סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו א' ספטמבר 29, 2024 6:30 am

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 1220 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34 ... 49  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ש' פברואר 25, 2017 5:50 pm 
Sophomore

בלוג: הצג בלוג (0)
100 לזוג יורו זה לא כזה נזק בכלל, בטח במחירי ת"א שבסכום הזה תקבל אוכל שלא מתקרב לרמה הזאת בכלל. גם תפריט טעימות ב 125 יורו לאדם בשני כוכבי מישלן זה בכלל לא יקר. אפשר לשלב שתי ארוחות כאלה ובשאר לאכול באחלה טרטוריות שבעולם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' פברואר 25, 2017 8:51 pm 
Sophomore

זה הדיבור !

ואם אתה לוקח בית בRBNB - אשמח להמליץ לך על עליית גג מגניבה בלב הכרמים. המיקום שקט בלב האיזור הכפרי ממש מחוץ למונפורטה דאלבא ויש חדר שינה מרווח, מעין סלון שכזה והכל עם נוף פיאמונטזי מהפנט ואפילו מרפסת קטנה עם שמשייה, ומנגל.
יש לו גם מטבח עם כל מה שצריך כולל 3-4 סוג מקינטות, כלי בישול וכוסות יין ופותחן כך גם נהנים בבית ומבשלים מעדנים מהפרודוקטים המשובחים של פיאמונטה.

בקיצור, חגיגה לחיך ולעיניים. כל זה סביב ה80-90 יורו ללילה.
אם רוצים בית באמצע הכפר קצת יותר פשוט ובמרחק הליכה קצרה מהאספרסו בר וכיו"ב חבר שלי היה ועלה לו סביב ה50-60 יורו ללילה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' פברואר 26, 2017 12:52 pm 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (6)
המלדיבים זה מקום שכל אחד חייב להיות בו לפחות פעם בחיים. רק אומר.

ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את קרתגו ולבטל את חץ הפוזשן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' פברואר 26, 2017 1:35 pm 
Sophomore

אתה שם או שאתה עושה ניים דרופינג בשביל לאכול לנו ת'לב?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' פברואר 26, 2017 1:43 pm 
Senior

מיכאל התנין כתב:

זו תגובה אפשרית אבל לוקה בתמימות ובפשטות יתר, תגובה יותר מתוחכמת תהיה: "המלדיביים? נחמד אבל אי אפשר להיות שם יותר מיומיים בלי להיתקל במישהו שפגשת בסלניוז. איפה זה ואיפה איי שלמה"

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' פברואר 26, 2017 1:51 pm 
Sophomore

תומר כתב:
מיכאל התנין כתב:

זו תגובה אפשרית אבל לוקה בתמימות ובפשטות יתר, תגובה יותר מתוחכמת תהיה: "המלדיביים? נחמד אבל אי אפשר להיות שם יותר מיומיים בלי להיתקל במישהו שפגשת בסלניוז. איפה זה ואיפה איי שלמה"

איי שלמה? חפיףףףף

נסה פיטרקיין, או איי הפסחא. לשם באמת קשה להגיע.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' פברואר 26, 2017 2:16 pm 
Hall of Famer

אם יש מקום שבא לי להגיע אליו זה איי סנט הלנה , שמוגדר כנק' היישוב המרוחקת ביותר מנק' יישוב אחרת בעולם כמדומני.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' פברואר 26, 2017 2:25 pm 
Sophomore

זה לא פיטרקיין?

עריכה: אכן. 2050 מאי הפסחא ו2300 מטהיטי. גם לא מקומות מרכזיים מדי.
סנט הלנה היא 2000 ק"מ בהחוף של אפריקה.

נערך לאחרונה על ידי מיכאל התנין בתאריך א' פברואר 26, 2017 2:28 pm, נערך פעם אחת בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' פברואר 26, 2017 2:25 pm 
Hall of Famer

oren_80 כתב:
אם יש מקום שבא לי להגיע אליו זה איי סנט הלנה , שמוגדר כנק' היישוב המרוחקת ביותר מנק' יישוב אחרת בעולם כמדומני.

נסה את האי טריסטאן דה קונה באוקיינוס האטלנטי או לחילופין-נקודת נמו באוקיינוס השקט.

http://www.iflscience.com/environment/w ... an-beings/

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' פברואר 26, 2017 2:32 pm 
Hall of Famer

מיכאל התנין כתב:

הייתי שם לפני שבועיים...
ואם אתה אוכל את הלב, לפחות תעשה את זה במסעדת 2 כוכבי מישלן. הלב יותר טעים ככה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' פברואר 26, 2017 2:40 pm 
Sophomore

ראי שעל הקיר כתב:
מיכאל התנין כתב:

הייתי שם לפני שבועיים...
ואם אתה אוכל את הלב, לפחות תעשה את זה במסעדת 2 כוכבי מישלן. הלב יותר טעים ככה.

ואחרי שהיית שם, האם תוכל לענות על השאלה ששאלנו על מטעי התה והאורז והכנסיות...

האם אחרי שהיית ב2-3 חופים טרופיים, לא כמעט כולם בערך סיים שיט?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' פברואר 26, 2017 2:47 pm 
Hall of Famer

לא הייתי ביותר מדי חופים טרופיים, אבל בהחלט מתכוון לבקר בעוד כאלה. לא נראה לי שזה משהו שאשבע ממנו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' פברואר 26, 2017 2:54 pm 
Sophomore

האמת שזה נכון.

כמעט בלתי אפשרי לשבוע מזה.

אז ספר קצת אם אתה כבר כאן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' פברואר 26, 2017 3:29 pm 
Hall of Famer

לא יודע אם לשבוע, אבל אחרי כמה זמן שאתה יושב על זה כל יום אתה מתרגל (אבל אחרי איזו שנה שוב פעם בא לך...)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' פברואר 26, 2017 9:30 pm 
Senior

idansha כתב:
אם כבר ירחי דבש, מחפש חופשה להציע בה.
מתכנן על מרץ, 3-5 ימים בסופש.
הפוקוס הראשוני הוא על פראג או בודפשט כדי לנצל נקודות בעל אל לפני שימחקו אבל פתוח לאפשרויות אחרות
הבעיה העיקרית שהחברה סובלת קשות מקור.

איזו עיר עדיפה?
אם שתיהן קפואות, יש אלטרנטיבה אחרת ברמת רומנטיקה/מחיר דומה?

אתם מתכוונים להתחתן עם רבנות?
כי אם לא, אולי כדאי לשמור את פראג לירח דבש ועל הדרך לעשות את הסידורים הפורמליים.
זה מה שאנחנו עושים (טסים לפראג בין 12 ל 16 למאי, יומיים אחרי טכס החתונה בארץ)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' פברואר 28, 2017 9:13 am 
Sophomore

אבו שוקרי כתב:
100 לזוג יורו זה לא כזה נזק בכלל, בטח במחירי ת"א שבסכום הזה תקבל אוכל שלא מתקרב לרמה הזאת בכלל. גם תפריט טעימות ב 125 יורו לאדם בשני כוכבי מישלן זה בכלל לא יקר. אפשר לשלב שתי ארוחות כאלה ובשאר לאכול באחלה טרטוריות שבעולם.

ואם אתה כבר בקטע כזה חיובי, ואתה בירח דבש לא? אז אסור לחסוך...
אז אני ממליץ על המסעדה הזו http://www.piazzaduomoalba.it/en/
כאן אנחנו כבר מדברים על 200 יורו לילד בלי יין. אבל בהחלט חוויה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' פברואר 28, 2017 4:27 pm 
Hall of Famer

מיכאל התנין כתב:
האמת שזה נכון.

כמעט בלתי אפשרי לשבוע מזה.

אז ספר קצת אם אתה כבר כאן.

המלדיביים זה ארכיפלג של איזה 1200 איים, מתוכם רק 200 מיושבים - ועוד בערך כמספר הזה איים שהם בעצם מלונות. כלומר, האי מוחכר ל-50 או 100 שנה לאחת מרשתות המלונות הגדולות, וכל האי הוא בעצם מלון.
אנחנו גרנו באי בשם הודוראנפושי (Hudhuranfushi, אני מתאר לעצמי שהסיומת "פושי" פירושה "אי", כי הרבה שמות איים מסתיימים בסיומת הזו), במלון של רשת מקומית בשם ADAARAN שיש לה 4 איים כאלה (ועוד מותגי משנה בעוד מקומות באוקיינוס ההודי ובמפרץ). גן עדן עלי אדמות. חולות לבנים מבריקים, עצים טרופיים עמוסי פירות שמגיעים כמעט עד קו המים, שירות ברמות שלא היכרתי וכבר הייתי במלונות יוקרה בכל העולם. והים - צלול ברמות מטורפות, ובגלל שיש תוואים שונים לקרקעית - יש קרחות לבנות, יש מקומות עם שטיחי צמחיה, ויש מקומות של סלעים ושוניות - נוצרים במים גושים של גוונים שונים של כחול וטורקיז, כמו עוגת שכבות.
והאיים שטוחים ומאד נמוכים. מטר או שניים מעל המים, אני לא מגזים פה. נדמה לי שקראתי איפשהו שאין אף נקודה במלדיביים שעוברת את ה-3 מטר מעל פני הים. ברור למה הם, ואחיהם לצרה באוקיינוס השקט, הם הראשונים שמפחדים מההתחממות הגלובלית - זה יכול, ממש literally, להשקיע את כל המדינה מתחת לפני המים.

אנחנו הוספנו עוד סכום כסף כדי להיות בבקתה בתוך המים. ליגה אחרת לגמרי. בקתה מעוצבת ומאובזרת ברמה של 5+ כוכבים, מרפסת עם מדרגות לתוך המים, דגים שמגיעים עד הרגליים שלך, נהגים עם עגלות גולף שמסיעים אותך על המזח לבקתה שלך וחזרה אם אין לך חשק ללכת.
כמובן, כל פעילויות הספורט הימי - המלדיביים הם גן עדן לצלילה וגלישה.
תכל'ס אין לך מה לעזוב את האי שלך למשך כל החופשה, חוץ מאשר להפלגות צלילה וכאלה. לעשות אופנוע ים בים הזה זו בכלל חווייה.
אמנם אפשר לצאת גם לטיולים למאלה (עיר הבירה, חצי שעה הפלגה בסירה מהירה מאיפה שהיינו) - אבל למה לנו? מהאוויר היא נראתה עיר משעממת, צפופה וחסרת ייחוד.

קטע מעניין היה לנו בהגעה למאלה. הגענו בטיסה מסרי לנקה למאלה, למרבה הצער הגענו בלילה ולא ראינו את ההגעה אליו שהיא אחת היפות בעולם (חפשו תמונות בגוגל), אבל ראינו את ההגעה בדרך הלוך לסרי לנקה. זו טיסה של טורקיש אירליינס שיוצאת מסרי לנקה, עוצרת במאלה לשעה, יורד מי שיורד, עולה מי שעולה - והלאה לאיסטנבול. היינו היחידים שירדו במאלה, שדה תעופה פצפון. הלכנו שנינו לבד רגלית מהמסלול לטרמינל.. נכנסנו וראינו שוטרי גבולות משועממים, שמחנו שאין תור.. החתימו לנו דרכונים ויצאנו לאולם המזוודות שנמצא ממש שם. והיינו לבד! שני אנשים לבד בכל השדה. דבר כזה עוד לא קרה לי אפילו כשהייתי בארה"ב בשבוע של ה-11 בספטמבר. המסוע שלנו לא עבד עדיין, ומה שהיה עוד יותר מוזר - המסוע ליד, של טיסה אחרת, כן עבד. והיה מלא מזוודות. אבל לא היה שם אף אחד... זה נראה כאילו חטפו אותם חייזרים. כמו בסרטים האלה שמגיעים לבית נטוש, כשכל הכלים על השולחן והאוכל עדיין חם... קריפי!
אחרי רבע שעה בערך התחיל המסוע שלנו לפעול. שתי המזוודות שלנו, בודדות וגלמודות, יצאו מהקיר. לקחנו אותן - והמסוע נעצר. שלום!
בחוץ מצאנו את נציג הרשת, ומשם הטיפול היה מושלם. הרשת דאגה לסירה מהירה שתיקח אותנו למלון, במזח חיכו לנו אנשים שקיבלו אותנו ופתחו עבורנו את המסעדה ב-11 בלילה, הגישו לנו ארוחת ערב משובחת כשכבר חשבנו איך אנחנו מעבירים את הלילה על חטיפי אנרגיה... ואז הצמידו לנו נהג עגלת גולף כזו שהסיע אותנו לבקתה והסביר לנו על המלון.

המלדיבים זו מדינה מוסלמית. על האי אתה כמעט לא מרגיש את זה, חוץ משני דברים:
אחד, כל מי שמשרת אנשים בלי הפרדה של דוכן - הם גברים. כל הבאטלרים, המלצרים במסעדות, הברמנים, נהגי עגלות הגולף - כולם גברים. נשים מעטות עובדות רק מאחורי דוכנים, בקבלה וכאלה. זה היה מאד בולט.
הדבר השני הוא שמדגישים לך שגם על האי, למרות שאתה רחוק ממרכזי האוכלוסיה המקומית, עירום כולל טופלס אסור בתכלית האיסור.
הזכרתי ברמנים, אז אומר גם שאלכוהול על האיים דווקא יש בשפע, אבל מזהירים אותך שאם אתה יוצא לסיור במאלה או במקומות אחרים עם אוכלוסיה מקומית - אסור לקחת אלכוהול איתך.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' פברואר 28, 2017 5:29 pm 
Junior

הגברת החליטה בודפשט, כי היא רוצה מעיינות חמים.
אז.. עדיף בודה או פשט?
איזה מעיינות חמים מומלצים?
ראיתי שיש מקום שאפשר לשלם עוד איזה 20 שקל ולקבל חדר פרטי..?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' פברואר 28, 2017 5:46 pm 
Hall of Famer

איפה לגור? עדיף פשט. זה הצד עם רוב האקשן ורוב האתרים. אם תרצה אחפש את ההמלצות שלי מהטיול שעשיתי שם בשנה שעברה.
לגבי מעיינות חמים - המקום המפורסם ביותר הוא מרחצאות סצ'ני, Széchenyi. בפשט. המקום יפה אבל המוני למדי. מקום מופרסם נוסף שלא היינו בו זה המרחצאות של מלון גלרט (Gellert) בבודה. ויש עוד ברחבי העיר וגם מחוצה לה.
זו עיר מדהימה ואני מת עליה. אחזור לשם שוב, אני בטוח.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' פברואר 28, 2017 5:49 pm 
Hall of Famer

הנה מה שכתבתי אז על העיר:

ראי שעל הקיר כתב:
טוב, אז... איפה להתחיל עם העיר המדהימה הזו, בודפשט?
כל כך הרבה דברים יפים, נופים מדהימים, פנינות ארכיטקטוניות והנדסיות...
תחבורה מעולה...
אוכל מצוין וזול...
יחס מעולה לתיירים ולישראלים בפרט...
ידעתי שזו עיר יפה, אבל לא ידעתי עד כמה, וכמה החווייה תהייה עצומה.

אז איפה להתחיל? וואו.

בניין הפרלמנט - על גדת הדנובה בפשט, מדהים מבחוץ ומדהים מבפנים. כדאי מאד מאד להזמין מראש סיור, ושימו לב - יש סיורים ב-8 שפות. הונגרית, אנגלית, גרמנית, צרפתית, ספרדית, איטלקית, רוסית, ו... עברית. כן, די הופתעתי מהעניין. לא ערבית, לא יפנית, לא סינית. אבל פעם ביום יש סיור מודרך בעברית.

בית האופרה - לצערי בעיית תכנון מנעה מאיתנו לעשות שם סיור מודרך שזו הדרך היחידה להיכנס לאולם הראשי, אבל קחו מילה שלי שזה אחד מבנייני האופרה היפים בעולם.

גבעת המצודה בבודה - כל אזור הגבעה על הגדה המערבית של הדנובה, שכוללת את ארמון המלוכה, את מצודת הדייגים וכנסיית מתיאש. נוף נהדר לדנובה ולפשט על כל המבנים הנהדרים שלה.

כנסיית אישטוון הקדוש - אני מניח שכל מי שהיה באירופה פעם פעמיים כבר שבע מכנסיות וכולן נראות לו אותו דבר, אבל זו באמת מיוחדת.

האי מרגיט (או מרגרט בשם האנגלי) - אי באמצע הדנובה, קצת מצפון למרכז העיר. גשר מרגיט מחבר את בודה ופשט, משני צדי הדנובה, לאי. האי הוא כולו פארק אחד גדול, אין שם מכוניות. מקום נהדר לטיול נעים או ספורט.

בית הכנסת הגדול והרובע היהודי - זה לא סוד שבתי כנסת הם כמעט תמיד, ובכן, מכוערים. אבל ממש. אני לא יודע אם זה בכוונה, או קטע של חוסר מודעות או מחשבה שזה לא חשוב, או לפעמים סתם הזנחה. פה מדובר במקרה שונה, זה בית הכנסת הכי יפה שראיתי מימי. המפתיע הוא שמבחות הוא נראה קצת כמו מסגד, ומבפנים קצת כמו כנסייה (כולל אפילו עוגב!) וזה לא פלא, כי האדריכל שתכנן אותו היה קתולי, וזה אומר שבית הכנסת הזה יפהפה, אסתטי ומקושט. מה לעשות, נוצרים יודעים לבנות מבני דת יפים.
במקרה או שלא, בבניין שהיה השכן של בית הכנסת הזה נולד תיאודור הרצל (תיוודאר בשם ההונגרי שלו). הבניין נהרס בסוף המאה ה-19, ובית הכנסת התרחב והשתלט על השטח שלו, אז גם זה חלק מהסיפור שלו. הכיכה הקטנה שלפני בית הכנסת נראת היום על שמו של הרצל. בחצר בית הכנסת יש פסל מתכת של ערבה בוכיה, לזכר קורבנות השואה בהונגריה, שתרם אותו השחקן טוני קרטיס שהוא ממוצא יהודי-הונגרי. מה שמפתיע בפסל הזה הוא שיש בו גם לוחות ברית חלולים, שכנראה מביעים מחאה על נטישת אלוהים את עמו בתקופת השואה - קצת מפתיע למצוא אימג' כזה בחצר בית הכנסת הגדול.
אנחנו צירפנו את הביקור בבית הכנסת לסיור ברובע היהודי שעושים אנשים מהקהילה, והאמת היה מאד מעניין.

מרחצאות וספא - בודפשט מפורסמת באוסף העצום של מרחצאות ואתרי ספא שנמצאים בה, והכל בסגנון שכבר לא רואים היום. אני פחות מתחבר לקטע, אבל הלכנו לאלה המפורסמים ביותר - מרחצאות סצ'ני, בצד הצפון מזרחי של פשט. קצת צפוף מדי לטעמי, אבל האתר מדהים. לא הספקנו להיות במרחצאות של מלון גלרט, בבודה מדרום לגבעת המצודה, אומרים (והתמונות מראות) שגם זה מקום מדהים.

כן, כדאי גם לקחת שיט על הדנובה, בטח בלילה כשכל הבניינים היפים מוארים.

אוכל שתייה קניות!

ואצי אוצה (Vaci Utca) - מדרחוב קניות עיקרי בעיר, בעיקר החלק הצפוני שלו.

קפה ז'רבו (Gerbeaud) - בכיכר וורשמארטי (Vörösmarty tér) בקצה הצפוני של ואצי אוצה. שלא תעיזו לפספס את הקפה הזה! עוגות וגלידות מושלמות, והכל במבנה ואווירה ושירות שמזכירים עידן אחר, כאילו צנחתם לסרט "מלון גרנד בודפשט". בית הקפה שהכי נהניתי בו בחיי.

סיר לאנסלוט - גם את זה אסור לפספס. לא רחוק מתחנת הרכבת ניוגאטי, מסעדת בשר בקונספט של ימי הביניים, אבירים וכו'. יושבים במין אולם גדול ומאובזר בהתאם, אין מזלגות - אוכלים בעיקר בידיים, האוכל הוא בעיקר פלטות בשר ענקיות ומרקים בתוך לחמים, השתייה נשפכת כמים. וכל הזמן עושים לך ברקע הופעות כאילו ימי-ביניימיות - מופעי אש, סיף, אבירים מצילים נסיכות ממכשפות, דברים כאלה. ומסביב כמעט כולם שיכורים.

המקדונלדס בתחנת הרכבת ניוגאטי - כן, זה לא אוכל, זה מקדונלדס. אז לא חייבים לאכול שם. אבל מדובר על אחד המקדונלדס היפים בעולם, כשתראו תבינו.

קניון ווסט-אנד - גם הוא סמוך לתחנת הרכבת ניוגאטי, הקניון הגדול ביותר במזרח אירופה.

21 Magyar Vendéglő - ברחוב פורטונה מספר 21, על גבעת המצודה בבודה, זה המקום לעצור לאכול בו כשאתם בבודה. אוכל הונגרי מצוין ושירות מושלם במחירים סבירים. מקום שמוזכר לטובה בגו-מיו ובמדריך מישלן, ולא בכדי.

ruin pubs - קונספט השתייה השולט בעיר, פאבים שבנויים בתוך בניינים חרבים. אנחנו היינו באחד שהוא כנראה הגדול והמטורף והמפורסם מכולם, Szimpla Kert. אוסף עצום של נישות וגומחות ובכל אחת בר מסוג קצת אחר וכסאות שנאספו מכל הבא ליד, וכל המתחם הזה נראה כאילו מישהו לקח את בית הכובען המטורף וערבב אותו. וכיף בטירוף לשתות שם.
יש בבודפשט סיורים ליליים בין ה-ruin pubs האלה כולל מה שהם קוראים power hour, שעה של שתה כפי יכולתך בכלום כסף.

בטח איזכר בעוד דברים, זו באמת עיר מדהימה ולא הכל הספקנו.

ממה להימנע?
הדבר היחיד שאני יכול לחשוב עליו זה המבוך, על גבעת המצודה בבודה. משהו שכל המדריכים ממליצים עליו. מדובר על מערכת מערות וכוכים, בני חצי מיליון שנים לפי הסיפורים, שהמלך הראשון של הונגריה בנה בהן מבוך כליאה ובין היתר כלא בו את ולאד דרקולה, כן, ההוא. לטעמי, אם אתה לא מתחבר לכל תרבות הערפדים הסלאבית, זה בזבוז זמן וכסף.

ולקינוח, התחבורה. רכבות תחתיות, חשמליות, אוטובוסים - הכל יעיל ודופק כמו שעון. שדה התעופה יעיל ומתוכנן היטב (רק להשוות לתכנון הנוראי של בן גוריון...) והוא מדונדש, מצוחצח למשעי, בקושי על המסלולים יש כתמים.

אה, לא לשכוח. זו העיר אולי הראשונה באירופה שיש בה תרבות של ווייפיי חופשי כמעט בכל מקום ציבורי, דבר שבארץ הוא מובן מאליו אבל באירופה ממש לא.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' פברואר 28, 2017 6:53 pm 
Hall of Famer

ראי, תודה על הפוסט על המלדיביים. מצד אחד זה מצטייר מאד מאד יפה.
מצד שני... זה לא קצת משעמם? אני אולי לא חיית לילה, בטח לא בגילי. אבל אני אוהב אנשים מסביבי וקצת דברים לעשות ולראות. אני מניח שבמדלביים אתה חייב לאהוב להיות עם עצמך ועם אשתך ו.. זהו פחות או יותר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' פברואר 28, 2017 7:02 pm 
Hall of Famer

באי שאנחנו היינו בו יש כמה ברים, כולל אחד שהיה באזור שלנו (כלומר על המזח עם הבקתות בתוך המים) ובר מרכזי מסביב לבריכה באמצע האי (לא טרחנו לבקר בו). אני מתאר לעצמי שיש גם איים יותר סוערים, אבל לי היה מאד נעים ככה. לא הייתה לי כוונה לנסוע לאי דמוי איביזה.
ואקשן לא היה חסר. קודם כל אני באמת מאד אוהב להיות עם עצמי ועם אשתי, אבל באמת שבים שמסביבנו לא היה חסר מה לעשות. אופנועי ים, צלילה, שנורקלים, סתם שמש ונופים - הספיק לי בהחלט, ולא הייתי מתנגד לעוד יומיים שלושה שם.
האוקיינוס ההודי, ככלל, קנה אותי. אני בהחלט מתכוון להגיע לעוד מקומות בו, שהיום נוח להגיע אליהם מישראל (כמו סיישל או זנזיבר).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' פברואר 28, 2017 7:44 pm 
Hall of Famer

אכן, באיזור גם גאל בסרי לנקה יפהפיה לגמרי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מרץ 01, 2017 10:20 am 
מנהל פורום

בארץ יש וייפי חופשי בכל מקום ציבורי? :roll:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מרץ 01, 2017 1:06 pm 
Hall of Famer

בבתי קפה מסעדות וכו'... (וגם במוסדות מסחריים אחרים)? הרבה יותר מכמעט כל מקום שהייתי בו, למרת שבשנה-שנתיים האחרונות הפער מצטמצם ויותר מקומות בעולם נותנים את השירות.

ואפרופו האוקיינוס ההודי, אם הזכרתי את סיישל וזנזיבר אי אפשר שלא להזכיר את מאוריציוס ששמעתי עליה נפלאות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 1220 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34 ... 49  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 7 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: