סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ב' ספטמבר 23, 2024 12:31 am

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 123 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5  הבא

מי לוקחת בסיום הסדרה
גולדן ב4 0%  0%  [ 0 ]
גולדן ב5 30%  30%  [ 9 ]
גולדן ב6 33%  33%  [ 10 ]
גולדן ב7 17%  17%  [ 5 ]
קאבס ב4 0%  0%  [ 0 ]
קאבס ב5 3%  3%  [ 1 ]
קאבס ב6 13%  13%  [ 4 ]
קאבס ב7 3%  3%  [ 1 ]
סך הכל הצבעות : 30
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ש' מאי 27, 2017 12:45 pm 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (0)
זה נראה שלברון עשה צעד סופר נכון מבחינתו. מישהו זוכר את הביקורת עליו על המעבר להיט? זוכרים את האליפויות. לברון פשוט הבין שהוא צריך כוכבים לצידו כדי לזכות. הוא ראה שהפוטנציאל נגמר בהיט וחזר לקאבס, שהשיגו את הבחירה הראשונה והיה להם את קיירי שלברון מאוד העריך. לברון ידע לנווט את הקריירה שלו החל משלב מסוים וזה חלק ממה שהביא אותו לשאלה הזו מי יותר גדול.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' מאי 27, 2017 12:49 pm 
Sophomore

מה שATT אמר, וגם;
שחף78, קשה לא להיות "הקבוצה הכי מוכשרת" כשיש לך את השחקן הכי טוב בהיסטוריה של המשחק. הוא ריכז סביבו כל כך הרבה תשומת לב, שכולם נראו טוב יותר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' מאי 27, 2017 2:00 pm 
Senior

מה קשור זה שהבולס היו מעולים לזה שלא היו להם יריבות ראויות? איך בדיוק זה סותר אחד את השני?
אנשים פה מפספסים את הנקודה לגמרי. כמו שסטיראני אמר, אף אחד לא אומר שג׳ורדן לא שחקן מושלם וקילר. אבל המדידה של טבעות אליפות לבד בלי פרספקטיבה היא בעייתית. הכוונה פה היא שהאיש לא בלתי מנוצח ולו היה נקתל בקבוצות כאלה היה מפסיד איזה סדרת גמר אחת או שתיים.מעשית הוא לא נתקל בקבוצה בלבל של גולדן סטייט הנוכחית, או גולדן סטייט של אשתקד. ויש דברים שמוסיפים ללברון נקודות שג׳ורדן לא עשה. כמו לקחת קבוצה עם וורז׳או ובובי גיבסון לגמר, או לקחת את גולדן סטייט ל-6 משחקים בסדרה מפלצתית עם דלי ומוזגוב כסייד קיקס

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' מאי 27, 2017 2:24 pm 
Sophomore

זה סותר אחד את השני, כי מעבר לשוני בין התקופות (למשל, בחוקים ובדגשים של השיפוט והעלייה של השימוש באנליטיקס), זה כמו להגיד שלגולדן סטייט ולקליבלנד אין יריבות ראויות.
זה נכון - אבל זה משום שהן ממש טובות, ולא בגלל שהשאר חלשות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' מאי 27, 2017 2:42 pm 
Freshman

אגב ריבאונד, גולדן סטייט במקום הראשון בריבאונד הגנה בפלייאוף
(גם באסיסטים, בספיגת נקודות, בנקודות למשחק וכו')

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' מאי 27, 2017 3:53 pm 
Junior

יש עוד אפשרות: סטף מכדרר בטופ אוף דה קי, מוסר ימינה לקליי על קשת השלוש, מחזיר לסטף שעולה לזריקה, סוויש

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מאי 28, 2017 8:27 am 
Junior

אם הייתי צריך להמר על אחוזים הייתי הולך על משהו כמו 65-35 לטובת גולדן סטייט. הם פייבוריטים אבל זה לא שקליבלנד לא בתמונה.

מצד אחד יש לנו את גולדן סטייט שעונה אחרי ששברה את שיא הנצחונות והייתה פייבוריטית ברורה צירפה שחקן טופ 5 בליגה (אולי טופ 3? לא באמת משנה) בלי לאבד הרבה ( פחות או יותר בוגוט ובארנס על דוראנט).
בצד השני קליבלנד בנתה ספסל מצוין ממש (קורבר, וויליאמס, פריי, שומפארט וג'פרסון זה נפלא) ולפי הפלייאוף הנוכחי נראה שלאב סופסוף נכנס לקצב הנכון ומצא את המקום שנוח לו בו.

מצד אחד יש לנו את השחקן הטוב בעולם בעשור האחרון מלווה ברכז ופאוור מהטובים בליגה (טופ 5 בערך?) וסביבו חבורה משלימה נפלאה, מהצד השני יש לנו חמישיה שכוללת 4 שחקנים טוב שהם טופ 2-3 בעמדה שלהם (וירידה משמעותית ברמה שמגיעים לספסל, פרט לאיגי הנפלא כמובן).

בקיצור, יהיה מעניין :) יאללה לברון!

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מאי 28, 2017 8:53 am 
מנהל פורום

אתה הרבה יותר נדיב מהערכות של הESPN על שלוחותיו השונות
http://www.espn.com/nba/story/_/id/1947 ... 7-playoffs
PBI ו538 נותנים בין מ7-10 אחוז לקאבס, בשני המקרים מדובר במודל סטטיסטי
במודל שמערב חוות דעת מומחים יש קפיצה של 20% בערך ל 28% פאנל האוהדים נותן לקאבס 30% סוג של חוכמת המונים אחרי ההפתעה בעונה שעברה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מאי 28, 2017 9:08 am 
Junior

רציתי לרשום בהתחלה 70-30 אבל זה נראה לי קצת קשוח מדי :D

כמובן שהסיבה שסופרים את קליבלנד זה האליפות בעונה שעברה. אם נניח הסדרה הייתה נגמרת בניצחון של ג"ס, אפילו 4-3 בסופו של דבר, אני מניח שלא אני ולא אף אחד היו נותנים לקליבלנד אחוזים דו ספרתיים.

הייתי אומר שלגבי קליבלנד ש"Don't ever underestimate the heart of a champion" אבל הבעיה שזה יהיה תקף גם לג"ס :D

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מאי 28, 2017 10:58 am 
Hall of Famer

מוזר לי לקרוא על הסיכויים הנמוכים שמייחסים לקאבס לנצח את הסדרה הזו. אני חושב שבדומה לשנה שעברה, זה עובד לטובתם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מאי 28, 2017 10:59 am 
Hall of Famer

sheky כתב:
וירידה משמעותית ברמה שמגיעים לספסל, פרט לאיגי הנפלא כמובן).

מישהו ראה מספיק את ג״ס ואת איגי כדי לספר באיזה כושר הוא לאחרונה?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מאי 28, 2017 2:35 pm 
Sophomore

הגיע הזמן לקום משנת החורף שלי (שנמשכה העונה גם לתוך הקיץ), לשים שעונים מעוררים ולהתלהב מכל סל של קינג ג'יימס כמו ילד קטן. אם מישהו פה יכול לעזור לי עם התאריכים אני נורא אשמח.

בקושי יצא לי לראות נ.ב.א העונה, במיוחד בחצי השנה שלה, כך שאין לי הימור יותר מדי מושכל לתת פה. אבל כאוהד מושבע של לברון לאורך השנים, אני חושב שמבחינה פסיכולוגית מעולם לא היה גמר אליו הוא הגיע מוכן יותר. מקווה מאוד שזה יתורגם גם על המגרש.

צביקה שרף: "Lavaron ג'יימס".

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מאי 28, 2017 6:05 pm 
Junior

כמה נחמד שאנשים מייצרים לי סיבה להיכנס לדיון
עלאק להקטין את היריבות של ג'ורדן לעומת לברון :lol: :lol: יוטה עם שני שחקני טופ 5 בעמדתם בהיסטוריה, מול הקליפרס זה וואחד הרמה להנחתה

מייקל ג'ורדן ולברון ג'יימס זה בכלל לא דיון. אין שום סיכוי ללברון להשתוות אליו.
לברון הפסיד לסן אנטוניו פעמיים. הפסיד לדאלאס ולגולדן סטייט של העונה הראשונה. הפסיד עם הביתיות לפאקינג אורלנדו של האוורד טורקולו לואיס ורייפר אלסטון :roll:

ההפסדים לדאלאס 2011 וסן אנטוניו 2014 היו מבישים. מבישים מבישים מבישים. הוא לקח את מיאמי לעונות רגילות בינוניות מאוד, על הנייר זו היתה קבוצה שאמורה היתה לנצח 67 משחקים בממוצע לעונה. בפועל הם נצחו כמה? 59 משחקים לעונה? 66 נצחונות היה הצלחה מסחררת? הגיעו לסדרה מול הספרס ללא ביתיות והובסו שוב ושוב ושוב? הפסידו בצורה מבישה לדאלאס? לברון נחנק כל משחק? מייקל ג'ורדן בחיים לא היה נותן לשחקנים לצידו להיעלם כמו לברון מול הספרס, ובחיים לא היה משתנק כמו לברון מול דאלאס בהופעה הכי איומה של סופרסטאר בגמר.

מייקל ג'ורדן חד משמעית היה מנצח את דאלאס, הספרס ב2014, ולדעתי גם את הווריורס של 2015 במו ידיו. ג"ס היתה קבוצה צעירה והציגה גמר מאוד (!) בינוני. מייקל לבד, לדעתי, היה מנצח שם.
לברון בגרסתו הצעירה, ככל הנראה היה מצליח להפסיד ללייקרס/פורטלנד/פיניקס פעם או פעמיים. זה ברור כשמש. אלו לא קבוצות פחות טובות מדאלאס.
אני כלל לא בטוח שאפשר לתאר את LA של 91 כפחות טובה מג"ס של 2015. פורטלנד בודאי לא פחות טובה מOKC. הספרס כן טובים מפיניקס. אבל זו לא השוואה נכונה.

את הספרס צריך להשוות לפיסטונס של סוף שנות ה80. בזמן שלברון הושפל מולם פעמיים ופעם אחת ניצח בנס על טבעי, ג'ורדן לקח אותם לקרבות אדירים 3 פעמים, ופעם אחת קרע אותם לגזרים. תזכירו לי מתי לברון קרע קבוצה טובה?

אז נכון שיוטה היא לא ג"ס. אבל נא לזכור - לברון לא ניצח את ג"ס פעמיים. הוא הפסיד פעם אחת וניצח פעם אחת

לברון : 3-7 בגמרים, כולל שתי תבוסות מהדהדות מול הספרס + היחנקות והשפלה אישית מול המאבס. ג'ורדן: 6-6 בגמרים, מטאור של ממש בכל אחד מהם. הבדל ת ה ו מ י!!!!

ג'ורדן: 33.4 נק' בפלייאוף בממוצע. לברון 28.3. ג'ורדן קלע באחוזים טובים יותר מכל הטווחים. אמנם ג'ורדן מסר אסיסט פחות ו2.4 רב' פחות. אבל לג'ורדן מעולם לא היה פלייאוף שאפשר להגדיר אותו בפחות מ-מפלצתי.

ג'ורדן מעולם לא אכזב בפלייאוף. גם כשהוא הפסיד הוא נתן פייט מפלצתי והיה מעולה. לברון השתנק לא פעם ולא פעמיים.

ג'ורדן לקח את הבולס ל72, 69, 67 נצחונות, ועוד פעמיים מעל 60 נצחונות. לברון לקח את קליבלנד ל66 ומיאמי ל66, ורק עוד פעם אחת מעל 60.

ג'ורדן היה שחקן התקפה בלתי עציר כל הקרירה. לברון רק בשנתיים-שלוש האחרונות נראה ככה. ג'ורדן היה הגארד ההגנתי הכי טוב אי פעם בעיני. לברון שחקן הגנה טוב אבל לא כמוהו. ג'ורדן היה הספורטאי הכי רוצח ווינר אולי בהיסטוריה. לברון שחקן עם מנטליות שבירה ברוב הקרירה. ג'ורדן בסוף שנות ה80 ותחילת ה90 הציג יכולות ומספרים שלברון יכול לחלום עליהם בהקיץ לילה, להתחיל לחשוב שבשנתיים האחרונות לברון טוב יותר כמו שקראתי כאן זו בדיחה של ממש, מספרית ופרקטית - יכולות על המגרש, זה בכלל לא קרוב

שורה תחתונה:
3 אליפויות, 4 MVP ליגה, 3 MVP גמר. 6 אליפויות, 5 MVP ליגה, 6 MVP גמר. לא קרוב, גם עם עוד אליפות וMVP גמר לראשון.

והשורה העיקרית:
האחד עם שבעה גמרים, 3 MVP גמר, 2 תבוסות בגמר וביזיון היסטורי מול דאלאס. השני עם שישה גמרים, 6 MVP גמר, שישה תצוגות אישיות גדולות.

לברון הוא הכוכב הגדול היחיד ב40 שנה האחרונות שהפסיד יותר גמרים מאשר ניצח. זה אומר דרשני. השני אחריו - קארל מאלון.

אין שום מקום להשוואה.

נערך לאחרונה על ידי FLASH בתאריך א' מאי 28, 2017 6:13 pm, נערך פעם אחת בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מאי 28, 2017 6:13 pm 
Sophomore

יוטה אולי עם 2 שחקנים בטופ 5 בהסטוריה בעמדה שלהם, אבל ב 97 וב 98 הם כבר היו בירידה. מאלון היה עדיין מצוין אבל סטוקטון כבר היה משמעותית פחות טוב.
אני מסכים עם סימונס בקשר ליוטה של 97 ו 98. הם ממש לא היו קבוצה כזאת טובה וניצלו ואקום במערב כדי להגיע לגמר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מאי 28, 2017 6:16 pm 
Junior

אני חושב בדיוק אותו הדבר על רוב העונות בהם מיאמי וקליבלנד הופיעו בגמר. ואקום.
הגיעו רעננים לגמר בטיול מזרחי קליל, כשקבוצות המערב הגיעו אחרי יריקות דם שלושה סיבובים

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מאי 28, 2017 7:49 pm 
Hall of Famer

המזרח מאז 99 הוא ואקום כמעט מוחלט. שתי הקבוצות נורמליות היחידות בתקופה הזו, פרט לאלו של לברון היו דטרויט של אמצע העשור הקודם. ובוסטון על קו התפר של העשורים. כך השאר בסדר כרונולוגי של אינדיאנה, הנטס של קיד, אורלנדו, אינדיאנה וטורונטו ואולי גם בוסטון הנוכחית הן פשוט קבוצות חלשות הרבה ממקבילותיהן המערביות

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מאי 28, 2017 10:01 pm 
Senior

פלאש, לא סיפרת פה שהספרס 14 קבוצת התקפה מהטובות בהיסטוריה? כשזה נוח אז הם פשוט גרועים? :|
ג׳ורדן הפסיד בתחילת הקריירה שלו לדטרויט ובוסטון, ואחר כך כשחזר מהפרישה הפסיד לאורלנדו. הפרישות במידה מסוימת העצימו את המיתוס סביבו. שחקן מדהים, כרגע הכי טוב בהיסטוריה, אבל הקטע של בלתי מנוצח זה פשוט אגדה וכאמור רוב היריבות לא היו באיזור של הבולס בכלל
עונה רגילה זה לא מעניין אף אחד. לברון משחק בליגה מגיל 18, די הגיוני שמשלב מסוים בקריירה שלו הוא יאיט קצב בעונה הרגילה כדי למשוך את הקריירה שלו הלאה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מאי 28, 2017 10:06 pm 
Hall of Famer

ג'ורדן הפסיד לאורלנדו עם הקבוצה הגרועה ביותר שהיתה לשיקגו בשנות התשעים, בעיקר בגלל שהיא חסרה גבוה נורמלי (פוסט גרנט ופרה-רודמן).. מה שהיה עד שהתבגר (כלומר עד שנת 91) בעיניי רלוונטי פחות. מה גם שגם אז לא היתה לשיקגו לידו קבוצה נורמלית.
היריבות כאמור לא היו באיזור של הבולס, אך ורק בגלל ג'ורדן. זה לא שהיה לו איזה סופר טים. עובדה - שנה קודם קבוצה טובה של שיקגו, למעשה הכי טובה (מחוץ לג'ורדן) שהיה - כי היו שם גם קוקוץ' כבר, וגם הוראס גרנט עדיין, הפסידה בסיבוב השני של הפלייאוף. זה מה שהקבוצה היתה שווה בלי ג'ורדן. טורונטו או וושינגטון של היום, כזו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מאי 28, 2017 10:12 pm 
Junior

uriel17 כתב:
אתה הרבה יותר נדיב מהערכות של הESPN על שלוחותיו השונות
http://www.espn.com/nba/story/_/id/1947 ... 7-playoffs
PBI ו538 נותנים בין מ7-10 אחוז לקאבס, בשני המקרים מדובר במודל סטטיסטי
במודל שמערב חוות דעת מומחים יש קפיצה של 20% בערך ל 28% פאנל האוהדים נותן לקאבס 30% סוג של חוכמת המונים אחרי ההפתעה בעונה שעברה

נייט סילבר מסביר פה למה הוא לא מקבל את הניתוח של המודל שלו:
https://fivethirtyeight.com/features/le ... ors-again/

המהמרים נותנים 30%, וזה גם ההימור האישי שלו

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מאי 28, 2017 10:18 pm 
Hall of Famer

אני אף פעם לא הבנתי איך ללברון יש חיסרון שהוא הגיע לכל כך הרבה גמרים ( והפסיד בחלקם ) .
זה נשמע כאילו אם היה מודח סיבוב ראשון בחלק מהעונות ( אלו שלא לקח בהן אליפות ) - הקייס שלו היה גדל ...

נורטון כתב:
זה מה שהקבוצה היתה שווה בלי ג'ורדן. טורונטו או וושינגטון של היום, כזו.

ולא מזמן היה כאן דיון היפותטי , מה שווה קליבלנד ללא לברון , והיו דעות שהם בקושי עולים לפלייאוף , וכמדומני נזרקו גם מספרים סביב 35 ניצחונות בעונה...

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מאי 28, 2017 10:33 pm 
Hall of Famer

קליבלנד של היום? עם לאב, קיירי, טריסטן ודרון היא קונטנדרית ברורה במזרח. לדעתי
מה שכן, זו של 2007 הייתה אכן חלשה להחריד. מצד שני זו הייתה בלי קשר שנת השפל הכי גדולה של המזרח אי פעם. לפני הביג תרי בבוסטון ועם דטרויט מזדקנת

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מאי 28, 2017 10:37 pm 
Hall of Famer

דעתך כדעתי על קליבלנד של היום
אבל כשהופתעתי מזה שאנשים נותנים לקליבלנד ללא לברון סיכויים של 1:100 או משהו כזה מול גולדן סטייט - אז התברר שאחרים מעריכים אותם הרבה פחות

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מאי 28, 2017 10:52 pm 
Junior

בקשר לדיוני המקום ההיסטורי של לברון:
קודם כל אלה תמיד דיונים בעייתיים. יש בפורום הזה אנשים שאפילו זוכרים נגיד את הקבוצות של שנות ה80 ויש אנשים שהם יותר חדשים משאק. לא אומר את זה לגנותם, גם אני התחלתי ממש לעקוב אפילו אחרי ג'ורדן (בתקופת ג'ורדן רק הייתי מקווה כל שנה שהפעם הוא לא ייקח את האליפות והוא תמיד ניצח) אבל ההשוואות האלה, אם תדונו בהם עם איזה סבא אמריקאי הוא יגיד לכם שביל ראסל הוא הגדול מכולם. אז לברון, עם כל הכבוד, עדיין מחזיק רק ב3 אליפויות, יש לו בלי ספק הרבה הישגים יפים מבחינה היסטורית, שנובעים גם מזה שהתחיל את קריירת הNBA בגיל מאוד צעיר, לי היה פוסטר שלו על המקרר כשהוא היה בתיכון (הוא צעיר ממני בחודשיים), אבל כל קביעה על מעמדו ההיסטורי היא עדיין קצת מוקדמת. אם ימשיך להגיע לגמר שנה אחרי שנה ויזכה ביותר אליפויות משחקנים כמו שאק או קובי או דאנקן אפשר יהיה לקבוע בוודאות שהוא טוב מהם. מייקל ג'ורדן עדיין רחוק ממנו לדעתי ויש כמה וכמה שחקנים יותר מוקדמים (מג'יק, לארי בירד, קארים, ביל ראסל, ווילט צ'יימברלין) שגם אי אפשר לבטל בקלות

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מאי 29, 2017 12:48 am 
מנהל פורום

בלוג: הצג בלוג (14)
פלאש, תשמור את ההודעה הארוכה שלך לאחרי שלברון ינצח את ג"ס, אם בכלל יהיה בזה צורך. כרגע אף אחד לא חושב כאן שיש להשוואה בסיס.

אם קליבלנד יזכו באליפות שניה ברציפות, נגד הביתיות ומול אחת הקבוצות הטובות בהיסטוריה, וכשזה מצטרף לשיבעה גמרים רצופים ושמונה סה"כ, שלוש אליפויות קודמות ועוד כהנה וכהנה, אז יהיה טעם בויכוח (ואז הכתם של דאלאס ב2011 בהחלט יהיה משמעותי. לדעתי הספרס ב2014 היתה קבוצה נפלאה ובדיעבד לאור מה שיצא מקאווי לאונרד הזכייה שלהם הרבה פחות מפתיעה).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מאי 29, 2017 7:33 am 
Senior

shmueliki כתב:
דעתך כדעתי על קליבלנד של היום
אבל כשהופתעתי מזה שאנשים נותנים לקליבלנד ללא לברון סיכויים של 1:100 או משהו כזה מול גולדן סטייט - אז התברר שאחרים מעריכים אותם הרבה פחות

זה באמת די פשוט. ללא לברון קליבלנד הם עדיין קבוצה טובה מאוד וקונטנדרית ברורה במזרח אבל הווריורס הם בכל זאת ברמה של קבוצה היסטורית.
גם לספרס שנתנו עונה של 67 נצחונות אף אחד לא באמת נתן סיכוי בפתיחת הסדרה, גם עם קאוויי כשיר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 123 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: B.a.c, shmueliki, יציע שמבן, ערן ו 22 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה