סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ב' ספטמבר 23, 2024 5:31 am

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 47 הודעות ]  עבור לעמוד 1, 2  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ג' מאי 16, 2017 5:50 pm 
מנהל פורום

בלוג: הצג בלוג (0)
בהמשך אני מקווה לכתוב יותר
אבל נראה זמן טוב לדבר על זה קצת
ברשותכם אדבר רק על הרמה בפוסט הפתיחה תרגישו חופשי לדבר על כל השאר ולא להצמד דווקא לפוסט הפתיחה
אם מישהו יכתוב כאן פוסט סיכום משוקע ונעים לקריאה אפתח עבורו ת'רד חדש ונפרד
רבים ובתוכם אני התלוננו על הרמה בליגה, לא זוכר עונה בעונות האחרנות שלא שמעתי תלונות על עוד התדרדרות רמה, לכן נראה לי נראה שמדובר בזיכרון סלקטיבי
ולא באמת על רמה שהולכת ויורדת ויורדת ולעולם לא עולה
שנוטה לזכור הייליטים ומשחקים גדולים ואז כשרואים עוד משחק ועוד משחק בעוד שבוע ועוד שבוע עם כל הדקות המתות והמשחקים הנשכחים נדמה כאילו הרמה יורדת
ומהעבר זוכרים לרוב את הטוב
ובכלל מה זה רמה נמוכה? יחסית למה? משחקים יפים ראינו לא מעט מחולון, מאילת ומנהריה בתקופות הטובות, גם גלבוע והרצליה שיחקו לא מעט משחקים שוטפים מהנים ומדוייקים
לא קרה שום דבר חיצוני שיצדיק ירידה ברמה, התקציבים הממוצעים דווקא עלו, קבוצות עניות כמו גלבוע הביאו שחקנים כמו גריפין שזה שחקן עם כישרון לNBA ליותר משחקן שולי. ג'ף אדריאן גם שחקן שדובר בו גדולות בNBA ונתן כאן כמה הצגות ולא פחות חשוב יציבות
יד על הלב, לא חושב שהרמה העונה הייתה נמוכה יותר משלוש העונות האחרונות בטח לא מהעונה האחרונה
עוד היילייט מהעונה זאת הבניה של חולון, תקציב לא בשמיים הרימו סגל מרשים שמשחק נהדר בקצב של פעם בשבוע, איך הוא היה משחק פעמיים בשבוע כשפעם בשבועיים צריכים לנסוע למשחקי חוץ רחוקים, זו כבר שאלה אחרת.

עוד אזכורי כבוד מהליגה הזו.
צ'ייס סיימון, זר שווה שידרוג
מילבורן, כנ"ל
אלטיט התקדם
זלמנסון התקדם
ג'ייק כהן הפתיע לטובה
ג'ון די נהיה שחקן מעניין גם לקבוצות העשירות יותר מחיפה
שמחון התחיל טוב ונחלש, אבל היו משחקים שהוא היה העוגן ההתקפי של קבוצה עםן ארבע זרים וזה מאוד יפה
אפיק ניסים מאוד הרשים עם היכולת לעלות מהספסל לתת אימפקט ולרדת, ממש ניצח משחקים
הלפרין, אמרו גמור..מסתבר שלא

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מאי 16, 2017 5:57 pm 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (6)
אפשר לחשוב שעד השנה ראינו רק היילייטים, לא ראינו משחקים בשנים קודמות.
ודאי שקרו דברים חיצוניים. התקציבים עלו, אבל התחרות על שחקנים הרבה יותר קשה כי התקציבים במקומות אחרים עולים גם כן, גם בארה"ב שכר השחקנים בעלייה והרבה שחקנים אמריקאים טובים מעדיפים להישאר בארה"ב אפילו בדי-ליג או ללכת יותר ויותר לשווקי כדורסל מתעוררים באסיה, שפעם לא היוו תחרות.
השחקנים הישראלים במצב גרוע, אני לא יכול לציין אפילו אחד שהוא ברמה אירופית סבירה.

ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את קרתגו ולבטל את חץ הפוזשן.

נערך לאחרונה על ידי ראי שעל הקיר בתאריך ג' מאי 16, 2017 5:58 pm, נערך פעם אחת בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מאי 16, 2017 5:57 pm 
מנהל פורום

אם נשים את הליגה הישראלית ביחס לאירופה
אז מכבי השיגה פחות או יותר אותו דבר
הפועל השיגה הרבה, הרבה יותר
ראשון נשרה שלב אחד לפני שהיא נשרה פעם קודמת, כשהמפעל התחזק משמעותית
נהריה הצטרפה ולא התבזתה כולל ניצחון בשלב הנוק אאוט על קבוצה עשירה ממנה בהרבה
הרצליה איכזבה
לדעתי זה יותר ממה שהכדורסל הישראלי השיג באירופה בעונה שעברה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מאי 16, 2017 5:58 pm 
מנהל פורום

ראי שעל הקיר כתב:
ודאי שקרו דברים חיצוניים. התקציבים עלו, אבל התחרות על שחקנים הרבה יותר קשה כי התקציבים במקומות אחרים עולים גם כן, וכי הרבה שחקנים אמריקאים טובים מעדיפים להישאר בארה"ב אפילו בדי-ליג או ללכת יותר ויותר לשווקי כדורסל מתעוררים באסיה, שפעם לא היוו תחרות.
השחקנים הישראלים במצב גרוע, אני לא יכול לציין אפילו אחד שהוא ברמה אירופית סבירה.

אז מה? אתה חושב שהליגה השנה ברמה יותר נמוכה מהעונה שעברה שבעונה שעברה הייתה ברמה יותר נמוכה מלפני עונתיים?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מאי 16, 2017 6:03 pm 
Hall of Famer

למה החלטת שגזיאנטפ (אני מניח שאליה התכוונת) הרבה יותר עשירה מנהריה?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מאי 16, 2017 6:05 pm 
Hall of Famer

uriel17 כתב:
ראי שעל הקיר כתב:
ודאי שקרו דברים חיצוניים. התקציבים עלו, אבל התחרות על שחקנים הרבה יותר קשה כי התקציבים במקומות אחרים עולים גם כן, וכי הרבה שחקנים אמריקאים טובים מעדיפים להישאר בארה"ב אפילו בדי-ליג או ללכת יותר ויותר לשווקי כדורסל מתעוררים באסיה, שפעם לא היוו תחרות.

אז מה? אתה חושב שהליגה השנה ברמה יותר נמוכה מהעונה שעברה שבעונה שעברה הייתה ברמה יותר נמוכה מלפני עונתיים?

אני חושב שבכלל בשנים האחרונות הליגה ברמה נמוכה. זה כבר לא ממש משנה אם זה אותו דבר או אם יש פלקטואציות לפה או לפה. אין פה שום מגמה שם שיפור. תחשוב למשל שברוב הליגה הספיקה למכבי יכולת פח כדי להוביל את הליגה ב-2-3 משחקים, והיא הייתה צריכה לרדת לתהומות המיץ של הזבל שהיא עכשיו כדי שזה ישתנה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מאי 16, 2017 6:55 pm 
מנהל פורום

את הסיסמאות האלה אני שומע כבר חמש שנים לפחות ברציפות בלי שום נתונים חיצוניים שתומכים
בלה בלה רמה נמוכה בלה בלה בושה בלה בלה וכו
זאת הרמה בישראל ובאירופה לא מאתמול, היא לא משתנה בתזוזות קלות
יש כדורסל ברמה הרבה יותר גבוה הוא לא משוחק באיזורי הזמן שלנו ולא ביבשת שלנו
וצריך להתאים את הציפיות והדיון

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מאי 16, 2017 7:04 pm 
Sophomore

ראי שעל הקיר כתב:
uriel17 כתב:
ראי שעל הקיר כתב:

אני חושב שבכלל בשנים האחרונות הליגה ברמה נמוכה. זה כבר לא ממש משנה אם זה אותו דבר או אם יש פלקטואציות לפה או לפה. אין פה שום מגמה שם שיפור. תחשוב למשל שברוב הליגה הספיקה למכבי יכולת פח כדי להוביל את הליגה ב-2-3 משחקים, והיא הייתה צריכה לרדת לתהומות המיץ של הזבל שהיא עכשיו כדי שזה ישתנה.

אני חושב שהסגנון בליגה פשוט שונה, וצריך להוסיף שמראש הקבוצות מוחלשות בכל מיני חוקים, קרית גת למשל הגיע עם זרים יחסית סבירים למאני טיים, אבל נתקעה עם הישראלים שבסופו של דבר קובעים את רמת הקבוצה בליגה.
בנוסף המחיר הגבוה מידי של ישראלים פוגע בתקציב הזרים.

עדיין במצב הנתון אפשר לראות שגם שחקנים טובים ברמה האירופאית מתקשים כאן.
זה לא רק ג'נטילה שיש לו עונה גרועה אמנם, אבל עובדתית הוא לא מגיע ומפרפר את הליגה בחצי כוח, וגם הזרים של מכבי ת"א לא חוגגים כאן.

מצד שני אני זוכר עונות של 5 זרים בלי חוק רוסי, אם ישראלים לכאורה איכותיים יותר בליגה.
ורמת הכדורסל במשחק ממוצע היתה גרועה לא פחות.

בנוגע לרמת הקבוצות בטורניר האירופאים (פרטי להפועל ירושלים ומכבי ת"א) שלוש הקבוצות התחילו את העונה לא משהו, נהריה וראשון לציון התארגנו מאוחר ועדיין השיגו הצלחה יחסית.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מאי 16, 2017 7:13 pm 
Sophomore

לדעתי גם הרוש מיצב את עצמו כאחד הישראלים הבכירים בליגה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מאי 16, 2017 8:47 pm 
Freshman

המדד שלי הוא פשוט, ביורוליג היו כל שבוע כמה משחקים שנהנתי לצפות בהם בלי שיש לי עניין בקבוצה מסוימת .
בליגה לא. אם לא שזאת קבוצה שאני אוהד (או קבוצה שאני אוהד את ההפסדים שלה) לא מצאתי עניין לצפות. כשערוץ חמש כפה עלי לראות במסגרת המקפצה של ערב הכדורסל, זה היה משעמם להחריד.

אפילו בפליאוף לא נראה לי שאתיישב לצפות בחולון - ראשל''צ או באילת חיפה. רמה נמוכה ושחקנים בינונים .

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מאי 17, 2017 8:49 am 
Hall of Famer

מבט על הצופים מגלה נתונים עגומים.
נתוני צופים במגרשים יש באתר הליגה משנת 2013, ולראשונה יש קיטון ברמת הצופים (לעומת השנה שעברה).
אז אנחנו לפני הפלייאוף, אבל ירושלים לא תשלים ירידה ממוצעת של כמעט 700 (!!) צופים ב2-3 משחקי פלייאוף נגד נהריה.
ומכבי לא תכסה פער של כמעט 500 במשחקי פליאוף נגד הרצליה (יותר סיכוי שהנתונים שלה ימשכו את הממוצע למטה).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מאי 17, 2017 8:53 am 
Hall of Famer

הסיבה היא פשוטה - תנופת המתקנים החדשים נפסקה... הנובלטי דעך, ועכשיו צריך להביא צופים באמצעות, אשכרה, לשחק כדורסל...
בשנים הקודמות הנתונים עוותו כלפי מעלה, כי שלוש קבוצות עם קהל גדול קיבלו מתקנים גדולים וחדישים והנתונים הושוו מול המתקנים הישנים שלהן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מאי 17, 2017 12:18 pm 
Hall of Famer

תכלס יש באירופה רק 3 ליגות ברמה גבוהה.ממוצע הצופים בישראל יחסית לשארהליגותבאירופה הוא סבירפלוס.

5 העונה שלי לפי חוקרוסי
הנרי
הרוש
בל
משעור
הולוואי

5 שנייה

וארגס
דילבתורמאו
מנקו
מילבורן
אדריאן

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מאי 21, 2017 12:32 pm 
Hall of Famer

ערן כתב:

לדעתי הוא חייב להיות בסגל הסופי של הנבחרת.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מאי 21, 2017 12:46 pm 
Junior

RREEDDTT. כתב:
ערן כתב:

עם כל הכבוד להרוש, אם לא הפועל חולון ספק אם יש לו מקום בליגת העל. באילת תחת שני מאמנים שונים הוא היה במעמד של אלון ספיר.
בחולון יש אוירה מיוחדת ומאמן כמו דן שמיר שיש לו פטיש אליו ולפעמים זה מצליח והוא עשה שיפור בכמה דברים אבל נבחרת ? ממש לא בכיוון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מאי 21, 2017 1:29 pm 
מנהל פורום

ציונים לקבוצות, התעלמות מאירופה, רק תקציב והתנהלות ביחס לצפיות
1. חולון: ציון 9 הרבה מעל הציפיות, התקציב הכי נמוך אי פעם של קבוצה שסיימה מקום ראשון. לא קיבלה עשר בגלל כמה משחקים של חישכון וזה שלא מצאה שחקן יותר טוב מטיילר
2. אילת: 8.5 המינוסים, החלפות רבות של שחקנים, פתיחה רעה של הליגה, אולם מחורבן ומעט אוהדים. הפלוסים. כדורסל לא רע בכלל, גם קבוצתי וגם מיקסום של יכולת אישית וכמובן שיפור יכולת לקראת המאני טיים.
3. הפועל ירושלים. 5. ניצלה מציון נמוך יותר בגלל שעמדה בלחץ של 5 המשחקים האחרונים וגם בגלל שהמשיכה לעשות שינויים בסגל כדי להשתפר. כדורסל משעמם, שבלוני, השלם קטן מסך חלקיו. ניצול או יותר נכון חוסר ניצול של אמרה סטודומאייר, אף שחקן חוץ מג'רלס וקצת קינזי לא התקדם בקבוצה ולא נהיה שחקן יותר טוב.
4. מכבי. 0 כל טעות אפשרית עשתה, הקפידה להכנס לכל בור שעמד בדרכה ואם הבור לא עמד בדרכה אז היא סטתה מהדרך בשביל להכנס אליו. בושה מזוקקת
5. הרצליה. 9 יופי של עונה, לפחות שלושה שחקנים התקדמו שם, הקהילה התחברה יותר מתמיד, בחירת זרים נהדרת במגבלות התקציב, השיחוק של אדריאן יכנס להיסטורה. כדורסל שוטף מרווח, עם משחק פנים בלי להתבייש לזרוק שלשות, רואים שהשחקנים נהנים להיות ביחד. יחד עם חולון הקבוצה הכי מוצלחת העונה
6. נהריה: 7. אהבתי את הגישה בתחילת העונה, הלכו על שמות גדולים יחסית לביצה המקומית שולדי, גייטס, השאירו את בראון נתנו צ'אנס לפרוספקטים כמו טיג ופאוסט. סבלה מבעיות של אופי, ורכז חלש מאוד. עשתה את התיקונים תוך כדי תנועה, קיצ'ן במקום טיג, גייטס החוצה, הגיבה נכון לפציעה של בראון. הכישלון העיקרי, יותר מידי שחקנים לא תורמים בהגנה, קבוצה רכה שאיבדה עשתנות יותר מידי פעמים בדקות ובמשחקים חשובים.
7. ראשון: 6 כישלון לשמור על הסגל אחרי עונת אליפות, כשאף שחקן לא ממש הלך לשחק אצל אריה יורוליג. עם הערכות כלכלית נכונה ומערכת שיווק טובה יותר היא הייתה יכולה לשמור על האסים שלה, מונרו והמעופף השני. אחר כך התחיל הכישלון בניהול הסגל הקצר בין שני המפעלים ותגובות לא טובות לפציעות קריטיות. החלפת מאמנים שיפרה מאוד את המשחק של הקבוצה, אולי לא במאזן אבל בטח באיכות המשחק.
8. חיפה. 6.5 קבוצה מעניינת שמאוד קשה לשחק מולה. ערב הפציעה של גרייבס חיפה הייתה חזק במאבק על הביתיות בפלייאוף. נכשלה בבניית תרגילי התקפה לסגל שלה, התגובה שלה לפציעות הסריחה מקמצנות
9. גלבוע. 8.5 אחת הקבוצות שהיה הכי כיף לראות העונה כשהם שיחקו טוב, הם פשוט עשו את זה באופן שהיה כיף לראות. שחקנים עשו את הצעד קדימה ושלושה זרים היו בינגו מארץ הבינגו. חוסר מזל, חוסר ניסיון וקצת חוסר כבוד משופטים שמו אותה מחוץ לפלייאוף
10. הפועל תל אביב. 4. ניהול מזעזע של הפציעות במיוחד של לימונד. בניית סגל מזעזעת, שני שחקנים שאמורים להתאזרח רק שלא ברור מתי ומה יקרה כאשר יהיו אזרחים. ניהול שכונתי לגמרי. תגובות היסטריות וילדותיות לפציעות ואירועים אחרים במהלך העונה. אם יורשה לי. מאז שאורי נפטר לקבוצה הזאת אין ראש. רק בטן
11. אשדוד. 7.5 הרבה משחקים טובים, התקפה נהדרת, חילופי זרים טובים, אם כי מאוחרים. שיפרה את המעמד של הקבוצה אצל הקהיליה שלה. מאמן נולד.
12. קרית גת. 5. סגל ישראלי חלש מידי, וזרים לא מובילים באופי שלהם. מעט מאוד חיבור לקהילה. קבוצה בואקום. הם צריכים לרדת ליגה לעבוד על התשתיות. נוער, ילדים, פעילות בקהילה וכשהאולם יהיה גמור לנסות לחזור לליגת העל. דקה לא לפני זה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מאי 21, 2017 1:56 pm 
Freshman

חולון ואילת: נהנו בעיקר מחולשה של הפועל ומכבי. קבוצה עם מאזן של 11 הפסדים הייתה מקבלת ב10 השנים האחרונות מקום שלישי לכל היותר (בדקתי). באופן כללי שניהם לא קבוצות מרשימות במיוחד .(לא קרובות למשל לחולון, חיפה וירושלים של האליפות). קבוצות עם 66% הצלחה לא יכולות לקבל יותר מציון 8.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מאי 21, 2017 2:23 pm 
Senior

אני מניח שהכל פונקציה של תקציבים.
אם אני מתרשם נכון, הציון פה הוא על מיצוי הפוטנציאל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מאי 21, 2017 2:28 pm 
מנהל פורום

בדיוק, תומר, ניצול תקציב וניהול משברים כמו עזיבת בעלים, ופציעות
הקבוצה של חולון 2008 הייתה קבוצה עתירת תקציב

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מאי 21, 2017 3:52 pm 
Junior

תומר גינת הפועל ת"א ואור לאומי (הרצליה ובשנה הבאה הפועל) הם הצעירים המצטיינים בעונתם הראשונה בליגה.

"... רבים הצבעים עמך אדוני, תכלת פרשת על פני השמים, ולאמא שלי חומות העיניים, ירוק לעלה ולורד ורד, או לבן או אדום ועוד יש ועוד! רבים הצבעים עמך אדוני יפים ומרובים! ולמה בראת לך ילדים צהובים, אדוני, צהובים?..."

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מאי 21, 2017 3:56 pm 
Hall of Famer

לא מן הנמנע שאור לאומי יהיה בשנה הבאה בהפועל ת"א - בדיוק כפי שהיה השנה בהפועל ת"א ...

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מאי 21, 2017 4:44 pm 
Junior

shmueliki כתב:
לא מן הנמנע שאור לאומי יהיה בשנה הבאה בהפועל ת"א - בדיוק כפי שהיה השנה בהפועל ת"א ...

אור חתום אצלנו ל-4 שנים, החל משנה שעברה. היות שהיה את צוף, הוא הושאל להרצליה. לאומי ישחק בהפועל בשנה הבאה. נקווה שמחלת הנשיקה שלקה בה, לא תפגע בו יותר מדי

"... רבים הצבעים עמך אדוני, תכלת פרשת על פני השמים, ולאמא שלי חומות העיניים, ירוק לעלה ולורד ורד, או לבן או אדום ועוד יש ועוד! רבים הצבעים עמך אדוני יפים ומרובים! ולמה בראת לך ילדים צהובים, אדוני, צהובים?..."

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מאי 21, 2017 4:52 pm 
Hall of Famer

תומר גינת אני מבין. גם אין לו ממש מתחרים - בסיבוב הראשון נמרוד לוי היה מתחרה שלו, אבל בהמשך לוי שקע בראשון ואחר כך במכבי.
לאומי? עד הזמן האחרון בעיקר התייבש על הספסל. נחמד שנתן כמה משחקים טובים אבל הוא לא מתחרה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מאי 21, 2017 5:48 pm 
Hall of Famer

Red Sumo1 כתב:
אור חתום אצלנו ל-4 שנים, החל משנה שעברה. היות שהיה את צוף, הוא הושאל להרצליה. לאומי ישחק בהפועל בשנה הבאה. נקווה שמחלת הנשיקה שלקה בה, לא תפגע בו יותר מדי

ובשנה הבאה לא יהיה את צוף ?
לימונד , בלאט וגינת סוגרים לבדם פחות או יותר 80 דקות לישראלים , ואני כבר לא מדבר על בנקס ונאור ...

נכון שהשחקן עם חוזה חתום , אבל לא מן הנמנע שהוא יבקש להמשיך בהרצליה בתור ישראלי משמעותי ( אולי אף חמישייה ) , ולא כשחקן שולי בהפועל ת"א .

ראי שעל הקיר כתב:
לאומי? עד הזמן האחרון בעיקר התייבש על הספסל. נחמד שנתן כמה משחקים טובים אבל הוא לא מתחרה.

לאומי ממש לא התייבש על הספסל .
למעשה מאז המחזור ה-12 הוא מקבל כמות דו ספרתית של דקות בכל מחזור ( פרט למשחק בודד ) , וכזכור לי גם באירופה קיבל קרדיט פה ושם .
בסוף זה שחקן בן 20 שקיבל 20 דקות ממוצע למשחק - לא שכיח במקומותנו ...

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מאי 21, 2017 5:53 pm 
Sophomore

לאומית כתב:
RREEDDTT. כתב:
ערן כתב:

עם כל הכבוד להרוש, אם לא הפועל חולון ספק אם יש לו מקום בליגת העל. באילת תחת שני מאמנים שונים הוא היה במעמד של אלון ספיר.
בחולון יש אוירה מיוחדת ומאמן כמו דן שמיר שיש לו פטיש אליו ולפעמים זה מצליח והוא עשה שיפור בכמה דברים אבל נבחרת ? ממש לא בכיוון.

שטויות במיץ עגבניות, שחקנים של קבוצה אחת הם נדירים. זה שהוא לא הסתדר באילת לא עושה את הרוש שחקן חולון בלבד לנצח נצחים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 47 הודעות ]  עבור לעמוד 1, 2  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot] ו 19 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה