סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו א' ספטמבר 22, 2024 10:40 am

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 117 הודעות ]  עבור לעמוד 1, 2, 3, 4, 5  הבא
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: NBA Free Agency 2017
הודעהפורסם: ג' מאי 09, 2017 12:38 am 
Sophomore

בלוג: הצג בלוג (0)
טוב, אז שניים מתוך שלושת השחקנים הטובים בעולם יהיו חופשיים בסוף הפלייאוף. די ברור שקארי ישאר בווריורס ויחתום על חוזה מקסימום.
לגבי דוראנט, אני ממש לא בטוח שזה המקרה. יש לי הרגשה שאם גולדן לוקחים אליפות, דוראנט עושה מעשה לברון וחוזר לאוקלהומה אחרי שהשלים את משימת האמא הבאתי גביע וירד ממנו הקוף של האליפות. גם וושינגטון, מקום שבו דוראנט גדל, יכולה להיות אופציה בייחוד כשיש בוויזארדס קבוצה לא רעה בכלל גם מבלי שדוראנט יגיע.
חוץ משניהם, יש גם את היוורד, פול וגריפין כאשר גם לאורי ומילסאפ יהיו מבוקשים הקיץ.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה: Re: NBA Free Agency 2017
הודעהפורסם: ג' מאי 09, 2017 12:49 am 
Hall of Famer

דוראנט לא יחזור לאוקלוהומה יותר. אני חושב שהוא ימשיך בג"ס, בייחוד אם יזכו באליפות. הדבר היחיד שיכול לערער את זה זו התנהגות לא נעימה ביותר של גרין מולו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מאי 09, 2017 1:16 am 
Sophomore

לא רואה שום מצב שדוראנט עוזב ולא משנה אם יקחו או לא, מסכים עם att שיצטרך להיות סכסוך מאוד לא צפוי כדי שזה יקרה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מאי 09, 2017 1:30 am 
Hall of Famer

דוראנט לוושינגטון נשמע מעניין דווקא
מה זה אומר מבחינת הקבוצה ? על אילו חלקים הם עשויים/עלולים לוותר בכדי לאפשר את ההחתמה שלו ?

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מאי 09, 2017 1:49 am 
Sophomore

מה עם פול ליוטה?
מהמעט שראיתי נראה לי שזה יכול לתת להם סיכוי לאליפות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מאי 09, 2017 2:49 am 
Junior

ההצעה שדוראנט בא לגולדן סטייט לשנה אחת כדי לזכות באליפות ולהמשיך הלאה פואטית בעיניי.
והשאלה היא, אם הוא יזכה, עם הקבוצה הכי טובה בליגה, ויוכיח שלזה הוא מסוגל האם הוא ימשיך הלאה כדי לנסות לזכות עם קבוצה אחרת ואם כן, אז מה הוא הוכיח בזה?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מאי 09, 2017 3:33 am 
Hall of Famer

סיכוי אפסי שהוא חוזר. לא אהב לשחק עם ווסטברוק ובטח כעת שזו הקבוצה של ווסטברוק הוא די שנוא שם ע״י אחרים, הוא לא חוזר.
לא יעבור לוושינגטון. הוא כבר אמר אני חושב שאין לו שום עניין לשחק שם על אף שהוא מהאיזור. בכלל יש נטייה לייחס ששחקן בטוח רוצה לחזור לאיזור ממנו הוא בא. הרבה טוענים שיש שחקנים שנמנעים מזה כי יש יותר לחץ (אצל רוז לדעתי זה היה כך).
דורנט ימשיך בגולדן סטייט. הוא משחק בקבוצה היסטורית שמוסרת מסירות. למה לעזוב? הסיבה היחידה שאני יכול לחשוב זה המיסים הגועלים של קליפורניה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מאי 09, 2017 7:48 am 
Junior

Ketchup כתב:
מה עם פול ליוטה?

פול שחקן מעצבן ושנוא. ללא ספק אנדראצ'יבר. אבל גם חושב את עצמו. לא רואה שהוא מגיע ליוטה ולא רואה את יוטה לוקחים אותו במשכורת שהוא ירצה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מאי 09, 2017 11:14 am 
Sophomore

picknroll כתב:
Ketchup כתב:
מה עם פול ליוטה?

פול שחקן מעצבן ושנוא. ללא ספק אנדראצ'יבר. אבל גם חושב את עצמו. לא רואה שהוא מגיע ליוטה ולא רואה את יוטה לוקחים אותו במשכורת שהוא ירצה

אני לא רואה את זה בצורה כזאת שלילית. אבל אם הוא רוצה לזכות באליפות כשחקן מוביל אז מה האפשרויות שלו? מהמעט שראיתי גובר משווע לרכז טוב. היחידי שממש מפעיל אותו זה דיאו. רכז כמו פול יכול להפוך אותו לאיום התקפי ממש רציני. (עריכה: השמטתי את אותו).

נערך לאחרונה על ידי Ketchup בתאריך ג' מאי 09, 2017 1:27 pm, נערך 2 פעמים בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מאי 09, 2017 12:09 pm 
Senior

דוראנט יעבור לקליבלנד (ושנה אחר כך לברון יעבור לאוקלהומה והארדן לגולדן סטייט)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מאי 09, 2017 1:06 pm 
Junior

לא מבין את המשפט "במשכורת שהוא ירצה". יש רק משכורת אחת אפשרית לכריס פול.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מאי 09, 2017 1:10 pm 
Sophomore

Att כתב:
דוראנט לא יחזור לאוקלוהומה יותר. אני חושב שהוא ימשיך בג"ס, בייחוד אם יזכו באליפות. הדבר היחיד שיכול לערער את זה זו התנהגות לא נעימה ביותר של גרין מולו.

אני ממש לא בטוח בזה. גם על לברון בזמנו אמרו שאין שום סיכוי שהוא יחזור לקליבלנד ושנתיים אחרי הוא לקח אותם כל הדרך לטבעת.
אם תשאלו את ווסטברוק בשיחות סגורות, אני די בטוח שהוא ירצה שדוראנט יחזור. סטטיסטיקות אלוהיות הוא כבר הוכיח שהוא יכול לתת. האם זה יכול להוביל לאליפות? ודאי שלא. תוסיפו לכך שאולי גם גריפין ירצה לבוא ואז תהיינה קבוצה נוספת שתוכל למנוע גמר רביעי ברציפות של גולדן מול קליבלנד.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מאי 09, 2017 1:21 pm 
Sophomore

לברון חזר אחרי שמיצה את מיאמי שתי אליפויות מ4, וויד ובוש בנסיגה ולעומת זאת קליבלנד עם אירווינג וויגנס שיעבור בטרייד זאת הזדמנות טובה לחזור ולהצליח גם שם.
לדוראנט אין סיבה אחרי שנה רק לעזוב, אם לא יקחו ירצה להלחם וכן לקחת כי בטח אין קבוצה עם סיכוי טוב יותר, אם יקחו ירצו לנסות שושלת של אליפויות רצופות.
לא נראה שדוראנט אהב לשחק עם ווסברוק אז הוא לא ירצה לחזור אליו, ולא רואה טעם לעזוב לקבוצה אחרת ולהתחיל משהו חדש כשאתה אולי בקבוצה הכי טובה בהיסטוריה, הוא לא כל-כך דומיננטי כמו לברון ששולט בליגה ויכל לנסות לעבור קבוצה אחרת ולדעת שהוא מגיע לגמר, וגם אז כאמור לברון עזב רק אחרי כמה שנים כשמיצה ולא עונה אחת.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מאי 09, 2017 3:18 pm 
מנהל פורום

לא תהיה לג"ס בעיה להציע גם לדוראנט חוזה מקס' בהנחה שעוד מעט גם סטף יצטרך כזה (וקליי, ודריימונד)?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מאי 09, 2017 3:53 pm 
Junior

אין להם בעיה להציע השנה כי הם מחזיקים בזכויות עליהם והבעלים מוכנים לשלם מיסים.
כמו גם, הפיירול שלהם לעונה הבאה במצב די נוח. היחידים עם חוזים לעונה הבאה הם הרוקיז מהעונות האחרונות שמקבלים גרושים (לוני, מקאו, ג'ונס) וקליי ודריימונד שביחד מקבלים 35 מיליון לעונה, וחתומים לעוד שנתיים ושלוש בהתאמה.

הם די גמישים לשנתיים הבאות. חוזי מקסימום לסטפ ודוראנט, פלוס כמה גרושים לאיגי וליווינגסטון, מביאים אותם רק במעט לתוך המס. אם יצליחו לשכנע את שני הגדולים להוריד כמה מיליונים בודדים בשביל העתיד הם יכולים להימנע מהמס בשנתיים הקרובות.
ההנחה הזו, אם תגיע, אמורה להיות חשובה מאוד רק בעוד 4 שנים, כי החוזים של קליי ודריימונד כבר יכניסו אום למס בוודאות, ויש הגבלות קשות על קבוצה שמשלמת מס באופן חוזר שנה אחר שנה.
כלומר הווריורס (בהנחה שלא יפטרו משחקנים מובילים) בכל מקרה צפויים לשלם מס בעוד 3 שנים, אז רצוי מאוד שינסו להימנע מהמס בשנתיים הקרובות כדי לא להיות "עבריינית חוזרת" בעוד 3 ו4 שנים.

ועם כל זה - אני בטוח שבישיבות ההנהלה הם קונים את התרחיש בו הרביעייה ממשיכה בחמש השנים הקרובות לדרוס את המערב והם "ייאלצו" לשלם מקסימום לארבעת הגדולים ומיסים היסטוריים תוך הגבלות על הצוות המסייע שיוכלו להחתים.
אתה לא צריך יותר מוטרנים במינימום ורוקיז מהסיבוב השני כדי לתמוך ברביעייה כזו, ואתה לא מפסיד כסף כשאתה טופ 5 בספורט האמריקאי במרצ'נדייז, גם אם המיסים על החוזים מוכפלים ומשולשים.

5 או 10 זה פשוט מדי. אני בעד שרוני יעשה חישוב של ממוצע כלשהו פר עמדה ונמצא מספר מעניין להכפיל אותו בוא נגיד pi או e. אח"כ כדי להוסיף אלמנט אקראי נבקש ממוק לחשוב על מספר נגיד 36D או 350CC ונראה כבר מה יצא.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מאי 09, 2017 3:55 pm 
Senior

Chauncey כתב:
...
ההנחה הזו, אם תגיע, אמורה להיות חשובה מאוד רק בעוד 4 שנים, כי החוזים של קליי ודריימונד כבר יכניסו אום למס בוודאות, ויש הגבלות קשות על קבוצה שמשלמת מס באופן חוזר שנה אחר שנה. ....

למה הכוונה?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מאי 09, 2017 4:05 pm 
Hall of Famer

מי אמר שאיגודלה וליווינגסטון מוכנים להרוויח גרושים?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מאי 09, 2017 4:33 pm 
Junior

satriani כתב:

כי גם אם לא, הם ברי החלפה בקלות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מאי 09, 2017 5:01 pm 
Senior

לדעתי איגואדלה הוא אחד הגורמים להצלחה של הווריורס (ואגב, הם הפכו לקבוצת צמרת לאחר הגעתו). אולי לא רק בכדורסל נטו אלא גם בחדר הלבשה אבל הוא נראה לי סוג של מנהיג שקט.

בכל מקרה, אני לא חושב שהוא בר החלפה בקלות אבל גם אם כן, מי אמר לך שמי שיחליף אותו יסכים לשחק תמורת גרושים?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מאי 09, 2017 5:10 pm 
Junior

תומר כתב:
Chauncey כתב:
...
ההנחה הזו, אם תגיע, אמורה להיות חשובה מאוד רק בעוד 4 שנים, כי החוזים של קליי ודריימונד כבר יכניסו אום למס בוודאות, ויש הגבלות קשות על קבוצה שמשלמת מס באופן חוזר שנה אחר שנה. ....

למה הכוונה?

לא זוכר במדוייק ולא מצליח למצוא כרגע את החלקים הרלוונטיים, אבל בגדול ב-CBA האחרון (אגב, אמור להיות הסכם חדש בשנה-שנתיים הקרובות. אולי זה יעבוד לטובת הווריורס) השתנו החוקים בין היתר לכך שקבוצה שמשלמת מס במשך 3 מתוך 4 שנים משלמת מס כפול או משולש, ולא זכאית למיד-לבל-אקספשן או לשאר חריגות שמאפשרות לקבוצות מעל התקרה להחתים שחקנים.

לגבי איגי והגרושים, מה אומר לנו? רק העבר ומאות הוטרנים שהעדיפו לקחת פחות כסף בשביל יותר כיף/נוחות/קונטנדריות/ירקות. שנית, החוקים אמנם קשוחים מאוד, אבל אין צורך להיות תמימים. לבעלים של קבוצות NBA יש יועצים משפטיים מהטובים בארה"ב והם דואגים שהשחקנים שצריכים מקבלים השלמת הכנסה מפרסומות דרך שיתופי פעולה שלא משאירים עקבות או סיכוי להאשמות. בקיצור, הווריורס לא יאבדו את איגי בגלל 3 מיליון דולר יותר שבקבוצות אחרות יסכימו לשלם לו.

5 או 10 זה פשוט מדי. אני בעד שרוני יעשה חישוב של ממוצע כלשהו פר עמדה ונמצא מספר מעניין להכפיל אותו בוא נגיד pi או e. אח"כ כדי להוסיף אלמנט אקראי נבקש ממוק לחשוב על מספר נגיד 36D או 350CC ונראה כבר מה יצא.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מאי 09, 2017 5:20 pm 
Hall of Famer

שוויק1 כתב:
satriani כתב:

ברור. הליגה מלאה בוטרנים ששומרים מעולה,אתלטים שמסגולים לקלוע שלשה ולהיות MVP של סדרת גמר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מאי 09, 2017 5:22 pm 
Junior

Ketchup כתב:
picknroll כתב:
Ketchup כתב:
מה עם פול ליוטה?

אני לא רואה את זה בצורה כזאת שלילית. אבל אם הוא רוצה לזכות באליפות כשחקן מוביל אז מה האפשרויות שלו? מהמעט שראיתי גובר משווע לרכז טוב. היחידי שממש מפעיל אותו זה דיאו. רכז כמו פול יכול להפוך אותו לאיום התקפי ממש רציני. (עריכה: השמטתי את אותו).

יעבור לניקס. או למיאמי.

גובר דווקא מופעל לא מעט גם על ידי אינגלס וגם בפיקנרול עם היל או הייוורד

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מאי 09, 2017 5:32 pm 
Junior

satriani כתב:
שוויק1 כתב:
satriani כתב:

ברור. הליגה מלאה בוטרנים ששומרים מעולה,אתלטים שמסגולים לקלוע שלשה ולהיות MVP של סדרת גמר.

הכל יחסי. יחסית לליבה של הרביעיה, החשיבות של איגי נמוכה בהרבה. שחקן נפלא, נכון. אינטילגנטי, מוסר, שומר, אתלטי (לא כמו בעבר, אגב) קבוצתי והכל, גם נכון, אבל אנחנו לא דנים בשאלה הזאת בואקום, אלא במצב החוזים של הג"ס ביחס לשאיפה לשמור על הרביעיה המובילה.
יש המון שחקנים שיכולים לשמש בנישה הזו בלי נפילה משמעותית ברמה. בפעם האחרונה שבדקתי להיות MVP של סדרת גמר זה לא תכונה של שחקן (ולדעתי מעיד יותר על התפקוד של קארי באותה סדרת גמר).
שים למשל את סימונס של הספרס במקום איגי ואני לא חושב שעל זה ג"ס יפסידו.או דנג, או ווינסולו וכן הלאה. סמולים של D&3 זה לא מצרך מאוד נדיר וראינו איך שחקנים מוכנים לבוא לקונטנדרית גם בשכר נמוך יותר.
אני גם לא חושב שאיגי ירצה לעזוב. אחרי הנדודים בעונות שלפני נדמה לי שהוא מצא את הנישה שלו, והוא לא נראה לי כמו השחקן שירוץ אחרי עוד כמה מיליוני דולרים באיזה קבוצה בינונית.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מאי 09, 2017 5:36 pm 
Senior

לדעתי עם כל אחד מהשלושה במקום איגואדלה הקבוצה היתה יורדת ברמה ואפילו הייתי מעז לומר שלא במעט

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מאי 09, 2017 5:39 pm 
Hall of Famer

ברור שהוא פחות חשוב מהביג 4 כי הוא פחות טוב מהם.
אבל הוא 3 פותח ברוב הליגה והוא טוב פי 10 מסימונס.
הוא טוב מווינסלו ומדנג שלא שווה מקום בלייקרס, אז יהיה שווה כשחקן שישי באלופה?
3D זה קצת מושג משומש. לא כל אחד הוא באמת 3D. איגי הוא שומר אדיר. בין הבודדים שמפריעים ללברון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 117 הודעות ]  עבור לעמוד 1, 2, 3, 4, 5  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot], Google [Bot], rony, עמוס לב ו 17 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה