סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ב' ספטמבר 23, 2024 6:25 am

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 37 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: Re: נבא לרביעי
הודעהפורסם: ו' מרץ 24, 2017 7:56 pm 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (0)
אני מסכים שברמת העיקרון הכדורסל של פורטלנד השנה נראה וגם מרתק הרבה פחות מזה של דאלאס ובמיוחד דנבר. לדנבר ודאלאס יש נרטיב כדורסלני של ממש השנה ולפורטלנד אין. אני בהחלט מסכים עם זה.
מצד שני, עצם העובדה שהיא מנצחת יחסית הרבה לאחרונה, אולי בכל זאת אומר שהיא מנסה לשנות. שנה שעברה הקבוצה הזאת עשתה סיבוב שני (אמנם מול קליפרס פצועה לגמרי) ואפילו נתנה כמה משחקים מעוררי כבוד מול הווריורס בסיבוב השני. היא לא באמת השתנתה מהותית (נורקיץ' במקום פלאמלי, והתוספת של טרנר בעיקר), ואם דברים יתחברו לה, כפי שהם מתחברים יחסית בזמן האחרון, אז אולי כן ייצא משם משהו.

ועדיין ברור שאני מעדיף גם את דנבר וגם את דאלאס שם, ובקלות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מרץ 24, 2017 8:03 pm 
Junior

לא בטוח שדנבר יכולים לעשות יותר.
אם נדרג את שחקני הקבוצות, נראה ששני הראשונים הם הצמד של פורטלנד.
זה נכון שאח"כ יש איזה 6-7 שחקני דנבר בדירוג עם נורקיץ איפשהו ביניהם (למרות שאצל מאלון הוא כבר יצא מרוטציה).
בפלייאוף יש ערך מוסף לכוכבים ופחות לעומק של דנבר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מרץ 24, 2017 8:19 pm 
Hall of Famer

סי.ג'יי מקאולום לא יותר טוב מג'וקיץ', ואני גם לא בטוח שהוא טוב יותר מגלינארי כשהוא בריא. (לפחות אני מעדיף את האיטלקי, כאמור, כשהוא בריא).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מרץ 24, 2017 8:37 pm 
Freshman

כבר כמה שנים קורא פה, הגיע הזמן גם להגיב..
יצא לי לראות את דנבר לא מעט לאחרונה, וההתקפה שלהם תענוג לעיניים. כבר היום אני לוקח את ג'וקיץ' לפני ליליארד. אני צעיר מדי בשביל לזכור את סאבוניס, אבל ג'וקיץ' הוא הגבוהה המוסר הכי טוב שראיתי. גם מבחינת מה שהוא רואה, וגם מבחינת רמת הביצוע. בנוסף יש לו גם את הטאץ' הכי טוב שראיתי מ1-3 מטרים, זריקות שלרוב השחקנים הם כלל לא קלות. כל זה בנוסף לרפרטואר המובים שיש לו באיזור הסל. מי שרוצה ללמוד איך להשתמש ברגל ציר, צריך פשוט לראות אותו משחק.
שחקני הכנפיים של דנבר פשוט מעלים את רמתם בכמה דרגות כשהם משחקים עם ג'וקיץ'. כששחקן יודע שאם הוא יחתוך לסל ויהיה רבע פנוי הוא יקבל את הכדור לקרש סל, הוא יחתוך הרבה יותר חזק ובהחלטתיות. זה גורם להמון תנועה בהתקפה שלהם ולהרבה חילופים שיוצרים מיסמאצ'ים. במקרה, כל שחקני הכנף של דנבר הם סלאשרים בחסד, בעיקר שני הסמולים- בארטון וצ'אנדלר (שהם גם מאוד אתלטים). לשני השוטינג גארדס שלהם אני צופה עתיד וורוד. האריס בובה של שחקן, עושה את מה שהוא יודע (לנוע הרבה ולסיים מכל הטווחים) ולא פחות חשוב, לא עושה את מה שהוא לא יודע. מורי הוא לפחות ברמת כישרון מעל האריס. מהמר שתוך שנתיים הוא יככב בחצי בעליון של רשימת ה-15 של נורטון. מאוד מזכיר לי את ברנדון רוי בתנועה שלו (כלומר, אחד השחקנים הכי אלגטים וחכמים בליגה). כמר היום בגיל 19 הוא השחקן שיודע ליצור לעצמו הכי טוב בקו האחורי של דנבר.
מאמין שתוך כמה שנים הם יהפכו לחברה קבועה בחצי גמר המערב.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מרץ 24, 2017 9:57 pm 
Hall of Famer

הבעיה היחידה היא שאין להם פוינט נורמלי. הם מתגברים על זה כי ג'וקיץ' הוא באמת מוסר עצום, וכי ג'מיר נלסון גם בגילו, לפחות יעיל. נגיד זאת כך - לא פחות מאשר אייברי ג'ונסון של הספרס לשעבר וכל מיני בינוניים כאלה שלקחו אליפויות.
בעצם, הבעיה השניה היא פציעות. פאריד היה פצוע הרבה השנה וכמובן גאלינרי תמיד פצוע הרבה. בלי פאריד יש להם בעיה מסוימת באנרגיה ובריבאונד. בלי גאלינרי אין גו טו גאי מובהק.

אבל כאמור, יש שם המון שחקנים שיודעים ליצור. אולי יותר מאשר בכל קבוצה אחרת בליגה וזה כשלעצמו מרשים מאד. אכן, יש עתיד בדנבר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מרץ 24, 2017 10:22 pm 
Hall of Famer

דנבר קבוצה חביבה מאוד, כיף מאוד לראות אותם, אבל עתיד? מה בדיוק האפסייד שלהם? קבוצת חצי גמר מערב?
חלק לא מבוטל מהשחקנים שלהם בשיאם כרגע בעוד שחלק אחר יהיה בשיאו בשלב מאוחר יותר ומלבד יוקיץ׳, אני לא בטוח שיש שם שחקן שיכול להיות בטופ5 של העמדה שלו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מרץ 24, 2017 10:53 pm 
Hall of Famer

מה שברור, האפסייד שלהם גבוה יותר מזה של פילדלפיה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מרץ 24, 2017 10:54 pm 
Hall of Famer

אני לא בטוח שזה נכון ואני בטוח שזה לא היה נכון אם הינקי היה עדיין שם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מרץ 24, 2017 10:55 pm 
Hall of Famer

אבל אין הרבה קשר בין הקבוצות ובין הדרך שלהן ובגדול, אני בעד דנבר. מאוד מחבב את הקבוצה הזו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מרץ 24, 2017 11:16 pm 
Freshman

סביר להניח שהם לא יהיו קונטנדרים בעוד 3-5 שנים (כמו 90% מהליגה), אבל לא הייתי פוסל את האפשרות הזאת. אם הם יצליחו להשיג פאוור פורווארד או רכז טופ 10 בעמדות שלהם, הם בהחלט יכולים למצוא עצמם ככאלה. יכול להיות שאני מחזיק יותר מדי ממורי, אבל אם הוא יתפתח כמו שאני מאמין שהוא יתפתח, הם צריכים למצוא רכז שיודע לשמור, עדיף גם על שוטינג גארדס, ולקלוע טוב (מישהו בסגנון של קונלי או ג'ורג' היל). נכון להיום יש להם הרבה עומק של בינוניות. הם במרחק טרייד אחד טוב או בול פגיעה נוסף בדראפט (ג'וקיץ' בחירה 41) מלהעלות את האפסייד שלהם ליותר מקבוצת חצי גמר מערב. חוץ מזה, אפסייד של חצי גמר במערב של שני העשורים האחרונים זה בכלל לא רע, ותמיד איכשהו דברים יכולים להתחבר לריצת פלייאוף אחת (דאלאס 2011 היתה קבוצה של אפסייד חצי גמר מערב).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' מרץ 25, 2017 7:21 am 
Hall of Famer

דאלאס היא דוגמא מאוד ייחודית לאלופה ומשהו שקשה מאוד לשחזר וגם במקרה שלה, נוביצקי היה אחד השחקנים הטובים בעולם. אני לא יודע אם יוקיץ׳ יגיע למעמד הזה. בכל מקרה, כיף שהם יהיו בפלייאוף השנה!
והיי, אף פעם אי אפשר לדעת. לפעמים בחירה אחת או טרייד אחד באמת משנים את הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מרץ 26, 2017 12:15 am 
Junior

erol כתב:
כבר כמה שנים קורא פה, הגיע הזמן גם להגיב..

Welcome
תרגיש בבית

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 37 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Dan, Google [Bot] ו 29 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה