סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ד' ספטמבר 25, 2024 9:21 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 104 הודעות ]  עבור לעמוד 1, 2, 3, 4, 5  הבא
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: ת'רד האוול הגדול
הודעהפורסם: א' אפריל 09, 2017 9:55 pm 
מנהל פורום

בלוג: הצג בלוג (14)
לבקשת/הצעת עופר האדום.

נושאים אפשריים לדיון:

1. מי צודק משפטית?
2. מה יחליט הבורר?
3. מי יצא יותר דביל?
4. מי זוכר את הציטטה מהחבובות על רופא האליל שנזרק לכלבים שרציתי לדחוף כאן?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה: Re: ת'רד האוול הגדול
הודעהפורסם: א' אפריל 09, 2017 9:58 pm 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (6)
1. לדעתי ירושלים
2. לדעתי ירושלים
3. בכל מקרה הפועל, גם אם איכשהו תצא מנצחת בבוררות
4. Veterinarian Hospital - The Continuing Story Of A Quack Who’s Gone To The Dogs

ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את קרתגו ולבטל את חץ הפוזשן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אפריל 09, 2017 10:47 pm 
מנהל פורום

בלוג: הצג בלוג (0)
לא הבנתי מאיפה ההנחה שירושלים צודקים.
כרגע לא שמעתי גירסה אלטרנטיבית וקוהרנטית מצד ירושלים לזו שהפועל ת"א נתנה, לפיה היא שלחה ביטול בכתב על החוזה החתום בטרם האוול חתם.
אם זה אכן המצב יש מצב שהחוזה הותר וכבר לא רלוונטי יותר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אפריל 09, 2017 11:12 pm 
מנהל פורום

אתה יכול לשלוח כמה מכתבים שאתה רוצה. חתמתי על חוזה? אני לא יכול להפר אותו או לבטל אותו בכתב או בעל פה. אתה יכול לבטל חוזה אם תנאי או סעיף מהותי הופר על ידי האחר. הודעה בכתב על ביטול היא חסרת משמעות לכשל עצמה

קייס ברור לגמרי לטובת הפועל (ירושלים. למתקשים ) חוזה חתום אין חובה ליידע את צד ג' על קפריזות של צד ב' שכבר חתם על החוזה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אפריל 09, 2017 11:22 pm 
Hall of Famer

זה אכן נראה כאילו הקייס הוא לטובת הפועל ירושלים , אבל גם היא לא חפה מטעויות , והקטע של הניסיון לחסוך איזה 20 אלף דולר או משהו כזה על הקטע של הקיזוז של הבייאאוט נשמע לי כמו שטות מטופשת במיוחד. מה שלא יהיה, ההתנהלות של ההנהלה של הפועל ת"א במקרה הזה היא חובבנית על גבול הבזיונית.

בכל מקרה , אחרי המשחק הערב , אני לא רואה איך האוול נשאר בתל אביב עד אחרי ליל הסדר , ואם דובי פיק צדק מקודם עם הפרסום שלו , אז בכלל את השורה האחרונה בהגדה הוא יקרא בירושלים הבנויה.

גם כלפי השופטים היו לחולון טענות רבות. הקבוצה מתכוונת להגיש מכתב רשמי לאיגוד ובו פירוט הטענות שלהם כלפי צוות השיפוט, בעיקר בדקות הסיום. "אנחנו שלטנו לאורך כל המשחק, איך פתאום בשתי הדקות האחרונות הם רצו 0:9, אם לא בעזרת השופטים?"' תהו במועדון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אפריל 09, 2017 11:39 pm 
Sophomore

דעו לכם, שיש פסיקות של בתי המשפט, לפיהן בחוזה שצריך הסכמה של מספר צדדים, ניתן להתחרט עד שאחרון הצדדים חותם. בקיצור, אוהבים לנפנף במנטרה של ״חוזה חתום, חוזה חתום״, אבל זה לא חזות הכול. הקייס מסובך יותר, מכפי שהוא נראה על פניו.

אני לא אומר שהפועל תל אביב תזכה, אבל היה כאן די והותר כדי לגרום להפועל ירושלים כאב ראש.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אפריל 09, 2017 11:42 pm 
Hall of Famer

אז בוא ונראה אם מכתב הביטול שהפועל מדברת עליו באמת קיים. עד עכשיו לא ראיתי כזה, ולא אתפלא אם גם הבורר לא יראה כזה...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אפריל 09, 2017 11:42 pm 
Hall of Famer

אני חושב שכאב הראש של הפועל ת"א דווקא יותר גדול...... לעבור תהליך בוררות בתקופה הקריטית של העונה , עם שחקן חשוב שרוצה (כנראה) לעבור לקבוצה השנייה זה לא משהו נעים במיוחד נראה לי.

גם כלפי השופטים היו לחולון טענות רבות. הקבוצה מתכוונת להגיש מכתב רשמי לאיגוד ובו פירוט הטענות שלהם כלפי צוות השיפוט, בעיקר בדקות הסיום. "אנחנו שלטנו לאורך כל המשחק, איך פתאום בשתי הדקות האחרונות הם רצו 0:9, אם לא בעזרת השופטים?"' תהו במועדון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אפריל 09, 2017 11:45 pm 
Sophomore

עופר האדום כתב:
אני חושב שכאב הראש של הפועל ת"א דווקא יותר גדול...... לעבור תהליך בוררות בתקופה הקריטית של העונה , עם שחקן חשוב שרוצה (כנראה) לעבור לקבוצה השנייה זה לא משהו נעים במיוחד נראה לי.

עופר, ברור לכולם שזה לא המצב שהפועל תל אביב רצתה או חפצה להיות בו. גם ברור לכולם שעורכי הדין שלה מנסים לעשות לימונדה מלימונים. רק מה, הפועל ירושלים בהתנהלותה די עזרה להם.

ראי, אני חושב שהגרסה כעת היא שיש הודעת וואטסאפ שבה הם הודיעו על הביטול.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אפריל 09, 2017 11:47 pm 
Junior

עושה רושם שהיום השביתה התחדשה...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אפריל 09, 2017 11:49 pm 
Hall of Famer

ואני חושב שאם דובי פיק צדק היום (טען שהאוול יודיע שהוא רוצה לעבור לירושלים), הפועל ת"א בכלל לא תיכנס לכל הבלגאן של הבוררות, ותנסה למצוא פיתרון אחר יותר חלק ומהיר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אפריל 10, 2017 12:07 am 
מנהל פורום

היה באיזשהו מקום פירסום על כך שמוסכם על כל הצדדים שהאוול הוא זה שיחליט איפה הוא ישחק (הרי גם הפועל תל אביב ניסו להסתיר ממנו את המשא ומתן בידיעה ברורה שהוא לא יתלהב להישאר במקרה של פיצוץ), ככה שבהחלט ייתכן שהבוררות תהיה רק על סכום הפיצוי.

ולגבי שאלה 2 שלי, מכיוון שנראה שהברוך הנוכחי הוא תוצאה של ניסיון של גיא הראל לקצץ ב20000 דולר את דמי ההעברה, אני בכלל לא בטוח שהתל אביבים הם היותר דבילים בסיפור (אם כי בהחלט זה רעיון מקורי לפנות לקבוצה אחרת במהלך העונה כדי להיפטר מזר מרכזי שלך מאחורי הגב שלו ואז להתחרט).

וכמובן לפחות אף אחד לא מאשים את הפועל שהם גנבו שחקן מאחורי הגב של ההנהלה שלו. לפחות זה נחסך מאיתנו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אפריל 10, 2017 1:21 am 
Freshman

ראובן כתב:
היה באיזשהו מקום פירסום על כך שמוסכם על כל הצדדים שהאוול הוא זה שיחליט איפה הוא ישחק (הרי גם הפועל תל אביב ניסו להסתיר ממנו את המשא ומתן בידיעה ברורה שהוא לא יתלהב להישאר במקרה של פיצוץ), ככה שבהחלט ייתכן שהבוררות תהיה רק על סכום הפיצוי.

ולגבי שאלה 2 שלי, מכיוון שנראה שהברוך הנוכחי הוא תוצאה של ניסיון של גיא הראל לקצץ ב20000 דולר את דמי ההעברה, אני בכלל לא בטוח שהתל אביבים הם היותר דבילים בסיפור (אם כי בהחלט זה רעיון מקורי לפנות לקבוצה אחרת במהלך העונה כדי להיפטר מזר מרכזי שלך מאחורי הגב שלו ואז להתחרט).

וכמובן לפחות אף אחד לא מאשים את הפועל שהם גנבו שחקן מאחורי הגב של ההנהלה שלו. לפחות זה נחסך מאיתנו.

לקח לי זמן להבין שהמשפט האחרון נכתב באירוניה על כך שהפועל ת"א דווקא כן מאשימים אותנו בזה.

ולגבי ה20000$, זה לא שאין לי הרגשה שגיא הראל מנסה לפעמים לחסוך "בקטנות" (בוא לא נזלזל בכסף, כן) באופן שבמקרה הטוב מסכן עסקאות, ובמקרה הרע מוציא אותנו קקות עם שחקן כמו קיצ'ן. נדמה לי שיבזורי סיפר בזמנו שגיא הראל לא נתן לו להרגיש הכי רצוי ומבוקש בהפועל במהלך המו"מ להחתמתו. אני מניח שכאיזו טקטיקת מו"מ שהיא לא בדיוק כוס התה שלי.
ועדיין, למרות שיכול להיות שזה היה נחסך מאתנו אם גיא הראל היה ממהר לסגור עסקה עם האוול, להפיל עליו את הפליק-פלאקים של הנהלת הפועל ת"א (או את אלו של יבזורי ומשפחת גל בזמנו) נראה לי מוזר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אפריל 10, 2017 8:08 am 
Hall of Famer

Bozzy כתב:
דעו לכם, שיש פסיקות של בתי המשפט, לפיהן בחוזה שצריך הסכמה של מספר צדדים, ניתן להתחרט עד שאחרון הצדדים חותם. בקיצור, אוהבים לנפנף במנטרה של ״חוזה חתום, חוזה חתום״, אבל זה לא חזות הכול. הקייס מסובך יותר, מכפי שהוא נראה על פניו.

אני לא אומר שהפועל תל אביב תזכה, אבל היה כאן די והותר כדי לגרום להפועל ירושלים כאב ראש.

לוידע. על פניו, לומר שהיה כאן תנאי מתלה שלא התקיים זו מתיחה אלסטית מאוד של גבולות הז'אנר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אפריל 10, 2017 8:11 am 
מנהל פורום

יפתח, זו לא היתה אירוניה. הפועל (ירושלים) התנהגה באופן בעייתי גם לדעתי, אבל גם לפי הגירסה הכי רשמית והכי אפולוגטית של הפועל תל אביב הכל התחיל מניסיון שלהם למצוא קבוצה שתקלוט את האוול ומפניה שלהם להפועל. לכן לא היה כאן תסריט מאחורי הגב הרגיל (למשל, בנוגע לזליקוביץ' לא יפתיע אותי אם יסתבר שהפועל פנתה לשחקן וכתוצאה מכך הוא פנה לקבוצה בדרישה שתשחרר אותו).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אפריל 10, 2017 9:46 am 
Sophomore

אורן, זה לא ז׳אנר של תנאי מתלה. זו בדיוק הטענה של הפועל תל אביב. בתנאי מתלה, החיובים תקפים אבל תלויים בקיום של תנאי כלשהו (למשל: ״החוזה יבוצע בכפוף להסכמת הממונה על הגבלים עסקיים״). הפועל תל אביב טוענת שההסכם מעולם לא השתכלל, אלא בגדר טיוטה בלבד, מכיוון שמדובר בחוזה משולש, שכל הצדדים צריכים לחתום עליו כדי לממש אותו. בתחום המקרקעין, שם הסכמי קומבינציה והסכמי משולש מקובלים ביותר, יש הלכות שונות לפיהן עד השלב שבו כל הצדדים חותמים על ההסכם - אין הסכם, וניתן באופן עקרוני להתחרט. יכול להיות שזה ייחשב חוסר תום לב בניהול משא ומתן, אבל הסעד במקרה כזה הוא בדרך כלל פיצויים, ולא אכיפה.

ושוב, המצב היה שונה אילו היה נחתם הסכם שרק הפועל תל אביב והפועל ירושלים חתומות עליו, ובו היה כתוב ״ההסכם ימומש בכפוף להסכמת השחקן, לאחר משא ומתן עם הפועל ירושלים״. זה נראה הבדל דק, אבל הוא מאוד משמעותי לעניין. הצדדים החליטו שכולם חותמים על ההסכם - גם הפועל ירושלים, גם הפועל תל אביב וגם ריצ׳ארד האוול. כעת באה הפועל ירושלים ואומרת, ״אז מה אם רק שני צדדים חתמו, זה עדיין חוזה מחייב״. הטענה שלהם אולי תצלח, אבל זה לא כזה וודאי וברור כמו שעושים את זה כאן בפורום, ובכלל.

לא לחינם בעסקאות מסחריות נהוג לבצע פגישת ״קלוזינג״, בה הצדדים מתכנסים כדי לחתום ביחד על ההסכמים. יש לזה סיבה. אם הפועל ירושלים קיבלה לעצמה להשיג חתימה של האוול על ההסכם, הרי שהיא מחויבת להחתים אותו כדי לממש אותו. ואם היא לא השיגה אותה במקביל לחתימה של הפועל תל אביב - אז בעיות שלה. היא חשפה את עצמה לכך שהפועל תל אביב תתחרט עד לחתימה המלאה של ההסכם.

[כמובן, שלצורך הדיון, אני טוען כאן בשם הפועל תל אביב. אני לא אומר שזה מה שאני חושב שצודק]

נערך לאחרונה על ידי Bozzy בתאריך ב' אפריל 10, 2017 9:58 am, נערך 3 פעמים בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אפריל 10, 2017 9:51 am 
Hall of Famer

ציטוט:
כעת באה הפועל ירושלים ואומרת, ״אז מה אם רק שני צדדים חתמו, זה עדיין חוזה מחייב״

לא , הפועל ירושלים אומרת ששלושת הצדדים חתמו על החוזה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אפריל 10, 2017 9:54 am 
Sophomore

עופר האדום כתב:
ציטוט:
כעת באה הפועל ירושלים ואומרת, ״אז מה אם רק שני צדדים חתמו, זה עדיין חוזה מחייב״

לא , הפועל ירושלים אומרת ששלושת הצדדים חתמו על החוזה.

עופר, להבנתי, בשלב הזה לכולם ברור שהחתימה של האוול על החוזה הייתה ברביעי בערב, אחרי שברביעי בצהריים הפועל תל אביב כבר הודיעה לטענתה על ביטול ההסכמה שלה לעסקה. לפי הכתבה בישראל היום, אפילו הפועל ירושלים לא מכחישה את זה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אפריל 10, 2017 9:56 am 
Hall of Famer

אוקיי , אבל מי אמר ש"הודעת ביטול" כזאת מספיקה כדי לבטל חתימה על חוזה ?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אפריל 10, 2017 9:58 am 
Hall of Famer

אז הפועל מוזמנת לפרסם את מכתב הביטול ששלחה, או צילום מסך של הווטסאפ, או את ההירוגליף עם כתב החרטומים או מה שזה לא יהיה. אני בספק אם הוא באמת קיים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אפריל 10, 2017 10:00 am 
Freshman

ראובן, אני לא בטוח שהפועל התנהלה בעייתי, אבל לגבי זה ש"לפחות אף אחד לא מאשים את הפועל שהם גנבו שחקן מאחורי הגב של ההנהלה שלו", הרשה לי לצטט מהודעות הדוברות של הפועל ת"א:
"האוול הוחתם על המסמך לאחר ביטול ההסכם, תוך שהוסתר ממנו כי קודם לחתימה שחולצה ממנו הפועל תל אביב הודיעה להפועל ירושלים בכתב על ביטול העסקה - ותוך שהוטעה לחשוב כי ההסכם בתוקף", שזה בעיניי סוג של האשמה בגניבה מאחורי הגב (מצד מי שכנראה בישל את כל המהלך מאחורי הגב של השחקן, ואחר כך כשהחליט לעצור הכל בעוד השחקן מנהל מו"מ על המעבר אז הוא מצפה משום מה שהפועל ירושלים היא זו שתודיע על כך לשחקן? שיהיה)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אפריל 10, 2017 10:03 am 
Sophomore

עופר האדום כתב:
אוקיי , אבל מי אמר ש"הודעת ביטול" כזאת מספיקה כדי לבטל חתימה על חוזה ?

אף אחד לא אמר. זו הטענה שלהם, והיא לא מופרכת לחלוטין לאור העובדה שהצדדים החליטו שכל שלושת הצדדים חותמים על ההסכם, ולא רק שניים. ושבשלב בו הם התחרטו, לטענתם, האוול עדיין לא היו חתום על ההסכם.

ראי שעל הקיר כתב:
אז הפועל מוזמנת לפרסם את מכתב הביטול ששלחה, או צילום מסך של הווטסאפ, או את ההירוגליף עם כתב החרטומים או מה שזה לא יהיה. אני בספק אם הוא באמת קיים.

זה כבר עניין עובדתי. ניאלץ להמתין ולראות האם, אכן, יש הודעת ביטול כזו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אפריל 10, 2017 10:14 am 
Hall of Famer

ראי שעל הקיר כתב:

נניח שיש וואטטאפ , אז מה? מי אומר שזה קביל כדי לבטל חתימה על חוזה ?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אפריל 10, 2017 10:33 am 
Hall of Famer

לא יודע מה ההלכה המקובלת במקרה כזה, אבל זה כן הודעה בכתב...
בכל אופן אני בספק אם הודעה כזו בכלל קיימת.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אפריל 10, 2017 10:43 am 
Freshman

אני מניח שהיא קיימת, אבל אם היא הייתה מנוסחת באופן שבו ראוי לנסח הודעה על כך שאתה חוזר בך מחתימתך על החוזה ושמכיוון שלא כל הצדדים חתמו עליו עדיין אתה רואה אותו כמבוטל, אז א. הם כבר היו מראים אותה כמו שהפועל ירושלים הראו את החוזה החתום, וב. היא לא הייתה נשלחת בווטסאפ (ונדמה לי שקראתי שאכן מה שיש זו הודעת ווטסאפ).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 104 הודעות ]  עבור לעמוד 1, 2, 3, 4, 5  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: B.a.c, Capricorn, ItaySegev, stavs, עופר האדום ו 17 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: