סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו א' ספטמבר 22, 2024 4:36 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 117 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ו' יוני 02, 2017 6:38 am 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (0)
נביא בעירו כתב:
אני מוכן לסלוח לגולדן סטייט על הכל, אבל לא על זה שהם גרמו לי לשנוא את דוראנט. איזה שחקן...

לא הבנתי מה יש לשנוא את דוראנט. הוא היה שחקן חופשי. הוא בחר לעזוב את okc שבחרה להיפטר מג׳יימס הארדן כדי לחסוך קצת כסף (אני אישית לא הייתי ממשיך איתם לאחר המהלך הזה). הוא בחר לשחק בקבוצה הכי כייפית, אולי, בליגה. קבוצה צעירה, קבוצתית, נמרצת, עם מאמן נהדר שמתקשר בגובה העיניים עם הכוכבים שלו ולתת לעצמו סיכוי לאליפויות. זה בדיוק מה שלברון עשה כשהצטרף למיאמי של וייד ביחד עם בוש.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 02, 2017 6:40 am 
Junior

בסופו של דבר לברון לא יכול לעשות הכל. שומרים אותו מעולה מצד אחד וקשה לו להילחם לבד ומצד שני הוא מקבל את דוראנט.
גם קליי וגם גרין טובים מספיק בהגנה שהיעדר התקפה לא פוגע ומצד שני אין לקליבלנד אף אחד מלבד קיירי ולברון שיודעים לקלוע.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 02, 2017 6:44 am 
Hall of Famer

לברון וקיירי חייבים עוד שחקנים שיקלעו. הערב זה לא קרה.
דרון וקורבר עשו ארבעים דקות של איזה אפס מעשר.
לאב החטיא הכל תחת הסל.
סמית לא נתן כלום.
ג'פרסון היה סביר. שמפרט פה ושם.
אלו דברים שמשנים משחק.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 02, 2017 6:54 am 
Freshman

גם העונה קליבלנד תצטרך איזושהי הרחקה של שחקן מפתח בשביל אולי לקחת אליפות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 02, 2017 7:10 am 
Junior

Att כתב:
נביא בעירו כתב:
אני מוכן לסלוח לגולדן סטייט על הכל, אבל לא על זה שהם גרמו לי לשנוא את דוראנט. איזה שחקן...

לא הבנתי מה יש לשנוא את דוראנט. הוא היה שחקן חופשי. הוא בחר לעזוב את okc שבחרה להיפטר מג׳יימס הארדן כדי לחסוך קצת כסף (אני אישית לא הייתי ממשיך איתם לאחר המהלך הזה). הוא בחר לשחק בקבוצה הכי כייפית, אולי, בליגה. קבוצה צעירה, קבוצתית, נמרצת, עם מאמן נהדר שמתקשר בגובה העיניים עם הכוכבים שלו ולתת לעצמו סיכוי לאליפויות. זה בדיוק מה שלברון עשה כשהצטרף למיאמי של וייד ביחד עם בוש.

דיון ישן ולא מאוד מעניין, אבל רק כדי לצאת ידי חובה: לברון הגיע למיאמי שסיימה עונה קודם חמישית במזרח, עם המאזן ה-13 בטיבו בליגה, ואחרי ארבע שנים שהיא לא הצליחה לעבור סיבוב בפלייאוף. דוראנט הגיע לקבוצה הכי טובה בליגה, אחרי עונה שבה היא שברה את שיא הנצחונות של הבולס ורק קאמבק מוזר של קליבלנד מנע ממנה אליפות שנייה ברצף.

הסיבה שהדיון לא מעניין היא שאי אפשר באמת לשכנע אחד את השני את מי לשנוא ואת מי לאהוב. זה מין קטע כזה עם רגשות. אני בכלל שונא את גולדן סטייט כי סטף וגרין לא באים לי טוב בעין ולא בגלל ההחתמה של דוראנט. השנאה לדוראנט היא כי הוא הצטרף לחבר׳ה שאני לא אוהב. הלוזריות שבלהצטרף לקבוצה הכי טובה בליגה כשאתה אחד מחמשת השחקנים הכי טובים בליגה רק מחזקת את העניין, אבל היא לא הסיבה.

מבחינה מקצועית, השאלה המרכזית היא מה קליבלנד עושים עם דוראנט. לתת ללברון לשמור עליו זה לא רעיון כל כך גרוע, אבל אז או שתקבל מלברון הגנה גרועה כמו היום, או שזה ינטרל אותו התקפית והוא יתמלא בעבירות. אני הייתי שם עליו דוקא את שאמפרט ומביא עזרה כשדוראנט עושה פוסט אפ, אבל ברור שגם לבחירה כזו יש את הבעייתיות שלה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 02, 2017 7:12 am 
Junior

מה בסטף לא בא לך טוב בעיין?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 02, 2017 8:56 am 
Sophomore

רכרוכיותו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 02, 2017 9:32 am 
Hall of Famer

כולם מדברים על הפלופים של לברון, אף אחד לא מדבר על הפלופים של סטפ?

לגבי המשחק, לברון היה טוב במחצית הראשונה (לא מדהים, אבל כן טוב), נעלם לגמרי בשנייה, לדעתי גם נראה שהוא החליט די מהר לשמור כוחות ולנוח על המגרש כי ההפרש היה גדול, היה איזה קווץ' קטנצ'יק שקליבלנד עשו לקראת סוף הרבע השלישי, אבל זה החזיק בקושי דקה. אני כן חושב שלברון חייב למצוא פתרון לדוראנט, והפתרון הזה בעיני הוא לנסות לשחק הרבה יותר פוסט אפ ולהתיש את דוראנט במשחק יותר פיזי, שם היתרון הגדול של לברון וזה מה שיכול גם להוציא את דוראנט מהשטף ההתקפי.

חוץ מזה, קליבלנד חייבת שהשחקנים המשלימים יקלעו את השלשות החופשיות, הלילה גם קורבר, גם סמית' וגם לאב כולם החטיאו שלשות מומנטום חשובות כשמצד שני זאזא נותן שני סלי מומנטום משוגעים ודריימונד גרין מוציא מלברון אנד-1 (שאמור היה להיות פאול תוקף, אבל ניחא).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 02, 2017 10:43 am 
Senior

קורובייב כתב:
מה בסטף לא בא לך טוב בעיין?

אני יכול להעיד על עצמי לפחות, שמשהו בסטף נורא נורא ילדותי ושחצני;
תשלב את זה עם כמה שהשפת גוף שלו פתאום נראתה אחרת במשחקים 5-6-7 של סדרת הגמר שנה שעברה (ושהוא קצת נעלם גם בשלב הזה) ושכשהקבוצה מביסה שוב אין לו בעיות לעשות מחוות מוגזמות אחרי כל סל ולי זה פשוט מרגיש כמו ילד קטן שלועג לחברים שלו כשהוא מנצח בקלות ונעלם ונאלם כשנותנים לו פייט.
משהו בזחיחות הזו פשוט נמאס, אני חשבתי שהוא יצטנע יותר אחרי העונה שעברה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 02, 2017 11:30 am 
Junior

יש בעיה כשג'פרסון ודרון וג'ונס לוקחים זריקות טובות - זה לא מספיק טוב.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 02, 2017 11:34 am 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (6)
כמות הנשקים של גולדן סטייט ממש מפחידה. לקליבלנד אין ארסנל אפילו קרוב לזה. ודווקא היום כשקרי ודוראנט היו בערך היחידים שעשו דברים בהתקפה ראו את זה. בימים אחרים אולי דוראנט וקרי לא יהיו כאלה אלוהיים, אבל גם קליי תומפסון ודריימונד גרין לא יתנו כאלה ימים התקפיים גרועים.
דברים קורים בפלייאוף והכל, אבל קשה לראות את קליבלנד מוצאת מספיק תשובות.
אולי הסימן הכי טוב לפחד שגולדן סטייט הכניסה ביריבות שלה זה כשפעם אחרי פעם כשדוראנט נכנס לסל המגן מעדיף לתת לו את הדרך לדאנק והולך לשמור על הקלעי בפינה...

ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את קרתגו ולבטל את חץ הפוזשן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 02, 2017 11:51 am 
Hall of Famer

satriani כתב:
חיכיתי כל היום. מעבודה בבוקר הייתי על קוצים.
נו די. פטי מילס רמה מעל דרון. פטי מילס הולך לקבל ערימות של כסף ומקום החמישיה עונה הבאה. דרון שחקן ספסל עד לסיום.
לדרון אין שום יתרון על דלי ומילס. להם יש יתרונות כמו הגנה ושלשות.
אבל בסדר... יש גם כאלו שחושבים שיונדאי רכב יותר טוב מbmw. כל אחד רשאי לדיעה שלו.
מה שבטוח קרי שמח שבמקום דלי עומד מולו דרון.

אה, כי דלי ומילס זה BMW של הרכזים? נובמת.
לדרון דווקא בהחלט יש יתרון על שניהם. הוא חודר טוב יותר.
הבעיה היא אחרת וראינו אותה גם אצל הרבה רכזים גדולים אחרים לקראת סוף הקריירה - בשביל להפוך מרכז פותח שכל הקבוצה סובבת סביבך לעוד רכז מחליף שממלא דקות עד שהרכז הפותח חוזר צריך מנטאליות מסוימת. מצד אחד, נראה שקשה לו עם תפקיד של רכז מחליף. מצד שני, גם הקבוצה לא בוטחת בו יותר מדי, והוא לא ממש מנהל משחק בדקות שהוא על המגרש.

אין לי ראש למילים ארוכות וביבלברוקס מן מילה ארוכה שכזאת

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 02, 2017 12:05 pm 
Hall of Famer

והמשחק הזה המחיש בדיוק מה שדיברתי עליו כשדוראנט הגיע לווריורס. בניגוד להאריסון בארנס שעמד בפינה וזרק אבטיחים מחוץ לקשת בכל הגמר שעבר, את דוראנט לא באמת ניתן לעצור. ופתאום הווריורס כבר לא קבוצה שבנויה 90% על קליעות שלוש של סטף וקליי אלא יש לה שחקן שהוא אולאראונד סקורר. בהתקפה אחת הוא יכול לקחת ריבאונד ולרוץ עם הכדור קוסט-טו-קוסט עד הטבעת. בהתקפה אחרת הוא משאיר את לברון על רצפת הפרקט בדרך לדאנק מהדהד, ובהתקפה אחרת הוא פנוי לשלשת מעבר מהפינה.

מה קליבלנד צריכה לעשות כדי לחזור? התקפית, לשים את לברון ג'יימס בעמדה 4 ולהוציא את לאב לקליעות מחוץ לקשת. עוד דבר זה שהם צריכים ללכת על רוטציה רחבה יותר ולהשתמש בעבירות שלהם בחוכמה כדי להאט את משחק הריצה של גולדן סטייט. זה לא כדורסל יפה במיוחד, אבל זה כדורסל שיכול לנצח משחקים מול קבוצה שעוד לא הפסידה העונה בפלייאוף.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 02, 2017 12:14 pm 
Sophomore

לא ברור לי למה הקאבס לא עשו האק ג'אבל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 02, 2017 1:22 pm 
Sophomore

האם גולדן סטייט מסוגלים לקבוע שיא ראשון בNBA שלא יכול להשבר (סטייל חיפה בצ'מפיונס), 16-0 בפליאוף?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 02, 2017 1:26 pm 
מנהל פורום

בלוג: הצג בלוג (14)
ברור שהם מסוגלים. ואם קליבלנד לא יתעוררו זה גם תסריט סביר לגמרי.

(גם אם הם יתעוררו אני לא רואה איך הם לוקחים יותר ממשחק או שניים. בהנחה שאף אחד לא נפצע בג"ס)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 02, 2017 1:46 pm 
Hall of Famer

ראובן כתב:

(גם אם הם יתעוררו אני לא רואה איך הם לוקחים יותר ממשחק או שניים. בהנחה שאף אחד לא נפצע בג"ס)

כמדומני שבפעם האחרונה שדיברת על התעוררות, מיאמי לקחה אליפות והופעת בחתימה שלי לזמן מה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 02, 2017 3:04 pm 
Sophomore

כמו שחשבתי, גולדן סטייט טובים מידי בשביל כל קבוצה בעולם. כמות הנשקים ההתקפיים שלהם בלתי נגמרת, ההגנה החונקת שלהם ,כמות השחקנים שהם יכולים לשים על לברון בהגנה(דוראנט, גרין, איגודלה) לא נותנת לקאבס שום סיכוי בסדרה. נכון, גם בסדרה של העונה שעברה, גולדן הביסו פעמיים את הקאבס בשני המשחקים הראשונים וכולנו יודעים איך זה נגמר בסוף, אבל הפעם זה לא דומה בכלל. שנה שעברה הקאבס הימרו על בארנס שהחטיא המון זריקות פנויות. השנה בעמדה הזאת יש את דוראנט. בכלל, חוץ מלברון, לקליבלנד אין שום מאצ' אפ הגנתי טוב מול דוראנט. מה טוב? אפילו סביר. היחיד שיש זה אולי ג'פרסון, אבל לך תסמוך על שחקן בן 37 שבסדרת גמר יתן הגנה טובה למשך יותר מכמה דקות על השחקן מספר 2 בעולם.
אם טיירון לו לא יעשה שינוי משמעותי, לא רואה את קליבלנד לוקחים אפילו משחק אחד. גם כשזה היה צמוד יחסית זה הרגיש 20 הפרש והיה ברור שהשלשות והליי אפים החופשיים שהוואריורס החטיאו בהתחלה יתחילו להכנס מתישהו ואז יהיה בלו אאוט.
אם אני לו, אני עושה את מה שהוא עשה בעונה שעברה בסדרת הגמר. מוריד את לאב/תומפסון לספסל ומעלה במקום את ג'פרסון לחמישיה. כל ההגנה של קליבלנד מבוססת על העזרה של לברון בהגנה כשהוא לוקח את השחקן הכי פחות "התקפי" בקבוצה היריבה. כשהוא שומר על דוראנט הוא לא יכול לעשות זאת ולכן כמות הליי אפים הענקית שהוואריורס הגיעו אליה אתמול. אז למרות שהוא בן 37, זה אולי הצ'אנס היחיד של הקאבס לעשות משהו בסדרה הזאת.
נ.ב לא יודע עם מבחינת מגבלות השכר קליבלנד יכולה להחתים את ג'ונתן סימונס מהספרס בעונה הבאה, אבל אם זה אפשרי, הייתי קופץ עליו. ממה שראיתי בסדרה מול הספרס, הוא שמר על דוראנט לא רע בכלל. אחד כזה היה עוזר המון לקאבס בסדרה הזאת.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 02, 2017 3:07 pm 
Sophomore

וואו.

קודם כל, כולם צחקו על טיירון לו כשהוא אמר שיותר קשה להתכונן הגנתית לבוסטון נטולת האיש הקטן מאשר לווריורס - אבל נראה שהוא עמד במילה שלו, ועבד קשה יותר להתכונן לבוסטון.

דוראנט לדעתי מצפצף על כל הביקורת. הוא משחק בקבוצה שתפורה על היכולות והיתרונות שלו - בלי להצטרך לקחת את כל העולם על הגב שלו. הוא נהנה מכל רגע, ובסוף יזכרו רק את מספר הטבעות.
באותו עניין, ואגב, הסיבה שג"ס יכלו להחתים את דוראנט היא בגלל שהם אספו מקבץ נדיר של שחקנים מבחינת האיכויות שלהם (ובלי בחירות ראשונות אפילו) ואז הלכו עם סטיב קר שלא רק ששיטת המשחק שלו שינתה את פני הענף, אלא התאימה לשחקני הליבה של ג"ס כמו אנדר ארמור לקארי. והא ראיה, ג'אבל מגי. המערכת שקר ו-ווסט בנו ממקסמת שחקנים. ג"ס בנויה על מחוייבות, פירגון הדדי, אינטילגנציה גבוהה - ושמחת חיים ומשחק. פשוט כיף להם ביחד.

ג'יימס נראה כמו קארי בגמר הקודם - לא במיטבו.

כמו שכתבתי בת'רד האחר, הלוחמים בהחלט מסוגלים לנצח בסוויפ.
אני עדיין לא חושב שזה יקרה, אבל כן חושב שעכשיו כבר אין ספק שהם מסוגלים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 02, 2017 3:07 pm 
מנהל פורום

בלוג: הצג בלוג (14)
התותח המפוברק כתב:
ראובן כתב:

כמדומני שבפעם האחרונה שדיברת על התעוררות, מיאמי לקחה אליפות והופעת בחתימה שלי לזמן מה.

אני בוש ונכלם להגיד שאני לא זוכר...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 02, 2017 3:23 pm 
Junior

טיירון לו יעשה adjustments, לא ראיתי את המשחק אז לא יכול להציע לו מה לעשות אבל תסמכו על האיש הקטן

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 02, 2017 3:25 pm 
Junior

מה אני הייתי עושה? שם את שאמפרט על דוראנט. משחק עם לברון ב4 כמו שהציע התותח. שם את קיירי על קליי ואת ג'יי.אר על סטף, טריסטן תומפסון כגבוה יחיד.
אם גולדן סטייט הולכים על סמול בול עם איגודאלה וגרין כסנטר, מכניס את דרון במקום טריסטן תומפסון, מעביר את דרון לקליי, את קיירי לסטף ואת ג'יי.אר על איגודאלה

נערך לאחרונה על ידי קיופיפלו בתאריך ו' יוני 02, 2017 3:31 pm, נערך 2 פעמים בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 02, 2017 3:25 pm 
Hall of Famer

viewtopic.php?f=1&t=12668&hilit=%D7%9E%D7%99%D7%90%D7%9E%D7%99&start=50

ראובן כתב:
למיאמי פשוט רועדות הידיים. ואם יורשה להקדים את המאוחר, אם הם לא יתעוררו זה עוד יכול להיגמר בסוויפ.

וזה היה אחרי משחק אחד שהם הפסידו בו ב-4 הפרש.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 02, 2017 3:27 pm 
Sophomore

מה שאמפרט יעשה על דוראנט?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 02, 2017 3:28 pm 
Junior