סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו א' ספטמבר 22, 2024 2:30 am

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 353 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 15  הבא

מי לוקח
מכבי ב-3 17%  17%  [ 8 ]
מכבי ב-4 27%  27%  [ 13 ]
מכבי ב-5 13%  13%  [ 6 ]
הרצליה ב-5 4%  4%  [ 2 ]
הרצליה ב-4 38%  38%  [ 18 ]
הרצליה ב-3 2%  2%  [ 1 ]
סך הכל הצבעות : 48
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ד' מאי 17, 2017 3:09 pm 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (6)
rony כתב:
ראי שעל הקיר כתב:
הייתי אומר שמקל קצת הצליח בלי תלות במכבי... כנ"ל אליהו ופניני.
ולגבי האחרים לא הבנתי - הם יכלו להצליח רק במכבי? זה לא בדיוק ההפך מהטיעון המגוחך שעולה פה - שכדורסלן ישראלי יכול להצליח בכל מקום, ורק במכבי הוא ייקבר חי?

הנקודה שלי באמת לא כ"כ מסובכת, הוא טען שאם משעור ילך למכבי הוא יעשה את טעות חייו, כל אלו שציינתי גם הלכו למכבי, ובגיל צעיר יותר ממנו, האם מישהו מהם עשה את טעות חייו כשהלך למכבי?

ההודעה שלי לא כוונה אליך.

ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את קרתגו ולבטל את חץ הפוזשן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מאי 17, 2017 3:18 pm 
הנביא הרשמי של הפורום
סמל אישי של המשתמש

בלוג: הצג בלוג (0)
עמוס לב כתב:
בעבר כשיצאה הודעה על כך שהפועל ירושלים מתעניינת בשחקן יריב שלה, אני העליתי תמיהה בפורום איך זה כשמקרה כזה קורה עם מכבי כולם מזדעזעים ואילו במקרה של ירושלים אין תגובה. אז ידעו אושיות פה בפורום לספר לי ש -
1. זה כולה ברווז עיתונאי, אין מה להתעסק עם זה.
2. גם כשיש ידיעות דומות על מכבי, זה כבר לא מעניין אף אחד.

אז וואלה, הנה תגובות למקרה דומה, ממש התעלמות וחוסר עניין. הקטע הכי מצחיק זה שמכבי קבוצה מאוסה ועופר האדום "נדהם" וכל זה בידיעה שמספרת שלשחקן פנו גם מכבי וגם ירושלים, פשוט מכבי מובילה במירוץ להחתימו. אכן אין פה שום צביעות בנוגע למכבי.

גם ירושלים קבוצה מאוסה, לא פחות ואולי יותר ממכבי (יש אוהדים של ירושלים, אולי לא כאן, שאומרים את זה בעצמם)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מאי 17, 2017 3:32 pm 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (6)
תשובה ציונית הולמת בעוד 5... 4... 3...

ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את קרתגו ולבטל את חץ הפוזשן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מאי 17, 2017 3:38 pm 
Junior

ובתגובה לעמוס

ומה בדיוק היו התגובות עכשיו? לא ראיתי פה איזה זעזוע ויותר משניים שלושה מגיבים, ולעומת זאת כאשר לפני כמה שבועות עלה העניין של דיברתולומיאו היו כמה תגובות. לא חושב שהתגבות עכשיו כשעלה השם של משעור היו מאוד שונות מאלה שהיו כאשר הזכירו את ברתולומיאו.

עם זאת, אני תוהה האם זה מקרי שהאפשרות ששחקן כלשהו יחתום במכבי עולה דווקא לפני שאותו שחקן אמור לשחק נגד מכבי. כל מי שקצת מכיר את ההיסטוריה של מכבי יודע שזה כבר קרה בעבר יותר מפעם אחת או פעמיים. נדמה לי שבתחום הזה לפחות ההיסטוריה של הפועל קצת פחות מרשימה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מאי 17, 2017 6:05 pm 
Hall of Famer

ההיסטוריה של ירושלים קצת פחות מרשימה, אבל למשל בעבר לפני סדרה מול הגליל היו ידיעות על התעניינות בלמונט ג'ונס ודמטריוס אלכסנדר. והיו מקרים אחרים. אני מניח שרוב המקרים הם סתם ברווזים של עיתונאים שעושים אחד ועוד אחד על שחקן שיכול להתקדם ואחת הגדולות של הכדורסל הישראלי. אבל ככה צריך בדיוק להתייחס לכך, כברווז.
בכל מקרה, גם אם בנושא הזה, שעוד לא הספיק להתפתח כמובן לפני ההודעה שלי, כבר היו התייחסויות למכבי, כמו קבוצה מאוסה, או עופר האדום שטרח להעלות את הידיעה וברור למה. משום מה זה שגם הפועל ירושלים ניסתה את מזלה, לפי הידיעה כמובן, אבל מכבי מקדימה אותה לא מעניין אף אחד.

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מאי 17, 2017 6:28 pm 
Sophomore

לא מבין איך אנשים מקבלים ידיעה כזו בשוויון נפש. יש שתי אופציות, או שמכבי ת"א עושים תרגיל מסריח להרצליה, או שיש כאן ברווז עיתונאי מסיבה מסוימת לא ברורה. שתי האפשרויות גורמות לי לרצות להקיא.
זה שהחלו להתפרסם ידיעות כאלה בדיוק על ירושלים, לא אמור לגרום לאנשים להפוך לאדישים לעניין. אבל זו דרכה של תודעה ציבורית אני מניח, אם עולה עוולה שכבר דיברו עליה וטחנו אותה 200 פעם, אנשים נוטים לחשוב שזה בסדר כי "כולם עושים את זה", או אומרים לאנשים להתגבר ולהמשיך הלאה.
אין שום סיבה הגיונית וסבירה שיתפרסמו ידיעות כאלה בתקשורת. לא אם זה מצד סוכן, לא אם זה מצד עיתונאי שאומר אמת (אז הקבוצה צריכה לחטוף את האש), ובטח לא אם זה מצד עיתונאי שמשקר (אז אותו עיתונאי צריך לסיים עבודתו לאלתר).
ממש מעצבן אותי שאנשים שלא אכפת להם מסיבותיהם, חושבים שלכולם לא צריך להיות אכפת.
זה שאתם עובדים או גרים ברפת לא אומר שקקי הפסיק להיות מסריח.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מאי 17, 2017 6:46 pm 
Hall of Famer

זהו, שגם אתה בוחר להתייחס לחלק אחד מהידיעה, החלק שמיוחס למכבי. לא מכבי עושים תרגיל מסריח להרצליה, אלא מתנהל מאבק בין שתי הקבוצות הללו על שירותיו של משעור, לפחות על פי הידיעה.

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מאי 17, 2017 6:48 pm 
Junior

אהדת כדורסל זה עניין סימבולי. אני מתייחס למכבי כאל הרשע המוחלט לא בגלל שאני חושב שהם באמת כאלה, אלא בגלל שזה חלק מהכיף של המשחק. לשמחתי, יצא שהקבוצה שלה אני מייחס רשעות מוחלטת באמת הרבה יותר מנוולת מהממוצע.

ברור לי שהנהלות הפועל לדורותיהן לא בחלו בטריקים מלוכלכים כשהיה אפשר ושהן גם יעשו את זה בעתיד. בסוגייה הספציפית של פנייה לשחקנים תחת חוזה ובעיקר של הפרחת כותרות כאלה ערב משחקים מכריעים, הפועל ירושלים לא מתקרבת לקרסוליים של מכבי, אבל מי שחושב כמו אדום88 שהפועל הם באמת הטובים ומכבי באמת הרעים משעשע אותי לא פחות ממי שחושב שאין בזה טעם לפגם כי העונה אליפות לא שווה יורוליג....

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מאי 17, 2017 6:53 pm 
Sophomore

עמוס לב כתב:
זהו, שגם אתה בוחר להתייחס לחלק אחד מהידיעה, החלק שמיוחס למכבי. לא מכבי עושים תרגיל מסריח להרצליה, אלא מתנהל מאבק בין שתי הקבוצות הללו על שירותיו של משעור, לפחות על פי הידיעה.

אתה צודק, הניסוח שלי היה לא מדויק, וכל קבוצה, לא משנה אם שמה מכבי, ירושלים, או הרצליה, שתנסה לעשות מהלך כזה, מבחינתי צריכה לחטוף את האש. אין לי שנאה מיוחדת למכבי, דווקא לירושלים יש לי רגשי איבה חזקים יותר כאוהד חולון. עם זאת, אני משתדל להשאר אובייקטיבי, ובנושאים כאלה אני מאוד לא רוצה לעשות איפה ואיפה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מאי 17, 2017 7:02 pm 
Junior

עמוס לב כתב:

אבל גם אם מתנהל מאבק לגיטימי, לפי מיטב הבנתי, משעור בשלב זה הוא שחקן תחת חוזה ולכן אסור לפי התקנון לנהל איתו משא ומתן מכל סוג שהוא. להרצליה לעומת זאת מותר לנהל איתו משא ומתן ולהציע לו מה שהיא רוצה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מאי 17, 2017 7:07 pm 
מנהל פורום

אני חושב שהדיון הזה מערבב המון סיטואציות, חלקן כשרות, חלקן כשרות פחות וחלקן שחיתות מובהקת
הייתי מסווג לארבע קטגוריות
קטגוריה 1, שוחד + חוזה סמוי
מקרה צ'ורה למשל הוא סמן קיצוני שמסמן את השחיתות המובהקת (אלא אם כן בוחרים להאמין לשימון) אתה מעניק טובת הנאה לשחקן שמשחק נגדך ערב משחק על אליפות ובנוסף מבטיח את עתידו.
אם יורשה לי ספקולציה. לשם הפועל ירושלים מעולם לא הגיעה וכנראה לא תגיע

קטגוריה 2 חוזה מובטח לעונה הבאה
מקרה ברק פלג אם להאמין לראי שראה את זה בעיתונות..אני לא ראיתי אבל מאמין לו.. ששיחק עם חוזה בהפועל לעונה הבאה נגדה בפליי אוף.

קטגוריה 3 התעניינות בשחקן עם הצעה עקרונית
על גבול הלגיטימי, אין סיבה שמכבי יהיו בפיגור אחרי הקבוצות האחרות ביקום במרדף אחרי שחקן נחשק רק בגלל שהוא כרגע משחק נגדם

קטגוריה 4. הפצעת שמועות על התעניינות, כולל טלפון לא מחייב לסוכן
לגטימי, מלחמה פסיכולוגית, תמודדו

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מאי 17, 2017 7:21 pm 
Hall of Famer

מנחם כתב:
עמוס לב כתב:

אבל גם אם מתנהל מאבק לגיטימי, לפי מיטב הבנתי, משעור בשלב זה הוא שחקן תחת חוזה ולכן אסור לפי התקנון לנהל איתו משא ומתן מכל סוג שהוא. להרצליה לעומת זאת מותר לנהל איתו משא ומתן ולהציע לו מה שהיא רוצה.

מנחם, אני מצטט מהידיעה -
"משעור מחזיק בחוזה לעונה נוספת בקבוצה מהשרון, אך לשני הצדדים יש אופציית יציאה. מכבי ת"א מעוניינת לצרפו כדי לחזק את הסגל הישראלי שלה ולהרצליה אפשרות להשוות את הסכומים, אך אין באפשרותה להתמודד עם ההצעה של מחזיקת הגביע. גם הפועל ירושלים בתמונה, אבל ככל הנראה השחקן ילבש צהוב בעונה הבאה."

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מאי 17, 2017 8:18 pm 
Sophomore

מזרחי בראיונות ביממה האחרונה "מצפה" להיכל מלא נגד הרצליה. איפה הוא חי? הוא לא מבין שהקהל מוחה? למה שהקהל יגיע? כי החליפו עוד מאמן בינוני באחר שהוא בינוני? כי הוא נוזף בקהל שאין לו זכות להתערב? כי הוא טוען שהם לא עשו טעויות ושהבעיה העירית היתה פציעות?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מאי 17, 2017 8:45 pm 
Junior

עמוס לב כתב:
מנחם כתב:
עמוס לב כתב:

מנחם, אני מצטט מהידיעה -
"משעור מחזיק בחוזה לעונה נוספת בקבוצה מהשרון, אך לשני הצדדים יש אופציית יציאה. מכבי ת"א מעוניינת לצרפו כדי לחזק את הסגל הישראלי שלה ולהרצליה אפשרות להשוות את הסכומים, אך אין באפשרותה להתמודד עם ההצעה של מחזיקת הגביע. גם הפועל ירושלים בתמונה, אבל ככל הנראה השחקן ילבש צהוב בעונה הבאה."

ואיפה בדיוק הזכרתי את מכבי או את הפועל בתגובה שלי? כתבתי שרק להרצליה מותר לנהל איתו משא ומתן. כל קבוצה אחרת שמנהלת איתו משא ומתן בין אם זו הפועל, מכבי או קבוצה אחרת עוברת על התקנון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מאי 17, 2017 9:54 pm 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

זו באמת עבירה על התקנון להתעניין בשחקן שיש לו אופציה להשתחרר מחוזהו בעונה הבאה? - אני שואל כי לא קראתי את התקנון.
במנש למשל יש תמיד ידיעות על שחקנים שעשויים לעבור לקבוצה אחרת (גם אם יש להם חוזה), אני לא סגור על מה היחס שם לגבי מגעים אמיתיים, אבל גם פה אנחנו לא יודעים אם החלו מגעים בין הצדדים (פנייה לסוכן) או שזהו קליקבייט שמטרתו להראות לקהל של מכבי שהם רוצים להשתפר בעונה הבאה ע"י רכישת הmvp של הליגה.

מה שצריך לשנות בשורה התחתונה הוא האם משעור, במידה וישתתף בסדרת הפלייאוף, יתן הופעות דומות למה שנתן בעונה הרגילה או כמו במקרה צ׳ורה, יסריח את הפרקט.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מאי 17, 2017 10:22 pm 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

ראיתי עכשיו בחמישיות את הראיון עם מיקי גורקה. נראה ונשמע כמו אחלה בנאדם. פיני גרשון לא הפסיק לתת לו עצות איך לנצח את מכבי ונשמע כמו מישהו שממש צריך כסף (שאל את גורקה אם יש לו מענק אליפות ומיקי השיב שלא אבל לא אכפת לו כי אם יזכה באליפות הוא יתן לפיני מענק בעצמו. פרנקו הזדעק שכדאי לו להיזהר ופיני ביקש מצוות ההפקה להקליט את הדברים...)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מאי 17, 2017 10:29 pm 
Junior

כצפוי, סוף היום הגיע, והאתר המפוקפק משהו (ספורט1) נותר היחידי שפירסם את הכתבה על משעור.

בקיצור - קליק בייט / הזמנה של הסוכן שלו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מאי 17, 2017 10:42 pm 
Junior

sir charles כתב:
זו באמת עבירה על התקנון להתעניין בשחקן שיש לו אופציה להשתחרר מחוזהו בעונה הבאה? - אני שואל כי לא קראתי את התקנון.
במנש למשל יש תמיד ידיעות על שחקנים שעשויים לעבור לקבוצה אחרת (גם אם יש להם חוזה), אני לא סגור על מה היחס שם לגבי מגעים אמיתיים, אבל גם פה אנחנו לא יודעים אם החלו מגעים בין הצדדים (פנייה לסוכן) או שזהו קליקבייט שמטרתו להראות לקהל של מכבי שהם רוצים להשתפר בעונה הבאה ע"י רכישת הmvp של הליגה.

מה שצריך לשנות בשורה התחתונה הוא האם משעור, במידה וישתתף בסדרת הפלייאוף, יתן הופעות דומות למה שנתן בעונה הרגילה או כמו במקרה צ׳ורה, יסריח את הפרקט.

סעיף 17 בתקנון של איגוד הכדורסל:

1. שחקן הקשור בהסכם עם קבוצה אינו רשאי לנהל משא ומתן עם קבוצה אחרת, להעברתו לקבוצה האחרת לפני תום תקופת ההסכם. בכל מקרה, משא ומתן כאמור לא יתנהל בטרם הסתיימו משחקי הקבוצה בליגה בה היא משתתפת באותה עונה.
2. קבוצה אינה רשאית לנהל משא ומתן להעברת שחקן לשורותיה עם שחקן בהסכם עם קבוצה אחרת. בכל מקרה, משא ומתן כאמור לא יתנהל בטרם הסתיימו משחקי הקבוצה בליגה בה היא משתתפת באותה עונה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מאי 17, 2017 11:23 pm 
מנהל פורום

בלוג: הצג בלוג (14)
עמוס לב כתב:
ההיסטוריה של ירושלים קצת פחות מרשימה, אבל למשל בעבר לפני סדרה מול הגליל היו ידיעות על התעניינות בלמונט ג'ונס ודמטריוס אלכסנדר.

זה פשוט לא נכון. אתה מערבב בין העובדה שהפועל החתימה את ג'ונס ואלכסנדר ובין הפירסום (שהיה, והוכחש על ידי כל הצדדים כולל השחקן) שהפועל יצרה קשר עם יואב ספר במהלך הסידרה.

לא שיש מה להגן על הפועל בעניין הזה, אבל גם לא צריך לצאת יאיר לפיד ולגנות את כל הצדדים תוך שממעיטים מצד אחד ומנפחים צד אחר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מאי 18, 2017 11:00 am 
Hall of Famer

uriel17 כתב:
אני חושב שהדיון הזה מערבב המון סיטואציות, חלקן כשרות, חלקן כשרות פחות וחלקן שחיתות מובהקת
הייתי מסווג לארבע קטגוריות
קטגוריה 1, שוחד + חוזה סמוי
מקרה צ'ורה למשל הוא סמן קיצוני שמסמן את השחיתות המובהקת (אלא אם כן בוחרים להאמין לשימון) אתה מעניק טובת הנאה לשחקן שמשחק נגדך ערב משחק על אליפות ובנוסף מבטיח את עתידו.
אם יורשה לי ספקולציה. לשם הפועל ירושלים מעולם לא הגיעה וכנראה לא תגיע
ו

השאלה אם זה בכלל זה מה שהיה שם. אני לא אופתע בכלל אם מה שהלך בפגישה ההיא קשור בין היתר לבנק בכלל....

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מאי 18, 2017 11:56 am 
מנהל פורום

הסיפור הנפוץ במסדורנות שפנאן פדה עבור צ'ורה סכום כסף גדול שהושקע בבנק של פאנן בריבית גבוה במיוחד
מניח שכל שןופט סביר בהתחשב בעיתוי היה קובע שוחד

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מאי 18, 2017 12:50 pm 
Hall of Famer

בסוף משעור ישחק בירושלים.........
נחזור לסדרה.הרצליה לדעתי הולכת לנסות לטחון את מכבי בצבע במיוחד שאייברסון יחמיץ את 2 המשחקים הראשונים לפחות.מילר ראד ואלכסנדר אס הם3 שחקנים עם אינטלגנצית משחק נמוכה ושחקני הגנה גרועים ומול הקו הקדמי הטוב בליגה הם יתקשו מאוד.

נערך לאחרונה על ידי RREEDDTT. בתאריך ה' מאי 18, 2017 1:41 pm, נערך פעם אחת בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מאי 18, 2017 1:19 pm 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

RREEDDTT. כתב:
נחזור לסדרה.הרצליה לדעתי הולכת לנסות לטחון את מכבי בצבע במיוחד שאייברסון יחמיץ את 2 המשחקים הראשונים לפחות.מילר ראד ותומאס הם3 שחקנים עם אינטלגנצית משחק נמוכה ושחקני הגנה גרועים ומול הקו הקדמי הטוב בליגה הם יתקשו מאוד.

דיון?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מאי 18, 2017 1:41 pm 
Hall of Famer

sir charles כתב:
RREEDDTT. כתב:
נחזור לסדרה.הרצליה לדעתי הולכת לנסות לטחון את מכבי בצבע במיוחד שאייברסון יחמיץ את 2 המשחקים הראשונים לפחות.מילר ראד ותומאס הם3 שחקנים עם אינטלגנצית משחק נמוכה ושחקני הגנה גרועים ומול הקו הקדמי הטוב בליגה הם יתקשו מאוד.

דיון?[/quote

הכוונה לאלכסנדר. :ti_pa:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מאי 18, 2017 1:44 pm 
Sophomore

sir charles כתב:
RREEDDTT. כתב:

דיון?

ציון , אני מבקש. אל תכריח אותי לדווח למירי רגב על הפוסט הזה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 353 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 15  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: bill_tipesh, Bing [Bot] ו 11 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: