סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו א' ספטמבר 22, 2024 4:25 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 194 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 8  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ד' מרץ 15, 2017 3:38 pm 
Junior

בלוג: הצג בלוג (0)
מנחם כתב:
לאומית כתב:
אדום88 כתב:
אין לך לא את המשטרה ולא את ההנהלה. יש לך עיתון מתורגם מגוגל טרנסלייט.
שתתחיל להביא הוכחות חותכות, נוכל לנהל דיון רציני. עד אז אתה ממשיך להיות דמגוג בשקל.

עם כל הגופים הישראליים שפרסמו אודות הפרשה הם בעלי עניין, וכל ה40 אוהדים שהוצאו מהאולם הם שקרנים, אז הדיון הזה לא מחזיק מים. לילה טוב.

תן קצת קרדיט. אני מבין ספרדית.
יש לציין שתגובת הנהלת ולנסיה פורסמה גם באתר ערוץ 5.
ויש איתך בעיה מובנית - פה זה לא דיון הוכחות בבית המשפט. אם גופים מוסרים תגובתם לכלי תקשורת ספרדי, ובוודאי שזה מפורסם בכמה כאלה, חזקה לצורך הבמה המכובדת כאן שהדברים נכונים.

אתה באמת עד כדי כך תמים שאתה מאמין לכל הודעה שגוף מפרסם או שאתה עושה את עצמך? נראה לי שהבעיה המובנית היא אצלך.

אני ביקורתי.
משטרת ולנסיה היא גורם שהוא מבחינתי אובייקטיבי עד שיוכח אחרת.
אבישי וחבריו החוטפים לא.
גם לא איזה סרטון שרואים אותם יורדים במדרגות וניכר שקרה לאחר הבלגאן.
אתה מאמין לגירסא הזויה ששוטרים ספרדים נכנסו ליציע ונתנו סתם כך בלי סיבה מיוחדת מכות.

היות וכבר הייתי לעד לאירועים כאלה ממש עם אוהדי ירושלים, גירסת ולנסיה והמשטרה שם נראית לי הנכונה.
גם הטענה שבאו שיכורים הגיונית. קראתי בעבר ת'רד בפורום צ'ה שעסק בעניין השתכרות של חברי בריגדה בדרך למשחקי חוץ. זו תופעה שקיימת אצלכם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מרץ 15, 2017 3:41 pm 
Hall of Famer

לאומית כתב:
עופר האדום כתב:
אכן , מהסוג של אוהדי בית"ר (כלומר בעצם כמוכם, בית"ר חולון)

יש בקרב אוהדי מכבי ירושלים לא מעט אוהדי בית"ר בכדורגל.
רגע, צריך להביא הוכחות בקובץ וורד ?

צודק לגמרי , אבל מדובר באוהדי בית"ר האיכותיים מביניהם (הלא-איכותיים הם כמוכם).

גם כלפי השופטים היו לחולון טענות רבות. הקבוצה מתכוונת להגיש מכתב רשמי לאיגוד ובו פירוט הטענות שלהם כלפי צוות השיפוט, בעיקר בדקות הסיום. "אנחנו שלטנו לאורך כל המשחק, איך פתאום בשתי הדקות האחרונות הם רצו 0:9, אם לא בעזרת השופטים?"' תהו במועדון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מרץ 15, 2017 3:57 pm 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (6)
הת'רד הזה מעורר שאלה פילוסופית. מה יותר אוקסימורון - אוהד בית"ר איכותי או חולוני דובר שפות.

עזבו, סתם. תמשיכו, תמשיכו.

ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את קרתגו ולבטל את חץ הפוזשן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מרץ 15, 2017 4:33 pm 
Freshman

כולם הם גופים לא אובייקטיבים כשמדובר באוהדי מכבי ירושלים.
בואו ננסה להסית את הדיון קצת לכדורסל.
בר טימור לפני המשחק: "מדובר במשחק הכי גדול בקריירה שלי". שיחק 5 דק'.
בכלל, ירושלים משחקת עם חמישיית זרים ברוב שלבי המשחק. איפה הציביון הישראלי שפעם אוהדי ירושלים כ"כ התגאו בו ואף הקניטו את אוהדי מכבי בקשר לכך ?

ההרכב הירושלמי הדג-נחש על תחושותיו של אוהד הפועל ירושלים:
"אני לא צבוע, יש לי כושר הסתגלות
לא אני לא משוגע, אבל לא תזיק לי הסתכלות"

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מרץ 15, 2017 4:41 pm 
Hall of Famer

<פיהוק>

תנסה משהו עם השיריון , מזמן כבר לא לעסתם את זה.

גם כלפי השופטים היו לחולון טענות רבות. הקבוצה מתכוונת להגיש מכתב רשמי לאיגוד ובו פירוט הטענות שלהם כלפי צוות השיפוט, בעיקר בדקות הסיום. "אנחנו שלטנו לאורך כל המשחק, איך פתאום בשתי הדקות האחרונות הם רצו 0:9, אם לא בעזרת השופטים?"' תהו במועדון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מרץ 15, 2017 4:41 pm 
Sophomore

אדום 88 , אתה בישלת בישול איטי ומטריל במשך כל התקופה האחרונה. קארמה איז הביץ'.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מרץ 15, 2017 4:52 pm 
Junior

זה אשכול על אלימות אוהדי הפועל.
אוהד חולון שרוצה לפתוח דיון על הזהות הישראלית , מתבקש לפתוח דיון כזה בת'רד הסדרה.

נערך לאחרונה על ידי אדום88 בתאריך ד' מרץ 15, 2017 4:58 pm, נערך 2 פעמים בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מרץ 15, 2017 4:56 pm 
Sophomore

דיון מאד משעשע.....
ללא שום קשר לנסיבות האירוע , מקרה ובו אוהדים של קבוצה יריבה מועפים מחוץ לאולם הקבוצה המארחת , הוא אירוע חמור ומעציב.
מצפייה במשחק , הקהל המקומי היה סופר טעון (או שזאת הדרך שבה הם תומכים בקבוצה שלהם) , וללא ספק התערבבה בו פוליטיקה זולה (כאפיות לדוגמא).
ניתוח מקצועי של המשחק - האיטלקי השתמש ברוטציה קצרה מדי , ברבע הרביעי כבר לא היו עבירות לתת לשחקני מפתח , ושחקן עם 4 עבירות שומר כמו ויקטור ראד בנורמל.
היה נכון להשתמש יותר בהלפרין ובר , ותמוה מאד מדוע האיטלקי לא בא עם תוכנית משחק שנועדה להוציא את הרכז היחידי שלהם מהמשחק , אליהו היה ממש רע , כנ"ל דייסון וג'רלס הזיק יותר מדי.
ללא משחק ענק של קינזי , זה היה נגמר 20 ומעלה.
בהצלחה לירושליים ביום שישי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מרץ 15, 2017 5:01 pm 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (6)
איפה המנהלים כשצריך אותם?
יש פה ת'רד נקי וטהור על אוהדים ומשטרה ואלימות וכן הלאה, ופתאום מישהו גונב את הת'רד ומדבר על המשחק.
למשחק יש ת'רד! נא לדבר על המשחק שם.
אוריאל, תדאג בבקשה שלא יפריעו ולא יזהמו את הת'רד המצוין הזה.
ואתם - תמשיכו, תמשיכו.

ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את קרתגו ולבטל את חץ הפוזשן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מרץ 15, 2017 5:19 pm 
מנהל פורום

אני בכלל הייתי מדיח את החוצפן מהפורום
על זה שהוא התעסק בכדורסל

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מרץ 15, 2017 5:21 pm 
מנהל פורום

Equilibrium כתב:
דיון מאד משעשע.....
ללא שום קשר לנסיבות האירוע , מקרה ובו אוהדים של קבוצה יריבה מועפים מחוץ לאולם הקבוצה המארחת , הוא אירוע חמור ומעציב.
מצפייה במשחק , הקהל המקומי היה סופר טעון (או שזאת הדרך שבה הם תומכים בקבוצה שלהם) , וללא ספק התערבבה בו פוליטיקה זולה (כאפיות לדוגמא).
ניתוח מקצועי של המשחק - האיטלקי השתמש ברוטציה קצרה מדי , ברבע הרביעי כבר לא היו עבירות לתת לשחקני מפתח , ושחקן עם 4 עבירות שומר כמו ויקטור ראד בנורמל.
היה נכון להשתמש יותר בהלפרין ובר , ותמוה מאד מדוע האיטלקי לא בא עם תוכנית משחק שנועדה להוציא את הרכז היחידי שלהם מהמשחק , אליהו היה ממש רע , כנ"ל דייסון וג'רלס הזיק יותר מדי.

מסכים עם הניתוח של המשחק, אתה מוזמן להעביר אותו לת'רד המשחק
viewtopic.php?f=1&t=16454#wrapheader

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מרץ 15, 2017 5:40 pm 
Junior

גלדסטון מעדכן את הכתבה מהבוקר עם תגובה של דובר תחנת המשטרה בולנסיה.

"אוהדי ירושלים היכו שוטרים, ירקו וגרמו נזק לרכוש".

הערב (רביעי), חוסה, דובר תחנת המשטרה בולנסיה מביא את הגירסה המקומית לארועים בשיחה בלעדית עם ערוץ הספורט.

"הגיעו 30 אוהדים של הפועל ירושלים שלוו על ידי המשטרה ליציע שבו יושבים האוהדים של הקבוצה האורחת. הם עברו לאזור שסומן על ידי הקבוצה כשמור לאוהדי ולנסיה, שם החלו להתעמת, להפריע לאוהדים המקומיים ומנעו מהם לשבת במקומות שמיועדים להם".

שוטרים וסדרנים הגיעו למקום ופנו לאוהדי ירושלים בבקשה שיחדלו וישמרו על התנהגות נאותה. 30 אוהדים החלו לירוק על הסדרנים ומאחר שלא נענו לדרישות האבטחה, הגיעו שוטרים על מנת לסלק אותם מהאיצטדיון. בנוסף, הם תלו שלט ועליו הכיתוב 1-3-1-2 (כל השוטרים בני זונות). המשטרה ביקשה מהם להוריד אותו ובנוסף, דרשה שיפסיקו לתופף בתוף שהביאו איתם.

כשהגיעו השוטרים לפנות אותם מהאיצטדיון, האוהדים סרבו להתלוות אליהם, הכו את השוטרים וגרמו נזק גדול באיצטדיון. לאחר מכן, פונו מחוץ לאיצטדיון

הח"מ לא שמע את דובר תחנת המשטרה בעצמו ומסתמך על רועי גלדסטון.
ייתכן והנ"ל דיבר בניב לא ברור ודבריו עוותו.
אין בידי קובץ וורד עם הדברים מסודרים בראשי פרקים ומשכך ייתכן שהדברים הוצאו מהקשרם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מרץ 15, 2017 5:48 pm 
Hall of Famer

למה רק היכו את השוטרים המסכנים? לדעתי הם גנבו להם את הנשקים והחלו לטבוח בהם בהמוניהם.

ולמה רק "גרמו נזק גדול באיצטדיון"? זרקו חזיזים לתוך המגרש !!!! (אה , אופס , זה אוהדים אחרים עשו , כאלה שאף פעם לא יסעו לאירופה....)

אה , והניפו שלטים נגד השוטרים :lol: :lol: :lol: :lol:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מרץ 15, 2017 5:54 pm 
Junior

עופר האדום כתב:
למה רק היכו את השוטרים המסכנים? לדעתי הם גנבו להם את הנשקים והחלו לטבוח בהם בהמוניהם.

ולמה רק "גרמו נזק גדול באיצטדיון"? זרקו חזיזים לתוך המגרש !!!! (אה , אופס , זה אוהדים אחרים עשו , כאלה שאף פעם לא יסעו לאירופה....)

אה , והניפו שלטים נגד השוטרים :lol: :lol: :lol: :lol:

כרגיל אותה התגובה של חוסר יכולת להכיר בבעיית האלימות אצלכם.
אגב, 100 אוהדים שלנו נסעו לגרמניה ולא קרה כלום. וגם בשנה הבאה נטוס.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מרץ 15, 2017 5:57 pm 
Hall of Famer

כרגיל אותן הודעות מטופשות ורדודות שבאות אך ורק כדי להלבין את האלימות אצל הערסיאדה בחולון.

ומה זאת אומרת שבשנה הבאה תטוסו? אתם משוריינים ? :lol:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מרץ 15, 2017 5:59 pm 
Sophomore

uriel17 כתב:
Equilibrium כתב:
דיון מאד משעשע.....

מסכים עם הניתוח של המשחק, אתה מוזמן להעביר אותו לת'רד המשחק
viewtopic.php?f=1&t=16454#wrapheader

בוצע המפקד.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מרץ 15, 2017 6:00 pm 
Junior

ראי שעל הקיר כתב:
הת'רד הזה מעורר שאלה פילוסופית. מה יותר אוקסימורון - אוהד בית"ר איכותי או חולוני דובר שפות.

עזבו, סתם. תמשיכו, תמשיכו.

גדול :lol:

אבל תסביר להם בבקשה מה זה אוקסימורון

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מרץ 15, 2017 6:04 pm 
Junior

ציטוט:
100 אוהדים שלנו נסעו לגרמניה ולא קרה כלום. וגם בשנה הבאה נטוס.
3000 אוהדים שלנו נסעו לשרלואה ולא קרה כלום.
10000 צהובים נסעו למילאנו ולא קרה כלום.
מה אתה רוצה להגיד בזה.

די, התגובות שלך נהיות מגוחכות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מרץ 15, 2017 6:18 pm 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

אני לא יודע מי צודק פה ולא רוצה לקחת צד אבל לא הייתי לוקח כתורה מסיני את הצהרות המשטרה הספרדית. כמו שאצלנו המשטרה התעקשה לקבוע שהמורה מאום אל חיראן הוא מחבל, כך אני לא אתפלא שהולנסיאנים שלא ידועים באהדה גדולה לישראלים החליטו לשקר כדי להצדיק את מעשיהם.

דרך אגב זה משהו ידוע שהכיתוב 1-3-1-2 אומר "כל השוטרים בני זונות"? בסגנון של השיר של ד"ר דרה מהניינטיז (it's still 1-8-7 on a motherfuckin cop)?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מרץ 15, 2017 6:23 pm 
Hall of Famer

sir charles כתב:
אני לא יודע מי צודק פה ולא רוצה לקחת צד אבל לא הייתי לוקח כתורה מסיני את הצהרות המשטרה הספרדית. כמו שאצלנו המשטרה התעקשה לקבוע שהמורה מאום אל חיראן הוא מחבל, כך אני לא אתפלא שהולנסיאנים שלא ידועים באהדה גדולה לישראלים החליטו לשקר כדי להצדיק את מעשיהם.

דרך אגב זה משהו ידוע שהכיתוב 1-3-1-2 אומר "כל השוטרים בני זונות"? בסגנון של השיר של ד"ר דרה מהניינטיז (it's still 1-8-7 on a motherfuckin cop)?

לפי בדיקה קצרה באינטרנט, מסתבר שמדובר ב"כל השוטרים הם ממזרים"- All Coppers Are Bastards. כל יום לומדים משהו חדש........

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מרץ 15, 2017 6:35 pm 
Sophomore

נביא בעירו כתב:
עם זאת, ובלי קשר לשטויות הרגילות שאומרים פה הטרולים מחולון, צריך להודות שיש גרעין של כמה עשרות מאנשי הבריגדה שחלק מהאהדה שלהם כולל שתייה לפני המשחק, התנהגות גסה ואלימה כלפי אוהדי היריבה, כניסה לעימותים מול האבטחה, משחקי כח ועליונות מול אוהדי הפועל שאינם שייכים אליהם וכו׳... אם חלק מהאוהדים האלה נכחו בולנסיה, אני בטוח שגם לסוג הדינמיקה שהם מביאים איתם (כאמור, גם אם אלימות לא היתה) היה חלק בתוצאות העגומות.

דווקא בגלל שאתה צודק לחלוטין בפסקה הזאת, חשוב להדגיש שחלק מהם אכן נכחו שם אבל לא היה התנהגות שלהם שום דבר בעייתי, לא בסטנדרטים ישראלים ולא באחרים. הם היו צייתנים וממושמעים ברמה חריגה, כנראה מפחד מהשוטרים. זה רק הופך את מה שעשו לנו שם לשערורייתי בהרבה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מרץ 15, 2017 6:37 pm 
Sophomore

ומי שממשיך לטעון שאוהדים סירבו להתפנות מוזמן לראות את הוידאו מהפלאפון שלי שרץ ברשת. אח"כ נדבר, אולי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מרץ 15, 2017 6:37 pm 
Junior

Avishai כתב:
נביא בעירו כתב:
עם זאת, ובלי קשר לשטויות הרגילות שאומרים פה הטרולים מחולון, צריך להודות שיש גרעין של כמה עשרות מאנשי הבריגדה שחלק מהאהדה שלהם כולל שתייה לפני המשחק, התנהגות גסה ואלימה כלפי אוהדי היריבה, כניסה לעימותים מול האבטחה, משחקי כח ועליונות מול אוהדי הפועל שאינם שייכים אליהם וכו׳... אם חלק מהאוהדים האלה נכחו בולנסיה, אני בטוח שגם לסוג הדינמיקה שהם מביאים איתם (כאמור, גם אם אלימות לא היתה) היה חלק בתוצאות העגומות.

דווקא בגלל שאתה צודק לחלוטין בפסקה הזאת, חשוב להדגיש שחלק מהם אכן נכחו שם אבל לא היה התנהגות שלהם שום דבר בעייתי, לא בסטנדרטים ישראלים ולא באחרים. הם היו צייתנים וממושמעים ברמה חריגה, כנראה מפחד מהשוטרים. זה רק הופך את מה שעשו לנו שם לשערורייתי בהרבה.

איפה יותר נהנית, בולנסיה או בחולון ?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מרץ 15, 2017 6:42 pm 
Hall of Famer

נראה שהטרול החולוני קיבל כאן יותר מדי אוכל בזמן האחרון , ומקיא את תכולתו לעיני כל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מרץ 15, 2017 6:42 pm 
Hall of Famer

Avishai כתב:
ומי שממשיך לטעון שאוהדים סירבו להתפנות מוזמן לראות את הוידאו מהפלאפון שלי שרץ ברשת. אח"כ נדבר, אולי.

תוכל להציג כאן ?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 194 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 8  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot], מנחם ו 25 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: