סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ב' ספטמבר 23, 2024 5:31 am

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 551 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23  הבא

מי לוקח
ירושלים ב-3 26%  26%  [ 12 ]
ירושלים ב-4 36%  36%  [ 17 ]
ירושלים ב-5 23%  23%  [ 11 ]
נהריה ב-5 9%  9%  [ 4 ]
נהריה ב-4 6%  6%  [ 3 ]
נהריה ב-3 0%  0%  [ 0 ]
סך הכל הצבעות : 47
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ג' יוני 06, 2017 10:27 am 
Sophomore

בלוג: הצג בלוג (0)
יפתח כתב:
N.T.K כתב:
shmueliki כתב:
* נהריה יצאה להתקפה בפיגור נקודה עם 35 שניות על השעון . ירושלים ביצעה במכוון שתי עבירות שהיו לה "לתת" , וכך פחות או יותר סידרה לנהריה כדור אחרון ( נוצר הפרש די קטן בין השעונים 2-3 שניות כמדומני ) . למה זה טוב ?!

*אינסטינקטים של שחקנים שלא קיבלו הכוונה מתאימה מהספסל.
צעקו להם מהספסל שיש עבירות לתת.
כנראה חשבו שההוראה היא לתת אותן.
(ואולי זאת באמת הייתה ההוראה)

האינסטינקטים של השחקנים היו טובים בעיניי.
נכון שבמתמטיקה של הדברים הן לכאורה השאירו כדור אחרון לנהריה (ובפועל עוד היו שני פוזשנים אחר כך), אבל גם העבירה של ברטי על קיצ'ן וגם העבירה של ליאור על השחקן שעבר אותו (הופסון? לא זוכר מי זה היה) היו פעולות שנכון לעשות אותן לדעתי בלי להיכנס לחישובי פוזשן אחרון.

לא אמרתי אם זה היה טוב או לא , רק אמרתי שמהספסל צעקו שיש עבירות לתת והשחקנים ישר עשו אותן.
יכול להיות שזה היה טוב.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יוני 06, 2017 10:42 am 
Freshman

כן, רק שאני לא חושב שהם עשו אותן בתגובה לצעקות מהספסל אלא בתגובה (נכונה) לסיטואציה במגרש

נערך לאחרונה על ידי יפתח בתאריך ג' יוני 06, 2017 10:44 am, נערך פעם אחת בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יוני 06, 2017 10:44 am 
Junior

Equilibrium כתב:
עופר האדום כתב:
קצת מוזר שאלפסי מתבכיין על שופטים, אחרי שבמשחק הקודם הוא נכנס למגרש והכשיל שחקן יריב ולא קיבל טכנית מחוייבת, ואחרי השתי שריקות בק-טו-בק השערורייתיות ברבע האחרון של אותו משחק (העבירות על הופסון ודייסון). מילא, העיקר שיתווסף עוד נדבך לנרטיב השקרי לפיו השופטים תמיד עוזרים להפועל.

עזוב עופר , לו היה מדובר במכבי תל אביב במקום ירושליים , כבר היית מוצא קשר בין השופט לבנק של פנאן.
קיבלתם שריקה במתנה , תהנו , שיהיה לכם לבריאות , קרוב לוודאי שבזה ניצחתם את הסדרה.

לא הבנתי את גישת ה״עזוב״ הזו... עלתה הטענה שמדובר בשריקה שערורייתית שניצחה להפועל את הסדרה. בתור מי שדי אוהב ששופטים הולכים עם הקבוצה שלי, אני חושב ששני החלקים של המשפט לא נכונים: זו לא היתה שריקה כל כך מובהקת ובהתחשב בזה שאחריה היו עוד שלושה פוזשנים, כולל שניים לנהריה שהיו יכולים לנצח להם את המשחק, זו גם לא השריקה שהכריעה את המשחק. מותר לטעון טענה כזו בלי שהיא תהיה חלק מהצביעות המפורסמת של אוהדי ירושלים לדורותיהם?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יוני 06, 2017 10:49 am 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (6)
בלי קשר לדעתי על מובהקות השריקה אני מסכים שהיא לא הכריעה את המשחק בסופו של דבר. ההתנהלות של נהריה בדקות האחרונות, ובכלל רוב הרבע האחרון, הייתה גרועה. המשחק הקבוצתי התפרק, שחקנים עשו כמעט הכל במבצעים אישיים, ובפוזשנים האחרונים הכניסות עם הראש בקיר שחלקן הצליח קודם (בעיקר לניב ברקוביץ') נגמרו רע. ובכלל, נהריה הייתה פחות טובה, פיגרה כמעט כל המשחק ולא הגיע לה לנצח.

(וזה מעבר לזה שאני חושב שהיא ראויה לעונש שהיא הולכת לקבל על הגישה שלה במשחק השלישי).

עוד נקודה לגבי אלפסי - הייתה התקפה קריטית של ירושלים, נדמה לי כשההפרש ירד ל-2, שהוא עאלק ניסה להתחכם כדרכם של מאמנים ישראלים שחושבים שהם יותר חכמים מכולם. "תראו אזורית, אחרי מסירה או שתיים תעברו לאישית". זה נגמר בזה שבמעבר לאישית אף אחד לא ידע על מי הוא שומר, או שהמעבר לאישית לא היה מסונכרן. ג'רלס נשאר חופשי ודפק שלשה. כל הכבוד, מאד מתוחכם.

ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את קרתגו ולבטל את חץ הפוזשן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יוני 06, 2017 10:59 am 
Hall of Famer

Equilibrium כתב:
עופר האדום כתב:
קצת מוזר שאלפסי מתבכיין על שופטים, אחרי שבמשחק הקודם הוא נכנס למגרש והכשיל שחקן יריב ולא קיבל טכנית מחוייבת, ואחרי השתי שריקות בק-טו-בק השערורייתיות ברבע האחרון של אותו משחק (העבירות על הופסון ודייסון). מילא, העיקר שיתווסף עוד נדבך לנרטיב השקרי לפיו השופטים תמיד עוזרים להפועל.

עזוב עופר , לו היה מדובר במכבי תל אביב במקום ירושליים , כבר היית מוצא קשר בין השופט לבנק של פנאן.
קיבלתם שריקה במתנה , תהנו , שיהיה לכם לבריאות , קרוב לוודאי שבזה ניצחתם את הסדרה.

הסתכלתי עכשיו בתקציר של המשחק בפעם הראשונה מאז השידור החי , כדי לראות האם התמונה של YNET צולמה אחרי הצעדים או לפניהם. די ברור שהיא צולמה לפני הצעדים , וכשמתמקדים על איזור הפנים אפשר בהחלט לראות שהוא קיבל שם מכה בלי קשר לעבירה של נאש שהייתה או לא הייתה. בקיצור - שריקה בהחלט מוצדקת, הייתה עבירה.

גם כלפי השופטים היו לחולון טענות רבות. הקבוצה מתכוונת להגיש מכתב רשמי לאיגוד ובו פירוט הטענות שלהם כלפי צוות השיפוט, בעיקר בדקות הסיום. "אנחנו שלטנו לאורך כל המשחק, איך פתאום בשתי הדקות האחרונות הם רצו 0:9, אם לא בעזרת השופטים?"' תהו במועדון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יוני 06, 2017 11:00 am 
Freshman

לגבי חוסר היכולת של ניב ברקוביץ' לסיים ליי-אפ יש לזה הסבר (שלא מוריד ממנו את הפדיחה).

בשלושת הליי-אפים שהחטיא, ברקוביץ' עשה צעד וחצי ארוך, כמו צעדי איילה (מה שדייסון עושה המון), כלומר הוא זינק כמה שיותר אופקי ולא אנכי. במצב כזה, ובגלל חוסר האתלטיות, בלשון המעטה, של ברקוביץ', לא היה לו מספיק כח ביד לסיים את הלייאפ ולכוון אותו שייכנס לסל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יוני 06, 2017 11:12 am 
Hall of Famer

גלעד כתב:
uriel17 כתב:
יש תמונה בווינט בכתבה על המשחק שמראה עבירה ברורה על אמרה
ושוב, שופטים פחדנים לא היו שורקים כדור עובר לנהריה 5 שניות מהסיום
בתקציר רואים עוד עבירה על אמרה מיד כשקיבל את הכדור המגן השעין את הגוף שלו עליו. שריקה נכונה

תמונה קצת מרמה.. שים לב שהיד של הופסון מונחת על היד של נאש, שנוגע רק בכדור..
אלא אם אתה מתכוון ליד השנייה של הופסון שנוגעת ב/ליד הפרצוף של אמארה.. (אבל זה לא נראה לי פאול)
בכל מקרה, מניח שלשופטים היה קשה מאוד לראות בזמן אמת, וזו לא שריקה הזויה כמו שחשבתי עד עכשיו
לינק לתמונה:
http://images1.ynet.co.il//PicServer5/2 ... 1137no.jpg

אתה בטוח שהיד של נאש נוגעת רק בכדור....? תציץ שוב.

תמונה

גם כלפי השופטים היו לחולון טענות רבות. הקבוצה מתכוונת להגיש מכתב רשמי לאיגוד ובו פירוט הטענות שלהם כלפי צוות השיפוט, בעיקר בדקות הסיום. "אנחנו שלטנו לאורך כל המשחק, איך פתאום בשתי הדקות האחרונות הם רצו 0:9, אם לא בעזרת השופטים?"' תהו במועדון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יוני 06, 2017 11:24 am 
Hall of Famer

goldman כתב:
לגבי חוסר היכולת של ניב ברקוביץ' לסיים ליי-אפ יש לזה הסבר (שלא מוריד ממנו את הפדיחה).

בשלושת הליי-אפים שהחטיא, ברקוביץ' עשה צעד וחצי ארוך, כמו צעדי איילה (מה שדייסון עושה המון), כלומר הוא זינק כמה שיותר אופקי ולא אנכי. במצב כזה, ובגלל חוסר האתלטיות, בלשון המעטה, של ברקוביץ', לא היה לו מספיק כח ביד לסיים את הלייאפ ולכוון אותו שייכנס לסל.

להיפך. הוא הפעיל יותר מדי כוח והעיף את הכדור לקצה העליון של הקרש. סתם אובר תחכום בליי אפ הכי פשוט. נראה כאילו הוא חושב שמישהו בא לחסום אותו, אבל לא היה אף אחד לידו.

בקיצור, שיעורי ליי אפ פרטיים עם אבא. דחוף.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יוני 06, 2017 11:30 am 
Freshman

מה אתם רוצים מניב ברקוביץ'? הוא כמעט ניצח את המשחק במו ידיו, עם סלי קלאצ' ענקיים, וחטיפה גדולה בהגנה. כן, החטיא ליי אפ, אבל לקח על עצמו את האחריות.

אגב, מהצד השני בר טימור עם שני מהלכים הגנתיים גדולים על שולדברנד וקיטשן הציל לירושלים את המשחק.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יוני 06, 2017 11:35 am 
Freshman

[quote="יפתח"]כן, רק שאני לא חושב שהם עשו אותן בתגובה לצעקות מהספסל אלא בתגובה (נכונה) לסיטואציה במגרש[/quote

בשידור ראו בבירור שליאור עושה את העבירה האחרונה, ומשאיר לנהריה כדור אחרון, לאחר הוראה מפורשת של פיאניג'ני שהיה קרוב אליו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יוני 06, 2017 11:41 am 
הנביא הרשמי של הפורום
סמל אישי של המשתמש

ראי שעל הקיר כתב:
בלי קשר לדעתי על מובהקות השריקה אני מסכים שהיא לא הכריעה את המשחק בסופו של דבר. ההתנהלות של נהריה בדקות האחרונות, ובכלל רוב הרבע האחרון, הייתה גרועה. המשחק הקבוצתי התפרק, שחקנים עשו כמעט הכל במבצעים אישיים, ובפוזשנים האחרונים הכניסות עם הראש בקיר שחלקן הצליח קודם (בעיקר לניב ברקוביץ') נגמרו רע. ובכלל, נהריה הייתה פחות טובה, פיגרה כמעט כל המשחק ולא הגיע לה לנצח.

(וזה מעבר לזה שאני חושב שהיא ראויה לעונש שהיא הולכת לקבל על הגישה שלה במשחק השלישי).

עוד נקודה לגבי אלפסי - הייתה התקפה קריטית של ירושלים, נדמה לי כשההפרש ירד ל-2, שהוא עאלק ניסה להתחכם כדרכם של מאמנים ישראלים שחושבים שהם יותר חכמים מכולם. "תראו אזורית, אחרי מסירה או שתיים תעברו לאישית". זה נגמר בזה שבמעבר לאישית אף אחד לא ידע על מי הוא שומר, או שהמעבר לאישית לא היה מסונכרן. ג'רלס נשאר חופשי ודפק שלשה. כל הכבוד, מאד מתוחכם.

מסכים לגמרי לגבי ההתחכמויות המיותרות של אלפסי (גם בפסק זמן האחרון כפי שפיני אמר נכון בשידור)
מעניין אותי מה דעתך על השריקה? היתה עבירה או לא?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יוני 06, 2017 12:02 pm 
Sophomore

בר טימור שמר מעולה בשני הפוזשנים האחרונים. אבל ההתקפה של ירושלים לפני זה, אוי ואבוי. למה בר טימור צריך לזרוק שלשה מטר אחרי הקשת בפוזשן כזה מכריע? וזו לא אשמתו, הוא פשוט נתקע עם הכדור שם עם 2 שניות על השעון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יוני 06, 2017 12:07 pm 
Hall of Famer

גלעד כתב:
ראי שעל הקיר כתב:

מסכים לגמרי לגבי ההתחכמויות המיותרות של אלפסי (גם בפסק זמן האחרון כפי שפיני אמר נכון בשידור)
מעניין אותי מה דעתך על השריקה? היתה עבירה או לא?

אני צריך לראות את זה שוב בוידאו, גם אני פחות נחרץ אחרי שראיתי את התמונה. על הידיים על הכדור לא הייתי שורק בחיים, גם לא על השמירה לפני שקיבל את הכדור - זה דבר שקורה בשלב כזה במשחק כזה בכל הכנסה פנימה, המגן לא באמת ריבל ממנה יתרון, ואם אני עקבי הייתי צריך לשרוק בכל התקפה.
אבל בתמונה רואים גם יד שנראה שפוגעת בפנים של סטודמאייר. אני אראה שוב את הוידאו, ואם באמת פגעה לו יד בפנים אני לוקח את מה שאמרתי בחזרה. לא יודע אם על זה שרק השופט, אבל היד בפנים, אם הייתה, שווה שריקה.

נערך לאחרונה על ידי ראי שעל הקיר בתאריך ג' יוני 06, 2017 12:42 pm, נערך פעם אחת בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יוני 06, 2017 12:16 pm 
Freshman

מה יש לפיני עם אלפסי?

נראה שזה סגירת חשבונות מעבר לביקורת מקצועית (מוצדקת).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יוני 06, 2017 12:19 pm 
Sophomore

אגב, אני ממש לא נחרץ כמו ראי שמשחק 5 יהיה העפלה בטוחה של ירושלים.
הכל תלוי באיזה יום כל קבוצה תבוא.
הלחץ וההשפעה של משחק 5 בדרך כלל מבטלים את הביתיות ונותנים משחקים פתוחים וטובים.
חוץ מזה, ככל שסדרת פלייאוף נמשכת, כך הביתיות פחות ופחות משנה. הקבוצות מכירות זו את זו לחלוטין והכל עניין של ביצוע.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יוני 06, 2017 12:26 pm 
Junior

goldman כתב:
מה יש לפיני עם אלפסי?

נראה שזה סגירת חשבונות מעבר לביקורת מקצועית (מוצדקת).

זה מה שזכרתי במעורפל: http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3849706,00.html

אחרי זה גם היה איזה עניין עם איזו לחיצת יד שהוא מנע מאלפסי. בקיצור, מסוכסכים. אבל הקטע המביך באמת הוא שפיני גרשון מרגיש בנוח להביא את הסכסוכים האישיים שלו למיקרופון ואף אחד מהמעסיקים שלו לא אומר לו כלום. אם ואן גנדי, שנחשב גם הוא לפרשן צבעוני ולא פוליטיקלי קורקט במיוחד, היה מזלזל ככה במאמן בליגה בשידור הוא היה נענש...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יוני 06, 2017 12:28 pm 
Hall of Famer

כל פעם שגרלס ודייסון משחקים ביחד בלי טימור או הלפרין מתחיל הבלאגן. ...כשגרלס משחק ס.גארד ולא רכז המשחק של ירושלים זורם.קינסי נכס ב2 צידי המגרש.

גם המשחק ה5 לדעתי יהיה צמוד

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יוני 06, 2017 12:33 pm 
מנהל פורום

ציטוט:
אני צריך לראות את זה שוב בוידאו, גם אני פחות נחרץ אחרי שראיתי את התמונה. על הידיים על הכדור לא הייתי שורק בחיים, גם לא על השמירה לפני שקיבל את הכדור - זה דבר שקורה בשלב כזה במשחק כזה בכל הכנסה פנימה, המגן לא באמת ריבל ממנה יתרון, ואם אני עקבי הייתי צריך לשרוק בכל התקפה.
אבל בתמונה רואים גם יד שנראה שפוגעת בפנים של סטודמאייר. אני אראה שוב את הוידאו, ואם באמת פגעה לו יד בפנים אני לוקח את מה שאמרתי בחזרה. לא יודע אם על זה שרק השופט, אבל היד בפנים, אם הייתה, שווה שריקה

לגבי ההשענות של נאש על אמרה, אני מסכים שטכנית זו עבירה אבל אם שורקים על זה צריך לשרוק כל התקפה
אבל יד על יד? ועוד בזמן שהתוקף רוצה לעלות לזריקה ..איך אפשר לא לשרוק לזה
גם בוידאו לא רואים האם היד נוגעת בפנים של אמרה או לא אבל זה נותן קייס מצויין לשריקה של השופט שחשב שהיד נגעה בפנים של אמרה, לא מדובר בטעות שיפוט

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יוני 06, 2017 12:40 pm 
Hall of Famer

דווקא ממבט נוסף בוידאו אני חושב שהמכה בפנים היא לא עבירה (או גבולי מאוד) , בגלל שאמארה יזם המגע אחרי שהופסון הרים את היד , אבל המגע של היד של נאש נראה כמו עבירה ברורה , וכנ"ל התפיסה של הופסון לפני שנאש הצטרף למהלך.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יוני 06, 2017 12:50 pm 
Freshman

ציון כתב:
יפתח כתב:
כן, רק שאני לא חושב שהם עשו אותן בתגובה לצעקות מהספסל אלא בתגובה (נכונה) לסיטואציה במגרש[/quote

בשידור ראו בבירור שליאור עושה את העבירה האחרונה, ומשאיר לנהריה כדור אחרון, לאחר הוראה מפורשת של פיאניג'ני שהיה קרוב אליו.

פיאניג'ני היה בקצה השני של המגרש, וברעש שהיה אי אפשר היה לשמוע כלום. ליאור לא היה צריך לבצע את העבירה שלא משאירה זמן להפועל לעוד התקפה, ההוראה לעבירה לתת היתה לעשות אותה לפחות 5 שניות קודם לכן. אבל קל לבוא בטענות בדיעבד לליאור, הרי אם היו שמים עליו סל הוא היה נצלב על זה שהיתה עבירה לתת.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יוני 06, 2017 1:04 pm 
Hall of Famer

במצב שליאור נשאר שומר על הופסון , החלטה לעשות עבירה היא נכונה מאוד, כי סביר להניח שאחרת הוא היה מפרפר אותו בדרך לסל.

ואגב , פיאנגי'אני לא היה בצד השני של המגרש , הוא היה מטר מליאור וצעק עליו בפירוש לעשות עבירה.

נערך לאחרונה על ידי עופר האדום בתאריך ג' יוני 06, 2017 1:29 pm, נערך פעם אחת בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יוני 06, 2017 1:10 pm 
Freshman

שוב, עם כל הכבוד לרצון לקבל עוד כמה שניות אחרי הפוזשן של נהריה, לפעמים נכון לוותר על זה לטובת עבירה על שחקן שבורח לך ושבסבירות גבוהה ייגמור בסל או בעבירה של זריקות. בעיניי, זו הייתה הסיטואציה.
(ועופר, זה לא רק שליאור נשאר על הופסון, אלא גם שהופסון כבר עבר אותו והתחיל לברוח)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יוני 06, 2017 1:42 pm 
Sophomore

נביא בעירו כתב:
Equilibrium כתב:
עופר האדום כתב:

לא הבנתי את גישת ה״עזוב״ הזו... עלתה הטענה שמדובר בשריקה שערורייתית שניצחה להפועל את הסדרה. בתור מי שדי אוהב ששופטים הולכים עם הקבוצה שלי, אני חושב ששני החלקים של המשפט לא נכונים: זו לא היתה שריקה כל כך מובהקת ובהתחשב בזה שאחריה היו עוד שלושה פוזשנים, כולל שניים לנהריה שהיו יכולים לנצח להם את המשחק, זו גם לא השריקה שהכריעה את המשחק. מותר לטעון טענה כזו בלי שהיא תהיה חלק מהצביעות המפורסמת של אוהדי ירושלים לדורותיהם?

גם בשריקה המפורסמת ההיא של בכר היו עוד ים של פוזשנים אחריה + ריבאונד התקפה שאם ירושליים היתה לוקחת היא היתה אלופה , זה כמובן לא הפריע מעולם לאוהדי ירושליים להאשים את בכר באיבוד האליפות.
ה"עבירה" על אמארה היתה ביתרון 1 לנהריה ,נדמה לי דקה לסוף או משהו בסגנון, כך שבמקום שריקה לצעדים וכדור לנהריה , בעצם היתרון עבר לירושליים , מאותו רגע , לא נקלעו נקודות זולת ה 1 של דייסון 5 שניות לסוף , אז לו הייתי אוהד נהריה , כן , הייתי חש נשדד.
היות ואני לא אוהד נהריה , אני יכול להגיד בפה מלא שהיו לנהריה עוד מספיק הזדמנויות לנצח את המשחק הזה , גם אחרי השריקה , ועוד במשחק ממש מחורבן שלהם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יוני 06, 2017 1:44 pm 
Hall of Famer

איזה קטע.....גם אחרי שמראים לו תמונה מופרשת , הוא עדיין קורא לזה "עבירה" בלי להתייחס.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יוני 06, 2017 1:50 pm 
Junior

אני פחות מתרגש מהניסיונות להוכיח שהיתה עבירה עם תמונת סטילס. היד שכביכול נמצאת על הראש של אמארה בתמונה לא באמת פוגעת בו כמו שאפשר לראות בתמונה. הדבר היחיד שהתמונה מוכיחה זה שהיה שם מספיק מגע כדי שהשריקה הזו תיכנס לקטגוריה של שריקות גבוליות. זה עדיין לא הופך את השריקה לנכונה באופן מובהק בעיניי...

נערך לאחרונה על ידי נביא בעירו בתאריך ג' יוני 06, 2017 1:54 pm, נערך פעם אחת בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 551 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot] ו 19 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: