סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ב' ספטמבר 23, 2024 4:28 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 160 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ד' יוני 07, 2017 9:27 am 
Junior

בלוג: הצג בלוג (0)
לא ראיתי את הפרקים האחרונים, אבל כבר אחרי הפרק הראשון אמרתי שמדובר בתחקיר די מחורבן ושמלכתחילה הציפייה למצוא ״אקדח מעשן״ שסוף סוף יפיל את האימפריה המרושעת הוא קצת מגוחך, בהתחשב בתוצאות של פרשת פנאן, האמ-אימא של כל האקדחים המעשנים לדורותיהם...

יחד עם זאת, את הביקורת שלך אפשר להפעיל על כל תחקיר, לא משנה כמה טוב או חשוב או יהיה: ראש הממשלה לוקח שוחד? ״ביג דיל, כאילו לא ידענו שפוליטיקאים מושחתים״. ראש הממשלה וראש העיתון הגדול במדינה מוקלטים כשהם סוגרים עסקה של כיסוי אוהד תמורת השתקת עיתון מתחרה? ״ביג דיל, כאילו שלא ידענו שפוליטיקאים מנסים להשפיע על התקשורת״.

אם מכבי מפעילים מערך של לובי על פוליטיקאים, כולל מתן תרומות במסגרת המותר, זה מעניין גם אם זה לגמרי בתחום המותר. אם יש ידיעות על תחקירים ספציפיים אודות מכבי שנגנזו, זה מעניין גם אם זה קורה כל הזמן וגם אם מותר לגמרי לעיתון להחליט איזה תחקיר הוא בוחר לפרסם ומתי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יוני 07, 2017 9:38 am 
Sophomore

נביא אני מסכים כמובן אבל לדעתי מה שפורסם פה היה הרבה הרבה פחות ממה שמצופה מתחקיר ושוב, אני לא מדבר ככ על החלקים הראשונים. זה לא היה "ביבי מדבר עם נוני" (או עם עורך ישראל היום) אלא "גורם רלבנטי להחלטה על מיסוי זרים דיבר עם ח"כ שמעורב בהחלטה". וממש לא "מכבי מפעילה מערך משומן של תרומות לפוליטקאים" אלא - דייויד פדרמן (איש עסקים רב אינטרסים) תרם לשתי פוליטיקאיות שמעולם שמן לא נקשר במכבי (למרות שמיכאלי באה הרבה עם שליין) ועוד סכום נמוך לפוליטקאי שהוא אוהד הקבוצה. כל עוד לא הראית מה הבנפיט שיצא להם מזה (או לבזן- הרבה יותר מעניין) זה ברמת גירוד השטח- אלו הרי נתונים גלויים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יוני 07, 2017 10:00 am 
Junior

אם אנשים רואים בצורה לגיטימית ניסיונות של מכבי תל אביב ומנהליה להשפיע על ראש עיריית נהריה או על הספונסר הראשי של אילת (מלונות פתאל) כדי שאלה ילחצו על ראשי הקבוצה להצביע בניגוד לדעתם הנוכחית אז זה מסביר הרבה מהריקבון שיש פה.

המסר בלחצים הללו ברור. מי שלא יצביע כמונו אפשר שראש העיר ימצא לו מחליף או שהספונסר הראשי יעזוב אותו.
מי שלא מוצא פה מה לא בסדר הבעיה היא אצלו.

לאמא שלך היו גם רגעים שבהם היתה לה פחות נחת. הגענו למשחק חוץ בחולון, וכל הקהל שם התחיל לשיר 'מוכתרי ההומו, מוכתרי ההומו'. רצתי אליה וצעקתי לה 'אסתר, אני נשבע לך שזה לא נכון, עם חצי מהבנות בקיבוץ הוא כבר היה'"
(עמית גל לאמיר מוכתרי)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יוני 07, 2017 10:12 am 
Hall of Famer

מיכאלי אגב הייתה ביד אליהו עוד הרבה לפני שליין. היו שנים שהיא הייתה יושבת על הפרקט על אלכס גלעדי...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יוני 07, 2017 10:45 am 
Freshman

oren_80 כתב:
מיכאלי אגב הייתה ביד אליהו עוד הרבה לפני שליין. היו שנים שהיא הייתה יושבת על הפרקט על אלכס גלעדי...

שזה די מצחיק/מוזר- כי אמא שלה אוהדת שרופה של הפועל, וגם את מיכאלי עצמה ראיתי העונה בכמה משחקים בדרייב אין, ולא ביציע המכובדים אלא ביציע העמידה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יוני 07, 2017 10:45 am 
Sophomore

oren_80 כתב:

הופה, מישהו פה מחפש צרות...

נערך לאחרונה על ידי אד הורטון בתאריך ד' יוני 07, 2017 10:47 am, נערך פעם אחת בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יוני 07, 2017 10:46 am 
Junior

picknroll כתב:
נגיד אתה מפקיד 1000 שקל. וכל חודש אתה מקבל 15 שקל ריבית, ואז אחרי 5 שנים, אתה מגלה שההפקדה שלך מימנה את הריביות שלך ושל אחרים ואת המאהבת, האשה והילדים ולא נשאר כלום למשוך. בחישוב כללי אתה יוצא בהפסד ועל כן אין צורך לשלם מס.
הערה, אני לא רו"ח או עו"ד.

רק שמה לעשות, חבות המס היא ברגע שהתקבלה הריבית, לא כאשר אתה מוציא (או לא מוציא) את הכסף מהבנק ולכן אותם אנשים שקיבלו ריבית היו חייבים בתשלום מס גם אם חמש שנים אחר כך כל הכסף שלהם נעלם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יוני 07, 2017 11:14 am 
Freshman

ראיתי את שלושת הפרקים, פיהוק פיהוק פיהוק.
מעבר לזה שלא חידשו שום דבר, כל פרק נע בין 8 דק' ל-14 דק'.
ההרגשה שלי שנתנו לדבר הזה תקציב של 200 שקל ואמרו לתחקירנית יאללה שוטי, תעשי משהו. כמעט אף פרט שנחשף לא חדש, אולי קצת הלובי החזק על הפולטיקאים (שמי שאומר שהוא לא מסריח, או שהוא בעמדות כח, או שהוא מכביסט עיוור).
נשווה לצורך העניין ל'עובדה'. ראיתי השנה/שנה שעברה פרק על שני חבר'ה צעירים שהיו ביחידה לאבטחת אישים במשרד ראש הממשלה שעשו לכאורה תאונה באשמה במקסיקו כמדוני שכתוצאה מכך נהרגה בחורה שהייתה איתם ברכב. היה שם טיוח נוראי והתערבות אגרסיבית של דיפלומטים רבים. התחקיר סביר להניח לקח חודשים, נערכו ראיונות עם המון אנשים מעורבים, הגיעו עד תחנת המשטרה שבה קרתה התאונה.
רוצה לומר- בעובדה, סביר להניח שהיה תקציב של מאות אלפים\מליונים כדי להוציא לפועל תחקיר מקיף וממצה שמעלה שאלות אמיתיות. בתחקיר של 'כאן', מרגיש כאילו עבודת התחקיר לקחה שבוע עבודה ותקציב לאייס קפה כל יום לתחקירנית.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יוני 07, 2017 11:34 am 
Sophomore

goldman כתב:
ראיתי את שלושת הפרקים, פיהוק פיהוק פיהוק.
מעבר לזה שלא חידשו שום דבר, כל פרק נע בין 8 דק' ל-14 דק'.
ההרגשה שלי שנתנו לדבר הזה תקציב של 200 שקל ואמרו לתחקירנית יאללה שוטי, תעשי משהו. כמעט אף פרט שנחשף לא חדש, אולי קצת הלובי החזק על הפולטיקאים (שמי שאומר שהוא לא מסריח, או שהוא בעמדות כח, או שהוא מכביסט עיוור).

רוצה לומר- בעובדה, סביר להניח שהיה תקציב של מאות אלפים\מליונים כדי להוציא לפועל תחקיר מקיף וממצה שמעלה שאלות אמיתיות. בתחקיר של 'כאן', מרגיש כאילו עבודת התחקיר לקחה שבוע עבודה ותקציב לאייס קפה כל יום לתחקירנית.

+1, אבל לא בזה שהתקציב נמוך אני מאשים את התאגיד.
תחקירים, מטבע הדברים לוקחים צד בנושא שאותם הם חוקרים. במקרה הזה, כמו שכתבו לפני - אין ספק שהצד שנלקח הוא נגד שמעון/פדרמן/מכבי. מה שכן נדרש מהתחקירנים זה לברר את העובדות ולהציג את שני הצדדים של המטבע. חקרתם את ג'קי רונן? תספרו מי האיש, ותספרו שהוא הואשם בעדות שקר (ואל תחכו שמכבי יספרו את זה בתגובה). תסבירו על מה מכבי נאבקת מול קבוצות אחרות בליגה. תסבירו למה היא עושה את זה.
בפרשת פנאן, מאוד מתבקש שכבר יפסיקו לראיין אנשים שאומרים "כולם ידעו" ויתחילו לשאול את אותם אנשים למה אף אחד מהם לא דיבר מעולם? הרי כולם עיתונאים.
לגבי המאמן ה"בכיר" - גדי קידר לא מאמן, ולא בכיר. ומעולם לא היה. ובמקום לשאול אותו אם השטרות היו מסודרים לפי צבע או לפי מספר היו צריכים לשאול אותו אם היה עוד מישהו ממכבי מעורב בעסק. ואיך הוא לא התבייש לאמן את היריבה הכי גדולה של מכבי באותו הזמן אבל להשקיע כסף אצל המנהל שלה. אני גם לא מבין מה הביג דיל שמביאים עוד מישהו מהכדורסל שיספר בעילום שם שהוא השקיע אצל פנאן ושהושקעו שם סכומים אדירים. יש כבר כמה אנשים שסיפרו בריש גלי שהם הפסידו כסף אצל מוני.

בעיקר אני מאוכזב מאודי הירש, שהוא העורך של הדבר הזה ולא דרש שום עבודה רצינית או מעמיקה מיפעת גליק. הוא עיתונאי עם קשרים וידע שמאוד רלוונטיים לנושא התחקיר, אין סיבה שלא יתעקש שהדבר המצ'וקמק הזה יהיה יותר רציני.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יוני 07, 2017 1:22 pm 
Hall of Famer

יפתח כתב:
ההערכה הרווחת בצ'ה היא גדי קידר

זה בדיוק מה שחשבתי לפי החיצוניות של המרואיין

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יוני 07, 2017 10:41 pm 
Junior

מנחם כתב:
picknroll כתב:
נגיד אתה מפקיד 1000 שקל. וכל חודש אתה מקבל 15 שקל ריבית, ואז אחרי 5 שנים, אתה מגלה שההפקדה שלך מימנה את הריביות שלך ושל אחרים ואת המאהבת, האשה והילדים ולא נשאר כלום למשוך. בחישוב כללי אתה יוצא בהפסד ועל כן אין צורך לשלם מס.

רק שמה לעשות, חבות המס היא ברגע שהתקבלה הריבית, לא כאשר אתה מוציא (או לא מוציא) את הכסף מהבנק ולכן אותם אנשים שקיבלו ריבית היו חייבים בתשלום מס גם אם חמש שנים אחר כך כל הכסף שלהם נעלם.

רק שניכוי הפסדים יכול לכסות על מס ויש טווח זמנים שבו אפשר לנצל הפסדים לכיסוי מס נדרש

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יוני 07, 2017 10:49 pm 
Junior

beatla כתב:
אם אנשים רואים בצורה לגיטימית ניסיונות של מכבי תל אביב ומנהליה להשפיע על ראש עיריית נהריה או על הספונסר הראשי של אילת (מלונות פתאל) כדי שאלה ילחצו על ראשי הקבוצה להצביע בניגוד לדעתם הנוכחית אז זה מסביר הרבה מהריקבון שיש פה.

המסר בלחצים הללו ברור. מי שלא יצביע כמונו אפשר שראש העיר ימצא לו מחליף או שהספונסר הראשי יעזוב אותו.
מי שלא מוצא פה מה לא בסדר הבעיה היא אצלו.

איזה סוג השפעה?
ויש הבדל בין ראש עיריית נהריה לבין הספונסר. לראש העיר יש סוג של בעלות על הקבוצה וכל עוד ההשפעה היא בתחום נסיון שכנוע זה בסדר.
לגבי הספונסר, יש מצב שזה חורג מהמלוכלך לתחום הלא תקין על פי חוק/איגוד.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יוני 08, 2017 1:11 am 
Junior

picknroll כתב:
מנחם כתב:
picknroll כתב:

רק שניכוי הפסדים יכול לכסות על מס ויש טווח זמנים שבו אפשר לנצל הפסדים לכיסוי מס נדרש

אני אמנם לא רו״ח, אבל מנסיוני בהגשת דוחות למס הכנסה, אתה חייב בתשלום מס בשנה שבה נוצרה החבות, כלומר בשנה שבה שולמה הריבית ובאותה שנה אתה יכול להתקזז רק על הפסדים ממשיים, לא הפסדים על הנייר. אם למשל יש לך הפסד על מניה שקנית ואתה עדיין מחזיק אותה, אתה לא יכול להתקזז על ההפסדים ממנה, אם לא תמכור אותה. לכן כל עוד פנאן היה בחיים, מי שהפקיד אצלו כספים היה חייב לשלם מס על הריבית שקיבל ולא היה יכול לדחות אותו לשנים הבאות.
בעצם מה שיוצא מהטענה שלך הוא שאם אני חייב עכשיו כסף למס הכנסה אני יכול לבקש לדחות את התשלום בכמה שנים כי אולי אני אפסיד כסף בעוד כמה שנים. אתה מוזמן לנסות את זה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יוני 08, 2017 3:06 am 
Hall of Famer

1. משער לעצמי שאף אחד לא דיווח למס הכנסה על הפקדות אצל פנאן, וגם ככה היה קשה להוכיח מי הפקיד מתי הפקיד באילו סכומים ובאילו ריבית ומה היו מועדי התשלום.
2. אתה צודק שאין לזה אחיזה. רוצה לומר, אם עסק הרוויח ושילם מס ואח"כ הפסיד, מס הכנסה לא מחזיר לו כסף בחזרה, אלא נוצר לו פשוט מגן מס שהוא יכול להשתמש בו לשנים עתידיות, או כ"נכס" אם רוצים להעביר בעלות.

אין לי ראש למילים ארוכות וביבלברוקס מן מילה ארוכה שכזאת

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יוני 08, 2017 8:07 am 
Junior

נכון. אבל אם לא שילמת כלום למרות שהיית צריך לשלם, ואז מס הכנסה חוקר אותך ומגלים שבעצם הפסדת הרבה יותר ממה שהיית צריך לשלם, יש סיכוי שלא יבואו בטעמות

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יוני 08, 2017 9:28 am 
Junior

החלק הכי טוב בתחקיר בינתיים היה בלי ספק טל ברודי, בתחילת פרק 4, מתאר את הטירוף סביב מכבי בימים הטובים: ״כשמתחיל את השידור, הסבתות והסבות - כולם היו בטלוויזיה״. נשמע כמו המערכון בכבלים על סטרואידים...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוקטובר 17, 2017 9:22 am 
מנהל פורום

במסגרת כתבה שפרסם גרינוולד על ראיונות עם נייט האפמן, התגלו לי כמה פרטים מעניינים שאני לא ידעתי לפחות.
http://www.nrg.co.il/online/3/ART2/898/516.html

* גרינוולד אומר שהדברים פורסמו ב "המועדון: הסודות של מכבי תל אביב". מודה, לא קראתי. אבל גם בביקורות לספר לא ראיתי שהתייחסו לנושא.

1. איש עסקים בשם אריה פיינגולד (נפטר ב2015), ככל הנראה אוהד שרוף של הקבוצה.
כחלק בלתי פורמלי מחוזה השחקן הוא העניק לשחקנים כאלה ואחרים אופציות בחברות הייטק שהשקיע בהן שהיו שוות על הנייר מיליוני ואף עשרות מיליון דולרים.
לטענת האפמן, הוא קיבלו 150,000 אופציות שהיו צריכות להיות שוות מעל 50 מיליון דולר. בעזרת האופציות האלה, שחקנים הסכימו לחתום על חוזים נמוכים
בהרבה ממה שהציעו להם קבוצות אחרות באירופה. "בלעדיו (פיינגולד) הקבוצה היתה מתפרקת כבר אחרי העונה הראשונה".

אם חשבתם שפיינגולד פעל בעצמו או ללא קשר לקבוצה, מגיע ציטוט מפיו של דיוויד פדרמן:
ציטוט:
דיברתי על זה עם דיוויד פדרמן, שאמר לי שלמכבי יש סכום מסוים שהיא יכולה להוציא, אבל שיש את פיינגולד, ושזה יבטיח את העתיד הכלכלי שלי. בדקתי, והיו עוד שחקנים עם מניות ואופציות אצלו.

אני די בטוח שכאלה תשלומים ו/או טובות הונאה אקס-חוזיות הן משהו לא חוקי בעליל בספורט, אבל הייתי שמח למשפטנים.

2. מוני פנאן לא רק היה נוכל פירמידה קלאסי במובן שהוא לקח כספי משקיעים, ניסה להשיג עליהם תשואה מופרכת וכאשר לא יכל התמוטט.
הוא היה גם רמאי מהזן הנחות ביותר שמרמה תושבי חוץ ועושה הונאות. באיצטלת האיש האחראי והאוזן הקשבת לשחקנים, הוא גזל מהם כנראה עשרות ומאות אלפי שקלים ללא קשר להפסדים של "הבנק".
ציטוט:
היו אמורים להעביר אלי כסף דרך ישראל, שהוגדר כ'דמי שחרור' ממכבי. טורונטו שלחה ‭ 350‬אלף דולר, שעברו דרך מוני, ואני קיבלתי ‭ 175‬אלף, אחרי שמוני אמר לי שחצי מהכסף הלך למס. אז, האמנתי לו, אבל אחרי ששמעתי על מה שקרה התחלתי לחשוד.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוקטובר 17, 2017 12:06 pm 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

קראתי את "המועדון". קריאה די מרתקת והיו שם כמה דברים ששמעתי עליהם לראשונה (בין השאר האופציות שהשחקנים קיבלו מפיינגולד) אבל גם אותי הכי הדהים כל הסיפור של פנאן. אף פעם לא סימפתי אותו יותר מדי.. תמיד נראה לי כמו מישהו שלא כל הברגים מחוברים אצלו כמו שצריך (וממש קשה לי עם אנשים מבוגרים ומקריחים שמאריכים שיער) אבל הערכתי את כל הסיפורים על איך הוא דואג לשחקנים ושלא מעט בזכותו מכבי מצליחה להנחית שחקנים טובים במחירים נמוכים יחסית לשוק.
תוך כדי הקריאה מתגלה בן אדם ממש פגום - שקרן ורמאי, בוגדני (לאשתו ולאנשים הקרובים אליו) נהנתן, מהמר כפייתי... היה יוצא עם המשפחה הקרובה לחופשות הימורים מטורפות, ואין מצב שהאישה והילדים היו כל כך קלולס לגבי מה שהלך שם. אני די משוכנע שההעסקה של רגב היום במכבי היא סוג של מחווה למשפחה כדי שיסתמו את הפה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוקטובר 17, 2017 12:08 pm 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (6)
אופציות של עשרות מיליוני דולרים לכל שחקן?
גם אם זה שווי על הנייר, נשמע לי קצת הרבה...

אפרופו פנאן, עוד טיפוס שעורר אצלי חשד (לא זוכר אם הוא מוזכר בספר או לא) זה אותו "מנהל עזבון".
וגם אני לא קונה את המסכנות שאלמנתו של מוני מנסה להציג. היא מסכנה כמו שמוני הרוויח 9000 שקל בחודש...

ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את קרתגו ולבטל את חץ הפוזשן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוקטובר 17, 2017 3:24 pm 
Hall of Famer

האופציות (לפי הספר של גרינוולד שבדיוק גמרתי לקרוא היום) היו בגובה עשרות אלפי דולרים לשחקן, במקרים הגבוהים הגיעו למאה-מאתיים אלף. הסכומים הגבוהים זה השווי המוערך בפיק (וגם אז — לא בדיוק עשרות מיליונים לכל שחקן). הנפלד כנראה מימש בזמן וגרף כמה מיליונים טובים.

דבר שאני למדתי מהספר — הייתי בטוח שאולסי היה איזה דג רקק שמכר מנה פה מנה שם בקרנות רחוב. מסתבר שהוא היה קרוב יותר לההוא משובר שורות, הבעלים של לוס פויוס הרמנוס.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוקטובר 17, 2017 4:24 pm 
Freshman

קיזוז הפסדים הוא רק בגין הפסדים בשנים קודמות ולא רטרואקטיבית .

הערה - אני כן רואה חשבון :wink:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוקטובר 17, 2017 8:35 pm 
Hall of Famer

כדאי להזכיר כמובן את התקופה של אותן אופציות מדוברות - תקופת בועת ההייטק, כשהרבה אנשים עשו כסף מאוויר.

אין לי ראש למילים ארוכות וביבלברוקס מן מילה ארוכה שכזאת

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוקטובר 17, 2017 8:47 pm 
מנהל פורום

יוסי22 כתב:
קיזוז הפסדים הוא רק בגין הפסדים בשנים קודמות ולא רטרואקטיבית .

הערה - אני כן רואה חשבון :wink:

מה ההבדל בין "שנים קודמות" ל"רטרואקטיבית"?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוקטובר 17, 2017 8:59 pm 
Freshman

picknroll כתב:
נכון. אבל אם לא שילמת כלום למרות שהיית צריך לשלם, ואז מס הכנסה חוקר אותך ומגלים שבעצם הפסדת הרבה יותר ממה שהיית צריך לשלם, יש סיכוי שלא יבואו בטעמות

ממש לא ...

לא קראתי את כל הדיון ובוודאי שלא קראתי את גרינוולד כי אני לא מזוכיסט אבל חשוב גם לציין שמשלמים מס רק במימוש רווח בנייר ערך ולא בעליית ערך ללא מימוש ועל אותו עיקרון גם בהכנסות מריבית החיוב הוא כשהכסף נכנס לחשבון הבנק .

בריבית מאדם פרטי אני מניח שבעצם הצבירה אתה מתחייב במס כי הכסף למעשה נמצא אצלך .

השאלה היא אם בכלל יש חיוב במס ..
אם נניח שחבר נותן לי כסף ואני מחזיר לו סכום גבוה יותר באופן חד פעמי זה לא חייב במס , ככלל שהעסקה מקבלת מאפיינים של עסק חל חיוב במס .

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוקטובר 17, 2017 9:39 pm 
Hall of Famer

ראי שעל הקיר כתב:
אופציות של עשרות מיליוני דולרים לכל שחקן?
גם אם זה שווי על הנייר, נשמע לי קצת הרבה...

אפרופו פנאן, עוד טיפוס שעורר אצלי חשד (לא זוכר אם הוא מוזכר בספר או לא) זה אותו "מנהל עזבון".
וגם אני לא קונה את המסכנות שאלמנתו של מוני מנסה להציג. היא מסכנה כמו שמוני הרוויח 9000 שקל בחודש...

עו"ד משה זינגל. כן, מוזכר בספר.
אם כבר, מי שהמסכנות שלו הכי לא משכנעת זה עזר גפני.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 160 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: עופר האדום ו 19 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: