סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו א' ספטמבר 22, 2024 2:33 am

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 215 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 5, 6, 7, 8, 9
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: Re: שבוע גביע המדינה
הודעהפורסם: ד' פברואר 15, 2017 9:08 pm 
מנהל פורום

בלוג: הצג בלוג (14)
נראה לי שחוק המספרים הגדולים תקף רק למספרים גדולים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' פברואר 16, 2017 3:35 pm 
Senior

בלוג: הצג בלוג (0)
uriel17 כתב:
stavs כתב:
אמארה גם ראוי לציון על ההגנה, לא ברור לי איך הוא סיים עם חסימה אחת, כי הוא נגע בכל זריקה של חולון לסל.
בכלל עם כל הדיבורים על אטקינס המצוין כשאמארה חזר ברבע הרביעי אטקינס לא הצליח לקנות פגיעה בטבעת אפילו מולו

תבדוק את ה PBP נראה לי שאתה טועה

בדקתי. מאז שאמארה חזר, 4:57 לסוף אטקינס עם 1 מ5 מהשדה, פלוס 2 סחיטת עבירות, אחת מהן בג׳אמפ, בחיים לא הייתה. הסל היחיד, פחות מדקה לסוף בגרבאג׳טיים[/quote]

נכון אתה צודק, מצד שני ברבע השלישי: 3 סלים על אמרה, 2 בחצי מרחק ואחד ממש בצבע, החטאה אחת על אמרה בצבע ועוד החטאה על פטרסון + גג על אמרה

נראה לי מאצ' אפ די מרגיע מבחינת חולון[/quote]
אני כבר זוכר במעומעם קצת את הרבע השלישי, אבל ממה שאני כן זוכר, לפחות אחת הקליעות הייתה יותר מזל משכל ויכול להיות גם שאמארה היה עם בעיית עבירות?
אני רק זוכר שאמרתי לעצמי כשאמארה חזר ברבע הרביעי שעכשיו זו ההזדמנות שלו להוכיח את עצמו מול אקטינס, כשהוא לא צריך לשמור את עצמו מעבירות והוא עשה עליו עבודה נהדרת.

אם חולון יכולה להיות רגועה בנוגע למצ'אפ הזה? יכול להיות, אבלבעיקר כי אטקינס עשה עליו עבודה הגנתית מצוינת במחצית השנייה והצליח להוריד את התפוקה ההתקפית שלו שמבחינה פוטנציאלית גדולה מזו של אטקינס בחולון. כלומר, אם שניהם מקזזים אחד את השני ל10 נקודות (וזה נשמע סביר אחרי חצי הגמר), זה אמור להרגיע את חולון.
מצד שני, בהסתמך על המשחק הזה בלבד, לא הייתי בונה אצלם על 18 נקודות שלו כשאמארה מצליח לתת 30 דקות בלי להסתבך בבעיית עבירות, אולי זו הייתה העייפות, אבל אטקינס ממש התקשה לשחרר זריקה נורמלית עליו ברבע האחרון.

מה שכן אטקינס באמת נראה כמו אחלה שחקן ואחד שיידע לתת תפוקה גם תחת תפקיד קטן יותר מאשר בחולון (כלומר בקבוצה 'גדולה' יותר), לא יודע אם ימצא את עצמו ביורוליג בעונה הבאה, אבל לא הייתי מתנגד לראות אותו כגבוה שלישי בהפועל בעונה הבאה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' פברואר 16, 2017 4:10 pm 
Junior

זו בהחלט היתה העייפות, במיוחד שלאור היום השחור (אתם תגידו ההגנה, האמת אי שם באמצע) של בל וטיילור המון כדורים הלכו לאטקינס, במיוחד בסוף.

מכל מקום ראיתי את אטקינס בלא מעט משחקים טובים יותר.

גבוה שלישי בירושלים ? נובמת.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' פברואר 16, 2017 5:32 pm 
Junior

אז איזה גבוה אתה רוצה שאטקינס יהיה? ראשון?

כמובן ששלישי. בובה של שחקן לתת 10-12 דקות במשחק. בהחלט ציד מרשים של הסקאוטרים החולונים. אני מת על השחקן הזה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' פברואר 16, 2017 5:39 pm 
Junior

אדום88 כתב:
אז איזה גבוה אתה רוצה שאטקינס יהיה? ראשון?

כמובן ששלישי. בובה של שחקן לתת 10-12 דקות במשחק. בהחלט ציד מרשים של הסקאוטרים החולונים. אני מת על השחקן הזה.

כן. הוא עולה על אמארה. אז ראשון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' פברואר 16, 2017 5:44 pm 
Sophomore

stavs כתב:
uriel17 כתב:
stavs כתב:
אמארה גם ראוי לציון על ההגנה, לא ברור לי איך הוא סיים עם חסימה אחת, כי הוא נגע בכל זריקה של חולון לסל.
בכלל עם כל הדיבורים על אטקינס המצוין כשאמארה חזר ברבע הרביעי אטקינס לא הצליח לקנות פגיעה בטבעת אפילו מולו

תבדוק את ה PBP נראה לי שאתה טועה

בדקתי. מאז שאמארה חזר, 4:57 לסוף אטקינס עם 1 מ5 מהשדה, פלוס 2 סחיטת עבירות, אחת מהן בג׳אמפ, בחיים לא הייתה. הסל היחיד, פחות מדקה לסוף בגרבאג׳טיים

נכון אתה צודק, מצד שני ברבע השלישי: 3 סלים על אמרה, 2 בחצי מרחק ואחד ממש בצבע, החטאה אחת על אמרה בצבע ועוד החטאה על פטרסון + גג על אמרה

נראה לי מאצ' אפ די מרגיע מבחינת חולון[/quote]
אני כבר זוכר במעומעם קצת את הרבע השלישי, אבל ממה שאני כן זוכר, לפחות אחת הקליעות הייתה יותר מזל משכל ויכול להיות גם שאמארה היה עם בעיית עבירות?
אני רק זוכר שאמרתי לעצמי כשאמארה חזר ברבע הרביעי שעכשיו זו ההזדמנות שלו להוכיח את עצמו מול אקטינס, כשהוא לא צריך לשמור את עצמו מעבירות והוא עשה עליו עבודה נהדרת.

אם חולון יכולה להיות רגועה בנוגע למצ'אפ הזה? יכול להיות, אבלבעיקר כי אטקינס עשה עליו עבודה הגנתית מצוינת במחצית השנייה והצליח להוריד את התפוקה ההתקפית שלו שמבחינה פוטנציאלית גדולה מזו של אטקינס בחולון. כלומר, אם שניהם מקזזים אחד את השני ל10 נקודות (וזה נשמע סביר אחרי חצי הגמר), זה אמור להרגיע את חולון.
מצד שני, בהסתמך על המשחק הזה בלבד, לא הייתי בונה אצלם על 18 נקודות שלו כשאמארה מצליח לתת 30 דקות בלי להסתבך בבעיית עבירות, אולי זו הייתה העייפות, אבל אטקינס ממש התקשה לשחרר זריקה נורמלית עליו ברבע האחרון.

מה שכן אטקינס באמת נראה כמו אחלה שחקן ואחד שיידע לתת תפוקה גם תחת תפקיד קטן יותר מאשר בחולון (כלומר בקבוצה 'גדולה' יותר), לא יודע אם ימצא את עצמו ביורוליג בעונה הבאה, אבל לא הייתי מתנגד לראות אותו כגבוה שלישי בהפועל בעונה הבאה.[/quote]
אטקינס קלע קצת על אמארה במחצית השניה , ואז עשה את הטעות ונתן לאמראה גג
אחרי זה הוא כבר מאוד מאוד התקשה להגיע למצב זריקה על אמארה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' פברואר 16, 2017 5:55 pm 
Junior

אטקינס לא שחקן גב לסל קלאסי. דווקא מול אמארה היה לו קל יחסית רוב המשחק.

חשוב להדגיש שלא אמארה ניצח את חולון. הוא היה די שולי ואם הייתם תלויים בו הייתם עפים כבר בחצי.

היום אמארה ישחק מול ליצנים כמו ויקטור ראד ואיתי שגב ואז תוכלו להאדיר אותו כמו שאתם אוהבים, מול אטקינס הוא די חזר לפרופורציות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' פברואר 16, 2017 6:16 pm 
מנהל פורום

ואו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' פברואר 16, 2017 7:46 pm 
Junior

ועדיין גם נגד חולון אמארה היה עם הפלוס מינוס הכי גבוה בהפועל. יש משחקים שבהם גם בלי לקלוע הרבה הוא מושך תשומת לב של ההגנה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה: Re: שבוע גביע המדי
הודעהפורסם: ה' פברואר 16, 2017 8:39 pm 
Junior

לא רואה סיבה שאטקינס לא יעשה בעונה הבאה את המסלול של דאנסטון וקלייבורן מחולון לאירופה.

לאומית, למה לדעתך אתם הייתם עייפים יותר מירושלים בדקות האחרונות?

החתול על קרפלס: "שישלחו אותו בטרייד לנ"צ... יתאחד עם אחיו חסרי הצוואר האחרים טל דן ואלישי כדיר "

בגאצקיס מפסיד למעיין, די ג'יי ולאומי: “התכוננו לכארם משעור. השחקנים שלי הם לא איירון מן".

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' פברואר 16, 2017 8:57 pm 
מנהל פורום

כי חולון הם גיבורי על הרואיים שנתנו את הנשמה שלהם למען המועדון בעוד הפועל הם שמנמנים מפונקים שנמנמו להנאתם כל המשחק.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' פברואר 16, 2017 9:29 pm 
Junior

ראובן דיי. תן לי לבנות את זה.

החתול על קרפלס: "שישלחו אותו בטרייד לנ"צ... יתאחד עם אחיו חסרי הצוואר האחרים טל דן ואלישי כדיר "

בגאצקיס מפסיד למעיין, די ג'יי ולאומי: “התכוננו לכארם משעור. השחקנים שלי הם לא איירון מן".

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' פברואר 16, 2017 9:40 pm 
מנהל פורום

למה שרק אתה תהנה?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יוני 13, 2017 8:12 am 
Sophomore

מיכאל התנין כתב:
לאומית כתב:
מיכאל התנין כתב:
לאומית, למה זה כואב לך לפרגן?
לי לא הייתה בעיה לפרגן לכם בשני המשחקים הראשונים שבהם נצחתם ובצדק. תנסה, זה ממש עושה טוב לנשמה.

ולגבי העתיד של חולון: אמנם אני מאוד מחזיק מדנשה, אבל בגדול חולון היא אובראצ'יברית בטירוף. הייתה כזו גם עם וויאט ועוד יותר כזו בלעדיו.
ולא נעים להרוס קצת את אגדת קאליף, למרות שהוא שחקן נהדר שאני מאוד מחבב... האיש היה גם שכונה, עם לא מעט איבודים. חוסר יציבות די בולט באחוזים מהשדה ובמשחק שלו באופן כללי...חירב לא מעט משחקים גם בחולון אבל גם באילת וירד משמעותית במשחק שלו בפלייאוף... בחצי גמר מולנו היה עם 2 מ16 מהשדה.

לטעון כי חולון האובראצ'יברית במעין קו עליה מטורף כמו במבצע סבתא - מתחילים הכי מהר ואז מגבירים זה וואחד סטייטימנט. כרגע חולון נתנו אחלה סיבוב ראשון אבל במאני טיים כשלה ו"נסיבות מקלות" לא באמת מקלות. אפשר ללהג עד מחר על השופטים ועל החסרון של הקאליף. אבל בת'לס כרגע לא זוכרים את שני הנצחונות היפים של חולון על הפועל אלא זוכרים שהם הפסידו בחצי הגמר ויראו את הגמר מהסלון.

זוכר את החודשיים המופלאים של דנשה בהפועל. הצגנו אז כדורסל שמיימי לטעמי. אז טרנס מוריס הציל את העניינים. לא נראלי שטילור הוא המוריס החדש, וחובת ההוכחה גם על דנשה, לשמור על הרמה לאורך כל העונה.

ולגבי חולוניה, נחייה ונראה האם האובראצ'יבריות הזו תמשיך א שחולון תתישר לה ביכולתה עד סוף העונה, ימים יגידו.

וויאט שחקן אדיר. אתה אולי מדבר על וויאט של אילת. בחולון שחקן אחר לגמרי, הרבה יותר איכפתי, הרבה יותר קבוצתי, גם קצת פחות שכונה.
אני לוקח כדוגמא את המהלך האחרון בחיפה - חדירה שלו לסל, יכל בקלות לקחת זריקה קשה אבל בחר למסור קטנה לצד לאטקינס שניצח את המשחק.
ווינר שאין דברים כאלה. לא יודע מה הוא חירב בחולון. אולי משחק אחד מול נהריה בבית שכולם היו חרא. להבדיל, ניצח לנו כל כך הרבה משחקים.
אני שם אותו בשורה אחת עם דייסון, אולי אפילו קאליף בנקודות.
החיסרון שלו לחולון הוא קריטי, בוודאי בשלב כמו בחצי הגמר שלא היה לנו מחליף בשבילו.

לגבי חולון, לא יודע מה זה אובראצ'יבריות ועל סמך מה קבעת את זה. דווקא חצי הגמר היה הוכחה מצוינת שהמיקום שלנו מוצדק. בלי קאליף, בלי שחקן רוטציה כמו יבזורי, עם הרוש פצוע, ביום שחור כמעט של כל הקבוצה כפינו את קצב המשחק שלנו ולא היינו כל כך רחוקים מהפתעה. ברור גם לך שעם זר חדש ומתפקד ועם יבזורי זה ייראה לגמרי אחרת.

מקווה שנפגש ביוני ואז נראה איך 2 הקבוצות בהרכבים מלאים.

ברור שהחסרון שלו היה קריטי. אבל בגדול, מכה קלה בכנפי ההיסטוריה... מישהוא זוכר שפרח וליאור היו פצועים בסדרה מול חיפה? חוץ מכמובן החתימה של ראי.
מה שאני אומר הוא שאין ספק שהוא השתפר רבות. עדיין השנה היו משחקים שהוא הפגין חוסר יציבות בקליעה. לפעמים זה נגמר במדד מפלצתי כמו מול הפועל ת"א למרות 2-9 מה3, ולפעמים 0-10 ל3 !!!! (לא זוכר נתון כזה אצל הרבה שחקנים זה לא שכונה?) והפסד ביתי לאילת.

אם זה הרוש פצוע (אהובך לא?) עדיף לחולוניה שיהיה פצוע כל העונה.
יבזורי? האיש לא שיחק ים של זמן וחוזר מפציעה. יכול להוסיף ויכול גם לא.

אתה עכשיו קובע שחולון תמשיך ביכולת הזו. אני טוען שאין להם אפסייד... ומה שראינו בתחילת העונה זה המקס', וקיים סיכוי לא קטן שנראה משבר, ושהיכולת ה"רגילה" של חולון היא משהוא נמוך בהרבה.

נחיה ונראה 8)

מקפיץ:

ראינו שמה שחולון נתנו בעונה הרגילה לא ממש הספיק בשלבים המאוחרים.
ראינו שכוכב הפורנו משנות ה70 - שכחתי את שמו, שכל כך החזקת ממנו לא בדיוק סיפק את הסחורה.
ראינו שההישג הבולט של חולון, הראשונה בליגה להזכירנו היה להיות מודחת ע"י המדורגת שמינית (בפעם הראשונה בהיסטוריה שזה קורה לא?) בהחלט הישג מרשים...
ודנשה קרס במאני טיים, פעמיים. גם בחצי גמר גביע.

* כותב שורות אלו מאוד אוהב את דנשה והיה רוצה לראות אותו בהפועל בקונסטלציה זו או אחרת.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יוני 13, 2017 12:10 pm 
Junior

תקשיב, אם חיפה לוקחת אליפות, תמיד אפשר לשים כוכבית על ההדחה ברבע הגמר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 215 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 5, 6, 7, 8, 9

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: bill_tipesh, Google [Bot] ו 14 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה