilgelatodisancrispino.com/en/home-eng/
יש להם ארבעה סניפים בעיר כאמור, שניים במרכז - אחד ליד פונטנה די טרווי (שם אכלנו) ואחד ליד הפנתיאון. יש גם סניף טיפה מחוץ למרכז, ליד מרחצאות קרקאלה, ואני רואה עכשיו שיש להם סניף גם בשדה התעופה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' דצמבר 18, 2016 3:23 pm 
Junior

1. אני מוחא לגבי אנטוורפן-< ברוז'. אם היית באמסטרדם, לדעתי ברוז' היא וורסיה פחות מעניינת והרבה יותר מצועצעת וממוסחרת תיירותית ממנה. אנטוורפן לעומת זאת היא פשוט עיר מקסימה והרבה פחות ממוסחרת בעיניי. הרבה יותר נהניתי שם. זה לא שלא הייתי הולך לברוז' בכלל, אבל לא היה לי שם משהו.

2. לגבי אומבריה - אני הייתי באותה מסגרת זמן שאתה מתאר (Gibon) ונהניתי מאוד מאוד. מצד שאני, אני לא דוגמא לטייל איטלקי. אני נהנה מכל דבר בארץ הזו, ומצד שני עוד לא הייתי ב Highlights שלה. דווקא ההמלצה של ראי נראית לי מצויינת ואולי יותר מסעירה. אומבריה היא טיול רגוע מאוד לאוהבי כפרים, אוכל והיסטוריה. אם תרצה לקרוא על הטיול שלי אז אתה יכול לעשות זאת כאן:

viewtopic.php?f=2&t=12868&p=476681&hilit=%D7%90%D7%95%D7%9E%D7%91%D7%A8%D7%99%D7%94#p476681

החתול על קרפלס: "שישלחו אותו בטרייד לנ"צ... יתאחד עם אחיו חסרי הצוואר האחרים טל דן ואלישי כדיר "

בגאצקיס מפסיד למעיין, די ג'יי ולאומי: “התכוננו לכארם משעור. השחקנים שלי הם לא איירון מן".

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' דצמבר 18, 2016 7:22 pm 
Hall of Famer

הייתי באמסטרדם (שאני לא כ"כ אוהב). לא רואה כל כך את הקשר לברוז' למען האמת. אני מסכים שאנטרוופן מקסימה, באמת. אני רק חושב שברוז' יותר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' דצמבר 18, 2016 9:06 pm 
Junior

נורטון כתב:
הייתי באמסטרדם (שאני לא כ"כ אוהב). לא רואה כל כך את הקשר לברוז' למען האמת. אני מסכים שאנטרוופן מקסימה, באמת. אני רק חושב שברוז' יותר.

עניין התעלות בעיקר.

החתול על קרפלס: "שישלחו אותו בטרייד לנ"צ... יתאחד עם אחיו חסרי הצוואר האחרים טל דן ואלישי כדיר "

בגאצקיס מפסיד למעיין, די ג'יי ולאומי: “התכוננו לכארם משעור. השחקנים שלי הם לא איירון מן".

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 1220 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29 ... 49  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot] ו 16 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: