סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ש' ספטמבר 21, 2024 12:52 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 1650 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 66  הבא
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: Re: הפועל ירושלים 17-18
הודעהפורסם: ד' יוני 14, 2017 4:28 pm 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (0)
ג'רוד אברם כתב:
zurkin כתב:
ג'רוד אברם כתב:

תחשוב טוב. טוב. ותגלה את כל התשובות לשאלות הרטוריות ששאלת כאן. רמז:

1. האוול וכהן היום באותו ערך /רמה, כאשר לכל אחד מהם יתרונות אחרים ע"פ השני.
2. הקהל יתחבר לכהן, כי האוול בפרצפת קבועה , כי האזרחות שלו הושגה באיזה תרמית שתמיד תותיר קארמה שרק מחכה שזה יקרוס, ושכמו חברו למסיבות מר לנדסברג, הוא מחוייב לקבוצה, בערך ברמה אפסית ...
3. הלפרין אולי הכי אהוב כבן אדם, בטח לא כשחקן. להבדיל ממנו את ג'ון די (כמו את עדי גורדון) הקהל היה אוהב גם כשחקן אדיר ומשקיען וגם כאדם. והיות ואתה קבוצה מקצוענית אופציה ב' עדיפה בהמון על אופציה א'..

1. לא נכון. ברור שמדובר בשחקנים שונים, אבל מבחינת אימפקט - האוול עולה על כהן בהרבה. ועדיין, אין סיבה שלא יחזיקו את שניהם. רוזפלט הרי בטח לא ירצה להמשיך, אפילו שסימונה עוזב.
2. האוול באמת מסתובב עם פרצופים כל הזמן, אבל הדוגמא שנתת מצחיקה, כי החבר של לנדסברג למסיבות זה דווקא ג'ייק כהן... חרשו את מועדוני ת"א בימים המשותפים שלהם במכבי.
3. הלפרין היה אחד השחקנים הכי משמעותיים בירושלים בעונת האליפות הראשונה, מה שדיברתולומיאו לא יכל להיות בזמנו. היום, כשהוא קצת יותר יקר, הוא גם שווה הרבה יותר. אבל בזמנו ירושלים קיבלה החלטה נכונה מאוד בעיני.

1. לא מסכים, להאוול (להבדיל נניח מ - טיוס) אין איזו יכולת אתלטית מטורפת שנותנת לו איזה אימפקט ענקי והוא אנדר סייז גם ברמת החציון העליון של ליגת העל (ובטח באירופה). כך שהאוול וכהן שווים, אולי אולי עם יתרון בנקודות לריצ'.
2. אנו מדברים על מסיבות בהווה. רמז , ראה את התספורות שלהם גם.

3. קצת אבדת את הזמנים, דיברטלומאו רק נחת בארץ ממש בימי האליפות של ים כך (ובלי קשר למחלוקת של תרומת הלפרין "המשמעותית" לאליפות) שאכן ג'ון די אכן לא יכל להיות חלק כלשהוא מן האליפות של ים מהטעם הפשוט שהוא כלל לא היה כאן.

היות ומאז שירושלם כאמור פספסה את ההזדמנות להחתימו הם לא לקחו כל תואר (ואף כשלו חרוצות גביע שנתיים ובאירופה אשתקד) כי אז יש יסוד סביר פלוס פלוס, שג'ון די כבר בשתי השנים האחרונות הנ"ל היה תורם יותר. כנראה הרבה יותר

1. אה , וואלה. התספורת שלהם. מדהים.

3.
ציטוט:
אז יש יסוד סביר פלוס פלוס, שג'ון די כבר בשתי השנים האחרונות הנ"ל היה תורם יותר. כנראה הרבה יותר

מעניין , כי בעונה שעברה הלפרין נתן עונה יותר טובה מג'ון די מבחינת נקודות, אחוזים מכל הטווחים , אסיסטים ומדד , וזה בקבוצה הכי טובה בליגה (שזה יותר קשה מלהתבלט מספרית מאשר בקבוצה כמו חיפה).

גם כלפי השופטים היו לחולון טענות רבות. הקבוצה מתכוונת להגיש מכתב רשמי לאיגוד ובו פירוט הטענות שלהם כלפי צוות השיפוט, בעיקר בדקות הסיום. "אנחנו שלטנו לאורך כל המשחק, איך פתאום בשתי הדקות האחרונות הם רצו 0:9, אם לא בעזרת השופטים?"' תהו במועדון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יוני 14, 2017 4:32 pm 
Sophomore

1. נסכים שלא להסכים.
2. זאת היתה אנקדוטה. ככה או ככה, זה ששחקן הולך למסיבות לא אומר שהוא פוגע בקבוצה או לא אהוב על הקהל. תשאל את דונטה סמית'.
3. מתי שלא הגיע, לדיברתולמיאו לקח זמן להפוך למפלצת שהוא בפלייאוף האחרון. אני לא אומר שהיום אני לא לוקח אותו לפני הלפרין, אני אומר שבנקודת הזמן שהוא הגיע בה הוא היה משמעותית פחות טוב, והלפרין היה שווה לירושלים המון גם בשתי העונות האחרונות. אני בספק אם ג'ון די על כל מעלותיו היה מצליח להשפיע כמו הלפרין בלי לקבל דקות משמעותיות, ניסיון וביטחון בחיפה.
כל הדיבורים על כישלונות של ירושלים לא רלוונטיים בעיני, כי ביום חמישי כשהם יקחו אליפות זה הדבר היחיד שיזכרו להם. הם הגיעו בשלוש העונות האחרונות בשיטת הפיינל פור המחורבנת 3 פעמים לגמר (אלופים אולי פעמיים), עוד פעמיים לגמר גביע (0/2) ועשו העונה חצי גמר יורוקאפ. במבחן התוצאה, גם אם יפסידו לחיפה בחמישי - זה הכי רחוק שיש מכישלון. אפילו שהדרך לא נראתה טוב, אלה 3 שנים מאוד מוצלחות בקנה המידה שהפועל ירושלים מכוונת אליו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יוני 14, 2017 4:38 pm 
מנהל פורום

בדבר אחד אני מסכים עם ג'רוד
האוול מאוד מדאיג אותי, הוא משאית זבל מעולה באמת אוסף גרבץ' הופך לסלים, אבל חוטף גגות כדורים שעולים אליו גבוה מיורטים על ידי "הגבוהים" של הליגה שלנו, אז מה יהיה באירופה?
לפעמים הוא פשוט לא יורד להגנה
אני מקבל את ההחתמה שלו רק בגלל מצב הגבוהים הישראלים בליגה והמצוקה של הפועל בגזרת הישראלים העונה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יוני 14, 2017 4:43 pm 
Junior

uriel17 כתב:
אם סימונה הוא "אנטי ישראלי" אז למה ברטי, יותם וליאור מקבלים דקות? הם פחות ישראלים מזליקוביץ' ורוזפלט?
אולי יש קשר לרמת המשחק?
סימונה אוהב שחקנים שמשחקים חזק בהגנה, ליאור מתאים את עצמו אחרי הפיצוץ שהיה, יותם הוא מקרה מיוחד בגלל הכישרון ההתקפי שלו
אם סימונה היה בונה קבוצה ל2018 היית רואה ישראלים אחרים לגמרי בקבוצה והם כן היו מקבלים דקות

מעבר לזה שהוא חייב לתת להם לשחק בגלל החוק הרוסי, ברור שהוא נותן להם לשחק כי הם שחקנים יותר טובים מרוזפלט ומזליקוביץ׳, אבל זה עדיין לא אומר שהוא לא היה יכול ולטעמי אפילו צריך לתת להם ולמנקו יותר דקות ממה שהם קיבלו, לפחות בליגה. מעבר לכך, כפי שניתן היה לראות באירופה הוא גם לא ממש סופר את הישראלים הבכירים שלו. כל הטענה שלי היתה ששחקן ישראלי שרוצה לבא להפועל צריך לחשוש לכמות הדקות שלו אם סימונה יישאר מאמן. יכול להיות שאם סימונה היה בונה את הקבוצה ב 2018 היו ישראלים שהיו מקבלים אצלו יותר דקות (ואם כבר מי אלה לדעתך?), את זה נוכל לדעת רק אם הוא יישאר ורק אם הפועל תצליח להביא אותם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יוני 14, 2017 4:56 pm 
מנהל פורום

באמצע העונה סימונה ביקש מגיא הרא"ל שינסה להשיג לו את בלייזר וג'ון די באיזה טרייד או משהו כזה
למשל

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יוני 14, 2017 5:05 pm 
Freshman

uriel17 כתב:
בדבר אחד אני מסכים עם ג'רוד
האוול מאוד מדאיג אותי, הוא משאית זבל מעולה באמת אוסף גרבץ' הופך לסלים, אבל חוטף גגות כדורים שעולים אליו גבוה מיורטים על ידי "הגבוהים" של הליגה שלנו, אז מה יהיה באירופה?
לפעמים הוא פשוט לא יורד להגנה
אני מקבל את ההחתמה שלו רק בגלל מצב הגבוהים הישראלים בליגה והמצוקה של הפועל בגזרת הישראלים העונה

ועכשיו אתה תקוע איתו לעוד שנתיים שלוש, כמו שמכבי למשל היתה תקועה עם לנדסברג ב- שנים האחרונות, בכך שהיה לא מספיק טוב באופן ברור ליורוליג ומאידך בארץ היה מתאים אך לא עילוי וככזה ש "מנפח" את חדר ההלבשה באמריקאי נוסף ומקשה בהחלט על בניית חדר הלבשה מנצח.

צא ולמד, כי ירושלם תקועה עם מר האוול לעוד שנתיים שלוש ב- "סיטואצית לנסברג" שאין להגדירה אלא כ - חרב שלה שני פיות...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יוני 14, 2017 5:18 pm 
מנהל פורום

בלוג: הצג בלוג (14)
ההחלטה להביא את הלפרין היתה החלטה מצוינת בלי קשר לאליהו. הוא גם סה"כ נתן שלוש עונות סבירות לחלוטין (מינוס מה שקרה בגמר הפיינל פור שנה שעברה ושאר היעלמויות).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יוני 14, 2017 5:25 pm 
Hall of Famer

קצת מצחיק לכתוב שהפועל "תקועה" עם האוול , כאשר די ברור שמדובר בגבוה הישראלי הכי טוב בליגה שהוא מצויין לרמת הליגה , ועדיין לא הוכיח שהוא לא מתאים לרמת היורוקאפ.

גם כלפי השופטים היו לחולון טענות רבות. הקבוצה מתכוונת להגיש מכתב רשמי לאיגוד ובו פירוט הטענות שלהם כלפי צוות השיפוט, בעיקר בדקות הסיום. "אנחנו שלטנו לאורך כל המשחק, איך פתאום בשתי הדקות האחרונות הם רצו 0:9, אם לא בעזרת השופטים?"' תהו במועדון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יוני 14, 2017 7:14 pm 
Hall of Famer

קראתי עכשיו ברצף כמה עמודים כאן , כמה הערות :

דוגמא זליקוביץ' לא רלוונטית . הוא לחלוטין לא ברמה בשנה הנוכחית , וגם בגלל האופי שלו - כשלא הולך לו הוא לא יקח צעד אחורה כשחקן משלים בכדי לתרום לקבוצה בפרטים הקטנים - אלא ינסה להכניס את עצמו בכוח למשחק , ולקבוצה כמו ירושלים זה פשוט לא נחוץ ( וכתבתי דברים ברוח זו גם כשעבר מהרצליה ) .

ההתלהבות מהאוול מוגזמת מעט בעיני , ואני לא חושב שהוא שחקן ברמה אחרת מג'ייק כהן ( כמובן שהם סוג שונה של שחקן , ואולי אפילו ניתן לומר שלא ממש באותה העמדה ) . פתאום אני חושב שכהן יכל דווקא להיות התאמה לא רעה לצד אמארה ...

הדיון על שיתוף ישראלים אל מול הצלחה באירופה היה לי מאוד מוזר .
הרי דווקא אם "שמים את הביצים" על אירופה , מאוד הגיוני למשל להרבות בשיתופם של מנקו ורוזפלט בליגה , כדי להוריד עומסים מאליהו , הלפרין וטימור , וגם אין שום סיבה שג'רלס ישחק בכל משחקי הליגה - מספר כה גדול כמו 31 דקות בממוצע .

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יוני 14, 2017 7:46 pm 
מנהל פורום

לגבי הנקודה האחרונה אני מסכים לגמרי. בכלל מוזר מה שקרה עם רוזפלט.

לגבי ג'ייק כהן ואמארה - לא רואה סיכוי שההרכב הזה יעבוד הגנתית.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יוני 14, 2017 9:50 pm 
Hall of Famer

אני יכול לחשוב על כמה הרכבים נוספים שאני בספק איך הם עובדים הגנתית ...
למשל בערך כל שילוב של שני גבוהים מהמצבת הנוכחית של הקבוצה .
איכשהו העברתם ככה עונה בצורה סבירה ( ויסלח לי שון ג'ונס שהיה די שולי ברמת המאקרו העונתית ) .

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יוני 15, 2017 6:26 pm 
Sophomore

ראובן כתב:
נובמת.

אגב, ויכוח עם חבר הזכיר לי את זה אז הקפצתי: מצחיק אותי איך אנשים עדיין מבטלים במחי יד הזדמנות לקבל- כמעט משום מקום- קרוב למיליון שקל כדי לשחק כדורסל בגיל שבו יש לא מעט שמתחילים לרחרח אחרי חצי משרה בליגות נמוכות

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יוני 15, 2017 7:05 pm 
מנהל פורום

רק שהאלטרנטיבה של יבזורי לא היתה מישרה בליגה נמוכה אלא חוזה של שש ספרות בקבוצה שזכתה הרגע באליפות.

ואולי עדיף היה שתקפיץ את הפוסט המקורי על הניסוח שמאדיר את הנחלטה של יבזורי גם בהתחשב בתוצאה הסופית ולא רק את הנובמת שלי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יוני 15, 2017 11:22 pm 
מנהל פורום

בלי הגזמה וזה משהו שאני חושב כבר מזמן:

כל הסגל הזה צריך להישאר לעונה הבאה. כולל הזרים וכולל צוות האימון. קבוצה מרגשת, נטולת אגו וכל כך מלאת איכויות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יוני 15, 2017 11:26 pm 
Sophomore

ראובן כתב:
בלי הגזמה וזה משהו שאני חושב כבר מזמן:

כל הסגל הזה צריך להישאר לעונה הבאה. כולל הזרים וכולל צוות האימון. קבוצה מרגשת, נטולת אגו וכל כך מלאת איכויות.

אתה ציני?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יוני 15, 2017 11:35 pm 
מנהל פורום

לא, לא ציני בכלל. נשמע לך ציני?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יוני 15, 2017 11:45 pm 
Hall of Famer

גם אני חשדתי מעט בציניות ...
"מלאת איכויות" זה ניתוח מעניין

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יוני 15, 2017 11:57 pm 
מנהל פורום

כתבתי בהתחלה כישרון אבל אני שונא את המילה הזו. יש קבוצות שאתה משבח אותן על ההגנה שלהן, יש כאלה שעל ההתקפה, יש כאלה שעל האתלטיות. בהפועל של השנה יש הכל מהכל.

מה שקצת חסר זה אינטליגנציית משחק, אבל אי אפשר לבקש הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יוני 15, 2017 11:59 pm 
מנהל פורום

ואם משום מה החלטתם שאני ציני, אז הנה משהו שכתבתי (בקבוצה סגורה של הפועל) ב-9 ביוני, מייד אחרי שהסידרה מול נהריה הסתיימה. חותם עדיין על כל מילה:

ציטוט:
טוב, אני אפרוק את זה ואלך לבדוק תרגילים בליניארית.

אני מת על הקבוצה הזו. מת על השחקנים שלה ומת על המאמן שלה. אני לא זוכר קבוצה שהזרים שלה היו כל כך אמוציונליים ביחס לקבוצה, מהראשון עד האחרון, ששחקן כמו פיטרסון שנתן סידרה מחורבנת עולה למשחק האחרון כאילו זה המשחק הכי חשוב בחיים שלו ולוקח ללב כל פספוס וכל איבוד כדור ונותן משחק נהדר באופן כללי, או ששחקן כמו דייסון שכולם כבר שלחו הביתה פתאום קם מהקבר ונותן את הנשמה שלו לקבוצה. וזה כמובן כולל את אמארה שכולם ציפו שיבוא עם פוזות של כוכב גדול מהNBA ובסוף הוא מוצא את עצמו רב על דקות עם האוול כמו שחקן שהרגע הגיע מהמכללות (הוא קצת פסיכופט אבל מילא). אתה רואה שלכל אחד מהשחקנים חשוב הניצחון ושכולם מאוהבים בקהל ושאף אחד לא מעמיד את האגו שלו מעל הקבוצה. וזה משהו שאנשים לא מבינים כמה זה נדיר וראוי לגאווה.

ואני מת על המאמן. על מופעי הטירוף שלו ועל זה שסוף סוף יש בהפועל קבוצה ששומרת ועל זה שהוא מאמן אמיתי שמגיב לקבוצה השניה ולא מתחזה כמו מי שאימן אותה שנה שעברה.

אין לי מושג איך זה אפשרי, אבל אני כבר היום מחתים את כל הסגל לעונה הבאה בלי התלבטויות בכלל.

(רק שיתחילו לקלוע עונשין נורמלי לעזאזל)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 16, 2017 12:01 am 
Junior

הכל חוץ מהסיפא. יש שחקנים שהייתי מחתים לעונה הבאה, הערב היה ברור מאוד מי הם, אבל יש גם לא מעט שחקנים שהיפרדות מהם יכולה לעשות להפועל רק טוב.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 16, 2017 12:04 am 
Hall of Famer

אני בהחלט מסכים לגבי המאמן והחיבור "החברתי" של הזרים לקבוצה - שאלו כמובן שני פרמטרים חשובים מאוד ( ובפרט , שניים מהפרמטרים היותר בעייתיים במכבי של השנים האחרונות ) .
מבחינה מקצועית ואיכותית - פחות

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 16, 2017 12:35 am 
Sophomore

ראובן, יש משהו (אולי אפילו הרבה) בדברים שלך, למרות שגם אני תהיתי אם אתה ציני.

לגבי ויכוח הלפרין-דיברתולומאו, נראה לי שאם בוחנים את התרומה של הלפרין בניהול משחק ואינטליגנציה לקבוצה הנוטה לבלאגן של השנה, ואת התרומה שלו באירופה העונה, הוא המתאים יותר גם בדיעבד.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 16, 2017 12:36 am 
מנהל פורום

אני חושב שהשמיצו את הקבוצה הזו הרבה מעבר למה שהגיע לה. כמובן שלא כולם באותה רמה ושפיטרסון הוא במקרה הטוב ברמה של זר חמישי או שישי (מניח שיהיו שישה זרים גם בעונה הבאה).

אבל ג'רלס/קינזי/דייסון שחקנים פשוט נפלאים, עם התכונה הייחודית והמוזרה הזו של לתרום בשני צידי המגרש, וג'רלס שהושמץ כל כך הרבה על סוליסטיות ועל ההקפצות האינסופיות שלו מחפה על זה בכל כך הרבה דברים (לדעתי הוא לא סופר את רולנד ממטר). אמארה הוא אמארה, ואמארה של העונה האירופית גם היה שחקן על. אליהו והלפרין בסוף הקריירה שלהם אבל עדיין אחלה שחקנים וטימור שחקן מצוין שנתן עונה רעה. ועל האוול כמובן לא צריך להכביר מלים.

הייתי משחרר את זליקוביץ' ורוזפלט (אם כי האחרון הוציא קולות של רוצה להישאר...), ומביא עוד זר ועוד ישראלי בכיר וזו יופי של קבוצה לדעתי. כמובן שזה לא יקרה, אבל מי יודע.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 16, 2017 12:36 am 
מנהל פורום

ולגבי המאמן, בכלל אין מה לדבר. איזה הבדל בין מאמן אמיתי ובין המתחזה שהיה על הקווים שנה שעברה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 16, 2017 12:56 am 
Sophomore

ראובן כתב:
אני חושב שהשמיצו את הקבוצה הזו הרבה מעבר למה שהגיע לה. כמובן שלא כולם באותה רמה ושפיטרסון הוא במקרה הטוב ברמה של זר חמישי או שישי (מניח שיהיו שישה זרים גם בעונה הבאה).

אבל ג'רלס/קינזי/דייסון שחקנים פשוט נפלאים, עם התכונה הייחודית והמוזרה הזו של לתרום בשני צידי המגרש, וג'רלס שהושמץ כל כך הרבה על סוליסטיות ועל ההקפצות האינסופיות שלו מחפה על זה בכל כך הרבה דברים (לדעתי הוא לא סופר את רולנד ממטר). אמארה הוא אמארה, ואמארה של העונה האירופית גם היה שחקן על. אליהו והלפרין בסוף הקריירה שלהם אבל עדיין אחלה שחקנים וטימור שחקן מצוין שנתן עונה רעה. ועל האוול כמובן לא צריך להכביר מלים.

הייתי משחרר את זליקוביץ' ורוזפלט (אם כי האחרון הוציא קולות של רוצה להישאר...), ומביא עוד זר ועוד ישראלי בכיר וזו יופי של קבוצה לדעתי. כמובן שזה לא יקרה, אבל מי יודע.

מסכים לגבי רוב התיאור שלך (במיוחד לכך שיש נטיה להתעלם מהאיכויות של שחקני הקו האחורי השנה), ועם זאת, חלקים ארוכים מהשנה הקבוצה הזו הציגה כדורסל קשה לצפיה בליגה לפחות.

אני כן מאמין מאוד במשמעות של המשכיות ולכן חושב שיש סיכוי גבוה שהסגל הנוכחי פלוס חיזוק נקודתי יציג כדורסל טוב בצורה הרבה יותר עקבית.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 1650 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 66  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: רלפי ו 19 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: