סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ב' ספטמבר 23, 2024 8:18 am

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 392 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 16  הבא
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: Re: דראפט 2017
הודעהפורסם: ש' יוני 17, 2017 11:30 am 
Freshman

בלוג: הצג בלוג (0)
בעיני המטרה של כל המהלכים שפילי עשתה בשנים האחרונות היא לצבור נכסים בדיוק בשביל מהלך כזה. פולץ הוא לא רק השחקן הכי מבטיח בדראפט הזה (שחקן בטייר משלו מהשחקנים האחרים), הוא גם בדיוק סוג השחקן שחסר לה. ג'וש ג'קסון לדוגמא היה התאמה גרועה לחמישיה שבה סימונס משחק, שני שחקנים עם הרבה יכולות אבל קליעה לא אחת מהן.

אם יש לך הזדמנות לקחת רכז עם פוטנציאל סופרסטאר בעמדת צורך לקבוצה, אתה הולך על זה בכל הכוח. הרכזים האחרונים שנבחרו בדראפט במקום הראשון: קיירי אירווינג, ג'ון וול, דרק רוז.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יוני 17, 2017 11:36 am 
Hall of Famer

אני מסכים עם הרעיון, אני לא מסכים עם המחיר.
קונסולידציה של נכסים זה אחלה. זה משהו שתמיד היה אפשרות down the road אבל כמו שאני מכיר את איינג׳ ואת קולאנג׳לו וממה שאני קורא, זו הולכת להיות שחיטה שמזכירה מאוד את מה שקרה לנטס.

לגבי אי ההתאמה של ג׳קסון, אם ג׳קסון הוא שחקן שכל כך לא מתאים (אני לא בטוח שאני מסכים אבל זה כבר סיפור אחר), אפשר לרדת כמה מקומות למטה וללכת על סמית׳ (או פוקס) ולהישאר עם הבחירות שלך בעתיד, עם הבחירה של הקינגס והבחירה של הלייקרס. כך אתה בוחר רכז שיש לו אפסייד מצוין ויכול להיות אותו סופרסטאר או אולסטאר שאתה מקווה שפולץ יהיה ומשאיר לך אופציות לבחור סופרסטאר נוסף בעתיד.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יוני 17, 2017 11:57 am 
Junior

אז אתה מאמין בדרכו של הינקי, אבל קורא לשני ההישגים הכי גדולים נעלמים.

אתה חושב שזה חשוב להפסיד כמה שיותר כי בחירה #1 היא הסיכוי הכי גדול לסופרסטאר
אבל אתה מעדיף את בחירה #3 ובחירה לא ידועה של הלייקרס על פולץ (זה המחיר שמדובר עליו כרגע)
אם לפוקס או סמית אותו סיכוי של פולץ להיות סופרסטאר אז למה להפסיד בכוח?
אם פולץ הוא ג'ון וול הבא אז הוא שווה את הנכסים האלו
כמעט כל טרייד יכלול סיכוי להפסיד משהו, אי אפשר לעשות טריידים רק עם בילי קינג

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יוני 17, 2017 12:06 pm 
Hall of Famer

וויל, הם אכן נעלמים. סימונס טרם שיחק ומצב הבריאות של אמביד לא ברור.
המחיר שמדובר עליו כרגע הוא לא רק הבחירה של הלייקרס. אני אופתע אם בחירה מס׳ 3 + הבחירה של הלייקרס זה כל מה שבוסטון יקבלו. זה עדיין המון אבל זה עוד נסבל, אני מניח. אני מתכונן למשהו גרוע בהרבה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יוני 17, 2017 12:49 pm 
Freshman

לפולץ, dsj ופוקס אין אותו סיכוי להיות סופרסטאר. פולץ נחשב לאחד מהשחקנים שהמשחק שלהם שלם, מזכיר את קאט שלא היו לו חסרונות משמעותיים לפני הדראפט (רק בעמדה אחרת). לפוקס ולסמית יש הרבה פוטנציאל, אבל לפוקס אין קליעה משלוש וסמית נמוך ועם הגנה בעייתית.

לשלושתם יש עתיד בליגה, אבל פולץ הכי מבטיח.

בגדול אם זה בחירה אחת בשביל לקפוץ לפולץ נראה לי שיהיה קונצנזוס שזו עסקה טובה. אם 2 בחירות זה כבר הימור, וייקח כמה שנים לדעת אם השתלם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יוני 17, 2017 1:26 pm 
Hall of Famer

asaf g כתב:
לפולץ, dsj ופוקס אין אותו סיכוי להיות סופרסטאר. פולץ נחשב לאחד מהשחקנים שהמשחק שלהם שלם, מזכיר את קאט שלא היו לו חסרונות משמעותיים לפני הדראפט (רק בעמדה אחרת). לפוקס ולסמית יש הרבה פוטנציאל, אבל לפוקס אין קליעה משלוש וסמית נמוך ועם הגנה בעייתית.

לשלושתם יש עתיד בליגה, אבל פולץ הכי מבטיח.

בגדול אם זה בחירה אחת בשביל לקפוץ לפולץ נראה לי שיהיה קונצנזוס שזו עסקה טובה. אם 2 בחירות זה כבר הימור, וייקח כמה שנים לדעת אם השתלם.

עמדת הרכז מכילה כרגע את קארי, הארדן, לילארד, תומאס, וול, פול, ווסטברוק וקיירי. קונלי ולאורי משלימים עשירייה מאוד איכותית (כמובן לא לפי הסדר). כדי שפולץ יהיה סופרסטאר הוא יצטרך לדלג על כולם כמעט ולהגיע לטופ של העמדה. סופרסטאר זה שחקן שהוא טופ5 בליגה, ברמה של קארי, דוראנט, לברון... לא יודע מה הסיכוי שזה יקרה.

אני חושב שבחירה לא מוגנת אחת זה הימור גדול. מי יודע, יכול להיות שזה אפילו יהיה שווה את זה.
שתי בחירות לא מוגנות עבור קפיצה של 2 מקומות בדראפט הזה, זה פסיכי.

* ואם כבר ההשוואה לטאונס השלם, באותו דראפט נבחר במקום ה-4 פורזינגיס. הפער ביניהם הוא 2 בחירות דראפט לא מוגנות של קבוצות תחתית בשנים האחרונות?

נערך לאחרונה על ידי Att בתאריך ש' יוני 17, 2017 1:51 pm, נערך פעם אחת בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יוני 17, 2017 1:49 pm 
Junior

במילא הפרסום הוא על בחירה אחת, אתה מתאבל על שתיים.
Att כתב:
* ואם כבר ההשוואה לטאונס השלם, באותו דראפט נבחר במקום ה-4 פורזינגיס. הפער ביניהם הוא 2 בחירות דראפט לא מוגנות של קבוצות תחתית בשנים האחרונות?

אם כבר להשוות, אז ההבדל בין בחירה #1 לבין בחירה #3 שפילי לקחו אז כן, ההבדל בין טאונס לאוקפור זה 2 בחירות דראפט לא מוגנות...

וזה בדיוק העניין. גם בדראפט ההוא וגם עכשו הבחירה ראשונה נחשבת בטוחה. טאונס הושווה לגארנט ודיוויס. פולץ נחשב פונטציאל לטופ5 בעמדה שלו.
הבחירה השלישית זה סוג של הימור. טייטום יהיה מלו או רודי גיי? פוקס יהיה ווסטברוק או פרנסיס?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יוני 17, 2017 1:51 pm 
Hall of Famer

idansha כתב:
Att כתב:

אם כבר להשוות, אז ההבדל בין בחירה #1 לבין בחירה #3 שפילי לקחו אז כן, ההבדל בין טאונס לאוקפור זה 2 בחירות דראפט לא מוגנות...

וזה בדיוק העניין. גם בדראפט ההוא וגם עכשו הבחירה ראשונה נחשבת בטוחה. טאונס הושווה לגארנט ודיוויס. פולץ נחשב פונטציאל לטופ5 בעמדה שלו.
הבחירה השלישית זה סוג של הימור. טייטום יהיה מלו או רודי גיי? פוקס יהיה ווסטברוק או פרנסיס?

בוא נראה מה יהיה. אם זו תהיה בחירה אחת, ניחא. אני ארגע לאט לאט :)
אני מעריך שזו תהיה יותר מבחירה אחת.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יוני 17, 2017 1:55 pm 
Junior

שום מילה על הפספוס עם אוקפור וזה שהיה משתלם לתת 2 בחירות כדי להימנע מזה?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יוני 17, 2017 2:15 pm 
Hall of Famer

idansha כתב:
שום מילה על הפספוס עם אוקפור וזה שהיה משתלם לתת 2 בחירות כדי להימנע מזה?

יש לי הרבה מה להגיד על הבחירה באוקאפור אבל לא נראה לי שזה הנושא כרגע.
אני גם לא חושב שפולץ הוא הימור בטוח כמו טאונס אבל גם זה לא הנושא.

כן, יש לרוב יותר סיכוי לפספס בבחירות יותר מאוחרות (לא שבבחירה אחת אין פספוסים - בנט, אודן, אולווקנדי, קוואמי וברניאני מוסרים ד״ש), אבל בדראפט צריך לפגוע (אין מה לעשות, צריך לדעת להעריך כשרון) ואם אתה נותן לעצמך לבחור 3 פעמים בבחירות גבוהות (הלייקרס כאמור זכו במקום השני בהגרלה והקינגס מקום שלישי העונה), יש סיכוי שאתה תיתן לעצמך סיכוי עדיף לבחור שחקן טוב יותר מאשר לבחור פעם אחת בבחירה מספר אחת.

לעצם השאלה (למרות שזה סוג של bait ולגמרי חכמה בדיעבד), זה תלוי אילו בחירות. אם הסיקסרס היו נותנים שלוש בחירות לא מוגנות תמורת טאונס ואחת מהן הייתה סימונס, האחרת מספר שלוש והנוספת הבחירה של הלייקרס (עם התוחלת המקורית), לא בטוח שהערך של טאונס גבוה יותר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יוני 17, 2017 4:22 pm 
Hall of Famer

idansha כתב:
Att כתב:

אגב, כתבתם שפולץ הוא הימור טוב להיות סופרסטאר וכאן כתבת שפולץ הוא פוטנציאל לטופ5 בעמדה.
יש מרחק גדול בין טופ5 בעמדה שזה נחמד (אולדריג׳/גאסול/וול) לבין סופרסטאר (לברון/קארי/דוראנט/קוואי). אתה יודע, מהסוג שמוליך את הקבוצה שלו לפלייאוף על הגב שלו, כמעט לבדו וכשיש לו עזרה איכותית לאליפות.
טאונס יכול להיות סופרסטאר (הוא עדיין לא שם). אני לא יודע אם פולץ יכול להיות.
נראה לי שההימור צריך להיות על זה.

נערך לאחרונה על ידי Att בתאריך ש' יוני 17, 2017 4:27 pm, נערך 2 פעמים בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יוני 17, 2017 4:22 pm 
Junior

Att כתב:
אני מסכים עם הרעיון, אני לא מסכים עם המחיר.
קונסולידציה של נכסים זה אחלה. זה משהו שתמיד היה אפשרות down the road אבל כמו שאני מכיר את איינג׳ ואת קולאנג׳לו וממה שאני קורא, זו הולכת להיות שחיטה שמזכירה מאוד את מה שקרה לנטס.

לגבי אי ההתאמה של ג׳קסון, אם ג׳קסון הוא שחקן שכל כך לא מתאים (אני לא בטוח שאני מסכים אבל זה כבר סיפור אחר), אפשר לרדת כמה מקומות למטה וללכת על סמית׳ (או פוקס) ולהישאר עם הבחירות שלך בעתיד, עם הבחירה של הקינגס והבחירה של הלייקרס. כך אתה בוחר רכז שיש לו אפסייד מצוין ויכול להיות אותו סופרסטאר או אולסטאר שאתה מקווה שפולץ יהיה ומשאיר לך אופציות לבחור סופרסטאר נוסף בעתיד.

אם פולץ נבחר ראשון ובול שני לא הייתי בוחר אף אחד מהשחקנים האלה. הייתי בוחר או את מונק או את מרקאנן

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יוני 17, 2017 4:38 pm 
Hall of Famer

זה מראה כמה זה הימור.
לדעתך מרקנן שווה משהו. רבים טוענים שהוא רך והוא קמינסקי 2(שזה בסדר אבל בטח לא כוכב).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יוני 17, 2017 4:52 pm 
Hall of Famer

סטריאני, אתה לוקח טרול ומתייחס אליו ברצינות...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יוני 17, 2017 5:16 pm 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

קיופיפלו כתב:
אם פולץ נבחר ראשון ובול שני לא הייתי בוחר אף אחד מהשחקנים האלה. הייתי בוחר או את מונק או את מרקאנן

זאת אומרת שאתה מעדיף לבחור בבחירות 1 ו2 שחקנים שהבייס קייס סנריו שלהם הם אריק גורדון וראיין אנדרסון?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יוני 17, 2017 5:46 pm 
Sophomore

לגבי הבחירה של הלייקרס, הם קבוצה שתמיד מנסה לבנות מהר ולהצליח עכשיו לפחות בתחילת השנה ומנסים תמיד להחתים את ההכי טובים שאפשר בשוק החופשי , ורק אם לא עובד הולכים לכיוון טנקינג, עכשיו כשאין להם את הטעם בטנקינג הם יראו יותר טוב גם בחצי השני של העונה, ולא ירדו לדעתי ממקום 6 מהסוף.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יוני 17, 2017 5:48 pm 
Hall of Famer

kakon3 כתב:
לגבי הבחירה של הלייקרס, הם קבוצה שתמיד מנסה לבנות מהר ולהצליח עכשיו לפחות בתחילת השנה ומנסים תמיד להחתים את ההכי טובים שאפשר בשוק החופשי , ורק אם לא עובד הולכים לכיוון טנקינג, עכשיו כשאין להם את הטעם בטנקינג הם יראו יותר טוב גם בחצי השני של העונה, ולא ירדו לדעתי ממקום 6 מהסוף.

ממה שאני התרשמתי, יש להם לא מעט כשרון התקפי. הם צריכים, לא יודע, להגן על מישהו...
לא יודע אם זה היה מכוון או לא אבל וולטון קצת אכזב אותי בהקשר הזה.
הרבה פעמים רואים טביעת אצבע של מאמן בצד ההגנתי.

לגבי שיפור בשנה הבאה, זה תלוי את מי הם יבחרו. בול יוסיף להם אולי התקפית אבל הגנתית הוא נראה לי בעייתי מאוד. יש להם מעט מאוד קאפ ספייס כך ששחקן משמעותי כנראה לא יוכלו להביא.
לדעתי, הם צריכים לפתח זהות הגנתית. אולי ג׳וש ג׳קסון זו הבחירה המתאימה יותר עבורם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יוני 17, 2017 8:28 pm 
Hall of Famer

נראה שפולץ מתאמן אצל פילי ואילו סמית׳ אצל בוסטון.
כולם כרגע מתאמנים אצל כולם (חוץ מבול :roll:) בגלל גל השמועות המבוססות.

סמית׳ בדראפטאקספרס נוחת עד המקום ה-9 בדאלאס.
לא נראה לי שזה יקרה... אם בטעות זה יתממש, זה מקום נהדר לממש בו את הפוטנציאל.
אני מאמין שהניקס ייקחו אותו וזו הרצפה שלו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יוני 17, 2017 8:34 pm 
Hall of Famer

idansha כתב:

http://www.basketballinsiders.com/nba-s ... ut-on-top/
כאן הדיווח הוא על שתי בחירות. בחירה עתידית של פילי ובחירה של הלייקרס.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יוני 17, 2017 8:47 pm 
Sophomore

אולי לא יביאו מישהו משמעותי, אבל הם כן תמיד הולכים על שחקנים סבירים גם אם הם בוגרים מה שקבוצות בבניה לרוב לא עושות, בכל מקרה עד כמה הם יהיו מוצלחים ומה הם צריכים לעשות זה דיון נפרד, השאלה כרגע היא כמה שווה הבחירה שלהם, ובעיני היא שווה 6-12 ולא טופ 5, אם הם היו רוצים אז השנה הם לא היו בבוטום 5, ושנה הבאה כשיש עוד שנה לצעירים ועוד בחירה מס' 2, אז הם צפויים להיות טובים יותר ובלי שום אינטרס להפסיד. הם צפויות לעקוף את פיניקס קינגס והנטס, ויש עוד כמה קבוצות שהם בערך באותה רמה, אבל כמעט תמיד יש איזה 2 שמבינות שאין להם סיכוי להצלחה ומחליטות במהלך השנה ללכת טנקינג באותה השנה, אולי זה יהיה דאלאס וניו יורק הפעם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יוני 17, 2017 8:55 pm 
Hall of Famer

kakon3 כתב:
אולי לא יביאו מישהו משמעותי, אבל הם כן תמיד הולכים על שחקנים סבירים גם אם הם בוגרים מה שקבוצות בבניה לרוב לא עושות, בכל מקרה עד כמה הם יהיו מוצלחים ומה הם צריכים לעשות זה דיון נפרד, השאלה כרגע היא כמה שווה הבחירה שלהם, ובעיני היא שווה 6-12 ולא טופ 5, אם הם היו רוצים אז השנה הם לא היו בבוטום 5, ושנה הבאה כשיש עוד שנה לצעירים ועוד בחירה מס' 2, אז הם צפויים להיות טובים יותר ובלי שום אינטרס להפסיד. הם צפויות לעקוף את פיניקס קינגס והנטס, ויש עוד כמה קבוצות שהם בערך באותה רמה, אבל כמעט תמיד יש איזה 2 שמבינות שאין להם סיכוי להצלחה ומחליטות במהלך השנה ללכת טנקינג באותה השנה, אולי זה יהיה דאלאס וניו יורק הפעם.

לא יודע מה זה תמיד. יש להם הנהלה חדשה השנה.
אני לא יודע אם הם לא היו בבוטום 5 אם לא היו רוצים השנה. הלייקרס היא קבוצה צעירה ולא מאוד מגובשת. ההגנה שלהם הייתה אחת הגרועות בליגה. זה מתכון די בטוח לתחתית הליגה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יוני 17, 2017 9:20 pm 
Hall of Famer

סוג של מעין עדכון:
Discussions between the 76ers and Celtics have centered on the first overall pick in exchange for the third overall pick, the Los Angeles Lakers' unprotected pick in 2018 and possibly a 2021 first rounder with complicated pick protections.

אני לא יודע מה ההגנה על הבחירה (מנחש שמשהו כמו טופ5) אבל זה way too much בשביל הקפיצה מ-3 ל-1 ונראה לי שזה נח על יכולות ניהול מו״מ. הבחירה של הלייקרס זה ערך אדיר עבור איינג׳ שגם ככה לא עף על פולץ, יש לו שחקן מוביל בתפקיד שלו והוא מחפש לרדת למטה. אין שום סיבה להוסיף עוד בונוסים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יוני 17, 2017 10:09 pm 
Junior

יש סיבה כי תהיה קבוצה אחרת שתשלם קצת יותר ותקח את הבחירה. זה שאתה במסע צלב נגד קולאנג'לו הבנו כבר מזמן, אבל במקרה הנוכחי אני כבר ממש לא מבין מה אתה רוצה. קודם רטנת על שלוש בחירות גבוהות, עכשיו מתברר שזה שתיים.
אם פולץ מתברר כסופרסטאר כמו שרבים מעריכים המחיר הזה נמוך במיוחד. הבחירה של פילי ב-2021 צפויה להיות מחוץ ללוטרי ואולי מאוד רחוק משם.
יש להם הזדמנות להביא עכשיו ילד עם פוטנציאל סופרסטאר ואתה מתלונן שהם לא בוחרים איזה סמית' שהאפסייד שלו נע בין ספסל לנחמד, ונאחזים בתקווה שאולי יבוא להם סופרסטאר מהבחירה של הלייקרס.

5 או 10 זה פשוט מדי. אני בעד שרוני יעשה חישוב של ממוצע כלשהו פר עמדה ונמצא מספר מעניין להכפיל אותו בוא נגיד pi או e. אח"כ כדי להוסיף אלמנט אקראי נבקש ממוק לחשוב על מספר נגיד 36D או 350CC ונראה כבר מה יצא.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יוני 17, 2017 10:43 pm 
Hall of Famer

Chauncey כתב:
יש סיבה כי תהיה קבוצה אחרת שתשלם קצת יותר ותקח את הבחירה. זה שאתה במסע צלב נגד קולאנג'לו הבנו כבר מזמן, אבל במקרה הנוכחי אני כבר ממש לא מבין מה אתה רוצה. קודם רטנת על שלוש בחירות גבוהות, עכשיו מתברר שזה שתיים.
אם פולץ מתברר כסופרסטאר כמו שרבים מעריכים המחיר הזה נמוך במיוחד. הבחירה של פילי ב-2021 צפויה להיות מחוץ ללוטרי ואולי מאוד רחוק משם.
יש להם הזדמנות להביא עכשיו ילד עם פוטנציאל סופרסטאר ואתה מתלונן שהם לא בוחרים איזה סמית' שהאפסייד שלו נע בין ספסל לנחמד, ונאחזים בתקווה שאולי יבוא להם סופרסטאר מהבחירה של הלייקרס.

הקבוצה היחידה שמתחרה היא הלייקרס וההצעה שלהם היא לא בדיוק מציאה.
אנחנו מדברים על שלוש בחירות גבוהות - הבחירה השלישית של פילי, הבחירה של הלייקרס והבחירה של פילי ב-2021 :roll:
זה fleecing בעיניי.

אני לא במסע צלב נגדו. אני פשוט לא מאמין בו ובסט היכולות והערכים שלו כמנהל ובסוג של פוסט טראומה אחרי מה שעולל בשבע השנים שלו בטורונטו.

שתי ההנחות שלך, שפולץ הוא השחקן הטוב בדראפט וסופרסטאר לעתיד ושהבחירה של פילי ב-2021 תהיה מחוץ ללוטרי הן הנחות. פולץ יכול להתברר כשחקן נחמד פלוס בעוד שחקן אחר מהדראפט מתעלה עליו והבחירה יכולה להיות בעשירייה הראשונה. גם הבחירה של הלייקרס יכולה ליפול בטופ5. אני מאוד מקווה שההנחות האלו יתממשו. שפולץ יהיה מעולה, שהבחירה של הלייקרס תהיה אי-שם במקום העשירי ושפילי תתרומם מספיק גבוה כדי להיות רחוקה מאוד מהלוטרי ב-2021.

יש לי הרגשה חזקה שבמקרה הזה הוא מפסיד במו״מ ל-gm טוב יותר ושניתן היה להשלים את העסקה הזאת, באופן הוגן ושוויוני יותר, עם הבחירה של הלייקרס. זה די ברור שבוסטון לא עפה על פולץ ושהם רוצים את תומאס בעמדה הזו. לא רואה הצעה טובה שהם יכולים לקבל מאשר בחירה לא מוגנת של הלייקרס בעונה הבאה. אשמח לשמוע על האופציות שלהם...

האפסייד של סמית׳ הוא ממש לא בין ספסל לנחמד. האפסייד של סמית׳ לדעתי זה אולסטאר. אני לא מכיר את האופי שלו, אני מבין ששם יכולה להיות הבעיה, אבל מבחינת יכולות אני מאמין בו. גם פוקס אם יפתח קליעה יהיה שחקן נהדר. ג׳קסון הוא נעלם אבל ככל שהתקרב הדראפט נטיתי לבחור בו ולפתח אותו. הוא יכול להיות בסופו של דבר השחקן הטוב ביותר במחזור. סה״כ דראפט חביב מאוד.

נערך לאחרונה על ידי Att בתאריך ש' יוני 17, 2017 11:06 pm, נערך פעם אחת בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יוני 17, 2017 10:58 pm 
Sophomore

לא מכיר את נבחרי הדראפט, אבל אם בוסטון רוצים לעשות את הטרייד אז מניח שההנחה של צ'ונסי קצת מוגזמת לגבי פולץ, בהנתן פער ממוצע בין הבחירה ה-1 ל-3 זה נראה לי טרייד סביר וטוב לשתי הקבוצות.
במיוחד בגלל העמדות כשבוסטון עם תומאס, ופילי חייבים רכז טוב אז אם יש להם הזדמנות לקבל רכז בחירה ראשונה בדראפט חייבים ללכת על זה, ובחירה 6-12 של הלייקרס ועוד בחירה נגיד 10-15 בעתיד נשמע כמו עסקה סבירה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 392 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 16  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot], uriel17, נביא בעירו ו 15 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: