סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ב' ספטמבר 23, 2024 2:30 am

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 423 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ה' מאי 25, 2017 2:47 pm 
Sophomore

בלוג: הצג בלוג (0)
כל הויכוח הזה מדהים בעיניי, כאילו עצם העובדה שקרוב ל-7000 איש מטריחים את עצמם למשחק של קבוצה שאין לה מסורת מי-יודע-מה מפוארת של תארים והצלחות כבירות זה מובן מאליו.

אז לא, זה לא, ובשנה שלפני פתיחת הארנה הדיבור בקרב כל מי שהיה במלחה היה על זה שצריך לטפס לאט לאט ולשאוף למצב שלפחות הטבעת התחתונה לא ריקה. ההתקדמות שהפועל ירושלים עשתה בקהל תוך 3 שנים, עם תואר גדול אחד בלבד, היא לא פחות ממטאורית. ההתעסקות ב-X מכירות כרטיסים למשחק אחד פשוט מגוחכת.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מאי 25, 2017 3:16 pm 
Sophomore

Avishai כתב:
כל הויכוח הזה מדהים בעיניי, כאילו עצם העובדה שקרוב ל-7000 איש מטריחים את עצמם למשחק של קבוצה שאין לה מסורת מי-יודע-מה מפוארת של תארים והצלחות כבירות זה מובן מאליו.

אז לא, זה לא, ובשנה שלפני פתיחת הארנה הדיבור בקרב כל מי שהיה במלחה היה על זה שצריך לטפס לאט לאט ולשאוף למצב שלפחות הטבעת התחתונה לא ריקה. ההתקדמות שהפועל ירושלים עשתה בקהל תוך 3 שנים, עם תואר גדול אחד בלבד, היא לא פחות ממטאורית. ההתעסקות ב-X מכירות כרטיסים למשחק אחד פשוט מגוחכת.

+1. לא נתפס בעיני שהקבוצה הזאת צמחה ככה מבחינת אוהדים שמגיעים למשחקים באופן די יציב לאורך העונה. אנשים שמכירים את ירושלים יודעים עד כמה זה שוק בעייתי לביזנס שקשור בפנאי. מה שכן, ירושלים תצטרך להמשיך לנצח כדי שזה יחזיק. העונה מה ש"הציל" אותה היה ההצלחה באירופה. בלי זה אני בטוח שהיינו רואים פחות קהל. עכשיו שהם גם מעלים את מחיר המנויים יהיה מעניין לראות אם תהיה המשכיות בעלייה בכמות המנויים מעונה לעונה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מאי 25, 2017 3:22 pm 
מנהל פורום

לדעתי תהיה ירידה ואני מעריך שהנהלה יודעת שזו תהיה התגובה
יכול להיות שהיא מאמינה ביכולת שלה בעונה הבאה ובונה על פחות מנויים ויותר כרטיסים. לא יודע

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מאי 25, 2017 3:24 pm 
מנהל פורום

אין ויכוח שמדובר בהישג שיווקי מרשים בטח בהתחשב ברמה וההישגים בפועל
וכתבתי את במעלה הפתיל
אבל לדיון הזה יש חשיבות בניתוח המגמה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מאי 25, 2017 3:41 pm 
Freshman

כרגע התקרה של ירושלים היא כמה? 7500 אוהדים? וזה גם במשחקים הכי מעניינים או קובעים, וזה למרות מחירי מנוי וכרטיסים נמוכים בהרבה ממכבי, שבימים סבירים יש אצלה תור לקניית מנוי.

יש עוד דרך לעשות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מאי 25, 2017 3:43 pm 
Sophomore

eli2510 כתב:
כרגע התקרה של ירושלים היא כמה? 7500 אוהדים? וזה גם במשחקים הכי מעניינים או קובעים, וזה למרות מחירי מנוי וכרטיסים נמוכים בהרבה ממכבי, שבימים סבירים יש אצלה תור לקניית מנוי.

יש עוד דרך לעשות.

הוכיחה כבר בעונה הראשונה בארנה יכולת להביא במשחק נתון כמות אוהדים בחמש ספרות.
7500 זו אולי תקרת המנויים שלא תיפרץ עד שהמועדון לא ישחק ביורוליג לכל הפחות עונה אחת.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מאי 25, 2017 3:55 pm 
Freshman

Avishai כתב:
eli2510 כתב:

יש עוד דרך לעשות.

הוכיחה כבר בעונה הראשונה בארנה יכולת להביא במשחק נתון כמות אוהדים בחמש ספרות.
7500 זו אולי תקרת המנויים שלא תיפרץ עד שהמועדון לא ישחק ביורוליג לכל הפחות עונה אחת.

מתי היא הביאה 5 ספרות? העונה היא לא הביאה יותר מ7500 כמדומני גם במשחקים מאוד מעניינים כמו מול וולנסיה.
עלייה ליורוליג מצד אחד תגדיל כנראה את הביקוש, מצד שני המחיר יעלה, לא בטוח שהיא לא תשאר באותו המקום.

מחירי המנויים במכבי הם פי 3 ויותר לדעתי (מנגד למכבי אין לבעלים יכולת כלכלית להכניס את היד לכיס, אבל המנויים (בעיקר, גם החסויות) מכסים על זה)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מאי 25, 2017 4:11 pm 
Hall of Famer

eli2510 כתב:
מתי היא הביאה 5 ספרות? העונה היא לא הביאה יותר מ7500 כמדומני גם במשחקים מאוד מעניינים כמו מול וולנסיה.

מספרי צופים על פי אתר היול"ב:
ולנסיה (חצי גמר) 10091
גראן קנריה 8160
ולנסיה 8200 
ליובליאנה 9709
אולם 6940
ניזני 8743
זניט 8257
ריטאס 8758

ממוצע 8665

זה הרבה יותר ממה שאמרת.
לכן אני טוען ש6K צופים במשחק פלייאוף מעיד על דעיכה בעניין.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מאי 25, 2017 4:16 pm 
Junior

אבימאל, גם זה מספר מטורף. מדוע אתה לוקח את זה כברור מאליו? פשוט לא ברור. לא לי וכפי שאתה ולא בכדי זה מקום ראשון בכל מפעל היורוקאפ, ואם אני לא טועה בעשירייה הראשונה של היורוליג.

אולי אם היית אוהד מסור של הקבוצה היית יודע את זה. אבל תמשיך להתעסק בנו, מדינה חופשית ופורום חופשי. רק תדע שמהצד זה פשוט אידיוטי ונוגד את כל המציאות...אתה אשכרה בטוח שאתה מתאר את המציאות בארנה / שוק הירושלמי / אוהדי הפועל בצורה מהימנה - כל מה שנותר לאחל זה בהצלחה!

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מאי 25, 2017 4:31 pm 
Freshman

אבימאל כתב:
eli2510 כתב:

מספרי צופים על פי אתר היול"ב:
ולנסיה (חצי גמר) 10091
גראן קנריה 8160
ולנסיה 8200 
ליובליאנה 9709
אולם 6940
ניזני 8743
זניט 8257
ריטאס 8758

ממוצע 8665

זה הרבה יותר ממה שאמרת.
לכן אני טוען ש6K צופים במשחק פלייאוף מעיד על דעיכה בעניין.

מפתיע. אני זוכר שבחצי הגמר מול וולנסיה ארהל'ה תמה בשידור למה יש פחות מ8000 אוהדים.
החלק העליון היה בכלל פתוח במשחקים ביורוקאפ?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מאי 25, 2017 4:37 pm 
Hall of Famer

יש קטע כזה במשחקים של ירושלים שאוהדים מגיעים אי שם באמצע הרבע הראשון בואכה הרבע השני.
לכן השדרים תמיד מופתעים כמה דקות לפני השריקה שהאולם ריק מהצפוי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מאי 25, 2017 5:03 pm 
Junior

נכון, קיים גם במשחקי הכדורגל של הפועל ירושלים (בימייה היפים).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מאי 25, 2017 5:08 pm 
Hall of Famer

איזה מסכן אוהד שהגיע בתחילת הרבע השני מול נהריה ...

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מאי 25, 2017 5:31 pm 
Senior

גם אלו שהגיעו בתחילת הרבע הראשון מסכנים

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מאי 25, 2017 5:38 pm 
Sophomore

uriel17 כתב:
הכל טוב בממלכת הפועל ירושלים. חוץ מסגנון משחק לא אטרקטיבי, אין לי טענות. לא לניהול ולא להישגים
בעיניי לבוא בטענות על רקע ההתקדמות המטאורית שהקבוצה עשתה בשנים האחרונות, זאת קצת חזירות או ניתוק

איזו התקדמות מטאורית? אם אני מנסה להיות הכי אובייקטיבי שאני יכול, אנחנו מדברים על תואר אחד בלבד. משמעותי, התואר השני בחשיבותו עבור קבוצה שמשחקת באירופה, אבל עדיין אחד.
וזה מה שההיסטוריה זוכרת אם אורי אלון עוזב את הפועל ירושלים היום.
זו התקדמות יפה, לא מטאורית. כל שאר הדברים, הגעה לחצי גמר יורוקאפ, הגעה לגמרים בגביע ובליגה, הכל טוב ויפה, אבל התקציב שהכפיל, ולפי מה שאני שומע אמור לשלש את עצמו, דורש הגעה למעמדים הללו, וגם לנצח בהם.
מכירת כרטיסים? שיווק? לא מבין איך זה אומר משהו על התקדמות. האולם הוא מצב נתון. מי שממלא אותו הם האוהדים, לא ההנהלה. וגם אם ניתן קרדיט להנהלה על כך שהיא פשוט מכשפת אנשים להגיע עם יכולות השיווק המופלאות שלה, איך זה הישג?
אולי אנחנו מגדירים הישג בצורה שונה. הישג מבחינתי זה נתון שנכתב בספרי ההיסטוריה של הספורט.
כל תואר פרט לגביע השוקו כלול בזה.
כל דבר שאינו תואר, או שהוא גביע השוקו, לא כלול בזה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מאי 25, 2017 5:53 pm 
Sophomore

אכן התקדמות מטאורית. המשחקים של הפועל ירושלים הפכו תוך 3 שנים מנישה לאטרקציה ירושלמית שמושכת אליה אנשים מכל הסביבה. הזינוק בכמות המנויים והקהל שמגיע למשחקים, דווקא בגלל שההישגים לא גדולים במיוחד, מעיד אלפי מונים על זה שהחוויה בארנה קוסמת להרבה מאוד אנשים - ובצדק.

תארים? יבואו. זה לא באמת מדאיג את רוב הקהל שנהנה ממה שהוא רואה ומרגיש בשנים האחרונות. אם תהיה ירידה קלה במנויים לשנה הבאה היא תהיה תוצאה של העלייה במחירי המנויים, בטווח הארוך הכמות תעלה. ברגע שיש כמות קהל כזאת מאחורה צריך מצבור פאשלות ניהוליות מהסוג שברחוב הירקון כדי שהתארים לא יגיעו גם כן בכמויות גדולות יותר מבשנים עברו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מאי 25, 2017 6:04 pm 
Sophomore

עדיין לא הבנתי איך ההנהלה קשורה ל"התקדמות המטאורית" ולא האולם החדש. כמו גם שוב, איך זו התקדמות מאורית בלי הישגים שנחשבים התקדמות מטאורית.
עוד 50 שנה יזכרו את האליפות או כמה מנויים נמכרו?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מאי 25, 2017 6:25 pm 
Sophomore

עוד 50 שנה יהיו הרבה יותר מאשר האליפות הזאת. אתה יורה לכל הכיוונים.
ההתקדמות המטאורית של המועדון נובעת מההתקדמות של המותג. התארים יגיעו גם כתוצאה מזה. סה טו. האולם הוא מנוף, גם בו צריך לדעת להשתמש.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מאי 25, 2017 7:44 pm 
Sophomore

מה זה "התקדמות של המותג"? אתה זורק לי סיסמה והולך? מה זה אומר התקדמות של מותג?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מאי 25, 2017 7:57 pm 
Junior

זה אומר, בגדול, שקבוצה עם 1,500 מנויים הפכה לקבוצה עם 6,500 מנויים. זה אומר שקבוצה של 2 מיליון דולר הפכה לקבוצה של 10 מיליון דולר. זה אומר שקבוצה שהיתה מנוהלת כמו מוסך בתלפיות הפכה להיות מנוהלת כמו מועדון ספורט גדול. יש להפועל עוד המון לאן להתקדם ולחלק מהתהליכים שתיארתי יש גם צד מבאס, אבל אם אתה חושב שדברים כאלה קורים רק בגלל שעוברים לאולם יותר גדול, אז אתה לא ממש מבין על מה אתה מדבר...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מאי 25, 2017 9:28 pm 
Freshman

כמו מועדון גדול? לא יודע...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מאי 25, 2017 9:41 pm 
Sophomore

נביא בעירו כתב:
זה אומר, בגדול, שקבוצה עם 1,500 מנויים הפכה לקבוצה עם 6,500 מנויים. זה אומר שקבוצה של 2 מיליון דולר הפכה לקבוצה של 10 מיליון דולר. זה אומר שקבוצה שהיתה מנוהלת כמו מוסך בתלפיות הפכה להיות מנוהלת כמו מועדון ספורט גדול. יש להפועל עוד המון לאן להתקדם ולחלק מהתהליכים שתיארתי יש גם צד מבאס, אבל אם אתה חושב שדברים כאלה קורים רק בגלל שעוברים לאולם יותר גדול, אז אתה לא ממש מבין על מה אתה מדבר...

למה אני לא מבין על מה אני מדבר? אתה צריך להיות יותר מפורט כשאתה מנסה להוכיח ניסים ונפלאות, כשיש הסבר הרבה יותר מקובל על הדעת ונוח, שנמצא מול עינינו, אולם כדורסל ענק מימדים והמתקדם בארץ.
חלק מההסברים שלך הם הבעת דעה אישית בלי שתוכל להביא שום הוכחה לכך (קבוצה שהתנהלה כמו מוסך בתלפיות? אתה מדבר על זאת שהייתה עם התקציב השני בליגה איזה 20 שנה?) והטענה שהיא עברה להתנהל כמו מועדון ספורט גדול (למה? מה השתנה בדיוק? אפשר פירוט או שאתה פשוט מצהיר על דברים שאין לך באמת משהו להראות כדי להוכיח שהם נכונים?)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מאי 25, 2017 10:11 pm 
Junior

זה דיון ללא מוצא. הרי על כל עובדה שאוהדי הפועל ירשמו יבואו חכומלוגים כמו אלי, ערן או אבימאל ויצאו בהצהרות כאילו הם פוקדים את משחקי הקבוצה מימי שטראוס ומכירים את רחשי המועדון על בוריים.

אז יאללה...אני מציע לכל הצדדים, בואו נתקדם..שאוהדי הקבוצות האחרות יספרו סיפורים, עד מחר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מאי 26, 2017 12:19 am 
Freshman

אני ממליץ לכולם להבדיל בין אהדה לבין דיבורים על עובדות. צריך להיות ניטרליים כשמביעים דעות על עובדות, וזה נכון גם לגבי איכות הסגל השנה (שממש לא השתין או משתין על הליגה) וגם לגבי ההתנהלות הכללית במועדון. אין ספק שהוא מתנהל נכון יותר ממכבי, בעיקר בגלל ההבדל בסדרי הגודל של התקציבים (כי להישגים ירושלים לא הגיעה יותר ממכבי בעונות האחרונות), אבל עדיין לא מתנהל מקצועית כמו מועדון גדול.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מאי 26, 2017 8:26 am 
Junior

למרות שיש לי תחושה קלה שאני מוטרל, תגובה רצינית אחרונה בנושא:

אני מודה לך, אלי, על העצה ואני אכן מנסה להפריד בין האהדה שלי ל״דיבור נייטרלי״ על עובדות.

ערן, הקהל ששילש את עצמו בתוך עונה לא עשה את זה כי יש אולם חדש. היה להם כיסא פנוי ברב המשחקים במלחה והסיבה שהם לא הגיעו אז והם כן מגיעים היום, היא לא כי האולם לא היה מספיק חדיש בשבילם, אלא בגלל מסע שיווק אגרסיבי של המועדון. אני לא מרגיש שאני צריך להביא לך ״הוכחות״ לאיך שהמועדון נוהל לאורך השנים, כשאני טוען שהוא נוהל כמו מוסך בתלפיות, אבל בגלל שביקשת כל כך יפה: כל מי שמכיר את הפועל ירושלים יודע שקליין ומנצור היו אנשים שמאוד אהבו את המועדון אבל שהניהול היה חובבני במקרה הטוב. מערכת יחסים היסטרית עם התקשורת המקומית, חוסר יציבות כלכלית שגרמה לכך שבכל קיץ לא היה ברור שתהיה קבוצה בעונה הבאה וכשהתברר ששוב יש תקציב הקבוצה התחילה להיבנות דרך קבע באוגוסט, אינספור מאמנים מפוטרים, דרכון צ׳כי אחד, מנבר, גאידמק, גומא ועוד ועוד... לעומת זאת, בארבע השנים של אורי אלון בקבוצה (ואני רחוק מלהיות מעריץ עיוור של הבחור, שנראה בסך הכל די דושבג), המועדון מתנהל בשקט, מאמנים מסיימים חוזים, התקציב קפץ וממשיך לעלות בהדרגה משנה לשנה, שחקנים מוחתמים על חוזים ארוכי טווח ועל הדרך גם לקחנו אליפות ראשונה אחרי 2,000 שנה. ״הוכחות״ קבילות בעינייך?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 423 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot] ו 22 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: