סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו א' ספטמבר 22, 2024 2:44 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 194 הודעות ]  עבור לעמוד 1, 2, 3, 4, 5 ... 8  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ד' מרץ 15, 2017 1:41 am 
Junior

בלוג: הצג בלוג (0)
תגובת משטרת ולנסיה:

מרגע שנכנסו לאולם התנהגות אוהדי ירושלים גרמה לבעיות ואילצה אוהדי ולנסיה לעזוב את מקומותיהם. בנוסף הם החלו לשבור כיסאות ואז הוצאו מהאולם. מדובר ב-30 אוהדים.

באחד האתרים אף צוין שהמהומה המשיכה לאחד הרחובות הסמוכים לאולם.

https://amp.marca.com/baloncesto/eurocu ... b45ef.html

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מרץ 15, 2017 2:17 am 
Sophomore

יש סרטונים בפייסבוק שמוכיחים ששום כסא לא נשבר באולם. אפילו בעמוד של ולנסיה רושמים אוהדים ספרדים שאין להם מושג על מה היתה כל המהומה ושלא נשברו כסאות כלל. אבל היי, בוא נאמין למשטרת ולנסיה, אותה משטרה שתקפה כל אוהד שניסה לצלם את הבזיון הזה שהתרחש שם. אמין ביותר.

הבנתי שהיתה שם בעיה של צפיפות או משהו כזה, אבל צריך לבדוק את הסיפור עוד יותר לעומק. זה שהאוהדים טפשים בזה שדיברו אולי בתקיפות יתר כלפי השוטרים, על זה אין ויכוח. אבל שבירת כסאות? לא היה ולא נברא.

לגבי המשחק. כצפוי נפלנו באינטנסיביות המטורפת של הספרדים. רוטציה ארוכה, סגל עמוק, ובעיקר הגנה לוחצת לאורך 40 דקות, טראפים על אמרה בכל פעם שהכדור אצלו, יציאה חזקה על פיק אנד רולים של ג'רלס ודייסון שפשוט לא היו במשחק. ב5 הדקות האחרונות כבר נפלנו מהרגליים. הבור בעמדה 4 התגלה כקריטי היום, בעיקר כשפיטרסון וג'ונס (שהיו טובים) נכנסו לבעיית עבירות ופשוט לא היה הרכב לשחק איתו. ליאור היה חושך מצרים ופיטרסון לא יכול לשחק בכזאת אינטנסיביות יותר מ20 דקות.

די עם הקשקוש הזה של המחויבות הישראלית. הישראלים הירושלמים לא ברמת טופ יורוקאפ, אולי חוץ מיותם שנתן משחק סולידי. שיראו רמת מחויבות כמו של קינסי, ג'ונס או אפילו פיטרסון שרך כמו חמאה אבל לפחות נותן גוף ונלחם. אם כבר הזכרתי את קינסי, אחד השחקנים הטובים שלנו בחודשיים האחרונים והיום עוד תצוגת שיא שלו. ללקק את האצבעות.

צביקה שרף: "Lavaron ג'יימס".

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מרץ 15, 2017 2:28 am 
Junior

לאומית ייאחז בכל בדל מידע שהוא יכול על מנת להוכיח שיש כביכול עוד אוהדים אלימים חוץ מאוהדי חולון, אז לא צריך לתת לעובדות להפריע לו.

גם משטרת ישראל טענה כמה דקות אחרי התקרית באום אל-חיראן שזה היה נסיון פיגוע - איך זה נגמר בסוף כולם יודעים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מרץ 15, 2017 2:33 am 
Junior

מנחם כתב:
לאומית ייאחז בכל בדל מידע שהוא יכול על מנת להוכיח שיש כביכול עוד אוהדים אלימים חוץ מאוהדי חולון, אז לא צריך לתת לעובדות להפריע לו.

גם משטרת ישראל טענה כמה דקות אחרי התקרית באום אל-חיראן שזה היה נסיון פיגוע - איך זה נגמר בסוף כולם יודעים.

בדל מידע זה פחות או יותר ידיעות על אלימות של אוהדים מישראל בכל אתר אפשרי, ממארקה ודרומה. ובעיקר, זו הגירסה של משטרת ולנסיה.
דומה שדווקא אתה הוא זה שמסתמך על "בדל מידע".

מנחם, כל הכבוד. אתם ממש אור לגויים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מרץ 15, 2017 3:14 am 
Junior

לאומית כתב:
מנחם כתב:

בדל מידע זה פחות או יותר ידיעות על אלימות של אוהדים מישראל בכל אתר אפשרי, ממארקה ודרומה. ובעיקר, זו הגירסה של משטרת ולנסיה.
דומה שדווקא אתה הוא זה שמסתמך על "בדל מידע".

מנחם, כל הכבוד. אתם ממש אור לגויים.

ואת הסרטונים בפייסבוק שמראים שלא נשברו כסאות טרחת לראות? זה שכל העיתונים מדווחים את הגירסה של המשטרה עוד לא עושה את זה נכון. כאמור, כמעט כל העיתונים דווחו שבאום אל-חיראן היה נסיון פיגוע.

ולא, אוהדי הפועל הם לא אור לגויים, אבל ליד אוהדי חולון אנחנו שיות תמימות

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מרץ 15, 2017 9:55 am 
Junior

מה שהיה בולנסיה זכה לכתבה ראשית ב-ONE:
http://www.one.co.il/Article/16-17/2,50 ... tml?ref=hp

אני לא מיהרתי ללחוץ על ההדק פה בפורום, למרות שמאוד רציתי להקדים את לאומית (היה לי ברור שהוא הולך לחגוג על זה).

עכשיו אחרי 10 שעות אפשר לכתוב קצת על מה היה שם (ההורים שלי נסעו לשבועיים בולנסיה, בונים על משחק מספר 3, דיר באלק הפועל!).

מה שהיה בולנסיה הוא פחות או יותר כך:
*הגיעו לאצטדיון בספרד בין 80 ל-100 אוהדים. התקשורת מדברת על 40 כי אלו החבר'ה הצעירים שביקשו לעודד את הקבוצה כ"גוש" (לגיטימי). היו עוד אוהדים שקטים, ברובם מובגרים, פזורים באולם שישבו במקומות שאליהם רכשו כרטיסים.
*הנהלת ולנסיה כלל לא הקצתה יציע לאוהדי הפועל. האמת? גם כן לגיטימי, עוד לא שמעתי על קבוצת חוץ ביורוקאפ שמקצה יציע שלם לאוהדי הקבוצה האורחת, כי מן הסתם לא בונים על מעל עשרה אוהדים שיגיעו, לכן אפשר לשלב אותם בקהל המקומי. זה גם מה שקורה בארנה...עוד לא ראיתי קבוצות חוץ שמביאות מעל 10 אוהדים למשחקי יורוקאפ בארנה. ושהם מגיעים נותנים להם לשבת מאחורי הספסל של הקבוצה שלהם יחד עם כל האולם התחתון שהוא סולד אאוט במנויים.
*פה לדעתי, השגיאה היא של הנהלת הפועל דווקא - דאגו לפרסם דילים של אשת טורס, לקרוא לאוהדים להגיע, אבל מנגד הזניחו את התיאום מול הנהלת ולנסיה לגבי צפי הקהל. סוג של המנטליות הישראלית הידועה "יהיה בסדר".
*בחזרה לאולם: האוהדים שלנו התנהגו בצורה מכבדת. אנחנו (טוב אני אדבר בשמי - אני) רגילים לראות, בעיקר מהכדורגל, שכאשר אוהדים ישראליים מגיעים למשחקי חוץ בחו"ל, הם חושבים שהמגרש הוא של אבא שלהם, באים שיכורים, עם פירוטכניקה, וזה אחרי צעדה מאיזה כיכר מרכזית עיר עד לאצטדיון כאילו מדובר במינימום משחק גמר. אז פה לא היה שום דבר מזה.
*מנהל האבטחה באצטדיון (אם היה שם בכלל כזה) הבין לאיזה סיטואציה הוא נקלע. הגיעו פי 10 אוהדים ממה שהוא ציפה, ולא היה לו איפה לשכן את כולם. אז מה ההצעה של הגאון? לעלות את כולם ל2 שורות האחרונות ביציע, אשר מספר הכיסאות שם נמוך ממספר האוהדים, ולפרוס את כולם לרוחב. תחשבו כמה מבאס זה לעשות את כל הדרך לולנסיה ואז לעמוד ב2 שורות ענקיות לרוחב, דבר המבטל לחלוטין את כל האפקט של הגוש המעודד, ובנוסף לכך דחוסים כמו סרדינים אחרי ששילמת מחיר כרטיס מלא.
*שום דיונים עם השוטרים לא עזרו - הסיבה המרכזית היא שהם לא ידעו לדבר כל כך אנגלית...
*בסדר. האוהדים הבינו שזה הגזרה שהוטלה עליהם וכנראה שאין מה לעשות אם רוצים להישאר באולם, כמאמר הפתגם הידוע "אל תהיה צודק תהיה חכם", בעיקר בחו"ל שזה יכול להיות סיפור שלם להגיע לתחנת משטרה, ואין מי שיעזור לך.
*כאמור אוהדי הפועל היו ביציע מעורב עם אוהדי ולנסיה. היה להם תוף. הרעש של התוף לא בא בטוב למקומיים (בצדק - שמו להם על הראש אוהדי הקבוצה היריבה) והם החלו לנטוש את המקומות שלהם \ להתעצבן על הקהל שלנו. בד בבד שזה קורה האוהדים שלנו החלו לזלוג מעט מהשורות שהקצו להם כי העומס היה בלתי נסבל.
*השוטרים לא אהבו את המראות האלה ופה נפל הפור שאליו חיכו - להיכנס בכולם בכל הכוח, ובכמה שיותר כוח.
*"בחסות החשכה", עם הצגת השחקנים, עלו שוטרים ולקחו את התוף והשלט של אוהדי הפועל. הטענה שהיה שלט נאצה כלפי השוטרים היא מגוחכת, כי מתי בדיוק היה להם זמן להכין שלט כזה? ומה יש לקהל שלנו נגד שוטרי ספרד? זה היה שלט של הקבוצה שאותו לקחו באלימות ביחד עם התוף.
*מפה התחיל הבלאגן ובסופו של דבר זרקו את כולם החוצה (אם שואלים אותי זו הייתה המטרה הראשונית שלהם ורק חיכו לטריגר). בטוויטר של אחד האוהדים (לדעתי הוא כותב פה - אבישי) יש סרטון של 10 שניות שמראה כי אוהדים יורדים מהיציע בצורה רגועה יחד עם ליווי של השוטרים. לא מכות, לא שבירת כיסאות ולא נעליים. היה מכות מצד השוטרים הספרדיים, דפקו אלות לצלעות של אוהדים מסכנים. כאמור בספרד, ובכל אירופה, השוטרים הם לא כמו הליצנים לובשי המדים שלנו. שמה כל שוטר הוא לא פראייר.
*בחוץ אף אוהד לא נעצר, כי פשוט לא היה על מה. הקיפו את החבר'ה שיצאו חגורת שוטרים כאילו מדובר במינימום מחבלי דאע"ש וביקשו דרכונים. לקחו דרכונים ואחרי 20 דקות מורטי עצבים מפקד הכוח החליט לשחרר את כולם ולשלוח אותם למלון. יש הטוענים כי במהלך ה-20 דקות הללו הם צפו בסרטוני הוידאיו באולם, כדי להבין מה היה שם ולראות אם יש עילה לעצור מישהו, אחרי שהבינו שאין - החזירו דרכונים וליוו אותם לתחנת הרכבת הקרובה. מי שרצה להזמין מונית יכל גם כן.
*בחוץ דיוויד בסן, שהוא הדובר, יצא החוצה וניסה לדבר עם הכוחות בתור "נציג רשמי" ללא הועיל.
*יש אכזבה מגיא הראל מנכ"ל הקבוצה שלא התערב אך כעת מתברר שהוא ניסה לשוחח עם הנהלת ולנסיה על החזרת האוהדים לאולם, גם כן ללא הועיל.
*שימו לב שלאורך כל הסיפור הזה לא הזכרתי את המילה אנטישמיות. חרף העובדה כי יש הטוענים שזו הסיבה המרכזית למה שקרה שם. אני לא רוצה להיכנס זה, כל אחד יפרש את זה איך שהוא רוצה.
*התגובה של הפועל היא ביזיונית, מי שקרא אותה. מקווה מאוד שיוציאו אחת חדשה.
*נחכה שהמשתמש אבישי מהפורום (אם זה אכן הוא) יוכל לתת פרטים מדויקים יותר, כי ההורים שלי נשארו באולם ולא הוצאו החוצה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מרץ 15, 2017 10:06 am 
Junior

כצפוי החלו לצאת הגירסאות ההזויות של אוהדי ירושלים.

לא עשינו כלום, בסך הכל רצינו לשבת במקום נוח יותר, האוהדים של ולנסיה בכלל חייכו אלינו, אחרי זה הם ירדו למטה לא בגלל ההתנהגות שלנו אלא כי התפנה מקום,
השוטרים סתם ככה פתאום החלו להפעיל אלימות. זה ממש נחת מהשמיים.

אנחנו רק ב-09:00 בבוקר אבל בקצב הזה עד הצהריים יוזמנו אותם האוהדים להדליק משואה ביום העצמאות על עמידתם האיתנה מול שוטרי ולנסיה האנטישמים והאלימים שניסו לפגוע בהם סתם כך.

אני לא מכיר את רמת האגרסיות של משטרת ולנסיה אבל את אוהדי ירושלים אני מכיר מצוין, כולל המשתמש אבישי שצולם שם ואיכשהו תמיד מעורב בתקריות אלימות ותמיד זוכה לחטוף מכות בלי שעשה דבר.

כבר ראיתי לא אחת שוטרים פורצים ליציע של אוהדי ירושלים ומרחיקים אוהדים שנהגו באלימות, כולל אחד המשחקים האחרונים בפחים שנכנסו שוטרים ומאבטחים ליציע והעיפו כמה מהם.

מזל שיש אתרים בספרדית שאפשר לדעת מה באמת קרה שם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מרץ 15, 2017 10:10 am 
Junior

טוב, העסק אבוד...אין עם מי לדבר..."מזל שיש את האתרים בספרדית".

אם אתה כל כך נשען על הדיווחים בספרדית, אז תיכנס לפורום של ולנסיה, ותראה שהיא שונה לחלוטין מגרסת המשטרה.
אוהדי ולנסיה, לא אוהדי הפועל.

בהצלחה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מרץ 15, 2017 10:45 am 
Junior

אדום88 כתב:
טוב, העסק אבוד...אין עם מי לדבר..."מזל שיש את האתרים בספרדית".

אם אתה כל כך נשען על הדיווחים בספרדית, אז תיכנס לפורום של ולנסיה, ותראה שהיא שונה לחלוטין מגרסת המשטרה.
אוהדי ולנסיה, לא אוהדי הפועל.

בהצלחה.

מעדיף להסתפק בתגובה של הנהלת ולנסיה שטוענת שאוהדים שלכם הגיעו שיכורים. כמו כן, שלט פרובוקטיבי נגד המשטרה.
כמו שאמרתי בהתחלה, חבורה של צדיקים, אור לגויים.

גורם רשמי בקבוצה דוחה את טענות האוהדים שעולות ברשתות החברתיות, לפיהן ההנהלה לא גיבתה אותם אמש. מעבר להימצאותו של הדובר עם האוהדים, הקבוצה גם נתנה מזומן לחלק מהאוהדים במקום כדי שיחזרו בבטחה למלון. בנוסף, האוהדים שהיו במשחק לא שילמו על כרטיס כניסה לאולם, והכרטיסים סובסדו במלואם ע"י הקבוצה. כמו כן, חלק מחברי ארגון האוהדים 'הבריגדה' גם מומנו בנסיעה לוולנסיה ע"י הקבוצה וזאת כדי לדאוג לעידוד. על פי גורמים שהיו במקום, מה ש'הדליק' את המשטרה היה שלט שהונף ובו נכתב: 1-3-1-2 שמשמעותו התרסה כנגד שוטרים. עוד נטען כי השוטרים תיצפתו על מספר אוהדים ששתו לפני המשחק ונכנסו פנימה כשהם בגילופין. בוולנסיה מסרו לירושלים: "האוהדים שלכם לא ישבו במקום שהוקצה להם, וחלקם היו שתויים. אין מה לעשות, המשטרה טיפלה בכך".

http://www.sport5.co.il/HTML/Articles/A ... 38762.html

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מרץ 15, 2017 11:05 am 
Junior

אתה פשוט בדרן, למה לא ציטטת את החלק הראשון בכתבה אם כבר השקעת בקופי פייסט?
אשכרה ציטטת רק את הפסקה האחרונה, של "גורם רשמי עלום שם".
חחח, אתה פשוט דמגוג בשקל. ועוד בלי בושה צירפת לפה את הלינק לכתבה. מילא היית רק מצטט את הפסקה האחרונה.

בבקשה - למי שמתעצל להקליק, הנה הקופי פייסט שלאומית בחר שלא להעתיק לפה....95% מהכתבה עצמה:

ציטוט:
כמה עשרות אדומים הגיעו להתמודדות אבל לא הצליחו לצפות בה, והנה עדותו של אחד האוהדים שנכח בארועים, וסיפר לערוץ הספורט: "הכניסו אותנו לאולם והיינו מיד מוקפים באבטחה שהובילה אותנו כיחידה אחת למקום הישיבה. ביקשו מאיתנו לשבת כולם יחד, בשורה אחת, השורה האחרונה באולם כשאנחנו בין 30 ל-40 איש, מה שיוצר מצב שאין גוש מעודד אלא שורה אחת ארוכה, ואין באמת מקום לכולם. זו שורה שהספיקה ל-15 איש, ולא לכולם. התפתח דיון ענייני ומכובד עם השוטרים מה עושים. בנוסף לשוטרים, היו שם עוד שני גורמים בלבוש אזרחי. זה היה 45 דקות לפני המשחק".

אותו אוהד המשיך לתאר את שאירע: "אחד הבעלים אייל חומסקי והמנכ"ל גיא הראל עלו ליציע וביקשו לפתור את זה, אבל השוטרים התעקשו ולא הסכימו. הם איבדו סבלנות והחלו לדחוף כל מי שלבש אדום לכיוון האזור המותר – אותה שורה למעלה. האוהדים נדחפו גם בעזרת האלות שנשלפו פתאום. הדבר נעשה באלימות, פשוט נדחפנו למעלה. איכשהו הסתדרנו שם. אוהדים של ולנסיה כבר התיישבו מתחתינו. הכל היה בסדר, חלקם התלהבו מהתופים וחייכו. באיזשהו שלב הרעש מהתופים הפריע להם והם פשוט ירדו למטה כי היה מקום. ברגע שהם ירדו למטה, השוטרים הפצירו בנו לא לרדת ולהשתלט על השורה שהתפנתה. צייתנו ולא ירדנו, למרות שהיו עצבים וגם תסכול מהסיטואציה, והיו ויכוחים גם מול גיא הראל שהיה במקום".

נקודה זו רמת האגרסיביות עלתה: "בשלב הזה נכנסו כמה שוטרים לייצר חיץ בינינו לבין השורה הריקה. בשלב הזה שוטרים וסדרנים החלו להצביע על סדקים בכסאות בינם לבין עצמם וכמובן שלנו לא היה קשר לזה. מיד כשנכבו האורות בהצגת השחקנים, השוטרים עלו ליציע והחלו לתלוש את התוף מצוואר של ילד שהחזיק אותו. אף אחד לא התנגד, רק ביקשו מהם רגע אחד, כדי שהילד יוכל להוריד פשוט את התוף. ברגע שהוא הוריד את התוף נוצר דוחק ומראית עין של מהומה. אני מדגיש שלא הורמה יד על שוטרים, ובשלב הזה נכנסו עוד שוטרים ליציע, שלפו אלות, ודחפו את כולם ליציאה מבלי אבחנה. לקחו את כולנו וצעקו עלינו לשבת. 'SIT'.

"אחרי שכולם התיישבו, הקימו אותנו והחלו לדחוף אותנו באגרסיביות לכיוון היציאה. הרגשנו את האלות עלינו, בלי רחמים. כולם יצאו בצורה מסודרת. הוציאו אותנו מחוץ ליציע ועשו מסביבנו חגורה והדפו את כולנו החוצה לרחבה ואז החוצה בדחיפות ובאלות. דרשו מכולם להיצמד לקיר ולא לזוז. תוך כדי, מי שניסה לצלם את הסיטואציה בווידאו נתפס ונזרק למטה, והשוטר גם העיף לו את הטלפון. בשלב הזה ראינו את הדובר דייויד בסן, שניסה לפשר. ביקשו מכולם פספורט או תעודת זהות ואמרו שכל מי שלא מראה תעודת זהות או פספורט נעצר. בשלב הזה הפרידו בין מי שהייתה לו ת.ז. ומי שלא. רשמו את כל הפרטים של כולם. הם פנו לדייויד ובישרו לו שאנחנו כבר לא נחזור לאולם ושנדע שכל מי שישוחרר ויימצא בסביבות האולם ייעצר.

"התחילו להוציא אותנו 5 דקות לפני תחילת המשחק והכל הסתיים במחצית. למעשה ממש היינו מעוכבים כשעה. אחרי תעודות הזהות עשו חיפושים על כולם, כאשר גם הבן של אייל חומסקי היה שם. הם ציינו שהם יבדקו במצלמות האבטחה האם הייתה אלימות כלפי שוטרים או שבירת כסאות ואחרי כ-5 דקות נתנו לכולם ללכת. אני לא יודע מה היו המניעים, אבל הייתה שם תחושת אמבוש, שחיכו לנו. תרחיש מתוזמן ומתוסרט שהלך לפיצוץ. היה אפשר למנוע את זה. גם במשחק הקודם בוולנסיה, שבו היה רק 4-5 אוהדים, היה בלאגן והתרענו על כך בפני ההנהלה. הם היו יכולים לדאוג לזה טוב יותר לפני המשחק". דובר הקבוצה, דייויד בסן, העיד: "אני הייתי איתם כל האירוע. לא היה עם מי לדבר. השוטרים לא הסכימו בשום פנים ואופן להכניס אותם".

מהפועל ירושלים נמסר שלא נמצאת כל עדות לשבירת כסאות או נזק מצד האוהדים במצלמות האבטחה. תגובת המועדון: "אוהדי הפועל לא היו שבעי רצון מהמקומות שהוקצו להם על ידי הקבוצה המארחת בשורה האחרונה של היציע העליון. כתוצאה מכך, התפתח עימות עם כוחות האבטחה. השוטרים הספרדים הוציאו את אוהדי הפועל מהאולם. לטענתם אחד האוהדים ניסה להכות שוטר ואחרים הואשמו בגרימת נזק לרכוש. כל האוהדים שוחררו לאלתר. האוהדים לא הורשו להיכנס שוב לתחומי המגרש. הנהלת הפועל רואה את המקרה בחומרה רבה ופועלת בנושא מול הנהלת ולנסיה".

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מרץ 15, 2017 11:11 am 
Junior

ציטטתי את התגובה של משטרת ולנסיה ושל הנהלת ולנסיה. גם צירפתי את הלינק.
כמובן שלא זכיתי לתגובה עניינית.
במקום להתיחס לדברים החמורים שעלו שם אתה באופן לא מפתיע בוחר להתחמק ולהיאחז בגירסאות של כמה אוהדים "אובייקטיבים" ופאתטיים כאחד.

נערך לאחרונה על ידי לאומית בתאריך ד' מרץ 15, 2017 11:14 am, נערך פעם אחת בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מרץ 15, 2017 11:14 am 
Junior

עניתי תגובה עניינית.
למעשה מבלי להזמין את הכתבה הזו בכלל - מה שאני דיווחתי, שווה אחד לאחד ממה שגלדסטון כתב. לא היה לי שמץ של מושג שהיא תתפרסם בכזו טיימינג אחרי שכתבתי את המגילה שלי. היה חוסך לי.

אתה בוחר להמשיך ולירות חיצים מהמחשב שלך בחולון, למרות שאין לך מושג מה היה שם ולמען האמת זה גם לא מעניין אותך, בינינו.

כל מה שמעניין אותך זה לבלבל את המוח על הקהל של הפועל, ואם אפשר להוציא אותו כאלים, אז מה טוב.

אז אתה הלא ענייני פה, ואתה זה שמצטט "מקורות בלתי רשמיים" או את משטרת ולנסיה. שזה אפילו לא המשטרה עצמה אלא עיתון ספרדי. אז תעשה לי טובה. כי אם היה מכות איתם כנראה שהיו עצורים או שהיה לזה צילומים. אז אף לא אחד נעצר וגם ביינתים צילומים של הקהל מרביץ לשוטרים לא ראיתי.

רק בשביל לא לצאת כזה קטן, יכלת לצטט את כל הכתבה מערוץ הספורט. ברגע שבחרת לצטט רק את הפסקה האחרונה זה אומר הכל.

נערך לאחרונה על ידי אדום88 בתאריך ד' מרץ 15, 2017 11:17 am, נערך פעם אחת בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מרץ 15, 2017 11:16 am 
Junior

אדום88 כתב:
עניתי תגובה עניינית.
למעשה מבלי להזמין את הכתבה הזו בכלל - מה שאני דיווחתי, שווה אחד לאחד ממה שגלדסטון כתב.

אתה בוחר להמשיך ולירות חיצים מהמחשב שלך בחולון, למרות שאין לך מושג מה היה שם ולמען האמת זה גם לא מעניין אותך בינינו.

כל מה שמעניין אותך זה לבלבל את המוח על הקהל של הפועל, ואם אפשר להוציא אותו כאלים, אז מה טוב.

אז אתה הלא ענייני פה, ואתה זה שמצטט "מקורות בלתי רשמיים" או את משטרת ולנסיה. שזה אפילו לא המשטרה עצמה אלא עיתון ספרדי. אז תעשה לי טובה.

אני מצטט את משטרת ולנסיה ואת הנהלת הקבוצה.
אגב, אני מבין שכבודו יורה חיצים מולנסיה ?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מרץ 15, 2017 11:17 am 
Junior

טוב, ידידי, זה לא הולך לשום מקום. תפסיק לשנוא כל כך והחיים שלך יהיו יפים יותר. המשך יום טוב.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מרץ 15, 2017 11:23 am 
מנהל פורום

ציטוט:
מה ש'הדליק' את המשטרה היה שלט שהונף ובו נכתב: 1-3-1-2 שמשמעותו התרסה כנגד שוטרים.

מה הכוונה עם הדבר הזה?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מרץ 15, 2017 11:25 am 
Junior

אדום88 כתב:
טוב, ידידי, זה לא הולך לשום מקום. תפסיק לשנוא כל כך והחיים שלך יהיו יפים יותר. המשך יום טוב.

אני לא שונא, עליך אני בעיקר מרחם.
אם לא שמת לב, אני מציב בפניך מראה, שתראה איך אתה מתנהג על כל דבר שרושמים על אוהדי חולון. מיום הצטרפותך לפורום.
למשל, בתקרית בנס ציונה. דווקא אז יצאת בכותרות מפוצצות ומיד האשמת את כלל אוהדי חולון. שם לא חיכית לתגובה של אף אחד, מוסמך או לא מוסמך, עוד באותו הלילה דווקא ישר זרמת עם המשטרה (אגב, מה קרה עם זה מאז?). כך גם במקרים אחרים.
והנה, אוהדים בגילופין, שלטים נגד המשטרה, דיווחים על כיסאות שבורים ? מה פתאום, לא היה ולא נברא, הכל קונספירציה. זה שוטרי ולנסיה הנוראים שסתם ככה בא להם להרביץ. וגם הנהלת ולנסיה סתם משקרת.
אנחנו נאמין לשני אוהדים, ובמיוחד לאבישי שאיכשהו מסתמן כחוטף מכות סדרתי.

אני מציע לך דיל עכשיו - לא מדברים יותר על אלימות אוהדים. אני לא עליכם, אתה לא עלינו. יש ?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מרץ 15, 2017 11:32 am 
מנהל פורום

Shiver כתב:
ציטוט:
מה ש'הדליק' את המשטרה היה שלט שהונף ובו נכתב: 1-3-1-2 שמשמעותו התרסה כנגד שוטרים.

מה הכוונה עם הדבר הזה?

ACAB

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מרץ 15, 2017 11:38 am 
Junior

לגבי המשפט האחרון - לא. אני לא צריך לעשות איתך דילים ואנחנו נמשיך לעסוק במה שצריך לעסוק. אם אוהדי הפועל ירושלים משתמשים באלימות אז א - אני מקווה שיזרקו אותם מאחורי סורג ובריח או לכל הפחות ירחיקו אותם מהארנה, בדיוק מה שאמרתי על האוהדים שהתפרעו בגמר הגביע.
ב - אין לי מה להסתיר מקהילת הכדורסל פה.
ג - הקהל שלנו במגמת שיפור בנושא הזה ולכן אין לי שום עניין ב"דילים" טיפשיים כאלה. תדווח על מה שאתה רוצה.

לגבי הטענה המגחכת שאני מעליל עלילות שווא, אז הסיפור עם נס ציונה התגלגל למימדי ענק, בעיקר, או אפשר להגיד רק - בעקבות התגובות הליצניות שלך ושל שאר מייצגי הקהל של חולון כאן. עמודים על גבי עמודים שטענו כי אלה בכלל עובדי בנק כלשהו או המנקים שהכו את אוהדי הפועל. אני הייתי שם (לגבי העקיצה של "האם מכובדי כעת כותב מולנסיה?"), ראיתי בעיניים שלי פרצופים של אוהדי חולון ואביזרי עידוד של חולון. 50 עבריינים (אין מילה אחרת לתאר את זה, הם לא אוהדי ספורט, או בנים אדם..) קפצו מהשיחים עם שרשראות וכל הבא ליד כמו ארגון פשע מתוזמן. אתה יכול לחזור לאשכול המקורי ולקרוא את התיאורים המלאים.

לאחר המקרה פורסמו מספיק כתבות (כולל סרטונים של כתבים שנשלחו לסקר בבית המשפט - אם דיברנו על הכוחות - ולא רק ציטוטים, אם ידידי מתעקש לא להסתמך רק על ציטוטים, דבר שאני בהחלט מסכים איתו) של אוהדי חולון שנעצרו. לא שהייתי זקוק לאי אילו הוכחות כאלה ואחרות כי אני נכחתי במשחק הזה.

מה עשו עם זה? לא יודע, אני מניח שכלום. הלה פמיליה דפקו גרזן בראש לאוהד ת"א והוא כמעט מת מזה. אותו אוהד כיום ממשיך לבקר ביציעי טדי. ככה שאם אתה שואל מה אני חושב שעשו עם זה - כלום.
אני רק יכול לשער שאותם חבר'ה מהתקרית בנס ציונה, ממשיכים להוביל את העידוד ביציע השרופים מאחורי הסל בהיכל הטוטו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מרץ 15, 2017 11:53 am 
Junior

אדום88 כתב:
לגבי המשפט האחרון - לא. אני לא צריך לעשות איתך דילים ואנחנו נמשיך לעסוק במה שצריך לעסוק. אם אוהדי הפועל ירושלים משתמשים באלימות אז א - אני מקווה שיזרקו אותם מאחורי סורג ובריח או לכל הפחות ירחיקו אותם מהארנה, בדיוק מה שאמרתי על האוהדים שהתפרעו בגמר הגביע.
ב - אין לי מה להסתיר מקהילת הכדורסל פה.
ג - הקהל שלנו במגמת שיפור בנושא הזה ולכן אין לי שום עניין ב"דילים" טיפשיים כאלה. תדווח על מה שאתה רוצה.

לגבי הטענה המגחכת שאני מעליל עלילות שווא, אז הסיפור עם נס ציונה התגלגל למימדי ענק, בעיקר, או אפשר להגיד רק - בעקבות התגובות הליצניות שלך ושל שאר מייצגי הקהל של חולון כאן. עמודים על גבי עמודים שטענו כי אלה בכלל עובדי בנק כלשהו או המנקים שהכו את אוהדי הפועל. אני הייתי שם (לגבי העקיצה של "האם מכובדי כעת כותב מולנסיה?"), ראיתי בעיניים שלי פרצופים של אוהדי חולון ואביזרי עידוד של חולון. 50 עבריינים (אין מילה אחרת לתאר את זה, הם לא אוהדי ספורט, או בנים אדם..) קפצו מהשיחים עם שרשראות וכל הבא ליד כמו ארגון פשע מתוזמן. אתה יכול לחזור לאשכול המקורי ולקרוא את התיאורים המלאים.

לאחר המקרה פורסמו מספיק כתבות (כולל סרטונים של כתבים שנשלחו לסקר בבית המשפט - אם דיברנו על הכוחות - ולא רק ציטוטים, אם ידידי מתעקש לא להסתמך רק על ציטוטים, דבר שאני בהחלט מסכים איתו) של אוהדי חולון שנעצרו. לא שהייתי זקוק לאי אילו הוכחות כאלה ואחרות כי אני נכחתי במשחק הזה.

מה עשו עם זה? לא יודע, אני מניח שכלום. הלה פמיליה דפקו גרזן בראש לאוהד ת"א והוא כמעט מת מזה. אותו אוהד כיום ממשיך לבקר ביציעי טדי. ככה שאם אתה שואל מה אני חושב שעשו עם זה - כלום.
אני רק יכול לשער שאותם חבר'ה מהתקרית בנס ציונה, ממשיכים להוביל את העידוד ביציע השרופים מאחורי הסל בהיכל הטוטו.

אתה צדיק קטן מאוד. שורש קיומך הוא פרובוקציות.
גם בפורום צ'ה שם אתה כל פעם מאיץ באוהדים לקנות כרטיסים מהקופות של אוהדי חולון, כמו שהיה בגביע. אתה לא נגד אלימות, אתה נגד אלימות רק שהיא באה מאוהדי חולון.
שורה תחתונה - לא זכיתי להתיחסות עניינית לגבי מה שפורסם על ליל הפרעות בולנסיה אבל אני לא ממש מופתע.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מרץ 15, 2017 12:06 pm 
Junior

עופר האדום כתב:
ליל הפרעות...... אין גבול לשטויות שאתה כותב כדי להלבין את הערסיאדה של האוהדים של הקבוצה שלך.

לא לא, הנושא זה הערסיאדה שלכם. לא תתחמק מזה.
אוהדים שיכורים(תופעה ידועה בבריגדה) ונדליזם (כמו הכתובות שריססו בגן נר), התנגשויות עם השוטרים.
כרגיל 0 ביקורת עצמית.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מרץ 15, 2017 12:08 pm 
Hall of Famer

צודק , האוהדים היו שיכורים והניפו שלטי נאצה נגד שוטרים שהכינו מבעוד מועד(פחחחחח), תקפו שוטרים והרסו כיסאות (לכן אף אחד מהם לא נעצר). העיקר שאתה מאמין לקשקושים של עצמך. להזכיר לכולם , מדובר כאן באוהד חולון אלים בעצמו שתמך במכות ששון דניאל נתן לאוהד מכבי במשחק שהיה לפני כמה שנים בנוקיה.

גם כלפי השופטים היו לחולון טענות רבות. הקבוצה מתכוונת להגיש מכתב רשמי לאיגוד ובו פירוט הטענות שלהם כלפי צוות השיפוט, בעיקר בדקות הסיום. "אנחנו שלטנו לאורך כל המשחק, איך פתאום בשתי הדקות האחרונות הם רצו 0:9, אם לא בעזרת השופטים?"' תהו במועדון.

נערך לאחרונה על ידי עופר האדום בתאריך ד' מרץ 15, 2017 12:11 pm, נערך 3 פעמים בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מרץ 15, 2017 12:09 pm 
Freshman

בקשר לאוהדים, קרה להם מה שיכול לקרות לכל קבוצת אוהדים שמגיעים לאולם כדורסל גם בליגה הישראלית וגם במסגרת אירופית אוהד אחד(או קבוצה) שאומר מילה אחת יותר מדי יחד עם שוטר חם מזג אחד והעסק מתחמם ומתפוצץ.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מרץ 15, 2017 12:13 pm 
Junior

"תופעה ידועה בבריגדה", אמר האוהד הלאומית, לאחר שאת הפוסט-דוקטורט שלו באוניברסיטה עשה אחרי מחקר של מספר שנים על חברי ארגון האוהדים שבלילות הולכים לקבוצת אלכוהוליסטים אנונימיים..

ואני רואה שאתה גם קורא בפורום צה, לייק לקבוצה בפייסבוק כבר נתת?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מרץ 15, 2017 12:15 pm 
Junior

אדום88 כתב:
"תופעה ידועה בבריגדה", אמר האוהד הלאומית, לאחר שאת הפוסט-דוקטורט שלו באוניברסיטה עשה אחרי מחקר של מספר שנים על חברי ארגון האוהדים שבלילות הולכים לקבוצת אלכוהוליסטים אנונימיים..

ואני רואה שאתה גם קורא בפורום צה, לייק לקבוצה בפייסבוק כבר נתת?

קורא. אבל רק אחרי הפסדים.
דווקא כיף.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מרץ 15, 2017 12:18 pm 
Junior

עופר האדום כתב:
צודק , האוהדים היו שיכורים והניפו שלטי נאצה נגד שוטרים שהכינו מבעוד מועד(פחחחחח), תקפו שוטרים והרסו כיסאות (לכן אף אחד מהם לא נעצר). העיקר שאתה מאמין לקשקושים של עצמך. להזכיר לכולם , מדובר כאן באוהד חולון אלים בעצמו שתמך במכות ששון דניאל נתן לאוהד מכבי במשחק שהיה לפני כמה שנים בנוקיה.

אני לא אלים ומעולם לא הייתי מעורב בכל אירוע של אלימות.
הקשקושים הם אגב של משטרת ולנסיה והנהלת הקבוצה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 194 הודעות ]  עבור לעמוד 1, 2, 3, 4, 5 ... 8  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot], stavs, סאבוניס ו 15 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה