סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ד' ספטמבר 25, 2024 9:25 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 137 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5, 6
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ב' אפריל 17, 2017 6:29 pm 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (0)
picknroll כתב:
תותח,
אולי אתה רוצה להגיד כמה מילים על הויברג?

כמעט הצליח לאבד יתרון של 9 הפרש עם 47 שניות לסוף.
אני שוב מזכיר - דובר בזמנו על מאמן התקפי, כקונטרה לתיבודו שתויג כ"הגנתי". מה בפועל? שום התקפי ושום בטוח. התרגילים היחידים של שיקגו זה isolation לוייד ובאטלר. הגנתית דווקא חל שיפור מסוים בחודש האחרון. לא יודע כ"כ להצביע מה השתנה.

אין לי ראש למילים ארוכות וביבלברוקס מן מילה ארוכה שכזאת

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אפריל 17, 2017 6:36 pm 
Junior

משחק טוב שלנו, נתנו פייט יפה. היו כמה הרכבים לא אידיאליים לקראת הסוף וגם כמה טעויות מנטליות. הייתי רוצה לראות יותר מייארס ליאונרד אבל החבר'ה בפורום של פורטלנד נגדו כל העונה.
סך הכל משחק טוב שלנו, גם אם לא מושלם. נראינו טוב אבל צריך להמשיך לעבוד על הסינכרון ההתקפי, על למקסם את היכולות האישיות של לילארד וסי.ג'יי בהרמוניה עם שאר השחקנים לטובת המשחק הקבוצתי.
אני רוצה שאמינו לא יוותר על זריקה פנויה כדי להיכנס לסל, זריקה שצריך לזרוק שיזרוק, גם אם הוא לא אלן קראב. אני רוצה כדור שעובר בין ידיים, כמה שיותר, לא רוצה iso של דיים וסי.ג'יי, שישחקו במסגרת ההתקפה. טרנר נותן לנו דברים נחמדים, משחק in between טוב אבל עשה טעות לקראת הסוף שניסה לקחת את הכדור כל הדרך במקום לתת לדמיאן. פחות אגו, יותר קבוצתיות, יותר ביטחון עצמי. לזרוק שלשות שצריך לזרוק גם אם מחטיאים. לנסות לשחק גם פנימה, גם עם נורקיץ' וגם בלעדיו.
אנחנו נראים טוב, אני סך הכל מרוצה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אפריל 17, 2017 7:12 pm 
Hall of Famer

קיופיפלו כתב:
משחק טוב שלנו, נתנו פייט יפה. היו כמה הרכבים לא אידיאליים לקראת הסוף וגם כמה טעויות מנטליות. הייתי רוצה לראות יותר מייארס ליאונרד אבל החבר'ה בפורום של פורטלנד נגדו כל העונה.
סך הכל משחק טוב שלנו, גם אם לא מושלם. נראינו טוב אבל צריך להמשיך לעבוד על הסינכרון ההתקפי, על למקסם את היכולות האישיות של לילארד וסי.ג'יי בהרמוניה עם שאר השחקנים לטובת המשחק הקבוצתי.
אני רוצה שאמינו לא יוותר על זריקה פנויה כדי להיכנס לסל, זריקה שצריך לזרוק שיזרוק, גם אם הוא לא אלן קראב. אני רוצה כדור שעובר בין ידיים, כמה שיותר, לא רוצה iso של דיים וסי.ג'יי, שישחקו במסגרת ההתקפה. טרנר נותן לנו דברים נחמדים, משחק in between טוב אבל עשה טעות לקראת הסוף שניסה לקחת את הכדור כל הדרך במקום לתת לדמיאן. פחות אגו, יותר קבוצתיות, יותר ביטחון עצמי. לזרוק שלשות שצריך לזרוק גם אם מחטיאים. לנסות לשחק גם פנימה, גם עם נורקיץ' וגם בלעדיו.
אנחנו נראים טוב, אני סך הכל מרוצה

הבעיה שאמינו וונלה הם שחקני רוטציה. זו הבעיה של הקבוצה.
נראים לא רע אבל לא מספיק.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אפריל 17, 2017 9:25 pm 
Junior

צ'יף (אמינו) שחקן חביב, יש לו חולשות והוא יכול לפעמים לחרבן את כל המשחק אבל הסגנון המוזר שלו לפעמים עובד, הוא שחקן הגנה טוב, מה שהוא הכי צריך זה להאמין בזריקה שלו מספיק כדי לא לוותר על שלשות פנויות, גם אם הוא יחטיא.
וונלה היה אמור להיות יותר נמוך ברוטציה אבל הוא קודם בגלל פציעות לסנטרים אחרים, הוא צריך לא לשכוח מה הכוח שלו שזה לצאת לעשות חסימות בשביל הגארדים, כשהוא עושה את זה הוא שחקן חיובי, יש לו יכולת לא רעה בפיק'נ'רול, הוא מבין כדורסל, יסודות וכאלה, חסר לו קצת אורך או אתלטיות אבל הוא גבוה סביר

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אפריל 17, 2017 10:40 pm 
Hall of Famer

קיופיפלו כתב:
צ'יף (אמינו) שחקן חביב, יש לו חולשות והוא יכול לפעמים לחרבן את כל המשחק אבל הסגנון המוזר שלו לפעמים עובד, הוא שחקן הגנה טוב, מה שהוא הכי צריך זה להאמין בזריקה שלו מספיק כדי לא לוותר על שלשות פנויות, גם אם הוא יחטיא.
וונלה היה אמור להיות יותר נמוך ברוטציה אבל הוא קודם בגלל פציעות לסנטרים אחרים, הוא צריך לא לשכוח מה הכוח שלו שזה לצאת לעשות חסימות בשביל הגארדים, כשהוא עושה את זה הוא שחקן חיובי, יש לו יכולת לא רעה בפיק'נ'רול, הוא מבין כדורסל, יסודות וכאלה, חסר לו קצת אורך או אתלטיות אבל הוא גבוה סביר

שחקן חביב לא משחק 23 דקות בפלייאוף. או לא אמור לשחק ואם הוא משחק אז זה נראה כך...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אפריל 17, 2017 11:01 pm 
Junior

אנחנו משחקים סמול בול, הוא 4 טוב לסמול בול, חוץ מזה שהוא הצ'יף, מה לא ניתן לו לשחק?
סתם, אם לדבר ברצינות אני מסכים איתך. למרות שגם הארקלס במקומו או טרנר, זה לא שהאפשרויות האחרות הרבה יותר טובות. אנחנו לא כזה חזקים בעמדות הפורוורד, מה אפשר לעשות? נשחק חזק, ננסה לעשות את המקסימום עם השחקנים שיש לנו ולקוות שזה יספיק

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אפריל 17, 2017 11:09 pm 
מנהל פורום

לאמינו יש דווקא נטייה להתעלות בפלייאוף, לפני עונתיים בדאלס וגם בעונה שעברה עם פורטלנד. אתמול זה לא עבד אבל הסדרה רק מתחילה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אפריל 18, 2017 2:33 am 
Hall of Famer

אינדיאנה נשארת קרובה בינתיים. טיג ופול ג׳ורג׳ נראים טוב.
לקליבלנד יש הרבה יותר נשקים. לא יודע אם אינדי יצליחו להישאר צמודים לאורך זמן, בייחוד כשהם לא מצליחים באמת לעצור את הקאבס.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אפריל 18, 2017 2:43 am 
Hall of Famer

רוב הזמן זה נראה שלפול ג׳ורג׳ אין עם מי לשחק :(

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אפריל 18, 2017 1:55 pm 
Senior

נכניס את זה כאן -מישהו יכול להסביר, איך משודרים שידורים חוזרים כמעט בלוּפּ של כל משחקי הפלייאוף ובכל זאת לא ניתן היה למצוא אפילו באחד מערוצי הספורט שנתברכה בהם ארצנו את השידור החוזר של אוקלהומה-יוסטון (שלמיטב ידיעתי שודר גם שודר בשידור חי)?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אפריל 18, 2017 3:04 pm 
Freshman

תומר כתב:
נכניס את זה כאן -מישהו יכול להסביר, איך משודרים שידורים חוזרים כמעט בלוּפּ של כל משחקי הפלייאוף ובכל זאת לא ניתן היה למצוא אפילו באחד מערוצי הספורט שנתברכה בהם ארצנו את השידור החוזר של אוקלהומה-יוסטון (שלמיטב ידיעתי שודר גם שודר בשידור חי)?

יש לך את זה כאן

http://nbahd.net/2017/04/16/watch-repla ... ll-game-3/

יש באתר הזה את כל המשחקים המלאים באיכות טובה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אפריל 18, 2017 3:05 pm 
Freshman

מסופק האם להישאר ער לשיקגו-בוסטון, ברור לי שבוסטון ייקחו אבל אולי בכל זאת יקרה הבלתי יאמן...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 137 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5, 6

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: B.a.c, Capricorn, ItaySegev, kakon3, sportivi, stavs, yoya, עופר האדום ו 15 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: