סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו א' אוקטובר 06, 2024 10:25 am

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 979 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28 ... 40  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ג' מרץ 07, 2017 10:29 pm 
מנהל פורום

בלוג: הצג בלוג (0)
אמרה ימות על זה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מרץ 07, 2017 11:13 pm 
Hall of Famer

וואו
מפתיע משהו , הרי גם באם יגיע אני לא חושב שמעמדו בירושלים יהיה מי יודע מה .
אני גם כן חושב שאין יותר מדי מה להפסיד פה . רושמים אותו כזר שמיני בליגה , נותנים לו לרוץ קצת בסיבוב השלישי ( וכך למשל מאפשרים מנוחה לג'רלס/דייסון/קינזי ) , משתפים אותו כמה שצריך בחצי גמר היורוקאפ - ואם לא הולך טוב אז לא מלבישים אותו במשחקים הקובעים החל מרבע גמר הפלייאוף .

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מרץ 07, 2017 11:21 pm 
מנהל פורום

אגיד לך מה מפריע לי באופציה הזו
המשחקים שרנדל שיחק אצלנו הראו לי כמה חסר לנו גבוה הגנתי מעולה. אמרה שומר כשמתחשק לו, שון אנדרסייז ושומר עם הידיים, על פיטרסון, כל פעולה הגנתית טובה יש ארבע קטסטרופה. המשחקים של רנדל אצלנו עושים לי חשק לרנדל 2

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מרץ 07, 2017 11:36 pm 
Hall of Famer

אוקי
אבל לא קל להביא גבוה עם אימפקט הגנתי שכזה ( שגם לא לוקה יתר על המידה באספקטים האחרים של המשחק ) , ואני חוזר ומזכיר את המובן מאליו - שהצורך העיקרי של ירושלים בחיזוק מבחינת עמדות זו עמדה 3 , וגם תוספת כוח ועומק לעמדות 2,4 לא תזיק לטעמי .

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מרץ 07, 2017 11:37 pm 
Senior

לאירופה בכל מקרה אין עוד החתמות, לא ג'נטילה ולא רנדל 2 ישחקו בחצי גמר.
האמת שמעניין מה עם היירסטון - אם הוא עוד ייתן איזה קאמבק מהסרטים ויתרו תרומה דומה למה שתרמו רנדל ותומפסון במעט ששיחקו העונה מהפועל זה עוד עלול להתגלות כאס מהשרוול.
אולי הפועל יוכלו להרכיב מ3 ההחתמות פלסטר האלו שחקן שלם תורם שעונה בדיוק על הצרכים של הקבוצה, כי רנדל ודיז'ון בזמן הקצר שלהם היו בינגו כל אחד.

ג'נטילה נשמע לי בעיקר כמו ספוקלציה מתבקשת - לא יכול לשחק ביורוליג העונה, לא יכול לשחק באיטליה העונה, פיאניג'אני בהפועל, מרגיש לי שלא באמת צריכים להיות דברם בגו כדי שיצוצו שמועות על זה, אבל אם וכאשר הוא יכול להצטרף יפה לשושלת הפורוורדים עם מספר חד ספרתי של משחקים בשורות הפועל העונה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מרץ 07, 2017 11:40 pm 
Hall of Famer

uriel17 כתב:
אגיד לך מה מפריע לי באופציה הזו
המשחקים שרנדל שיחק אצלנו הראו לי כמה חסר לנו גבוה הגנתי מעולה. אמרה שומר כשמתחשק לו, שון אנדרסייז ושומר עם הידיים, על פיטרסון, כל פעולה הגנתית טובה יש ארבע קטסטרופה. המשחקים של רנדל אצלנו עושים לי חשק לרנדל 2

יש לי רעיון מעולה בשבילך - פיצוי כספי קל לאלבה ברלין......

גם כלפי השופטים היו לחולון טענות רבות. הקבוצה מתכוונת להגיש מכתב רשמי לאיגוד ובו פירוט הטענות שלהם כלפי צוות השיפוט, בעיקר בדקות הסיום. "אנחנו שלטנו לאורך כל המשחק, איך פתאום בשתי הדקות האחרונות הם רצו 0:9, אם לא בעזרת השופטים?"' תהו במועדון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מרץ 07, 2017 11:53 pm 
מנהל פורום

אתה חושב שגפני מגן טוב ברמות של פיינל פור ישראלי?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מרץ 08, 2017 1:39 pm 
Hall of Famer

פיטרסון לדעתי שחקן יותר טוב מגפני

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מרץ 08, 2017 2:25 pm 
Hall of Famer

uriel17 כתב:
אתה חושב שגפני מגן טוב ברמות של פיינל פור ישראלי?

לרמה הישראלית? וודאי. הבעיה איתו היא אולי כגבוה בולט ביורוקאפ , אבל בישראל הוא מצויין( ואם הזכרת פיינל פור , דווקא הוא מגיע למאני טיים לגמרי).

גם כלפי השופטים היו לחולון טענות רבות. הקבוצה מתכוונת להגיש מכתב רשמי לאיגוד ובו פירוט הטענות שלהם כלפי צוות השיפוט, בעיקר בדקות הסיום. "אנחנו שלטנו לאורך כל המשחק, איך פתאום בשתי הדקות האחרונות הם רצו 0:9, אם לא בעזרת השופטים?"' תהו במועדון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מרץ 08, 2017 4:58 pm 
מנהל פורום

זוכר בהתקפה, פשוט בהגנה אני לא זוכר האם ההגנה הטובה שלו לאורך השנה בליגה הגיעה גם לפיינל פור האליפות

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מרץ 13, 2017 12:22 pm 
Hall of Famer

היום גאודלוק יעבור ניתוח בקרסול בארה'ב וייעדר על פי הערכות 6-7 שבועות ,אמור לחזור למשחקי הפלייאוף אבל עד שיחזור לכושר אולי תיגמר העונה של מכבי ת'א כי בלעדיו (או איתו בכושר חלקי) אני בספק אם היא עוברת סדרת פלייאוף(כנל לגבי הפועל ירושלים שאם לא תתחזק בביגמן במקום פיטרסון תתקשה מאוד להגיע רחוק העונה)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מרץ 14, 2017 12:03 pm 
Freshman

הסיבוב השלישי נגמר באמצע מאי. אם זה אכן 6-7 שבועות (מזל שהוא עושה את הניתוח בארה"ב), יהיה לו לפחות 3 שבועות לחזור לכושר לפני הפלייאוף.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מרץ 21, 2017 2:13 pm 
Hall of Famer

יובל נעימי בדרך לחתום בהרצליה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מרץ 21, 2017 2:26 pm 
Junior

FACEPALM

החתול על קרפלס: "שישלחו אותו בטרייד לנ"צ... יתאחד עם אחיו חסרי הצוואר האחרים טל דן ואלישי כדיר "

בגאצקיס מפסיד למעיין, די ג'יי ולאומי: “התכוננו לכארם משעור. השחקנים שלי הם לא איירון מן".

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מרץ 21, 2017 4:30 pm 
מנהל פורום

?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מרץ 21, 2017 4:34 pm 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (6)
סתם אנקדוטה קטנה - מי שיחליף את נעימי בסקפאטי יהיה צ'רלס ברטון ג'וניור, הבן של מי שהיה פעם עוזר מאמן מכבי.

ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את קרתגו ולבטל את חץ הפוזשן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מרץ 21, 2017 4:52 pm 
Junior

RREEDDTT. כתב:
יובל נעימי בדרך לחתום בהרצליה
יש לך משהו נגד דובי פיק?
קרדיט, קישור לכתבה, משהו?

הנה לינק: http://www.one.co.il/Article/16-17/2,62 ... 88360.html

ציטוט:
יובל נעימי ובני הרצליה מנהלים מגעים על הסכם שיחזיר את הליגיונר הישראלי מאיטליה, לקדנצייה שנייה תחת מיקי גורקה, כך נודע ל-ONE לראשונה. כזכור, הגארד ביקש להשתחרר מחוזהו בסקאפטי מהליגה האיטלקית השנייה בשל לידת בנו השני (עמית נעימי), והורה לסוכנו לפתוח במו"מ על שחרורו.

שלשום נעימי תרם 16 נקודות ו-7 אסיסטים לניצחון 84:93 על רומא. תחילה ראשי סקאפטי סרבו לשחררו, אולם ביממה האחרונה האיטלקים החתימו זר אמריקאי וכל שנותר כעת הוא להשיג את טופס השחרור הבינלאומי, לחתום בהרצליה, ולסייע לה בסיבוב הנוכחי לקראת הפלייאוף.

נעימי, 31, הינו מלך האסיסטים בליגה השנייה והוביל את כל שחקני 32 הקבוצות עם 7.4 אסיסטים להתמודדות, בנוסף ל-15.7 נקודות ו-3.1 ריבאונדים. זו הפעם השנייה שהגארד יצא לקדנציה אירופית, אחרי ששיחק לפני מספר עונות בטריומף ליברטי הרוסית.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מרץ 21, 2017 5:31 pm 
Junior

uriel17 כתב:
?

לא סובל אותו והוא מזיק בעיניי.

החתול על קרפלס: "שישלחו אותו בטרייד לנ"צ... יתאחד עם אחיו חסרי הצוואר האחרים טל דן ואלישי כדיר "

בגאצקיס מפסיד למעיין, די ג'יי ולאומי: “התכוננו לכארם משעור. השחקנים שלי הם לא איירון מן".

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מרץ 21, 2017 8:35 pm 
Hall of Famer

אני חושב שזה נו-בריינר לאור מצב הסגל הנוכחי של הרצליה ( וזה לא סותר את דבריו של הרסי שזו החתמה שיכולה גם להזיק ) .
עם נעימי ורובין - יש על מה לדבר בפלייאוף .

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מרץ 22, 2017 12:00 pm 
Freshman

נעימי בשנתיים האחרונות הוביל קבוצות למקומות לא טובים... נס ציונה ירידת ליגה באיטליה למרות ההצלחה האישית הקבוצה מדשדשת בתחתית...
מקווה לטובת הרצליה שיצליח לה עם ההחתמה, במקום אוהדי הרצליה הייתי מאוכזב מההחתמה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מרץ 22, 2017 12:16 pm 
Junior

ג'ו קופר כתב:
נעימי בשנתיים האחרונות הוביל קבוצות למקומות לא טובים... נס ציונה ירידת ליגה באיטליה למרות ההצלחה האישית הקבוצה מדשדשת בתחתית...
מקווה לטובת הרצליה שיצליח לה עם ההחתמה, במקום אוהדי הרצליה הייתי מאוכזב מההחתמה

ראית סופית החתמה באיזה מקום?

shmueliki כתב:
אני חושב שזה נו-בריינר לאור מצב הסגל הנוכחי של הרצליה ( וזה לא סותר את דבריו של הרסי שזו החתמה שיכולה גם להזיק ) .
עם נעימי ורובין - יש על מה לדבר בפלייאוף .

לא הבנתי איך זה לא סותר :shock:

בכל אופן, אני הייתי מביא נמנע מלהביא אותו וחושב על משהו יצירתי. אפילו איזה רום גפן כזה שיהיה פילר (שכנראה טוב להפתעתי השנה) שנגמרה לו בפועל העונה. נעימי מסוכן בעיניי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מרץ 22, 2017 2:29 pm 
Hall of Famer

יש פוטנציאל סיכון לא מבוטל , לצד פוטנציאל לבינגו.
הקבוצה כיום במצב בלתי נסבל של 3 ישראלים ברוטציה . קשה להגיע רחוק עם 30 דקות למשחק לאור לאומי ( לצד 15-20 לתום מעיין ) .
בבסט-קייס-סצנריו משעור ונעימי יוצרים את צמד הישראלים הטוב בליגה , ויהיה פתאום ספסל עמוק ( דניס , מעיין , רובין , לאומי ואנג'איי ) למאבקי הפלייאוף.

24.4.2012

נערך לאחרונה על ידי shmueliki בתאריך ד' מרץ 22, 2017 8:44 pm, נערך פעם אחת בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מרץ 22, 2017 2:45 pm 
Junior

נעימי דורך מדי על גרין לדעתי בכל מקרה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מרץ 22, 2017 4:04 pm 
Junior

ואני שוב אצחק על אתרי הספורט שמציגים תמונה כאילו הוא השתחרר מהקבוצה האיטלקית בגלל שנולד לו ילד.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מרץ 22, 2017 6:39 pm 
Junior

לאומית כתב:
ואני שוב אצחק על אתרי הספורט שמציגים תמונה כאילו הוא השתחרר מהקבוצה האיטלקית בגלל שנולד לו ילד.

נניח שזו לא הסיבה. למה שוחרר?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 979 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28 ... 40  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot], עופר האדום, פרארי ו 9 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: