סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ש' ספטמבר 21, 2024 5:57 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 84 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ו' יוני 09, 2017 7:55 am 
Junior

בלוג: הצג בלוג (0)
TT וJR הם לקוחות של klutch. כאשר לברון הוא הסוכן שלהם. לברון הGM ולברון הסוכן הסכימו ביניהם שהם לא הולכים לשום מקום ויקבלו הארכות חוזה גדולות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 09, 2017 9:31 am 
מנהל פורום

בלוג: הצג בלוג (14)
Chauncey כתב:
האפשרות היחידה של הקאבס לשינויים מהותיים בסגל זה טרייד על טריסטאן או קווין לאב. אחרת אנחנו מדברים על החתמות של ווטרנים בגרושים.

אז המסקנה, שכנראה היתה המסקנה כבר בעונה שעברה היא טרייד על לאב.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 09, 2017 9:38 am 
Hall of Famer

לא. גם סימונס לא יכול לעצור אותו. אם דוראנט רוצה הוא יקלע גם עליו 40 נקודות בסבבה. בעצם, אולי קוואי יכול קצת.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 09, 2017 9:50 am 
Hall of Famer

באמת שאני לא רואה היום שחקן שיכול לעצור אותו, אם כי זה אולי המקום לדבר על העניין שתופעת הדיפנסיב סטופרים קצת התפוגגה מעינינו. ברוס בוואן, ארטסט, ראג'ה בל, רובן פאטרסון, אפילו טיישון פרינס ואולי עוד כמה, זכו לתהילת עולם בעשור הראשון של שנות ה-2000, וכיום כבר אין ממש חבר'ה כאלו שהם רק הגנה.

אין לי ראש למילים ארוכות וביבלברוקס מן מילה ארוכה שכזאת

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 09, 2017 10:17 am 
Sophomore

הזכירו פה את וויגינס, אז צריך לציין כמה הטרייד הזה היה גרוע ופגע בקליבלנד, ואת פירות הבאושים של הטרייד הזה הם קוצרים עכשיו.
יש איזו מוסכמה לא מנומקת שהטרייד של לאב במקום וויגינס טוב לטווח הקצר, אבל גם לטווח הקצר של שנתיים-שלוש הוא היה הרסני. רק לטווח המאוד-מאוד-קצר של שנה אחת זה אולי נתן להם משהו.
הרי זה לא היה החלפה אחד-על-אחד של וויגינס ולאב, אלא הקאבס נתנו את וויגינס שישב על חוזה רוקי (כלומר גרושים) ארוך טווח תמורת השכרה של לאב לשנה.

אם הקאבס לא היו עושים את הטרייד זה, אז בשנה הראשונה של לברון היה להם את וויגינס במקום לאב. בעונה הזאת, העונה היחידה שהטרייד הזה היה יכול לספק משהו, הוא לא הוכיח את עצמו. קליבלנד לא זכו באליפות באותה עונה, ולאב, שהיה חלש גם ככה כל העונה, נפצע בתחילת הפלייאוף. הם היו מגיעים לאותו מקום לפחות עם וויגינס במקום לאב.
ואז בקיץ 2015, הם יכלו להחתים את לאב שהיה שחקן חופשי (מה שהם נאלצו לעשות בכל מקרה מן הסתם) בלי לוותר על שום נכס. או לבחור במקומו גבוה אחר מבין מבחר הגבוהים שיצאו לשוק באותו קיץ (דיאנדרה ג'ורדן, אולדריג', מארק גאסול, מילסאפ). אין סיבה לחשוב שתוספת של וויגינס לסגל של העונה שעברה הייתה מחלישה אותם או מונעת מהם אליפות.
ואז גם בעונה הנוכחית הם יכלו להחזיק את כל הסגל הנוכחי + וויגינס. כנראה שהם לא היו זוכים אבל סביר שהם היו מצליחים להתמודד יותר טוב עם גולדן סטייט. הרכב של לברון ב-4 שהרבה יותר מתאים להתמודדות עם גולדן סטייט, היה הרבה יותר טבעי עם וויגינס ב-3 מאשר לאלתר קו אחורי של קיירי, ג'יי.אר וקורבר.
וכנ"ל גם לגבי העונה הבאה.

על כל זה הם ויתרו (או לברון ויתר) בשביל לאב במקום וויגינס בעונה הראשונה שלו חזרה בקליבלנד.

הפועל "בנק יהב" ירושלים רואה ערך רב בקביעת הישגים ספורטיביים כקריטריון המרכזי להשתתפות במפעלים האירופאים ומכיוון שליגת האלופות מעניקה הזדמנות שווה לכל קבוצה באירופה להגיע למפעל, החליטה הקבוצה להירשם אליו בפעם הראשונה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 09, 2017 10:28 am 
מנהל פורום

בלוג: הצג בלוג (14)
וזה מסוג הדברים שגורמים לי לחשוב שהעובדה שבאופן עקבי לברון משחק בקבוצות לא טובות מספיק ולא בנויות טוב קשורה גם אליו ולא נפלה עליו משמיים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 09, 2017 12:56 pm 
Junior

חוצפן, זה לא ממש מדוייק כי לא היה להם קאפ ספייס לנהל את ההחתמות כמו שאתה מציע.

ראובן, לגבי המסקנה על לאב אתה צודק לחלוטין מבחינתי. בעונה שעברה היה להם קשה לעשות את זה, כי בכל זאת, לקחו אליפות איתו. עכשיו הם חייבים להבין שצפויה להם לפחות עוד עונה אחת של טיול במזרח ואז מפגש עם הווריורס בגמר, שם לאב הוא פשוט נטל עצום על משחק ההגנה והווריורס מסמנים אותו והורגים אותו כשהוא נתקע במעבר על מצ׳אפ לא טוב, או במשחק עומד יוצרים מולו מצ׳אפ נוח בעזרת חסימות.
הם מתחרים מול קבוצה היסטורית עם שני שחקנים לפחות (לאב ותומפסון) שפשוט לא מתאימים לסגנון המשחק ואם הם מחפשים סיכוי מול הווריורס בלי להסתמך על אלת המזל הם יהיו חייבים להשיג לפחות שחקן אחד משמעותי שיחליף את אחד מהשניים האלה.

5 או 10 זה פשוט מדי. אני בעד שרוני יעשה חישוב של ממוצע כלשהו פר עמדה ונמצא מספר מעניין להכפיל אותו בוא נגיד pi או e. אח"כ כדי להוסיף אלמנט אקראי נבקש ממוק לחשוב על מספר נגיד 36D או 350CC ונראה כבר מה יצא.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 09, 2017 1:33 pm 
Junior

שנה שעברה לאב היה גרוע אבל טריסטן הרג את הווריורס בריבאונד התקפה ובסיומת מתחת לסל. תרם המון לאליפות, ממוצע דאבל דאבל מינימלי אבל יפה.

השנה לאב עושה 14 רב' למשחק בגמר וגם נתן שני משחקים התקפיים יפים בג"ס. לאב טוב הפעם

טריסטן נעלם לגמרי, זאזא מאוד מאודדד אגרסיבי מולו והעלים אותו לחלוטין מהמשחק, כשהאורך של דוראנט גם עוזר בלהעיף ריבאונד הגנה מהידיים של ת'ומפסון

האמת שאני לא חושב שיש לקאבס פתרונות. הווריורס עשו בדיוק את הצעדים הנכונים כדי לנטרל את הקאבס

דוראנט, זאזא, ווסט ומקגי, כל אחד שיחוק עצבני, +העובדה שקארי בריא ונראה זריז מהיר וקטלני הרבה יותר משנה שעברה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 09, 2017 1:38 pm 
Junior

FLASH כתב:

השנה לאב עושה 14 רב' למשחק בגמר וגם נתן שני משחקים התקפיים יפים בג"ס. לאב טוב הפעם

לוקח ריבאונדים ונותן שני משחקים התקפיים יפים? אז בוא נגיד שהוא טוב ונתעלם מכך שהוא חור הגנתי שהווריורס מנצלים וחוגגים עליו.
מה זה חשוב, זה הרי לא נספר בפנטזי.

5 או 10 זה פשוט מדי. אני בעד שרוני יעשה חישוב של ממוצע כלשהו פר עמדה ונמצא מספר מעניין להכפיל אותו בוא נגיד pi או e. אח"כ כדי להוסיף אלמנט אקראי נבקש ממוק לחשוב על מספר נגיד 36D או 350CC ונראה כבר מה יצא.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 09, 2017 1:49 pm 
Junior

כיף לשמוע את הירידות על קיירי (שלשה איומה שלקח בסיום על ת'ומפסון) ולאב (חור בהגנה).

אחרי שבמשחק השביעי שנה שעברה , קיירי הכריע את האליפות בשלשה דומה מאותה נק' במגרש, אמנם בבאלאנס טוב יותר אבל עם יד של קארי בפרצוף, ובמהלך העוקב לאב היה מדהים בהגנה על קארי שלא הצליח לשחרר שלשה נורמלית מעליו אחרי 1000 הטעיות אז זרק שלשה משוגעת ביד אחת

כיף גם לראות את ההתעלמות המוחלטת מהוד מעלתו שנמנע מלקחת זריקות בסוף, העדיף למסור לשלשה של קורבר, לשלשה של ג'יי אר, לתת לקיירי ללכת 1 על 1 על ת'ומפסון, בזמן שדוראנט שורף את ת'ומפסון ואת ג'יימס עצמו בצד השני בריצת 11-0 בסיום המשחק. אני חושב שג'יימס חור בהגנה על דוראנט. אפס השפעה על הזריקה שלו, וכך היה גם בגמר 2012, בשני הגמרים דוראנט קלע עליו המון נק' באחוזים מופרכים

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 09, 2017 2:19 pm 
Junior

אתה צודק. קליבלנד צריכה להיפטר מלברון שהורג לה את הסדרה מול הווריורס ולבנות סביב קיירי ולאב.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 09, 2017 2:20 pm 
Sophomore

Chauncey כתב:
חוצפן, זה לא ממש מדוייק כי לא היה להם קאפ ספייס לנהל את ההחתמות כמו שאתה מציע.

בטח שכן. וויגינס יושב על חוזה רוקי של 5-6 מיליון לעונה. מספיק שהם לא היו מביאים את שאמפרט באמצע 14/15 (אם היה להם את וויגינס הם לא היו צריכים את שאמפרט) שהחל מהעונה שעברה מרוויח 9 לעונה וזה כבר פחות כסף מאשר כרגע. הם גם היו יכולים להביא את שאמפרט ולתת חוזים פחות מופרכים לטריסטן ב-2015 ולג'יי.אר ב-2016 (החוזים האלה לא שיקפו את ערך השוק האמיתי שלהם אלא כללו מקדם חברות עם לברון שאפשר להם לקבל חוזים בדיוק בגובה הקאפ ספייס. אם הקאפ ספייס היה קצת יותר נמוך הם גם היו מקבלים חוזים קצת יותר נמוכים וחותמים עליהם). הם גם הביאו את פריי באמצע 15/16 על חוזה לא קטן. בקיצור הם מילאו את הקאפ שלהם בהרבה חוזים מעפנים ומנופחים לאחר הטרייד, חוזה הרוקי של וויגינס הוא הדבר האחרון שהיה מכביד עליהם.
הם אולי לא היו יכולים להחזיק בדיוק באותם שחקנים על בדיוק אותם חוזים עם וויגינס, אבל הם בהחלט היו יכולים להחזיק את אותו סגל בדיוק עם חוזים קצת יותר שפויים, או במקרה הכי גרוע בדיוק אותם חוזים ורק מינוס שחקן ספסל שולי אחד. החוזה של וויגינס, כמו כל חוזה רוקי, לא היה מונע להם לעשות שום דבר.

הפועל "בנק יהב" ירושלים רואה ערך רב בקביעת הישגים ספורטיביים כקריטריון המרכזי להשתתפות במפעלים האירופאים ומכיוון שליגת האלופות מעניקה הזדמנות שווה לכל קבוצה באירופה להגיע למפעל, החליטה הקבוצה להירשם אליו בפעם הראשונה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 09, 2017 3:31 pm 
Hall of Famer

נורטון כתב:
לא. גם סימונס לא יכול לעצור אותו. אם דוראנט רוצה הוא יקלע גם עליו 40 נקודות בסבבה. בעצם, אולי קוואי יכול קצת.

אף אחד לא יעצור. לא עוצרים שחקן גדול. מקשים עליו.
איגודלה עצר את לברון? לא. לברון קלע 39. אבל איגי נתן הגנה מעולה ובסיום סטריפים שלו ניצחו את המשחק יחד עם דורנט בהתקפה.
הספרס עצרו את הרדן? לא. היקשו עליו.
בעולם עם קאפ, הקאבס מביאים במקום rj את טוני אלן או אריזה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 09, 2017 5:36 pm 
Hall of Famer

אגב הוויגינס הזה שכולם מדברים עליו. אגואיסט מושלם ושחקן הגנה בינוני לגמרי. זה השחקן בינתיים

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 09, 2017 6:35 pm 
Hall of Famer

נורטון כתב:
אגב הוויגינס הזה שכולם מדברים עליו. אגואיסט מושלם ושחקן הגנה בינוני לגמרי. זה השחקן בינתיים

ועדיין אחד מהסווינגמנים הכי טובים בליגה. אתלט על שיכל לקחת את דורנט במקום RJ.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 09, 2017 7:01 pm 
Sophomore

וויגינס מאז שהגיע לליגה לא הראה בכלל שהוא רלוונטי לרמות האלה. לא מרשים במיוחד סטטיסטית בקבוצה גרועה, סקורר די חד גוני וחלשלוש וחלשלשותו בולטת גם בהגנה. והוא שחקן כדורסל מאוד לא חכם. לאב שחקן הרבה יותר טוב ממנו וגם הוא לא רלוונטי במצ'אפ....

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 09, 2017 7:10 pm 
Hall of Famer

מאנו כתב:
וויגינס מאז שהגיע לליגה לא הראה בכלל שהוא רלוונטי לרמות האלה. לא מרשים במיוחד סטטיסטית בקבוצה גרועה, סקורר די חד גוני וחלשלוש וחלשלשותו בולטת גם בהגנה. והוא שחקן כדורסל מאוד לא חכם. לאב שחקן הרבה יותר טוב ממנו וגם הוא לא רלוונטי במצ'אפ....

לאב שייך לרמות האלו?
דווקא יש יותר מאצ׳אפ לוויגינס. כי לברון לוקח את גרין ווויגינס את דורנט.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 09, 2017 7:25 pm 
Sophomore

אני גם חושב שוויגנס במקום לאב זה ירידה גדולה, יהיה להם בעיה בריבאונד, ובהתקפה וויגנס מיותר לגמרי, זה עוד שחקן לתת לו את הכדור לייצר משהו אישי במקום לתת לקיירי או לברון והוא יעשה את זה באחוזים יותר נמוכים, בנוסף קלעי שלשות לא טוב עדיין, ואם היה בקליבלנד לא היה לו הזדמנות להתפתח כמו במינוסטה והוא היה נראה עוד פחות טוב מעכשיו.

לגבי הטרייד - זה היה טוב, כשלברון בא הולכים על אליפות בכל הכח ולא מחכים שנה, באותה מידה שלקחו אליפות שנה שעברה, יכלו לקחת גם לפני שנתיים זה מקרי שהוא נפצע לפני שנתיים ולא לפני שנה. אז זה נתן להם הזדמנות טובה לאליפות בשנה הראשונה שזה לא משהו שמפספסים,
כמו כן אם לא מעבירים אותו בטרייד זה יותר סיכוי להחתים אותו כשחקן חופשי מאשר כשעוד לא היה עם הקבוצה, בנוסף לזה אם השילוב של לאב לא היה עובד טוב היה אפשר לעשות שינוי ולהחליף אותו יותר מוקדם, כך שזה עוד יתרון בבניה לאליפות קודם - השינויים שאפשר לעשות הם גם יותר מוקדמים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 09, 2017 7:41 pm 
Hall of Famer

מלבד המשחק האחרון, לאב היה מצוין בסדרה. כן, הוא לא שחקן הגנה גדול והווריורס מנצלים זאת אבל אפשר לומר את אותו הדבר על קיירי. יצטרך להגיע במקומו כוכב רציני (פול ג׳ורג׳ נניח) כדי שיהיה לו אפקט גדול יותר על סדרה אפשרית. ואם לא מגיע שחקן פנים, קליבלנד יצטרכו לדאוג לקו פנימי חדש כי בלעדיו אין להם כלום.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 09, 2017 8:18 pm 
Hall of Famer

במשחקים 1 ו3 לאב מזעזע התקפית: 5-22 מהשדה. לדעתי זה היה הבדל עצום במשחק 3.
הוא אכן נותן סדרה טובה הגנתית. הרבה יותר מהמצופה זה בטוח. והוא אכן ריב׳ טוב.
אבל הם חייבים צלע שלישית יציבה ליצור נקודות.
אני פשוט חושב ששחקן כמו וויגינס יכול להתאים. בטח עדיף שהוא ישמור את דורנט ולברון ״ינוח״ על גרין שכעת מקבל מטר מהשלוש.
אבל אני לא טוען שזה שינוי מהותי. לא חושב שזה ישנה את הסדרה. אני פשוט חושב שזה מכניס אתלטיות ומהירות למשחק שלהם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 09, 2017 8:33 pm 
Hall of Famer

שוב. וויגינס לא יכול לשמור על דוראנט, אפילו לא קרוב לזה. הוא שחקן הגנה בינוני מינוס, נמוך יותר וחלש יותר מדוראנט.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 09, 2017 9:10 pm 
Hall of Famer

נורטון כתב:
שוב. וויגינס לא יכול לשמור על דוראנט, אפילו לא קרוב לזה. הוא שחקן הגנה בינוני מינוס, נמוך יותר וחלש יותר מדוראנט.

אז עדיף לברון?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 09, 2017 9:28 pm 
Hall of Famer

נורטון כתב:
הייתי רוצה מאד לראות קבוצה אחרת מתקדמת. בוסטון היא המועמדת הראשית כמובן. אני חושב שדווקא למיאמי יש גרעין מצוין, ואם הם מצליחים להשאיר אותו, ומביאים עוד 4 או 5 סביר (נניח פטרסון של טורונטו), אבל בעיקר עוד סטאר (והמועמד הברור הוא הייוורד אבל... לא הייתי פוסל טרייד בתנאים טובים על מלו), יש מצב לקונטנדרית משום מקום.

דראגיץ׳, וייטרס, הייוורד, פטרסון ו-וויטסייד זו קונטנדרית מבחינתך?
או לחילופין, דראגיץ׳, וייטרס, מלו, פטרסון ו-ווייטסייד?

לא נראה לי. זו קבוצה טובה מאוד אבל זו לא קונטנדרית.
אני בכלל לא בטוח שיש להם שחקן אחד בטופ5 של העמדה שלו. אולי ווייטסייד.
לקליבלנד יש 2/3 שחקנים כאלו ולג״ס 4.

ריילי ינסה אבל אני לא חושב שהייוורד ילך להיט. הישארות ביוטה נשמעת לי הכי סבירה ואם לא אז הליכה לבוסטון וחבירה למאמן שלו לשעבר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 09, 2017 9:33 pm 
Hall of Famer

אם דורנט לוקח מקס, אין להם אפשרות להשאיר את ליוינגסטון ואיגי.
אם הוא לוקח 31 במקום 35 הם יכולים להשאיר אותם
זה המפתח. בלי שניהם הם יותר חלשים. אין הרבה איגי בליגה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 09, 2017 10:13 pm 
Hall of Famer

Att כתב:
נורטון כתב:
הייתי רוצה מאד לראות קבוצה אחרת מתקדמת. בוסטון היא המועמדת הראשית כמובן. אני חושב שדווקא למיאמי יש גרעין מצוין, ואם הם מצליחים להשאיר אותו, ומביאים עוד 4 או 5 סביר (נניח פטרסון של טורונטו), אבל בעיקר עוד סטאר (והמועמד הברור הוא הייוורד אבל... לא הייתי פוסל טרייד בתנאים טובים על מלו), יש מצב לקונטנדרית משום מקום.

דראגיץ׳, וייטרס, הייוורד, פטרסון ו-וויטסייד זו קונטנדרית מבחינתך?
או לחילופין, דראגיץ׳, וייטרס, מלו, פטרסון ו-ווייטסייד?

לא נראה לי. זו קבוצה טובה מאוד אבל זו לא קונטנדרית.
אני בכלל לא בטוח שיש להם שחקן אחד בטופ5 של העמדה שלו. אולי ווייטסייד.
לקליבלנד יש 2/3 שחקנים כאלו ולג״ס 4.

ריילי ינסה אבל אני לא חושב שהייוורד ילך להיט. הישארות ביוטה נשמעת לי הכי סבירה ואם לא אז הליכה לבוסטון וחבירה למאמן שלו לשעבר.

וגם צמד הג'ונסונים המצוינים, וווינסלו מהספסל. לא, זאת לא קבוצה שיכולה לנצח את קליבלנד של השנה, ובטח לא את הווריורס, אבל בתלות בכושר של לברון, אולי כן את קליבלנד של שנה הבאה. ובהחלט כל קבוצה אחרת במזרח או במערב.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 84 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: מיכאל ו 8 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה