סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ש' ספטמבר 21, 2024 10:41 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 441 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18  הבא

מי לוקח
הסקר נגמר בתאריך ה' מאי 25, 2017 10:48 pm
חולון ב-3 13%  13%  [ 5 ]
חולון ב-4 38%  38%  [ 15 ]
חולון ב-5 18%  18%  [ 7 ]
חיפה ב-5 8%  8%  [ 3 ]
חיפה ב-4 25%  25%  [ 10 ]
חיפה ב-3 0%  0%  [ 0 ]
סך הכל הצבעות : 40
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ה' יוני 01, 2017 2:24 pm 
Freshman

בלוג: הצג בלוג (0)
אז פעם ראשונה שהייתי במשחק בחולון, כאוהד כדורסל ניטרלי שקיבל כרטיס ושמע טובות על המתחם (על האווירה לא היו צריכים לספר לי).

מתחם האולם מספר 1 בארץ ואין שום אולם שמתקרב לזה, אשכרה תרבות פנאי עם מלא מסעדות, חנויות, אגם ואחלה בחלה. שאלה לחולונים, האולם הוא בחלק אינטגרלי של העיר? כי היו שם המון אנשים שלא קשורים למשחק.

על המשחק עצמו לא צריך להרחיב יותר מדי כי דנו מספיק, אבל אני חושב שהישראלים של חולון מהחלשים בליגה. אלכס יכול לחזור לכדורעף, כי לכדורסל הוא לא קשור. כל פיק'נ'רול איתו בהגנה הוא מתפרפר כמו איזה סביבון. שלומי, עושה המון קולות של הגנה עם הנפות ידיים ותיפופי רגליים עאלק מהירים אבל כל הטעיית כתף זורקת אותו לצד השני של המגרש, אפילו לא מלווה את השחקן מאחורה, ממש נזרק 3 מטר מהמתקיף. יאנגר, שפעם הטיקט שלו היה קליעה, עם 4 זריקות נוחות מאוד, לא היה בכיוון. הובר חביב והראה ביצים, אבל צריך עוד קצת להשתפשף, בעיקר בקבלת החלטות. היו איזה 2-3 מתפרצות שהוביל ללא יתרון מספרי ואיבד כדור בניסיון ללכת צפון-דרום.
זה רק מחזק את העבודה הטובה שעשה דנשה לאורך העונה, כי הסגל שלו שווה 1-6,והוא סיים 1.

לגבי האווירה באולם, כמו כל קהל, כשהקבוצה רצה, הקהל רועש, כשקצת פחות הולך, קצת פחות רועש. זה כאמור בכל אולם, לא יוצאי דופן בקטע הזה. שיתוף פעולה טוב בין הקיצוניים לשאר היציעים. אני לא נכנס למכות שהיו ול"אולטראס" שלהם, כי אלה חארות בכל מקום (ירושלים, הפועל ת"א), ואני שונא את הכיוון שקבוצות אוהדים הולכים אליו, של קיצוניות. אבל גם ביציעים ה"אינטילגנטיים" בצידי המגרש יש אווירה נורא מיליטריסטית, עם קללות שהדף לא סובל ושייכות לענף הנחות ההוא. לא מבין איך אבא לילדים לוקח את הילדים שלו למשחק שם, נוראי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יוני 01, 2017 2:28 pm 
Junior
סמל אישי של המשתמש

goldman כתב:
אז פעם ראשונה שהייתי במשחק בחולון, כאוהד כדורסל ניטרלי שקיבל כרטיס ושמע טובות על המתחם (על האווירה לא היו צריכים לספר לי).

מתחם האולם מספר 1 בארץ ואין שום אולם שמתקרב לזה, אשכרה תרבות פנאי עם מלא מסעדות, חנויות, אגם ואחלה בחלה. שאלה לחולונים, האולם הוא בחלק אינטגרלי של העיר? כי היו שם המון אנשים שלא קשורים למשחק.

על המשחק עצמו לא צריך להרחיב יותר מדי כי דנו מספיק, אבל אני חושב שהישראלים של חולון מהחלשים בליגה. אלכס יכול לחזור לכדורעף, כי לכדורסל הוא לא קשור. כל פיק'נ'רול איתו בהגנה הוא מתפרפר כמו איזה סביבון. שלומי, עושה המון קולות של הגנה עם הנפות ידיים ותיפופי רגליים עאלק מהירים אבל כל הטעיית כתף זורקת אותו לצד השני של המגרש, אפילו לא מלווה את השחקן מאחורה, ממש נזרק 3 מטר מהמתקיף. יאנגר, שפעם הטיקט שלו היה קליעה, עם 4 זריקות נוחות מאוד, לא היה בכיוון. הובר חביב והראה ביצים, אבל צריך עוד קצת להשתפשף, בעיקר בקבלת החלטות. היו איזה 2-3 מתפרצות שהוביל ללא יתרון מספרי ואיבד כדור בניסיון ללכת צפון-דרום.
זה רק מחזק את העבודה הטובה שעשה דנשה לאורך העונה, כי הסגל שלו שווה 1-6,והוא סיים 1.

לגבי האווירה באולם, כמו כל קהל, כשהקבוצה רצה, הקהל רועש, כשקצת פחות הולך, קצת פחות רועש. זה כאמור בכל אולם, לא יוצאי דופן בקטע הזה. שיתוף פעולה טוב בין הקיצוניים לשאר היציעים. אני לא נכנס למכות שהיו ול"אולטראס" שלהם, כי אלה חארות בכל מקום (ירושלים, הפועל ת"א), ואני שונא את הכיוון שקבוצות אוהדים הולכים אליו, של קיצוניות. אבל גם ביציעים ה"אינטילגנטיים" בצידי המגרש יש אווירה נורא מיליטריסטית, עם קללות שהדף לא סובל ושייכות לענף הנחות ההוא. לא מבין איך אבא לילדים לוקח את הילדים שלו למשחק שם, נוראי.

בתור נייטראלי - לא תזרוק מילה על הקהל של מכבי חיפה? איך הם היו ?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יוני 01, 2017 2:44 pm 
Freshman

הרסי, עכשיו שאני יודע מי אתה, הפכתי להיות מעריץ נלהב שלך.
אני בתור גבר, לא מסוגל להתמקד בעבודה בנוסף לרעשי רקע אחרים.
חייב להעריץ את התכונה הזו שלך, להתרכז בעבודה וגם לקלוט את כל הרעשים מסביב לספסל החיפאי.
כבוד!!! :pri_vet:-: :pri_vet:-:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יוני 01, 2017 2:52 pm 
Junior
סמל אישי של המשתמש

20/38 הימרו פה שחולון יקחו ב-3 או 4 משחקים, אפשר לזרוק את ההימור שלהם לפח

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יוני 01, 2017 2:57 pm 
Freshman

הקהל של חיפה היה חביב מינוס.
הגיעו בכמות יפה ביחס לעצמם כשזה התחלק לחצי שעמדו ועודדו וחצי שישבו והתעוררו רק כשחיפה רצו בחצי השני.
רוב המשחק נבלעו בתוך הרעש הגדול שהחולונים מייצרים, ניסו לשיר את שירי קבוצת הכדורגל לא בהצלחה רבה.
אם כבר נגעתי בנקודה, לא מבין קהלים (גם בארינה זה קיים) ששרים שירי כדורגל שהם איטיים יותר ומתאימים לכדורגל, בו ההתרחשויות הן מעטות ואפשר לשיר שירים איטיים. זה לא מתאים לכדורסל. בכדורסל צריך משהו קצבי יותר עם ווליום גבוה, כמו שהקהל של חולון עושה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יוני 01, 2017 3:01 pm 
Junior

juror13 כתב:

גם את אלה שהימרו ב-5...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יוני 01, 2017 3:17 pm 
Junior
סמל אישי של המשתמש

goldman כתב:
הקהל של חיפה היה חביב מינוס.
הגיעו בכמות יפה ביחס לעצמם כשזה התחלק לחצי שעמדו ועודדו וחצי שישבו והתעוררו רק כשחיפה רצו בחצי השני.
רוב המשחק נבלעו בתוך הרעש הגדול שהחולונים מייצרים, ניסו לשיר את שירי קבוצת הכדורגל לא בהצלחה רבה.
אם כבר נגעתי בנקודה, לא מבין קהלים (גם בארינה זה קיים) ששרים שירי כדורגל שהם איטיים יותר ומתאימים לכדורגל, בו ההתרחשויות הן מעטות ואפשר לשיר שירים איטיים. זה לא מתאים לכדורסל. בכדורסל צריך משהו קצבי יותר עם ווליום גבוה, כמו שהקהל של חולון עושה.

לא מספיק יצירתיים אז מאמצים את השירים של הקופים הירוקים מהכדורגל. הם כותבים שירים מעולה
וזה נכון, צריך להתרכז בשירים קצרים שכולם מכירים , בכדורגל יש כמה ארוכים שפחות מתאימים

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יוני 01, 2017 4:16 pm 
Junior

juror13 כתב:
אני בטוח שזה המצב גם בברקט של מנהלת הליגה...אי אפשר להאשים אותנו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יוני 01, 2017 4:24 pm 
Junior
סמל אישי של המשתמש

אדום88 כתב:
juror13 כתב:
אני בטוח שזה המצב גם בברקט של מנהלת הליגה...אי אפשר להאשים אותנו.

לא מאשים אף אחד סתם מבסוט..אם הייתי אובייקטיבי סביר להניח שהייתי הולך על משהו דומה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יוני 01, 2017 5:07 pm 
מנהל פורום

בלוג: הצג בלוג (14)
אני הימרתי על חיפה בארבע אז בינתיים אני מרוצה (אבל זה היה מתוך הנחה שזו הסידרה היחידה עם סיכוי להפתעה).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יוני 01, 2017 6:10 pm 
Junior

SAINT כתב:
הרסי, עכשיו שאני יודע מי אתה, הפכתי להיות מעריץ נלהב שלך.
אני בתור גבר, לא מסוגל להתמקד בעבודה בנוסף לרעשי רקע אחרים.
חייב להעריץ את התכונה הזו שלך, להתרכז בעבודה וגם לקלוט את כל הרעשים מסביב לספסל החיפאי.
כבוד!!! :pri_vet:-: :pri_vet:-:

מטבע העבודה הזו צריך רמה לא קטנה של חלוקת קשב. וכמובן שבזמן טיימאווטים אני משתעמם ומסתכל מסביב. אתמול הטיימאווטים היו משעממים מאוד בשבילי, כאמור, אבל בפריגיים היה משעשע.

החתול על קרפלס: "שישלחו אותו בטרייד לנ"צ... יתאחד עם אחיו חסרי הצוואר האחרים טל דן ואלישי כדיר "

בגאצקיס מפסיד למעיין, די ג'יי ולאומי: “התכוננו לכארם משעור. השחקנים שלי הם לא איירון מן".

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יוני 01, 2017 8:31 pm 
Hall of Famer

אדום88 כתב:
ראובן כתב:
אז אני מבין שהיתה כאן עוד עבירה ביתרון שלוש שכמעט נגמרה בנסיבות טראגיות?

(אם כי הפעם הרצון להגיד אמרתי לכם לא גורם לי להתעצב שחולון הפסידו)
אלי סהר מצייץ את מה שאתה טוען כל הזמן - https://twitter.com/eli_sahar/status/870006522541211649

זו הזייה גמורה , ואאל"ט גישתו של גודס בכמה משחקים בקדנציה שלו בירושלים .
אם אתה מוביל בדו ספרתי - ההבדל בין לחטוף שלשה וסל שתיים הוא לא כה גדול , ולכן כל דבר שמגדיל את תוחלת הקליעה של הקבוצה השנייה ( ואף מוסיף חטא על פשע ומגדיל את מספר הפוזשנים במשחק ... ) הוא הרסני למדי .

בכל תסריט של 4 הפרש ומעלה - אני בכלל לא רואה שום טיעון סביר לביצוע עבירה מהירה .
על 3 הפרש ומטה אפשר כאמור ( ואף רצוי ! ) להתווכח .

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יוני 01, 2017 8:50 pm 
מנהל פורום

בלוג: הצג בלוג (14)
את אחד מחצאי הגמר של הפועל מול חיפה בתקופת גודס הפועל הפסידה ככה. הגיעה ליתרון שמונה בגלל השתוללות של פרקינס והגנה מצוינת של הפועל, ואז חיפה לקחו פסק זמן, גודס מצא לנכון להזכיר שהפועל לא עושה עבירות כמעט, ואז הפועל עשו עבירה כל התקפה וחיפה חזרו.

בכלל גודס היה גאון בדברים האלה. נדמה לי שמול אשקלון הוא כמעט איבד הפרש שש בחצי דקה בגלל עבירות מטומטמות, וכמובן שזכורה לטוב העבירה שהוא הורה לעשות על שמוליק ברנר ביתרון נקודה על נתניה שהעיפה את הפועל מהגביע.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יוני 01, 2017 9:56 pm 
Hall of Famer

לחיפה , וזו לא העונה הראשונה שזה קורה - זרים מהחלשים בליגה ( ואולי אף הכי חלשים ) .
איכשהו בשנים האחרונות לקבוצה הזו יש חיבור טוב ו-DNA של קשיחות , והם איכשהו מצליחים לחפות על כך .

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 02, 2017 12:39 am 
Junior

goldman כתב:

האולם ממש בדרום העיר, צמוד לקרית שרת אבל הרחק ממרכז העיר.
מקצועית פגעת יפה לגבי הישראלים של חולון. במיוחד אלכס ושלומי הרוש שלמזלו אין סטטיסטיקה גלויה של כמה נקודות אתה מקבל על הראש שלך כי בזה הוא לדעתי מוביל את הליגה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 02, 2017 11:48 am 
Hall of Famer

איזו הגנת ברזל יש לחיפה.וורקמן מצויין ב2 צידי המגרש.זה עוד יגמר בטבעת אליפות.......

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יוני 03, 2017 9:34 am 
Junior
סמל אישי של המשתמש

כל היציעים מלבד היציע של חולון צפויים להיות מלאים ברוממה, לראשונה מזה זמן רב

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יוני 03, 2017 9:55 am 
Junior

חולון תביא יותר אוהדים מה-650 שהגיעו במשחק השני.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יוני 03, 2017 10:09 am 
Junior

בדרך כלל בקהל הגרעין הקשה של חולון רואים הרבה כסאות ריקים בחלק העליון, אבל זה לא כי מגיעים פחות אנשים אלא מכיוון שהם עומדים מאוד צפוף. הם בטח יביאו את המקסימום שניתן להם + כל מיני כרטיסים ששנוררו מחיפה.

החתול על קרפלס: "שישלחו אותו בטרייד לנ"צ... יתאחד עם אחיו חסרי הצוואר האחרים טל דן ואלישי כדיר "

בגאצקיס מפסיד למעיין, די ג'יי ולאומי: “התכוננו לכארם משעור. השחקנים שלי הם לא איירון מן".

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יוני 03, 2017 10:46 am 
Freshman

המכירה מראש היא לחלק התחתון של היציע ולא עד למעלה.
בכל מקרה אנשים עומדים על הבטון ובמעברים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יוני 03, 2017 8:12 pm 
Junior

לאומית כתב:
חולון תביא יותר אוהדים מה-650 שהגיעו במשחק השני.
לא יודע איך אתה כל כך בטוח לגבי זה, עדיין נותרו 85 כרטיסים ביציע 3-4 אשר מאכלסים קהל אורח (24 שעות למשחק):
לינק: https://tickets.mhbasket.co.il/he-IL/ev ... e2b2&type=

או שאתם בקטע של גושים מפוזרים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יוני 03, 2017 8:33 pm 
Junior

בחולון תמיד באים מאות בלי כרטיסים.
ויש כמוני שקנו ליציעים אחרים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יוני 03, 2017 8:35 pm 
Junior
סמל אישי של המשתמש

לאומית כתב:

יש הרבה כאלה ? ולמה בעצם ?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יוני 03, 2017 8:54 pm 
Junior

juror13 כתב:
לאומית כתב:

יש הרבה כאלה ? ולמה בעצם ?

אני אישית שונא לראות משחקים מאחורי הסל. פשוט לא יכול. לדעתי למשחק הזה יגיעו עד 200 בלי כרטיס. אולי קצת פחות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יוני 03, 2017 8:58 pm 
Junior

ישפטו את המשחק שני החולונים עומר אסתרון וכפיר מועלם ובנוסף צחי הבדלי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 441 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot], kakon3, נביא בעירו ו 20 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: