סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ב' ספטמבר 23, 2024 5:17 am

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 551 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23  הבא

מי לוקח
ירושלים ב-3 26%  26%  [ 12 ]
ירושלים ב-4 36%  36%  [ 17 ]
ירושלים ב-5 23%  23%  [ 11 ]
נהריה ב-5 9%  9%  [ 4 ]
נהריה ב-4 6%  6%  [ 3 ]
נהריה ב-3 0%  0%  [ 0 ]
סך הכל הצבעות : 47
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ג' יוני 06, 2017 12:30 am 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (0)
לפחות על אליהו יש לי תשובה בשבילך.
הפינג'אן רוצה על המגרש את ג'רלס, דייסון וקינזי.מה שאומר שהוא צריך לשים ישראלים בעמדות 4 ו5.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יוני 06, 2017 12:31 am 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (6)
ניב ברקוביץ' נתן דקות גדולות, אבל באמאש'ך, מה זה הלייאפים האלה לקצה העליון של הקרש? היום הוא נתן לפחות שלושה כאלה ממש לבד מול הסל, שניים מהם במצבים קריטיים - על הבאזר בסוף הרבע השלישי, וברבע הרביעי כשנהריה יכלה לעלות ליתרון.

ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את קרתגו ולבטל את חץ הפוזשן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יוני 06, 2017 12:39 am 
Hall of Famer

אבימאל כתב:
לפחות על אליהו יש לי תשובה בשבילך.
הפינג'אן רוצה על המגרש את ג'רלס, דייסון וקינזי.מה שאומר שהוא צריך לשים ישראלים בעמדות 4 ו5.

זה לא כל הסיפור , כי גם טימור ואמארה היו לא מעט על המגרש בדקות ההכרעה .
היות שנהריה משחקת לא אחת בהרכבים נמוכים ( ובפרט בדקות האחרונות ) אז אני בהחלט ציפיתי לראות חמישייה של ג'רלס , טימור/הלפרין , דייסון , קינזי והוואל שיש לה יתרונות של עונשין ויכולת הובלת כדור מול לחץ .
אם רוצים טיפה לעלות בגובה ( למשל בפוזשנים הגנתיים מול הרכבים מסוימים של היריבה ) אז אפשר להשתמש באמארה/פיטרסון במקום בדייסון .

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יוני 06, 2017 12:41 am 
Hall of Famer

וזה מה שכתבתי היום בצהריים ...

shmueliki כתב:
אי אפשר לרדת מהתיאוריה
יש הבדל ( לדעתי ) במשחק "win or go home" לעומת משחק 1-2 בסדרה . כרפרנס אוכל להפנות אותך לסידרה שאתה מכיר היטב מול הפועל ת"א ומר רובינסון , משחקי הגביע של מכבי השנה , ואף לסידרה המיתולוגית של מכבי מול בני השרון .

אני לא טוען שהמשחק מכור או משהו ( רחוק מכך ) .
אני כן טוען ש"שריקת 50-50" קובעת בשניות הסיום הערב , להערכתי לא תהיה 40-60 לצד של נהריה ( בכל זאת , משחק ביתי ) , אלא לכל הפחות אותם המספרים לצד ההפוך - בין היתר מהסיבות שציינתי .

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יוני 06, 2017 1:25 am 
מנהל פורום

יש תמונה בווינט בכתבה על המשחק שמראה עבירה ברורה על אמרה
ושוב, שופטים פחדנים לא היו שורקים כדור עובר לנהריה 5 שניות מהסיום
בתקציר רואים עוד עבירה על אמרה מיד כשקיבל את הכדור המגן השעין את הגוף שלו עליו. שריקה נכונה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יוני 06, 2017 1:31 am 
הנביא הרשמי של הפורום
סמל אישי של המשתמש

uriel17 כתב:
בתקציר רואים עוד עבירה על אמרה מיד כשקיבל את הכדור המגן השעין את הגוף שלו עליו. שריקה נכונה

תמונה קצת מרמה.. שים לב שהיד של הופסון מונחת על היד של נאש, שנוגע רק בכדור..
אלא אם אתה מתכוון ליד השנייה של הופסון שנוגעת ב/ליד הפרצוף של אמארה.. (אבל זה לא נראה לי פאול)
בכל מקרה, מניח שלשופטים היה קשה מאוד לראות בזמן אמת, וזו לא שריקה הזויה כמו שחשבתי עד עכשיו
לינק לתמונה:
http://images1.ynet.co.il//PicServer5/2 ... 1137no.jpg

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יוני 06, 2017 1:44 am 
Junior

גלעד כתב:
uriel17 כתב:

תמונה קצת מרמה.. שים לב שהיד של הופסון מונחת על היד של נאש, שנוגע רק בכדור..
אלא אם אתה מתכוון ליד השנייה של הופסון שנוגעת ב/ליד הפרצוף של אמארה.. (אבל זה לא נראה לי פאול)
בכל מקרה, מניח שלשופטים היה קשה מאוד לראות בזמן אמת, וזו לא שריקה הזויה כמו שחשבתי עד עכשיו
לינק לתמונה:
http://images1.ynet.co.il//PicServer5/2 ... 1137no.jpg

היד של נאש נוגעת בבירור גם ביד של אמארה ולא רק בכדור. מעבר לזה כמו שכתב אוריאל כבר כשאמארה קיבל את הכדור המגן נגע בו בשתי הידיים. זו אולי לא עבירה כל כך ברורה, אבל בודאי שזו לא שריקה הזויה כמו שכמה כאן טענו וכמו שאלפסי מאשים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יוני 06, 2017 2:30 am 
Sophomore

ראי שעל הקיר כתב:
ועדיין הייתה הרבה יותר טובה והגיע לה לנצח, עם השריקה או בלי.

אתה מעבר למגזים, ראי. הפועל שיחקו מחריד. יכלו לסגור את המשחק הזה אלף פעם, ומשלב מסוים כל אחד מהצופים ומאלו שישבו באולם ידעו שנהריה מתישהו תעלה ליתרון. שני הדברים היחידים שהצילו אותם היה משהו שקשור להחלטת שיפוט גבולית ואיירבול של ברקוביץ' מפוזיציה שדקה לפני כן הוא השחיל יופי. יחסית לסגל שיש לו- שכל אחד ואחד ממנו אפילו לא נמצא על הרדאר של קבוצת הפאר המיליונרית מהבירה- אלפסי פשוט הוציא מים מהסלע וניהל יופי את רוב הסדרה. בכל התקפה של נהריה יש סדר, ונדירות היו ההתקפות ששחקנים הלכו ראש בקיר- רובן היו כאלו שבהן שחקנים זורקים כשהם יחסית פנויים אחרי הנעת כדור סבלנית או ניצול מיידי של מיס מאץ'. ירושלים הסריחה את הפרקט וניצחה בגלל מאגר השחקנים הבלתי נגמר שלה. לא בגלל שאלפסי עשה משהו לא נכון (בטח שלא באופן עקבי)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יוני 06, 2017 3:12 am 
Hall of Famer

כנראה לא ראינו את אותו משחק. ירושלים הייתה הרבה יותר טובה לאורך רוב המשחק, הובילה כמעט בכולו, ולגבי מה שאלפסי עשה - המשחק הקבוצתי של נהריה התפרק ברבע האחרון. היו שחקנים שעשו מבצעים אישיים יפים, כמו ניב ברקוביץ' (לפחות עד שזה מגיע לליי אפ), אבל סלים ממשחק קבוצתי כמעט ולא היו. המון התקפות נתקעו ונגמרו בנסיונות שלשה בסוף שעון על פרצוף של שחקן. הדקות האחרונות בכלל היו בלגן, כל אחד מנסה ללכת לבד וכשלא מצליח מחפש את מציל המולדת הבא. שחקנים רצים אנה ואנה בלי שום סדר ובלי שום תרגיל. וכדור אחרון הולך דווקא לקיצ'ן, השחקן הכי חלש וחסר בטחון על המגרש.
מעבר לזה אני חושב שאלפסי הפסיד את הסדרה הזו כבר במשחק הקודם, לא רק במשחק הזה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יוני 06, 2017 7:53 am 
מנהל פורום

מה שניצח להפועל את המשחק לא היו השופטים, וגם לא ההחלטות של אלפסי. מה שניצח להפועל את המשחק היה שזה היה הקצב שלה, שהיא מתנה את האיבודים והשתוותה ברבאונד ומהלך הגנתי עצום של טימור בפוזשן הלפני אחרון של נהריה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יוני 06, 2017 8:40 am 
Sophomore

shmueliki כתב:
מספר תהיות

* איך בקבוצה שיש בה סקוררים ויוצרים טובים כמו הופסון ופאוסט ( שבכלל לא היה על המגרש בדקות ההכרעה ... ) , בסוף את הזריקות מייצרים לעצמם ברקוביץ' ( שאמנם נתן דקות גדולות ) וקיצ'ן ( שעוד היה ביום התקפי חלש ) ?!

* מה אליהו עושה על המגרש בדקות האחרונות כשירושלים בהובלה ? הרי הוא בכושר רע מאוד , בהתקפה קשה עד בלתי אפשרי ללכת עליו בגלל שיעשו עליו עבירות , ואל תגידו לי ששמים אותו אך ורק בגלל ההגנה ...

* נהריה יצאה להתקפה בפיגור נקודה עם 35 שניות על השעון . ירושלים ביצעה במכוון שתי עבירות שהיו לה "לתת" , וכך פחות או יותר סידרה לנהריה כדור אחרון ( נוצר הפרש די קטן בין השעונים 2-3 שניות כמדומני ) . למה זה טוב ?!

* פאוסט לא היה טוב וגם נשמר היטב במהלך המשחק.
למרות המחצית הראשונה האדירה של הופסון , מה שבאמת הוציא אותו מהמשחק היתה האינטנסיביות של המשחק.
פשוט עלה למחצית השניה עם 0 כוח.

אבל אם זאת התהיה שלך , אתה צריך להסתכל על הפועל ירושלים בתדהמה.
איך בקבוצה עם כל כך הרבה כישרון , לא מצליחים להגיע לאף מצב זריקה הגיוני בשני שליש מההתקפות.

* התשובה פה די ברורה , היה בקלות שומר השולדברנד הכי טוב של הפועל.
וגם אתה רוצה ברגעים הללו שחקנים מנוסים כמוהו וכמו יותם.

*אינסטינקטים של שחקנים שלא קיבלו הכוונה מתאימה מהספסל.
צעקו להם מהספסל שיש עבירות לתת.
כנראה חשבו שההוראה היא לתת אותן.
(ואולי זאת באמת היתה ההוראה)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יוני 06, 2017 8:44 am 
מנהל פורום

למרות הקצב המתון איבדנו משהו 13 כדורים
זה לא המון, אבל זה בטח לא מעט
אבל אתה צודק, בלי הקצב האיטי היינו מאבדים הרבה יותר
הקבוצה הזו מתעבת מסירות

ראי צודק לגבי החזרה של נהריה למשחק היא נשענה על הגנה סופר אגרסיבית בהתקפה, פשוט לא התקיפו

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יוני 06, 2017 8:55 am 
Hall of Famer

קצת מוזר שאלפסי מתבכיין על שופטים, אחרי שבמשחק הקודם הוא נכנס למגרש והכשיל שחקן יריב ולא קיבל טכנית מחוייבת, ואחרי השתי שריקות בק-טו-בק השערורייתיות ברבע האחרון של אותו משחק (העבירות על הופסון ודייסון). מילא, העיקר שיתווסף עוד נדבך לנרטיב השקרי לפיו השופטים תמיד עוזרים להפועל.

גם כלפי השופטים היו לחולון טענות רבות. הקבוצה מתכוונת להגיש מכתב רשמי לאיגוד ובו פירוט הטענות שלהם כלפי צוות השיפוט, בעיקר בדקות הסיום. "אנחנו שלטנו לאורך כל המשחק, איך פתאום בשתי הדקות האחרונות הם רצו 0:9, אם לא בעזרת השופטים?"' תהו במועדון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יוני 06, 2017 9:01 am 
Sophomore

עופר האדום כתב:
קצת מוזר שאלפסי מתבכיין על שופטים, אחרי שבמשחק הקודם הוא נכנס למגרש והכשיל שחקן יריב ולא קיבל טכנית מחוייבת, ואחרי השתי שריקות בק-טו-בק השערורייתיות ברבע האחרון של אותו משחק (העבירות על הופסון ודייסון). מילא, העיקר שיתווסף עוד נדבך לנרטיב השקרי לפיו השופטים תמיד עוזרים להפועל.

עזוב עופר , לו היה מדובר במכבי תל אביב במקום ירושליים , כבר היית מוצא קשר בין השופט לבנק של פנאן.
קיבלתם שריקה במתנה , תהנו , שיהיה לכם לבריאות , קרוב לוודאי שבזה ניצחתם את הסדרה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יוני 06, 2017 9:15 am 
Sophomore

ד"א , היה בקלות ניתן לראות את חוסר שביעות הרצון (בהמעטה) של אמארה , אליפות או לא לא נראה לי שהנוטלה יישאר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יוני 06, 2017 9:26 am 
Freshman

N.T.K כתב:
shmueliki כתב:
* נהריה יצאה להתקפה בפיגור נקודה עם 35 שניות על השעון . ירושלים ביצעה במכוון שתי עבירות שהיו לה "לתת" , וכך פחות או יותר סידרה לנהריה כדור אחרון ( נוצר הפרש די קטן בין השעונים 2-3 שניות כמדומני ) . למה זה טוב ?!

*אינסטינקטים של שחקנים שלא קיבלו הכוונה מתאימה מהספסל.
צעקו להם מהספסל שיש עבירות לתת.
כנראה חשבו שההוראה היא לתת אותן.
(ואולי זאת באמת הייתה ההוראה)

האינסטינקטים של השחקנים היו טובים בעיניי.
נכון שבמתמטיקה של הדברים הן לכאורה השאירו כדור אחרון לנהריה (ובפועל עוד היו שני פוזשנים אחר כך), אבל גם העבירה של ברטי על קיצ'ן וגם העבירה של ליאור על השחקן שעבר אותו (הופסון? לא זוכר מי זה היה) היו פעולות שנכון לעשות אותן לדעתי בלי להיכנס לחישובי פוזשן אחרון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יוני 06, 2017 9:33 am 
Junior

Equilibrium כתב:
ד"א , היה בקלות ניתן לראות את חוסר שביעות הרצון (בהמעטה) של אמארה , אליפות או לא לא נראה לי שהנוטלה יישאר.
אין קשר לאליפות. סימונה לא ישאר לדעתי כי הוא מבוקש בקבוצות בכירות יותר וכמובן עשירות יותר.

נ.ב - לאחר כתיבת שורות אלה, ynet מפרסמים שמילאנו תציע לו חוזה לשלוש שנים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יוני 06, 2017 9:52 am 
Hall of Famer

הסדרה הזו נגמרה אתמול לדעתי. אין לנהריה יותר קלפים לשלוף מהשרוול. מה שהיא לא עשתה במשחק השלישי כשהמומנטום והמורל בצד שלה, ומה שלא עשתה אתמול עם הביתיות - היא לא תעשה במשחק החמישי כשאין לה כלום לצידה. גם ההתארכות של הסדרה, בתור הקבוצה הפחות עמוקה והפחות מוכשרת, משחקת לרעתה. גם המסגרת של המשחק הקבוצתי שלה התפרקה במשחקים האחרונים, בטח בחלקים המסיימים שלהם.
משחק 5, לאוהד הנייטרלי, יהיה אנטי קליימקס לדעתי. די הרבה זמן לפני הסיום כבר לא יהיה ספק מי מנצח, לא חושב שנשאר לנהריה מה למכור.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יוני 06, 2017 10:12 am 
Senior

ראי, אתה מוזמן למצוא לי את הפעם האחרונה שבה הפועל ירושלים גמרה את המשחק לפני הרבע האחרון ואת הפעם האחרונה בה נהריה הפסידה במשחק ככה.
אני מבין למה נדמה לאנשים שנהריה סיימה את כל הטריקים שהיא יכלה לשלוף ולמה נראה שהסדרה הזו גמורה, בפועל בחמישי הלחץ ידבר ולדעתי לא ירשה לאף קבוצה לברוח, בעיקר לא לקבוצה שפשוט מראה כל השנה שהיא לא יודעת לברוח לקבוצות.
אני חושב שכן יש איזושהי דינמיקה לסדרה הזו ומשחק חמישי שהולך בקלות עם הפועל נוגד לחלוטין את הדינמיקה הזו. אני חושב שאתה הולך להיות מופתע.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יוני 06, 2017 10:13 am 
מנהל פורום

לא חושב שמצבה של נהריה רע יותר מאשר משחק מספר אחד
הפועל שיחקה עם רוטציה קצרה מה שמציב את שתי הקבוצות באותה רמת עייפות/שחיקה. היתרון של הפועל הוא שהשחקנים שלה פשוט טובים יותר והמשחק בבית שלנו.
הנה מה שמדאיג אותי לקראת משחק 5

1. אחוז השלשות הפנטסטי כמו שהיה לנו בנהריה לא יימשך לנצח
2. לא פחות מארבעה שחקנים משמונת שחקני הרוטציה משחקים בלי שיהיו כשירים לחלוטין. ליאור, קיניזי, האוול וברטי.
אחרי שגרשון העיר על זה במשחק קלטתי באמת שהוא משתמש ביד אחת לקחת ריבאונד.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יוני 06, 2017 10:15 am 
Hall of Famer

בדיוק. הפועל לא ניצחה ניצחון סוחף איזה חודשיים-שלושה בערך....... יהיה אולם כמעט מלא , והרבה לחץ , וזה יכול לפעול לשני הכיוונים (כמו במשחק האליפות נגד אילת, רק אז היה את הפלוס 15 מהמשחק הראשון). בכל מקרה , ניסיון הנאחס ההפוך של ראי צפוי וברור.

גם כלפי השופטים היו לחולון טענות רבות. הקבוצה מתכוונת להגיש מכתב רשמי לאיגוד ובו פירוט הטענות שלהם כלפי צוות השיפוט, בעיקר בדקות הסיום. "אנחנו שלטנו לאורך כל המשחק, איך פתאום בשתי הדקות האחרונות הם רצו 0:9, אם לא בעזרת השופטים?"' תהו במועדון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יוני 06, 2017 10:17 am 
Junior

ביום חמישי - האם לדעתכם צריך לחלק את הדקות בצורה מאוזנת יותר?

השחקנים שלנו נראים מאוד מאוד עייפים, בעיקר הקלעים, וצריכים לחשוב על שבוע הבא (טפו טפו טפו חמסה חמסה).
אתמול בעין שרה: יותם קיבל רק 12 דקות, וטימור רק 17 דקות. הייתי שמח לראות את שניהם על הפרקט מעל 20 דקות, ועל ידי כך להעניק לקרטיס (בעיקר), דייסון וקינזי יותר זמן מנוחה.

וכמובן יותר קרדיט לסטודמאייר. פשוט מתסכל הסיפור הזה. לא מנצלים 20% ממה שהוא יכול להציע.

נערך לאחרונה על ידי אדום88 בתאריך ג' יוני 06, 2017 10:20 am, נערך 2 פעמים בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יוני 06, 2017 10:19 am 
Hall of Famer

נראה. יפתיע אותי מאד אם נהריה תגיע למצב שהיא אפילו קרובה לנצח.
לא יודע על איזו דינמיקה אתה מדבר. הדינמיקה היא שהכל בצד של ירושלים - המומנטום, המורל, האמונה, הביתיות והקהל. יחד עם הכשרון והעומק בסדרה שמגיעה למשחק חמישי תוך שבועיים, לא רואה שום דבר שמשחק לטובת נהריה.
בניחוסים אני לא מאמין. לחץ היה על ירושלים לדעתי הרבה יותר בשני המשחקים האחרונים, במשחק 5 היא תגיע אחרי שני נצחונות do or die ועכשיו הקבוצה הלחוצה הרבה יותר זו נהריה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יוני 06, 2017 10:23 am 
Hall of Famer

קרטיס ג'רלס הוא השחקן שמשחק הכי הרבה דקות בממוצע בפלייאוף (36), ואפילו ביורוקאפ (שני במפעל בממוצע עם 35 דקות)............ הוא ינוח כבר בקיץ כנראה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יוני 06, 2017 10:24 am 
Hall of Famer

ראי שעל הקיר כתב:
ועכשיו הקבוצה הלחוצה הרבה יותר זו נהריה.

למה...? יש משחק אחד לשתי הקבוצות של do or die..... כמו שכתבתי מקודם , יהיה הרבה קהל והרבה לחץ מהיציעים , וזה יכול לפעול לכל הכיוונים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 551 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot] ו 19 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: