סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו א' ספטמבר 29, 2024 6:28 am

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 1220 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33 ... 49  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ג' פברואר 21, 2017 8:01 pm 
Junior

בלוג: הצג בלוג (0)
אם כבר ירחי דבש, מחפש חופשה להציע בה.
מתכנן על מרץ, 3-5 ימים בסופש.
הפוקוס הראשוני הוא על פראג או בודפשט כדי לנצל נקודות בעל אל לפני שימחקו אבל פתוח לאפשרויות אחרות
הבעיה העיקרית שהחברה סובלת קשות מקור.

איזו עיר עדיפה?
אם שתיהן קפואות, יש אלטרנטיבה אחרת ברמת רומנטיקה/מחיר דומה?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' פברואר 21, 2017 8:40 pm 
Hall of Famer

במרץ יהיה קר אבל לא קפוא.
משתי הערים האלה.. האוכל טוב יותר בבודפשט וגם האנשים מאד חביבים, שתי הערים יפות, אבל פראג לדעתי יותר, והיא גם יותר "תיירותית".
האמת, בחירה קשה יחסית.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' פברואר 21, 2017 8:41 pm 
Senior

אם הקור מדאיג אותך, מה רע ברומא?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' פברואר 21, 2017 10:44 pm 
מנהל פורום

בלוג: הצג בלוג (14)
אם מרץ וחשש מקור הייתי הולך לכיוון של יוון או אחד האיים היווניים.

ובכל אופן לא הייתי בבודפשט ובפראג הייתי לפני 15 שנה, אבל זו עיר באמת יוצאת דופן ביופיה ומגניבותה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' פברואר 21, 2017 10:49 pm 
Hall of Famer

איים יוונים זה רעיון לא רע בכלל. סנטוריני הוא אחד המקומות היפים ביקום.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' פברואר 21, 2017 10:54 pm 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (6)
רק שהוא רוצה יעדים של אל על, ואל על (וגם לא חברות הבת שלה) לא טסים לסנטוריני. לפחות לא במרץ.

ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את קרתגו ולבטל את חץ הפוזשן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' פברואר 21, 2017 10:56 pm 
Junior

היינו כבר ברומא, אמסטרדם ורודוס.
איטליה בכלל בעיה כי לאחרונה החברה עם רגישות עזה לגלוטן ועצובה כל פעם שמישהו אוכל פיצה לידה.
אני חושש שזה יהרוס את הרומנטיקה

(סליחה שאני קשה.. אבל ככה זה יותר מאתגר ;) תודה לעוזרים עד עכשו והלאה)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' פברואר 21, 2017 11:02 pm 
Hall of Famer

מה עם ברצלונה או מדריד?
ערים יפהפיות שתיהן, רומנטיקה לא חסר, יעדים של אל על...
רק אם זה ברצלונה ומרץ - תוודא שזה לא בימים הראשונים של החודש... סוף פברואר ותחילת מרץ זה הזמן של תערוכת הסלולר הגדולה שם, העיר בטירוף, וגם יקרה וקשה למצוא מקום.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' פברואר 21, 2017 11:06 pm 
Hall of Famer

הבעיה היא שזאת לא אותה רמת מחירים. לא ערים יקרות, אבל לבטח יקרות יותר מפראג ובטח ובטח שיותר מבודפשט (העיר עם ה VFM הכי טוב בעולם).

ובנושא אחר לגמרי, האם יש המלצות בלוס אנג'לס? אני גר שם בשבועות האחרונים, ותכל'ס לא ראיתי עדיין כלום. לא מכיר את העיר בכלל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' פברואר 21, 2017 11:43 pm 
Hall of Famer

כן, אבל גם סנטוריני יותר יקר מפראג... זה האי היווני הכי יקר, הרבה מעל האחרים.

לגבי לוס אנג'לס והסביבה, יש את הדברים הרגילים - יוניברסל, דיסנילנד (צריך להגיד גם שדיסנילנד טאון זה אחלה מקום בילוי), אירועי ספורט כמובן.
אתה בתור אחד שמתעניין בקולנוע אמור להרגיש שם כמו באמבטיית קצף, יש באולפנים הגדולים בהוליווד המון סיורים ויש גם סיורים היסטוריים בעקבות תעשיית הקולנוע לדורותיה.
אם בעניין של מוזיאונים, מוזיאון גטי מדהים.
מצפה גריפית גם מומלץ מאד.
הפסיפס האנושי בחופים (בעיקר ווניס ביץ') ובאזור המזח של סנטה מוניקה.
נסיעה לאורך כביש החוף הפסיפי, כמה שיש לך זמן, כמובן חובה. נסיעה לא ארוכה תעביר אותך דרך מאליבו עד סנטה ברברה, שהיא מקום מקסים בפני עצמו. אם יש לך לפחות 3-4 ימים אתה יכול לעשות גם את הנסיעה עד סן פרנציסקו (אם כי מומלץ לעשות את הנסיעה הזו דווקא בכוון ההפוך), ואם תרצה אוכל להמליץ לך בנפרד על מקומות לראות לאורך הכביש, עשיתי אותו (סוף סוף אחרי שחלמתי לעשות את זה הרבה שנים) לפני כשנה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' פברואר 22, 2017 12:11 am 
Hall of Famer

אני מניח שמתישהו בשנים הקרובות יהיו לי 3-4 ימים. לפחות אני מקווה.
אני כן זוכר שכשהייתי קטן, אבא שלי עשה איתנו את הנסיעה מל.א. לס.פ בכביש שהיה ממש על צוק. אני זוכר מעט, אבל כל פעם שהוא מדבר על זה, הוא אומר שהוא כמעט השתין במכנסיים לאורך כל הנסיעה.

וכן, סנטוריני אכן יקרה יחסית (לבודפשט. לא יחסית לציריך...) אבל היא יפהפיה ברמות אחרות. לדעתי המקום הכי יפה באירופה (והייתי בחלק לא קטן מהערים היותר תיירותיות באירופה, אני מניח) ומבחינתי שניה רק לצפון ויאטנם מהמקומות שהייתי בהם בעולם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' פברואר 22, 2017 1:38 pm 
Sophomore

כנ"ל לגבי כביש 1 בקליפורניה. עשיתי לפני פחות משנה בכיוון הנכון (מסאן פרנסיסקו לל.א.).
נכון שהוא "נדוש" ומוכר לכולם - אבל לא סתם. ואם תוכל לתת לו 3 ימים אז בכלל תהנה.
אתה עכשיו בל.א.? תלכו ליום אחד ליונברסל. כן, קלישאתי וזה אבל שווה כל דולר (וזה עולה 110 דולר, אחרי הנחות..).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' פברואר 23, 2017 11:10 am 
Sophomore

מיכאל התנין כתב:
אבו שוקרי כתב:
האמת שפיאמונטה זה אחד המקומות שבגללם אני מתכנן לא לעשות טיול כוכב, אלא כל יום לישון במקום אחר- למעט היום הראשון והאחרון שיהיו בקרבת שדה התעופה (ככל הנראה מילאנו).

המרחקים די גדולים וטיול כוכב נראה לי כטעות. חוץ מפיאמונטה הבנתי שברגאמו וורונה חמודות, אבל כמו שראובן אומר- כדאי לא לפספס את פירנצה ואני חושב שגם את ונציה.

אבל עיקר התהייה שלי היא איפה הכפרים יפים יותר וציוריים יותר: בסביבות האגם גארדה וקומו או באיזור הדולומיטים?

תנינוס- האשה חולה, אבל חולה על שני דברים: חומץ בלסמי ויין. אם יש את אלו בפיאמונטה-לא נראה לי שיהיה לי קשה לשכנע אותה.

לא צריך לנסוע למודנה בשביל בלסמיקו... יש חנות נהדרת בלה מורה שיש שם כמה סוגי בלסמי מיושן ומעל 3500 תויות של יין http://www.gallowinegallery.com/

אני באופן אישי מעדיף תקרא לזה טיולי כוכב. להתחיל לנדוד חצי כוח בשבילי. אני מעדיף להתמקד בתענוגות הספציפיים שיש למקום להציע ואוהב לחזור בסופו של יום הביתה. כך גם אתה מכיר את המקומיים טוב יותר, את האספרסו בר הטוב ביותר את משוגע הכפר וכיו"ב.
אם אתם בעניין לנהוג כל היום גם קשה לשתות כמויות :-)

המלצות לאוכל טוב באיזור בארולו +
ליד הקפלה הקטנה של סנט סטאפנו בPERNO (הא בלב הכרמים, לא על הכביש הראשי) http://www.repubblicadiperno.it/ שף של מסעדת מישלן באלבא, שנמאס לו מחיי המסעדנות הקשים פתח מקום קטן על הדרך. אוכל נהדר, יינות משובחים מחירים סבירים. אחלה אווירה כ8 שולחנות עם מלצרית אחת נחמדה.

מתחילים להתפנק: http://www.anticacoronareale.com/cervere/ מסעדת 2 כוכבים שמצדיקה את הדירוג שלה. כ30 דק נסיעה מבארולו. עיירה מוזרה קצת ומיקום מוזר (די על כביש ראשי) למסעדה שכזו. אבל האוכל שווה את זה ! האווירה במסעדות מישלן איטלקיות היא נינוחה יותר ממה שנהוג בצרפת לדוגמא. לכו על תפריט הטעימות.

בכל כפרון כזה (ברולו, סרלונגה, פרנו, לה מורה) תמצאו תצפית מדהימה וטארטוריה/בר יין עם תפריט כוסות נרחב מאוד ומיני תופינים שילכו איתם בצורה משולמת.

אני גרגרן לא קטן ובהחלט חד פעמי אשקול הוצאה כבדה מאוד על ארוחה- אבל לצערי עדיין סטודנט. כמה ארוחות כאלו אמורות לעלות?
אני מסכים שיש יופי בלהכיר את המקום והאנשים- אך יש כל כך הרבה מה לראות..אני מרגיש כמו כלב גישוש במוארת סמים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' פברואר 23, 2017 11:23 am 
Sophomore

הייתי עכשיו (חזרתי שלשום) בסופש כזה בדיוק בברצלונה. 1200 דולר לטיסה + דירה ל 4 לילות לשניים זה יקר?
אחלה דירה, אחלה אוכל, אחלה מזג אוויר (15-18 מעלות ביום, לא ירד לנו גשם)
גם האוכל ובוודאי היין יותר זול מהארץ, כנראה יותר יקר מפראג.
מומלץ בחום

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' פברואר 23, 2017 11:27 am 
Hall of Famer

ועיר יפהפיה עם המון רומנטיקה.
הם גם שיפרו משמעותית את חוף הים שלהם שהיה מאד מוזנח עד לפני כ-10 שנים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' פברואר 23, 2017 12:03 pm 
Hall of Famer

נורטון, אז כשיהיו לך 3-4 ימים דבר איתי ואתן לך המלצות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' פברואר 23, 2017 12:21 pm 
Sophomore

נשמע אחלה ראי, אבל לצערי יכולים לטוס רק בחופשת פסח אז הטיסות יקרות בהרבה. חוץ מזה ששנה שעברה היינו ברומא, אז אנחנו יותר בכיוון של נופי טבע ופחות יופי עירוני.

טיסות עם קונקשן בשעות סבירות מגיעות ל 550$ לאדם (הלוך ושוב), כשמחוץ לעונה הן עולות 300$. דרעק לתפארת.

הייתי רוצה לטוס בספטמבר, אבל זה כבר חצי שנה אחרי החתונה והמומנטום של ירח דבש די חולף.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' פברואר 23, 2017 1:26 pm 
Hall of Famer

בחופשת פסח הטיסות יהיו יקרות יותר לכל מקום. גם לפראג ובודפסט.
הנה עוד הצעה אם אתה מחפש חופשת נופים וטבע - נסה את אחת מארצות אקס-יוגוסלביה. סלובניה, קרואטיה (למרות שעדיין עלול להיות טיפה קר). מונטנגרו לא הייתי אבל כל מי שהיה אמר לי שמדהים שם. את סלובניה אתה יכול גם לחבר עם ונציה (זה גם המקום הכי נוח לנחות בו לטיול בסלובניה שיש אליו טיסות ישירות כל השנה).

נורטון, אתה אגב מוזמן לספר איפה היית בסנטוריני (אני מניח שבאזור הקלדרה) ולתת טיפים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' פברואר 23, 2017 6:57 pm 
Hall of Famer

הייתי בסנטוריני לחתונה בעצם, במאי האחרון.
ישנו בפירה, העיר הגדולה והמרכזית. בעצם, לנו חמש דקות הליכה משם, בבקתה פסטורלית ומדהימה ׁ(MANIAS FIRA RESIDENCIESׂ) שאף היתה זולה למדי, ובכל זאת היתה לגמרי לגמרי סנטוריני, מה גם שכולם היו נחמדים שם.
העיר עצמה יפה, כיף לרדת עד לחוף ולעלות ברגל (עלייה של איזו חצי שעה, אבל תלולה למישהו לא בכושר כמוני). אפשר גם עם חמורים. הזהרות... אני מניח שאיך שאתה נכנס לפירה יש רחוב מרכזי עם המון בתי אוכל - רובם לא טובים למען האמת, קצת יותר פנימה וככל שאתה מתקרב לפסגה (כלומר למקום ממנו יורדים לים) גם הנוף משתפר והופך להיות מדהים לגמרי, ערבוב של ארכיטקטורה מדהימה וים בכמעט כל מסעדה וגם האוכל. ממה שזכור לי ההמלצות של טריפ אדוויזר במקום לא רעות. מן הסתם מנות דגים עדיפות על מנות בשר במקומות מהסוג הזה.
אבל עוד יותר יפה היתה אויה, OIA. שם גם ראינו את השקיעה שנחשבת ליפה בעולם. עד כמה שפירה צבעונית ומדהימה (והיא בכל זאת העיר היחידה עם חיי לילה באי, למיטב הבנתי) אויה במשך היום עוד יותר יפה, עוד יותר מדהימה וכאמור השקיעה - אלפי אנשים מתגודדים בשביל לראות את הפלא הזה, ואכן זה פלא.

חוץ מזה, היינו גם ביקב כלשהו, שהיה נחמד מאד. אני יכול לנסות למצוא את השם שלו אבל אני לא זוכר. היו לנו שם טעימות יין וגם סיור. היה חביב.

החתונה עצמה אגב, אכזבה למדי...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' פברואר 23, 2017 8:53 pm 
Freshman

היינו בפראג בשבוע הראשון של מרץ 2012, הטמפ' נעו בין (8-) בלילה למעלות בודדות מעל האפס ביום. בלי רוח זה היה נסבל, וגם עדיין יש דוכנים של יין חם בכל מקום.

איטליה בפסח - אנחנו נוסעים לשבועיים, טיסה לרומא עם איר-בריסל עם קונקשיין של לילה בהלוך ושעה בחזור עלתה לנו 400$. אולי עוד יש במחירים האלה, לא יודע(הזמנו לפני חודשיים בערך).

וברוז' ממנה חזרנו כרגע - תענוג. עיר יפה, שקטה, נעימה. כל מה שאכלתי היה טעים. בירות מעולות, גבינות תענוג. ישנו ב-B&B מקסים. אחלה יעד לסופ"ש.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' פברואר 23, 2017 10:20 pm 
מנהל פורום

רק להעיר שברגמו חמודה מאוד (גם יש לה חשיבות היסטורית תרבותית כמוצא הקומדיה דל ארטה או משהו בסגנון) אבל לטעמי לא יותר מעצירה של כמה שעות.

בטוסקנה חוץ מפירנצה אז סיינה היא חובה. אבל כנראה שיש הרבה נקודות שאפשר לחבר זו לזו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' פברואר 24, 2017 1:30 am 
Hall of Famer

ברגמו בהחלט עצירה של כמה שעות, לא יותר.

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' פברואר 25, 2017 10:43 am 
Sophomore

אבו שוקרי כתב:
מיכאל התנין כתב:
אבו שוקרי כתב:
האמת שפיאמונטה זה אחד המקומות שבגללם אני מתכנן לא לעשות טיול כוכב, אלא כל יום לישון במקום אחר- למעט היום הראשון והאחרון שיהיו בקרבת שדה התעופה (ככל הנראה מילאנו).

המרחקים די גדולים וטיול כוכב נראה לי כטעות. חוץ מפיאמונטה הבנתי שברגאמו וורונה חמודות, אבל כמו שראובן אומר- כדאי לא לפספס את פירנצה ואני חושב שגם את ונציה.

אבל עיקר התהייה שלי היא איפה הכפרים יפים יותר וציוריים יותר: בסביבות האגם גארדה וקומו או באיזור הדולומיטים?

תנינוס- האשה חולה, אבל חולה על שני דברים: חומץ בלסמי ויין. אם יש את אלו בפיאמונטה-לא נראה לי שיהיה לי קשה לשכנע אותה.

לא צריך לנסוע למודנה בשביל בלסמיקו... יש חנות נהדרת בלה מורה שיש שם כמה סוגי בלסמי מיושן ומעל 3500 תויות של יין http://www.gallowinegallery.com/

אני באופן אישי מעדיף תקרא לזה טיולי כוכב. להתחיל לנדוד חצי כוח בשבילי. אני מעדיף להתמקד בתענוגות הספציפיים שיש למקום להציע ואוהב לחזור בסופו של יום הביתה. כך גם אתה מכיר את המקומיים טוב יותר, את האספרסו בר הטוב ביותר את משוגע הכפר וכיו"ב.
אם אתם בעניין לנהוג כל היום גם קשה לשתות כמויות :-)

המלצות לאוכל טוב באיזור בארולו +
ליד הקפלה הקטנה של סנט סטאפנו בPERNO (הא בלב הכרמים, לא על הכביש הראשי) http://www.repubblicadiperno.it/ שף של מסעדת מישלן באלבא, שנמאס לו מחיי המסעדנות הקשים פתח מקום קטן על הדרך. אוכל נהדר, יינות משובחים מחירים סבירים. אחלה אווירה כ8 שולחנות עם מלצרית אחת נחמדה.

מתחילים להתפנק: http://www.anticacoronareale.com/cervere/ מסעדת 2 כוכבים שמצדיקה את הדירוג שלה. כ30 דק נסיעה מבארולו. עיירה מוזרה קצת ומיקום מוזר (די על כביש ראשי) למסעדה שכזו. אבל האוכל שווה את זה ! האווירה במסעדות מישלן איטלקיות היא נינוחה יותר ממה שנהוג בצרפת לדוגמא. לכו על תפריט הטעימות.

בכל כפרון כזה (ברולו, סרלונגה, פרנו, לה מורה) תמצאו תצפית מדהימה וטארטוריה/בר יין עם תפריט כוסות נרחב מאוד ומיני תופינים שילכו איתם בצורה משולמת.

אני גרגרן לא קטן ובהחלט חד פעמי אשקול הוצאה כבדה מאוד על ארוחה- אבל לצערי עדיין סטודנט. כמה ארוחות כאלו אמורות לעלות?
אני מסכים שיש יופי בלהכיר את המקום והאנשים- אך יש כל כך הרבה מה לראות..אני מרגיש כמו כלב גישוש במוארת סמים.

במסעדה הפשוטה יותר אתם יכולים לצאת בנזק של 60-80 יורו שניכם ללא יין.
באנטיקורונה ריאל י שתפריט טעימות שמתחיל ב100 או 125 יורו לאדם ללא יין. אפשרי להזמין מהתפריט ואז תוכלו לצאת עם חשבון מופחת ועם פחות מנות כמובן. למרות שמסעדות הללו תמיד נהוג לתת מנות ביניים קטנות וגם אם אתם לא מזמינים קינוח תמיד תקבל משהוא מתוק וקטן על חשבון הבית.

אמנם יקר אבל ביחס של תמורה למחיר ובמיוחד ביחס למחירים בת"א זה דיל קרוקודיל :-)

חיים רק פעם אחת יקירי, כדאי לזכור זאת.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' פברואר 25, 2017 3:24 pm 
מנהל פורום

חייב להגיד ש125 יורו לתפריט טעימות במסעדת 2 כוכבים נשמע ממש לא יקר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' פברואר 25, 2017 4:14 pm 
Sophomore

ליגה אירופית מה לעשות.

בתל אביב אתה יוצא בנזק גדול יותר בלי בעיה בכלל,

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 1220 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33 ... 49  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot] ו 3 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: