סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו א' אוקטובר 06, 2024 8:27 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 979 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 36, 37, 38, 39, 40  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ה' אפריל 27, 2017 5:21 pm 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (0)
לגבי זליקוביץ' , מספיק שאלדד אקוניס ("אוהב" ידוע של הפועל) הכריז שלא הייתה שום בעיה בהתנהלות של הפועל , אבל לא משנה...... ידוע הרי שהפועל מושחתים , גנבו את האוול וזליקוביץ', מנסים לגנוב את דיברתלומיאו עכשיו , ואפילו נתנו בשנה שעברה את המשחק בכוונה לנס ציונה כדי שהיא תישאר בליגה.

גם כלפי השופטים היו לחולון טענות רבות. הקבוצה מתכוונת להגיש מכתב רשמי לאיגוד ובו פירוט הטענות שלהם כלפי צוות השיפוט, בעיקר בדקות הסיום. "אנחנו שלטנו לאורך כל המשחק, איך פתאום בשתי הדקות האחרונות הם רצו 0:9, אם לא בעזרת השופטים?"' תהו במועדון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אפריל 27, 2017 5:35 pm 
Junior
סמל אישי של המשתמש

מכבי חיפה מסרה בתגובה: "לא נתנו להפועל ירושלים, או לאף קבוצה אחרת, לנהל מו"מ עם אף אחד מהשחקנים שלנו. אם היא אכן עושה זאת, היא מבצעת חבלה ללא רשות".

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אפריל 27, 2017 6:29 pm 
Sophomore

מה באמת אומרת החוקה בנוגע לזה? היא בכלל מתייחסת לדבר הזה? יש התייחסות להאם הקבוצות משחקות באותה מסגרת או לא?
בכדורגל יש חוק מאוד ברור שאומר שאחרי שנגמר חלון ההעברות של ינואר קבוצות אחרות רשאיות לנהל מו"מ עם שחקנים שהחוזה שלהם נגמר באותה העונה, ובלבד שיעדכנו את הקבוצה של השחקן בכך.

מכבי בשתי העונות האחרונות עשתה את ההחתמות האלה כמעט במוצהר עם שחקנים שלא שיחקו בליגה הישראלית, ואני מניח שזה מותר כי אחרת ניז'ני (רוצ'סטי) והכוכב האדום (צירבס, מילר) כבר היום מתלוננות/תובעות. בתוך הארץ זה יותר בעייתי כי הקבוצות עוד עלולות להתמודד אחת מול השנייה, אבל בכדורגל זה מותר - ולמרות שזה מותר הקבוצות לא מודיעות על ההחתמות באופן רשמי כל עוד הקבוצות עוד יכולות לשחק אחת מול השניה (ב"ש החתימו כבר שני שחקנים לעונה הבאה, אבל אחד מהם עוד משחק נגדה עם מכבי פ"ת אז הם לא הוציאו הודעה רשמית, ואחד כבר הוכרז כי הוא מקרית שמונה או משהו כזה).

מישהו יודע לפרט מה אומרת החוקה על זה?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אפריל 27, 2017 7:00 pm 
Sophomore

בליגת המנצח אין חלון העברות בכלל, חלון ההעברות הוא כל העונה, עד כמעט סופה. אז לא יודע אם בכלל טרחו להתייחס לסוגיה הזו

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אפריל 27, 2017 7:09 pm 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (6)
zurkin כתב:
מה באמת אומרת החוקה בנוגע לזה? היא בכלל מתייחסת לדבר הזה? יש התייחסות להאם הקבוצות משחקות באותה מסגרת או לא?
בכדורגל יש חוק מאוד ברור שאומר שאחרי שנגמר חלון ההעברות של ינואר קבוצות אחרות רשאיות לנהל מו"מ עם שחקנים שהחוזה שלהם נגמר באותה העונה, ובלבד שיעדכנו את הקבוצה של השחקן בכך.

מכבי בשתי העונות האחרונות עשתה את ההחתמות האלה כמעט במוצהר עם שחקנים שלא שיחקו בליגה הישראלית, ואני מניח שזה מותר כי אחרת ניז'ני (רוצ'סטי) והכוכב האדום (צירבס, מילר) כבר היום מתלוננות/תובעות. בתוך הארץ זה יותר בעייתי כי הקבוצות עוד עלולות להתמודד אחת מול השנייה, אבל בכדורגל זה מותר - ולמרות שזה מותר הקבוצות לא מודיעות על ההחתמות באופן רשמי כל עוד הקבוצות עוד יכולות לשחק אחת מול השניה (ב"ש החתימו כבר שני שחקנים לעונה הבאה, אבל אחד מהם עוד משחק נגדה עם מכבי פ"ת אז הם לא הוציאו הודעה רשמית, ואחד כבר הוכרז כי הוא מקרית שמונה או משהו כזה).

מישהו יודע לפרט מה אומרת החוקה על זה?

זה לא חוקה אלא תקנון השחקנים של פיב"א, ולמיטב ידיעתי הוא אומר שאסור לנהל מו"מ עם שחקן תחת חוזה, נקודה.
אבל ברור לכולם, כמדומני, שבעולם האמיתי זה אות מתה. ירושלים אם אכן דיברה עם דיברתולומיאו היא לא הראשונה ולא האחרונה.

ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את קרתגו ולבטל את חץ הפוזשן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אפריל 28, 2017 12:11 pm 
Hall of Famer

אם אמארה מקבל אזרחות בקיץ הוא לא יכול לשחק יחד עם דיברתלמאו.מותר רק מתאזרח אחד.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אפריל 28, 2017 4:54 pm 
Sophomore

כמעט סיכום של ההעברות בליגת הכדורסל: כ-100 !! שינויים

עם סגירת חלון ההעברות - ספירת מלאי של השחקנים והמאמנים שבאו והלכו, נפצעו ואולי יחזרו, וגם אלו שפתאום נהיו ישראלים בקבוצות.
הנתונים מתבססים על אתר המינעלת ועל הזיכרון שלי - ולא הייתי סומך על הזיכרון שלי, אז אתם מוזמנים לתקן, להעיר ולשפצר את הרשימה.

סה"כ 98 שינויים, 6 מאמנים, 92 שחקנים - איך אפשר כך ליצור הזדהות ?!?

עם סגירת חלון ההעברות - סטטיסטיקה מכיוון שונה לגמרי - ספירת מלאי של השחקנים והמאמנים שבאו והלכו, נפצעו ואולי יחזרו, וגם אלו שפתאום נהיו ישראלים בקבוצות.
הנתונים מתבססים על אתר המינעלת ועל הזיכרון שלי - ולא הייתי סומך על הזיכרון שלי, אז אתם מוזמנים לתקן, להעיר ולשפצר את הרשימה.

קרית גת: 12 שינויים
הצטרפו:
נעם לייש (עבר מאשדוד), ברנדון באומן, ג'וש סלבי, ג'סטין קרטר
עזבו: איגור מאיור (עבר לגלבוע), מרקו קילינגסוורת', אורי קוקיה, טיישון טיילור, ג'יימס סינגלטון, דניאל איידן, דבו ג'וזף, נתי כהן (פוטר)

אשדוד: 11 שינויים
הצטרפו:
קווין דילארד, פרסטון נואלס, נמרוד טישמן, מריו ליטל, ג'קי קארמייקל
עזבו: אד דניאל, קליסטוס אזיוקוו, נעם לייש (עבר לקרית גת), רם אליאס-פור, דניאל יואינג, אדם אריאל (נפצע)

מכ.ת"א: 10 שינויים לליגה, מבוא ל-11-12
הצטרפו:
דווין סמית' ואיתי שגב (התחילו את העונה בגמר הגביע), קווינסי מילר (התחיל את העונה לפני שבועיים), נמרוד לוי (עבר מראשל"צ)
עזבו: דגן יבזורי (נפצע ועבר לחולון), סוני וימס (נפל לסמים), מאיק ציברס (נפצע, בכה, שוחרר).
הצטרפו ועזבו (רק לאירופה): דיימון סימפסון
עזבו ויחזרו ? אנדרו גאודלוק (נפצע בגמר הגביע, טרם שב לפעילות), ארז אדלשטיין (פוטר), רמי הדר (פוטר), ליאור לובין (נשאר כעוזר).
עזבו אבל עוד לא הודיעו להם: איינרס בגאצקיס

הפ.ת"א: 10 שינויים, בדרך ל-11
הצטרפו:
מארק ליונס, ברנדן דוסון, לרון דנדי
עזבו: עודד ברנדוויין (עבר לראשל"צ), דניאל איידן, דרל וויליאמס (עבר להרצליה), אלייז'ה ג'ונסון, שרון אברהמי (פוטר)
התאזרחו ועזבו: ריצ'רד האואל (עבר להפועל)
התאזרחו: אדריאן בנקס
עזבו אבל עוד לא הודיעו להם: רמי הדר

ראשל"צ: 10 שינויים
הצטרפו:
עודד ברנדוויין (עבר מהפ.ת"א)
עזבו: קמרון לונג, ג'יי.ג'יי מור, ג'ו ג'קסון, מאליק וויינס, אנתוני היליארד, ג'אבון מקריי, נמרוד לוי (עבר למכ.ת"א), אריק שיבק (פוטר)
הצטרפו, עזבו, הצטרפו, עזבו והצטרפו: שון דאוסן (מחנה NBA, בא, נפצע, נח, נפצע, משחק)

חיפה: 9 שינויים
הצטרפו:
גרגורי ורגאס, קווין פינקני, אנטון שוטבין, ראשון פרימן
עזבו: אלכס פרז, אופק אביטל, טוני מיצ'ל, ג'אריד פיימוס, וויל גרייבס (נפצע)

אילת: 7 שינויים
עזבו : סירדומיניק פוינטר, טוני מיצ'ל, לה-קווינטון רוס, דניאל דנינו, מתן דוידי
הצטרפו: וויל דניאלס, רפי מנקו (עבר מהפועל)

הרצליה: 7 שינויים
הצטרפו:
דרל ויליאמס (עבר מהפ.ת"א), ברנדון טריש
עזבו: אבירם זליקוביץ' (נפצע ועבר להפועל), דני רובין
עזבו ויחזרו ? אוטום ג'קו (נפצע באמצע העונה), כארם משעור (נפצע אתמול וכנראה גמר את העונה)
הצטרפו ועזבו: אמאדי אנג'אי (נפל לסמים)

חולון: 6 שינויים
עזבו:
טרה קלי, פול דילייני (נפצע), קאליף וואייט (נפצע).
הצטרפו: דגן יבזורי (פצוע), טרל הולואיי, ג'ורדן טיילור.

הפועל: 6 שינויים (לליגה)
הצטרפו:
אלסנדרו ג'נטילה, אבירם זליקוביץ' (מבני הרצליה), ריצ'רד האואל (מהפ.ת"א).
עזבו: רפי מנקו (לאילת), שון ג'ונס
הצטרפו ועזבו: מאליק היירסטון
הצטרפו ועזבו (רק לאירופה): בריאן רנדל (נפצע), דיז'ון תומפסון

נהריה: 5 שינויים
הצטרפו:
דרווין קיצ'ן, סקוטי הופסון
עזבו: גילברט בראון, מרקוס טיג, יינסי גייטס (נפל לסמים)

גלבוע: שני שינויים
הצטרפו:
איגור מאיור (עבר מקרית גת)
עזבו: חילברטו קלאבל

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אפריל 28, 2017 5:06 pm 
Sophomore

ולמה לא? כשכל העונה היא חלון העברות ומגבלת הזרים עומדת על מספר מגוחך, הקבוצות בבנייה עד הפלייאוף.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אפריל 28, 2017 5:07 pm 
Sophomore

הפרסום על ג'ון דיברתולאמאו להפועל ירושלים יכול לומר 2 דברים:
1. איתות לבר טימור שאם הוא לא מעוניין לסגור, אז כבר יש מחליף מיעוד.
2. סימון לזליקוביץ או הלפרין שלא בונים עליהם לעונה הבאה.
איך שלא יהיה, אם בהפועל ירושלים רוצים שחקן ממכבי חיפה, עדיף שיבדקו את עמית שמחון שמתאים יותר למה שהם צריכים מגארד ישראלי בקבוצה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אפריל 28, 2017 5:46 pm 
Hall of Famer

RREEDDTT. כתב:
אם אמארה מקבל אזרחות בקיץ הוא לא יכול לשחק יחד עם דיברתלמאו.מותר רק מתאזרח אחד.

תגיד, לא נמאס לך? אתה חוזר על השטות הזו רק בשביל לקבל תשומת לב או מה? אז הנה קיבלת, mission accomplished.
לא רק ששניהם יכולים לשחק ביחד, שלושתם (עם האוול) יכולים לשחק ביחד בלי להוריד את מכסת הזרים של ירושלים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אפריל 28, 2017 5:53 pm 
Junior

ראי - בגלל שג׳ון די כבר שנתיים בארץ? לגבי הוואל - הוא לא נספר כי צפוי לשחק בנבחרת.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אפריל 28, 2017 5:55 pm 
Hall of Famer

כמדומני הוא משחק בארץ עוד מלפני שהחוק נכנס לתוקף, לכן החוק לא חל עליו, כמו שלא חל על מתאזרחים וותיקים אחרים. אבל אם היה חל - אז מה שאמרת. בכל מקרה הוא לא נחשב למתאזרח.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אפריל 28, 2017 6:01 pm 
Junior

em28 כתב:
כמעט סיכום של ההעברות בליגת הכדורסל: כ-100 !! שינויים

עם סגירת חלון ההעברות - ספירת מלאי של השחקנים והמאמנים שבאו והלכו, נפצעו ואולי יחזרו, וגם אלו שפתאום נהיו ישראלים בקבוצות.

עם סגירת חלון ההעברות - סטטיסטיקה מכיוון שונה לגמרי - ספירת מלאי של השחקנים והמאמנים שבאו והלכו, נפצעו ואולי יחזרו, וגם אלו שפתאום נהיו ישראלים בקבוצות.

קרית גת: 12 שינויים
הצטרפו:
נעם לייש (עבר מאשדוד), ברנדון באומן, ג'וש סלבי, ג'סטין קרטר
עזבו: איגור מאיור (עבר לגלבוע), מרקו קילינגסוורת', אורי קוקיה, טיישון טיילור, ג'יימס סינגלטון, דניאל איידן, דבו ג'וזף, נתי כהן (פוטר)

אשדוד: 11 שינויים
הצטרפו:
קווין דילארד, פרסטון נואלס, נמרוד טישמן, מריו ליטל, ג'קי קארמייקל
עזבו: אד דניאל, קליסטוס אזיוקוו, נעם לייש (עבר לקרית גת), רם אליאס-פור, דניאל יואינג, אדם אריאל (נפצע)

מכ.ת"א: 10 שינויים לליגה, מבוא ל-11-12
הצטרפו:
דווין סמית' ואיתי שגב (התחילו את העונה בגמר הגביע), קווינסי מילר (התחיל את העונה לפני שבועיים), נמרוד לוי (עבר מראשל"צ)
עזבו: דגן יבזורי (נפצע ועבר לחולון), סוני וימס (נפל לסמים), מאיק ציברס (נפצע, בכה, שוחרר).
הצטרפו ועזבו (רק לאירופה): דיימון סימפסון
עזבו ויחזרו ? אנדרו גאודלוק (נפצע בגמר הגביע, טרם שב לפעילות), ארז אדלשטיין (פוטר), רמי הדר (פוטר), ליאור לובין (נשאר כעוזר).
עזבו אבל עוד לא הודיעו להם: איינרס בגאצקיס

הפ.ת"א: 10 שינויים, בדרך ל-11
הצטרפו:
מארק ליונס, ברנדן דוסון, לרון דנדי
עזבו: עודד ברנדוויין (עבר לראשל"צ), דניאל איידן, דרל וויליאמס (עבר להרצליה), אלייז'ה ג'ונסון, שרון אברהמי (פוטר)
התאזרחו ועזבו: ריצ'רד האואל (עבר להפועל)
התאזרחו: אדריאן בנקס
עזבו אבל עוד לא הודיעו להם: רמי הדר

ראשל"צ: 10 שינויים
הצטרפו:
עודד ברנדוויין (עבר מהפ.ת"א)
עזבו: קמרון לונג, ג'יי.ג'יי מור, ג'ו ג'קסון, מאליק וויינס, אנתוני היליארד, ג'אבון מקריי, נמרוד לוי (עבר למכ.ת"א), אריק שיבק (פוטר)
הצטרפו, עזבו, הצטרפו, עזבו והצטרפו: שון דאוסן (מחנה NBA, בא, נפצע, נח, נפצע, משחק)

חיפה: 9 שינויים
הצטרפו:
גרגורי ורגאס, קווין פינקני, אנטון שוטבין, ראשון פרימן
עזבו: אלכס פרז, אופק אביטל, טוני מיצ'ל, ג'אריד פיימוס, וויל גרייבס (נפצע)

אילת: 7 שינויים
עזבו : סירדומיניק פוינטר, טוני מיצ'ל, לה-קווינטון רוס, דניאל דנינו, מתן דוידי
הצטרפו: וויל דניאלס, רפי מנקו (עבר מהפועל)

הרצליה: 7 שינויים
הצטרפו:
דרל ויליאמס (עבר מהפ.ת"א), ברנדון טריש
עזבו: אבירם זליקוביץ' (נפצע ועבר להפועל), דני רובין
עזבו ויחזרו ? אוטום ג'קו (נפצע באמצע העונה), כארם משעור (נפצע אתמול וכנראה גמר את העונה)
הצטרפו ועזבו: אמאדי אנג'אי (נפל לסמים)

חולון: 6 שינויים
עזבו:
טרה קלי, פול דילייני (נפצע), קאליף וואייט (נפצע).
הצטרפו: דגן יבזורי (פצוע), טרל הולואיי, ג'ורדן טיילור.

הפועל: 6 שינויים (לליגה)
הצטרפו:
אלסנדרו ג'נטילה, אבירם זליקוביץ' (מבני הרצליה), ריצ'רד האואל (מהפ.ת"א).
עזבו: רפי מנקו (לאילת), שון ג'ונס
הצטרפו ועזבו: מאליק היירסטון
הצטרפו ועזבו (רק לאירופה): בריאן רנדל (נפצע), דיז'ון תומפסון

נהריה: 5 שינויים
הצטרפו:
דרווין קיצ'ן, סקוטי הופסון
עזבו: גילברט בראון, מרקוס טיג, יינסי גייטס (נפל לסמים)

גלבוע: שני שינויים
הצטרפו:
איגור מאיור (עבר מקרית גת)
עזבו: חילברטו קלאבל

תודה על הסיכום.
הערה קטנה - לא הייתי סופר שחקנים שנפצעו וסיימו את העונה, זה מאד שונה משינוי יזום בסגל. גם לא הייתי סופר את שגב במכבי כי הוא היה שם מתחילת השנה פשוט היה פצוע.
מעניין לראות את המגמות בירושלים ומכבי - בעוד מכבי התחילה עם סגל רחב מאד שהלך והצטמצם עם הזמן, בעיקר תוך שחרור של כמה שחקנים מרכזיים ובלי הבאה של מחליפים משמעותיים, ירושלים התחילה עם סגל מצומצם יותר (פחות על הנייר, יותר בשימוש בפועל), לא שחררה שום שחקן מרכזי (חמשת הזרים המובילים נשארו מתחילת השנה) והביאה כמה שחקנים משמעותיים, ג׳נטילה, זליקוביץ׳ ובעיקר הוואל, שמסתמן כהעברה הכי משמעותית השנה. זו מדיניות של ירושלים כבר כמה שנים של שדרוג הסגל תוך כדי העונה (בשנה הראשונה הביאו את אליהו וברייסי קייט, בשנייה את תומפסון ומקי, בשלישית את הולמן וג׳ניג, אם כי האחרון סימן החלשות לעומת רייט ובסוף גם שוחרר).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אפריל 28, 2017 6:01 pm 
Junior

איזה כיף שירושלים משביחה את הגנים של העם שלנו.
אני אגב עוד לא הבנתי על סמך מה אמארה אמור לקבל אזרחות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אפריל 28, 2017 6:04 pm 
Junior

ראי שעל הקיר כתב:
כמדומני הוא משחק בארץ עוד מלפני שהחוק נכנס לתוקף, לכן החוק לא חל עליו, כמו שלא חל על מתאזרחים וותיקים אחרים. אבל אם היה חל - אז מה שאמרת. בכל מקרה הוא לא נחשב למתאזרח.

אני לא יודע ממתי חל החוק, אבל אם עוברות שנתיים מהרגע שהוא נחקק (וחל) ועד שהוא אפקטיבי (שנה הבאה), אז זה אותו הדבר. יכול להיות שזו הדרך פשוט להחיל את זה על כל מי שהיה מתאזרח כשהוא חוקק.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אפריל 28, 2017 6:14 pm 
Hall of Famer

הוא אפקטיבי כבר השנה, אבל לא חל על מי שכבר היה לו חוזה לפני זה. למשל לנדסברג לא נחשב למתאזרח השנה. ג'ו אלכסנדר כן. אותו דבר האוול ובנקס - אם האוול היה נשאר בהפועל, אחד מהם היה עדיין נחשב לזר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אפריל 28, 2017 9:29 pm 
Hall of Famer

נראה שהעורך של הכתבה של ורד כהן עשה זאת מתוך שינה, או שאולי פשוט לא ערכו את מה שכהן רשמה (ולחשוב שאת צעדיה הראשונים היא עשתה בסלניוז :-( )
"הפועל ירושלים ממשיכה להתחזק בגזרת הישראלים: לאחר שהעבירה אליה את ריצ'רד האוול, ששיחק העונה בהפועל תל אביב, לוואלה! ספורט נודע כי סגנית האלופה נמצאת במו"מ עם ג'ון דיברתולומאו, שחקנה של מכבי חיפה, בו היא מעוניינת לעונה הבאה."
זאת פעם ראשונה שאני קורא שקבוצה מתחזקת כאשר היא מנהלת מו"מ. אבל אולי כדור הבדולח של ורד כהן כבר הכריע איפה יהיה ג'ון די בעונה הבאה.

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' אפריל 29, 2017 12:31 pm 
מנהל פורום

בלוג: הצג בלוג (14)
לאומית כתב:

טענה שהוא התגייר באופן פורמלי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' אפריל 29, 2017 5:39 pm 
Junior

לאומית כתב:

1. גם אם היינו עושים משהו מסריח - אם לכל הקבוצות מותר, גם לנו מותר. לא ככה? כבר טחנו פה את נושא המתאזרחים מכל צד. כל עוד כולן כולל כולן (בהובלת מכבי כמובן) עושות מה שעולה על רוחן בנושא הזה, ממש אבל ממש לי בעיה עם הקבוצה שלי.

2. חבל שעקב השנאה הנוטפת מכל הודעה שלך, אתה בוחר להתעלם מכל העובדות. מה לעשות שהפועל ירושלים לא זו שיזמה את הרעיון ההתאזרחות של אמארה, אלא הוא עצמו...כבר ב-2013 סטודמאייר הגיש בקשה לקבלת אזרחות ישראלית במהלך ביקורו בארץ, כשהשתתף במשחקי המכביה בתור עוזר מאמן נבחרת קנדה ואף נפגש עם נשיא המדינה לשעבר, שמעון פרס ז"ל.

החתימה שלו במועדון פשוט האיצה את זה. לא נראה לי שיש קומבינה מאחורי הדבר הזה - אחרת הוא כבר היה ישראלי כשר החל מחודש אוגוסט 2016. תן לשמעון מזרחי קרדיט - לאורי אלון או גיא הראל עדיין אין את כוח ההשפעה שיש לו.....

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' אפריל 29, 2017 6:40 pm 
Freshman

על סמך מה אתם קובעים מה הם העברות המשמעותיות ומה הם לא? אם לפי היכולות בפועל, אז לא זליקוביץ' ולא ג'נטילה משמעותיים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' אפריל 29, 2017 7:40 pm 
Hall of Famer

אדום88 כתב:

1. גם אם היינו עושים משהו מסריח - אם לכל הקבוצות מותר, גם לנו מותר. לא ככה? כבר טחנו פה את נושא המתאזרחים מכל צד. כל עוד כולן כולל כולן (בהובלת מכבי כמובן) עושות מה שעולה על רוחן בנושא הזה, ממש אבל ממש לי בעיה עם הקבוצה שלי.

יהיה מעניין להשוות את דעתך הזו להודעותיך לפני שנה נגד המתאזרחים של מכבי, כולל כאלה שהם יהודים מבטן ומלידה וכולל כאלה ששיחקו בנבחרת ישראל. קראת לכולם זרים, אמרת שאסור לשחק עם חמישיות של זרים באירופה (וזה כולל המתאזרחים, כי הם זרים), ששום תואר לא שווה את זה... ובטח אם אחפש טוב אמצא עוד פנינים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' אפריל 29, 2017 9:10 pm 
Sophomore

ראי שעל הקיר כתב:
אדום88 כתב:

יהיה מעניין להשוות את דעתך הזו להודעותיך לפני שנה נגד המתאזרחים של מכבי, כולל כאלה שהם יהודים מבטן ומלידה וכולל כאלה ששיחקו בנבחרת ישראל. קראת לכולם זרים, אמרת שאסור לשחק עם חמישיות של זרים באירופה (וזה כולל המתאזרחים, כי הם זרים), ששום תואר לא שווה את זה... ובטח אם אחפש טוב אמצא עוד פנינים.

מה שרואים משם לא רואים מכאן

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' אפריל 29, 2017 9:24 pm 
Junior

לאומית כתב:

בעניין האזרחות של אמארה, אני נאלץ להסכים עם לאומית. אני לא חובב גדול של חוק השבות, והייתי שמח אם מתישהו ישראל היתה מאמצת חוקי הגירה מעט פחות גזעניים, אבל כל עוד זה המצב החוקי, נשמע לי שהקייס שלו לאזרוח מאוד קלוש, ואם זה יקרה, זה יהיה בעיקר בגלל שמדובר בסלבריטי מיליונר שיכול לעזור בהסברה הישראלית בארה״ב. הגיור המסתורי שהוא עבר/עובר נשמע לי כמו הנפצה. הבנאדם מדבר לא מעט על ישו, שזה לגמרי לגיטימי כמובן, אבל לא ממש עולה בקנה אחד עם הקריטריונים המוכרים של מיהו יהודי...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' אפריל 29, 2017 9:25 pm 
Junior

מה שהביא לשינוי דעתי היה דבר אחד: הפועל תל אביב.

ברגע שאלו החתימו את בנקס והוואל על מנת לאזרחם, מבחינתי חוקי המשחק השתנו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' אפריל 29, 2017 9:32 pm 
Hall of Famer

גדול.
כלומר מבחינתך עכשיו אזרח הוא אזרח הוא אזרח? בגלל הפועל תל אביב?
ממש מהפכה אזרחית חלה כאן.
מה לגבי ה-5 זרים באירופה? או שזה יחכה שהפועל תשחק עם 5 זרים ואז כללי המשחק ישתנו?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 979 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 36, 37, 38, 39, 40  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Dan ו 17 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: