סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ו' ספטמבר 27, 2024 10:25 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 230 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  הבא
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: Re: מחזור 24
הודעהפורסם: ה' מרץ 30, 2017 10:18 pm 
Sophomore

בלוג: הצג בלוג (0)
eli2510 כתב:
זה העניין שההבדלים לא היו קיימים כמעט העונה, לפחות לדעתי. וזה גם הדבר היחיד שיכול להסביר את ההצלחה של ירושלים ביורוקאפ לעומת הכישלון הגדול מידיי בליגה, גדול מידיי בשביל לייחס אותו רק לעניין מנטלי.
ירושלים שיחקה מול קבוצות שהכוכבים שלה היו שחקני עבר לא מרשימים מהליגה שלנו או שהסנטר המרכזי שלהם היה מישהו כמו הנדריקס או אמבקווה הגמורים.
גם לוולנסיה שהדיחה אותה לא ממש יש מה למכור חוץ מהסנטר שלה.

לא הייתי מסיק מזה שום דבר על זריקת זיין של השחקנים או המאמנים. זה טבעי ובלתי נמנע ששחקן ישחק עם יותר התלהבות באירופה מאשר בליגה, זה כך גם במכבי ובכל קבוצה אחרת.

לולנסיה איו מה למכור??? היא מובילה את הליגה הספרדית....

לזניט עם השחקן הגמור אמבקווה אין מה למכור?? היא מקום שני ברוסיה (וד"א אמבקווה שחקן דיי שולי שם)...

ולהן אין מה למכור מול קבוצות כמו חולון/הרצליה/אילת? אתה מהמר שאחת מהן הייתה באיזשהו יקום מנצחת את ולנסיה?

קשה לי להאמין שאתה רציני...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מרץ 30, 2017 10:23 pm 
Sophomore

גמליאל כתב:
eli2510 כתב:
זה העניין שההבדלים לא היו קיימים כמעט העונה, לפחות לדעתי. וזה גם הדבר היחיד שיכול להסביר את ההצלחה של ירושלים ביורוקאפ לעומת הכישלון הגדול מידיי בליגה, גדול מידיי בשביל לייחס אותו רק לעניין מנטלי.
ירושלים שיחקה מול קבוצות שהכוכבים שלה היו שחקני עבר לא מרשימים מהליגה שלנו או שהסנטר המרכזי שלהם היה מישהו כמו הנדריקס או אמבקווה הגמורים.

לא הייתי מסיק מזה שום דבר על זריקת זיין של השחקנים או המאמנים. זה טבעי ובלתי נמנע ששחקן ישחק עם יותר התלהבות באירופה מאשר בליגה, זה כך גם במכבי ובכל קבוצה אחרת.

לזניט עם השחקן הגמור אמבקווה אין מה למכור?? היא מקום שני ברוסיה (וד"א אמבקווה שחקן דיי שולי שם)...

ולהן אין מה למכור מול קבוצות כמו חולון/הרצליה/אילת? אתה מהמר שאחת מהן הייתה באיזשהו יקום מנצחת את ולנסיה?

למה שלא תיקח את זה יותר רחוק? הפועל ירושלים ניצחה העונה קבוצת יורוליג לגיטימית בשם מכבי ת"א (מובילת הליגה בישראל)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מרץ 30, 2017 10:26 pm 
Junior

היום בעידן הטלוויזיה בצבע כבר אפשר לדעת שירושלים לא שיחקה ביורוקאפ נגד גולדן סטייט וסן אנטוניו.

אז כן, עם הרכב של 4 זרים בחמישיה בבית אנחנו יכולים לנצח גם את ולנסיה ביום נתון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מרץ 30, 2017 10:29 pm 
מנהל פורום

ברור שהייתם מנצחים את ולנסיה אפילו פעמיים והייתם גם מגיעים לחצי גמר המפעל

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מרץ 30, 2017 10:32 pm 
Freshman

וולנסיה הקבוצה הטובה ביורוקאפ, וכן היא קבוצה טובה יחסית לשאר הקבוצות כי היא מאוד קבוצתית ומאומנת, כישרון אין שם הרבה.
לזניט אין מה למכור, ראינו אותה ואת הסגל שלה (אמבקווה לא שחקן שולי שם בכלל אגב) לא יודע מה זה מקום שני ברוסיה, אתה מתכוון לVTB? כי מבין הרוסיות אין קבוצות ראויות השנה מלבד צסק"א ואולי קאזאן וקצת חימקי שגם היא שווה מעט מאוד מלבד שבד. לניז'ני וקובאן יש סגל סופר חלש השנה.

וכן, ההבדלים קטנים לדעתי, חולון בוודאות לא פחות טובה בהרבה מרוב קבוצות היורוקאפ.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מרץ 30, 2017 10:34 pm 
Freshman

ערן כתב:
גמליאל כתב:
eli2510 כתב:

למה שלא תיקח את זה יותר רחוק? הפועל ירושלים ניצחה העונה קבוצת יורוליג לגיטימית בשם מכבי ת"א (מובילת הליגה בישראל)

דבר ראשון מכבי קבוצת תחתית ביורוליג, דבר שני אתה מוזמן לבדוק את הנתונים של מכבי בליגה מול אלו של ירושלים, מכבי טובה בהרבה מכל צד שתסתכל על זה, ומשום מה גם בעונה כזו מכבי מגיעה למשחקים של ירושלים עם המון לחץ ויראת כבוד ומאבדת את הראש. וחוץ מזה, גם גלבוע ניצחה את מכבי.

נערך לאחרונה על ידי eli2510 בתאריך ה' מרץ 30, 2017 10:49 pm, נערך פעם אחת בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מרץ 30, 2017 10:35 pm 
Sophomore

אם לא הובן מהודעתי הקודמת, דיבורים תיאורטיים שמסתמכים על מפעל שרק קבוצה אחת משתתפת בו, זה הזוי ודבילי לדעתי.
אז השנה בגלל שירושלים השתתפה בחצי גמר היורוקאפ, היא קבוצה טובה, ולפני שנתיים כשלקחה אליפות והודחה סיבוב ראשון, היא הייתה קבוצה גרועה?

עובדתית, במסגרת מפעל שנקרא היורוקאפ, עם קבוצות ממדינות שונות באירופה, וחוקי סגל שונים מליגת העל בישראל, ירושלים שיחקה טוב, והייתה טובה מכל הקבוצות במפעל מלבד 3 אחרות.

בליגת העל, היא כרגע מגרדת את ה50% עונתי מלמעלה. הקבוצות שמעליה בטבלה לא משחקות באותו מפעל בו היא משחקת, לכן לא ניתן לערוך השוואה ביניהן, על סמך אותו מפעל.

באותה מידה ניתן להגיד שמכבי ת"א אוטומטית תמיד תהיה הקבוצה היותר טובה, כי היא ביורוליג ואחרים לא.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מרץ 30, 2017 10:56 pm 
Junior

uriel17 כתב:

ביום נתון חולון מובילה את הליגה הספרדית.

החתול על קרפלס: "שישלחו אותו בטרייד לנ"צ... יתאחד עם אחיו חסרי הצוואר האחרים טל דן ואלישי כדיר "

בגאצקיס מפסיד למעיין, די ג'יי ולאומי: “התכוננו לכארם משעור. השחקנים שלי הם לא איירון מן".

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מרץ 30, 2017 11:06 pm 
Junior

הרסי הוקינס כתב:
uriel17 כתב:

טרול.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מרץ 30, 2017 11:17 pm 
Junior

לאומית כתב:
הרסי הוקינס כתב:
uriel17 כתב:

טרול.

#life_achievements

החתול על קרפלס: "שישלחו אותו בטרייד לנ"צ... יתאחד עם אחיו חסרי הצוואר האחרים טל דן ואלישי כדיר "

בגאצקיס מפסיד למעיין, די ג'יי ולאומי: “התכוננו לכארם משעור. השחקנים שלי הם לא איירון מן".

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מרץ 31, 2017 1:15 am 
Junior

הרסי הוקינס כתב:
uriel17 כתב:

למה רק ביום נתון?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מרץ 31, 2017 1:31 am 
Freshman

אלי, אפשר לדעת אם אתה אוהד קבוצה כלשהי?
רק כדי לקחת את דבריך בפרספקטיבה הנכונה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מרץ 31, 2017 8:02 am 
Sophomore

בואו, אם קאליף וויאט לא נפצע חולון לוקחת את גולדן סטייט בסוויפ בלי ביתיות.

היום הנתון היחיד שבו חולון הייתה מגרדת את קצה הציפורן של ולנסיה היה יום שבו ולנסיה עולה עם קבוצת הבת שלה, בסגל חסר, ומשחקת 4 נגד 5 בשביל הפייר פליי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מרץ 31, 2017 8:44 am 
Junior

Avishai כתב:

היום הנתון היחיד שבו חולון הייתה מגרדת את קצה הציפורן של ולנסיה היה יום שבו ולנסיה עולה עם קבוצת הבת שלה, בסגל חסר, ומשחקת 4 נגד 5 בשביל הפייר פליי.

ולנסיה יותר טובה מגולדן סטייט. רק ירושלים מכל העולם יכולה לנצח אותה.

צר לי אבל הניסיון שלך להאדיר את עצמכם ואת יריבותיכם ביורוקאפ (המוחלש) ולתרץ את העליבות שלכם בליגה בהיעדר חשק הוא פאתטי להחריד.

תמשיך להפליץ באמבטיה ולהרגיש בסירת מירוץ.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מרץ 31, 2017 9:46 am 
Sophomore

ולנסיה לא יותר טובה מגולדן סטייס, אבל היא בהחלט אחת מ 13-12 הקבוצות הטובות באירופה. זניט קבוצה אדירה גם כן (הרכז שלהם הוזכר כאחת המועמדים לצסק"א במקרה שתיאודוסיץ יעבור ל-NBA, הפורוורד טימא יהיה במינימום טופ יורוליג אם לא NBA).

כל הדיבורים על היחלשות היורוקאפ, היחלשות ה-VTB גם אם נכונים רלוונטיים רק בהשוואה ליורוקאפ ול-VTB של שנים עברו. לעומת זאת הטיעון שלכם מנסה להשוות הישגים במפעלים האלו להישגים בליגה הישראלית וכן אני מניח אקסיומה שהליגה הישראלית חלשה עשרות מונים משתי הליגות האלו עם ובלי חוק רוסי. אתם באמת טוענים שהליגה הישראלית חזקה מהליגות האלו? הפכנו פתאום לאימפריה בלי ששמנו לב?

מדברים פה על שחקנים כושלים כאילו חולון מורכבת משחקני יורוליג מוכחים ולא משילוב של פרוספקטים צעירים ושחקנים שעשו סיבובים מאד לא מוצלחים באירופה (ולכן הגיעו לחולון). על הישראלים בכלל אין מה לדבר לא נראה לי שאפילו אוהדי חולון חושבים שהרוש, גוני וצוברביץ שווים משהו. לדעתי לפחות הקבוצות היחידות ששיחקנו נגדן השנה שחולון עדיפה עליה (גם ללא הגבלת חוק רוסי) היא לובליאנה מהבית המוקדם ואוליי גם ניז'ני שבאמת נחלשה. את הבית המוקדם שלנו (שסיימנו במקום השני לפני קובאן ואולם) חולון במקומנו הייתה מסיימת אולי במקום הרביעי וכנראה מודחת מיד אח"כ בהופעה סטייל ההופעה שלנו שנה שעברה.

נקודת ההתפכחות של אוהדי חולון תגיע כשהם יתחילו לשחק באיזשהו מפעל באירופה ואז יבינו כמה הם חיים בסרט כשיפסידו לאיזו פלוישט/וולגוגרד ב-20 הפרש ולא יבינו איך זה קרה בכלל. אני יודע כי גם לנו לקח הרבה זמן להבין שזה שאנחנו משחקים באותה ליגה עם מכבי ובליגה מצליחים לעתים לנצח אותם ואפילו לתקופות להיראות טובים יותר מהם זה ממש לא אומר שהיינו יכולים להשיג את מה שהם משיגים באירופה באותן תקופות. ד"א זה עדיין נכון וברור לי שאם נעלה ליורוליג כל מיני קבוצות שנראות לנו חלשות כשמשחקות מול מכבי (אפילו הנוכחית) יפרקו אותנו.

נערך לאחרונה על ידי גמליאל בתאריך ו' מרץ 31, 2017 10:09 am, נערך פעם אחת בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מרץ 31, 2017 9:59 am 
Junior

מנחם כתב:
הרסי הוקינס כתב:
uriel17 כתב:

למה רק ביום נתון?

בשביל אלמנט האירוניה, כי זו ליגה ודיברנו על יום.

לפעמים כיף לי להסביר בדיחות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מרץ 31, 2017 10:29 am 
Junior

לאומית כתב:
Avishai כתב:

ולנסיה יותר טובה מגולדן סטייט. רק ירושלים מכל העולם יכולה לנצח אותה.

צר לי אבל הניסיון שלך להאדיר את עצמכם ואת יריבותיכם ביורוקאפ (המוחלש) ולתרץ את העליבות שלכם בליגה בהיעדר חשק הוא פאתטי להחריד.

תמשיך להפליץ באמבטיה ולהרגיש בסירת מירוץ.

לפחות היה לך מורה טוב

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מרץ 31, 2017 3:27 pm 
Freshman

אתם חיים בסרט לדעתי. היורוקאפ היה רע מאוד העונה, וזה כולל את כל הקבוצות מלבד אולי וולנסיה (שדי שייטה מול ירושלים) שגם בה אין כמעט יכולת אישית.
וולנסיה אומנם במקום הראשון בספרד, אבל היא לא יותר טובה מריאל ואפילו לא מברצלונה. היא כן טובה מכל השאר וריאל וברצלונה מעדו כמה פעמים.

ואני מתקשה להבין על מה הוויכוח, היכולת של ירושלים בליגה די מוכיחה את זה, אז נכון שיש פה גם עניין מנטלי, אבל זה לא יכול לתרץ יכולת כל כך חלשה.
שוב, תסתכלו על מכבי, קבוצת תחתית ביורוליג אבל מובילה את הליגה במדד משוקלל בפער ובלא מעט פרמטרים, למרות שהיא רחוקה מלהרשים גם בליגה.
יש גבול לכמה אפשר לתרץ יכולת בתירוצים מנטליים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מרץ 31, 2017 4:38 pm 
Sophomore

eli2510 כתב:
אתם חיים בסרט לדעתי. היורוקאפ היה רע מאוד העונה, וזה כולל את כל הקבוצות מלבד אולי וולנסיה (שדי שייטה מול ירושלים) שגם בה אין כמעט יכולת אישית.
וולנסיה אומנם במקום הראשון בספרד, אבל היא לא יותר טובה מריאל ואפילו לא מברצלונה. היא כן טובה מכל השאר וריאל וברצלונה מעדו כמה פעמים.

ואני מתקשה להבין על מה הוויכוח, היכולת של ירושלים בליגה די מוכיחה את זה, אז נכון שיש פה גם עניין מנטלי, אבל זה לא יכול לתרץ יכולת כל כך חלשה.
שוב, תסתכלו על מכבי, קבוצת תחתית ביורוליג אבל מובילה את הליגה במדד משוקלל בפער ובלא מעט פרמטרים, למרות שהיא רחוקה מלהרשים גם בליגה.

אז זהו שלא. כל הטיעון שלי הוא שמה שהליגה מוכיחה היא את היחס שהפועל ירושלים (מועדון, רוח מפקד וגם קהל) נותנים לליגה. יש גם גורם משני והוא שהקבוצה בנויה רע מאד לחוק הרוסי (כנראה במודע שוב בגלל התעדוף המוצדק של אירופה) אבל לדעתי הוא משני כי עדיין פערי הרמות בינינו לבין השאר עצומים. אם אתה רוצה לטעון שזה לא גורם מנטלי אז אתה תצטרך להסביר איך זה שהפועל של שנה שעברה ולפני שנתיים קרעו ככה את הליגה? הליגה התחזקה כל כך השנה? או שלחלופין אתה חושב שהפועל של השנה שעברה כל כך הרבה יותר טובה מזו של השנה?

לגבי המפעל אני פשוט לא יכול שלא להיגרר למרות שאתה מציג עמדה שלוקה בלוגיקה ולכן אני אחזור שוב. גם אם היורוקאפ נחלש מהשנה שעברה זה לא מספיק לטיעון שלך. אתה מנסה לטעון שההישגים (הטובים) שלנו באירופה וההישגים (העלובים) שלנו בליגה מוסברים בעיקר מבחינות אובייקטיביות של רמת כדורסל (ולא עניינים מנטליים) מה שאומר שע"פ הטיעון שלך רמת הכדורסל ביורוקאפ בממוצע כנראה נמוכה מזו שבליגה שלנו שאחרת אין גורם אחר שיכול להסביר איך הצלחנו כל כך במפעל אחד ונכשלים כל כך בשני. אתה באמת רוצה לומר דבר כזה?

גם את נחריג את ולנסיה כמו שאתה מבקש (שד"א ניצחנו פעמיים השנה כולל פעם בהפרש. לא בדיוק טאטאו אותנו) ותיקח את קובאן, את חימקי מוסקבה, את זניט סט. פטרסבורג כולן עם תקציבי עתק. אתה באמת חושב שחולון אפילו קרובה לרמה שלהן? אתה מבין כמה זה הזוי?

אפילו ארד שתי רמות מתחת ואביא את אולם הגרמנית. שמוליכה את הליגה הגרמנית החזקה עם מאזן של 28-0. אתה באמת כל כך בטוח שחולון גם בלי חוק רוסי עוברת אותם? אני נותן לחולון אולי 10% מול קבוצה כמו אולם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מרץ 31, 2017 4:43 pm 
Junior

נערך

נערך לאחרונה על ידי מנחם בתאריך ו' מרץ 31, 2017 4:46 pm, נערך פעם אחת בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מרץ 31, 2017 4:45 pm 
Junior

eli2510 כתב:

ועל סמך מה אתה מסיק בדיוק שהיורוקאפ היה רע מאוד העונה? על סמך זה שהפועל הצליחה בו אבל לא מצליחה בליגה?

אם בודקים את איכות הקבוצות ששיחקו ביורקאפ אז יש קבוצות שלפחות על פי הדירוג שלהן בליגות המקומיות לא נופלות מקבוצות שמשחקות ביורוליג, למשל ולנסיה וגראן קנריה, אולם ובאיירן, וחימקי וזניט. בעיני זה מדד סביר לבדיקה. אם יש לך מדד אחר, בא תציע.

וביחס לזה שהפועל הצליחה ביורוקאפ אבל נראית על הפנים בליגה. זה בודאי לא רק משהו מנטלי. קודם כל יש כמובן את עניין החוק הרוסי שבלעדיו הפועל קבוצה יותר טובה. יותר מזה, הפועל מתאימה הרבה יותר לצורת המשחק באירופה וכך גם בנו את הקבוצה. לראייה, אמארה שבליגה שלנו נתן מעט מאוד משחקים טובים (ולא במקרה הטוב שבהם היה נגד מכבי, קבוצה שגם היא נבנתה קודם כל על מנת להצליח באירופה), היה אולי השחקן השני הכי טוב של הפועל ביורוקאפ, ואף נבחר לחמישיה השניה של הליגה.

ועוד דבר - אתה טוען שלא יכול להיות שהפועל תהיה רעה בליגה וטובה באירופה ומכאן מסיק שהיורוקאפ חלש. אבל בא תקח את ברצלונה. בספרד היא עם אותו מספר נצחונות כמו ריאל ואילו ביורוליג היא עם בערך חצי מהנצחונות של ריאל, מה שאומר שלא תמיד יש קשר מוחלט בין היכולת בליגה המקומית ליכולת באירופה, וזה עוד ביחס לקבוצה שמשחקת בשתי המסגרות באותו הרכב.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מרץ 31, 2017 5:08 pm 
Freshman

על סמך הצפייה במשחקים והאיכות הירודה שבולטת בהם, על סמך היכולת של ירושלים שם (והחוק הרוסי הוא לא תירוץ מספיק טוב, לירושלים אין ישראלים פחות טובים משאר הקבוצות בליגה), ועל סמך הסגלים של הקבוצות שם.

הטיעון לגבי ברצלונה רק מחזק את מה שאני אומר, שגם קבוצות תחתית ביורוליג אמורה להיות בצמרת בליגה הארצית, מה שלא קורה לקבוצת צמרת ביורוקאפ (ירושלים) בליגה חלשה יותר על הנייר (הישראלית).

אז נכון, יש כמה קבוצות שנמצאות בצמרת של הליגות שלהם, אבל זה לא באמת מוכיח משהו, כי מה שאני אומר זה שהליגות כולם נחלשו בגלל כמה סיבות, הNBA שאב לא מעט שחקנים מאירופה בגלל תקרת השכר העולה, השכר עלה גם בקבוצות הדי ליג, קבוצות היורוליג עם היכולות הכספיות שמשחקים במתכונת עמוסה יותר ובנו קבוצות יותר עמוקות, וכמובן סין ששואבת יותר ויותר שחקנים.

אמארה שחקן טוב, אבל ירושלים משחקת משחק של בידודי גארדים, שעליהם מנצחים שחקנים סופר אגואיסטים ואנטי קבוצתיים כמו דייסון ג'רלס וקינזי, וזה לא שהכישרון שלהם בשמיים, רחוק מזה, כולם היו שחקניים שוליים מאוד ביורוליג, או שבכלל לא ביקרו שם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מרץ 31, 2017 6:11 pm 
Junior

eli2510 כתב:
על סמך הצפייה במשחקים והאיכות הירודה שבולטת בהם, על סמך היכולת של ירושלים שם (והחוק הרוסי הוא לא תירוץ מספיק טוב, לירושלים אין ישראלים פחות טובים משאר הקבוצות בליגה), ועל סמך הסגלים של הקבוצות שם.

מעניין אותי בכמה משחקים צפית שאתה קובע כזה דבר קטגורית?
לירושלים יש זרים טובים יותר מאשר הישראלים והם בודאי מתאימים יותר לשחק באירופה. היכולת שלהם לעומת ישראלים אחרים בליגה לא רלוונטית

הטיעון לגבי ברצלונה רק מחזק את מה שאני אומר, שגם קבוצות תחתית ביורוליג אמורה להיות בצמרת בליגה הארצית, מה שלא קורה לקבוצת צמרת ביורוקאפ (ירושלים) בליגה חלשה יותר על הנייר (הישראלית).

אבל אתה לא מתייחס לטיעון שלי, שיש הבדלים ביכולת של קבוצות בין המפעלים בהן הן משחקות וקבוצות שבליגה המקומית נמצאות בערך באותה רמה לא יפגינו את אותה יכולת באירופה. ולכן למשל אני חושב שחולון לא היתה מגיעה להישגים של הפועל באירופה השנה, למרות שבליגה היא טובה ממנה. ולכן אני גם חושב שהפועל הנוכחית לא היתה מצליחה להגיע לתוצאות של מכבי ביורוליג השנה.

אז נכון, יש כמה קבוצות שנמצאות בצמרת של הליגות שלהם, אבל זה לא באמת מוכיח משהו, כי מה שאני אומר זה שהליגות כולם נחלשו בגלל כמה סיבות, הNBA שאב לא מעט שחקנים מאירופה בגלל תקרת השכר העולה, השכר עלה גם בקבוצות הדי ליג, קבוצות היורוליג עם היכולות הכספיות שמשחקים במתכונת עמוסה יותר ובנו קבוצות יותר עמוקות, וכמובן סין ששואבת יותר ויותר שחקנים.

אז אם הליגות נחלשו ורק קבוצות היורוליג התחזקו, הן היו צריכות לקחת את הליגות שלהן בהליכה, אבל משום מה זה לא ממש קורה.

אמארה שחקן טוב, אבל ירושלים משחקת משחק של בידודי גארדים, שעליהם מנצחים שחקנים סופר אגואיסטים ואנטי קבוצתיים כמו דייסון ג'רלס וקינזי, וזה לא שהכישרון שלהם בשמיים, רחוק מזה, כולם היו שחקניים שוליים מאוד ביורוליג, או שבכלל לא ביקרו שם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מרץ 31, 2017 6:31 pm 
Freshman

צפיתי בלא מעט, מיוחד בשלבים האחרונים.
מה שקורה כרגע בליגות פחות רלוונטי, כי שוב, זה מול קבוצות חלשות עוד יותר. אני משוכנע שאת האליפויות המקומיות יקחו קבוצות היורוליג, כפי שקרה אגב גם בעונה הקודמת.

את ה"טיעון" השני לא ממש הצלחתי להבין. חולון של העונה יכלה לדעתי לעשות קמפיין יפה מאוד ביורוקאפ, בוודאי עם קאליף.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מרץ 31, 2017 6:53 pm 
Senior

אז:
*כל הליגות באירופה נחלשו, חוץ מהליגה הישראלית (בגלל זה הפועל ירושלים שהצליחה ביורוקאפ החלש לא מצליחה לתרגם את ההצלחה שם להצלחה גם בליגה וכל שאר הקבוצות כן).
*הסגלים של חימקי, קובאן וזניט, כמו של שאר קבוצות היורוקאפ, חלשים, לא סליחה - סופר חלשים.
*ולנסיה, שעשתה 3-2 עם הפועל, עם מאזן סלים שיוויוני אחרי 160 דקות של כדורסל (כמעט כולן צמודות), 'שייטה' נגדה והיא הקבוצה היחידה ששווה משהו ביורוקאפ.
* התוצאות בליגות המקומיות לא אומרות כלום, חוץ מאשר במקרה של הפועל ירושלים, אז הם מוכיחות שהיא קבוצה חלשה.

מגניב, ברוך הבא לפורום, אתה עושה רושם של כותב אובייקטיבי ולא פסקני בכלל

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 230 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: picknroll ו 5 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: