סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ב' ספטמבר 23, 2024 12:25 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 178 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ג' מאי 23, 2017 3:25 am 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (0)
זה כי גריפין מחזיק באופציות שחקן על 21 וזה מעט בשבילו.
בקיצור הוא חופשי בקיץ.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מאי 23, 2017 4:14 am 
Junior

אחרי באמת מחשבות רבות וחפירות בווטסאפ עם כמה אנשים, אני חושב שהסלטיקס חייבים "ללחוץ על ההדק" על שני שחקנים - ג'ימי באטלר ופול ג'ורג'.
הם נמצאים במצב נדיר מאוד שמאפשר להם להביא שניים שנמצאים איפשהו בין 10-15 בטיבם בליגה כמעט ללא עוררין, שאמורים להיכנס עכשיו לשיא שלהם (שניהם עוד לא חגגו 28), עם אופי מצויין של פייטרים שיודעים לעשות הכל על המגרש וגם מתגאים בהגנה שלהם.
זה שילוב בעמדות 2-3 שממש נשמע לי חלומי לארבע-חמש השנים הבאות. פשוט להזיל ריר מהמחשבה על שניהם יחד.

והמחיר ממש-ממש-ממש לא בשמיים. במיוחד במצב החוזים הנוכחי של הסלטיקס ואיכות הסגל שלהם, אני לוקח כרגע את באטלר על 18-19 מיליון לשתי העונות הבאות על פני פולץ, שוואלה, אין לנו מושג אם הוא יהיה ברמת ג'ון וול או יותר לכיוון ג'ף טיג, ואם ייקח לו שנה לפרוץ כמו לילארד או שמא שלוש כמו קמבה או בכלל 5 כמו אייזיאה, ואם העמידות שלו לאינטנסיביות של הנבא תהיה דומה יותר לווסטברוק או לרוז.
מבאטלר אנחנו יודעים מה אנחנו מקבלים, וזה שחקן מהטופ של הליגה. אז אם אני פילדלפיה אני לא מחליף את פולץ על באטלר, אבל בבוסטון אני בהחלט כן, וזה כנראה כל המחיר שצריך לשלם כרגע תמורתו.
פול ג'ורג' שנכנס לשנה אחרונה בחוזה לא צריך לעלות יותר מסמארט+בראדלי+בחירה של ממפיס/קליפרס שהסלטיקס מחזיקים.

אייזיאה-באטלר-ג'ורג'-הורפורד זו רביעייה מדהימה לדעתי. ובתרחיש שהצגתי עדיין מחזיקים בחוזה המצויין של קראודר, בזיזיץ' וג'יילן בראון, בכל הבחירות העתידיות של הסלטיקס, בבחירה הלא מוגנת של ברוקלין בעונה הבאה ובבחירה של ממפיס/קליפרס, ועדיין מספיק גמישות בשביל לעשות טרייד על ברוק לופז או מישהו אחר עם פרופיל יותר קשוח.
זאת קבוצה שלטעמי יכולה להתמודד עם הלברונס' בפלייאוף אחרי שנה של גיבוש, וצפויה להחזיק את הסלטיקס בטופ של הליגה לשנים הבאות.

5 או 10 זה פשוט מדי. אני בעד שרוני יעשה חישוב של ממוצע כלשהו פר עמדה ונמצא מספר מעניין להכפיל אותו בוא נגיד pi או e. אח"כ כדי להוסיף אלמנט אקראי נבקש ממוק לחשוב על מספר נגיד 36D או 350CC ונראה כבר מה יצא.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מאי 23, 2017 5:16 am 
Hall of Famer

והנה ההבדל עליו דיברנו פה. אני בכיף לוקח את הרעיון של שני סמולים מובילים אבל , ובקלות מעדיף לקחת את הייוורד ולהשאיר את סמארט וברדלי. שום ספק בכלל

אלא אם זה לא עובד ברמת המשכורות...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מאי 23, 2017 5:34 am 
Sophomore

מסכים עם נורטון, השילוב ההגנתי של סמארט ובראדלי הוכיח את עצמו, ותומאס+באטלר+ג'ורג' זה שילוב בעייתי- כל עוד משחקים עם כדור אחד.

השאלה העיקרית לטעמי בקו האחורי, במידה והייוורד חותם, היא האם ללכת עם תומאס או להמר על פולץ. ואני מסכים עם עמוס שלא חייבים להכריע בזה בקיץ. יותר מזה, במצב הנוכחי של בוסטון, אם זה יאפשר להיות בטוחים שפולץ הוא לא הימור גדול מדי, זה לא כל כך נורא לקבל על תומאס תמורה יחסית קטנה. אמנם, במידה ופולץ ממש לא ירשים, דווקא עליו יהיה קשה לקבל תמורה. כנראה שמה שיקרה תלוי בעיקר בהצעות שיהיו וברושם שפולץ ישאיר החל מההכנות לעונה.

יש גם את השאלה של הגבוהים ושל העומס בסמול. אם אוליניק אכן עוזב, וסמול בכיר חותם, אז בוסטון נשארת עם שלושה סמולים ושני שחקני פנים- הורופורד וזיזיץ' (אא"כ סופרים את זלר...). צריך שחקן אחד לפחות ברמה גבוהה, עדיף שניים, וכאן לא ממש ברור את מי אפשר להביא. אולי קנת' פריאד, שיושב על חוזה סביר ויוכל עזור בריבאונד, לפחות כהתחלה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מאי 23, 2017 5:38 am 
Sophomore

בכל מקרה, החדשות הטובות מבחינת בוסטון, זה שאחרי הקיץ הבא יכול להיות להם שלד של חמישה-שישה שחקנים חזקים מאוד על חוזים ארוכי טווח. מספיק שהם פוגעים בחמישה מהם כדי להפוך אותם לקונטנדרית. כרגע, לפחות הורופורד שחתום עכשיו על חוזה כזה נראה בסדר גמור להמשך.

אם מחליטים שהולכים על אייזיאה, אולי שווה כבר בקיץ לבדוק טרייד של פולץ עבור פורזינגיס. אם הניקס מסכימים להוסיף את ווילי הרננגומז זה טרייד שאני עושה בלי למצמץ, אם ההחלטה היא ללכת עם תומאס. ככה הסגל נראה במקרה כזה.

חמישייה- תומאס, בראדלי, הייוורד, פורזינגיס, הורופורד.
ספסל- סמארט, רוזייר, בראון, קראודר, זיזיץ', הרננגומז, רוקיז.

נערך לאחרונה על ידי יואי בתאריך ג' מאי 23, 2017 5:47 am, נערך פעם אחת בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מאי 23, 2017 5:46 am 
Junior

נורטון -
מבחינת המשכורות אפשר להסתדר. הייוורד במקסימום ייקח כמעט את כל הקאפ של הסלטיקס, אבל בטרייד על באטלר אפשר לשלוח את זלר יחד עם פולץ, ואז אאל״ט הם בסדר.
הייתי מסכים איתך בואקום, אבל -
א. לא בטוח שהייוורד זמין למעבר. באטלר וג׳ורג׳ כנראה שכן.
ב. סמארט נחמד מאוד אבל הוא יישאר מחליף עד שיגיע הרגע לחתימת חוזה, ואז יצטרכו לשלם הרבה בשביל להשאיר מחליף, כשכבר משלמים הרבה לביג פור (כמעט אפשר להגיד שהבחירה תהיה בין לשלם לאייזיאה בקיץ הבא או לסמארט בזה שאחריו, ואין שאלה לדעתי).
ג. בראדלי בעונת חוזה גם כן, ואם מביאים שניים משלושת הסווינגמנים הנ״ל, אין כסף לשלם גם לו וגם לאייזיאה.
ד. אני חושב שבאטלר-ג׳ורג׳ זה שלם שגדול מסך חלקיו. אולי אין הבדל כ״כ גדול בין ג׳ורג׳ באינדיאנה להייוורד ביוטה (יש, אבל נניח), לדעתי יהיה הבדל גדול בין ג׳ורג׳ להייוורד לצד באטלר בסלטיקס. אולי לא יורגש במהלך העונה, אבל לדעתי בבוא המאני טיים מול לברון זה יהיה הבדל משמעותי.

5 או 10 זה פשוט מדי. אני בעד שרוני יעשה חישוב של ממוצע כלשהו פר עמדה ונמצא מספר מעניין להכפיל אותו בוא נגיד pi או e. אח"כ כדי להוסיף אלמנט אקראי נבקש ממוק לחשוב על מספר נגיד 36D או 350CC ונראה כבר מה יצא.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מאי 23, 2017 5:50 am 
Hall of Famer

כאמור יש עדיין את בעיית הכדור. אייזיאה וודאי שצריך אותו אבל pg גם נראה הרבה יותר טוב עם הכדור ביד וטיג בצד. הייוורד למעשה הוא הטוב מכולם אוף בול, כשגם בראדלי לא צריך כדור

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מאי 23, 2017 5:51 am 
Sophomore

מה שנורטון אמר. בנוסף, פול ג'ורג', בניגוד לבאטלר והייוורד, עושה עלי רושם של שחקן שרוצה להרגיש שהקבוצה "שלו". לא רואה אותו מתפקד כמספר שתיים מובהק. שני שחקנים כמו תומס ובאטלר לידו נראה לי כמו מתכון בטוח לבלגאן ברגע שדברים לא הולכים חלק.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מאי 23, 2017 6:04 am 
Sophomore

עקרונית, אם שמים רכז שהוא לא תומאס וגם לא פולץ, מישהו בסגנון של ג'ורג' היל, או לחילופין עושה משחק טהור כמו רונדו, ג'ורג' ובאטלר זה באמת שילוב חזק הרבה יותר גם בפלייאוף. לצד שחקנים כמו תומאס ופולץ, זה לא נראה לי שילוב שקרוב למקסם את היכולות של החמישייה, וזה הרבה כסף. אבל אם אתה בונה על זה שמקסימום שתומאס יעזוב במוקדם או במאוחר זו אופציה.

אני לא הייתי משנה סגל שהוא בסה"כ סגל מצליח עד כדי כך, עניין של יציבות וזהות בעיני, שזה חשוב לא פחות מכישרון גולמי, לא כל קבוצה זה חבר'ה כמו השלישייה הקודמת של הסלטיקס שהתחברו תוך עונה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מאי 23, 2017 6:45 am 
Hall of Famer

נורטון כתב:
אז קודם כל, אני לא מבין למה שהקליפרס ישחררו את גריפין בשביל בחירה בשנה הבאה (גם עם סמארט. אולי רק עם הבחירה+סמארט+קראודר).
שנית, אני לא חושב שאוליניק יחתום בבוסטון. אין כסף והוא FA

לגריפין יש אופציית שחקן לעונה הבאה, יכול להשתחרר אם הוא רוצה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מאי 23, 2017 6:57 am 
Hall of Famer

יואי כתב:
חמישייה- תומאס, בראדלי, הייוורד, פורזינגיס, הורופורד.
ספסל- סמארט, רוזייר, בראון, קראודר, זיזיץ', הרננגומז, רוקיז.

לא רק שהניקס בחיים לא מעבירים אותו עבור פולץ.
איינג׳ לא יעשה זאת כי זו הליכה על 17-18.
בסגל הזה אין לו אפשרות לשמור על סמרט ברדלי ותומאס בשנת 18-19.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מאי 23, 2017 7:00 am 
מנהל פורום

נזרקות כאן בדיון כל מיני אקסיומות שחייבות להבדק לפני שהן נזרקות, אולי הבולטות שבהן הן שפול ג'ורג' הוא שדרוג כ"כ רציני על קראודר ששווה לוותר בשבילו על בחירה ראשונה בדראפט חזק והשניה היא שהערך של איזייה והרמה שלו נפגעים בפלייאוף.

ובכן, אני לא ממש בטוח שזה המקרה. וכולם גם רצים להתלהב מבאטלר בחימישה של בוסטון, ושוכחים שמדובר בשחקן שחייב כדור ביד ושהוא ינמיך עוד יותר קבוצה שזקוקה נואשות לאורך.

עכשיו, אני מקבל את זה שיש החושבים שהייוורד שחקן פחות טוב מג'ורג' ובאטלר, ונניח שזה נכון, הוא עדיין התאמה טובה יותר.

ולגבי תומאס, הבן אדם עמד על כמעט 30 למשחק עד לפציעה מול וושינגטון, ומהרגע שהקליעה קצת נפגעה הוא סיים סדרה גמוסר וכמנהל משחק. הערך שלו, בליגה הזו שמאוהבת בפוינטגארדים בטח לא נפגע.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מאי 23, 2017 7:15 am 
Hall of Famer

ציפה דריפה אלמדלסי כתב:
נזרקות כאן בדיון כל מיני אקסיומות שחייבות להבדק לפני שהן נזרקות, אולי הבולטות שבהן הן שפול ג'ורג' הוא שדרוג כ"כ רציני על קראודר ששווה לוותר בשבילו על בחירה ראשונה בדראפט חזק והשניה היא שהערך של איזייה והרמה שלו נפגעים בפלייאוף.

ובכן, אני לא ממש בטוח שזה המקרה. וכולם גם רצים להתלהב מבאטלר בחימישה של בוסטון, ושוכחים שמדובר בשחקן שחייב כדור ביד ושהוא ינמיך עוד יותר קבוצה שזקוקה נואשות לאורך.

עכשיו, אני מקבל את זה שיש החושבים שהייוורד שחקן פחות טוב מג'ורג' ובאטלר, ונניח שזה נכון, הוא עדיין התאמה טובה יותר.

ולגבי תומאס, הבן אדם עמד על כמעט 30 למשחק עד לפציעה מול וושינגטון, ומהרגע שהקליעה קצת נפגעה הוא סיים סדרה גמוסר וכמנהל משחק. הערך שלו, בליגה הזו שמאוהבת בפוינטגארדים בטח לא נפגע.

הערך של IT נשאר די זהה. הוא חור בהגנה.
והעניין עם IT זה החוזה כאשר הם בדרך לבחור גארד שמצפים שיהיה כוכב.
בטלר לא ממש צריך את הכדור הרבה. הוא כוכב אז הוא כמובן צריך, אבל לא ברמות הרדניות או ווסטברוקיות. זה בא ביחד. אתה רוצה כוכב, הוא כנראה צריך את הכדור, אלא אם הוא קליי תומפסון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מאי 23, 2017 7:40 am 
מנהל פורום

נו, אז אם הערך שלו נשאר זהה זה כבר מבטל את הטענות שעלו כאן שהוא "נחשף" בפלייאוף או שהוא הראה בפלייאוף שהוא פחות וליובל או משהו כזה.

אז הוא חור בהגנה, הוא היה חור בהגנה תמיד, לא זה מה שישנה את הערך שלו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מאי 23, 2017 7:48 am 
Hall of Famer

ציפה דריפה אלמדלסי כתב:
נו, אז אם הערך שלו נשאר זהה זה כבר מבטל את הטענות שעלו כאן שהוא "נחשף" בפלייאוף או שהוא הראה בפלייאוף שהוא פחות וליובל או משהו כזה.

אז הוא חור בהגנה, הוא היה חור בהגנה תמיד, לא זה מה שישנה את הערך שלו.

לא ממש מסכים כי העונה הארוכה של 6 חודשים גורמת לאנשים לשכוח, לחשוב שהנה אולי זה שונה הפעם. אז זה לא היה.
אבל מה הנקודה? רובם פה נראה לי יסכימו שהוא יקבל חוזה מקס ב18-19. לא יודע אם מבוסטון אבל בטח יקבל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מאי 23, 2017 7:53 am 
Sophomore

ציפה דריפה אלמדלסי כתב:

אתה צודק שהדיון לא מספיק היה ממוקד- השאלה סביב תומאס היא ההגנה. כל גארד עם יכולות הגנתיות ממוצעות בליגה שנותן תרומה התקפית כמו שלו לא היה מועמד בכלל לטרייד כאן. אתה לא מהמר על רוקי כשיש לך שחקן על גבול הסופרסטאר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מאי 23, 2017 9:30 am 
Sophomore

זה מה שיש לקווין אוקונור מדה רינגר להגיד בנושא:
https://theringer.com/2017-nba-playoffs ... 101ee9212b

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מאי 23, 2017 11:56 am 
Hall of Famer

מסכים איתו לגמרי לגבי הדילמה של הסלטיקס, האם להמר על נפילה אפשרית של לברון בשנה-שנתיים הקרובות (פציעה? הזדקנות?) ולבנות כבר לעונה-שתיים הבאות גם במחיר של משכון הטווח הרחוק ואז לוותר על נכסים כמו בראון, הבחירה הראשונה בדראפט השנה והבחירה של הנטס בשנה הבאה כדי לבנות אינסטנט-קונטנדרית? אופציה שנייה היא ללכת על בנייה לטווח ארוך, ואז אפשר להעביר שחקנים כמו הורפורד או תומאס בטרייד, לנסות לשמר חלק מהשלד הנוכחי (סמארט, בראון ורוזייר למשל, שהם יחסית צעירים) לאסוף בחירות דראפט ולשמור על גמישות במשכורות? או ללכת על גישת ביניים, לשמור על הסגל הנוכחי עם חיזוק מהשוק החופשי (הייוורד? מילסאפ?) ולקוות שיחד עם פולץ זה יספיק כדי מצד אחד לשמור על סיכוי לגמר בעונה-שתיים הקרובות ומצד שני, לשמור על פוטנציאל גבוה לתחרותיות גם אחרי שלברון כבר לא יהיה כזה בלתי עביר.

ההנחה שלי היא שאלא אם כן תיפול להם לידיים מציאה מטורפת ובלתי סבירה (נניח שהספרס מוכנים לוותר על קוואי או שניו-אורלינס מוכנים לוותר על דיוויס בתמורה לבחירות דראפט ושחקן צעיר או שניים), הסלטיקס לא ילכו על האפשרות של למשכן את העתיד כדי לנצח עכשיו, לברון נראה הכי דומיננטי אי פעם ולא נראה שהגיל מאט אותו בשלב זה. לגבי בנייה לטווח רחוק זה אופציה שהיא קצת יותר סבירה, אבל עדיין, לא נראה לי שבוסטון תתפרק מנכסים כרגע בשביל כל מיני פוטנציאלים צעירים ולא ממומשים או בחירות דראפט. המסלול הכי סביר לשלב הזה נראה כמו המסלול המשולב, ללכת על הסגל הנוכחי, להביא שחקן אחד רציני מהשוק החופשי ולראות לאן זה מתקדם העונה. אם הסגל הנוכחי פלוס מינוס בשילוב עם פולץ ו-נניח-הייוורד (ואולי גבוה משלים שיבוא בתמורה לאחד הגארדים) יצליח לתת אתגר רציני לקליבלנד בשנה הבאה ואולי לנצח, איינג' יצטרך לפתוח את הכיס בגדול כדי לשמר את מה שיש לו ביד, ואז הוא תלוי במוכנות של הבעלים לשלם את מס המותרות. אם זה לא יספיק לפחות כדי לתת פייט רציני בגמר המזרח אז אני מניח שהסלטיקס פשוט לא יאריכו את החוזים של בראדלי ותומאס (לפחות לא בסכומים שקרובים למקסימום), ינסו למצוא קונה להורפורד ויתחילו בבנייה מח'דש סביב פולץ ובראון ומי שזה לא יהיה שיקחו עם הבחירה של הנטס בשנה הבאה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מאי 23, 2017 3:22 pm 
Sophomore

בעד הגישה של לשפר כמה שיותר את הקבוצה היום, הם עכשיו בטופ 4 זאת הזדמנות שלא מגיעה הרבה, צריך לזכור שגם כשמצליחים עם הבחירה זה לא מבטיח כולם, חד גבה, טאונס, ופרוזינגס עדיין רחוקים מלהיות קבוצות טופ 4, אז אם כבר הצלחת להגיע למטרה צריך לעשות הכל כדי להצליח יותר, גם אם זה נראה שהפערים מהטופ 2 מאוד גדולים.
יחד עם זאת גם אני לא בעד לתת את ברדלי וסמרט, אני חושב שהיום בוסטון כקבוצה הם מעל הכשרון האינדוידואלי שלה וצריך להזהר כשמוסיפים עוד כוכבים שלא לפגוע בזה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מאי 23, 2017 3:30 pm 
Hall of Famer

יואי כתב:
ציפה דריפה אלמדלסי כתב:

אתה צודק שהדיון לא מספיק היה ממוקד- השאלה סביב תומאס היא ההגנה. כל גארד עם יכולות הגנתיות ממוצעות בליגה שנותן תרומה התקפית כמו שלו לא היה מועמד בכלל לטרייד כאן. אתה לא מהמר על רוקי כשיש לך שחקן על גבול הסופרסטאר.

אתה לא מהמר על רוקי. אתה מתחיל עם שניהם. ואם הוא טוב אתה מעביר את תומאס.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מאי 23, 2017 4:18 pm 
Hall of Famer

קצת מוזרה לי הגישה השנייה שרוני הציג , שהיא פחות או יותר להמיר כל שחקן שאינו צעיר ( גם אם הוא בהחלט מצוין כיום ) בשביל לקוות להיות טוב יותר בעוד כמה שנים .
לא יודע עוד כמה שנים גולדן סטייט יחזיקו סגל בסגנון הזה , אבל אין אינדיקציה שזה מספר קטן במיוחד .
גם סן-אנטוניו עם פופ וקוואי יכולה תוך שנתיים-שלוש להפוך לכוח אדיר , ואני מניח שב"וואקום" שייווצר במזרח ( כאמור עם הירידה של לברון בעוד כמה שנים , והצניחה של בוסטון לאור ההצעה הנ"ל ) תיווצר איזו "קבוצת כוכבים" חדשה .
רוצה לומר - נכון שכעת יש שתי קבוצות מאוד מאוד דומיננטיות ( אבל באמת שלא הרבה מעבר לכך ) , אבל אין כל ערובה לכך שבעוד כמה שנים המצב יהיה שונה משמעותית .

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מאי 23, 2017 5:29 pm 
Hall of Famer

shmueliki כתב:
קצת מוזרה לי הגישה השנייה שרוני הציג , שהיא פחות או יותר להמיר כל שחקן שאינו צעיר ( גם אם הוא בהחלט מצוין כיום ) בשביל לקוות להיות טוב יותר בעוד כמה שנים .
לא יודע עוד כמה שנים גולדן סטייט יחזיקו סגל בסגנון הזה , אבל אין אינדיקציה שזה מספר קטן במיוחד .
גם סן-אנטוניו עם פופ וקוואי יכולה תוך שנתיים-שלוש להפוך לכוח אדיר , ואני מניח שב"וואקום" שייווצר במזרח ( כאמור עם הירידה של לברון בעוד כמה שנים , והצניחה של בוסטון לאור ההצעה הנ"ל ) תיווצר איזו "קבוצת כוכבים" חדשה .
רוצה לומר - נכון שכעת יש שתי קבוצות מאוד מאוד דומיננטיות ( אבל באמת שלא הרבה מעבר לכך ) , אבל אין כל ערובה לכך שבעוד כמה שנים המצב יהיה שונה משמעותית .

זא לא גישה שאני תומך בה, אבל זו כן דרך אופציונאלית לקבוצה שיש לה נכסים כמו הסלטיקס. כמו שכבר כתבתי, בהנחה ואין סופרסטאר שניתן להשיג אותו מבלי לוותר על נכסים משמעותיים בהווה (כלומר-מבחינתי בראון, רוזייר, בחירת הדראפט של השנה ובחירת הדראפט של השנה הבאה הם לא נכס משמעותי בהווה, כי הסיכוי שמישהו מהם יעזור לסלטיקס לקחת אליפות בשנה הבאה לא גבוה ולכן הם יותר עונים להגדרה של נכס שעיקר הערך שלו הוא עתידי), לטעמי האופציה הכי טובה היא להמשיך להיות קבוצה טובה-אבל-לא-קונטנדרית-בכירה ולנסות להתחזק דרך השוק החופשי ואולי טרייד אחד או שניים לא גדולים כדי להשיג רול-פליירים מתאימים מבלי לוותר על בראון, על הבחירה של השנה ועל הבחירה של שנה הבאה, בסוף העונה הבאה אפשר יהיה לבחור כיוון אחר בהתאם לתוצאות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מאי 23, 2017 5:39 pm 
Junior

להשאיר את איזייה תומאס 2.0.
לא לבחור את פולץ, לבחור את בול או להמר על סוס שחור.
להשאיר את אוליניק.
לא להחתים את גורדון הייוורד על 30 מיליון לעונה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מאי 23, 2017 5:51 pm 
Junior

אם להוסיף על העצות הנ"ל, מה שחסר לבוסטון מהקצת שראיתי אותם במשחק 3, זה התקפה. הם מצליחים איכשהו לקלוע אבל חסרים להם כישרונות התקפיים חוץ מאיזייה תומאס.
אני מבין שבגלל זה רוצים להביא את הייוורד אבל לשבור את הקופה על שחקן שהוא לא כזה קליבר, נוטה להיעלם לפעמים וכו', זה לא רעיון כזה חכם. עדיף, אם רוצים התקפה מעמדה 3, ללכת בכיוון קצת יותר זול. גם לבחור את בול בדראפט יחזק את ההתקפה כי אז נותנים לו לרכז ומעבירים את איזייה תומאס לשחק אוף-דה-בול ועם סמארט מהספסל ובראדלי נגיד כ2/3 זה יופי של רוטציה.
אוליניק וקראודר שחקנים שאני מחבב, כמו שאמרתי בנושא אחר, שחקנים עם אינטליגנציית כדורסל גבוהה, עושים עבודה קבוצתית טובה ובמיוחד בהגנה. צריך להשאיר את שניהם. הורפורד הוא שחקן קצת למל"מ (לא מועיל, לא מזיק) ואם יש מישהו שהייתי משחרר זה אותו אבל הוא על חוזה וזה מה יש. צריך קצת יותר התקפה כאמור, לגוון את עמדות הפורוורד עם קצת יכולת התקפית. ג'ורדן מיקי שחקן נחמד ממה שאני זוכר. את שאר השחקנים אני לא ממש מכיר (רוזייר וכאלה), ירבקו סנטר מחליף סביר. אם יש דרך לשדרג את עמדת הסנטר הפותח, אם לא אז יצטרכו להסתפק בהורפורד

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מאי 23, 2017 5:54 pm 
Hall of Famer

קיופיפלו כתב:
אם להוסיף על העצות הנ"ל, מה שחסר לבוסטון מהקצת שראיתי אותם במשחק 3, זה התקפה. הם מצליחים איכשהו לקלוע אבל חסרים להם כישרונות התקפיים חוץ מאיזייה תומאס.
אני מבין שבגלל זה רוצים להביא את הייוורד אבל לשבור את הקופה על שחקן שהוא לא כזה קליבר, נוטה להיעלם לפעמים וכו', זה לא רעיון כזה חכם. עדיף, אם רוצים התקפה מעמדה 3, ללכת בכיוון קצת יותר זול. גם לבחור את בול בדראפט יחזק את ההתקפה כי אז נותנים לו לרכז ומעבירים את איזייה תומאס לשחק אוף-דה-בול ועם סמארט מהספסל ובראדלי נגיד כ2/3 זה יופי של רוטציה.
אוליניק וקראודר שחקנים שאני מחבב, כמו שאמרתי בנושא אחר, שחקנים עם אינטליגנציית כדורסל גבוהה, עושים עבודה קבוצתית טובה ובמיוחד בהגנה. צריך להשאיר את שניהם. הורפורד הוא שחקן קצת למל"מ (לא מועיל, לא מזיק) ואם יש מישהו שהייתי משחרר זה אותו אבל הוא על חוזה וזה מה יש. צריך קצת יותר התקפה כאמור, לגוון את עמדות הפורוורד עם קצת יכולת התקפית. ג'ורדן מיקי שחקן נחמד ממה שאני זוכר. את שאר השחקנים אני לא ממש מכיר (רוזייר וכאלה), ירבקו סנטר מחליף סביר. אם יש דרך לשדרג את עמדת הסנטר הפותח, אם לא אז יצטרכו להסתפק בהורפורד

פולץ נחשב שחקן התקפה טוב יותר מבול.
לא רואה את בוסטון מתעסקים על בול ואביו. זה שידוך ללייקרס.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 178 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 32 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: