סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו א' אוקטובר 06, 2024 6:24 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 979 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38 ... 40  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ש' אפריל 22, 2017 9:38 pm 
Junior

בלוג: הצג בלוג (0)
זה פשוט לא נכון. לגל מקל, הציעו יותר בהפועל, והוא רצה יורוליג.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' אפריל 22, 2017 9:55 pm 
Freshman

sir charles כתב:
eli2510 כתב:
sir charles כתב:
לא היה לנו פה דיון דומה כשציינתי בת׳רד הישראלים של מכבי בעונה הבאה שיהיה נחמד אם יחתימו שחקן ערבי?
בתכלס אם השחקן מתאים לרמה שהקבוצה שואפת אליה אז היא צריכה להחתים אותו. לדעתי הוא מתאים לשתי הקבוצות והוא מן הסתם מודע לכך ששתיהן מעוניינות בו ומנצל זאת להקפיץ את המחיר. האחת פשוט צריכה להציע יותר מהשנייה.

אישית אני מקווה שמכבי תחתים אותו (ואת דוסון) ותתן לי-ם להינות מהשאריות שהיא תשחרר (מקל ולנדסברג).

אישית אני מקווה שמכבי לא תחתים אף ישראלי בשכר של יותר מ150 אלף, אף ישראלי לא שווה את זה שילחמו עליו, כולל לא השניים האלו.

מכבי באופן די קבוע משלמת לישראלים הרבה מעל 150 אלף. זה שרובם לא שווים זאת זה משהו אחד, אבל מכבי לא יכולה להרשות לעצמה להישאר עם הסגל הישראלי הקיים ומוכרחה להתחדש.
לדעתי היחידים שבשוק ויכולים לתרום לה הם משעור, דוסון, טיוס ואולי יפתח זיו כגארד חמישי. ומה לעשות אם י-ם יציעו יותר הם ילכו לבירה.

הבעיה של מכבי היא לא הישראלים. ההבדלים בין הישראלים מינוריים. הבעיה של מכבי זו בניה רעה וזרים רעים, כשבניה רעה כולל גם את זה שמשמלמים סכומים מופקעים לישראלים על חשבון זרים איכותיים.

טיוס וכספי הם הישראלים היחידים שצריך להיאבק עליהם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' אפריל 22, 2017 11:03 pm 
Hall of Famer

רק אני מתפעל מהעובדה שאתרי הספורט פרסמו ידיעות שהתגלו כחסרות כל בסיס על פיטורים של בגצקיס והחיים ממשיכים כרגיל?
פייק ניוז בריבוע.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' אפריל 22, 2017 11:06 pm 
Junior

לא ברור לך שזה היה על הפרק?! לא סתם ביטלו אימון.

ככל הנראה בסוף לא יצא לפועל או מהסיבה של ראי (אפחד לא הסכים לבוא) או שהם פתאום קלטו מה זה יעשה לתדמית המרוסקת גם ככה (לפי הכתבות)
הפסד מול קרית גת והסערה תתחיל מחדש.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' אפריל 22, 2017 11:08 pm 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

כמובן שזרים משפיעים יותר והזרים של מכבי העונה בהחלט רעים אבל עדיין, אתה צריך כמות מסוימת של ישראלים בקבוצה ואני לא רואה מועמד ישראלי יותר טוב ממשעור לאיוש עמדת הסמול המחליף.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' אפריל 22, 2017 11:11 pm 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

Dovi כתב:
לא ברור לך שזה היה על הפרק?! לא סתם ביטלו אימון.

ככל הנראה בסוף לא יצא לפועל או מהסיבה של ראי (אפחד לא הסכים לבוא) או שהם פתאום קלטו מה זה יעשה לתדמית המרוסקת גם ככה (לפי הכתבות)
הפסד מול קרית גת והסערה תתחיל מחדש.

אני לא רואה איך השארה של מאמן שכבר מחוק בתקשורת ואצל השחקנים תועיל למישהו. עדיף כבר למנות את ליובין ואבי אבן עד סוף העונה ולהתחיל לפרק ולבנות לקראת השנה הבאה.
אף מאמן לא יזכה עם הקבוצה הזאת באליפות גם ככה (וספק אם יגיע לפיינל פור).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' אפריל 22, 2017 11:16 pm 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (6)
אדום88 כתב:
זה פשוט לא נכון. לגל מקל, הציעו יותר בהפועל, והוא רצה יורוליג.

ירושלים הציעה למקל יותר ממיליון דולר נטו?

ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את קרתגו ולבטל את חץ הפוזשן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' אפריל 22, 2017 11:18 pm 
Freshman

sir charles כתב:
כמובן שזרים משפיעים יותר והזרים של מכבי העונה בהחלט רעים אבל עדיין, אתה צריך כמות מסוימת של ישראלים בקבוצה ואני לא רואה מועמד ישראלי יותר טוב ממשעור לאיוש עמדת הסמול המחליף.

לא חושב אחרת ממך, משעור יחסית שחקן טוב.
אבל בשום אופן לא ברמה שצריך להילחם עליו ולשלם עליו יותר מ150 אלף. הוא לא שווה את זה והפער בינו לבין אחרים קטן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' אפריל 22, 2017 11:45 pm 
Junior

sir charles כתב:
אני לא רואה איך השארה של מאמן שכבר מחוק בתקשורת ואצל השחקנים תועיל למישהו. עדיף כבר למנות את ליובין ואבי אבן עד סוף העונה ולהתחיל לפרק ולבנות לקראת השנה הבאה. אף מאמן לא יזכה עם הקבוצה הזאת באליפות גם ככה (וספק אם יגיע לפיינל פור).

ואני לא רואה איך פיטורים שלו יועילו למישהו.

לבנות לעונה הבאה כן, לא צריך בשביל זה לפטר מאמן.
שהעונה תגמר איך שתגמר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' אפריל 22, 2017 11:48 pm 
Freshman

קצת פרופורציות, הבעיה של מכבי היא לא בגצקיס, הבעיה של מכבי זו קבלת החלטות (למשל זו של מילר במקום סימפסון בניגוד לדעתו של בגצקיס) ופציעות.

יש למכבי כרגע רק גארד אחד שיכול להוביל כדור ועוד שלשה פצועים (אוחיון סילי וגאודלוק), בגצקיס ביקש עוד גארד לתקופה הזו ולא קיבל (שוב, קבלת החלטות).

קבוצה עם שחקן אחד בלבד שיכול להוביל כדור היא לא קבוצת כדורסל מקצוענית, ואין סיבה שהיא לא תפסיד גם לקבוצה בליגה ב.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אפריל 23, 2017 12:56 am 
Junior

eli2510 כתב:
sir charles כתב:

אבל בשום אופן לא ברמה שצריך להילחם עליו ולשלם עליו יותר מ150 אלף. הוא לא שווה את זה והפער בינו לבין אחרים קטן.

מי זה האחרים שאתה מדבר עליהם?

גם לי נראה מוגזם לחלוטין לשלם לטימור או למשעור 300+, אבל לקבוצות כמו הפועל ומכבי יש יתרון גדול מאוד אם יש להן ישראלים שיכולים לתת דקות משמעותיות באירופה, כלומר 15-10 דקות וצפונה, אחרת הם צריכות להחזיק שישה-שבעה זרים וגם לזה יש משמעויות ולא רק כלכליות, אלא גם הצורך לשחק עם שני הרכבים שונים באירופה ובליגה. אני לא בטוח שמשעור עונה על הקטגוריה הזו, אבל אם כן, זה הופך את הערך שלו לגבוה יותר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אפריל 23, 2017 1:14 am 
Freshman

מנחם כתב:
eli2510 כתב:
sir charles כתב:

מי זה האחרים שאתה מדבר עליהם?

גם לי נראה מוגזם לחלוטין לשלם לטימור או למשעור 300+, אבל לקבוצות כמו הפועל ומכבי יש יתרון גדול מאוד אם יש להן ישראלים שיכולים לתת דקות משמעותיות באירופה, כלומר 15-10 דקות וצפונה, אחרת הם צריכות להחזיק שישה-שבעה זרים וגם לזה יש משמעויות ולא רק כלכליות, אלא גם הצורך לשחק עם שני הרכבים שונים באירופה ובליגה. אני לא בטוח שמשעור עונה על הקטגוריה הזו, אבל אם כן, זה הופך את הערך שלו לגבוה יותר.

אף שחקן ישראלי לא יכול באמת לתרום באירופה. כולם אותו זבל מזוקק. אף אחד מהם לא שווה מלחמה. כל אחד מהם יכול לקבל כמה דקות באירופה בתקווה שהוא לא יזיק יותר מידיי, בדיוק כפי שהיה עד היום.

מי האחרים? כל שחקן ישראלי. יש מספיק ישראלים חלשים בשוק כמעט ברמה של משעור. אין סיבה שיהיו לשחקנים עם האיכויות האלו דרישות כספיות שלא תואמות את הרמה שלהם. שחקנים ישראלים ירצו לבוא למכבי או לירושלים גם במחיר נמוך בהרבה, אם זה מה שיציעו להם. מי שלא רוצה- שלא יבוא, אין אף אחד שמצדיק התעקשות.

את הכסף שישקיעו בזרים יותר איכותיים או אפילו בזר או שניים בינוניים נוספים. יותר רעים מהישראלים הם לא יהיו.

תקציב הישראלים של מכבי לא צריך להיות יותר מ5*150=750 אלף בסך הכל. יותר מזה זו הגזמה פרועה בשביל שחקנים ברמה הזו. אפשר להביא 2 ב100+ 2 ב200, לא לחרוג מזה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אפריל 23, 2017 1:20 am 
Junior

בחלומות הורודים של מקל הוא עושה מיליון דולר נטו לעונה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אפריל 23, 2017 1:22 am 
Hall of Famer

הנפצה
אשדוד עם סיכויים נמוכים להגיע לפלייאוף ( 2 משחקים הפרש ממקום 8 , וכבר שיחקו נגד קריית גת ... )
מכבי ת"א מציעים ליפתח זיו חוזה ( נניח לארבע שנים קדימה , סדר גודל של מיליון דולר )
ביי-אאוט קטן לאשדוד , או זכות ראשונים עליו באם יושאל בהמשך או ווטאבר

גם חיזוק משמעותי מאוד העונה ( ביחס למצבת הכשירים הקיימת ... )
גם יהיה יותר קל לא להשאיר כך את מקל ואוחיון , או לחילופין נקודת מוצא טובה ללחוץ עליהם בשכר

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אפריל 23, 2017 2:27 am 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (6)
סליחה... רק 650K... ירושלים הציעה יותר מזה?

ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את קרתגו ולבטל את חץ הפוזשן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אפריל 23, 2017 2:47 am 
Junior

eli2510 כתב:
מנחם כתב:
sir charles כתב:

מי האחרים? כל שחקן ישראלי. יש מספיק ישראלים חלשים בשוק כמעט ברמה של משעור. אין סיבה שיהיו לשחקנים עם האיכויות האלו דרישות כספיות שלא תואמות את הרמה שלהם. שחקנים ישראלים ירצו לבוא למכבי או לירושלים גם במחיר נמוך בהרבה, אם זה מה שיציעו להם. מי שלא רוצה- שלא יבוא, אין אף אחד שמצדיק התעקשות.

את הכסף שישקיעו בזרים יותר איכותיים או אפילו בזר או שניים בינוניים נוספים. יותר רעים מהישראלים הם לא יהיו.

תקציב הישראלים של מכבי לא צריך להיות יותר מ5*150=750 אלף בסך הכל. יותר מזה זו הגזמה פרועה בשביל שחקנים ברמה הזו. אפשר להביא 2 ב100+ 2 ב200, לא לחרוג מזה.

ובינתיים עוד לא ציינת שם של שחקן אחד שהוא כמעט ברמה של משעור.
מבחינתי, קבוצה כמו הפועל צריכה שחקנים כמו אליהו והלפרין, שעם כל הזלזול שלך בשחקן הישראלי, גם העונה נתנו לא מעט דקות באירופה, ובדקות ששיחקו נתנו מספרים סבירים. איזה שחקנים ישראלים אחרים יש שיתנו לך את התרומה שלהם באירופה חוץ מהישראלים של מכבי?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אפריל 23, 2017 3:04 am 
Freshman

מנחם כתב:

מבחינתי, קבוצה כמו הפועל צריכה שחקנים כמו אליהו והלפרין, שעם כל הזלזול שלך בשחקן הישראלי, גם העונה נתנו לא מעט דקות באירופה, ובדקות ששיחקו נתנו מספרים סבירים. איזה שחקנים ישראלים אחרים יש שיתנו לך את התרומה שלהם באירופה חוץ מהישראלים של מכבי?

להזכיר לך איך ירושלים נראית באירופה לעומת הליגה? להזכיר לך את התרומה הדלה של הלפרין ואליהו בליגה? פה התשובה.
והישראלים של מכבי לא נראים יותר טוב בשום מסגרת.

שמות? כל אחד. אריאל, בלייזר, ג'ייק כהן, מנקו, בכל עמדה אני יכול להביא לך שמות. משעור טוב מהם אולי במעט, הוא עדיין שייך לאותה רמה נחותה.

והזלזול שלי? יש מישהו שחושב שיש לשחקן הישראלי הנוכחי מה למכור? אם כן, הוא חי בסרט.

היחידים ששווים מעבר לזה הם כספי וטיוס, אולי גם על פארמר שווה לשים קצת יותר, חוץ מזה אף אחד לא, גם לא הוואל או לנדסברג.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אפריל 23, 2017 6:11 am 
Junior

G כתב:
הרסי הוקינס כתב:
אני גם חושב ש 1000 מנויים זה מוגזם, אבל התכוונתי אכן לאלו שגרים בבית צפםה ודומיהן ולא בשכונות מזרח ירושלמיות מובהקות. גם אבו גוש זה רעיון מעניין בהתחשב בזה ששם יש לא מעט נוצרים שאולי יהיו מזוהים איתו יותר.

1,000 מנויים זה מופרך לחלוטין, כמה עשרות במקרה הכי טוב.
גידול של מנוייים מאבו גוש זה הכי סביר:
1. מחלקת הכדורסל של גדי קידר ממוקמת באבו גוש.
2. כבר עכשיו יש כמה מנויים מאבו גוש.
3. יישוב מאוד עשיר.

הרסי, אין נוצרים באבו גוש, הם מוסלמים די חילוניים וחלקם משרת בצבא אבל הם לא נוצרים.

הכנסיה המפורסמת בלבלה אותי.

החתול על קרפלס: "שישלחו אותו בטרייד לנ"צ... יתאחד עם אחיו חסרי הצוואר האחרים טל דן ואלישי כדיר "

בגאצקיס מפסיד למעיין, די ג'יי ולאומי: “התכוננו לכארם משעור. השחקנים שלי הם לא איירון מן".

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אפריל 23, 2017 9:56 am 
Hall of Famer

לפי דובי פיק, דארל וויליאמס סיכם בהרצליה. החתמה מעניינת.

גם כלפי השופטים היו לחולון טענות רבות. הקבוצה מתכוונת להגיש מכתב רשמי לאיגוד ובו פירוט הטענות שלהם כלפי צוות השיפוט, בעיקר בדקות הסיום. "אנחנו שלטנו לאורך כל המשחק, איך פתאום בשתי הדקות האחרונות הם רצו 0:9, אם לא בעזרת השופטים?"' תהו במועדון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אפריל 23, 2017 10:18 am 
Junior

זה נותן עוד סטרואדים בריבאונד לקבוצה שכבר שולטת בו קשות. הוא ואדריאן ביחד זה דבר דיי מאיים בעיניי. הוא גם משתלב יפה עם קאנסביק ויכולת המסירה שלו.

החתול על קרפלס: "שישלחו אותו בטרייד לנ"צ... יתאחד עם אחיו חסרי הצוואר האחרים טל דן ואלישי כדיר "

בגאצקיס מפסיד למעיין, די ג'יי ולאומי: “התכוננו לכארם משעור. השחקנים שלי הם לא איירון מן".

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אפריל 23, 2017 10:33 am 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

shmueliki כתב:
הנפצה
אשדוד עם סיכויים נמוכים להגיע לפלייאוף ( 2 משחקים הפרש ממקום 8 , וכבר שיחקו נגד קריית גת ... )
מכבי ת"א מציעים ליפתח זיו חוזה ( נניח לארבע שנים קדימה , סדר גודל של מיליון דולר )
ביי-אאוט קטן לאשדוד , או זכות ראשונים עליו באם יושאל בהמשך או ווטאבר

גם חיזוק משמעותי מאוד העונה ( ביחס למצבת הכשירים הקיימת ... )
גם יהיה יותר קל לא להשאיר כך את מקל ואוחיון , או לחילופין נקודת מוצא טובה ללחוץ עליהם בשכר

250 אלף לשנה ליפתח זיו?!?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אפריל 23, 2017 10:36 am 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

eli2510 כתב:
מנחם כתב:

להזכיר לך איך ירושלים נראית באירופה לעומת הליגה? להזכיר לך את התרומה הדלה של הלפרין ואליהו בליגה? פה התשובה.
והישראלים של מכבי לא נראים יותר טוב בשום מסגרת.

שמות? כל אחד. אריאל, בלייזר, ג'ייק כהן, מנקו, בכל עמדה אני יכול להביא לך שמות. משעור טוב מהם אולי במעט, הוא עדיין שייך לאותה רמה נחותה.

והזלזול שלי? יש מישהו שחושב שיש לשחקן הישראלי הנוכחי מה למכור? אם כן, הוא חי בסרט.

היחידים ששווים מעבר לזה הם כספי וטיוס, אולי גם על פארמר שווה לשים קצת יותר, חוץ מזה אף אחד לא, גם לא הוואל או לנדסברג.

אריאל, בלייזר, ג׳ק כהן ומנקו? אלה השמות שאתה משווה למשעור?
ראינו כבר מה כהן שווה ביורוליג ומנקו ביורוקאפ. בלייזר שחקן חביב אבל אנדרסייזד לאירופה ואריאל זה לא רציני, שחקן בינוני בקבוצת ליגה חלשה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אפריל 23, 2017 12:44 pm 
Hall of Famer

החתמה טובה של הרצליה. וויליאמס לדעתי יכול לסירוגין לשחק ליד אדריאן ויחד עם קאניסביץ ומשעור יש להם אולי את הקו הקדמי הכי יעיל בליגה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אפריל 23, 2017 2:03 pm 
Hall of Famer

sir charles כתב:

ליפתח זיו של עוד כמה שנים קדימה ?
בוודאי , ואולי אפילו זה זיל הזול .

הרי מקל , אוחיון , פניני ולנדסברג מרוויחים הרבה יותר מהסכום שציינתי .
זה לא שהצעתי שאשדוד תחתים אותו בסכום הזה ...

טוב , וויליאמס בהרצליה זה סוגר באופן חד וחלק את קו הפנים הטוב בליגה .
כל הבעיות בקו החוץ ידועות , אבל לפחות עם ההחתמה הזאת אני בהחלט חושב שהרצליה עושה את המקסימום , ותוכל לסיים טוב את העונה ולהיאבק על יתרון ביתיות , ובסבירות גבוהה גם לעבור סידרה ( מול כל קבוצה חוץ מירושלים ) .

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אפריל 23, 2017 2:45 pm 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

shmueliki כתב:
sir charles כתב:

ליפתח זיו של עוד כמה שנים קדימה ?
בוודאי , ואולי אפילו זה זיל הזול .

הרי מקל , אוחיון , פניני ולנדסברג מרוויחים הרבה יותר מהסכום שציינתי .
זה לא שהצעתי שאשדוד תחתים אותו בסכום הזה ...

כבר החלטת שזיו יהיה בעתיד שווה סכומים כאלה? הייתי מבין חוזה ל-3 שנים שמתחיל ב150 אלף ומטפס כל עונה בעוד 50 (עם אופציות לצאת מהחוזה אחרי שנתיים תמורת פיצוי) אבל למה כבר עכשיו לשלם לו כמעט 700 אלף לעונה כולל מס?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 979 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38 ... 40  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 11 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: