סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ב' ספטמבר 23, 2024 4:19 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 160 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: א' יוני 04, 2017 1:42 pm 
Sophomore

בלוג: הצג בלוג (0)
לא אמרתי שתקין כשדבר כזה קורה. אבל צריך להסתכל על הדברים בראייה רחבה ובדיעבד, לא להתייחס אל הנושא כאילו הוא עכשיו קורה, כי הוא לא.
בהסתכלות לאחור, אף אחד לא טען שהיה מדובר בכלי להטיית משחקים. לא המנוח ולא המשקיעים. אז אנחנו יודעים שנכון לרגע זה, עד שיבואו אנשים וידברו, מדובר בעניין שנוגע למישור הפלילי, ונוגע למוני פנאן ספציפית. אולי יש בו עניין לציבור, אבל העוסק במלאכה מת, ולא קם אדם שיקשר את מעשיו ליתר חברי ההנהלה, אז כל הנחה מעבר לכך היא על תקן הגיג.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 04, 2017 1:44 pm 
Sophomore

ערן כתב:
לא אמרתי שתקין כשדבר כזה קורה. אבל צריך להסתכל על הדברים בראייה רחבה ובדיעבד, לא להתייחס אל הנושא כאילו הוא עכשיו קורה, היא הוא לא.
בהסתכלות לאחור, אף אחד לא טען שהיה מדובר בכלי להטיית משחקים. לא המנוח ולא המשקיעים. אז אנחנו יודעים שנכון לרגע זה, עד שיבואו אנשים וידברו, מדובר בעניין שנוגע למישור הפלילי, ונוגע למוני פנאן ספציפית. אולי יש בו עניין לציבור, אבל העוסק במלאכה מת, ולא קם אדם שיקשר את מעשיו ליתר חברי ההנהלה, אז כל הנחה מעבר לכך היא על תקן הגיג.

זאת אמנם גישה מאוד תמימה, אבל אני מסכים לפחות עם דבר אחד - אף אחד לא הוכיח אחרת, וגם עושה רושם שלא ממש ניסו. וזה לא שחסרים אנשים עם אינטרס לעשות את זה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 04, 2017 1:49 pm 
Sophomore

zurkin כתב:
ערן כתב:
לא אמרתי שתקין כשדבר כזה קורה. אבל צריך להסתכל על הדברים בראייה רחבה ובדיעבד, לא להתייחס אל הנושא כאילו הוא עכשיו קורה, היא הוא לא.

זאת אמנם גישה מאוד תמימה, אבל אני מסכים לפחות עם דבר אחד - אף אחד לא הוכיח אחרת, וגם עושה רושם שלא ממש ניסו. וזה לא שחסרים אנשים עם אינטרס לעשות את זה.

מה זה עושה רושם שלא ממש ניסו, לא זכורה לך פשיטה שנעשתה על משרדי מכבי ת"א, בה נלקחו כל המסמכים הרלוונטיים?
באמת מעניין אותי מה כבודו רוצה, שיתלו את שמעון מזרחי מהתקרה עד שידבר? זו לא ראייה תמימה, זו ראייה מערבית שנקייה מקונספירציות כאלה ואחרות.
עם כל הכבוד לשמעון מזרחי, הוא לא פוליטיקאי, והיום אין לו את הכוח שהיה לו בשנות ה70-80. שמעון מזרחי הוא אחד מבעלי שליטה בקבוצת כדורסל גדולה, שמבחינת השווי שלה כחברה, היא בינונית ביותר.
נמצאו מעשים פליליים שעוברים גם על האתיקה הספורטיבית, מעשים שנעשו על ידי אחד מחברי הנהלת הקבוצה, ולא הוכח קשר ליתר חברי ההנהלה, בחקירה פלילית שהתקיימה לגבי הנושא.
חקירה פלילית זו חקירה פלילית. אם אתה לא מאמין שהרשות המבצעת שלנו חזקה מספיק כדי לחקור ולהביא לדין אדם שמנהל קבוצת כדורסל בישראל, אבל מספיק חזקה כדי להכניס לכלא פוליטיקאים שהיו בצמרת של המדינה, אז מה אני אגיד לך, אם החשיבה שלי תמימה, שלך טיפה סהרורית.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 04, 2017 2:00 pm 
Sophomore

מה אתה כועס, בנאדם, הסכמתי איתך. אני פשוט חושב שזה קצת תמים לחשוב שאין השפעה לכך ששחקן משקיע כספים אצל גורם בקבוצה יריבה. בכל מקרה, אפילו חיזקתי אותך ואמרתי - יש להמון אנשים אינטרס לפוצץ את הסיפור הזה אבל אף אחד לא עשה את זה.

זה מזכיר לי את הטענות ההזויות של כל אנשי התקשורת שטענו שכולם במכבי ידעו על הבנק של פנאן והם סתם מתממים. אם ידעתם בעצמכם עוד קודם, למה לא פרסמתם? מה תפקידכם כעיתונאים אם סתמתם את הפה?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 04, 2017 3:35 pm 
Sophomore

zurkin כתב:
מה אתה כועס, בנאדם, הסכמתי איתך. אני פשוט חושב שזה קצת תמים לחשוב שאין השפעה לכך ששחקן משקיע כספים אצל גורם בקבוצה יריבה. בכל מקרה, אפילו חיזקתי אותך ואמרתי - יש להמון אנשים אינטרס לפוצץ את הסיפור הזה אבל אף אחד לא עשה את זה.

זה מזכיר לי את הטענות ההזויות של כל אנשי התקשורת שטענו שכולם במכבי ידעו על הבנק של פנאן והם סתם מתממים. אם ידעתם בעצמכם עוד קודם, למה לא פרסמתם? מה תפקידכם כעיתונאים אם סתמתם את הפה?

למה כועס? מצטער אם יצא טון אגרסיבי, אני מתלוצץ.
ומסכים לגבי עיתונים, אבל עיתונאים תמיד פועלים כך. שומרים מידע כדי לזכות בהטבות כאלה ואחרות או בלעדיות. קורה בכל תחום שמעניין את הציבור.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 04, 2017 5:39 pm 
Hall of Famer

ודים כתב:
אתם שוכחים מי אמור להיות קהל היעד בתחקיר.
אני מסכים עם מי שכתבו פה, שסביר להניח שלא יתגלה משהו באמת משמעותי וחדש שבעקבותו תפתח חקירה נגד מזרחי, או כנראה כל אחד אחר.
בציבור הרחב הכללי, ולא רק של אוהדי הכדורסל, שמעון מזרחי עדיין מצטייר כאיזה דמות מיתולוגית, פנאט לקבוצה שלו במובן החיובי, מנהל אגדי של אלופת אירופה שהביא גאווה אדירה לישראל הקטנה. גם אם זה שוב רק חזרה על עובדות שידועות לנו פה, זה עדיין חשוב שהציבור הרחב יכיר את כל התמונה על שמעון ושותפיו. גם אם אין בהתנהלות שלו משהו פלילי (לפחות עד כמה שניתן להוכיח).
גם התחקיר על גל בק הוא תחקיר חשוב מאוד. אפילו אם אחריו אף אחד לא נכנס לכלא, זה עדיין חשוב שאנשים ידעו שלא משנה כמה עשירים ומקושרים ההורים שלהם, אי אפשר לדרוס מישהו, לטאטא את זה מתחת לשטיח ולהמשיך בחיים הטובים בלונדון כאילו כלום לא קרה. כנ"ל לגבי מזרחי עצמו, שהציבור הרחב התחיל להבין במי מדובר ובאופי האמיתי של האיש שאין לו בעיה לייצג (ולהוציא נקי) אישה מקושרת, אפילו שהרגה נער.
ואני לא יודע אם זה גם הוזכר באותו תחקיר, אבל הייתה גם את הפרשה של אדם תמם ושוב אותו סיפור עם מזרחי אפילו שמדובר בשחקן לשעבר במחלקת הנוער של מכבי ת"א.
http://www.themarker.com/news/1.2796897
מבחינתי גם אם כל תחקיר כזה "בסך הכל" משחיר עוד קצת את הדימוי הציבורי של הבנאדם הנאלח הזה, אז מה טוב.

רק אציין שזו זכותו המלאה והמוסרית לייצג, ומשכך חובתו לנקות ולזכות

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 04, 2017 5:44 pm 
Hall of Famer

אם כבר מדברים על מכבי ושחיתויות , שופט הבית סמי בכר מורשע היום בהעלמת מס וחוטף עונש "כבד" של 20 אלף שקל ו-8 חודשים על תנאי.

גם כלפי השופטים היו לחולון טענות רבות. הקבוצה מתכוונת להגיש מכתב רשמי לאיגוד ובו פירוט הטענות שלהם כלפי צוות השיפוט, בעיקר בדקות הסיום. "אנחנו שלטנו לאורך כל המשחק, איך פתאום בשתי הדקות האחרונות הם רצו 0:9, אם לא בעזרת השופטים?"' תהו במועדון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 04, 2017 5:54 pm 
מנהל פורום

יש איזה משפטן שיכול להסביר את רף הענישה הזה?
אמרו שהוא העלים מעל 800,000 ש"ח הכנסות. ככה שרק המס שהוא "הרוויח" עולה על הקנס המגוחך שקיבל בהרבה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 04, 2017 7:55 pm 
Junior

ברוך הבא לעולם האמיתי. הפשע משתלם.

החתול על קרפלס: "שישלחו אותו בטרייד לנ"צ... יתאחד עם אחיו חסרי הצוואר האחרים טל דן ואלישי כדיר "

בגאצקיס מפסיד למעיין, די ג'יי ולאומי: “התכוננו לכארם משעור. השחקנים שלי הם לא איירון מן".

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 04, 2017 9:40 pm 
Junior

הכתבה הראשונה בסדרה (14 דקות):
https://m.facebook.com/story.php?story_ ... 0639070121

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 04, 2017 9:51 pm 
Freshman

[quote="אדום88"]יפעת גליק יוצאת בסדרת התחקירים העונה לשם "משחקים מסוכנים": הסיפור האמיתי של הנהלת מכבי תל אביב בכדורסל.
החל מיום ראשון במהדורה המרכזית של כאן 11 - תאגיד השידור הציבורי החדש.
בנימה אישית: סוף סוף, מישהו הרים את הכפפה. אחרי כל כך הרבה שנים. האם נגלה דברים שלא ידענו? יהיה מעניין זה בטוח!
---------------------------

משחקים מסוכנים - סיפורה האמיתי של מכבי ת''א
http://saloona.co.il/blog/%D7%A7%D7%95% ... %99%D7%A8/

ערכתי לאחרונה בתאריך 04.06.17 בשעה 21:26 בברכה, em28

ב-5 בינואר 2008 נעצר שחקן מכבי תל אביב בכדורסל, וויל ביינום,
בחשד שפגע במכוניתו בצעיר מדימונה, פצע אותו אנושות וברח מהמקום.
התיק הועבר במהירות מפתיעה לטיפול הפרקליטות. תוך יממה וחצי. הוא נסגר מחוסר אשמה.
מי שהחליטה לגנוז אותו היתה פרקליטת מחוז תל אביב דאז, הגב’ רות דוד.
אלה הפרטים שידעתי לפני.
עכשיו, אחרי שנה של ניסיונות להשיג אותו, תיק החקירה אצלי ביד.
מתחילה לקרוא את העמוד הראשון. השני. השלישי. עוד עמוד. עוד אחד.
אין לי מושג מה אני מחפשת אבל יש לי תחושת בטן שמשהו נמצא שם.
ואז, בין הרישומים המשטרתיים זה מופיע. העדות הראשונה של ג.ק, שראתה את תאונת הדריסה.
היא סיפרה למשטרה שהבחינה בנהג המכונית ביינום פוגע באדם.
ופה, באותיות דפוס, שחור על גבי לבן, מצוין שאחרי העדות הראשונה שלה
דיבר איתה מי שייצג את הנהג הדורס, עורך הדין שמעון מזרחי.
יממה אחר כך חזרה עדת הראייה למשטרה ושינתה את גרסתה מקצה לקצה.
תחקיר מכבי תל אביב (צילום מסך מכאן)
(10 חודשים לפני)
מביטה בסלולר. הוא באיחור של שעה. אולי בסוף יבריז לי. עוד כמה דקות חולפות.
הוא מגיע.
“למה רצית להיפגש”?
-לא כל כך יודעת. תחושת בטן. הייתי חייבת לפגוש אותך.
הוא צוחק צחוק מבוהל. זה מפחיד אותי. “לא רוצה איתם שום קשר”.
-עם מי?
“עם מכבי”.
שתיקה
“אני כושי שחור. את יודעת מה ההבדל ביני לבינם? אני עובד בפנצ’ריה, הם, יש להם עורך דין.
הם חזקים. אין לי סיכוי. אני אומר לך: ‘לא רוצה להתעסק איתם. אני מפחד’”.
-אני רוצה לראות את תיק החקירה
“מה זה תיק חקירה? עזבי אותי בשקט”.
הדבר האחרון שרציתי, היה לעזוב בשקט את בן נתן ברינסון, צעיר מקהילת העבריים בדימונה.
כי מה לא עשיתי כדי לאתר איפה הוא נמצא בימים אלה.
התקשרתי לכל העולם ואחותו, כולל לפרסונות בלהקת הכושים העבריים ולמתמודד “מאסטר שף”, שהוא בן הקהילה.
אולי מישהו מכיר את ברינסון במקרה? הוא נדרס ב-2008 ונפצע קשה.
מה זאת אומרת למה אני צריכה אותו? אני צריכה לדבר איתו.
אף אחד לא רצה לעזור לי.
בסוף מצאתי מישהו שמכיר מישהו שמכיר את המשפחה. הוא השיג לי את הטלפון שלו.
במפגש אחר בינינו, שיתקיים כמה חודשים אחרי שתסתיים הפגישה הראשונה איתי,
ירגיש בן נתן ברינסון בטוח יותר לשרטט לי את מסלול הדריסה של מי שהוא טוען שפגע בו:
שחקן הכדורסל לשעבר של מכבי תל אביב, וויל ביינום.
ב-5 בינואר 2008 בילה ביינום במועדון הג’י ספוט בתל אביב.
באותו הזמן רקד שם גם ברינסון עם חבריו מקהילת העבריים בדימונה.
האווירה היתה טובה עד שבשלב מסוים החל ויכוח. ריב מטופש על בחורה. הרוחות התלהטו.
הצעיר ברינסון לא היה שותף בוויכוח הזה אבל עמד מחוץ למועדון ובשורה התחתונה:
כדורסלן מכבי תל אביב ככל הנראה דרס ופצע אותו אנושות.
תיק החקירה נגנז כאמור על ידי מי שכיום היא בחזקת נאשמת בפרשת רונאל פישר,
ושלפני עשור היתה פרקליטת מחוז תל אביב: הגב’ רות דוד.
כדי לשכנע את המעורבים שיש כאן אינטרס ציבורי אמיתי לגלות את האמת
בסיפור הזה יהיה צורך לרתום לסיוע כמה אנשים.
בהתחלה הם לא יבינו למה לי בכלל לשבור את הראש על תיק שהפרקליטות קבעה בעצמה,
שהעילה לסגירתו היא המנקה ביותר: חוסר אשמה.
אז אגיע אליהם שוב ושוב ושוב. ואז שוב. בסוף ישתכנעו שאולי יש כאן משהו ששווה לבדוק וישתפו פעולה.
אחר כך, בשלב בדיקת התיק, אגייס גם את ניצב משנה בדימוס, אבי דווידוביץ’, לשעבר סגן ראש היאחב”ל.
האישה ששינתה את גרסתה היא עדת מפתח, הוא אומר.
אם כך, איך יכול להיות שכששואל אותה החוקר המשטרתי האם דיברה לאחר העדות (הראשונה)
עם פרקליטו של הדורס, שמעון מזרחי והיא משיבה בחיוב, הוא אינו מפתח את הסוגיה?
כיצד ייתכן שהוא מניח לפרט המידע הזה לחמוק מתחת לצ’קלקה כאילו היה חלב סטנדרטי ברשימת מכולת?
“הנורות האדומות כבר אמורות להבהב בשלב כזה במלוא העוצמה”, יאמר לי דווידוביץ’ המנוסה.
“איך יכול להיות שהחוקר לא שואל אותה מיד שאלות נוספות כמו מה שאל אותה הפרקליט? מה היא סיפרה לו?
ייתכן שהיה צורך אפילו לזמן את עו”ד מזרחי לחקירה ולהבין ממנו מה בדיוק נאמר לו, באיזה שלב, ולמה”.

א אלאה אתכם בסוגיות הנוספות שעולות מהתיק.
בשביל זה תצטרכו לצפות ב”חדשות הערב” בשמונה, בכאן 11 – תאגיד השידור הציבורי החדש.
אבל כדאי לשים לב לעניין הבא: 35 שנים לפני שג.ק מסרה את עדותה במשטרה,
היה עוד עד ראייה ששינה גרסה, הוכרז בבית המשפט עד עוין וטען מעל הדוכן:
“פרקליטה של הנהגת הדורסת, עורך הדין שמעון מזרחי, שכנע אותי לשנות את העדות”.
קוראים לו ג’קי ובשנות ה-70 הוא היה מסעדן מפורסם, יקיר הברנז’ה.
פוליטיקאים התערבבו אצלו עם שחקנים. גם כדורסלנים בכירים סעדו אצלו. גם שמעון מזרחי.
רציתי שג’קי יספר את הסיפור שלו בפעם הראשונה בעצמו מול המצלמה.
היתה רק בעיה אחת: איך אני משיגה אותו, לעזאזל.
אמרו לי שהוא ברח לחו”ל, אחר כך היו שמועות שהוא גר ברמת גן.
והיו כמה ימים שהלכתי הלוך ושוב את כל רחוב דיזינגוף
רק כי שמעתי שמישהו מהמשפחה שלו עובד שם וקיוויתי לתפוס אותו. זה לא קרה.
אחרי כמה חודשים מקור שלי התקשר אליי. “לא תאמיני את מי אני רואה יושב בבית קפה. ג’קי”.
תעביר לו את הטלפון דחוף, ביקשתי.
יממה אחרי כבר נפגשנו בשעות הבוקר בגן ציבורי קטן בתל אביב.
פתחתי את המצלמה הקטנה שלי והוא פתח את הלב.
כשחזרתי מחופשת הלידה שלי לעבודה בצוות ההקמה של תאגיד השידור הציבורי החדש, הגעתי אליו שוב.
הפעם עם צוות צילום. “יפעת”, הוא אמר לי, “הדברים שאני הולך לספר לך חמורים”.
במשך כמה שעות גולל ג’קי את הסיפור מנקודת מבטו.
הוא נידון לשישה חודשי מאסר אבל גם נגד עו”ד שמעון מזרחי, מתברר, הוגש כתב אישום בפרשה הזאת.
אלא שאז פרצה שביתת פרקליטים גדולה. ממניעים טכניים כתב האישום בוטל.
תחקיר מכבי תל אביב (
אחרי שכמעט סיימנו את הריאיון ורגע לפני שפניתי ללכת לדרכי, ג’קי נזכר בפרט אחד קטן שהוא חייב לספר:
“לפני כמה שנים”, הוא אמר, “הייתי ביום הכיפורים בבית הכנסת.
פתאום ראיתי את שמעון מזרחי. נהיה לי חושך בעיניים.
תפסתי בעניבה שלו ואמרתי: ‘תקשיב טוב, את מה שעשית לי לא אשכח לך בחיים”.
בשנים האחרונות הספידו רבים את העיתונות.
דיברו על עכברי המשרדים שאנחנו העיתונאים הפכנו להיות.
אמרו ש”יש שחיקה במעמד, במקצועיות”, ש”היום כתבה מכינים ביומיים במקום בשבועיים
ובשבועיים במקום מה שאמור לקחת עבודה של חודשיים.
אין תקציב, אתם יודעים. זה כבר לא מה שהיה פעם”.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 04, 2017 9:56 pm 
Sophomore

פיהוק

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 04, 2017 10:21 pm 
Junior

ערן כתב:
פיהוק

+1

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 04, 2017 10:48 pm 
Hall of Famer

"גם נגד עו”ד שמעון מזרחי, מתברר, הוגש כתב אישום בפרשה הזאת. אלא שאז פרצה שביתת פרקליטים גדולה. ממניעים טכניים כתב האישום בוטל"

הכי דון שימון ever ...

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 04, 2017 11:10 pm 
Hall of Famer

נורטון כתב:
ודים כתב:
אתם שוכחים מי אמור להיות קהל היעד בתחקיר.
אני מסכים עם מי שכתבו פה, שסביר להניח שלא יתגלה משהו באמת משמעותי וחדש שבעקבותו תפתח חקירה נגד מזרחי, או כנראה כל אחד אחר.
בציבור הרחב הכללי, ולא רק של אוהדי הכדורסל, שמעון מזרחי עדיין מצטייר כאיזה דמות מיתולוגית, פנאט לקבוצה שלו במובן החיובי, מנהל אגדי של אלופת אירופה שהביא גאווה אדירה לישראל הקטנה. גם אם זה שוב רק חזרה על עובדות שידועות לנו פה, זה עדיין חשוב שהציבור הרחב יכיר את כל התמונה על שמעון ושותפיו. גם אם אין בהתנהלות שלו משהו פלילי (לפחות עד כמה שניתן להוכיח).
גם התחקיר על גל בק הוא תחקיר חשוב מאוד. אפילו אם אחריו אף אחד לא נכנס לכלא, זה עדיין חשוב שאנשים ידעו שלא משנה כמה עשירים ומקושרים ההורים שלהם, אי אפשר לדרוס מישהו, לטאטא את זה מתחת לשטיח ולהמשיך בחיים הטובים בלונדון כאילו כלום לא קרה. כנ"ל לגבי מזרחי עצמו, שהציבור הרחב התחיל להבין במי מדובר ובאופי האמיתי של האיש שאין לו בעיה לייצג (ולהוציא נקי) אישה מקושרת, אפילו שהרגה נער.
ואני לא יודע אם זה גם הוזכר באותו תחקיר, אבל הייתה גם את הפרשה של אדם תמם ושוב אותו סיפור עם מזרחי אפילו שמדובר בשחקן לשעבר במחלקת הנוער של מכבי ת"א.
http://www.themarker.com/news/1.2796897
מבחינתי גם אם כל תחקיר כזה "בסך הכל" משחיר עוד קצת את הדימוי הציבורי של הבנאדם הנאלח הזה, אז מה טוב.

רק אציין שזו זכותו המלאה והמוסרית לייצג, ומשכך חובתו לנקות ולזכות

באמצעים חוקיים. אם מה שגליק מספרת נכון, הוא צריך להיות מורחק מלשכת עורכי הדין מחר בבוקר, ולעמוד לדין פלילי מחרתיים (בהתעלם משיקולי התיישנות, שמסתמא יחלצו אותו מזה בשלום).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 04, 2017 11:21 pm 
Junior

כשיפעת גליק פנתה לוויל ביינום לקבל תגובה הוא כתב לה fuck off. כך פירסמה בטוויטר.

החתול על קרפלס: "שישלחו אותו בטרייד לנ"צ... יתאחד עם אחיו חסרי הצוואר האחרים טל דן ואלישי כדיר "

בגאצקיס מפסיד למעיין, די ג'יי ולאומי: “התכוננו לכארם משעור. השחקנים שלי הם לא איירון מן".

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 04, 2017 11:33 pm 
Junior

הרסי הוקינס כתב:
כשיפעת גליק פנתה לוויל ביינום לקבל תגובה הוא כתב לה fuck off. כך פירסמה בטוויטר.

נוסף פיהוק על הפיהוק הקודם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 04, 2017 11:59 pm 
Hall of Famer

הבעיה שלי עם התחקיר הזה, מעבר לכך שהוא נראה מוטה, דמגוגי ומפוקפק למדי זה הכותרת של התחקיר. זה לא היה הסיפור האמיתי של מכבי תל אביב. זה היה תחקיר על מעללי שמעון מזרחי עו"ד תעבורה בכיר. לא אומר שאין מקום לתחקיר שכזה, בהחלט כן, אבל יש פה ניסיון לרכוב על השם מכבי תל אביב בצורה לא רלוונטית. זאת לא טלוויזיה שהייתי רוצה לראות.

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 05, 2017 12:59 am 
Junior

הפרומו לפרק הבא מלמד שהוא עוסק בבנק של פנאן וזה כבר קרוב יותר למכבי, וצריך לציין שלמרות שאתה צודק בכך שהפרק עוסק במעלליו של העו״ד הנאלח (הקרדיט לודים), המקרה השני שנדון בו קשור ישירות גם למכבי משום שאם יש בו ממש, הוא מלמד שביינום היה צריך לשבת בכלא ולא להוביל את מכבי להעפלה לגמר היורוליג.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 05, 2017 1:05 am 
Junior

הפרק הראשון ביוטיוב: https://youtu.be/ewaxjlV8TDs

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 05, 2017 1:33 am 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (6)
מנחם כתב:
הפרומו לפרק הבא מלמד שהוא עוסק בבנק של פנאן וזה כבר קרוב יותר למכבי, וצריך לציין שלמרות שאתה צודק בכך שהפרק עוסק במעלליו של העו״ד הנאלח (הקרדיט לודים), המקרה השני שנדון בו קשור ישירות גם למכבי משום שאם יש בו ממש, הוא מלמד שביינום היה צריך לשבת בכלא ולא להוביל את מכבי להעפלה לגמר היורוליג.

רק שלמיטב זכרוני, לא הייתה מחלוקת שהרכב של ביינום פגע בבחור. השאלה במשפט הייתה אם הוא היה מאויים ובסכנה, אם הוא פגע בבחור בכוונה או שניסה לברוח מהחברים שלו שזרקו עליו אבנים. לפחות למיטב זכרוני.
וזו הבעייה עם הקטע הזה בתחקיר. אני לא יודע מי העדה הזו ומה אמרה או לא אמרה, היא מגיבה אחרת מג'קי רונן שגם עליו יש לי מה להגיד. אבל התחקיר, באופן די בוטה, ניסה להציג אותה כעדת מפתח שבגללה כל התיק נפל כי לא הייתה הוכחה שבכלל ביינום דרס את הבחור. וזה לא מה שהיה.

לגבי ג'קי רונן, הוא טוען במו פיו שהוא נתן עדות שקר במשפט לטובת הנהגת (הלקוחה של מזרחי), וכל זה כי מזרחי ניגש אליו ואמר לו "בוא נעזור לה". מוזר שאף אחד לא שאל אותו את שאלת ההמשך המתבקשת. בעצם כמה שאלות.
אם אתה טוען שמזרחי ניגש אליך ואמר לך "בוא נעזור לה" (לנהגת) - למה השתכנעת לעזור לה? אתה הרי לא מכיר אותה, היית עד ראייה מקרי לתאונה קשה שאתה אומר שהיא אשמה בה. למה החלטת לעזור לה, כי מזרחי ביקש? איך הוא שיכנע אותך, אדם בוגר שמבין בוודאי את המשמעות וההשלכות של מתן עדות שקר במשפט, לתת עדות שקר כדי לעזור לנהגת מקרית שאתה לא מכיר, ועוד אחת שלדעתך אשמה בתאונה קשה? איך הוא הביא אותך לתת עדות שקר במשפט ולעמוד בהשלכות בשביל אחת כזו? הוא היפנט אותך? הוא איים לרצוח את הילדים שלך? מה? העיניים היפות של מזרחי? בדקתי, הן לא כאלה יפות.

ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את קרתגו ולבטל את חץ הפוזשן.

נערך לאחרונה על ידי ראי שעל הקיר בתאריך ב' יוני 05, 2017 1:52 am, נערך 2 פעמים בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 05, 2017 1:39 am 
Freshman

תחקיר לא רציני, ההיקש מהמקרה הראשון לשני חלש מאוד.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 05, 2017 1:45 am 
Junior

במקרה של ביינום עלתה גם הטענה שלא בדקו אם הוא תחת השפעת אלכוהול, למרות שהיה יסוד סביר להניח שהוא לא בילה במועדון ושתה שוקו. אם היה מתגלה שהוא היה תחת השפעת אלכוהול זה היה עשוי לשנות את תוצאות החקירה. ואם כבר מזכירים את תעלולי מזרחי, הוא היה זה שייצג את דורי קלגסבלד ולפי טענות שהועלו נהג כשהיה תחת השפעת אלכוהול, אך בגלל תכסיסים של מזרחי בדיקת האלכוהול נערכה לו רק שעות אחרי האירוע ואחרי שהוא הושקה כדבעי.
אני בהחלט מבין את הטענות שמדובר כאן בתחקיר מגמתי ושיש שאלות נוספות שהיו צריכות להשאל כולל במקרה של ג׳קי רונן, אם כי שם לפחות הוגש נגד מזרחי כבר כתב אישום, מה שמלמד שכנראה שבמשטרה קבלו את טענתו של רונן שמזרחי אכן ביקש ממנו לשנות את עדותו. מצד שני העובדה שיש לפחות חמישה מקרים בהם מועלות טענות נגד מזרחי על אותו דפוס פעולה (ג׳קי רונן, גל בק, אדם תמם, דורי קלגסבלד, וויל ביינום), מחזקות את התחושה שאין עשן בלי אש.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 05, 2017 1:56 am 
Hall of Famer

ראי, השאלה מה באמת קרה וכמה העדות שלה חשובה לא כל כך משנה.
אם הוא אכן דיבר עם העדה, הוא פושע.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 05, 2017 2:01 am 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (6)
אין לי בעייה עם מה שאתה אומר ואין לי בעייה שאם דיבר עם העדה, יישלל רשיונו, ייחרב עזבונו וייכרת זינו. אבל זה כן משנה לטענה של מנחם שזה קשור למכבי או לזה שביינום היה צריך לשבת בכלא, כי בניגוד למה שהתחקיר טוען (לפחות ברמז מאד עבה), העדות הזו לא משנה כלום לגבי העובדות כפי שהוצגו במשפט. כי על העובדה שביינום כן דרס את הבחור אין מחלוקת, אף אחד לא חלק על זה מהרגע הראשון במשפט, והדיון היה על הנסיבות.

ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את קרתגו ולבטל את חץ הפוזשן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 160 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot], סאבוניס, עודד ל, עופר האדום, ציפה דריפה אלמדלסי ו 8 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: