סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו א' אוקטובר 06, 2024 2:31 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 979 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34 ... 40  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ש' אפריל 08, 2017 11:43 pm 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (0)
כולי תקווה שהפועל ת"א איכשהו תסיים את הפרשיה הזאת ללא וויליאמס והאוול . יהיה משעשע .

הזוי לא פחות הוא ניהול סגל הזרים של מכבי ראשון לציון העונה .
כזכור הם התחילו את העונה עם 5 זרים בסגל , ובסוף נשארנו למשך תקופה ארוכה עם 3 בלבד באירופה .
כעת הם סיימו את כל ההחלפות ונשארו עם 4 זרים , שאף אחד מהם לא נראה על פניו כמו זר בולט במיוחד ( או בפרט - עדיף על אלו ששוחררו ) , ושני הזרים החדשים עדיין "טעונים הוכחה" .

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אפריל 09, 2017 1:05 am 
Hall of Famer

מי שעשויה/עלולה להיכנס לשוק היא הרצליה .
דניס כמדומני יעבור מחר בדיקה שתגלה מה מצבו .
בהינתן שהוא סיים את העונה ( וזה התרחיש / החשש הסביר ) , אז המצב מעט מורכב כי פרט לגארד זר במקומו גם לא יזיק עוד ישראלי בנוסף .
כמה אופציות הזויות פרי מוחי ( שהן פרט לאופציה הבנאלית פשוט להביא גארד זר במקומו ) :

* נעימי במקום דניס ( ולא מביאים זר נוסף ) . כמובן שבמצב רגיל זה "טרייד" לא טוב ( בטח לקבוצה שכבר רצה טוב ביחד ) , אבל נעימי גם יוסיף כמה אלמנטים החסרים בקבוצה , וגם ירחיב את הרוטציה הישראלית .
* אם האוול עובר לירושלים , רוזפלט ממש מיותר שם . הרצליה אמנם מכוסה מעל ומעבר בעמדה 5 , אבל עוד ישראלי לרוטציה זה דבר מבורך ( ופחות חשובה עמדתו ) .
* מישהו מקריית גת שסיימה את העונה - שולמן/סולומון . באם זה שולמן אז גם פתאום אפשר להביא זר בעמדה אחרת ( נניח 2-3 ) ולא חייבים מוביל כדור.

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אפריל 09, 2017 1:09 am 
Junior

הרצליה צריכה סקורר בעמדה 1-2. אם רוצים להקטין ראש, שחקן כמו מאליק ווינס ששוחרר מראשון מתאים לקונספט.
גם שחקן כמו סקוטי ריינולדס שמאוד רוצה לשחק בארץ יכול לבוא בחשבון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אפריל 09, 2017 1:17 am 
Hall of Famer

אני מתחבר למה שאתה אומר , אבל לטעמי חשוב לא פחות שחקן סולידי ( וזו ה"תכונה" שהכי אהבתי אצל סטיבן דניס ) , כי גרין הוא בהחלט לא רע אבל שכונתי , ושאר שחקני קו החוץ ( מעיין , לאומי , ומשעור ) די מתקשים ביצירת מהלכים ( בטח ובטח בדקות אחרונות , כנגד לחץ של היריבה וכו' ) .
אני מודע לכך שנעימי הוא בערך ההיפך מסולידיות , אבל כאמור לאור חיזוק הרוטציה הישראלית - אני מוכן להתפשר ...

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אפריל 09, 2017 12:09 pm 
Hall of Famer

הקומבוגארד ברנדון טריש (26,193) חתם בהרצליה ויחליף את דניס. שיחק בעברו 2 עונות באיטליה .העונה שיחק בNBDL עם 7 נ'ק,2 אס למשחק 35 אחוז מטווח ה-3.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אפריל 09, 2017 1:38 pm 
Hall of Famer

הכל על פרשיית הוואל עד ההחלטה אתמול מצד 2 המועדונים ללכת לבוררות שתכריע.
http://www.nrg.co.il/online/3/ART2/873/449.html

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אפריל 09, 2017 2:26 pm 
Sophomore

מה שהכי מעניין זה למה הפועל ת"א החליטו פתאום לשנות את דעתם ולבטל את העסקה. אני בטח שלא קונה שזה בגלל שלא עמדנו בסעיף הבדיקה הרפואית או שלקח יותר מידי זמן לסגור עם השחקן כי בסופו של דבר אם העסקה משתלמת להם לתפיסתם זה לא אמור להשפיע עליהם יום לפה או לשם. אני גם לא קונה את זה שזה בגלל שהוא פתאום קיבל אזרחות כי לדעתי הם ידעו בדיוק כמונו שהוא עומד לקבל אזרחות בקרוב.

לדעתי ההסבר הוא שכשקיבל אזרחות הם הבינו מה הקהל שלהם יגיד שהם מכרו שחקן מוביל שנייה לפני הפלייאוף ליריבה ישירה תמורת נזיד עדשים של 60K דולר. הרי זאת החלטת ניהול גרועה ושערורייתית, גומרת להם את העונה כשיש להם אחלה סיכוי לתואר ומראה על לוזריות כמועדון ותפיסה של מועדון קטן שמתנהל כמו גליל עליון של פעם שמשביחה שחקנים ליום שמכבי תקרא אותם לדגל. כשבהנהלה הבינו איך זה נראה לדעתי הם התחילו לחפש כל דרך לברוח מזה ואז אנחנו סיפקנו להם את זה עם ההתמקחות המיותרת על 20K.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אפריל 09, 2017 2:49 pm 
מנהל פורום

ואני אומר שהם קיבלנו להבטחה ממכבי לכסף הרבה יותר גדול בקיץ אם יחכו להם
זה מה ששינה את הכיוון
תל אביבים נשארים תל אביבים לא משנה באיזה צבע

אני חותם שהאוול הוא הישראלי הגבוה של מכבי בעונה הבאה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אפריל 09, 2017 2:52 pm 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

אני לא אומר שהגוורדיה במכבי לא חשבה על זה, אבל למה בדיוק הם צריכים סנטר שמגרד את ה2 מ׳ ולא מגן על הטבעת (עם כל הכבוד ליכולות הריבאונד שלו).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אפריל 09, 2017 2:53 pm 
Sophomore

כסף יותר גדול למי? לקבוצה או לשחקן עצמו?

לקבוצה ממש לא נראה לי גם ככה למיטב הבנתי הציעו להם 80K סה"כ (60 עכשיו ו-20 בקיץ). כמה כבר מכבי תוסיף להם על זה שאנחנו לא מסכימים להשוות? אתה רואה אותם משלמים 150-200K בייאאוט על האוול?

לשחקן עצמו דווקא יש סיכוי שמכבי ישלמו הרבה מעל 330K (נגיד 500) אבל זה פחות הגיוני כי אין אינטרס להפועל לדחוף לדבר כזה תוך סיכון בעימות משפטי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אפריל 09, 2017 2:55 pm 
מנהל פורום

sir charles כתב:
אני לא אומר שהגוורדיה במכבי לא חשבה על זה, אבל למה בדיוק הם צריכים סנטר שמגרד את ה2 מ׳ ולא מגן על הטבעת (עם כל הכבוד ליכולות הריבאונד שלו).

בתור ישראלי? מי יותר טוב ממנו? ג'ו אלכסנדר? הוא לפחות יכול לשמור כשהוא רוצה אלכסנדר לא יכול

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אפריל 09, 2017 3:43 pm 
מנהל פורום

בלוג: הצג בלוג (14)
מה זה משנה למה הפועל תל אביב התחרטו?

בכל אופן ממה שפורסם אני מופתע שסקולה עוד לא הופיע כאן עם סיבוב ניצחון. נראה התגלמות ההתנהלות החובבנית שהוא מאשים בה את גיא הראל על ימין ועל שמאל. אולי הפועל (ירושלים) תזכה בבוררות אבל נראה שהיתה כאן פדיחה גדולה שלה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אפריל 09, 2017 5:27 pm 
Hall of Famer

דובי פיק טוען שהיום אחרי המשחק של ת"א נגד נהריה האוול יודיע שהוא רוצה לעבור להפועל ירושלים (מעניין מאיפה הוא יודע את מה שהאוול יודיע...)

בכלל , אני חושב שהפרשה ההזויה הזאת דורשת שרשור חדש.

גם כלפי השופטים היו לחולון טענות רבות. הקבוצה מתכוונת להגיש מכתב רשמי לאיגוד ובו פירוט הטענות שלהם כלפי צוות השיפוט, בעיקר בדקות הסיום. "אנחנו שלטנו לאורך כל המשחק, איך פתאום בשתי הדקות האחרונות הם רצו 0:9, אם לא בעזרת השופטים?"' תהו במועדון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אפריל 09, 2017 5:32 pm 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (6)
מן הסתם כי האוול אמר לו?....
אני לא רואה מצב שהוא לא עובר לירושלים, והוא גם יספיק לעבור לפני סוף מועד ההעברות לדעתי. זה לא שיש פה יותר מדי עובדות לאסוף, וזה לא אמור לקחת כל כך הרבה זמן. אני בטוח שגם הבורר שיחליט בפרשה יהיה מודע לעניין הזמן.

ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את קרתגו ולבטל את חץ הפוזשן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אפריל 09, 2017 6:42 pm 
Junior

לפי מה שהבנתי הבורר גם יכול לקבוע שההעברה בתוקף גם אם התאריך עבר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אפריל 09, 2017 7:22 pm 
Sophomore

זה לא עניין של ״לאסוף עובדות״. צריך לכתוב תצהירים, לחקור את העדים, לאפשר לצדדים זמן לכתוב סיכומים, לנהל סיכומים בעל פה ואז גם לכתוב פסק דין. בכל מקרה, אתה מניח שבבוררות, ירושלים תנצח בקלות. מה שלא נראה כל כך ברור כרגע.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אפריל 09, 2017 9:49 pm 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (6)
אני מניח לאור זאת שראיתי את החוזה. לא ראיתי את המכתב שהפועל טוענת שהיא כתבה לירושלים בתווך, בהנחה שהוא קיים אין להם שום בעייה לפרסם אותו.
בכל אופן, בהצלחה לשני הצדדים.

ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את קרתגו ולבטל את חץ הפוזשן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אפריל 09, 2017 9:51 pm 
Hall of Famer

RREEDDTT. כתב:
הקומבוגארד ברנדון טריש (26,193) חתם בהרצליה ויחליף את דניס. שיחק בעברו 2 עונות באיטליה .העונה שיחק בNBDL עם 7 נ'ק,2 אס למשחק 35 אחוז מטווח ה-3.

מישהו מכיר ?
קווים לדמותו ?

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אפריל 10, 2017 1:19 pm 
Hall of Famer

shmueliki כתב:
RREEDDTT. כתב:

מישהו מכיר ?
קווים לדמותו ?

קצת קראתי פרטים עליו .מסתבר שבאיטליה ברומא הוא היה שחקן טוב פלוס עם 13 נ'ק,4 אס' למשחק אבל עבר פציעה ברצועה וחזר בתחילת העונה אחריי כמעט חצי שנה בחוץ ולפי המספרים בNBDL הוא ירד ברמה .

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אפריל 14, 2017 1:16 pm 
Hall of Famer

נהריה,ראשלצ',חיפה והפועל ת'א בעקבות אייזיק רוזפלט .

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אפריל 14, 2017 2:06 pm 
Junior

נהיה אצלך דבר שבשגרה לא להעניק קרדיט או לצרף לינקים לכתבות, ואני חייב להגיד שזה פשוט גועל נפש...
מה הרעיון? אתה רוצה שנחשוב שאתה זה שמביא את האינפורמציה? הרי כולם פה מכירים אותך ויודעים שלא כך הדבר, ואתה בסך הכלל מצטט את הכתבים השונים. אז אולי די עם זה?

http://www.one.co.il/Article/16-17/2,62 ... tml?ref=hp

ציטוט:
בשל החתמתו של ריצ'ארד האוול בבירה, ל-ONE נודע כי סגנית האלופה הפועל ירושלים עשויה לשחרר מיידית את הסנטר אייזיק רוזפלט ולא לחכות לסיום העונה. האוול, שצפוי להירשם כמתאזרח, אמור לתפוס את המשבצת של רוזפלט, שרושם העונה ממוצעים של 3.7 נקודות ו-2.8 ריבאונדים בכמות דקות מצומצמת, כשהוא לא נספר בהיררכיה המקצועית של סימונה פיאניג'אני.

למעשה, אחרי השאלתו של רפי מנקו להפועל אילת ועזיבתו של מאליק היירסטון, סגל האדומים מונה כעת 16 שחקנים, מתוכם שני צעירים שנרשמים בטופס בשל "חוק הצעירים", ושני זרים שיבצעו רוטציה. במחנה של רוזפלט לא יוותרו על שארית חוזהו, שגובהו כ-30 אלף דולרים נטו לחודשיים עד תום העונה. ירושלים למעשה סימנה עבורו את הדלת החוצה, ובעוד הוא מועמד טבעי לעירוני נהריה שממשיכה לחפש שחקני חיזוק בצבע, המתאזרח יחכה להודעה רשמית על שחרורו מהמנכ"ל גיא הראל.

בסביבתו של השחקן מספרים על אכזבה גדולה מאנשי ירושלים שלא העניקו לו הזדמנות ממשית להשתלב ברוטציה. רוזפלט עצמו לא יודה בצורה גלויה, אולם מאחורי הקלעים הוא מסביר כי חש השפלה ומרגיש כי ימיו בירושלים ספורים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אפריל 14, 2017 4:06 pm 
Freshman

האמת היא שאף אחד לא מכיר אותו ולי יש ה"חשד" שהוא עסקן מעולם הכדורסל. יש לו הרבה ידע בהרבה ליגות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אפריל 14, 2017 5:08 pm 
Hall of Famer

אמרו כאן שעצם העובדה שבסוף אפריל עדיין אפשר להחתים שחקנים חדשים זו בדיחה?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אפריל 14, 2017 6:06 pm 
Sophomore

אמרו, ואין סיכוי שזה ישתנה כל עוד המנהלת במתכונתה הנוכחית.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אפריל 14, 2017 7:15 pm 
Hall of Famer

זה הופך את העסק לבדיחה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 979 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34 ... 40  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot], דניאל, עודד ל ו 9 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: