סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ד' ספטמבר 25, 2024 11:26 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 104 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5  הבא
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: Re: ת'רד האוול הגדול
הודעהפורסם: ב' אפריל 10, 2017 12:48 pm 
Junior

בלוג: הצג בלוג (0)
ראובן, אני בשוק שפספסת את ההזדמנות לקרוא לת׳רד הזה ״הפועל נגד הפועל״

החתול על קרפלס: "שישלחו אותו בטרייד לנ"צ... יתאחד עם אחיו חסרי הצוואר האחרים טל דן ואלישי כדיר "

בגאצקיס מפסיד למעיין, די ג'יי ולאומי: “התכוננו לכארם משעור. השחקנים שלי הם לא איירון מן".

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אפריל 10, 2017 1:13 pm 
Hall of Famer

על פי חלק מאתרי האינטרנט הוואל דורש לעבור לירושלים ואחריי המשחק אתמול כנראה זה מה שיקרה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אפריל 10, 2017 1:25 pm 
Junior
סמל אישי של המשתמש

האוול הגדול או העוול הגדול??

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אפריל 10, 2017 1:27 pm 
Hall of Famer

הוא ביקש
לעזוב וזה כנראה מה שיהיה,אולי איתו (לחוזה של עונה וחצי)בתור ישראלי ועם גנטילה הפועל ירושלים תשתפר.ימים יגידו..........
http://sports.walla.co.il/item/3056170

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אפריל 10, 2017 3:14 pm 
מנהל פורום

בלוג: הצג בלוג (14)
הרסי הוקינס כתב:

כי זה לא נכון...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אפריל 10, 2017 3:17 pm 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

ראי שעל הקיר כתב:
לא יודע מה ההלכה המקובלת במקרה כזה, אבל זה כן הודעה בכתב...
בכל אופן אני בספק אם הודעה כזו בכלל קיימת.

השאלה אם מי ששלח ראה שיש שני ויאים כחולים ליד ההודעה.
האמת שיהיה הכי מצחיק אם מי ששלח את ההודעה התבלבל ובמקום וואצאפ שלח סמס למספר קווי במשרדים של י-ם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אפריל 10, 2017 5:37 pm 
Hall of Famer

Bozzy כתב:
אורן, זה לא ז׳אנר של תנאי מתלה. זו בדיוק הטענה של הפועל תל אביב. בתנאי מתלה, החיובים תקפים אבל תלויים בקיום של תנאי כלשהו (למשל: ״החוזה יבוצע בכפוף להסכמת הממונה על הגבלים עסקיים״). הפועל תל אביב טוענת שההסכם מעולם לא השתכלל, אלא בגדר טיוטה בלבד, מכיוון שמדובר בחוזה משולש, שכל הצדדים צריכים לחתום עליו כדי לממש אותו. בתחום המקרקעין, שם הסכמי קומבינציה והסכמי משולש מקובלים ביותר, יש הלכות שונות לפיהן עד השלב שבו כל הצדדים חותמים על ההסכם - אין הסכם, וניתן באופן עקרוני להתחרט. יכול להיות שזה ייחשב חוסר תום לב בניהול משא ומתן, אבל הסעד במקרה כזה הוא בדרך כלל פיצויים, ולא אכיפה.

ושוב, המצב היה שונה אילו היה נחתם הסכם שרק הפועל תל אביב והפועל ירושלים חתומות עליו, ובו היה כתוב ״ההסכם ימומש בכפוף להסכמת השחקן, לאחר משא ומתן עם הפועל ירושלים״. זה נראה הבדל דק, אבל הוא מאוד משמעותי לעניין. הצדדים החליטו שכולם חותמים על ההסכם - גם הפועל ירושלים, גם הפועל תל אביב וגם ריצ׳ארד האוול. כעת באה הפועל ירושלים ואומרת, ״אז מה אם רק שני צדדים חתמו, זה עדיין חוזה מחייב״. הטענה שלהם אולי תצלח, אבל זה לא כזה וודאי וברור כמו שעושים את זה כאן בפורום, ובכלל.

לא לחינם בעסקאות מסחריות נהוג לבצע פגישת ״קלוזינג״, בה הצדדים מתכנסים כדי לחתום ביחד על ההסכמים. יש לזה סיבה. אם הפועל ירושלים קיבלה לעצמה להשיג חתימה של האוול על ההסכם, הרי שהיא מחויבת להחתים אותו כדי לממש אותו. ואם היא לא השיגה אותה במקביל לחתימה של הפועל תל אביב - אז בעיות שלה. היא חשפה את עצמה לכך שהפועל תל אביב תתחרט עד לחתימה המלאה של ההסכם.

[כמובן, שלצורך הדיון, אני טוען כאן בשם הפועל תל אביב. אני לא אומר שזה מה שאני חושב שצודק]

את הטענה הבנתי, היא רק נשמעת לי אולטרה מפוקפקת. ולי זה דווקא נשמע כמו מקרה קלאסי של תנאי מתלה.
מילא אם המו"מ בין האוול להפועל היה נמשך זמן רב ועולה על שירטון. אבל בסיטואציה העובדתית הזאת? נשמע מופרך לגמרי לטעון שהייתה להם זכות לבטל את החוזה באופן כזו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אפריל 10, 2017 6:17 pm 
Junior

ראובן כתב:
הרסי הוקינס כתב:

כי זה לא נכון...

הייתי קורא לת׳רד ככה, מאחל הצלחה לשני הצדדים כמו שאתה כל כך אוהב, והולך להכין פופקורן.

החתול על קרפלס: "שישלחו אותו בטרייד לנ"צ... יתאחד עם אחיו חסרי הצוואר האחרים טל דן ואלישי כדיר "

בגאצקיס מפסיד למעיין, די ג'יי ולאומי: “התכוננו לכארם משעור. השחקנים שלי הם לא איירון מן".

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אפריל 10, 2017 11:24 pm 
מנהל פורום

רק שמה לעשות יש רק הפועל אחת. כמובן שאפשר להתווכח מי זו מבין השתיים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אפריל 11, 2017 3:55 am 
Sophomore

אני יודע על מה לא ניתן להתווכח, על כך שזה ויכוח סרק מיותר לחלוטין, ואם שני אנשים בוחרים לקיים אותו, זה מציג אותם באור מאוד מגחיך.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אפריל 11, 2017 8:13 am 
מנהל פורום

ערן, תן לי את הקרדיט שאני מנהל שיחה מבודחת עם הרסי על הנושא.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אפריל 11, 2017 10:22 am 
מנהל פורום

http://www.israelhayom.co.il/article/467131
ישראלהיום פורשת את העלילה
אישית נראה לי 700 אלף דולר עלות על האוול לעונה [כישראלי] לא משהו אטרקטיבי לקבוצה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אפריל 11, 2017 11:06 am 
Freshman

אבל זה תמיד העניין עם הישראלים הבכירים. עלות דיספרופורציונלית בהשוואה לזרים.
השאלה היא מה תעשה? תוותר על הישראלים היותר יקרים?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אפריל 11, 2017 11:50 am 
מנהל פורום

זה נכון, לדעתי חולון וחיפה עושות עבודה טובה בבחירת ישראלים כמשלימים לזרים למרות שהתחלופה של הזרים גבוה יותר
מצד שני הן עדיין לא עמדו במבחן משחק באירופה במקביל לליגה חוץ מחיפה בעונת פרנקו

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אפריל 11, 2017 11:56 am 
Freshman

וגם השאלה לאיזו רמה אירופית רוצים שהשחקנים האלו יתאימו, גם אם כשחקנים משלימים. אני לא בטוח שהאוול מתאים אבל די בטוח שהישראלים המשלימים של חולון לא טובים לנו (אלו של חיפה זה אולי סיפור אחר).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אפריל 11, 2017 12:34 pm 
Sophomore

נתתי מראש :-):

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אפריל 11, 2017 12:40 pm 
Junior

יפתח כתב:
וגם השאלה לאיזו רמה אירופית רוצים שהשחקנים האלו יתאימו, גם אם כשחקנים משלימים. אני לא בטוח שהאוול מתאים אבל די בטוח שהישראלים המשלימים של חולון לא טובים לנו (אלו של חיפה זה אולי סיפור אחר).

שזה קצת מצחיק לומר בהתחשב בכך שכמעט בכלל לא שיחקתם עם ישראלים ביורוקאפ. בטח בסוף.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אפריל 11, 2017 12:59 pm 
Freshman

לאומית כתב:
יפתח כתב:

שזה קצת מצחיק לומר בהתחשב בכך שכמעט בכלל לא שיחקתם עם ישראלים ביורוקאפ. בטח בסוף.

נו, זה העניין.
אז אפשר להגיד- אם כבר ישראלים שלא ישחקו באירופה, עדיף שיהיו ב80,000$ ולא ב330,000. מצד שני אפשר להתמקד במעט הישראלים שכן יוכלו לקבל קרדיט מפיאניג'יאני גם ברמות של טופ יורוקאפ (ושמה לעשות- הם מצרך נדיר ויקר, מאד יקר) כדי שההבדל בין הסגל לאירופה והסגל לליגה לא יהיה כזה תהומי.
ואני יודע שפיאניג'יאני היום פה ומחרתיים לא, אבל כל עוד הפועל תחתור להגיע רחוק באירופה, ולא כהבלחה חד-פעמית, אז יהיה מאמן, פיאניג'יאני או אחר, שיהיה אוריינטד לאירופה (גם בלאט במכבי היה כזה) ולא ייתן קרדיט לשחקני ליגה טובים אם הם לא יהיה בעיניו לרמה האירופית שהפועל מתחרה בה.

נערך לאחרונה על ידי יפתח בתאריך ג' אפריל 11, 2017 1:26 pm, נערך פעם אחת בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אפריל 11, 2017 1:23 pm 
Junior

יפתח כתב:
לאומית כתב:
יפתח כתב:

נו, זה העניין.
אז אפשר להגיד- אם כבר ישראלים שלא ישחקו באירופה, עדיף שיהיו ב80,000$ ולא ב330,000. מצד שני אפשר להתמקד במעט הישראלים שכן יוכלו לקבל קרדיט מפיאניג'יאני גם ברמות של טופ יורוקאפ, ולשלם עליהם סכומים יותר מכפולים ממה שהיו משלמים על זר ברמתם, כדי שההבדל בין הסגל לאירופה והסגל לליגה לא יהיה כזה תהומי.

כרגע מן הסתם יש מצב נתון. הוואל ישחק אצלכם בשנה הבאה, סטודמאייר גם יהיה ישראלי. אליהו כמו שהוא נראה זה בזבוז של כסף וגם לא בטוח בכלל עד כמה הוא רוצה לשחק כדורסל, הלפרין גם הוא לא ממש נספר באירופה ובר טימור בסכומים שאני שומע שהוא רוצה זה גם לא שחקן שהייתי עט עליו וגם הוא לא ממש נספר. בקיצור עדיף לדעתי ללכת על ישראלים זולים יותר "משלימים" סטייל בלייזר, שמחון, דיברתולמיאו, מנקו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אפריל 11, 2017 1:34 pm 
Freshman

כמובן שאם אכן האוול ואמארה יהיו בשנה הבאה בתור ישראלים, אז יש מקום לשחקנים משלימים לא מאד יקרים.
מצד שני, אמארה זה מן הסתם לעוד שנה אחת אחרונה. האוול לך תדע את מידת ההתאמה ואורך הרומן הצפוי. שחקנים כמו ברטי ומשעור יכולים להיום נכס לטווח ארוך.
וחוץ מזה, אני פריק של המשכיות שיתקשה להיפרד מאליהו גם אם מכל בחינה אחרת זה אולי מה שהכי טוב לכולם. מהאספקטים האלה של המשכיות ושל זהות גם הייתי משלם הרבה (לא כל מחיר בהינתן האלטרנטיבה של דיברתולומיאו, אבל הרבה) כדי שברטי ימשיך להיות שחקן של הפועל להרבה שנים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אפריל 11, 2017 2:49 pm 
Sophomore

אוריאל נגע בנקודה זה לא רק כמה עולים הישראלים אלה איזה שוג שחקנים הם והרבה יותר קל לשלב בקבוצת טופ יורוקאפ שחקנים מסוגם של ברטי/משעור/בלייזר/שגב/אוחיון שגם שומרים סביר עד מצוין בעמדה שלהם (בטח לא חור בהגנה) וגם מבחינת אופי יודעים ומודעים שהם מרוויחים את הדקות שלהם במלחמה ואופי ולא יכולים להיות פרימדונות ולדרוש הבטחת דקות משחק. ישראלים מהסוג של אליהו/הלפרין/לנדסברג/דוסון ולדעתי גם מקל כן יתנהגו ככה, יצפו להוביל את הקבוצה וכשזה לא יקרה יש/יהיו בעיות איתם.

אלמנט נוסף שמפריד את הסוג הראשון מהשני הוא שיותר קל להיות שחקן משלים כזה כשהתרומה שלך היא קודם כל בהגנה (או כשאתה לפחות לא חור בהגנה). לאלו שמנסים לבוא על טיקט התקפי קשה מאד להתחרות התקפית עם זרים שבאים על טיקט התקפי (למשל אפילו דוסון/לנסברג לא ברור לי שהם אפילו טובים מזר בינוני לרמות האלו כמו דוסון. אליהו של היום לא טוב מזר בינוני כמו פיטרסון וכו') מה שבהגנה מצליחים יותר כי פיזיות ומוטיבציה זה חלק חשוב מהגנה. דבר נוסף הוא שבעוד שבהגנה כולם יכולים לשמור חזק ולהראות תרומה ולהרוויח ככה דקות בהתקפה יש רק כדור אחד ואי אפשר לתת אותו לכולם.

ואם נשליך את זה על הפועל של היום אז זה פתאום דיי ברור. אני באמת חושב שאם במקום אליהו והלפרין היו לנו את שגב ודיברטולומאו שנחשבים/נחשבו שחקנים פחות טובים עדיין הם היו מקבלים יותר קרדיט גם באירופה ממה שהלפרין ואליהו קיבלו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אפריל 11, 2017 3:20 pm 
Freshman

ברור שהישראלים צריכים להתאים כשחקנים משלימים, אם-כי יש יותר מדרך אחת להיות שחקן משלים טוב לרמות האלו. יותם לדעתי לגמרי היה כזה השנה גם בלי הטיקט ההגנתי. דיברתולומיאו, לצורך העניין, עוד צריך להיבחן ברמות האלו. או אם להידרש לדוגמאות ממכבי, לנדסברג הוא עדיין שחקן משלים ליורוליג הרבה יותר מוכח משגב.
אבל בהכללה אני מסכים עם רוב הדוגמאות שציינת.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אפריל 11, 2017 3:34 pm 
Sophomore

במחשבה שנייה הייתי מחלק את זה למשלימים מבחינת אופי (לא עושים בעיות אם לא משחקים, תמיד עולים לתת המקסימום, מבינים שאת הדקות שלהם הם צריכים לקנות ולא מובטח להם כלום) לבין משלימים במחינת סגנון המשחק שפה כן מאד חשוב הפן ההגנתי כדי שלא תהפוך לחיסרון ששאר השחקנים צריכים לחפות עליו.

אליהו למשל הוא באופיו ממש לא שחקן משלים (למרות שמבחינת סגנון המשחק הוא לא חייב להוביל ולקבל כל כדור) ולכן בעייתי. הלפרין נראה שמתמודד הרבה יותר טוב עם הסטטוס הזה למשל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אפריל 11, 2017 3:57 pm 
Freshman

מסכים שאנחנו צריכים ישראלים שיכולים לחיות בשלום עם 15 דקות למשחק באירופה. זה כן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אפריל 11, 2017 9:59 pm 
Hall of Famer

אני מבין את מה שאתם אומרים , אבל רוצה לציין כמה דברים :

מעטים הישראלים הרלוונטיים שלא יהיו מוכנים להגיע לירושלים לסדר גודל 20 דקות בליגה ו-15 דקות ( כפי שצוין מעלה ) ביורוקאפ . אני מבין שנניח גל מקל יצפה לקבל 30 דקות בשתי המסגרות ( ולא חשוב כרגע אם זה "מגיע" לו או שלא ) , אבל רוב רובם של השחקנים לא עם ציפיות שכאלו .

זה שהאוול יכול לחתום ב-330K ( בשנה הראשונה אין לו עדיין מיסוי של זר ?! כך דובר אצל מתארזחים קודמים ) , לטעמי זה לא כה רחוק משאר השמות שצוינו , שאולי מרוויחים באיזור ה-100k פלוס כיום , אבל לאחר עונה לא רעה ועם התעניינות מירושלים - סביר ששכרם יעלה לאזור ה- 200-250k .
כמה למשל מרוויח רוזפלט / או היה אמור להרוויח יבזורי ?

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 104 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: גמליאל ו 15 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה