סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ו' ספטמבר 27, 2024 12:37 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 122 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ב' אפריל 10, 2017 3:14 pm 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (0)
מצד שני בעונה שעברה גולדן סטייט הלכה על שיא הניצחונות, למרות שההגיון אמר שהם צריכים לתת לכוכבים לנוח לפני סוף העונה. נכון שהיו ביקורות על כך, אבל הן היו בצד המעשי נטו, מה עדיף לגולדן סטייט. אף אחד לא אמר שבושה שהווריירס רודפים אחרי שיא חסר חשיבות. גם כשרובינסון ושאק נלחמו להשיג את מלכות הסלים (או גרווין ותומפסון לפני כן) זה היה ברור שזה לא ממש כדורסל ועדיין לא הייתה קטילה של השחקנים על כך.

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אפריל 10, 2017 3:14 pm 
מנהל פורום

stpsg כתב:
לראות את אוקלהומה ברבע הרביעי לקראת שבירת השיא היה מביך. כל התקפה מתחילה בווסטברוק שמוסר למישהו שמנסה לזרוק. זה לא היה כדורסל שוטף, זה היה משחק על סטטיסטיקה בלבד שהזכיר קצת את הריבאונד העצמי של ריקי דיוויס. מזל שווסטברוק לא היה צריך למסור שום אסיסט נוסף ויכל לגמור את זה לבד.
אני מאוד אוהב אותו (וגם בחרתי אותו ראשון בדראפט פנטזי, אז באמת שאני אחד המרוויחים מההצלחה הזאת) וגם לא ממש מאשים שהם ניסו לשבור שיא כל כך עתיק ומשמעותי, אבל לקבוצה מקצוענית זה לא צריך לקרות. אמור להיות מאמן ששם לזה סוף.
גם קארי יכול לנסות בכל משחק נתון לשבור את שיא השלשות ובכל זאת לא עושה את זה בצורה כל כך בוטה.

מבחינתי גם לעשות את זה במשחק האחרון זה מביך לליגה, אבל עוד אפשר להבין. הבעיה האמיתית שהם משחקים ככה בערך 3/4 מהעונה כבר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אפריל 10, 2017 3:16 pm 
מנהל פורום

עמוס לב כתב:
מצד שני בעונה שעברה גולדן סטייט הלכה על שיא הניצחונות, למרות שההגיון אמר שהם צריכים לתת לכוכבים לנוח לפני סוף העונה. נכון שהיו ביקורות על כך, אבל הן היו בצד המעשי נטו, מה עדיף לגולדן סטייט. אף אחד לא אמר שבושה שהווריירס רודפים אחרי שיא חסר חשיבות. גם כשרובינסון ושאק נלחמו להשיג את מלכות הסלים (או גרווין ותומפסון לפני כן) זה היה ברור שזה לא ממש כדורסל ועדיין לא הייתה קטילה של השחקנים על כך.

ללכת על שיא נצחונות זה שונה לגמרי (לפחות מהבחינה של האוהד כדורסל שרוצה לראות משחק... כדורסל נורמלי) וגם במקרה של מלכות הסלים זה היה רק במשחקים האחרונים. פה זה כבר כמעט מתחילת העונה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אפריל 10, 2017 3:21 pm 
Hall of Famer

אני לא חושב שזה היה מתחילת העונה. ראסל ווסטברוק הוא ריב' נהדר. כבר בעונה שעברה הוא התקרב לטריפל דאבל. כבר בעונה שעברה הוא מסר מעל 10 אס' והעונה ירדו מהסגל של הת'אנדר 15 ריב' למשחק (דוראנט פלוס איבקה) שלא ממש התמלאו.
מה שכן, בעשרה המשחקים האחרונים זה בפירוש רדיפה אחרי השיא. היה איזה שלב שהוא ירד מ-10 אס' למשחק ואז הוא החל למסור כמו משוגע כדי לחזור לממוצע.

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אפריל 10, 2017 3:26 pm 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

ראיתי בהארץ שני נתונים מעניינים:
האחד שווסטברוק מדורג אחרון מבין השחקנים ששיחקו מספר דקות מסוים (לא זוכר כמה) בניסיונות חסימה על זריקות (shot contested) ובפער די גדול מהבא אחריו. השני שהוא מדורג ראשון בכדורים חוזרים פנויים (uncontested rebounds). הדבר שמנע מהרבה גארדים בעבר טריפל דאבלים הוא נושא הריבאונד ושני הנתונים האלו מראים איך ראסל שבר את המחסום. אני מתאר לעצמי שאם ג'ייסון קיד לא היה מנסה לשמור על השחקן שלו וכל הקבוצה היתה עושה בשבילו בוקס אאוט שגם הוא היה מצליח להגיע לעונת ט"ד בממוצע.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אפריל 10, 2017 3:35 pm 
Hall of Famer

תקשיב, אוק סיטי היא הקבוצה עם הפרש הריב' הכי טוב באן.בי.איי. אז כנראה שהטקטיקה של לתת לראסל לקחת ריב' עובדת במחלקה הזאת.
בהגנה הם אמנם לא קבוצת הגנה מהמצטיינות (גם הקצב משפיע כמובן). הם בתחתית הליגה מבחינת אחוזים של היריבה, אבל מן הסתם גם העובדה שעמדה מספר 4 לא ממש מוצלחת ושקאנטר הוא נכס להתקפה של היריבה לא עוזרים. מצד שני, אוק סיטי היא במקום החמישי מבחינת הגבלת השלשות של היריבות וזה כן מתקשר לעבודת ההגנה של ווסטברוק.

שורה תחתונה, לטעמי, אוק סיטי במאזן עדיף על הכישרון שלהם ולא במעט ואת רוב הקרדיט צריך לתת לוווסטברוק.

אז כן, הוא רדף על שיא הט"ד. כן, הוא בהחלט מודע לסטט' ואכפת לו מהן, אבל בתמונה הגדולה הוא אחד מהשחקנים הטובים ביותר בליגה והוא סוחב את הקבוצה שלו להישגים מעל הכישרון שלהם. קצת מזכיר לי את התגובות שהיו אחרי משחק 81 הנק' של קובי. ווסטברוק השיג העונה הישג נדיר תוך יכולת מופלאה ובדרך לא רק שלא פגע בקבוצה שלו, אלא גם עזר לה לנצח. לא צריך לחפש מה רע בכך.

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אפריל 10, 2017 3:43 pm 
Freshman
סמל אישי של המשתמש

או.קיי.סי זה בדיחה, קבוצה שיש לה רק מטרה אחת וזה ששחקן שלה ישיג איזה סטטיסטיקה. לא מדובר בכדורסל בכלל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אפריל 10, 2017 4:11 pm 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

עמוס, אני לא לוקח כלום מהתרומה של ווסטברוק להצלחה הקבוצתית והוא בהחלט שחקן מדהים, רק נתתי שני נתונים שראויים להתייחסות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אפריל 10, 2017 5:23 pm 
Hall of Famer

stpsg כתב:
לראות את אוקלהומה ברבע הרביעי לקראת שבירת השיא היה מביך. כל התקפה מתחילה בווסטברוק שמוסר למישהו שמנסה לזרוק. זה לא היה כדורסל שוטף, זה היה משחק על סטטיסטיקה בלבד שהזכיר קצת את הריבאונד העצמי של ריקי דיוויס. מזל שווסטברוק לא היה צריך למסור שום אסיסט נוסף ויכל לגמור את זה לבד.
אני מאוד אוהב אותו (וגם בחרתי אותו ראשון בדראפט פנטזי, אז באמת שאני אחד המרוויחים מההצלחה הזאת) וגם לא ממש מאשים שהם ניסו לשבור שיא כל כך עתיק ומשמעותי, אבל לקבוצה מקצוענית זה לא צריך לקרות. אמור להיות מאמן ששם לזה סוף.
גם קארי יכול לנסות בכל משחק נתון לשבור את שיא השלשות ובכל זאת לא עושה את זה בצורה כל כך בוטה.

וזה נאמר בערך שבוע (?) אחרי ששחקן שמשחק בקבוצה השנייה הכי גרועה בליגה קולע 70 נק'.
ולקארי אין ממש צורך לנסות לשבור את שיא השלשות במשחק אחד מהסיבה הפשוטה שהוא כבר שבר אותו.

עמוס - אני חושב שספציפית במשחק הזה (וגם במשחקים אחרים) מה שהפריע לחלק מהאנשים זה שהמרדף אחרי הסטטיסטיקה ההיסטורית הזאת יצר מצב שבו ווסטברוק נאבק על ריבאונדים עם חברים שלו לקבוצה + מוסר להם מסירות מסוכנות או במצבים פחות נוחים ו"כופה עליהם" לקחת זריקות באחוזים פחות טובים רק כדי לרשום עוד 1 בטור האסיסטים.
ולא בכדי הבנאדם עם 5.4 איב' למשחק השנה. כמה שחקנים בהיסטוריה של הליגה איבדו 5.4 כדורים למשחק בעונה שלמה? אגלה לך סוד - אחד. ג'יימס הארדן, השנה.

אין לי ראש למילים ארוכות וביבלברוקס מן מילה ארוכה שכזאת

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אפריל 10, 2017 5:29 pm 
Sophomore

בנוגע לריבואנדים נכון שזה עוזר לו לסטט', אבל זה גם יותר טוב לקבוצה כי ככה הוא יכול להתחיל את ההתקפה יותר מהר, אז אין סיבה שהקבוצה לא תעבוד ותנסה שהוא יקח את הריבואנד, וגם קארי מנסים לתת לו ריבואנדים כשאפשר כדי לחסוך את החצי שנייה של המסירה אליו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אפריל 10, 2017 5:42 pm 
Hall of Famer

Dirk כתב:
או.קיי.סי זה בדיחה, קבוצה שיש לה רק מטרה אחת וזה ששחקן שלה ישיג איזה סטטיסטיקה. לא מדובר בכדורסל בכלל.

נראה לי ששכחת שהם במקום השישי במערב.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אפריל 10, 2017 5:55 pm 
Hall of Famer

אין קשר.
אין שם שום תרגיל ושום דבר מעבר ללתת לו את הכדור.
כאשר הוא יוצא יש שם שחקנים שפתאום אומרים "אהה אני אמור כעת לכדרר את הדבר הזה?"

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אפריל 10, 2017 6:08 pm 
Hall of Famer

לא נכון. אולי כל התרגילים מתחילים בראס אבל הם קיימים . בעיקר בחסימות לסל וחיתוכים של קאנטר או סבוניס. וגם לשלשות של אולדיפו

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אפריל 10, 2017 6:26 pm 
Freshman
סמל אישי של המשתמש

נורטון כתב:
Dirk כתב:

נראה לי ששכחת שהם במקום השישי במערב.

נראה לי שלא ראית אותם משחקים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אפריל 10, 2017 7:39 pm 
Hall of Famer

נראה לי שראיתי אותם הרבה יותר ממך. מן הסתם 20 משחקים העונה.הם במקום שישי מוצדק מאד

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אפריל 10, 2017 8:36 pm 
Freshman
סמל אישי של המשתמש

טוב אל תבכה, רק על זה שראית את הזבל הזה 20 משחקים מגיע לך מדליה. ומה זה הטיעון המצחיק הזה על מקום 6? את מי הם עקפו, את פורטלנד של לילארד?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אפריל 10, 2017 8:54 pm 
Hall of Famer

אז אני אשאל אותך. אתה ראית משחקים שלהם (נניח יותר משניים?

הרי בינתיים לא כתבת טיעון אחד. אני לפחות טענתי שהם בהחלט מסדרים תרגילי חיתוך גם לקאנטר וסאבוניס מתחת לסל, וגם לאולדיפו (ולפעמים ר"ל לרוברסון) מהשלוש. הם קבוצה מנצחת, שינצחו פחות או יותר 47 משחקים העונה, שזה יופי של אחוז הצלחה, למרות שתכל'ס יש להם מעט מאד כלים שלא קוראים להם ווסטברוק.
וכן, הם עקפו את פורטלנד עם קו אחורי נהדר, את דנבר הסופר אטרקטיבית. את מינסוטה הצעירה (והלא שומרת או מוסרת, אבל שיהיה) על שלל כוכביה, את ממפיס הקשוחה והמנוסה. מה רע?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אפריל 10, 2017 9:14 pm 
Freshman
סמל אישי של המשתמש

ראיתי יותר משניים, ולצערי גם את המשחק היום. באמת כל הכבוד שהם מסדרים תרגילים, היה קצת מוזר לראות קבוצה שאפילו לא משחקת אותה מריצה משהו. מביך לראות שחקנים זורקים לסל רק כי ווסטברוק מסר, וחס וחלילה לא נהרוס לו עוד אסיסט. שלא לדבר על הריבאונדים. אם הוא משחק הגנה, ומשחק למען הקבוצה ולא בשביל הסטטיסטיקה שלו, זו קבוצה של טופ 4(כשהקליפרס נראים כמו השנה). כדורסל משחקים בשני הצדדים, ויש שם שחקנים שמחזיקים אותם בהגנה, והסיבה היחידה שאני עוד איכשהו יכול לראות אותם.

פורטלנד? הקו האחורי של ווסטברוק ואולדיפו טוב יותר, ושלא נדבר על הקדמי. ממפיס? קבוצה קשוחה אבל אין לה שחקן שמתקרב לכישרון של ווסטברוק. אם כבר, זו קבוצה שהשיגה יותר ממה שיש לה מבחינת כישרון. ואם אתה מעלה לדיון את דנבר ומינסוטה, כדי להראות הישגיות של או.קיי.סי, באמת שאבדנו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אפריל 10, 2017 9:23 pm 
Hall of Famer

שוב אנשים הופכים את הרעמים לערימה של הנטס.
דיפו וקנטר הם שחקנים ששמים לא מעט נקודות.
גיבסון ואדמס שחקנים טובים.
אין שם שום משחק קבוצתי. זה הופעה של איש אחד. ברור שזה מספיק לפלייאוף. לא מבין מה הקשר? לעבור את פוטרלנד המזעזעת זה הישג?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אפריל 10, 2017 9:29 pm 
Freshman
סמל אישי של המשתמש

כשהרכז הוא שחקן אנוכי וחסר שכל, אנשים באמת נוטים לחשוב שאין כלום מלבדו. עצוב אבל ככה זה עובד.

מאד חבל לי עליהם, כי אני אוהב את המאמן, את ה-GM וחלק לא קטן מהשחקנים(סאבוניס אחלה של רוקי, אולדיפו, אדאמס, רוברסון כולם שחקנים שמשחקים הגנה שאני אוהב). חבל שבגלל שחקן כזה הם לא יגיעו לכלום.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אפריל 10, 2017 10:01 pm 
Hall of Famer

קבוצה טובה ששחקן גדול יוצא, הם עדיין משחקים את השיטה.
אצל הרעמים אין שיטה ולכן שהוא בחוץ זה פשוט נראה מזעזע.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אפריל 10, 2017 10:14 pm 
Hall of Famer

מה שנחמד זה שכולם פה מתווכחים עם עובדות. קרי 47 ניצחונות ומקום שישי במערב
נחמד גם הזלזול בממפיס, קבוצה שכבר שש שנים מוכיחה את עצמה כל פעם מחדש, או בפורטלנד שעברה סיבוב שנה שעברה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אפריל 10, 2017 10:15 pm 
Hall of Famer

מה גם שלזלזל בראס מצד אחד, ומצד שני לטעון שהקו האחורי של פורטלנד פחות טוב, הוא חתיכת טיעון מעגלי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אפריל 10, 2017 10:36 pm 
Freshman
סמל אישי של המשתמש

מקום 6 במערב כבר ראינו שזה בדיחה.

ממפיס עברה סיבוב בפלייאוף לפני שנתיים. גם שיקאגו היו טובים ב 1996-1998. כשאני חושב על זה, הנטס מסוכנים כי הקבוצה של ג'ייסון קיד הגיעה לגמר, פעמיים!

זה טיעון מעגלי כי...אתה אמרת? ווסטברוק טוב מלילארד, הבעיה שלו שהוא נכה בראש ואגואיסט. אף אחד לא מזלזל בראס, אני רק מחזיר לקרקע את אלה שחושבים שהוא אלוהים והשיג משהו מדהים. לקבוצה הזו פוטנציאל יותר גבוה מהפסגה הזו של מקום 6 במערב.

הטיעונים שלך הולכים ונהיים מגוחכים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אפריל 10, 2017 11:04 pm 
Hall of Famer

אבל אם הוא נכה בראש ואגואיסט אז הוא פחות טוב מלילארד, לא?

ומקום שישי זו בדיחה הוא גם טיעון בעייתי לוגית. כי זה תלוי ביחס למה. ביחס לאיכות של הווריורס או הקאבס, ברור. ביחס לאיכות של מכבי תל אביב או מילאנו, ברור שלא. מקום שישי במערב בסופו של דבר נמדד מול עצמו. הוא מקום בפלייאוף בליגה הטובה בעולם. בלי ווסטברוק, אוקלהומה במקרה הטוב מחזיקה סגל של 30 נצחונות וכנראה פחות. ראס שווה בערך 20 נצחונות ומקום בפלייאוף. טוב או לא טוב זה יחסי. המציאות היא מה שהיא וזה מה שהוא עשה

אז כשאתה אומר בדיחה למה אתה מתכוון בדיוק?

נערך לאחרונה על ידי נורטון בתאריך ג' אפריל 11, 2017 12:52 am, נערך פעם אחת בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 122 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 14 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: