סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ד' ספטמבר 25, 2024 2:21 am

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 179 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ש' מרץ 04, 2017 2:28 pm 
Sophomore

בלוג: הצג בלוג (0)
ראי שעל הקיר כתב:
כבר הבנתי מה חושבים פה על גיא הראל, אבל הוא בנה לירושלים בובה של קבוצה. קודם כל שני הדברים החשובים: אתלטיות, ושחקנים עם מינימום של שכל ואופי נוח. והוא עשה קבוצה מאוזנת עם מגוון של יכולות בשני צידי המגרש.
היו טעויות? כן, היו. כלום לא מושלם בתקציב של 10-11 מיליון, ואפשר היה גם לעשות טיפה יותר כמו להשאיר את דיז'ון תומפסון. המצב של הסגל הישראלי נובע מדירקטיבה של הבעלים שהנחה אותו איפה לשים את הכסף, והוא עשה את זה טוב מאד.

1. האם לירושלים לא היה טוב יותר עם ריצ'י האוול וקלייבורן מאשר עם קינזי ושון ג'ונס?
2. האם האוול וקלייבורן לא היו יותר זולים מקינזי ושון ג'ונס?
לדעתי, התשובה היא כן לשתי השאלות האלה, ומבחינתי פה ההבדל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' מרץ 04, 2017 2:47 pm 
Junior

תכלס, לא הייתי זוקף את ההצלחה לשחקנים כמו ג'ונס וקינסי. במיוחד לא לאחרון, שאם בצוות המקצועי היו משכילים להביא מישהו טוב ממנו (אפילו להשאיר את דיז'ון) אז אני חושב שיכלו להגיע מדרגה אחת יותר מהמצב הנוכחי.
אגב, אני גם מאוד חלוק בדעותיי על דייסון. נראה לי זר פצצה ברמה של הליגה הישראלית ומיד יורוקאפ ולא מעבר לכך, למרות התפוצצויות פה ושם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' מרץ 04, 2017 3:16 pm 
Sophomore

לגבי קינסי, לדעתי אתה עדיין טיפה תקוע בחודש דצמבר. מאז שהוא החלים לגמרי מהפציעה הוא אחד השחקנים החשובים בסגל, מעבר ליכולות ההגנתיות המטורפות שלו שמתבררות כבאנקר מדי ערב, הוא אשכרה ניצח במו ידיו כמה משחקים בהתקפה. ריטאס בבית, חולון בחצי הגמר, גם במשחק הראשון מול קנאריה לטעמי הוא היה הMVP. אז כן, משחק ההתקפה שלו לא הכי נעים לעין, אבל בחודשיים האחרונים הוא קולע באחוזים מעולים, עוזר יותר בריבאונד, מוסר יותר, פחות מכריח. ובהגנה? לטעמי השומר הגדול שנחת בהפועל מאז ומעולם. יותר ממקארתי, יותר ממוריס, יותר מכולם. אני אפילו לא מדבר על המחויבות, הנחישות והרצון שהוא מראה. מדבר על יסודות הגנה, חוכמת משחק, קריאת מצבים, עבודת רגליים, ידיים ארוכות, המנעות מעבירות (אתמול פעם ראשונה לדעתי שהסתבך בעבירות העונה). אשכרה גיים צ'יינג'ר הגנתי.

צביקה שרף: "Lavaron ג'יימס".

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' מרץ 04, 2017 3:38 pm 
Freshman

ABC כתב:
לגבי קינסי, לדעתי אתה עדיין טיפה תקוע בחודש דצמבר. מאז שהוא החלים לגמרי מהפציעה הוא אחד השחקנים החשובים בסגל, מעבר ליכולות ההגנתיות המטורפות שלו שמתבררות כבאנקר מדי ערב, הוא אשכרה ניצח במו ידיו כמה משחקים בהתקפה. ריטאס בבית, חולון בחצי הגמר, גם במשחק הראשון מול קנאריה לטעמי הוא היה הMVP. אז כן, משחק ההתקפה שלו לא הכי נעים לעין, אבל בחודשיים האחרונים הוא קולע באחוזים מעולים, עוזר יותר בריבאונד, מוסר יותר, פחות מכריח. ובהגנה? לטעמי השומר הגדול שנחת בהפועל מאז ומעולם. יותר ממקארתי, יותר ממוריס, יותר מכולם. אני אפילו לא מדבר על המחויבות, הנחישות והרצון שהוא מראה. מדבר על יסודות הגנה, חוכמת משחק, קריאת מצבים, עבודת רגליים, ידיים ארוכות, המנעות מעבירות (אתמול פעם ראשונה לדעתי שהסתבך בעבירות העונה). אשכרה גיים צ'יינג'ר הגנתי.

חותם על כל מילה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' מרץ 04, 2017 5:26 pm 
Junior

abc, אני לא בטוח שאני כ"כ מסכים איתך לעניין היכולות ההגנתיות של קינזי. כלומר, הוא טוב בהגנה, אבל לפי התיאור שלך ניתן לחשוב שבטעות התכוונת לדיאמנטידיס. שנית, גם אם הוא עילוי הגנתי, אני חושב שזה מתאזן עם יכולת התקפית בינונית וצורת משחק מאוד לא חכמה. הוא שחקן התקפי פשוט לא חכם (ולהבדיל משחקנים לא חכמים אחרים, הוא גם לא מוכשר במיוחד). הוא מוציא אותי מהכלים לא אחת, ואני מוצא עצמי ביותר מידי הזדמנויות שיוצא לי לראות אותו משחק מורט שיערות מהגבות, בעיקר בגלל התעקשות שלו על מהלכי אחד על אחד בכל מחיר. הוא לא עושה רושם של שחקן שניזון ממשחק התקפי קבוצתי, כיאה לרול פליירס קלאסיים. הוא לוקח את המשחק אליו פעמים רבות וזה לא לעניין. לאור כך, אני חושב שהוויתור על דונטה היה החלטה רעה ביותר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' מרץ 04, 2017 5:29 pm 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (6)
G כתב:
ראי שעל הקיר כתב:
כבר הבנתי מה חושבים פה על גיא הראל, אבל הוא בנה לירושלים בובה של קבוצה. קודם כל שני הדברים החשובים: אתלטיות, ושחקנים עם מינימום של שכל ואופי נוח. והוא עשה קבוצה מאוזנת עם מגוון של יכולות בשני צידי המגרש.
היו טעויות? כן, היו. כלום לא מושלם בתקציב של 10-11 מיליון, ואפשר היה גם לעשות טיפה יותר כמו להשאיר את דיז'ון תומפסון. המצב של הסגל הישראלי נובע מדירקטיבה של הבעלים שהנחה אותו איפה לשים את הכסף, והוא עשה את זה טוב מאד.

1. האם לירושלים לא היה טוב יותר עם ריצ'י האוול וקלייבורן מאשר עם קינזי ושון ג'ונס?
2. האם האוול וקלייבורן לא היו יותר זולים מקינזי ושון ג'ונס?
לדעתי, התשובה היא כן לשתי השאלות האלה, ומבחינתי פה ההבדל.

לגבי שאלה מס' 2, מי החליט?
קלייבורן חתם בימים הראשונים של אוגוסט בק'בוצת יורוליג עם תקציב של יותר מ-30 מיליון דולר. מן הסתם את ההצעה סוכנו קיבל, וניהל עליה מו"מ, עוד ביולי. מי אמר לך, ולאוהדי ירושלים האחרים שמתלוננים שלא הביאו אותו, שהוא היה באזור החיוג של ירושלים?
לגבי האוול, גם הוא כבר היה במצב של לקראת חתימה בקבוצת יורוליג של 30 מיליון דולר, להזכירך... מה שאומר שגם הוא לא היה זמין לכם, ושכנראה לא היה יותר זול מג'ונס, ההיפך הוא הנכון. הוא הלך להפועל בגלל שברח ממכבי בשנייה האחרונה, כי לא רצה להיות מושאל, והפועל ניצלה את הסיטואציה והחתימה אותו עוד באותו יום. בשום שלב הוא לא היה זמין לירושלים.

ולגבי קינסי ענו לך כבר. כמעט כל הזרים של ירושלים הראו עליונות על המקבילים שלהם בגראן קנריה, אבל קינסי יותר מכולם, ולטעמי הוא ה-MVP של הסדרה הזו ובכלל ה-MVP של ירושלים בחודש האחרון. מה שאומר שאפילו מה שכתבתי על דיז'ון תומפסון מוטל בספק.

ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את קרתגו ולבטל את חץ הפוזשן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' מרץ 04, 2017 7:56 pm 
מנהל פורום

בלוג: הצג בלוג (14)
לפני המחמאות המקצועיות, מגיע למי שמגיע אולטרה-מחמאות על הבניה של קבוצה שיש בה כל כך הרבה שחקנים מחויבים ומרגשים שיודעים לשים את האגו האישי שלהם למען טובת הקבוצה ושנותנים את כל כולם על המגרש. זה קטע מדהים שהשחקן שהכי מגיעות לו המחמאות האלה הוא גם השם הכי נוצץ בקבוצה (והפעם זה כבר לא תירוץ לסטטיסטיקה הפלופית שלו כי זה כבר מזמן לא נכון). אבל זה תקף גם לקינזי ודייסון וג'רלס וגם לישראלים של הקבוצה (מה שנשאר מהם).

מניח שהרבה מאוד מהקרדיט מגיע לפיאנג'יאני. ואולי גם ההחלטה לשחרר את דונטה לא היתה כזו נוראית בדיעבד (למרות שאני עדיין מצר עליה מאוד). אבל גם לאופי של השחקנים עצמם. אין אחד מהם שלא הייתי משאיר לעונה הבאה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' מרץ 04, 2017 8:08 pm 
Hall of Famer

נראה לי שראובן מגלה את האהדה שלו מחדש משל היינו ב-1996

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' מרץ 04, 2017 8:09 pm 
מנהל פורום

https://m.facebook.com/story.php?story_ ... 8248304968

מנהל הפורום הזה רועה בשדות זרים והניח את סיפור הפיינלפור האירופי הראשון אי פעם של הפועל לפתחו של איזה ויסברג אחד. לפחות לינק מגיע לכם

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' מרץ 04, 2017 9:55 pm 
מנהל פורום

oren_80 כתב:
נראה לי שראובן מגלה את האהדה שלו מחדש משל היינו ב-1996

מותר להתרגש מהקבוצה הזו. ולמרות שהפעם היחידה בארינה היתה מאוד כיפית, אני לא רואה את עצמי רץ ועושה מינוי מחדש. אני גם לא נלהב במיוחד לא מהפיינל פור ולא מהשיריונים (לא של הפועל ולא של מכבי). אבל מי יודע.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מרץ 05, 2017 4:02 am 
Hall of Famer

אני חושב באמת ששתי ההצלחות הגדולות השנה הן המאמן ( שאני עדיין חושב שדי ממקסם באירופה סגל שחקנים די בינוני ) , והעובדה שהביאו לארץ 6 זרים חדשים - ואף אחד מהם לא נפילה ( ע"ע מכבי ת"א בכדי להבין עד כמה זה מרשים ) .
אני דווקא הייתי מדרג כבינגו מושלם ( ביחס לציפיות המוקדמות , עלות וכו' ) את ג'רלס , פיטרסון וג'ונס .
אמארה כמובן שחקן נפלא , אבל כל עוד אנחנו לא יודעים באמת כמה הוא מרוויח - קשה להתייחס להחתמתו .
דייסון וקינזי בהחלט נותנים תרומה ( לא יציבה ) , אבל אף פעם אי אפשר פגיעה מוחלטת בכל הזרים ( ולכן לא לעניין לשאול מדוע הפועל לא החתימו את x,y במקום a,b כי תיאורטית היה אפשר גם להחתים איזה DJ סילי במקום ג'רלס - וכנראה שטוב לא היה יוצא מזה ... ) .

אני מסכים שיש כאן בסיס טוב מאוד לשנה הבאה .
לא יודע בדיוק מי החתומים , אבל נראה לי מאוד סביר שאמארה וג'ונס יישארו ( לצד שלושת הישראלים המובילים כמובן ) .
לטובת ג'רלס שווה לפתוח את הכיס , שאר הזרים ביחס לעלות ולביקוש שלהם .
מביאים עוד איזה שני ישראלים בולטים ( פוטנציאלית אחד באמצעות התאזרחות של אמארה/האוול/באומן ושות' ) - ובאמת יכולה להיות יופי של קבוצה , והפעם גם עם עומק בשני המפעלים .

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מרץ 05, 2017 10:11 am 
Freshman

כל הזרים ללא יוצא מן הכלל חתומים או לכל הפחות לקבוצה יש אופציה עליהם לעונה הבאה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מרץ 05, 2017 10:17 am 
מנהל פורום

uriel17 כתב:
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1457417544270027&id=317068248304968

מנהל הפורום הזה רועה בשדות זרים והניח את סיפור הפיינלפור האירופי הראשון אי פעם של הפועל לפתחו של איזה ויסברג אחד. לפחות לינק מגיע לכם

השמות ששיחקו בריטאס של אז פשוט לא ייאמנו. אבל עד כמה שאני זוכר זו היתה קבוצה צעירה מאוד ורק בדיעבד אפשר היה להבין איזו קבוצה הפועל ניצחה (כלומר, כבר בזמן אמת היה ברור שזו קבוצת יורוליג לכל דבר ועניין ועדיין - יצאו ממנו שני הול אוף פיימרים וזה לא שיבטוקאס וקאוקינס שחקנים רעים).

בכל אופן מה שקרה במשחק השני והמופע של טפירו ברבע השלישי זה לפנתיאון, אבל המשחק השלישי בכלל הפך לחי בזכות שתי שלשות מטורללות לגמרי של אלכסנדר בסוף המשחק הראשון, כשלכולם היה נדמה שזה הולך להסתיים בתבוסה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מרץ 05, 2017 12:52 pm 
Freshman

רפאל כתב:
כל הזרים ללא יוצא מן הכלל חתומים או לכל הפחות לקבוצה יש אופציה עליהם לעונה הבאה.

יש להפועל אופציה על ג'רלס לעונה הבאה?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מרץ 05, 2017 12:56 pm 
Hall of Famer

הפועל ירושלים "הפסידה" רבע מיליון שקל מכרטיסים למשחק III.
אבל כמובן הרוויחה לא מעט כסף מעליה לחצי הגמר.
המנויים לא כוללים את חצי הגמר מה שאומר שירושלים הולכת לקבל הכנסות של מכירת 10-11 אלף כרטיסים, שזה בסביבות המיליון שקל.
נראה לי שגם בחוזה עם ערוץ 20 המדובר בתוספת תשלום עבור עליית שלב.
(השאלה היא כמובן האם אין בונוסים\מענקים בחוזים של השחקנים שיעלימו את ההכנסות האלו)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מרץ 05, 2017 1:08 pm 
Freshman

יפתח כתב:
רפאל כתב:

חתם בקיץ האחרון על חוזה לשנתיים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מרץ 05, 2017 1:28 pm 
Hall of Famer

ימי המנוחה של ירושלים עכשיו הם כמו אויר לנשימה
אליהו יחלים מהשפעת
טימור יתחיל להתאמן
קינזי ודייסון שלא כשירים ב100 אחוז כבר תקופה יקבלו מנוחה
זליקוביץ ילמד את התרגלים
רק חבל על רנדל.........

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מרץ 05, 2017 2:22 pm 
Freshman

רפאל כתב:
יפתח כתב:
רפאל כתב:

חתם בקיץ האחרון על חוזה לשנתיים.

בטוח? מגניב!

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מרץ 05, 2017 2:30 pm 
Junior

ראי שעל הקיר כתב:
סטודמאייר בתגובה: "אני חוזר לישראל בטיסה אחרת"...

כמה דברים:
1. לדבר עכשיו על דירקטיבה זו חוכמה שבדיעבד. אם זכרוני אינו מטעה אותי, גם בשנה שעברה שמענו את הדיבורים של הדוקטור שהשנה הליגה פחות חשובה.
ראינו איפה זה נגמר.
2. בהמשך ל-1, ועם כל הכבוד להישג של ירושלים שהוא יפה כשלעצמו, הרי שמדובר בניצחון על קבוצה שמדורגת 7 בספרד. בעיקר מדובר במפעל שנחלש מאוד, רק 20 קבוצות, בלי נושרות מהיורוליג, בלי קבוצות מטורקיה, יוון, איטליה, צרפת. אזכיר ששנה שעברה חצי הגמר איכלס קבוצות מאיטליה, צרפת וטורקיה. אני לא יודע לאן דני פרנקו היה מגיע השנה אם היה משחק ביורוקאפ אבל אני מסופק עד מאוד אם ביורוקאפ של שנה שעברה האיטלקי היה מגיע לחצי גמר המפעל.
3. בניית הקבוצה של הראל רעה. נכון, מכבי נראית זוועה (אין מתחרים לניקולה ולג'וניורס) ועל רקע זה ירושלים נראית דבש אבל זה לא משנה את העובדה שהבנייה רחוקה מלהיות מיטבית. לדוגמא, אם מקרים כמו תומפסון וההחתמה של רנדל היו במכבי היית שוחט את הראל.

נערך לאחרונה על ידי לאומית בתאריך א' מרץ 05, 2017 2:40 pm, נערך פעם אחת בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מרץ 05, 2017 2:33 pm 
Freshman

יפתח כתב:
בטוח? מגניב!

בטוח, גם בהודעה הרשמית של הקבוצה:
http://hapoel.co.il/he/article/1034

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מרץ 05, 2017 3:11 pm 
Senior

לאומית כתב:
ראי שעל הקיר כתב:
סטודמאייר בתגובה: "אני חוזר לישראל בטיסה אחרת"...

כמה דברים:
1. לדבר עכשיו על דירקטיבה זו חוכמה שבדיעבד. אם זכרוני אינו מטעה אותי, גם בשנה שעברה שמענו את הדיבורים של הדוקטור שהשנה הליגה פחות חשובה.
ראינו איפה זה נגמר.
2. בהמשך ל-1, ועם כל הכבוד להישג של ירושלים שהוא יפה כשלעצמו, הרי שמדובר בניצחון על קבוצה שמדורגת 7 בספרד. בעיקר מדובר במפעל שנחלש מאוד, רק 20 קבוצות, בלי נושרות מהיורוליג, בלי קבוצות מטורקיה, יוון, איטליה, צרפת. אזכיר ששנה שעברה חצי הגמר איכלס קבוצות מאיטליה, צרפת וטורקיה. אני לא יודע לאן דני פרנקו היה מגיע השנה אם היה משחק ביורוקאפ אבל אני מסופק עד מאוד אם ביורוקאפ של שנה שעברה האיטלקי היה מגיע לחצי גמר המפעל.
3. בניית הקבוצה של הראל רעה. נכון, מכבי נראית זוועה (אין מתחרים לניקולה ולג'וניורס) ועל רקע זה ירושלים נראית דבש אבל זה לא משנה את העובדה שהבנייה רחוקה מלהיות מיטבית. לדוגמא, אם מקרים כמו תומפסון וההחתמה של רנדל היו במכבי היית שוחט את הראל.

'בלי נושרות מהיורוליג' זה יפה מאוד, אבל בפועל היורוליג צומצם למתכונת של 16 קבוצות השנה, ככה שעל תקן 'נושרות יורוליג' יש כמה וכמה קבוצות ביורוקאפ ובניגוד לשנה שעברה אלו לאו דווקא הקבוצות החלשות ביותר שהיו במפעל לו היה מונה 24 קבוצות (אבל זה היפותטי, אי אפשר באמת לדעת).
בפועל, גם מבלי לדבר על המפעל כולו, העונה הפועל פגשה את המדורגת הראשונה בגרמניה (אולם עם מאזן מדהים של 23-0), את המדורגת שנייה בספרד, המדורגות 2 ו4 בVTB וניצחה לפחות משחק אחד מול כל אחת מהקבוצות האלו כשרק אחת מסיימת מעליה מכולן, וכן - גם סוויפ על המדורגת 7 בספרד שאני לא מבין למה לזלזל בזה.
אני לא בטוח אם ההגעה לחצי גמר העונה קלה או קשה יותר מבעונה שעברה, אבל אני בטוח לא מסכים עם הקביעה שהמפעל נחלש

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מרץ 05, 2017 3:15 pm 
Hall of Famer

המפעל לא נחלש , אלא התחזק. איזה קבוצות חסרות כאן...? היווניות שהן לא פנתנייקוס ואולימפיאקוס....? הטורקיות ממקום 5 והלאה? אף אחת מהן לא הייתה מגיעה לשלבים המאוחרים של המפעל.

מה שכן זה שלהפועל היה מזל שאיכשהו הסתדר לה בית די קל בשלב השני , אבל זה מתקזז עם הבית החזק מאוד (בדיעבד) שהיא קיבלה בשלב הראשון.

גם כלפי השופטים היו לחולון טענות רבות. הקבוצה מתכוונת להגיש מכתב רשמי לאיגוד ובו פירוט הטענות שלהם כלפי צוות השיפוט, בעיקר בדקות הסיום. "אנחנו שלטנו לאורך כל המשחק, איך פתאום בשתי הדקות האחרונות הם רצו 0:9, אם לא בעזרת השופטים?"' תהו במועדון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מרץ 05, 2017 3:45 pm 
Junior

היה ברור שדיבורי ״היורוקאפ השנה הוא פח״ יתחזקו עם ההעפלה לחצי גמר וזה משמח ומשובב לב ממש כמו שאר גילויי הקנאה שמפגינים פה בעיקר אוהדי חולון. מצד שני, לא צריך ללכת לקיצוניות השנייה - יש ב״ליגת האלופות״ כמה קבוצות חזקות מאוד (טנריפה ובשיקטאש הן הדוגמאות הכי מובהקות) שבהחלט היו יכולות ללכת עד הסוף ביורוקאפ.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מרץ 05, 2017 3:53 pm 
Hall of Famer

בשיקטאש אולי , טנריף לא רלוונטית כי היא ספרדיה ולא דיברנו על הספרדיות. בכל מקרה , מצחיק לטעון שהיורוקאפ נחלש כי לא נשרו אליה קבוצות מהיורוליג, ועוד יותר מוזר זה לטעון שהמפעל נחלש כי יש בו רק 20 קבוצות השנה.....

גם כלפי השופטים היו לחולון טענות רבות. הקבוצה מתכוונת להגיש מכתב רשמי לאיגוד ובו פירוט הטענות שלהם כלפי צוות השיפוט, בעיקר בדקות הסיום. "אנחנו שלטנו לאורך כל המשחק, איך פתאום בשתי הדקות האחרונות הם רצו 0:9, אם לא בעזרת השופטים?"' תהו במועדון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מרץ 05, 2017 4:32 pm 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (6)
אני לא חושב שהיורוקאפ נחלש בטח ברמה של קבוצות הצמרת שלו, אבל בשנה שעברה הגיעה לחצי הגמר דווקא קבוצה איטלקית, ובגמר ניצחה קבוצה טורקית נגד קבוצה צרפתית. אלה אינן במפעל, ולא הייתי מזלזל בהן כ"אין להן סיכוי". מונאקו למשל, או בנוויט - לדעתי יכלו לעשות בכיף נזק ביורוקאפ. לא הייתי מזלזל גם באיטלקיות שחסרות.

ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את קרתגו ולבטל את חץ הפוזשן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 179 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot] ו 25 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: