סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו א' ספטמבר 22, 2024 2:41 am

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 353 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 15  הבא

מי לוקח
מכבי ב-3 17%  17%  [ 8 ]
מכבי ב-4 27%  27%  [ 13 ]
מכבי ב-5 13%  13%  [ 6 ]
הרצליה ב-5 4%  4%  [ 2 ]
הרצליה ב-4 38%  38%  [ 18 ]
הרצליה ב-3 2%  2%  [ 1 ]
סך הכל הצבעות : 48
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ה' מאי 18, 2017 1:47 pm 
Junior

בלוג: הצג בלוג (0)
אגב ראיתי פה השוואה בין הסיפור עם זליקוביץ' ל"סיפור" הזה (שפורסם משום מה, אבל אני ממש לא מאמין לו. אני מתייחס אליו כעובדה רק כתרגיל לצורך הדיון פה).

אולי לא היה יפה מצד ירושלים לדבר עם זליקוביץ' בזמן שהוא משחק בהרצליה, אבל:
- כנראה שהוא עשה סוג של שביתה איטלקית
- הוא היה שחקן משני העונה בהרצליה
- השחרור שלו בכלל לא פגע באופן מובהק בהרצליה. להיפך, הוא עזר לה להרוויח את לאומי ואולי אפילו את שארפ ועמירם
- זה לא היה לפני תחרות ראש-בראש בין שתי הקבוצות על הכל או כלום.

במקרה הנ"ל, גם אם העובדות לא נכונות, יש בפרסום הזה בכדי:
- ניסיון לגרום לרחש בחש בתוך הקבוצה של בני הרצליה
- לנסות להיכנס לראש של השחקן ולערער לו את הבטחון
- להביא תשומת לב לא רצויה לסדרה הזו, שיש להרצליה אינטרס לא קטן להרדים (כמות קהל, מניעת "התעלות למאורע" מצד מכבי וכו')

לעומת זאת, בהנחה הקיצונית שיש אמת בפרסום פה, מדובר באחד לפחות מהדברים הבאים בשילוב הסעיף הקודם:
- פגיעה אפשרית ישירה במוטיבציה של השחקן להצליח עם קבוצתו ובכלל. כי הרי, אם כבר סיכם במכבי - מה משנים הביצועים שלו בסדרה?
- הסכם לא חוקי או תהליך מו"מ לא חוקי לפי התקנון
- פגיעה בקבוצה שמעסיקה את השחקן הישראלי הטוב בליגה, שיכול להיות ההבדל בין העפה ברבע גמר לבין אליפות מבחינתה.

החתול על קרפלס: "שישלחו אותו בטרייד לנ"צ... יתאחד עם אחיו חסרי הצוואר האחרים טל דן ואלישי כדיר "

בגאצקיס מפסיד למעיין, די ג'יי ולאומי: “התכוננו לכארם משעור. השחקנים שלי הם לא איירון מן".

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מאי 18, 2017 1:49 pm 
Hall of Famer

על פי גורקה חוץ ממעין ומשעור שיהיו כשירים למשחק ה1, לאומי אולי יהיה כשיר למשחק2.בינתיים שארפ יחליף אותו.

בקשר לפירסום על משעור גם הרצליה וגם מכבי טוענים שמדובר בידיעה שקרית.ספורט1 מומחה בזה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מאי 18, 2017 2:01 pm 
Sophomore

הרסי הוקינס כתב:
אגב ראיתי פה השוואה בין הסיפור עם זליקוביץ' ל"סיפור" הזה (שפורסם משום מה, אבל אני ממש לא מאמין לו. אני מתייחס אליו כעובדה רק כתרגיל לצורך הדיון פה).

- השחרור שלו בכלל לא פגע באופן מובהק בהרצליה. להיפך, הוא עזר לה להרוויח את לאומי ואולי אפילו את שארפ ועמירם

- להביא תשומת לב לא רצויה לסדרה הזו, שיש להרצליה אינטרס לא קטן להרדים (כמות קהל, מניעת "התעלות למאורע" מצד מכבי וכו')

לעומת זאת, בהנחה הקיצונית שיש אמת בפרסום פה, מדובר באחד לפחות מהדברים הבאים בשילוב הסעיף הקודם:
- פגיעה אפשרית ישירה במוטיבציה של השחקן להצליח עם קבוצתו ובכלל. כי הרי, אם כבר סיכם במכבי - מה משנים הביצועים שלו בסדרה?
- פגיעה בקבוצה שמעסיקה את השחקן הישראלי הטוב בליגה, שיכול להיות ההבדל בין העפה ברבע גמר לבין אליפות מבחינתה.

אם אתה צריך לעשות רשימת מכולת כדי להסביר הבדלים זניחים בין מקרים, בלי פשוט להסביר את מה שאשכרה מבדיל בין המקרים ועושה אותם שונים לחלוטין, כנראה אין לך הרבה בטחון במה שאתה אומר.
זה חרא וזה חרא. די להתפתל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מאי 18, 2017 2:35 pm 
Junior

ערן כתב:
הרסי הוקינס כתב:

אם אתה צריך לעשות רשימת מכולת כדי להסביר הבדלים זניחים בין מקרים, בלי פשוט להסביר את מה שאשכרה מבדיל בין המקרים ועושה אותם שונים לחלוטין, כנראה אין לך הרבה בטחון במה שאתה אומר.
זה חרא וזה חרא. די להתפתל.

איזו הסקת מסקנות הזויה.

החתול על קרפלס: "שישלחו אותו בטרייד לנ"צ... יתאחד עם אחיו חסרי הצוואר האחרים טל דן ואלישי כדיר "

בגאצקיס מפסיד למעיין, די ג'יי ולאומי: “התכוננו לכארם משעור. השחקנים שלי הם לא איירון מן".

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מאי 18, 2017 2:49 pm 
Junior

אתה באמת לא רואה את ההבדל בין המקרים? אני מסכים שזה וזה חרא, אבל אחד טינופת והשני טינופת בריבוע. למה? כי בראשון אין השפעה תחרותית ישירה בין הקבוצות ובשני, גם אם הידיעה נכונה וגם אם לא - היא יכולה לפגוע ביריבה ברגע הכי קריטי של העונה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מאי 18, 2017 2:53 pm 
מנהל פורום

למה לא להאמין לגרסה של הפועל, שהיא פנתה להנהלת הקבוצה לפני שפנתה לשחקן
דווקא לזה אני מאמין
המהלך של הפועל י-ם לא נראה לי מסריח בכלל, היחסים בין זליקוביץ' לקבוצה היו רעים והפרידה הייתה מתבקשת. סתם התקרצצות על הפועל לפחות במקרה הזה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מאי 18, 2017 4:31 pm 
Sophomore

uriel17 כתב:
למה לא להאמין לגרסה של הפועל, שהיא פנתה להנהלת הקבוצה לפני שפנתה לשחקן
דווקא לזה אני מאמין
המהלך של הפועל י-ם לא נראה לי מסריח בכלל, היחסים בין זליקוביץ' לקבוצה היו רעים והפרידה הייתה מתבקשת. סתם התקרצצות על הפועל לפחות במקרה הזה

למה לא להאמין לגרסה של מכבי , שאומרת שכל הכתבה הזאת מצוצה מהאצבע.

ציטוט:
מכבי ת"א מסרה בתגובה: "הידיעה שקרית, נבזית ומצוצה מן האצבע, ואין בה פסיק אחד של אמת. מכבי תל אביב או מי מטעמה לא פנו, לא פונים ולא יפנו לכארם משעור, שהינו שחקן בקבוצת ליגת העל עמה מכבי עומדת להתמודד בקרוב. אנו דוחים בשאט נפש ידיעות מסוג זה, שכאמור אין בהן כל אמת. אודי רקנאטי שוהה בארה"ב מזה מספר שבועות. לא לאודי ולא לבנו שי היה כל קשר עם איזשהו גורם הקשור לנושא זה".

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מאי 18, 2017 4:33 pm 
מנהל פורום

תתפלא, לאור זהות מפרסם הידיעה והעובדה שאף אתר רציני לא הצטרף לידיעה, אני מאמין למכבי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מאי 18, 2017 5:04 pm 
Sophomore

uriel17 כתב:
תתפלא, לאור זהות מפרסם הידיעה והעובדה שאף אתר רציני לא הצטרף לידיעה, אני מאמין למכבי

האתר הזה מלא בבולשיט , לא צריך לקחת שום ידיעה שם בצורה רצינית.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מאי 18, 2017 5:20 pm 
Junior

uriel17 כתב:
כמו שכתבתי בעמוד הקודם, ובתחילת השרשור...

ברגע שקראתי שהכתבה הזו מאתר ספורט1, חיכיתי לראות אם יגיע לעוד אתרים/עיתונים.

כצפוי: לא...דרך אגב, בדיוק כמו הכתבה על ג'ון דיברתולומאו והפועל. ההימור שלי שבשני המקרים מדובר בהזמנה של סוכן (במקרה של דיברתולומאו, משפחת גל, הסוכנים של בר)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מאי 18, 2017 5:37 pm 
Sophomore

הרסי הוקינס כתב:
אתה באמת לא רואה את ההבדל בין המקרים? אני מסכים שזה וזה חרא, אבל אחד טינופת והשני טינופת בריבוע. למה? כי בראשון אין השפעה תחרותית ישירה בין הקבוצות ובשני, גם אם הידיעה נכונה וגם אם לא - היא יכולה לפגוע ביריבה ברגע הכי קריטי של העונה.

תראה, או שמסתכלים על הכל כפייק ניוז כל עוד אין הוכחה, או שמסתכלים על הכל כאמת לאמיתה (אפשר גם להסתכל לגופו של כתב ולגופה של ידיעה, אבל זרום איתי עם הקו מחשבה שניה).
במצב כזה, אם מכבי ת"א והפועל ירושלים בוודאות מגששות שתיהן אצל כארם משעור, אין באמת אפשרות להאשים את מכבי יותר מירושלים, כי אין לנו מושג מה הסיבות שהובילו לכך.
לדוגמה, אולי מכבי גילתה שירושלים מגששים, ולמרות שזה נוגד את חוש הצדק הספורטיבי המפותח שלה, החליטה בצער רב ובלב כבד, לבגוד בערכיה ולפנות גם היא לשחקן, פן יסכם בירושלים?
תקשורת ספורט זו התקשורת הכי מלוכלכת ושקרנית שיש, אולי פרט לצהובונים. מלא כתבות מטעם, מכל מני כיוונים, וכספים מתחת לשולחן.
אני הייתי בוחר בגישה חשדנית לגבי כל כתבה שאני קורא או שומע בתקשורת, ולא משנה על איזו קבוצה מדובר, כי הרבה מאוד פעמים משתמשים בסקרנות שלנו ובאהבתנו לספורט כדרך להפעיל לחצים כאלה ואחרים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מאי 18, 2017 6:45 pm 
Junior

מכיוון שאף אחד לא יופתע לגלות שמכבי והפועל מעוניינות להחתים את משעור, זה באמת לא בעיה להפריח ידיעה מופרכת על כך והפעם אני בהחלט מסכים עם אוריאל שכנראה שההכחשה של מכבי אמינה. עם זאת, אני מניח ששתי הקבוצות מנסות בכל מיני דרכים לשגר רמזים, לברר עם מקורבים וכד׳, מה שבמקרה הטוב נמצא על הגבול האפור של התקנון של הליגה. מעבר לכך, האם באמת אפשר לצפות ששחקן שמסיים חוזה לא יהיה עסוק בחוזה הבא שלו? ומשכך, השאלה היא כיצד ניתן ליצור מנגנון שבו יש אפשרות לעשות את זה בלי לעבור על התקנון, כמו שלמשל קורה בכדורגל.
עם זאת, בפועל לא שמעתי שקבוצה בארץ (ונדמה לי שגם באירופה, אבל בזה אני פחות בטוח) נענשה אי פעם בגלל הפרה של הסעיף הזה, למרות שיש יותר מדוגמא אחת לחוזים שנחתמו לפני סיום העונה, וכאן מה לעשות, מכבי יכולה ללמד את יתר הקבוצות איך עושים את זה. לכן אף אחד לא באמת יתפלא אם יסתבר שמשעור כבר הגיע להבנה עם הפועל או עם מכבי עוד לפני סוף העונה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מאי 18, 2017 7:53 pm 
Junior

לא יודע אם זה חשוב או לא, אבל הוא לא בדיוק מסיים את החוזה שלו, אלא יש סעיף יציאה הדדי עם זכות של הרצליה להשוות הצעות. כמובן שזה לא יהיה פשוט לעשות כן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מאי 21, 2017 2:42 pm 
Junior
סמל אישי של המשתמש

גייט 11 מחלקים כרטיסים בחינם תמורת התחייבות לבוא לעודד איתם
מביך

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מאי 21, 2017 3:29 pm 
Hall of Famer

יש לינק ?
נשמע מצחיק ...

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מאי 21, 2017 4:11 pm 
מנהל פורום

ציטוט:
***Playoff Time***
הגענו לישורת האחרונה.
אליפות על הפרק לאחר שנתיים ללא צלחת.
על מנת להגיע לפיינל פור צריך לעבור את הרצליה בסדרת משחקים שלא תהיה קלה.
הצטרפו אלינו לגוש המעודד שיתמקם באולם התחתון (ככל הנראה צמוד לספסל הקבוצה כמו במשחק הקודם) ודחפו עמנו את הקבוצה לניצחון בתקופה לא פשוטה לקראת המאבק על אליפות המדינה.
כרטיסים בחינם להרשמה דרך הלינק עבור הגוש המעוודד בלבד:
https://www.gate11.co.il/page.php?id=ti ... &gameId=77
חובה להגיע בחולצה צהובה ולקחת חלק בגוש המעודד. נא לקרוא את התנאים לאשר ולהרשם.
רק מכבי!

מהפייסבוק של שער 11:
https://www.facebook.com/gate11.mta/?fref=nf

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מאי 21, 2017 5:29 pm 
Junior
סמל אישי של המשתמש

Shiver כתב:
ציטוט:
***Playoff Time***
הגענו לישורת האחרונה.
אליפות על הפרק לאחר שנתיים ללא צלחת.
על מנת להגיע לפיינל פור צריך לעבור את הרצליה בסדרת משחקים שלא תהיה קלה.
הצטרפו אלינו לגוש המעודד שיתמקם באולם התחתון (ככל הנראה צמוד לספסל הקבוצה כמו במשחק הקודם) ודחפו עמנו את הקבוצה לניצחון בתקופה לא פשוטה לקראת המאבק על אליפות המדינה.
כרטיסים בחינם להרשמה דרך הלינק עבור הגוש המעוודד בלבד:
https://www.gate11.co.il/page.php?id=ti ... &gameId=77
חובה להגיע בחולצה צהובה ולקחת חלק בגוש המעודד. נא לקרוא את התנאים לאשר ולהרשם.
רק מכבי!

מהפייסבוק של שער 11:
https://www.facebook.com/gate11.mta/?fref=nf

אם לא תהיה ברירה, שינסו לשכור את האוהדים של גלבוע/הפועל תא שנמצאים בים :mrgreen:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מאי 22, 2017 12:45 pm 
Hall of Famer

בהרצליה לאומי ייעדר מהמשחק ואולי גם מעיין... הערב במכבי אייברסון על אזרחי.

לדעתי יהיה משחק צמודמאוד עד הסוף.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מאי 22, 2017 2:10 pm 
Freshman

RREEDDTT. כתב:
בהרצליה לאומי ייעדר מהמשחק ואולי גם מעיין... הערב במכבי אייברסון על אזרחי.

לדעתי יהיה משחק צמודמאוד עד הסוף.

אכן, בהרצליה זה מצב לא נורמלי עם הישראלים ובעיה אמיתית. למכבי תל אביב לעומת זאת יש חמישה זרים אחרים ובכל מקרה מישהו צריך לא לשחק. זה יתרון ענק למכבי, יחד עם אפקט המאמן החדש (אלכסנדר התמוגג ואמר שחבל ששיבק לא בא קודם...), נראה שמכבי תרוץ והרצליה תובס.אוהדי הרולקסים של מכבי יראו שמכבי מובילים ב-40 הפרש במחצית, וינהרו ליד אליהו.

זה יכול להשתנות אם הרצליה תצליח להאט את הקצב ולשחק פנימה. אם אחרי רבע או שניים במכבי יראו שאין חדש תחת השמש, הם יכולים שוב לקרוס.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מאי 22, 2017 2:36 pm 
Hall of Famer

נו באמת, מספיק כבר עם הקשקושים. הרצליה לא תנצח בנוקיה עם ישראלי ורבע, בטח לא מול מאמן נורמלי שמכיר טיפה את הכדורסל בארץ.

דו ספרתי למכבי.

גם כלפי השופטים היו לחולון טענות רבות. הקבוצה מתכוונת להגיש מכתב רשמי לאיגוד ובו פירוט הטענות שלהם כלפי צוות השיפוט, בעיקר בדקות הסיום. "אנחנו שלטנו לאורך כל המשחק, איך פתאום בשתי הדקות האחרונות הם רצו 0:9, אם לא בעזרת השופטים?"' תהו במועדון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מאי 22, 2017 3:11 pm 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (6)
הרצליה כבר ניצחה את מכבי עם ישראלי וחצי שאף אחד מהם לא היה משעור, ואפילו די בקלות.
היום אחד מהם כן יהיה משעור.

ובוא נראה איך אלכסנדר מסתדר עם הקו הקדמי של הרצליה לפני שהוא מתמוגג או לא מתמוגג.

ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את קרתגו ולבטל את חץ הפוזשן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מאי 22, 2017 3:30 pm 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

עם כל הכבוד (שאין) לקו האחורי של מכבי, גרין עדיין שחקן יותר טוב ממקל ואוחיון, גאודלוק וסילי (ומקל) רק חזרו מפציעות ולנדסברג כבר חושב על הקבוצה הבאה שלו.
בקו הקדמי לעומת זאת, אני לא רואה איך מכבי מתמודדת עם הריבאונד של משעור, וויליאמס ואדריאן (שנראה נהדר במשחקים מול מכבי כמו רוב ה-PF השנה באירופה) שלא לדבר על קנאסביץ שבמשחקים מול מכבי נראה כמו גרסה נמוכה יותר של ניקולה וויציץ.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מאי 22, 2017 4:43 pm 
מנהל פורום

שאלה רצינית עכשיו - מה שיבק יכול לעשות שבגאצקיס לא עשה?
הוא אומנם מכיר יותר טוב את הכדורסל הישראלי, אבל בסופו של דבר יש לו את אותם השחקנים ועם אותם ההרגלים.
אז יכול לבוא עם איזה תחבולה שתעזור לו לשתיים וחצי התקפות, אולי הוא יוכל לגרום לישראלים להיות הרבה יותר מחוייבים (אבל זה לא כולל את לנדסברג ואלכסנדר...), אולי אפילו לשני רבעים וחצי יצליח לגרום לכולם להתאמץ קצת יותר בהגנה.
בסופו של דבר יש למכבי חור בצבע, יותר מדי שחקנים טיפשים באופן כללי, אין מספיק שחקנים עם קליעה יציבה ולמעשה רק אחד שיכול לייצר לעצמו מצבי זריקה, אבל רק לעצמו ולא ברור כמו הוא כשיר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מאי 22, 2017 4:45 pm 
Sophomore

כנראה שאין ברירה חוץ מלתת הנחייה לשגב לנגוח בפיקת הברך של קאנסביץ' , עם זאת בהכירי את שגב הוא יפספס ינגח בפיקה של מילר שתתפוצץ לאלף רסיסים שאחד מהם יפגע בעין המכוונת של גאודלוק ,
אז אולי שווה לנסות לשחק כדורסל , בעסה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מאי 22, 2017 5:37 pm 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

ודים כתב:
שאלה רצינית עכשיו - מה שיבק יכול לעשות שבגאצקיס לא עשה?
הוא אומנם מכיר יותר טוב את הכדורסל הישראלי, אבל בסופו של דבר יש לו את אותם השחקנים ועם אותם ההרגלים.
אז יכול לבוא עם איזה תחבולה שתעזור לו לשתיים וחצי התקפות, אולי הוא יוכל לגרום לישראלים להיות הרבה יותר מחוייבים (אבל זה לא כולל את לנדסברג ואלכסנדר...), אולי אפילו לשני רבעים וחצי יצליח לגרום לכולם להתאמץ קצת יותר בהגנה.
בסופו של דבר יש למכבי חור בצבע, יותר מדי שחקנים טיפשים באופן כללי, אין מספיק שחקנים עם קליעה יציבה ולמעשה רק אחד שיכול לייצר לעצמו מצבי זריקה, אבל רק לעצמו ולא ברור כמו הוא כשיר.

קודם כל, שיבק יכול לנהל את הרוטציה והחילופים הרבה יותר טוב. ביותר מדי משחקים בגאצקיס עשה חילופים תמוהים ובכלל לא שלט בעניינים. אולי גם השחקנים יספרו אותו קצת יותר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 353 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 15  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot] ו 18 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: