סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו א' ספטמבר 22, 2024 1:15 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 164 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ה' יוני 08, 2017 12:21 pm 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (0)
לכמה זמן דוראנט חתום בווריוס כי כל עוד הוא שם יחד עם קרי גרין ותומפסון אף אחד לא יוכל לעצור אותם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יוני 08, 2017 12:39 pm 
Freshman

ג"ס איכותית יותר, יש לה 4 כוכבים - קארי, תומפסון, דוראנט וגרין, וארבעתם נמצאים בשיא הקריירה שלהם.

קליבלנד זה לברון בן ה-32 שמציג יכולת פנומנלית לשחקן שאמור להיות קצת הרבה אחרי השיא שלו, קיירי אירווינג התעורר סוף סוף רק במשחק הזה,
קווין לאב שמצליח לתרום כך או אחרת אבל ברור שזה לא קצב המשחק שלו לעומת הדינאמיות והמהירות שג"ס מביאה איתה.

מעבר לכך סגל הכוכבים הזקנים של קליבלנד לא מביא איתו ערך מוסף, ג'יי אר כבר לא נחשב כל כך "קלף", דרון וויליאמס פשוט זוועה, ט"ט שבנה את עצמו מהאסל
ויעילות בעיקר בריבאונד פשוט לא קיים, וקארי מסיים עם 13 ריבאונדים, עולם הפוך.

הסדרה גמורה, קליבלנד מן הסתם תצטרך מהפכה בסגל, השאלה אם לנסות להביא עוד כוכב, או שחקנים משלימים ייעודיים להתמודד במאץ' אפ מול ג"ס.
יהיה קשה עד בלתי אפשרי לחבר קבוצה שיכולה להתחרות התקפית בג"ס, התשובה צריכה להיות הגנתית, בעיקר ברמת הקו האחורי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יוני 08, 2017 12:44 pm 
Junior

אני מסכים stambody, אם הווריורס ימשיכו ככה בגמר, אין לקאבס סיכוי. הסיכוי היחיד שלהם שנה הבאה הוא תשובה הגנתית. גארדים בולדוגים הגנתיים גבוהים מהספסל ופורוורד גבוה שיידבק לדוראנט.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יוני 08, 2017 12:46 pm 
Junior

בואו נדבר קצת על דוראנט. הרבה זמן חיכינו לשחזור לברון מול דוראנט מ2012, והם באים ממש בשיא הקרירה שלהם,
לא בגיל 23, אלא בגיל 28 ו32, אין יותר טוב מעונת 2017 למצ'אפ ההיסטורי הזה, שניהם נראים טוב מאי פעם, פשוט מפלצות לא אנושיות

דוראנט חזר למגרש אחרי כמה דקות מנוחה בתחילת הרבע הרביעי

החל מ8:30 דקות לסיום, במצב 102-95 לקאבלירס בבית, דוראנט קלע 14 נק' (מתוך ה31 שלו) , פלוס אסיסט לשלשה של ת'ומפסון במתפרצת.
סהכ 17 מ23 נק' האחרונות של הווריורס על שמו.

כולל השלשה על ג'יימס שמעלה את הווריורס ליתרון 114-113

ראובן אני אשמח לשמוע חוות דעתך על דוראנט אחרי המשחק הזה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יוני 08, 2017 1:02 pm 
Sophomore

בגדול שהוא אפס שהלך לקבוצה שכבר שנתיים היא הכי טובה בליגה גם ככה.

היה נשאר באוקלהומה, היה הרבה יותר מגניב להיות אוהד כדורסל ונבא מכל הבחינות...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יוני 08, 2017 1:16 pm 
Sophomore

FLASH כתב:
וזה אחרי שלושה משחקים מושלמים (!!!) של ג"ס

לא מושלמים ולא נעליים.
אבל אין דבר, יש להם עוד הזדמנות לתקן.

ציטוט:
סבירות לא נמוכה שדוראנט או קארי או קליי לא יגיעו למשחק הבא (או שניים מהם)

מאיפה אתה שולף את השטות הזו? אם אני מבין אותך נכון אתה מצפה להתנקשות באחד מהם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יוני 08, 2017 1:21 pm 
Junior

שראיתי את המשחק הלילה ההבדל שהכי בלט לי הוא שלקליבלנד יש MVP אחד ולג"ס יש שני MVPים.

בפעם היחידה שלברון ירד לספסל קליבלנד קרסה וג"ס רצה משהו כמו 10-0 ב2 דקות שהוא בחוץ.
בפעם היחידה שגם סטף וגם דוראנט ירדו לספסל אז גם קליבלנד רצה כנגדם.

אני לא מזלזל לרגע בתרומה של קיירי/לאב מצד אחד או לתרומה שלי גרין/ת'ומפסון מהשני (שהאחרון היה נפלא ממש הלילה), אבל לי זה מאוד בולט עד עכשיו בסדרה שמי שנותן את הטון אלו השחקני על וכאלו יש מעט מאוד בליגה כאשר לג"ס יש שניים מהם.

יכולת התמרון בסגל וברמת האינטסיביות של ג"ס פשוט יותר רחבה מאשר של קליבלנד... לברון לא יכול להרשות לעצמו להיות בפחות מ100 אחוז במשך 48 דקות.
הלילה לברון לא היה 100 אחוז במשך 2 מקרים:
1) ירד לספסל וג"ס רצו.
2) מאמצע הרבע הרביעי עד סוף המשחק עקב עייפות (אני מניח שזה עייפות ולא 2010 אול אובר אגיין).

מקווה שקליבלנד ייקחו את הרביעי מטעמי כבוד בלבד... הסדרה גמורה. אף קבוצה לא חזרה מ3-0 ואני ממש לא חושב שמול הקבוצה אולי הטובה בהיסטוריה זה יקרה.

FLASH כתב:
מה שכן, אני מניח שחזרה מפיגור 3-0 ל4-3 על הקבוצה החלומית שממול, יקדם את לברון אפילו טיפה מעבר לקארים, למקום השני אחרי ג'ורדן. בג'ורדן אף אחד לא יגע

נגיד והגמר הזה היה נגמר ב4-2 לקלבלינד, זה היה פחות מרשים מאשר לחזור מ3-0 ל4-3?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יוני 08, 2017 1:21 pm 
מנהל פורום

בלוג: הצג בלוג (14)
FLASH כתב:
אני מציע לך לחזור לקרוא את ההערכות ההזויות, לפני הגמר, שלברון ישתווה לג'ורדן ואפילו יעבור אותו. הערכות מופרכות.

אני ממליץ לך לקרוא דווקא. ההערכות ברובן המוחלט (כולל שלי) דיברו על מה יקרה אם קליבלנד תנצח את הסידרה. למותר לציין, שזה לא נראה באופק.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יוני 08, 2017 2:06 pm 
Junior

מאנו כתב:
בגדול שהוא אפס שהלך לקבוצה שכבר שנתיים היא הכי טובה בליגה גם ככה.

היה נשאר באוקלהומה, היה הרבה יותר מגניב להיות אוהד כדורסל ונבא מכל הבחינות...

ההצטרפות של ג'יימס לוייד ובוש לא שונה בהרבה. הם גם בלעדיו היו מגיעים לגמר מזרח/גמר NBA, אולי אליפות בהינתן אלסטאר נוסף.
הווריורס בלי דוראנט היו מגיעים לגמר NBA אבל ספק אם היו מנצחים בגמר.

אני מסכים איתך לגבי המהלך של דוראנט, אני חושב ששניהם אפסים פחדנים (למרות ההבדל המסוים שיש בין המהלכים). אף אחד מהסופרסטארים של פעם לא היה עושה מהלך כזה.

דעתן בגרוש כתב:

ציטוט:
סבירות לא נמוכה שדוראנט או קארי או קליי לא יגיעו למשחק הבא (או שניים מהם)

מאיפה אתה שולף את השטות הזו? אם אני מבין אותך נכון אתה מצפה להתנקשות באחד מהם.

ראית את משחק 4 שנה שעברה?? ראית איך לברון הוציא עבירה שישית מסטף במשחק 6? הוא מלך בהתגרויות הללו, התגרות מספיקה.
אלופה לא הולכת ככ בקלות

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יוני 08, 2017 2:12 pm 
Sophomore

במשחק 6 היה הרבה יותר קל להוציא את קארי משלוותו מאשר במצב שבו הם מובילים 3-0, קליבלנד על החבלים והכל הולך לג"ס.
מה לברון וקיירי יכולים לעשות יותר מאתמול?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יוני 08, 2017 2:14 pm 
Junior

ראובן כתב:
FLASH כתב:
אני מציע לך לחזור לקרוא את ההערכות ההזויות, לפני הגמר, שלברון ישתווה לג'ורדן ואפילו יעבור אותו. הערכות מופרכות.

אני ממליץ לך לקרוא דווקא. ההערכות ברובן המוחלט (כולל שלי) דיברו על מה יקרה אם קליבלנד תנצח את הסידרה. למותר לציין, שזה לא נראה באופק.

חוזר ואומר - זה לא משנה מה קליבלנד תעשה, את העבר אי אפשר לשנות. לברון הוא לא ג'ורדן ולא קרוב.

sheky כתב:
שראיתי את המשחק הלילה ההבדל שהכי בלט לי הוא שלקליבלנד יש MVP אחד ולג"ס יש שני MVPים.

בפעם היחידה שלברון ירד לספסל קליבלנד קרסה וג"ס רצה משהו כמו 10-0 ב2 דקות שהוא בחוץ.
בפעם היחידה שגם סטף וגם דוראנט ירדו לספסל אז גם קליבלנד רצה כנגדם.

אני לא מזלזל לרגע בתרומה של קיירי/לאב מצד אחד או לתרומה שלי גרין/ת'ומפסון מהשני (שהאחרון היה נפלא ממש הלילה), אבל לי זה מאוד בולט עד עכשיו בסדרה שמי שנותן את הטון אלו השחקני על וכאלו יש מעט מאוד בליגה כאשר לג"ס יש שניים מהם.

יכולת התמרון בסגל וברמת האינטסיביות של ג"ס פשוט יותר רחבה מאשר של קליבלנד... לברון לא יכול להרשות לעצמו להיות בפחות מ100 אחוז במשך 48 דקות.
הלילה לברון לא היה 100 אחוז במשך 2 מקרים:
1) ירד לספסל וג"ס רצו.
2) מאמצע הרבע הרביעי עד סוף המשחק עקב עייפות (אני מניח שזה עייפות ולא 2010 אול אובר אגיין).

מקווה שקליבלנד ייקחו את הרביעי מטעמי כבוד בלבד... הסדרה גמורה. אף קבוצה לא חזרה מ3-0 ואני ממש לא חושב שמול הקבוצה אולי הטובה בהיסטוריה זה יקרה.

FLASH כתב:
מה שכן, אני מניח שחזרה מפיגור 3-0 ל4-3 על הקבוצה החלומית שממול, יקדם את לברון אפילו טיפה מעבר לקארים, למקום השני אחרי ג'ורדן. בג'ורדן אף אחד לא יגע

מזכיר לך שהקאבס כבר חזרו מ3-1 (מה שלא עשו לפניהם בגמר) מול אולי הקבוצה הטובה בהיסטוריה, עם שני משחקי חוץ במגרש הביתי בליגה לפניהם. אחרי שנה שעברה לא מספידים את לברון וקיירי

מזכיר לך שיש פערים עצומים בסדרה עד כה בין קיירי אירווינג לת'ומפסון ובין לאב לדריימונד, הסטארים של הקאבס טובים יותר בפער.

מזכיר לך שלברון נעלם החל מ2 דקות לסוף הרבע השלישי. לא מאמצע הרביעי. זה כמעט עוד רבע של היעלמות יחסית להנחה שעשית לו

מזכיר לך שקיירי אירווינג שוב נותן סדרה ברמת MVP גמר, בדיוק כמו שנה שעברה. טוב, שנה שעברה הוא בכלל שיחק פסיכופטי לחלוטין והביס את קארי במצ'אפ האישי. השנה קארי מנצח את המצ'אפ עם ממוצע טריפל דאבל. יש כאן שני MVP מול שני MVP, יש פה לאב מול דריימונד, שני גבוהים מצוינים. ההבדל בין הקבוצות הוא פשוט הכוכב הרביעי של ג"ס - קליי ת'ומפסון

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יוני 08, 2017 2:18 pm 
Junior

דעתן בגרוש כתב:
במשחק 6 היה הרבה יותר קל להוציא את קארי משלוותו מאשר במצב שבו הם מובילים 3-0, קליבלנד על החבלים והכל הולך לג"ס.
מה לברון וקיירי יכולים לעשות יותר מאתמול?

ג"ס היו בדרך ל3-1 בסדרה שנה שעברה, בסיום המשחק ג'יימס עשה מהלך בושידו שעל פניו נראה חוקי, בפועל היה מלוכלך ובוטה, והוריד את דריימונד לרצפה, והוסיף עוד לדלג מעליו.
דריימונד הגיב בבעיטה ברוטאלית לאזור האשכים.
את המהלך של ג'יימס עוד היה אפשר לתאר כמהלך ספורטיבי והוא יצא נקי, דריימונד עף ממשחק 5 ומשם קליבלנד הגיעה למשחק 7 עם המומנטום ולקחה אליפות.
המהלך בושידו של ג'יימס שינה סדרה גמורה.

מספיק מהלך אחד לשנות מומנטום של סדרה ואני אומר - אלופה לא הולכת ככ בקלות. בטח לא בכזו השפלה. ראה מקרה ביינום על בראה ב2011

ההבדל הוא שג'יימס שחקן חכם ויודע לא לעבור את הגבול הדק בין ההתגרות הספורטיבית ללא ספורטיבית. הוא בודאי חכם ומנוסה בקטעים הללו מדוראנט וקארי. ובטח ובטח מקליי, בטח ובטח מדריימונד עם המזג החם שלו.

נערך לאחרונה על ידי FLASH בתאריך ה' יוני 08, 2017 2:21 pm, נערך פעם אחת בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יוני 08, 2017 2:20 pm 
Junior

sheky כתב:
FLASH כתב:

יותר מעניין - מה אתה חושב?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יוני 08, 2017 2:39 pm 
מנהל פורום

בלוג: הצג בלוג (14)
אני מסכים שאת העבר אי אפשר לשנות אבל כשאנשים כתבו מה שכתבו מה שעכשיו הוא עבר היה עדיין עתיד.

ואני מאוד אשמח אם קליבלנד יחזרו ל4-3 לטובתם, אבל אני חייב להגיד שכרגע גם הפסד 4-1 יספק אותי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יוני 08, 2017 3:05 pm 
Hall of Famer

די נו. דורנט מכדרר מהחצי, אתה מתקרב והוא עושה את החצי משיכה שלו ועובר אותך. ג'ורדן לא סובב עי אייברסון? ניתן למצוא סלים שגורדן קיבל. דורנט זה משהו שגורדן בכלל לא נתקל בו.
אבל כן לברון נעלם. כנראה עייפות.
אבל זה עדיין לא גמור. צריך רק איזה זאזא אחד לרגליים של דורנט.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יוני 08, 2017 3:08 pm 
Sophomore

אנשים ממש בטראומה משנה שעברה אה?
עלק עדיין לא גמור

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יוני 08, 2017 3:17 pm 
Junior

לא גמור. פציעה / הרחקה תשנה הכל וזה עניין של רגע

סטריאני נובמת. אתה לא עומד מאחורי הקשת כשדוראנט במעבר, לברון חיכה שעתיים מאחורי הקשת. זה אלף בית ולברון טעה טעות חמורה במיקום הגנה+בקושי הרים רגליים מהקרקע כדי להפריע לו

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יוני 08, 2017 3:19 pm 
Sophomore

FLASH כתב:
ראובן כתב:
FLASH כתב:

מזכיר לך שקיירי אירווינג שוב נותן סדרה ברמת MVP גמר, בדיוק כמו שנה שעברה. טוב, שנה שעברה הוא בכלל שיחק פסיכופטי לחלוטין והביס את קארי במצ'אפ האישי. השנה קארי מנצח את המצ'אפ עם ממוצע טריפל דאבל. יש כאן שני MVP מול שני MVP, יש פה לאב מול דריימונד, שני גבוהים מצוינים. ההבדל בין הקבוצות הוא פשוט הכוכב הרביעי של ג"ס - קליי ת'ומפסון

קשקוש. קיירי לא נותן סדרה גדולה ואפילו לא טובה. אם הייתי מסתכל על הסטטיסטיקות מבלי לראות את המשחקים, אולי הייתי חושב ככה, אבל מי שראה את שלושת המשחקים יודע שקיירי בסדרת הגמר יותר מזיק מאשר מועיל בקאבס. גם בהתקפה ובטח שבהגנה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יוני 08, 2017 3:27 pm 
Hall of Famer

FLASH כתב:
לא גמור. פציעה / הרחקה תשנה הכל וזה עניין של רגע

סטריאני נובמת. אתה לא עומד מאחורי הקשת כשדוראנט במעבר, לברון חיכה שעתיים מאחורי הקשת. זה אלף בית ולברון טעה טעות חמורה במיקום הגנה+בקושי הרים רגליים מהקרקע כדי להפריע לו

דורנט נוחת קדימה אחרי הזריקה. לברון אמר זאת אחרי המשחק שהוא לא רצה לתת לו שלוש זריקות. כן זה קשה לשמור את דורנט. לכן הוא אחד הסוקררים הטובים אי פעם. אבל ברמות, לא כרמלו סטייל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יוני 08, 2017 3:31 pm 
Junior

FLASH כתב:
sheky כתב:
FLASH כתב:

יותר מעניין - מה אתה חושב?

אני בפירוש חושב ש4-2 יותר מרשים מלחזור מ3-0 ל4-3.
בדיוק כמו שאני חושב שלהיות במאזן גמרים של 3 מ8 זה מרשים בהרבה מלהיות במאזן 3 מ3.

זה על אותו עקרון בעיני והעקרון פשוט - העובדה שניצחת לא יכולה להוריד לך נקודות זכות.

לגבי ה"תזכורות" שקיירי משחק כמו MVP של הפיינלס - נובמת.
הלילה הוא שיחק מדהים בלי שום ספק.

משחק ראשון - 24 נקודות ב46 אחוז מהשדה, 3 ריבאונדים, 2 אסיסטים, 0 חטיפות ו4 איבודים
משחק שני - 19 נקודות ב35 אחוז מהשדה, 2 ריבאונדים, 7 אסיסטים, 2 חטיפות ו3 איבודים
משחק שלישי - 39 נקודות ב55 אחוז מהשדה, 3 ריבאונדים, 6 אסיסטים, 0 חטיפות ו2 איבודים

אז סך הכל היה לו משחק אחד פסיכי (הלילה), משחק אחד סבבה (הראשון) ומשחק נוסף חלש (השני).
באמת אתה חושב שזה רמה של פיינלס MVP?

הרמה של דוראנט ולברון זה רמה של פיינלס MVP. סטפ על הגבול וגם זה בעיקר בגלל שהוא מפלרטט עם טריפל דאבל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יוני 08, 2017 3:31 pm 
Sophomore

זה עניין בעייתי לשחקן על מול שחקן על ברגע כזה של המשחק, האם אתה שומר צמוד לדוראנט ומסתכן בכך שיסחט עבירה של 3 זריקות ותצא מטומטם, או שומר טיפה רחוק יותר ומגדיל את הסיכוי שיקלע שלשה על הראש שלך בעשרות אחוזים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יוני 08, 2017 3:34 pm 
Hall of Famer

ומה שהכי מעצבן שלנצח נשמע על 16-0 בפלייאוף שזה למעשה 16-1 אחרי ההפסד במשחק הראשון לספרס.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יוני 08, 2017 3:34 pm 
Junior

שטויות. ולא ראיתי אפילו משחק אחד. אבל עליי הווריורס לא עושים סוויפ, גם במקום טיירון לו ובטח שבמקום טרי סטוטס. אפשר לעצור כל שחקן וכל קבוצה ואם לא אז להאיט

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יוני 08, 2017 3:38 pm 
Sophomore

קיופיפלו כתב:
שטויות. ולא ראיתי אפילו משחק אחד. אבל עליי הווריורס לא עושים סוויפ, גם במקום טיירון לו ובטח שבמקום טרי סטוטס. אפשר לעצור כל שחקן וכל קבוצה ואם לא אז להאיט

אז יאללה לך להציע עצמך לקליבלנד

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יוני 08, 2017 3:43 pm 
Junior

אני לא מאמן אף קבוצה חוץ מפורטלנד בNBA. אולי אני אנסה שוב את הקורס מדריכי כדורסל בוינגייט

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 164 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot], itai ו 8 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: