סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ב' ספטמבר 23, 2024 8:21 am

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 392 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 16  הבא
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: Re: דראפט 2017
הודעהפורסם: ו' יוני 16, 2017 8:50 pm 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (0)
יאללה. מקומות 21-23.

21. ג'ון קולינס, ארה"ב, וייק פורסט, 206 ס"מ, פאוור/סנטר:

לא הולך להיות כוכב. גם די אנדרסייזד לאן בי איי. אבל סה"כ כן אהבתי מה שראיתי. שחקן מסוג טאז' גיבסון/דרו גודן. סיים עם 19.2 נק' ו-9.8 ריב' את העונה בוייק פורסט.

22. די ג'יי ווילסון, ארה"ב, מישיגן, 208 ס"מ, פאוור פורוורד:

אתלט די טוב, אוהב לרוץ למתפרצת. שחרור ממוצע של הכדור בזריקה. באן בי איי אני מאמין שהוא יוסב לעמדה 3 והטיקט העיקרי שהוא יוכל להתקדם דרכו יהיה לדעתי דרך ההגנה. יכול להיות שיוצא טיפה מוקדם מדי לאן בי איי, אבל להבנתי הוא נתן טורניר מכללות מצוין. 11 נק' ו-5.3 ריב' למשחק בעונה האחרונה.

23. טרנס פרגוסון, ארה"ב, אדלייד ת'ירטי סיקסרס (אוסטרליה), 200 ס"מ, שוטינג גארד:

מעניין מאוד. לבחור יש כשרון אבל המספרים בפועל היו הרבה יותר חלשים ממה שנראה בוידאו - 4.6 נק' ו-1.2 ריב' ב-15 דקות ב-30 משחקים בליגה האוסטרלית. אני משער שהמעבר לליגה האוסטרלית גם כן לא עזר הרבה למניה שלו. ההשוואות לטרנס רוס וג'יימס וייט ולדעתי זה פחות שם. לי הוא מאוד הזכיר בסגנון המשחק שלו את קובי בראיינט, שזה כולל בפנים גם ג'אמפ שוטס על הפרצוף של שחקנים ובחירת זריקות לא מיטבית, משהו שבאן בי איי של היום פחות עובר.

אין לי ראש למילים ארוכות וביבלברוקס מן מילה ארוכה שכזאת

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 16, 2017 9:43 pm 
Hall of Famer

התותח המפוברק כתב:
יאללה. מקומות 21-23.

21. ג'ון קולינס, ארה"ב, וייק פורסט, 206 ס"מ, פאוור/סנטר:

לא הולך להיות כוכב. גם די אנדרסייזד לאן בי איי. אבל סה"כ כן אהבתי מה שראיתי. שחקן מסוג טאז' גיבסון/דרו גודן. סיים עם 19.2 נק' ו-9.8 ריב' את העונה בוייק פורסט.

22. די ג'יי ווילסון, ארה"ב, מישיגן, 208 ס"מ, פאוור פורוורד:

אתלט די טוב, אוהב לרוץ למתפרצת. שחרור ממוצע של הכדור בזריקה. באן בי איי אני מאמין שהוא יוסב לעמדה 3 והטיקט העיקרי שהוא יוכל להתקדם דרכו יהיה לדעתי דרך ההגנה. יכול להיות שיוצא טיפה מוקדם מדי לאן בי איי, אבל להבנתי הוא נתן טורניר מכללות מצוין. 11 נק' ו-5.3 ריב' למשחק בעונה האחרונה.

23. טרנס פרגוסון, ארה"ב, אדלייד ת'ירטי סיקסרס (אוסטרליה), 200 ס"מ, שוטינג גארד:

מעניין מאוד. לבחור יש כשרון אבל המספרים בפועל היו הרבה יותר חלשים ממה שנראה בוידאו - 4.6 נק' ו-1.2 ריב' ב-15 דקות ב-30 משחקים בליגה האוסטרלית. אני משער שהמעבר לליגה האוסטרלית גם כן לא עזר הרבה למניה שלו. ההשוואות לטרנס רוס וג'יימס וייט ולדעתי זה פחות שם. לי הוא מאוד הזכיר בסגנון המשחק שלו את קובי בראיינט, שזה כולל בפנים גם ג'אמפ שוטס על הפרצוף של שחקנים ובחירת זריקות לא מיטבית, משהו שבאן בי איי של היום פחות עובר.

יש קטע כזה ששחקנים בתחילת העשיריה השלישית נראים יותר טוב מתחילת העשיריה השנייה.
פרגוסון הילד נראה מעניין במיוחד.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 16, 2017 9:47 pm 
Hall of Famer

sir charles כתב:
Att כתב:
מישהו יכול לספר לי מה החסרונות של סמית׳? מה יכול למנוע ממנו מלהיות פוינט גארד מוביל בליגה?
הוא נראה לי כמו הימור די בטוח (באופן יחסי).

לא סתם הוא מושווה לסטיב פרנסיס. שחקן מאוד מוכשר אבל משחק בעיקר בשביל עצמו. המכללה שלו הפסידה המון והיתה לו כימיה רעה עם שאר השחקנים, זורק כשהוא צריך למסור, מוסר מסירות עצלות, לוקח זריקות מ-10 מטר עם הרבה זמן על שעון הזריקות מבלי שאף אחד אחר נגע בכדור, בקיצור לא ממנהלי המשחק הגדולים.
חוץ מזה, למרות האקספלוסיביות שלו יש לו ידיים די קצרות כך שהוא יוכל לשמור רק על רכזים ולהשתמש במילה "לשמור" זו קצת הגזמה כי הוא לא ממש שומר. גם קלע מאוד סטריקי מבחוץ.
אני חושב שהבסט קייס שלו, אם ישפר את הקונסיסטינטיות בקליעה, זה דמיאן לילארד (שזה לא רע בכלל).

דמיאן לילארד הוא שחקן טופ20 (והשחקן הכי קרוב לקארי היום בליגה מבחינת סגנון משחק). זה יהיה מדהים אם הוא יגיע לרמה הזו. מצד שני, לילארד הוא קלע נפלא. אני מבין שלסמית׳ יש עוד דרך כדי להגיע לשם...
לגבי שמירה וכימיה רעה, נשמע שהרבה יהיה תלוי בסביבה אליה יגיע ובצוות האימון. מהמעט שראיתי, הוא בהחלט מסוגל לשמור.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 16, 2017 9:49 pm 
Hall of Famer

התותח המפוברק כתב:
Att כתב:
מישהו יכול לספר לי מה החסרונות של סמית׳? מה יכול למנוע ממנו מלהיות פוינט גארד מוביל בליגה?
הוא נראה לי כמו הימור די בטוח (באופן יחסי).

גם גרג אודן. אם היית עוקב אחרי הפוסטים בת'רד הזה היית אולי מבין - קרע בעבר את ה-ACL.

עקבתי ואני גם מודע לפציעה שלו. זה נכון שהוא סיכון, גם בגלל העבר וגם בגלל שנראה שהוא לוקח תנופה ומכניס את הגוף שלו לערימת חוטבים בצבע בכל הזדמנות. סגנון המשחק הווסטברוקי/דווין וויידי/דרק רוזי הזה לעתים עולה בפציעות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 16, 2017 10:51 pm 
Hall of Famer

מק"ו ופייטון אבל, הם לגמרי באותה קטגוריה. אכן, לא קשור במיוחד לסטף קארי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יוני 17, 2017 12:16 am 
Hall of Famer

דיבורים על טרייד בין בוסטון לפילדלפיה, לפי השמועות, הסלטיקס ישלחו את הבחירה הראשונה לפילי בתמורה לבחירה השלישית ובחירה או בחירות עתידיות. אם זה נכון אני מניח שהמשמעות היא שפילי רוצה את פולץ והסלטיקס מעדיפים את ג'קסון (או טאטום).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יוני 17, 2017 12:29 am 
Hall of Famer

אבוי. אם קולאנג'לו שולח את הבחירה של הלייקרס ו/או את הבחירה של הקינגס הוא מפגר. יש לי הרגשה שאלו יהיו שתי הבחירות.
מתאים לאיינג' לעשות לו את מה שעשה לבילי קינג.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יוני 17, 2017 12:34 am 
Hall of Famer

ג׳קסון הוא בחירה קלאסית של איינג׳. קראתי שיש כאלו שחושבים שהוא יהיה השחקן הטוב ביותר מהדראפט הזה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יוני 17, 2017 12:35 am 
Hall of Famer

בדראפט בו ההבדל בין 1 ל-3 הוא לא גדול לתת את הבחירה של הלייקרס או את הבחירה של הקינגס (או בהתחשב בזה שזה איינג׳ וקולאנג׳לו את שתיהן) זה מופרך. מצד שני, מה כבר איינג׳ יכול לרצות חוץ משתי הבחירות האלו?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יוני 17, 2017 12:38 am 
Hall of Famer

דיווחים אומרים שפולץ לא קלע טוב במהלך האימונים שלו בבוסטון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יוני 17, 2017 12:45 am 
Junior

אם פולץ הוא מה שרבים חושבים שהוא, זה יתברר כטרייד הכי טוב שפילי עשתה בעשור הזה. הם צריכים רכז בכיר בשביל לצמוח סביב סימונס-אמביד. אם פולץ הוא הרכז הבכיר שחושבים שהוא יכול להיות, זה יהיה טרייד מעולה לסיקסרס ובהינתן הבריאות וההתפתחות של סימונס-אמביד, מה שישלים להם חבורה צעירה של סופרסטארים שיכולים להשתלט על המזרח בעוד 3~ שנים.
נכון, זה הימור גדול, אבל רבים חושבים שפולץ יהיה סופרסטאר. אם פילי מאמינים שהוא סופרסטאר המחיר הצפוי הוא ממש כלום.

5 או 10 זה פשוט מדי. אני בעד שרוני יעשה חישוב של ממוצע כלשהו פר עמדה ונמצא מספר מעניין להכפיל אותו בוא נגיד pi או e. אח"כ כדי להוסיף אלמנט אקראי נבקש ממוק לחשוב על מספר נגיד 36D או 350CC ונראה כבר מה יצא.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יוני 17, 2017 12:48 am 
Hall of Famer

אם המחיר הוא בחירת טופ5 או חלילה שתי בחירות טופ5 אז זה מחיר מטורף לשלם עבור הפער בין פולץ לבין ג׳קסון.
יכול להיות שג׳קסון בכלל יהיה שחקן טוב יותר מפולץ (זה שאיינג׳ רוצה אותו זו כבר אינדיקציה לכך שהשחקנים הם שניהם פרוספקטים מעולים).

אם זה יהיה הטרייד, זה טרייד נוסף שבו איינג׳ שוחט את היריב שלו.

קולאנג׳לו פשוט לא מסוגל להתאפק ולחשוב קדימה. זה היה ככה גם בטורונטו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יוני 17, 2017 12:57 am 
Hall of Famer

גבעוני: Big downgrade for me from the #1 pick to #3. Was told Ainge looking for a "Brooklyn type fleece" to get deal done. Let's see if that happens

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יוני 17, 2017 1:02 am 
Hall of Famer

יש אפשרות שג׳ימי באטלר קשור למהלך. אולי חלק מה-fleecing יעבור לשיקאגו שתתחיל בנייה מחדש.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יוני 17, 2017 1:03 am 
Sophomore

אם איכשהו איינג' מצליח לצאת מזה עם באטלר ושתי בחירות לוטרי עתידיות ביד (כולל זאת של הנטס בשנה הבאה) זה יהיה מדהים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יוני 17, 2017 5:19 am 
Junior

אני לא מכיר את פולץ מעבר לקליפ היילייטס, נתונים יבשים ומה שאנשים אומרים עליו. בין היתר, כאלה עם רקורד מוכח בהערכת כשרונם של פרוספקטי קולג׳, ורבים אומרים עליו שהוא הכישרון הכי בטוח אולי מאז קווין דוראנט.
אגב, גם ווג׳ רומז לזה, וגם מג׳יק ג׳ונסון כנראה מרגיש ככה וגם הוא מנסה להשיג את הבחירה הראשונה.

אז בקיצור - אם קולאנג׳לו מאמין שפולץ הוא קווין דוראנט של הרכזים, הוא צריך לשלם את 3 הבחירות ששוות ג׳קסון/טייטום/אנאערף מה ייצא ממנו, ועוד איפשהו לא ידוע פעמיים, כנראה בטופ 10, בדראפטים שאתה לא יודע את חוזקם ויכולים גם להביא לך אוקאפור ונואל חדשים, או אולי אפילו איזה סאריץ׳, שזה נחמד ומגניב אבל לא גיים צ׳יינג׳ר כמו מה שחושבים שפולץ יהיה.
תשאל את עצמך אם בדיעבד כל הבוחרות אחרי אוקלהומה לא היו מוותרות על 3 בחירות תמורת דוראנט.
ופילי במצב מושלם ללכת חזק על עסקה כזו כי זה לא משאיר לה אדמה חרוכה כמו הלייקרס, זה הימור על שלישיית ילדים (פולץ-סימונס-אמביד) עם אפסייד של סופרסטארים עם קובינגטון וסאריץ׳ שמשלימים הבטחה ענקית. אני מאמין שגם הינקי היה נותן בנקודה הזו 3 ואפילו 4 בחירות עתידיות אם הוא היה רואה דוחות שסימונס ואמביד בריאים ומאמין שפולץ הוא הדבר האמיתי.

5 או 10 זה פשוט מדי. אני בעד שרוני יעשה חישוב של ממוצע כלשהו פר עמדה ונמצא מספר מעניין להכפיל אותו בוא נגיד pi או e. אח"כ כדי להוסיף אלמנט אקראי נבקש ממוק לחשוב על מספר נגיד 36D או 350CC ונראה כבר מה יצא.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יוני 17, 2017 5:28 am 
Hall of Famer

גם על ווויגינס, גבארי פארקר ואפילו סימונס דיברו בתור משהו חדש פעמי. ההייפ של שני הראשונים לפחות היה עצום לגמרי
אז היה...
בחירת דראפט היא תמיד הימור. אפילו זו של לברון

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יוני 17, 2017 7:04 am 
Hall of Famer

מומחים אומרים גם שהדראפט הזה הוא יוצא דופן בכך שההבדל בין מקומות 1-4 הוא זניח יחסית.
דני איינג׳ גם כך רוצה לבחור את ג׳קסון (או את בול, מי יודע).
אם כדי לעשות את זה הוא יקבל בונוס עצום בדמות שתי בחירות לא מוגנות כדי לעבור מ-3 ל-1 זה פשוט לא הגיוני בעיניי. אלו בחירות ששוות כל כך הרבה. הבחירה של הלייקרס השנה היא בחירה מספר 2. הבחירה של הקינגס מספר 3 (זו שפילי קיבלה עם הסוואפ), הבחירה של פילי היא ה-5. אתה באמת היית נותן את הבחירה ה-1 השנה עבור הבחירות ה-2, ה-3 וה-5 ביחד??? פולץ באמת שווה יותר מבול + ג׳קסון + טייטום?
ברור שאלו יכולות להיות בחירות נמוכות יותר אם הלייקרס והקינגס ישתפרו בשנה/שנתיים הקרובות אבל אלו בטח יהיו בחירות גבוהות. זה מחיר בלתי נתפס וסוג של שוד לאור יום.

* אמביד וסימונס הם שני נעלמים כרגע. תוסיף אליהם בחירת דראפט שאולי תהיה כוכב ואולי לא בפולץ (שהקליעה מהקו שלו היא חשודה ובכלל הוא בסך הכל עוד פרוספקט; זה לא לברון) ואתה לא יודע אם יש לך שלישיה גדולה או לא. יש לך סימני שאלה בלי יכולת לתקן.
** בימיה של ג״ס הגדולה, אתה רוצה רביעיה גדולה, לא שלישיה :)
* עם הבחירה של הלייקרס והבחירה של הקינגס הלא מוגנות ובחירה מספר 3 של פילי, אתה יכול בכיף לקבל את באטלר או את פול ג׳ורג׳ ואולי את שניהם. זה משהו לחשוב עליו. קונסולידציה של נכסים זה אחלה אבל זה צריך להיות המפץ הגדול מהצד של פילי, תחילתה של קבוצה מדהימה, לא שחיטה כשרה שמשאירה סימני שאלה לרוב.

אין שום סיכוי בעולם שהינקי היה עושה את הטרייד הזה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יוני 17, 2017 9:08 am 
Junior

Att כתב:
מומחים אומרים גם שהדראפט הזה הוא יוצא דופן בכך שההבדל בין מקומות 1-4 הוא זניח יחסית.

אתה טועה ומטעה בהנחה הראשונית וזה מפיל את כל מלל הקלפים שכתבת בהמשך.
ההנחה לאורך חודשים עד אתמול הייתה שמכל קבוצות הליגה, 30 מהן היו לוקחות את פולץ בבחירה הראשונה.
פולץ נחשב בקטגוריה משלו, בול נחשב בטייר מתחת ואחריו פוקס, ג'קסון, טייטום, אייזיק
לפני שבוע התחילו דיבורים שבול לא נעול ב-2 ולמעשה הטייר מתחת לפולץ הוא בול ג'קסון פוקס טייטום
רק אתמול התחילו השמועות של ג'קסון לסלטיקס, הוא אפילו לא התאמן אצלם עדיין

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יוני 17, 2017 9:17 am 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

hagai_sela כתב:
אם איכשהו איינג' מצליח לצאת מזה עם באטלר ושתי בחירות לוטרי עתידיות ביד (כולל זאת של הנטס בשנה הבאה) זה יהיה מדהים.

אז איינג' רוצה גם את באטלר וגם את ג'קסון? זה לא יותר מדי שחקנים (שצריכים דקות) לעמדות 2/3?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יוני 17, 2017 10:18 am 
Hall of Famer

sir charles כתב:
hagai_sela כתב:

אז איינג' רוצה גם את באטלר וגם את ג'קסון? זה לא יותר מדי שחקנים (שצריכים דקות) לעמדות 2/3?

אחרי הגמר האחרון, אני לא בטוח שיש כזה דבר...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יוני 17, 2017 10:19 am 
Hall of Famer

idansha כתב:
Att כתב:

אתה טועה ומטעה בהנחה הראשונית וזה מפיל את כל מלל הקלפים שכתבת בהמשך.
ההנחה לאורך חודשים עד אתמול הייתה שמכל קבוצות הליגה, 30 מהן היו לוקחות את פולץ בבחירה הראשונה.
פולץ נחשב בקטגוריה משלו, בול נחשב בטייר מתחת ואחריו פוקס, ג'קסון, טייטום, אייזיק
לפני שבוע התחילו דיבורים שבול לא נעול ב-2 ולמעשה הטייר מתחת לפולץ הוא בול ג'קסון פוקס טייטום
רק אתמול התחילו השמועות של ג'קסון לסלטיקס, הוא אפילו לא התאמן אצלם עדיין

ברור לי שפולץ הוא הקונצנזוס לבחירה מס׳ 1 אבל הפערים אינם גדולים כמו בדראפטים אחרים.
כך או כך, גם אם פולץ הוא אכן בטייר משלו וכו׳, זו לא מתקרבת להיות תמורה סבירה לקפיצה הזו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יוני 17, 2017 10:24 am 
Hall of Famer

הדבר היחיד החיובי בכל זה זה שאנשים אולי מבינים קצת יותר מה היו שווים הלהטוטים של הינקי (כי זה אולי הופך למוחשי).
הטרייד עם הקינגס (על קאפ ספייס, כן?) הביא לבחירה הלא מוגנת ב-2019 ולקפיצה ממקום 5 למקום 3
והטרייד המשולש - שאני עדיין סבור שהיה מבריק לגמרי בזמנו - הביא לפילי את הבחירה הלא מוגנת של הלייקרס ב-2018 תמורת פריקינג מק״ו.

אמנם קולאנג׳לו מוכר אותם כאילו הן לחמניות בשוק ולא משהו יקר ערך שכמעט לא קיים בשוק (בחירות לא מוגנות של קבוצות תחתית זה נדיר בהחלט) אבל נראה שלפחות איינג׳/הבולס יודעים להעריך.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יוני 17, 2017 11:00 am 
Junior

אתה פלאש של הינקי.
הטרייד עם הקינגס היה קטסטרופה של הקינגס. לא היה ספק בזה גם ברגע שנעשה. דוגמה עדיפה זה טרייד עם אורלנדו, אבל גם שם מעורב GM גרוע.

פריקינג מק"ו היה בחירה #11, נבחר לרוקי השנה.
אם הלייקרס יקנו את פול ג'ורג' הבחירה שהם יתנו לא תהיה טובה יותר.

רוב המהלכים של הינקי השיגו בחירות סיבוב שני ונסיונות להחתים רוקיז ובחורי D-league על חוזים נצלניים.
את קובינגטון הוא אומנם החתים על חוזה נמוך מצוין ל-4 שנים.
אבל את מקדניאלס הוא לא הצליח לשכנע לחתום חוזה עם שנתיים לא מובטחות ואיבד אותו אחרי שנה.

ב-flow chart רואים הרבה בחירות סיבוב שני שהומרו בבחירות מאוחרות יותר
http://www.nba.com/sixers/hinkie-flow-chart/

בפירוט שכולל החתמות, רואים שהבנאדם עבר על עשרות החתמות טווח קצר והצליח לאתר רק את קובינגטון ופרייז'ר משם.
http://www.basketball-reference.com/exe ... sa99x.html

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יוני 17, 2017 11:19 am 
Hall of Famer

idansha כתב:
אתה פלאש של הינקי.
הטרייד עם הקינגס היה קטסטרופה של הקינגס. לא היה ספק בזה גם ברגע שנעשה. דוגמה עדיפה זה טרייד עם אורלנדו, אבל גם שם מעורב GM גרוע.

פריקינג מק"ו היה בחירה #11, נבחר לרוקי השנה.
אם הלייקרס יקנו את פול ג'ורג' הבחירה שהם יתנו לא תהיה טובה יותר.

רוב המהלכים של הינקי השיגו בחירות סיבוב שני ונסיונות להחתים רוקיז ובחורי D-league על חוזים נצלניים.
את קובינגטון הוא אומנם החתים על חוזה נמוך מצוין ל-4 שנים.
אבל את מקדניאלס הוא לא הצליח לשכנע לחתום חוזה עם שנתיים לא מובטחות ואיבד אותו אחרי שנה.

ב-flow chart רואים הרבה בחירות סיבוב שני שהומרו בבחירות מאוחרות יותר
http://www.nba.com/sixers/hinkie-flow-chart/

בפירוט שכולל החתמות, רואים שהבנאדם עבר על עשרות החתמות טווח קצר והצליח לאתר רק את קובינגטון ופרייז'ר משם.
http://www.basketball-reference.com/exe ... sa99x.html

כן והטרייד של איינג׳ עם בילי קינג היה קטסטרופה של הנטס. זה לא אומר שאיינג׳ הוא לא ג׳י-אם נהדר שייצר מצב מתאים וחיכה להזדמנות הנכונה. זה לזכותו. מה שקרה עם הקינגס היה חלק מובהק מהתכנית של הינקי. הוא לא השתמש בקאפ ספייס שלו כמעט וסחט קבוצות שהיו צריכות להיפטר משחקנים (מיאמי, okc). במקרה של הקינגס, הם החתימו את רונדו לשנה (אם אני לא טועה) ומשכנו על זה את הקופה. טעות שלהם? בטח. אבל זה לגמרי לא מקרי שהינקי היה שם כדי להרוויח מזה.

המהלכים של הינקי השיגו גם את אמביד וסימונס וסאריץ׳ וכן, גם את קובינגטון.

מעבר למהלכים עם הקינגס ואורלנדו, אני חושב שהדבר החשוב ביותר שהינקי עשה זה להתוות אסטרטגיה ברורה. זה מאוד מאוד מאוד קשה ללכת בדרך מסוימת ולא לסטות ממנה, ימינה או שמאלה, בטח כשיש קהל שצועק מבחוץ. להסתכל כמה שנים קדימה ולא לעשות מהלך כדי לנצח עכשיו זה לא פשוט בכלל.
כל כך לא פשוט שמלבד איינג׳ ואולי בעבר הספרס אף אחד בליגה לא מצליח לעשות את זה.

היותו של פריקינג מק״ו רוקי השנה ובחירה מס׳ 11 בדראפט היא שהופכת את הטרייד הזה למבריק. הינקי ידע מה יש לו ביד (היום שחקן שבקושי רואה פרקט) ומכר גבוה.
לגבי מקדניאלס, בתחילה חשבתי שמדובר בטעות אבל עד כה לא ראיתי שזה הפסד גדול. הינקי יכול היה להשאיר אותו והחליט שלא. אולי מקדניאלס עוד יוכיח אחרת אבל עד היום זה לא ממש קרה..
לגבי עשרות השחקנים שעברו בסיקסרס ובקושי נשארו מהם - כן, אתה יודע. הינקי רצה להפסיד בשנים האלו. אולי הוא רצה גם למצוא כמה יהלומים בדרך אבל הוא בעיקר רצה בחירות דראפט גבוהות. קובינגטון ומקונול הם מציאות מספיק טובות בעיניי כדי לסמן וי גם על החלק הזה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 392 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 16  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot], נביא בעירו ו 22 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: