סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ו' ספטמבר 27, 2024 12:30 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 122 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ד' אפריל 12, 2017 9:41 pm 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (0)
Dirk כתב:
מסכים עם רוב ההודעה. לאוקלהומה סגל טוב, הבעיה היא, כמו שציינו, שווסטברוק לא עושה את השחקנים לידו טובים יותר. הוא מרוכז בסטטיסטיקה של עצמו, וגם לא שומר. אחת הסיבות שההגנה של הספרס היא תמיד בטופ, היא שהכוכב של הקבוצה מחויב בצד הזה של המגרש. פעם זה היה דאנקן, היום קוואי. מאמן, אפילו פופ, יכול לצעוק כמה שהוא רוצה, ואתה רואה גם במשחקים שלפעמים כולם זורקים זין. בסוף מי שמשפיע הכי הרבה זה הכוכב, ואם הוא מחויב בהגנה, זה הופך את הקבוצה לטובה הרבה יותר.

בכלל, כשהכוכב של הקבוצה שומר, ומשתף אחרים, זה הופך אותם לטובים יותר וגורם להם להרגיש שהם חלק ממשהו. באוקלהומה זה מופע של איש אחד וכולם משרתים את ווסטברוק. אני מסכים עם Att שאמר שמבחינתו זה בין הארדן לקוואי, ואני אגדיל ואומר שמבחינתי זה בין קרי לקוואי, כי הם באמת שחקנים שהופכים את החברים שלהם לקבוצה לטובים יותר.

אין לי אפילו איך להגיב למישהו שפוסל את ווסטברוק בגלל ההגנה ובמקומו מאזכר את הארדן.

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אפריל 12, 2017 9:42 pm 
Hall of Famer

בעצם לאור ההודעות הקודמות בעצם יש תגובה או הגדרה. מתחיל ב - ט' ונגמר ב - ל'.

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אפריל 12, 2017 9:49 pm 
Freshman
סמל אישי של המשתמש

פסלתי את ווסטברוק בגלל כמה דברים, תקרא את כל הדיון לפני שאתה בא ושופך רפש. הארדן זוועה בהגנה, אבל לפחות הוא מנצח. וכפי שאמרתי, לדעתי זה קרי או קוואי.

אבל די ברור שאין לך כוונה להתדיין, אלא לבוא ולכתוב 2 הודעות חסרות טעם, תוך כדי האשמות. נראה לי שקוראים לזה טרול.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אפריל 12, 2017 10:00 pm 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

כן. עמוס הוא זה ששפך רפש...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אפריל 12, 2017 10:04 pm 
Hall of Famer

למה לא שרודר? גם ההוקס עם מספר כמעט זהה של נצחונות והסגל שלידו לא משהו כמו של ווסטברוק.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אפריל 12, 2017 10:12 pm 
Freshman
סמל אישי של המשתמש

sir charles כתב:

יש לך בכלל דיעה על כדורסל, או שאתה המאבטח פה?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אפריל 12, 2017 11:17 pm 
Hall of Famer

Dirk כתב:
פסלתי את ווסטברוק בגלל כמה דברים, תקרא את כל הדיון לפני שאתה בא ושופך רפש. הארדן זוועה בהגנה, אבל לפחות הוא מנצח. וכפי שאמרתי, לדעתי זה קרי או קוואי.

אבל די ברור שאין לך כוונה להתדיין, אלא לבוא ולכתוב 2 הודעות חסרות טעם, תוך כדי האשמות. נראה לי שקוראים לזה טרול.

גם ווסטברוק מנצח לא מעט

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אפריל 12, 2017 11:24 pm 
Freshman
סמל אישי של המשתמש

הרבה פחות. בגלל זה הוא 6 ולא 3.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אפריל 12, 2017 11:28 pm 
Hall of Famer

60% ניצחון בכל מקרה, זה בקלות הבסט קייס סצנריו כשחשבו על זה בתחילת העונה. אמנם הדברים נכונים גם לגבי יוסטון, אבל האמת היא שההרכב של יוסטון טוב יותר וזאת גם קבוצה שדאנטוני בנה לה שיטה שתפורה לה כמו חליפה של ארמני. ברמה ההתקפית לפחות, הוא לא נופל מפופ - במיוחד כשיש לו את הכלים הנכונים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אפריל 12, 2017 11:40 pm 
Freshman
סמל אישי של המשתמש

אני לא יודע מה חשבו, לא גר בתוך הראש של הבעלים וההנהלה. שורה תחתונה, הסגל שלהם טוב ולא נופל משל יוסטון, והקבוצה של הארדן הרבה מעליו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אפריל 12, 2017 11:43 pm 
Hall of Famer

הסגל של יוסטון מסוגל לקלוע גם בלי הארדן ושווה הרבה יותר מאשר הסגל הנגרי לחלוטין של אוקלהומה. אבל כאמור, אנחנו חוזרים על עצמנו.
מה שברור הוא שהדיעה שלי קרובה הרבה יותר לקונצנזוס, ואילו זאת שלך איזוטרית למדי.

(וכאמור, אני לא אומר שראס הוא גדול הדור, ואין לי שום ספק שהוא יכול להשתפר בקבלת החלטות, ושהקבוצה שלו משיגה 90% ממה שהיא יכולה ולא 100% ויאדה יאדה. ועדיין...)

ולמקרה שתטען שבגלל ההגנה אדמס ורוברסון, העליונות של אוקלהומה גדולה יותר, אגיד לך שגם ליוסטון יש שני שחקני הגנה מצוינים בדמותם של אריזה ובברלי, אבל היכולת ההתקפית שלהם גדולה פי כמה מזו של יוסטון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אפריל 12, 2017 11:50 pm 
Freshman
סמל אישי של המשתמש

זו הבעיה שלך, שאתה מסתכל על המשחק מבחינת הקליעה בלבד. יש גם הגנה, וריבאונד(גם בהתקפה, שבעזרתו משיגים נקודות).

אתה שוב משחק במשחקי ניחושים, לא בדקתי בין כל חובבי הכדורסל בעולם מהי הדיעה שלהם, ולכן קשה להתייחס אלייך ברצינות.

בכל מקרה, הפערים בינינו די גדולים. אני לא אשכנע אותך ולהיפך.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אפריל 13, 2017 12:02 am 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

Dirk כתב:
sir charles כתב:

אני מתנצל מראש אם אני pulling rank אבל אני חושב שהעובדה שיש לי כמעט פי 100 הודעות ממך בפורום מראה שיש לי קצת דעה על כדורסל.
אני לא המאבטח אבל כשאני רואה משתמש פעור שמשתלח בגסות בכמה מהכותבים המצויינים פה קשה לי שלא להגיב.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אפריל 13, 2017 3:23 am 
Hall of Famer

Dirk כתב:
זו הבעיה שלך, שאתה מסתכל על המשחק מבחינת הקליעה בלבד. יש גם הגנה, וריבאונד(גם בהתקפה, שבעזרתו משיגים נקודות).

אתה שוב משחק במשחקי ניחושים, לא בדקתי בין כל חובבי הכדורסל בעולם מהי הדיעה שלהם, ולכן קשה להתייחס אלייך ברצינות.

בכל מקרה, הפערים בינינו די גדולים. אני לא אשכנע אותך ולהיפך.

אני יודע כל אני קורא בפורומים או מאמרים מקצועיים. אבל יותר טוב אני כ"כ בטוח שהוא קונצנזוס שאני מוכן לשים מאה דולר מולך שהוא מסיים לפחות שני בבחירה ל mvp השנה. איך זה בתור קונצנזוס?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אפריל 13, 2017 5:46 am 
Freshman
סמל אישי של המשתמש

אם התכוונת למירוץ ה-MVP, אז טעות שלי, כי משום מה חשבתי שאתה מדבר על ההבדל בסגלים בין הקבוצות.

אני חושב שהוא יזכה ב-MVP, וכתבתי את זה כאן, פשוט כי שטפו לכולם את המוח שטריפל דאבל זה הישג. זה טוב לליגה שאנשים כמוך יתלהבו מעוד דאנק, ועוד מספר עגול. גם הפרשנים שמהללים אותו, יודעים איפה מרוחה החמאה. כפי שכתבתי, אם אין לך את הכלים להבין את המשחק, אני באמת לא יכול לעזור.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אפריל 13, 2017 5:48 am 
Freshman
סמל אישי של המשתמש

sir charles כתב:
Dirk כתב:
sir charles כתב:

אני מתנצל מראש אם אני pulling rank אבל אני חושב שהעובדה שיש לי כמעט פי 100 הודעות ממך בפורום מראה שיש לי קצת דעה על כדורסל.
אני לא המאבטח אבל כשאני רואה משתמש פעור שמשתלח בגסות בכמה מהכותבים המצויינים פה קשה לי שלא להגיב.

לפי מה שהצעת בדיון עד עכשיו, נראה שיש לך דיעה בעיקר על ענייני פז"מ. כדורסל זה בטוח לא.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אפריל 13, 2017 5:51 am 
Hall of Famer

Dirk כתב:
אם התכוונת למירוץ ה-MVP, אז טעות שלי, כי משום מה חשבתי שאתה מדבר על ההבדל בסגלים בין הקבוצות.

אני חושב שהוא יזכה ב-MVP, וכתבתי את זה כאן, פשוט כי שטפו לכולם את המוח שטריפל דאבל זה הישג. זה טוב לליגה שאנשים כמוך יתלהבו מעוד דאנק, ועוד מספר עגול. גם הפרשנים שמהללים אותו, יודעים איפה מרוחה החמאה. כפי שכתבתי, אם אין לך את הכלים להבין את המשחק, אני באמת לא יכול לעזור.

אמרו לך כבר להירגע, נכון? בשביל הכבוד שלך, הייתי מוחק את המשפט האחרון שלך.
אבל גם כן, מה שאתה שוכח הוא שה MVP בסופו של דבר נבחר על ידי פאנל של פרשנים. אם יש לך את הכלים להבין את המשחק יותר טוב מלעשרות (או מאות... לא יודע) הפרשנים הבוחרים, אני מציע לך לפתוח סדנא.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אפריל 13, 2017 6:04 am 
Hall of Famer

ודירק, זה לא קשור לפז"מ. סגנון הדיון שלך אגרסיבי ולא נעים. זה משהו שכבר שנים לא נמצא כאן בפורום בדיוני נ.ב.א (נדמה לי שבדיוני כדורסל ישראלי כן, אבל האמת היא שאני רק מרפרף עליהם בדרך כלל).
ובעיקר, זהו סגנון דיון אגרסיבי ולא נעים על ריק. זה מה שחורה לצ'ארלס אני מניח. וזה בטח חורה לי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אפריל 13, 2017 6:07 am 
Hall of Famer

בגדול הוא צודק. טריפל דאבל מעניין פרשנים. והם בוחרים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אפריל 13, 2017 6:16 am 
Freshman
סמל אישי של המשתמש

נורטון כתב:
Dirk כתב:

אמרו לך כבר להירגע, נכון? בשביל הכבוד שלך, הייתי מוחק את המשפט האחרון שלך.
אבל גם כן, מה שאתה שוכח הוא שה MVP בסופו של דבר נבחר על ידי פאנל של פרשנים. אם יש לך את הכלים להבין את המשחק יותר טוב מלעשרות (או מאות... לא יודע) הפרשנים הבוחרים, אני מציע לך לפתוח סדנא.

אולי במקום לבכות תסביר לי למה אתה עדיין מגיב להודעות שלי, כשאין לך באמת מה להגיד? ולמה היה חשוב לך לכתוב 2 הודעות רצופות כשיכולת לכתוב הכל בהודעה אחת? אתה רואה צ'ארלס, זו הסיבה שיש לו הרבה הודעות.

קשה לי להבין איך הגעת למסקנה ששכחתי שהפרשנים בוחרים, אבל זה עקבי עם הסקת המסקנות שלך בכל הדיון. ובאמת, במקום לנפח את מספר ההודעות שלך על כלום, תדבר לעניין כי עד עכשיו לא אמרת כלום.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אפריל 13, 2017 6:18 am 
Hall of Famer

טוב, כבר כתבתי בעבר שאין לי סבלנות להתדיין עם הסגנון הדוחה שלך ומשום מה נגררתי להמשיך. עד כאן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אפריל 13, 2017 9:03 am 
מנהל פורום

דריק תרגיע
תתרכז בכדורסל, לא קשור לפז"מ או מעמד בפורום קשור לתרבות דיון אלמנטרית
לא יהיו כאן עלבונות אישיים נקודה, גם אם ישאר כאן רק גולש אחד

אני נועל את הדיון הזה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 122 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 19 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: