סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ב' ספטמבר 23, 2024 9:24 am

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 551 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 23  הבא

מי לוקח
ירושלים ב-3 26%  26%  [ 12 ]
ירושלים ב-4 36%  36%  [ 17 ]
ירושלים ב-5 23%  23%  [ 11 ]
נהריה ב-5 9%  9%  [ 4 ]
נהריה ב-4 6%  6%  [ 3 ]
נהריה ב-3 0%  0%  [ 0 ]
סך הכל הצבעות : 47
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ג' מאי 30, 2017 11:16 am 
Junior

בלוג: הצג בלוג (0)
דווקא השיפוט הפתיע אתמול מאוד לטובה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מאי 30, 2017 11:34 am 
Sophomore

אגב, אפשר לטנף על המאמן כמה שרוצים (ויש בחלק מהטינופים אמת), אבל המאמן לא השאיר 22 זריקות עונשין על הקו בסדרה הזאת. השחקנים כן. בלתי נתפס.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מאי 30, 2017 12:18 pm 
Junior

בלעדי!

צילום של מתחם האימונים של י-ם למשחקי ליגה....

קבצים מצורפים:
image-463752776.jpg
image-463752776.jpg [ 185.12 KiB | נצפה 14420 פעמים ]
חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מאי 30, 2017 1:18 pm 
Freshman

השמועות אומרות שחוץ מכמה נתזים על הרצפה, על הקיר ועל המשתנה הסמוכה, ליאור לא החטיא מהקו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מאי 30, 2017 1:20 pm 
Junior

דבר ראשון, אני כמובן מקווה שיעיפו לקיבינמט את אותם אוהדים שהתפרעו והלכו מכות. בעיני כל חברי הבריגדה שחושבים שהם חשובים יותר מהקבוצה הם לא אוהדים ומבחינתי צריך לנקוט מולם מדיניות של אפס סובלנות.

מעבר לכך, בשלב הזה של העונה נהריה קבוצה יותר טובה מהפועל וקשה לי להבין את מי שחושב שהפועל תיקח את הסדרה. כמו שכתבו מעלי, אולי הפועל תצליח לנצח ביום שישי, אבל קשה לי להאמין שננצח גם במשחק הרביעי. הסגל הרחב, מה שהיה אמור להיות אחד היתרונות של הפועל, מתגלה כמשהו שקיים על הנייר בלבד. בפועל אתמול בנהריה תשעה שחקנים שחקו מספר דקות משמעותי ואילו בהפועל רק שבעה כשיותם וג׳נטילה משחקים ארבע דקות כל אחד. זליקוביץ׳ ורוזפלט לא ראו מגרש כבר שבועות ארוכים, ולמשל אתמול כאשר הוואל היה כל כך מנותק, היה אפשר לנסות לתת לרוזפלט כמה דקות, אבל אחרי שייבשו אותו כל העונה ברור שזה לא ממש אופציה. ובאשר להוואל, מי שבמשחקים הראשונים היה נראה כמו תוספת משמעותית, נראה כמו בדיחה וכרגע כאשר שני הגבוהים של הפועל הם פיטרסון והוואל בכושרו הנוכחי, זה אולי קו הפנים הכי חלש בליגה.
לי אין הסבר של ממש לפערים הכל כך גדולים בין האופן שבו הפועל שיחקה באירופה לבין המשחקים בליגה. זה נכון שבאירופה הישראלים היו פחות דקות על המגרש, אבל עדיין, לדעתי זה לבד לא מסביר את הפערים הכל כך גדולים בצורת המשחק וביכולת.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מאי 30, 2017 1:22 pm 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

ראיתי את הרבע האחרון במשחק ואין ספק שהדינמיקה בין השחקנים של י-ם נפלאה. ממש נראה שכולם מרוצים ונהנים לשחק יחדיו.

שמתם לב שבראיון בסיום המשחק האיטלקי די הפיל את כל האחריות על השחקנים ולא דיבר מילה על הטקטיקה שלו? - כמו למשל ההחלטה להגן על הצבע בדקות האחרונות עם פיטרסון כגבוה יחיד ולתת לברקוביץ לחדור בקלילות עד לטבעת, או הקטע שפעם אחר פעם בר טימור נאלץ לשמור על גבוה בפוסט.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מאי 30, 2017 2:31 pm 
הנביא הרשמי של הפורום
סמל אישי של המשתמש

יפתח כתב:
כמה תובנות שלי:
1. נהריה מותק של קבוצה. לדעתי, הייתה יכולה ללכת עד הסוף גם במתכונת של סדרות בחצי ובגמר (בניגוד לראשון של השנה שעברה).
2. הפועל כבויה, לחוצה ומסורסת באופן שלידו מחווירה גם ההשתנקות בפלייאוף ובפיינל פור בשנה שעברה. יכול לקרות לכל מאמן, ושש אליפויות איטליה רצופות לא הולכות ברגל, אבל שיהיה בריא פיאניג'יאני. העניין הזה רובץ לפתחו.
3. הערכת סיכויים להמשך: 60:40 לקבוצה הביתית בכל משחק נתון (האמת, יותר לכיוון ה65:35 לביתית במשחקים 3 ו4, ו55:45 לביתית במשחק 5 אם וכאשר). מה שאומר בסבירות גבוהה דז'ה וו לקיץ 2014: הפועל מגרדת ניצחון ביתי במשחק 3 בשישי אחרי הצהריים (אז זה גם היה משחק הפרידה ממלחה) כדי להפסיד את הסדרה במשחק 4.
4. אסתרון. בלתי נסבל. נותן לשמור עם הידיים, מתעלם מעבירות, ואז פעם-פעמיים במשחק דופק שריקה דקלרטיבית. תנו לי בכל משחק את ספי שמש, ואם לא אותו - את בלק (ולא שאני חושב שלמישהו מהשופטים בעידן הנוכחי יש העדפה לקבוצה זו או אחרת).
5. האוהדים שהוציאו את התסכול שלהם על שחקנים או על הצוות המקצועי. מפגרים. לכו תוציאו תסכולים במקום אחר (ואם גם חומסקי ביניהם, אז תתאפס על עצמך בנאדם).
6. האוהדים שרבו עם האוהדים מסעיף 5. אתם דווקא סבבה.
7. יוזרים מעצבנים ואינפנטילים בפורום מכל הצבעים, הקבוצות והעדות. שיהיה לכם חג שמח.

1. לא יודע מאיפה הביטחון שנהריה היתה עוברת סדרות וראשון לא - אבל שיהיה לבריאות. אני משוכנע שראשון
של העונה שעברה קבוצה יותר טובה מנהריה של העונה (שהיא קבוצה טובה מאוד).
4. מעדיף את אסתרון פי 100 על ספי שמש.
ונקודה חשובה לגבי המשחק אתמול - כפי שכתבתי לפני המשחק וירדו עלי: אמארה מאוד חשוב להגנה של הפועל ירושלים.
בלעדיו הגנת הצבע שלהם לא קיימת, וראו את זה מצוין אתמול. אם הוא חוזר - לירושלים עוד יש סיכוי.
שאלה מעניינת תהיה במקום מי הוא יירשם אם וכאשר. האם פיאנג'יאני לא ירשום את ג'נטילה?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מאי 30, 2017 2:49 pm 
Junior

אם סטודמאייר נמצא כשיר למשחק ביום שישי לא נראה לי שיש פה שאלה בכלל. ברור שצריך לזרוק את ג'נטילה.

sir charles כתב:
ראיתי את הרבע האחרון במשחק ואין ספק שהדינמיקה בין השחקנים של י-ם נפלאה. ממש נראה שכולם מרוצים ונהנים לשחק יחדיו.
אין ספק שהמשחק אתמול הוא מדד מהימן. יחי הדמגוגיה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מאי 30, 2017 2:51 pm 
Sophomore

גלעד כתב:

ונקודה חשובה לגבי המשחק אתמול - כפי שכתבתי לפני המשחק וירדו עלי: אמארה מאוד חשוב להגנה של הפועל ירושלים.
בלעדיו הגנת הצבע שלהם לא קיימת, וראו את זה מצוין אתמול. אם הוא חוזר - לירושלים עוד יש סיכוי.
שאלה מעניינת תהיה במקום מי הוא יירשם אם וכאשר. האם פיאנג'יאני לא ירשום את ג'נטילה?

לגבי החשיבות של אמארה להגנה של ירושלים - בכל משחק חשוב שהיה לירושלים העונה קבוצות תפרו את ההגנה שלו על הפיקנרול בלי בעיה. תשאל את ולנסיה ומכבי, שתי קבוצות ששיחקו עליו בעקביות וניצחו ככה את ירושלים. הנתון על זה שהפועל ירושלים לא ניצחה העונה אף משחק חוץ שבו הוא השתתף נראה כמו צירוף מקרים, אבל לא הייתי מזלזל בזה. מגיע הוד רוממותו לאולם בגן נר/אילת/נהריה, אתה מצפה לראות אותו קופץ על הרצפה כדי להציל כדורים אבודים? נראה לי שאוהדי ירושלים כבר הבינו שזה לא יקרה.

לתחושתי הבעיה העיקרית של ירושלים בהגנה היא תיאום, והגנה אישית. המון שחקנים בנהרים שאין להם יתרון צעד ראשון או אתלטיות עברו את השומר שלהם בכדרור ויצרו ככה מצבים ומיס מאצ'ים. נהריה לא קבוצת פיקנרול טובה במיוחד ואין לה איזה שובר שיוויון בפוסט, אין שום סיבה שירושלים לא תעצור אותה בהגנת אחד על אחד פשוטה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מאי 30, 2017 2:52 pm 
Sophomore

אדום88 כתב:
sir charles כתב:
אין ספק שהמשחק אתמול הוא מדד מהימן. יחי הדמגוגיה.

לא הבנתי, אתה טוען אחרת? ונניח שתמחק את המשחק האחרון, המצב יותר טוב?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מאי 30, 2017 3:46 pm 
Freshman

נהריה קבוצת ליגה בינונית לגמרי גם בפלייאוף הזה, ירושלים עוד פחות מזה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מאי 30, 2017 5:00 pm 
Freshman

גלעד כתב:
יפתח כתב:
כמה תובנות שלי:
1. נהריה מותק של קבוצה. לדעתי, הייתה יכולה ללכת עד הסוף גם במתכונת של סדרות בחצי ובגמר (בניגוד לראשון של השנה שעברה).
2. הפועל כבויה, לחוצה ומסורסת באופן שלידו מחווירה גם ההשתנקות בפלייאוף ובפיינל פור בשנה שעברה. יכול לקרות לכל מאמן, ושש אליפויות איטליה רצופות לא הולכות ברגל, אבל שיהיה בריא פיאניג'יאני. העניין הזה רובץ לפתחו.
3. הערכת סיכויים להמשך: 60:40 לקבוצה הביתית בכל משחק נתון (האמת, יותר לכיוון ה65:35 לביתית במשחקים 3 ו4, ו55:45 לביתית במשחק 5 אם וכאשר). מה שאומר בסבירות גבוהה דז'ה וו לקיץ 2014: הפועל מגרדת ניצחון ביתי במשחק 3 בשישי אחרי הצהריים (אז זה גם היה משחק הפרידה ממלחה) כדי להפסיד את הסדרה במשחק 4.
4. אסתרון. בלתי נסבל. נותן לשמור עם הידיים, מתעלם מעבירות, ואז פעם-פעמיים במשחק דופק שריקה דקלרטיבית. תנו לי בכל משחק את ספי שמש, ואם לא אותו - את בלק (ולא שאני חושב שלמישהו מהשופטים בעידן הנוכחי יש העדפה לקבוצה זו או אחרת).
5. האוהדים שהוציאו את התסכול שלהם על שחקנים או על הצוות המקצועי. מפגרים. לכו תוציאו תסכולים במקום אחר (ואם גם חומסקי ביניהם, אז תתאפס על עצמך בנאדם).
6. האוהדים שרבו עם האוהדים מסעיף 5. אתם דווקא סבבה.
7. יוזרים מעצבנים ואינפנטילים בפורום מכל הצבעים, הקבוצות והעדות. שיהיה לכם חג שמח.

1. לא יודע מאיפה הביטחון שנהריה היתה עוברת סדרות וראשון לא - אבל שיהיה לבריאות. אני משוכנע שראשון
של העונה שעברה קבוצה יותר טובה מנהריה של העונה (שהיא קבוצה טובה מאוד).
4. מעדיף את אסתרון פי 100 על ספי שמש.

1. לא ביטחון. תחושה. אולי ראשון של מאי-יוני 2016 יותר טובה מנהריה של מאי 2017, אבל זו לא השאלה. אני לא מאמין שראשון הייתה עוברת את מכבי ת"א או את הפועל בסדרה בשנה שעברה (למרות שהפועל ת"א כמעט עשו את זה, אז מה אני יודע..). לעומת זאת כן יכול לראות את נהריה עושה את זה מול כל קבוצה אחרת עכשיו. יכול להיות שזה אומר על מכבי או הפועל הנוכחיות יותר משזה אומר על ראשון של העונה שעברה או על נהריה.
4. זכותך. אני מחזיק הרבה יותר מספי שמש.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מאי 30, 2017 6:30 pm 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (6)
Dovi כתב:
בלעדי!

צילום של מתחם האימונים של י-ם למשחקי ליגה....

חייב לומר שזה אחד הטובים, יוזר מעצבן ואינפנטילי שכמותך...

ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את קרתגו ולבטל את חץ הפוזשן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מאי 30, 2017 6:32 pm 
Sophomore

מצחיק אותי איך שהגרעין הכולל של אוהדי ירושלים יוצא מגדרו כדי להוקיע את קבוצת הערסים הקטנה שעשתה בלאגנים. בהתפרעות הקבועה התורנית אצל חולון התגובה היא (ע"ע מה שכתבו פה) קודם כל" לא נכון כולם שקרנים לא היה כלום!", ואחרי שמגיעות ההוכחות מגיע שלב ה"מותר להם, קצת קללות/יריקות/קיטור, לא קרה כלום". זה כל ההבדל

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מאי 30, 2017 6:50 pm 
Sophomore

עידן שגיב כתב:
מצחיק אותי איך שהגרעין הכולל של אוהדי ירושלים יוצא מגדרו כדי להוקיע את קבוצת הערסים הקטנה שעשתה בלאגנים. בהתפרעות הקבועה התורנית אצל חולון התגובה היא (ע"ע מה שכתבו פה) קודם כל" לא נכון כולם שקרנים לא היה כלום!", ואחרי שמגיעות ההוכחות מגיע שלב ה"מותר להם, קצת קללות/יריקות/קיטור, לא קרה כלום". זה כל ההבדל

שלום

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מאי 30, 2017 7:16 pm 
Sophomore

ערן כתב:
עידן שגיב כתב:

שלום

האמת? צודק. לוקח בחזרה את הנאמר לגביך. העצוב הוא שאתה אשכרה היחיד שעושה את זה, וגם אז מסתבר שחברי הוועדה העליונה בכלל קבעו שזה רק מוכיח ש"אתה בכלל לא אוהד חולון!"

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מאי 30, 2017 7:54 pm 
Sophomore

עידן שגיב כתב:
ערן כתב:
עידן שגיב כתב:

שלום

האמת? צודק. לוקח בחזרה את הנאמר לגביך. העצוב הוא שאתה אשכרה היחיד שעושה את זה, וגם אז מסתבר שחברי הוועדה העליונה בכלל קבעו שזה רק מוכיח ש"אתה בכלל לא אוהד חולון!"

לצערי זה מה יש ועם זה נסתדר

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מאי 30, 2017 8:59 pm 
Junior

עידן שגיב כתב:
ערן כתב:
עידן שגיב כתב:

שלום

הוא גוי של שבת. בהתחשב במרקם האנושי בפורום אפשר גם להגיד שהוא לקה בתסמונת שטוקהולם.

אגב זה לא קבוצת ערסים קטנה ואני ממש לא רואה את הגרעין הקשה של אוהדי ירושלים יוצא מגדרו. כולל לא כאן בפורום.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יוני 01, 2017 3:56 pm 
Hall of Famer

אמארה חוזר לסגל לקראת המשחק מחר , ג'נטילה בחוץ.

גם כלפי השופטים היו לחולון טענות רבות. הקבוצה מתכוונת להגיש מכתב רשמי לאיגוד ובו פירוט הטענות שלהם כלפי צוות השיפוט, בעיקר בדקות הסיום. "אנחנו שלטנו לאורך כל המשחק, איך פתאום בשתי הדקות האחרונות הם רצו 0:9, אם לא בעזרת השופטים?"' תהו במועדון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יוני 01, 2017 4:16 pm 
Junior
סמל אישי של המשתמש

עופר האדום כתב:

מנסה להבין אם זה משפר להם את הסיכויים לנצח או לא..
מצד אחד- ג'נטילה, פרוספקט ענק שהוכיח כמה הוא משפיע על המשחק של ירושלים.
מצד שני -אמארה ,שבוודאות אחוזי ההצלחה של הקבוצה צונחים כשהוא משחק
קשה לדעת

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יוני 01, 2017 4:19 pm 
Junior

קצת הגזמה פראית להגיד ש"תמיד שאמארה משחק הקבוצה ניזוקה מכך".

בכל מקרה גם לרשום עציץ סחלב במקום ג'נטילה זה עדיף. ככה שאני לא רואה איך אפשר בכלל להתלבט האם ההחלטה של לא לרשום אותו היא נכונה או שגויה, אין כאן שאלה בכלל.

בקשר לשמש העמים - פשוט נקווה שיתעקשו עליו. בדיוק כמו שהשתמשו בו במשחקים באירופה. אני לא אופטימי כי זה לא קרה במשך כל העונה, אך לפלייאוף חוקים משלו? נחכה ונראה.

נערך לאחרונה על ידי אדום88 בתאריך ה' יוני 01, 2017 4:21 pm, נערך 2 פעמים בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יוני 01, 2017 4:20 pm 
Freshman

juror13 כתב:
עופר האדום כתב:

מנסה להבין אם זה משפר להם את הסיכויים לנצח או לא..
מצד אחד- ג'נטילה, פרוספקט ענק שהוכיח כמה הוא משפיע על המשחק של ירושלים.
מצד שני -אמארה ,שבוודאות אחוזי ההצלחה של הקבוצה צונחים כשהוא משחק
קשה לדעת

ג'נטילה לפחות לא משחק הרבה, ככה שהנזק שלו לא עד כדי כך גדול.
אמארה כנראה ישחק הרבה, ככה שהזק שהוא יגרום יהיה גדול יותר.
לדעתי זה לא טוב לירושלים בכלל שאמארה משחק.

בכל מקרה, הכל תלוי בנהריה ואיך יעמדו בלחץ.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יוני 01, 2017 4:23 pm 
Junior
סמל אישי של המשתמש

אדום88 כתב:
קצת הגזמה פראית להגיד ש"תמיד שאמארה משחק הקבוצה ניזוקה מכך".

בכל מקרה גם לרשום עציץ סחלב במקום ג'נטילה זה עדיף. ככה שאני לא רואה איך אפשר בכלל להתלבט האם ההחלטה של לא לרשום אותו היא נכונה או שגויה, אין כאן שאלה בכלל.

בקשר לשמש העמים - פשוט נקווה שיתעקשו עליו. בדיוק כמו שהשתמשו בו במשחקים באירופה. אני לא אופטימי כי זה לא קרה במשך כל העונה, אך לפלייאוף חוקים משלו? נחכה ונראה.

שמש העמים לא ניצח משחק חוץ אחד כל העונה בליגה (0 מ-11) .גם בבית אחוזי ההצלחה איתו נמוכים מאחוזי ההצלחה בלעדיו

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 02, 2017 11:45 am 
Hall of Famer

אמארה יכול לשנות את הסדרה הזאת וכל מי שמזלזל עוד יאכל את הכובע......
הוואל ואמארה יתחלקו בדקות בעמדה מס 5 ויעשו לדעתי חיים קשים לגבוהים של נהריה. יהיה צמוד עד הסוף.....

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 02, 2017 12:21 pm 
Junior

אבימאל, מה עם עדכון כרטיסים / צפי קהל להיום..?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 551 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 23  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot] ו 29 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: