סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ש' ספטמבר 21, 2024 11:34 am

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 1650 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 66  הבא
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: Re: הפועל ירושלים 17-18
הודעהפורסם: ה' יוני 08, 2017 12:16 pm 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (0)
shmueliki כתב:
שאלה את מי מהזרים ירושלים משאירה בכל זאת , אני ממש נגד להביא בכל שנה 5-6 זרים חדשים לפתיחת השנה ועוד כמה באמצע .
אמארה זה מורכב , קינזי צריך להישאר , ולא הייתי פוסל לחלוטין גם את פיטרסון .

אציין ששון ג'ונס צבר בשלושה משחקים באוולינו ממוצעים של 12.3 נק' לצד 8 ר' . היות שהוא חתום - בהחלט הייתי משאיר אותו כגבוה משני ( מן הסתם גם רוזפלט לא ימשיך ) .

החוזה עם גונס נחתך והוא קיבל פיצוי כספי וזה כבר פורסם הוא לא שייך לירושלים.הרבה תלוי בזהות המאמן הבא ובאזרחות של אמארה שיקבל או שלא בקיץ.כרגע היחידים עם חוזה מובטח לעונה הבאה הם אליהו הלפרין הוואל וקינזי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יוני 08, 2017 12:30 pm 
Freshman

אדום88 כתב:
מה כל כך מורכב באמארה? בגלל הזלזול כלפיו בפורום?

ברור שהוא צריך להישאר. והוא יישאר..

לא ברור בכלל

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יוני 08, 2017 1:00 pm 
Sophomore

יפתח כתב:
אדום88 כתב:

לא ברור בכלל

למה?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יוני 08, 2017 1:30 pm 
Hall of Famer

אד הורטון כתב:
יפתח כתב:
אדום88 כתב:

לא ברור בכלל

למה?

כי בתור זר אפשר למצוא טובים ממנו בעלויות הגבוהות שלו.בתור ישראלי ברור שהוא ישאר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יוני 08, 2017 1:32 pm 
Junior

הפלוס של אמארה לקבוצה הוא מעבר לעלות שלו. ולכן אין שום סיכוי שהוא יעזוב.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יוני 08, 2017 2:01 pm 
Freshman

שום סיכוי?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יוני 08, 2017 3:08 pm 
Sophomore

שום שום סיכוי?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יוני 08, 2017 3:16 pm 
מנהל פורום

אני מאמין שהוא נשאר. אם עם פיאנג'אני היה איזה שהוא ספק, הספק הוסר
מה ראינו ממנו?
1) הוא לא פצוע
2) הוא מחוייב
3) למרות שאיבד מהאתלטיות והמסה הוא עדיין לוקח באחד על אחד לסל את כל גבוהי היורוקאפ עד האחרון שבהם
4) כשהוא מפורסם הוא רים פרוטקטור משובח

מצד שני ראינו
5) כשמרביצים לו חזק הוא נבהל ומאבד
6) רמת פוקוס נמוכה ולכן יש איבודים

בסך הכל חיובי. הוא מכניס את עלות החוזה שלו

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יוני 08, 2017 3:27 pm 
Hall of Famer

אני מאמין שזו תהיה החלטה שלו. אם ירצה ימשיך.

גם כלפי השופטים היו לחולון טענות רבות. הקבוצה מתכוונת להגיש מכתב רשמי לאיגוד ובו פירוט הטענות שלהם כלפי צוות השיפוט, בעיקר בדקות הסיום. "אנחנו שלטנו לאורך כל המשחק, איך פתאום בשתי הדקות האחרונות הם רצו 0:9, אם לא בעזרת השופטים?"' תהו במועדון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יוני 08, 2017 4:09 pm 
Hall of Famer

לפני כמה חודשים חזיתי שזה או הוא או הפינג'אן.
כעת, שהולך ומסתבר שהפינג'אן הולך, אין סיבה שלא ישאר. גם בתור דוגמן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יוני 08, 2017 4:57 pm 
Freshman

uriel17 כתב:
אני מאמין שהוא נשאר. אם עם פיאנג'אני היה איזה שהוא ספק, הספק הוסר
מה ראינו ממנו?
1) הוא לא פצוע
2) הוא מחוייב
3) למרות שאיבד מהאתלטיות והמסה הוא עדיין לוקח באחד על אחד לסל את כל גבוהי היורוקאפ עד האחרון שבהם
4) כשהוא מפורסם הוא רים פרוטקטור משובח

מצד שני ראינו
5) כשמרביצים לו חזק הוא נבהל ומאבד
6) רמת פוקוס נמוכה ולכן יש איבודים

בסך הכל חיובי. הוא מכניס את עלות החוזה שלו

בעיקר ראינו ממנו ממוצעים עלובים של 9 נקודות ו5 ריבאונדים העונה.
לא תורם יותר מדי, ועושה גם הרבה נזק.
יותר שיווקי ממקצועי, הקטע שהוא גם לא מלהיב... זה לא כמו רובינסון שבא ועשה שמח והיה חוויה לראות אותו.

רואים שאמארה די גמור,או שהוא פצוע או שפשוט איבד את זה. מקצועית בטוח לא שווה את הכסף.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יוני 08, 2017 5:04 pm 
Hall of Famer

נכון , כי ממוצעים של 15 + 8 בשלב השני ביורוקאפ הם ממוצעים עלובים שמראים שהוא גמור מקצועית.

גם כלפי השופטים היו לחולון טענות רבות. הקבוצה מתכוונת להגיש מכתב רשמי לאיגוד ובו פירוט הטענות שלהם כלפי צוות השיפוט, בעיקר בדקות הסיום. "אנחנו שלטנו לאורך כל המשחק, איך פתאום בשתי הדקות האחרונות הם רצו 0:9, אם לא בעזרת השופטים?"' תהו במועדון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יוני 08, 2017 5:05 pm 
Freshman

עופר האדום כתב:
נכון , כי ממוצעים של 15 + 8 בשלב השני ביורוקאפ הם ממוצעים עלובים שמראים שהוא גמור מקצועית.

אתה נותן ממוצעים של 6 משחקים...
סתכל על עונה שלמה לא על חודש וחצי.
9 ו5 זה עלוב, בטח ביחס לשכר הזה.
האוול כרגע שחקן יותר טוב בכל פרמטר

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יוני 08, 2017 5:09 pm 
Hall of Famer

לא נכון , מדובר על ממוצע של 8-10 משחקים אחרי הסיבוב הראשון , שבוא הוא נתן מספרים פחות טובים , כי מה לעשות שלוקח לו זמן להתרגל לכדורסל האירופאי. המספרים שלו נמוכים יחסית בעיקר בגלל הגארדים שהוא משחק איתם , והשיטה של המאמן. עדיין המשחקים המצויינים באירופה מהווים הוכחה לא רעה שהוא לא "איבד את זה".

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יוני 08, 2017 5:18 pm 
Freshman

עופר האדום כתב:
לא נכון , מדובר על ממוצע של 8-10 משחקים אחרי הסיבוב הראשון , שבוא הוא נתן מספרים פחות טובים , כי מה לעשות שלוקח לו זמן להתרגל לכדורסל האירופאי. המספרים שלו נמוכים יחסית בעיקר בגלל הגארדים שהוא משחק איתם , והשיטה של המאמן. עדיין המשחקים המצויינים באירופה מהווים הוכחה לא רעה שהוא לא "איבד את זה".

שוב, אתה מסתכל על תקופה מאוד קצרה שהוא היה טוב יחסית. 8-10 משחקים לא משקפים עונה שלמה. ממוצע עונתי משקף עונה וזה כרגע 9 נקודות ו5 ריבאונדים בליגה.
איך אתה מסביר שהאוול בהרבה משחקים כן מצליח לתת מספרים יפים מאוד למרות הגארדים הבעייתיים(מסכים לגבי הבעייתיות שלהם וזה שהם לא מוסרים..חולים בכדררת)?

אם אתה טוב אתה תמצא דרך להיכנס למשחק,ריבאונד התקפה וכזה...
ברור שיש אשמה לגארדים, אבל הוא היה פשוט לא טוב. או לפחות לא יותר טוב מרוב הסנטרים האחרים בליגה.
זאת דעתי לפחות... אם אתה חושב שהוא עדיין ממש טוב, תורם המון מקצועית ומסוגל להעמיד את המספרים שכולם חשבו שיעמיד בתחילת העונה אז אנחנו רואים דברים אחרת, וזה בסדר..

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יוני 08, 2017 5:34 pm 
Hall of Famer

לפי 13 המשחקים האחרונים במפעל , הוא ממוקם סטטיסטית במקום החמישי במפעל מבחינת המדד הממוצע שלו. זה לא "תקופה מאוד קצרה" אלא כ-70 אחוז מהמפעל לפחות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יוני 08, 2017 5:50 pm 
Freshman

עופר האדום כתב:
לפי 13 המשחקים האחרונים במפעל , הוא ממוקם סטטיסטית במקום החמישי במפעל מבחינת המדד הממוצע שלו. זה לא "תקופה מאוד קצרה" אלא כ-70 אחוז מהמפעל לפחות.

ובליגה? ולא תגיד שהייתה עונה גדולה שלכם בליגה ולא היה צריך אותו.. הוא לא תרם כלום.
בוא נסכם את זה ככה, כנראה שגם אתה וגם אני נשמח אם הוא ישאר הסנטר המוביל שלכם אז אחלה :co_ol:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יוני 08, 2017 7:46 pm 
Freshman

אני עם טאקר

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יוני 08, 2017 9:26 pm 
מנהל פורום

תמסור לו ד"ש

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יוני 08, 2017 9:53 pm 
Hall of Famer

טיפה קשור לאמארה
אם ירושלים רוצה להביא את דיברתולומיאו ומשעור - זה לא מעט כסף ( בהשוואה לדייסונים ושות' ) בגלל המיסוי וכו' . לכן את הכסף הזה צריך לקצץ ממקור אחר , ואמארה הוא בהחלט אופציה שכזו .

אני הייתי שוקל לבנות משהו כזה :
זר ( אם אפשר להשאיר את ג'רלס מה טוב ) , טימור
דיברתולומיאו , הלפרין
קינזי , משעור
אליהו , פיטרסון ( או תחליף )
זר , האוול

סביר שחסר כאן "סטאר-פאוור" לשלבים המתקדמים של היורוקאפ , אבל את זה אפשר להביא גם תוך כדי העונה .
מנגד יש כאן סגל ישראלי אדיר ורחב , חסינות לפציעות ( כי תמיד אפשר להביא עוד זרים , גם במקום ישראלים במקרה הצורך ) , ובנייה קדימה לתקופה שאחרי הלפרין ואליהו .

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 09, 2017 6:39 am 
Sophomore

shmueliki כתב:
טיפה קשור לאמארה
אם ירושלים רוצה להביא את דיברתולומיאו ומשעור - זה לא מעט כסף ( בהשוואה לדייסונים ושות' ) בגלל המיסוי וכו' . לכן את הכסף הזה צריך לקצץ ממקור אחר , ואמארה הוא בהחלט אופציה שכזו .

דיברתולומיאו , הלפרין
קינזי , משעור
זר , האוול

סביר שחסר כאן "סטאר-פאוור" לשלבים המתקדמים של היורוקאפ , אבל את זה אפשר להביא גם תוך כדי העונה .
מנגד יש כאן סגל ישראלי אדיר ורחב , חסינות לפציעות ( כי תמיד אפשר להביא עוד זרים , גם במקום ישראלים במקרה הצורך ) , ובנייה קדימה לתקופה שאחרי הלפרין ואליהו .

אני חושב על גישה אחרת, כל דולר אקסטרה שישולם על ישראלי הוא מיותר כולל דיברתלומאו ומשעור.
אם אמארה באמת יקבל אזרחות אז בכלל, כי במקרה כזה יש 5 ישראלים ברגע שטימור חותם על חוזה חדש.
השניים הנוספים יכולים להיות הובר שחוזר מהשאלה ומושקוביץ.

לגבי הזרים אם ג'ראלס לא נשאר אז קינסי היחיד שישאר, פיטרסון הראה יותר מידי חולשות, כל הקונספט של להחזיק פוורוד סנטר בהסתמך על יכולות הקליעה שלו מ3 לא הוכיח את עצמו.
הכיוון צריך להיות 3-4 שכל כך חסר להם העונה, ויש לא מעט אופציות לא יקרות במיוחד כולל בליגה.

אין סיכוי שהם יפתחו את העונה עם 4 בלבד וישימו את הכסף על ישראלים.
זה גם עסק יקר. דיברתולמאו שחקן מצוין אבל הסיכוי להביא זר עם יכולות דומות שגבכל מקרה יקח לו זמן להתרגל לתפקיד ולקבוצה הוא די גבוה.

מה שנשאר זה שני גארדים שם צריך לשים את הדגש הכספי, וסנטר שיכול להיות בעלות דומה לזה של שון ג'ונס ותפקידו היא להוסיף מסה וגובה בצבע וכל דבר זה אקסטרה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 09, 2017 10:58 am 
Hall of Famer

אני לוקח את דיברתולומיאו לפני דייסון , ומעריך שהוא עדיף על חלק לא מבוטל מהגארדים הזרים שתביא .
זה לפני שאני נכנס לסוגיית גמישות הרכבים בחוק הרוסי וכו' .

אני מסתכל על זה ככה : העונה ( וכך זה יהיה בכל עונה ) חלק מהזרים ( מסיבות כאלו ואחרות ) לא נתנו תרומה ברמות שישראלים ( ומתארזחים ) אחרים לא יוכלו לתת . אם זה המצב - אפשר לנסות להשקיע מראש בישראלים , שגם יישארו אצלך כמה שנים ויוכלו להתפתח עם הקבוצה ( מה שפחות סביר עם זרים ) .

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 09, 2017 3:18 pm 
Sophomore

shmueliki כתב:
אני לוקח את דיברתולומיאו לפני דייסון , ומעריך שהוא עדיף על חלק לא מבוטל מהגארדים הזרים שתביא .
זה לפני שאני נכנס לסוגיית גמישות הרכבים בחוק הרוסי וכו' .

אני מסתכל על זה ככה : העונה ( וכך זה יהיה בכל עונה ) חלק מהזרים ( מסיבות כאלו ואחרות ) לא נתנו תרומה ברמות שישראלים ( ומתארזחים ) אחרים לא יוכלו לתת . אם זה המצב - אפשר לנסות להשקיע מראש בישראלים , שגם יישארו אצלך כמה שנים ויוכלו להתפתח עם הקבוצה ( מה שפחות סביר עם זרים ) .

ב200 אלף דולר לפני מס אפשר להביא גם גארדים זרים שלא ישבו עונה לפני בחוץ ומצבם פחות מיסתורי משל דייסון.
יש לי הרבה כבוד לדיברתולמאו כולל בצד ההגנתי אבל הייתי לוקח את קווין דילארד לפניו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 12, 2017 12:23 am 
Sophomore

STACK כתב:
shmueliki כתב:
טיפה קשור לאמארה

דיברתולומיאו , הלפרין
קינזי , משעור
זר , האוול

אני חושב על גישה אחרת, כל דולר אקסטרה שישולם על ישראלי הוא מיותר כולל דיברתלומאו ומשעור.
אם אמארה באמת יקבל אזרחות אז בכלל, כי במקרה כזה יש 5 ישראלים ברגע שטימור חותם על חוזה חדש.
השניים הנוספים יכולים להיות הובר שחוזר מהשאלה ומושקוביץ.

לגבי הזרים אם ג'ראלס לא נשאר אז קינסי היחיד שישאר, פיטרסון הראה יותר מידי חולשות, כל הקונספט של להחזיק פוורוד סנטר בהסתמך על יכולות הקליעה שלו מ3 לא הוכיח את עצמו.
הכיוון צריך להיות 3-4 שכל כך חסר להם העונה, ויש לא מעט אופציות לא יקרות במיוחד כולל בליגה.

אין סיכוי שהם יפתחו את העונה עם 4 בלבד וישימו את הכסף על ישראלים.
זה גם עסק יקר. דיברתולמאו שחקן מצוין אבל הסיכוי להביא זר עם יכולות דומות שגבכל מקרה יקח לו זמן להתרגל לתפקיד ולקבוצה הוא די גבוה.

מה שנשאר זה שני גארדים שם צריך לשים את הדגש הכספי, וסנטר שיכול להיות בעלות דומה לזה של שון ג'ונס ותפקידו היא להוסיף מסה וגובה בצבע וכל דבר זה אקסטרה.

אם אמארה נשאר ומקבל אזרחות, אני הייתי משאיר את פיטרסון ושוקל להביא את דיברתולמאו, בין אם הלפרין ממשיך ובין אם לאו. כי עם אמארה זה שני ישראלים על אותה עמדה (לפחות בליגה) פלוס אליהו ורק שני שחקני חוץ שאחד מהם זה יותם שלא ברור כמה הגוף עוד יאפשר לו לשחק בקביעות.

פיטרסון יכול לשחק 5 בליגה במידת הצורך ו4-5 מהסוג שלו זה דבר נכון לסיטואציה. הוא ייתן תחרות על עמדה 4 לליאור ואפשר יהיה לשחק איתו כסנטר בהרכבים נמוכים או במשחקים שאמארה/האוול לא כשירים. הוא שחקן שמכיר את המערכת והוא סטרץ' פור אמתי ומגוון עם מסירה, ריבאונד ואפילו כמה מובים בצבע. ממש לא אחד שרק מיידה שלשות.

עם דיברתולומאו עמדה 1 סגורה ביחד עם רכז זר (אולי פריאיי הנרי מאילת יכול להתאים). אם הלפרין נשאר אפשר להתחיל עונה עם ארבעה זרים ולהחתים אחד נוסף במידת הצורך. ככה יראה הסגל:

- רכז זר, דיברתולומאו, הלפרין (/רכז זר).
- טימור, קומבו זר.
- קינזי, פורוורד 3-4 זר.
- אליהו, פיטרסון.
- האוול, סטודמאייר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 12, 2017 1:10 am 
מנהל פורום

מה עם סיגרס יש לו חוזה לעונה הבאה?
שווה את משקלו בזהב
אם הוא רזה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 1650 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 66  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot], doron_ke, goldman ו 13 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: