סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו א' ספטמבר 22, 2024 8:19 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 423 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5 ... 17  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: א' פברואר 19, 2017 3:45 pm 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (0)
ראובן, אפשר לשחק כדורסל הגנתי שלא יהיה כרוך בהתקפה כל כך מכוערת. ע"ע הפועל של עונת הפיצה או מכבי של 00'-01'. כל אחד זכאי לטעם משלו, אבל יש מעט מאוד אוהדי כדורסל שמתגעגעים לכדורסל היווני של תחילת שנות התשעים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' פברואר 19, 2017 3:53 pm 
מנהל פורום

הכדורסל של חצי הגמר נגד חולון גרם לך לכאב בעיניים?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' פברואר 19, 2017 4:19 pm 
Hall of Famer

לי כן.

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' פברואר 19, 2017 4:20 pm 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (6)
מה הת'רד הזה בכלל. כמו שאי אפשר לקבוע שהעונה של מכבי הולכת להצלחה גדולה ומפתיעה בגלל הזכייה בגביע (ראה שתי העונות הקודמות), כך אי אפשר לקבוע שהעונה של ירושלים הולכת לכשלון בגלל ההפסד בגמר. הלך תואר, זה מה יש והחיים ממשיכים.

ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את קרתגו ולבטל את חץ הפוזשן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' פברואר 19, 2017 10:37 pm 
Junior

האוזניים הבולטות של פארמאר או השיניים הבולטות של רוט?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' פברואר 19, 2017 11:11 pm 
Junior

נביא בעירו כתב:
האוזניים הבולטות של פארמאר או השיניים הבולטות של רוט?

נראה לי שבהפועל מעדיפים את הכתף העקומה של טימור :(

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' פברואר 20, 2017 10:21 am 
מנהל פורום

בלוג: הצג בלוג (14)
uriel17 כתב:
הכדורסל של חצי הגמר נגד חולון גרם לך לכאב בעיניים?

אתה צוחק? זה היה משחק הכדורסל הכי מעצבן שראיתי בחיים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' פברואר 20, 2017 7:54 pm 
Hall of Famer

מבחינת הקהל כבר אפשר לראות לאן העונה הולכת...
הכרטיסים לגראן קנריה נמכרים בעצלתיים (באנדרסטיימנט).
ואני לא רואה את ירושלים מנצחת אף משחק ליגה עד לפני כן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' פברואר 20, 2017 8:41 pm 
Hall of Famer

צודק. נגד קנריה יהיה אולם ריק , ואחריו דני פרנקו יחזור.

גם כלפי השופטים היו לחולון טענות רבות. הקבוצה מתכוונת להגיש מכתב רשמי לאיגוד ובו פירוט הטענות שלהם כלפי צוות השיפוט, בעיקר בדקות הסיום. "אנחנו שלטנו לאורך כל המשחק, איך פתאום בשתי הדקות האחרונות הם רצו 0:9, אם לא בעזרת השופטים?"' תהו במועדון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' פברואר 20, 2017 9:06 pm 
Junior

לא מתרגש לגבי הקהל, יש עוד שבוע שלם למשחק. לא הבנתי איך הצצה לגבי מכירת הכרטיסים היא רלוונטית למועד זה.

לא סתם הפועל ממוקמת במקום הראשון בטבלת הצופים ביורוקאפ, בפער משמעותי מהמקום השני.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' פברואר 20, 2017 9:38 pm 
מנהל פורום

אורן כתב:
ראובן, אפשר לשחק כדורסל הגנתי שלא יהיה כרוך בהתקפה כל כך מכוערת. ע"ע הפועל של עונת הפיצה או מכבי של 00'-01'. כל אחד זכאי לטעם משלו, אבל יש מעט מאוד אוהדי כדורסל שמתגעגעים לכדורסל היווני של תחילת שנות התשעים.

אפשר. מן הסתם קבוצה כזו תיכנס לפנתיאון כלשהו ולא תזדקק להגנות המגומגמות שלי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' פברואר 21, 2017 1:18 pm 
Hall of Famer

בירושלים מחכים לאשרת עבודה של רנדל שאמורה להגיע בסוף החודש עד אז לא ניתן לרשום אותו לליגה
טימור יקבל מנוחה לפחות עד הסדרה מול הספרדים

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' פברואר 21, 2017 2:17 pm 
Sophomore

אני רק אשים פה את רשימת הכשלונות שאני מייחס להראל השנה (כולל הקיץ האחרון):
- בניית קו אחורי עם אייקיו כדורסל הכי נמוך שנראה פה שנים. ג'רלס זה שיחוק. דייסון וקינזי - נפילה.
- במחיר של שני שחקנים שהם די מיותרים בראייה שלי, פטרסון וג'ונס, אפשר היה להביא שחקן פנים איכותי.
- אי התחמשות בישראלי נוסף כאשר על המדף היו שמחון, ג'ייק כהן, שולדברנד וכו', חרף העובדה שיותם לא נעשה צעיר יותר והירידה שלו הייתה די צפויה.
- השחרור של מנקו בלי להביא לו מחליף, למרות שצריך להודות שמנקו לא לרמה של הפועל, אבל עדיין נתן יותר גמישות בהרכבים.
- השחרור של תומפסון וחוסר הנכונות להציע לו חוזה + אופציה לעונה נוספת (שכנראה הייתה משאירה אותו) לאחר שכבר התחבר כבר והקבוצה הציגה את המשחקים הכי טובים שלה העונה איתו על הפרקט.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' פברואר 21, 2017 2:40 pm 
Hall of Famer

פורסם בזמנו בוואלה שסימונה לחץ להביא את פיטרסון וקינזי ומנקו ביקש לעזוב ובצדק שהאיטלקי מחק אותו

גיא הראל עושה טעויות אבל יש לו שותפים לזה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' פברואר 21, 2017 7:21 pm 
Hall of Famer

Luiscola כתב:
- בניית קו אחורי עם אייקיו כדורסל הכי נמוך שנראה פה שנים. ג'רלס זה שיחוק. דייסון וקינזי - נפילה.
- במחיר של שני שחקנים שהם די מיותרים בראייה שלי, פטרסון וג'ונס, אפשר היה להביא שחקן פנים איכותי.
- אי התחמשות בישראלי נוסף כאשר על המדף היו שמחון, ג'ייק כהן, שולדברנד וכו', חרף העובדה שיותם לא נעשה צעיר יותר והירידה שלו הייתה די צפויה.
- השחרור של מנקו בלי להביא לו מחליף, למרות שצריך להודות שמנקו לא לרמה של הפועל, אבל עדיין נתן יותר גמישות בהרכבים.
- השחרור של תומפסון וחוסר הנכונות להציע לו חוזה + אופציה לעונה נוספת (שכנראה הייתה משאירה אותו) לאחר שכבר התחבר כבר והקבוצה הציגה את המשחקים הכי טובים שלה העונה איתו על הפרקט.

היו שנים שלא הסכמתי עם חלק גדול מהביקורת ( הנוקבת ... ) של סקולה - אבל חותם כעת ( כמעט ) על כל מילה .
אני לא מעורה בפרטים , ולא יודע להבדיל בין מהלך של סימונה/הראל/ד"ר אלון וכו' וכו' . מבחינתי ביקורת היא כלפי הקבוצה כמערכת .
לא אופתע אגב אם הסגל הישראלי בעונה הבאה יהיה אפילו חלש יותר מהנוכחי .

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' פברואר 21, 2017 7:59 pm 
Junior

shmueliki כתב:
Luiscola כתב:

היו שנים שלא הסכמתי עם חלק גדול מהביקורת ( הנוקבת ... ) של סקולה - אבל חותם כעת ( כמעט ) על כל מילה .
אני לא מעורה בפרטים , ולא יודע להבדיל בין מהלך של סימונה/הראל/ד"ר אלון וכו' וכו' . מבחינתי ביקורת היא כלפי הקבוצה כמערכת .
לא אופתע אגב אם הסגל הישראלי בעונה הבאה יהיה אפילו חלש יותר מהנוכחי .

מסכים לגמרי - במערכת טובה היית מצפה מהגורמים השונים "לחפות" על ההחלטות הרעות של הגורמים האחרים, וזה לא קרה כאן.
על כל ההחלטות עם הזרים ניתן להתווכח, בעיקר לאור ההצלחה באירופה. אני זוכר שפעם דן שמיר ענה לביקורת על היכולת של גולמאץ, והוא אמר שהוא מכיר אבל זה לא שהמון זרים עם סט הכישורים הנדרש פשוט חיכו לשחק בהפועל.
מבחינתי הביקורת העיקרית היא על הסגל הישראלי, וספציפית על החוסר בישראלים מהדרג השני. דרך הוויתור על ג'ייק כהן ושמחון כי הם "בינוניים", דרך השימוש המועט מדי במנקו ורוזפלט ועוד ההמנעות מהבאה של ישראלי במהלך השנה (לא יודע כמה זה באמת בשליטתם) - מישהו היה צריך להסביר לפיאנג'יאני את המשמעות של החוק הרוסי ואת ההתפרקות הפוטנציאלית של הקבוצה ברגע שאחד הישראלים נפצע (והרי בעונה האחרונה במלחה הפציעה של אליהו גמרה לנו את העונה, אז זה לא שהיינו צריכים להיות מופתעים). אני באמת לא מבין למה אי אפשר היה להוסיף את שמחון, ג'ייק כהן ועוד גארד צעיר (נניח יפתח זיו), וגם לתת להם דקות משחק משמעותיות בליגה על חשבון הזרים. כנראה שלא היינו מפסידים יותר מ-8 פעמים עד עכשיו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' פברואר 21, 2017 11:08 pm 
Junior

אני מסכים עם רוב מה שכתב סקולה, אבל חולק על הקביעה שג׳רלס הוא שיחוק. זה נכון שפעם ב יש לו משחק טוב, אבל בהרבה מאוד מקרים הוא מחרב את ההתקפה משום שהוא לא באמת חושב כמו רכז. לטעמי עם מישהו שהוא קודם כל רכז, הפועל היתה מנצלת הרבה יותר טוב את אמארה וגם את אליהו שהיום מקבלים מעט מאוד כדורים במקומות שבהם הם צריכים לקבל אותם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' פברואר 21, 2017 11:23 pm 
Freshman

ואם היו מיישמים את כל העצות של סקולה , אז מה היה קורה ?
עוד כמה ניצחונות בליגה? גביע ? אני בכלל לא בטוח.
בהתחשב בעובדה שהפועל הלכה על זרים של 250k בערך, המצב סביר בהחלט.
תמיד זה ככה ,עם חלק מהזרים מצליחים ועם חלק נופלים.
על כל קלייבורן שמצליח יש עשרה שלא מצליחים לעשות את הפריצה.

להביא עוד ישראלי שיכול לשחק רק בליגה (כי הוא לא ברמת יורוקאפ) זה בדרך כלל לא מצליח.
שמחון או בלייזר ב15 דק ליגה לא היו תורמים כלום, ע"ע רוזפלט.

בתכלס הפועל עד עכשיו במצב סביר לגמרי.

בכלל, מישהו יכול להראות לי קבוצת כדורסל שמוגבלת בתקציב (לא כמו צסק"א או ריאל) שלא מלאה בחסרונות?
בטוח שלכל קבוצה יש איזה סקולה שכותב בפורום אוהדים שלה מה הוא היה עושה יותר טוב....
מדובר בחכמה שלאחר מעשה, כי למשל גם במקרה כאן ג'ונס ודייסון יכלו להיות הצלחה מסחררת וג'רלס היה יכול להיות נפילה ענקית, ואז כל הגאונים היו מסבירים מה היה צריך לעשות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' פברואר 22, 2017 12:00 am 
מנהל פורום

מהקצת שראיתי (ותודה לאל, לא ראיתי את הגמר) ג'רלס הוא יופי של החתמה. צריך לזכור שהפועל נעה השנה כמו מטוטלת ויש הרבה משחקים שהיא באה אליהם בחצי הילוך. במשחקים החשובים (לא ראיתי את הגמר כזכור) ג'רלס היה טוב מאוד עד כמה שזכור לי. קינסי הוא החתמה סבבה בעיני כל זמן שלא מצפים לדונטה סמית (שבעיני היתה טעות איומה לשחרר אותו) אלא לשחקן משלים שמוכן להשקיע בהגנה ולתת התקפה פה ושם.

הבעיה הגדולה של הפועל היא בעיני בעומק. יש לה סנטר יחיד כי שון ג'ונס נראה כמו ילד, הלפרין וטימור מאכזבים מאוד, ולקינסי אין בכלל מחליף.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' פברואר 22, 2017 1:32 am 
Hall of Famer

violin כתב:

אז נשאלת השאלה כיצד קבוצה של 40 מיליון שקל מצד אחד "הלכה על זרים של 250k בערך" , ומצד שני עם סגל ישראלי קצר בצורה מחפירה ?!

violin כתב:
מדובר בחכמה שלאחר מעשה, כי למשל גם במקרה כאן ג'ונס ודייסון יכלו להיות הצלחה מסחררת וג'רלס היה יכול להיות נפילה ענקית, ואז כל הגאונים היו מסבירים מה היה צריך לעשות.

זה לא ממש חוכמה לאחר מעשה .
על הסגל הישראלי אני חופר כבר מהקיץ ( לצד אחרים ) . אני מודה שלא הייתי כה נחרץ לגבי ההחתמות של דייסון , קינזי ופיטרסון , ונדמה לי שחשבתי שההחתמות של ג'רלס וג'ונס בסך הכל טובות ( אמארה זה סיפור אחר שקשה לנתח אותו ) .

אני גם לא מסכים בהכרח עם הדעה שכתבו כאן כמה משתמשים לאחרונה - שממילא אין טעם להביא ישראלים שיהיו שוליים בליגה ולא יתרמו ביורוקאפ .
קודם כל , שחקני הדרג השני ( דאוסן , שמחון , בלייזר , דיברתולומיאו , משעור וכו' ) בהחלט יכולים לתת דקות ותרומה מסוימת של שחקני רוטציה ביורוקאפ . נזכיר שבריצה הנאה הקודמת של ירושלים באירופה לפני 3 שנים ( רבע גמר עם גרינברג ) שחקנים כמו מנקו , אריאל ויניב גרין שיחקו במרבית המשחקים , סדר גודל 5-10 דקות בממוצע כ"א . כמובן כולם יסכימו איתי ש"שחקני הדרג השני" שציינתי עדיפים עשרות מונים על השלישייה הנ"ל . גם שחקנים כמו כדיר , קולמן וזאק רוזן בהחלט קיבלו דקות בתקופה שהיו בקבוצה בפתיחת העונה .
גם זו דרך לבנות קבוצה , וכך אתה מבטח את עצמך בליגה ברמה מסוימת , מפני עומסים ופציעות ( מה שלא עזר לירושלים דאז , שוב כי איכות השחקנים המשלימים בסופו של דבר לא הייתה מספקת ) .
באותה עונה אגב ירושלים סיימה את הליגה עם 7-21 , היום המאזן הוא 8-11 ...

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' פברואר 22, 2017 10:39 am 
Freshman

shmueliki כתב:
violin כתב:

אז נשאלת השאלה כיצד קבוצה של 40 מיליון שקל מצד אחד "הלכה על זרים של 250k בערך" , ומצד שני עם סגל ישראלי קצר בצורה מחפירה ?!

אני באמת לא יודע. אבל לפי מה שפרסמו בזמנו אלו הסכומים פחות או יותר.
כנראה אחד מהנתונים לא נכון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' פברואר 22, 2017 11:37 am 
מנהל פורום

שמוליקי, צריך לענות לך שוב למה הסגל הישראלי של הפועל קצר בצורה מחפירה?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' פברואר 22, 2017 2:16 pm 
Hall of Famer

הזרים הם לא בדיוק 250 אלף

הזולים ביותר פיטרסון וגונס מרוויחים 220 נטו כל אחד
דייסון 300
קינזי 350
גרלס 400
אמארה 700

לדעתי כשרנדל יכנס לרוטציה בליגה הוא ייאזן את הקבוצה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' פברואר 22, 2017 2:56 pm 
Hall of Famer

ראובן כתב:
שמוליקי, צריך לענות לך שוב למה הסגל הישראלי של הפועל קצר בצורה מחפירה?

לא בהכרח .
אבל אי אפשר גם לתת לקבוצה הנחה על רמת הזרים - כי הביאו במודע זרים זולים , וגם מנגד לתרץ את הסגל הישראלי הקצר בכך שריכזו את המאמץ בסוללת זרים לטובת אירופה .

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' פברואר 23, 2017 10:29 pm 
מנהל פורום

אני מסופק לגבי כמה הזרים זולים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 423 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5 ... 17  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: סאבוניס ו 9 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: