סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ב' ספטמבר 23, 2024 4:27 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 160 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ב' יוני 05, 2017 4:43 am 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (0)
במקרה הזה, מזרחי לא נהג כפי שנהג במסגרת הפרקטיקה הפרטית שלו. הוא פעל כפי שפעל כדי להגיש סיוע (לא נחוץ אולי; זה לא משנה) לשחקן של המועדון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 05, 2017 8:52 am 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (6)
וזה עדיין לא משנה את זה שלעדה הזו לא היה באמת קשר לשאלה שנבדקה בתיק, ולכן ממילא לא הייתה לה השלכה על השאלה אם ביינום צריך להיכנס לכלא או לא. למרות שהתחקיר בצורה מניפולטיבית למדי ניסה להראות כאילו כן...

עוד משהו לגבי ג'קי רונן.
היה קטע בתוכנית שהוא מתקשר למזרחי. אני חייב לומר שהתפלאתי מאיך שמזרחי קיבל את השיחה - הוא נשמע מאד לבבי כשזיהה את רונן. בירך אותו לשלום, פנה אליו בשמו הפרטי, ונימת הקול לפחות לאזני הרגישה נשמעה מאד ידידותית, כאילו השניים בקשר ארוך שנים ומזרחי שמח לדבר איתו. נשמע לי מוזר לקבל ככה אדם שהאינטראקציה האחרונה שלך איתו, לפי מה שהוא אומר, הייתה שהוא תפס לך את העניבה ואמר לך "לא אשכח ולא אסלח, עוף לי מהעיניים".

ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את קרתגו ולבטל את חץ הפוזשן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 05, 2017 9:22 am 
Junior

תחקיר גרוע. התהיות שראי מעלה כאן עלו גם אצלי, יחד עם כמה אחרות. עושה רושם שכמו ב״וואלה״, בתאגיד מבינים שגם כשהמועדון מקרטע, מכבי ת״א בכדורסל זה עדיין דבר שמביא רייטינג. אם זו הרמה של תכנית התחקירים שמרימים שם, נסתפק ב״המקור״ וב״עובדה״...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 05, 2017 11:40 am 
Junior

ראי שעל הקיר כתב:
אין לי בעייה עם מה שאתה אומר ואין לי בעייה שאם דיבר עם העדה, יישלל רשיונו, ייחרב עזבונו וייכרת זינו. אבל זה כן משנה לטענה של מנחם שזה קשור למכבי או לזה שביינום היה צריך לשבת בכלא, כי בניגוד למה שהתחקיר טוען (לפחות ברמז מאד עבה), העדות הזו לא משנה כלום לגבי העובדות כפי שהוצגו במשפט. כי על העובדה שביינום כן דרס את הבחור אין מחלוקת, אף אחד לא חלק על זה מהרגע הראשון במשפט, והדיון היה על הנסיבות.

אתה מתעלם מהטענה שהועלתה בתחקיר על כך שלא נעשתה לו בדיקת אלכוהול, שאם היא נכונה, מעוררת לא מעט תמיהות וספקות על כל ההליך ועל התוצאה הסופית שלו

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 05, 2017 12:04 pm 
Hall of Famer

אם לא פספסתי משהו - הרי שלא עלתה, אפילו בתחקיר המגמתי הזה, טענה כלפי מזרחי בנושא הזה. היא הזכירה את הנושא במשפט אחד ועברה הלאה בלי להגיד שום דבר על מזרחי. אני סומך על גליק שאם היה לה מה להגיד על מזרחי בנוגע לזה, הייתה אומרת - שהרי זו מטרת התחקיר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 05, 2017 12:57 pm 
Hall of Famer

ראי שעל הקיר כתב:
וזה עדיין לא משנה את זה שלעדה הזו לא היה באמת קשר לשאלה שנבדקה בתיק, ולכן ממילא לא הייתה לה השלכה על השאלה אם ביינום צריך להיכנס לכלא או לא. למרות שהתחקיר בצורה מניפולטיבית למדי ניסה להראות כאילו כן...

עוד משהו לגבי ג'קי רונן.
היה קטע בתוכנית שהוא מתקשר למזרחי. אני חייב לומר שהתפלאתי מאיך שמזרחי קיבל את השיחה - הוא נשמע מאד לבבי כשזיהה את רונן. בירך אותו לשלום, פנה אליו בשמו הפרטי, ונימת הקול לפחות לאזני הרגישה נשמעה מאד ידידותית, כאילו השניים בקשר ארוך שנים ומזרחי שמח לדבר איתו. נשמע לי מוזר לקבל ככה אדם שהאינטראקציה האחרונה שלך איתו, לפי מה שהוא אומר, הייתה שהוא תפס לך את העניבה ואמר לך "לא אשכח ולא אסלח, עוף לי מהעיניים".

נו? אז מה אם בדיעבד זה לא השפיע על התוצאה בתיק? כנראה שבאותה נקודה בזמן מזרחי חשב שכן יש לה חשיבות. הטרדת עד זו עבירת התנהגות, לא עבירת תוצאה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 05, 2017 1:07 pm 
Junior

ראי שעל הקיר כתב:
אם לא פספסתי משהו - הרי שלא עלתה, אפילו בתחקיר המגמתי הזה, טענה כלפי מזרחי בנושא הזה. היא הזכירה את הנושא במשפט אחד ועברה הלאה בלי להגיד שום דבר על מזרחי. אני סומך על גליק שאם היה לה מה להגיד על מזרחי בנוגע לזה, הייתה אומרת - שהרי זו מטרת התחקיר.

אבל מה זה משנה אם זה לא נבדק בגלל מזרחי או בגלל מישהו אחר שדאג לכך מטעם מכבי? העובדה היא שמשהו שהיה מתבקש לעשות לא נעשה, ויש לי חשד שלא במקרה. באופן אישי אני גם לא אתפלא אם מי שדאג למנוע את ביצוע הבדיקה עשה זאת בגלל עצה שהוא קיבל ישירות ממזרחי, או לפחות ממישהו שהיה תלמיד נאמן שלו, אבל אני מסכים איתך שכנראה לדבר הזה אין לה ראיות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 05, 2017 1:35 pm 
Hall of Famer

היום הנושא מוני פנאן.מעניין אם יכולים לחדש משהו

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 05, 2017 1:37 pm 
Hall of Famer

מנחם כתב:
ראי שעל הקיר כתב:

אבל מה זה משנה אם זה לא נבדק בגלל מזרחי או בגלל מישהו אחר שדאג לכך מטעם מכבי? העובדה היא שמשהו שהיה מתבקש לעשות לא נעשה, ויש לי חשד שלא במקרה. באופן אישי אני גם לא אתפלא אם מי שדאג למנוע את ביצוע הבדיקה עשה זאת בגלל עצה שהוא קיבל ישירות ממזרחי, או לפחות ממישהו שהיה תלמיד נאמן שלו, אבל אני מסכים איתך שכנראה לדבר הזה אין לה ראיות.

ואיפה נאמר שמישהו אחר דאג לכך מטעם מכבי? אותו דבר, הרי אם גליק יודעת היא הייתה אומרת, כי זו המטרה.
ואשר לשאר, תגיד שאתה נוטה לחשוב, ושעל סמך נטייתך ביינום צריך לשבת בכלא והוא לא שם רק בגלל מזרחי, ונסגור את הסיפור.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 05, 2017 1:39 pm 
Hall of Famer

אורן כתב:
ראי שעל הקיר כתב:

עוד משהו לגבי ג'קי רונן.

נו? אז מה אם בדיעבד זה לא השפיע על התוצאה בתיק? כנראה שבאותה נקודה בזמן מזרחי חשב שכן יש לה חשיבות. הטרדת עד זו עבירת התנהגות, לא עבירת תוצאה.

אם לא שמת לב, הסכמתי איתך על זה גם קודם. רק אמרתי שבניגוד למה שמנחם אמר, ובניגוד למה שנרמז מאד עבה בתחקיר, זה לא השפיע על התוצאה ולא קשור למכבי או להליכתו של ביינום, כן או לא, לכלא.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 05, 2017 1:45 pm 
Junior

ראי שעל הקיר כתב:
מנחם כתב:
ראי שעל הקיר כתב:

ואיפה נאמר שמישהו אחר דאג לכך מטעם מכבי? אותו דבר, הרי אם גליק יודעת היא הייתה אומרת, כי זו המטרה.
ואשר לשאר, תגיד שאתה נוטה לחשוב, ושעל סמך נטייתך ביינום צריך לשבת בכלא והוא לא שם רק בגלל מזרחי, ונסגור את הסיפור.

לשיטתך העובדה שעוצרים אדם בארבע בבוקר אחרי שהוא היה במועדון שבו כאמור לא שותים שוקו, ולא עושים לו בדיקת אלכוהול היא מקרית? כנראה שכאן אנחנו חלוקים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 05, 2017 1:46 pm 
Sophomore

RREEDDTT. כתב:
היום הנושא מוני פנאן.מעניין אם יכולים לחדש משהו

מהמר שלא. קודם כל כי גרינוולד עשה עבודה מקיפה מאד וגם הוא הגיע למבוי סתום במובן הזה שלא הצליח להכריע מה בדיוק היה שם (לדעתי גם די "זיכה" את הנהלת מכבי בשאלת הידיעה) שנית כי פרשת פנאן אולי היתה הסיפור היחיד מאלו שנקשרו בשמעון שנחקר בצורה יותר משמעותית ע"י המשטרה ורשויות המס והיו עליו כבר כמה תחקירים (כמה מגוחך נראה היום הראיון אצל רביב דרוקר של ציון נתן שבעצמו היה כנראה חלק מהקנוניה) ושלישית כי מבחינת יצירת באזז זה היה בסיסי להתחיל דווקא עם זה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 05, 2017 1:49 pm 
Hall of Famer

מנחם כתב:

לשיטתך העובדה שעוצרים אדם בארבע בבוקר אחרי שהוא היה במועדון שבו כאמור לא שותים שוקו, ולא עושים לו בדיקת אלכוהול היא מקרית? כנראה שכאן אנחנו חלוקים.

לשיטתי נעשה פה תחקיר שעליו אתה כביכול מסתמך, תחקיר שלא נראה לי שאפשר להתווכח על נטייתו והאג'נדה שלו. הוא טוען, אותו התחקיר, שהוא ראה את כל תיק החקירה ולמד אותו מהתחלה ועד הסוף. והוא לא אומר כלום בעניין, אם היה לו מה להגיד היה אומר.
אבל אתה לא באמת מסתמך על התחקיר, כמו במקרים אחרים אתה מסתמך על "אני נוטה לחשוב כך וזהו".

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 05, 2017 2:27 pm 
Junior

ראי שעל הקיר כתב:
מנחם כתב:

לשיטתי נעשה פה תחקיר שעליו אתה כביכול מסתמך, תחקיר שלא נראה לי שאפשר להתווכח על נטייתו והאג'נדה שלו. והוא לא אומר כלום בעניין, אם היה לו מה להגיד היה אומר. אבל אתה לא באמת מסתמך על התחקיר, כמו במקרים אחרים אתה מסתמך על "אני נוטה לחשוב כך וזהו".

כבר כתבתי שאני מסכים שהתחקיר מגמתי, אבל לפי מה שידוע לי אין חולק על כך שלא נעשתה לביינום בדיקת אלכוהול. כל מה שאני אומר שבעיני זה לא יכול להיות מקרי. אם אתה חושב שזה מקרי, אז למה אתה מתחמק מלהגיד את זה?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 05, 2017 2:45 pm 
Hall of Famer

אני חושב שאני לא יודע וגם אתה לא, מעבר לזה שעל מזרחי ו/או מכבי לא נאמר כלום בהקשר הזה - למרות המגמה שהתחקיר מראה והמאמץ שהוא עשה, ולמרות שהיה לתחקירנים (לטענתם שלהם) את כל תיק החקירה מולם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 05, 2017 3:39 pm 
Freshman

יכול להיות מקרי ויכול להיות שלא.
בתור מי שהיה חוקר ת"ד בצבא, יכול להגיד לכם שהמשטרה מפשלת מלא עם בדיקות מן הסוג הזה, וגם אם נעשתה בדיקה, נעשים מחדלים בתיעוד הראיות ועל זה עו"ד תעבורה חוגגים מלא ומזכאים את הלקוחות שלהם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יוני 07, 2017 12:54 am 
Hall of Famer

אז הנושא ירד כאן מהפרק ...

שלושת הפרקים :
https://www.youtube.com/watch?v=ewaxjlV8TDs
https://www.youtube.com/watch?v=ZTadkBcnCaw
https://www.youtube.com/watch?v=l94lKZZfzHI

את האמת - מאכזב ...

ניחושים מיהו המאמן המעיד על בנק פנאן ?

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יוני 07, 2017 1:15 am 
Junior

אם מי שמצולם הוא המדבר והוא באמת המאמן אז המבנה ראש והשפה מזכירה את דן שמיר או מולי קצורין.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יוני 07, 2017 1:20 am 
Freshman

ההערכה הרווחת בצ'ה היא גדי קידר

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יוני 07, 2017 4:09 am 
Junior

היה שם משהו חדש על משהו?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יוני 07, 2017 6:03 am 
Junior

picknroll כתב:
היה שם משהו חדש על משהו?

לא שמתי לב למשהו כזה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יוני 07, 2017 7:12 am 
Junior

תהייה שעלתה לי בעקבות העלייה של נושא הבנק שוב לכותרות. בזמנו טענו שהיתה חקירה של רשות המיסים והיא נסגרה. אחד ההסברים היה שבגלל שהאנשים הפסידו כסף, הם לא היו חייבים לשלם מס. עם זאת, לפי מה שסיפר אותו מאמן, היו לא מעט אנשים שקבלו כל חודש ריבית של 1.5 אחוז, ולמיטב ידיעתי הם על פי חוקי המס, הריבית חייבת במס הכנסה. האם במהלך החקירה של רשות המיסים לא הצליחו לגלות ולו אדם אחד שקיבל ריבית ממוני ולא דיווח עליה?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יוני 07, 2017 7:53 am 
Junior

נגיד אתה מפקיד 1000 שקל. וכל חודש אתה מקבל 15 שקל ריבית, ואז אחרי 5 שנים, אתה מגלה שההפקדה שלך מימנה את הריביות שלך ושל אחרים ואת המאהבת, האשה והילדים ולא נשאר כלום למשוך. בחישוב כללי אתה יוצא בהפסד ועל כן אין צורך לשלם מס.
הערה, אני לא רו"ח או עו"ד.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יוני 07, 2017 8:33 am 
מנהל פורום

בלוג: הצג בלוג (14)
אין לי כח לראות את הסרטונים אז נסתפק בלשאול אם התייחסו לתיאוריית וויצ'יץ'?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יוני 07, 2017 9:14 am 
Sophomore

אם על שני החלקים הראשונים אפשר להתווכח על איכות החשיפה (בעיקר למי שהוא לא עכבר כדורסל או עוקב בצורה אדוקה אחרי מכבי ומזרחי שאז לדעתי יש ערך לכתבה) לדעתי השלישי הוא כבר ממש נפילה והפרומו לרביעי לא מבשר טובות.
גוף רב כוח מנסה לשכנע חכים בצדקתו לגבי מיסוי זרים ואפילו מצליח? איזה שחיתות! (אני עוד זוכר גם כאן בפורום ובכלל בעולם הספורט שהיה קונצנזוס ברור ודי טבעי שהתנגד לזה) בעלי הון תורמים לחכים (ועוד בסכומים שהם לחלוטין במסגרת המותר לשתי חכיות כמו מיכאלי ושלי שנשכבו על הגדר עבור מכבי לפחות כמו רפאל נאה)? זה חידוש! לא ראיתי שם בדל טענה למעשים לא כשרים. באמת חלש.
הטענות של אוחיון והיו"ר של נהריה לא היו חדשות וגם לא מסעירות ונשארו לגמרי בתחומי האינטרסים הספורטיביים (בטח כשברוב המאבקים מול מכבי הם בכלל ניצחו- בחלקם לטעמי נגד האינטרס של הכדורסל בישראל) , ולא הבנתי למה צריך להראות כאילו אמסלם הוקלט בסתר כשאלה דברים שהוא אומר תחת כל במה.

השיא היה בפרומו לפרק האחרון- מי היה מאמין שכלי תקשורת בישראל יצנזר תחקירים נגד מי שהוא חפץ ביקרו? עד לאן נגיע? ועוד לכאלו שיש לו אינטרס כספי שיצליחו, כאילו מעולם לא היו פה ישראל היום וידיעות אחרונות או בעצם כל התקשורת הישראלית לדורות. לגמרי לגמרי ברמת גירוד השטח ולא מעבר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 160 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: עופר האדום ו 16 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: