סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ב' ספטמבר 23, 2024 8:18 am

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 392 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 16  הבא
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: Re: דראפט 2017
הודעהפורסם: ש' יוני 17, 2017 11:07 pm 
Sophomore

בלוג: הצג בלוג (0)
אם זה אכן הטרייד אז בעיני זה מהלך מצוין של איינג'. הדראפט הזה עמוס בכשרון בעמדות החוץ שהסלטיקס די מסודרים בהן. בדראפט הבא לעומת זאת יש הרבה סנטרים ופאוורים בלוטרי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יוני 17, 2017 11:25 pm 
Junior

קקון ו-ATT, בפעם ה-3/4, אלה לא הערכות שלי, אני לא ראיתי אותו מעבר להיילייטס.
ו-ATT, זה שאתה כותב שזה הכל "הערכות" זה לא חדשה מדהימה. אנחנו מדברים על העתיד, כל מה שאני ואתה ואחרים כותבים זה "הערכות", רק שאני בניגוד אליך כל הזמן טורח להזכיר את זה, ואתה זורק שורות דמגוגיות שוב ושוב כמו "3 בחירות גבוהות" ורק אח"כ "בין השורות" מזכיר שזו בעצם סתם הערכה שלך או שלי על מה יהיה המיקום של פילדלפיה בעונת 20-21, 4 עונות שלמות מהיום.

5 או 10 זה פשוט מדי. אני בעד שרוני יעשה חישוב של ממוצע כלשהו פר עמדה ונמצא מספר מעניין להכפיל אותו בוא נגיד pi או e. אח"כ כדי להוסיף אלמנט אקראי נבקש ממוק לחשוב על מספר נגיד 36D או 350CC ונראה כבר מה יצא.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 18, 2017 12:11 am 
Hall of Famer

Chauncey כתב:
קקון ו-ATT, בפעם ה-3/4, אלה לא הערכות שלי, אני לא ראיתי אותו מעבר להיילייטס.
ו-ATT, זה שאתה כותב שזה הכל "הערכות" זה לא חדשה מדהימה. אנחנו מדברים על העתיד, כל מה שאני ואתה ואחרים כותבים זה "הערכות", רק שאני בניגוד אליך כל הזמן טורח להזכיר את זה, ואתה זורק שורות דמגוגיות שוב ושוב כמו "3 בחירות גבוהות" ורק אח"כ "בין השורות" מזכיר שזו בעצם סתם הערכה שלך או שלי על מה יהיה המיקום של פילדלפיה בעונת 20-21, 4 עונות שלמות מהיום.

אין לי שום הערכה לגבי עונת 2021.
אני רק חושב שלזרוק לאוויר שהבחירה בטח תהיה נמוכה מאוד זו סתם ספקולציה.
אני די בטוח שהבחירה של הלייקרס היא טופ10 (90%~) עם סיכוי טוב (50%~) לטופ5.
כיוון שהבחירה לא מוגנת יש גם אופציה לטופ3 ואפילו מקום 1.
בעיניי זה ערך מעולה ביחס לפער בין הפרוספקטים.
איינג׳ פשוט רגיל להתנהל מול בילי קינגים. אין סיבה שיסתפק בבחירה הזו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 18, 2017 12:24 am 
Junior

הטיעונים של Att כל כך מעגליים שאני מקווה שהוא לא מקבל סחרחורת.
כל העונה מקלל את איליאסובה שהורס טנקינג, בצורה שהינקי לא היה מוחל עלייה
טנקינג חשוב כי סופרסטארים בוחרים עם הבחירה הראשונה.
וחייבים סופרסטארים בשביל אליפות.

עכשו ה-GM מנסה להשתדרג לבחירה ראשונה
אז היא כבר לא סופרסטאר אלא שחקן נחמד
אבל סמית מהבחירה השמינית הוא אולסטאר.

וואו, אני צריך דקה לשבת.

רגע נזכרתי שהינקי כביר
אבל שני ההישגים הכי גדולים שלו עד כה, אמביד וסימונס הם נעלמים
מאוקפור בכלל מתעלמים ונואל נעלם בגלל שכל השחקנים שהזכרתי הם גבוהים.

אפשר כוס מים?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 18, 2017 12:39 am 
Sophomore

לא מסכים עם att, אבל אין סתירה בטיעונים שלו, הוא יכול להיות בעד טנקינג חזק,
וגם לחשוב שבדרפאט הזה בחירה 3 + 7 שנה הבאה + 15 עוד 4 שנים שווים יותר מ1.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 18, 2017 1:45 am 
Hall of Famer

idansha כתב:
הטיעונים של Att כל כך מעגליים שאני מקווה שהוא לא מקבל סחרחורת.
כל העונה מקלל את איליאסובה שהורס טנקינג, בצורה שהינקי לא היה מוחל עלייה
טנקינג חשוב כי סופרסטארים בוחרים עם הבחירה הראשונה.
וחייבים סופרסטארים בשביל אליפות.

עכשו ה-GM מנסה להשתדרג לבחירה ראשונה
אז היא כבר לא סופרסטאר אלא שחקן נחמד
אבל סמית מהבחירה השמינית הוא אולסטאר.

וואו, אני צריך דקה לשבת.

רגע נזכרתי שהינקי כביר
אבל שני ההישגים הכי גדולים שלו עד כה, אמביד וסימונס הם נעלמים
מאוקפור בכלל מתעלמים ונואל נעלם בגלל שכל השחקנים שהזכרתי הם גבוהים.

אפשר כוס מים?

מעניין אם אתה באמת לא מבין או סתם נהנה לעוות את הדברים שאני כותב בכל הודעה כדי שייצא לך מצחיק ותוכל להרגיש טוב לגבי עצמך.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 18, 2017 2:01 am 
Hall of Famer

Chauncey כתב:
תשאל את עצמך אם בדיעבד כל הבוחרות אחרי אוקלהומה לא היו מוותרות על 3 בחירות תמורת דוראנט.

אם כבר העלית את זה ...
אז אולי עם כמה שחקנים טובים אחרים במקום דוראנט ( נניח גבוהים ) - אוקלהומה הייתה יוצרת קבוצה המבוססת על ווסטברוק והארדן לצד צוות מסייע טוב מאוד - ולוקחת איזו אליפות או שתיים .
אין לדעת

איני מכיר כלל את השחקנים המעורבים ולכן אנסה לנסח את הסיטואציה כפי שאני רואה אותה
נניח שמדובר כאן על שחקן עם ציפיות סבירות להתפתח ל"סופרסטאר" אל מול שתי בחירות של שחקנים אשר סביר שיהיו "אולסטארים" .
ראשית כל , לא ברור בכלל שהשחקן הטוב מבין אותו זוג שחקנים , לא יהיה טוב מאותו פולץ .
שנית - גם אם לא , ממש ממש לא ברור אם אותם אולסטארים עתידיים יחדיו לא יהיו עדיפים על שחקן טוב מהם , אך רק שחקן בודד עדיין .
בהסתכלות בגישה אחרת - גם ה"תוחלת" ובוודאי ה"רצפה" שלך כנראה גבוהים יותר עם זוג השחקנים .

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 18, 2017 2:55 am 
Sophomore

מחיר זה לא עניין אובייקטיבי, זה עניין של סיטואציה. יש הרבה משקל לעובדה שפולץ יושב על המשבצת הכי קריטית של פילדלפיה ושהוא מביא סט יכולות עדיף משל פוקס או סמית' לסיטואציה. לפילי יש סיבות טובות להניח שהם יכולים להתברג בצמרת המזרח כבר בשנתיים הקרובות והגיוני ללכת על חלון הזמן עם החוזים של אמביד, סאריץ' וסימונס ולא ללכת על אופציות פחות בטוחות. לכן נשמע לי הגיוני שפילדלפיה יכולה להרשות לעצמה לשלם קצת יותר מקבוצה אחרת במצב הזה.

עסקה של בחירה 3 + לייקרס + בחירה מוגנת 21 היא הימור סביר בעיני, בגלל העמדה והאפסייד העדיפים של פולץ ובגלל שיש סיכוי לא רע שהלייקרס יהיו טובים יותר השנה. הם כבר באמצע תהליך הבניה, לא מאמין שטנקינג זה ברירת המחדל שלהם. רק בתסריט רע במיוחד של פציעות אני רואה אותם מסיימים בין ה3-4 האחרונות. עסקה עם הבחירה של הקינגס לעומת זאת היא מחיר גבוה מדי גם בעיני.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 18, 2017 3:04 am 
Sophomore

shmueliki כתב:
Chauncey כתב:
תשאל את עצמך אם בדיעבד כל הבוחרות אחרי אוקלהומה לא היו מוותרות על 3 בחירות תמורת דוראנט.

אם כבר העלית את זה ...
אז אולי עם כמה שחקנים טובים אחרים במקום דוראנט ( נניח גבוהים ) - אוקלהומה הייתה יוצרת קבוצה המבוססת על ווסטברוק והארדן לצד צוות מסייע טוב מאוד - ולוקחת איזו אליפות או שתיים .
אין לדעת

איני מכיר כלל את השחקנים המעורבים ולכן אנסה לנסח את הסיטואציה כפי שאני רואה אותה
נניח שמדובר כאן על שחקן עם ציפיות סבירות להתפתח ל"סופרסטאר" אל מול שתי בחירות של שחקנים אשר סביר שיהיו "אולסטארים" .
ראשית כל , לא ברור בכלל שהשחקן הטוב מבין אותו זוג שחקנים , לא יהיה טוב מאותו פולץ .
שנית - גם אם לא , ממש ממש לא ברור אם אותם אולסטארים עתידיים יחדיו לא יהיו עדיפים על שחקן טוב מהם , אך רק שחקן בודד עדיין .
בהסתכלות בגישה אחרת - גם ה"תוחלת" ובוודאי ה"רצפה" שלך כנראה גבוהים יותר עם זוג השחקנים .

אם תלך על פי ההיסטוריה תגלה ש- 3+6 נניח פחות טובים בממוצע מה-1.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 18, 2017 3:26 am 
Hall of Famer

יואי כתב:
מחיר זה לא עניין אובייקטיבי, זה עניין של סיטואציה. יש הרבה משקל לעובדה שפולץ יושב על המשבצת הכי קריטית של פילדלפיה ושהוא מביא סט יכולות עדיף משל פוקס או סמית' לסיטואציה. לפילי יש סיבות טובות להניח שהם יכולים להתברג בצמרת המזרח כבר בשנתיים הקרובות והגיוני ללכת על חלון הזמן עם החוזים של אמביד, סאריץ' וסימונס ולא ללכת על אופציות פחות בטוחות. לכן נשמע לי הגיוני שפילדלפיה יכולה להרשות לעצמה לשלם קצת יותר מקבוצה אחרת במצב הזה.

עסקה של בחירה 3 + לייקרס + בחירה מוגנת 21 היא הימור סביר בעיני, בגלל העמדה והאפסייד העדיפים של פולץ ובגלל שיש סיכוי לא רע שהלייקרס יהיו טובים יותר השנה. הם כבר באמצע תהליך הבניה, לא מאמין שטנקינג זה ברירת המחדל שלהם. רק בתסריט רע במיוחד של פציעות אני רואה אותם מסיימים בין ה3-4 האחרונות. עסקה עם הבחירה של הקינגס לעומת זאת היא מחיר גבוה מדי גם בעיני.

סימונס, אמביד, סאריץ' והרוקי שיגיע הם כאן כדי להישאר. יש להם עוד הרבה שנים מובטחות בפילי. בניגוד לאיך שאתה מציג את זה, אין סיבה למהר.

לגבי הלייקרס, אשמח שתפרט מי אתה מאמין יסיימו אחריהם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 18, 2017 3:29 am 
Hall of Famer

ראיתי עכשיו סרטון חי של אימון קליעות משלוש של מרקל בפילי. יכולהיות שהוא התרגש ולא הייתי מסיק מזה משהו אבל זה היה קצת מביך/מצחיק. פחות או יותר כמו קארי, רק ההיפך. הוא פגע אחת לעשרים זריקות בערך.
צריך לזכור שהוא על 65% מהקו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 18, 2017 3:37 am 
Junior

הטרייד גרוע לפילי כי הרבה יותר מוצלח לפילי לפגוע בבוסטון. שפשוט יכריחו אותם לבחור ברכז. ואם הם לא רוצים, אז ישאר לפילי רכז.
שנה הבאה נראית גם עמוסה בכשרון ולא הייתי מוותר על בחירה בו כאשר אתה מסודר במקום השלישי.
כמובן שזה תלוי במחיר. אם המחיר שבוסטון רוצים ירד, אז סיפור אחר

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 18, 2017 4:21 am 
Sophomore

Att כתב:
יואי כתב:

סימונס, אמביד, סאריץ' והרוקי שיגיע הם כאן כדי להישאר. יש להם עוד הרבה שנים מובטחות בפילי. בניגוד לאיך שאתה מציג את זה, אין סיבה למהר.

לגבי הלייקרס, אשמח שתפרט מי אתה מאמין יסיימו אחריהם.

נטס, ניו יורק, סקרמנטו- כמעט בוודאות. פיניקס וואורלנדו בערך ברמה שלהם, אבל הליייקרס רצו יפה מאוד גם בתחילת העונה, ואין להם שום אינטרס לעשות טנקינג כי בכל מקרה הבחירה הולכת למישהו אחר. ויש עוד כמה קבוצות שעשויות להגיע לטנקינג מתישהו באמצע העונה (אינדיאנה, שיקגו, דאלאס).

לגבי פילי- הלכתי רחוק מדי כשהכנסתי את החוזים. אבל זה מקרה של לחפש חתיכה חסרה בפאזל, לא סתם מקרה של קבוצה בבנייה מחדש. כשמחפשים חתיכה חסרה כזו אתה נוטה ללכת פחות על הימורים גדולים. לכן פוקס או סמית' נראים לי אופציות הרבה פחות טובות. אני לא הייתי הולך על אף אחד משניהם בכל מקרה.

אין לי יכולת להעריך מה האפסייד של פולץ, עד עכשיו היה נראה שהוא הימור יחסית טוב. לקבוצות אמורים להיות כלים קצת יותר רציניים להעריך את זה, אבל העובדה שהוא היה ממוקם בבחירה 1 לאורך החודש ומשהו האחרונים מראה שההערכות היו טובות מאוד עד עכשיו. אז אני לא פוסל על הסף לשלם בשבילו טיפונת מעל מחיר השוק בשביל להבטיח שהוא מגיע מבחינת פילי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 18, 2017 4:31 am 
Junior

מה גם שיש המון רכזים בליגה והמון רכזים טובים במחזור הזה, כלומר זו עמדה שהשווי שלה נמוך.
פולץ בעוד חמש שנים יהיה יותר טוב מלאורי? מהיל?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 18, 2017 4:43 am 
Sophomore

ברור שאף פעם אי אפשר לדעת בצורה מוחלטת. אבל מבחינת סייז, קליעה ועמידות הוא נראה עדיף בהרבה על האופציות האחרות שהן לא בול. הטענה שלך על להכריח את בוסטון היא מעניינת, אבל אם בוסטון יעשו עם מישהו אחר טרייד על פולץ פילי תמצא את עצמה כנראה בלי רכז בדראפט הזה. זה לא WIN-WIN בהכרח.

למה לשים את התקרה בלאורי או היל? הוא יכול להיות שם, אבל אולי יש לו פוטנציאל רציני להיות גם וול/קיירי הבא? שוב, זה משהו שלי אין כלים טובים להעריך מעבר לזה שהוא המועמד המוביל לבחירה ראשונה בדראפט שנחשב טוב.

דרך אגב, לאורי של השנה האחרונה זה לא מעט. לא בחירה ראשונה מובהקת, אבל שחקן שזו היכולת שלו ברוב הקריירה זה בהחלט בחירה ראויה לטופ 3.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 18, 2017 5:20 am 
Junior

טרייד קצת מוזר. הסיקסרס מנסים לעלות מ3 ל1 בשביל מה, בשביל מי? וכנ"ל הסלטיקס. כנראה פשוט בבוסטון מבינים שפולץ לא משהו, בול יעשה בעיות אז עדיף לרדת קצת ולקבל בחירה עתידית או שתיים, אבל מה האינטרס של פילדלפיה, הם מאוד רוצים את פולץ כאילו?
ואני גם במקום בוסטון לא עושה את הטרייד הזה, אלא אם הם יודעים בדיוק את מי פילדלפיה יבחרו (ובהנחה שהלייקרס בכל מקרה יבחרו את בול). יש להם בחירה ראשונה, הם לא רוצים את פולץ, שיבחרו את מי שהם כן רוצים

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 18, 2017 7:06 am 
Freshman

אז בסוף:
פילי מקבלת את בחירה אחת ובוחרת בה את פולץ.
בוסטון מקבלת את בחירה שלוש (ובוחרת בה את ג'וש ג'קסון או טאטום?), והבחירה של הלייקרס בשנה הבאה בלבד. אם הבחירה של הלייקרס לא נופלת בין 2-5, היא חוזרת לפילי ובוסטון מקבלת את הבחירה של הקינגס דראפט אחד אחר כך לא מוגנת.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 18, 2017 7:15 am 
Hall of Famer

עוד דיווח מעניין הוא שהסלטיקס ניסו להביא את ג'וש ג'קסון לאימון ועד עכשיו לא הצליחו. עכשיו איינג' לא דביל, אז אני רק יכול להניח שהמשמעות היא שהסלטיקס לא מתכוונים להשתמש בבחירה עליו, כלומר או שיש להם מישהו אחר על הכוונת או, וזו לדעתי האופציה היותר סבירה, שהם הולכים להשתמש בבחירה בטרייד שיביא להם עוד כוכב, כשההימור הכי סביר נשמע כמו ג'ימי באטלר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 18, 2017 7:19 am 
Hall of Famer

picknroll כתב:
הטרייד גרוע לפילי כי הרבה יותר מוצלח לפילי לפגוע בבוסטון. שפשוט יכריחו אותם לבחור ברכז. ואם הם לא רוצים, אז ישאר לפילי רכז.
שנה הבאה נראית גם עמוסה בכשרון ולא הייתי מוותר על בחירה בו כאשר אתה מסודר במקום השלישי.
כמובן שזה תלוי במחיר. אם המחיר שבוסטון רוצים ירד, אז סיפור אחר

אתה מודע לזה שיש עוד קבוצות בליגה? יש שמועות שהלייקרס הציעו את הבחירה שלהם פלוס רנדל עבור הבחירה.
אז בוסטון כנראה לחצו עליהם כי פולץ לא היה נשאר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 18, 2017 8:07 am 
Sophomore

יש משהו כמו 8 רכזים שמועמדים לטופ 10. גם אם פילי לא תקבל את פולץ יהיה לה רכז טוב במקום השלישי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 18, 2017 8:13 am 
Hall of Famer

hagai_sela כתב:
יש משהו כמו 8 רכזים שמועמדים לטופ 10. גם אם פילי לא תקבל את פולץ יהיה לה רכז טוב במקום השלישי.

מזכיר קצת את דראפט 2005 שבו היו 3 רכזים בטופ-5 (פול, דרון ופלטון) או את דראפט 2009 עם 6 רכזים/קומבו גארדים בטופ-10 (הארדן, טייריק, רוביו, פלין, קארי וג'נינגס).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 18, 2017 8:33 am 
Junior

בסוף טרייד קצת מאכזב מבחינת בוסטון.
חשבתי שישיגו עוד חתיכה, כמו אוקפור כך שיוכלו להעביר אוקפור+#3 על באטלר/ג׳ורג
ולשמור לעצמם את הבחירה של הלייקרס

עכשו משחק כפול בין איינג למג׳יק:
1. בטווח הקצר - מי מג׳יק לוקח בבחירה בשנייה
2. בטווח הארוך - במילא הלייקרס מאבדים את הבחירה, אבל לעזור לסלטיקס??

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 18, 2017 9:42 am 
Junior

לא יודע איך לאכול את הטרייד הזה מצד הסלטיקס, לרדת לכאורה משחקן שאמור להיות בלבל אחר בשביל לקבל כנראה בחירה ב-2019 (לא חישבתי אבל מניח שסטטיסטית הסיכוי של הבחירה של הלייקרס להיות ב-2-5 לא מאד גבוה) - לא ברור. לא ברור לי האם הולכים על כאן ועכשיו או הולכים על בנייה לעתיד. אם האופציה הראשונה אז אני מניח שינסו להחליף את הבחירה ה-3, רק שאני לא רואה שום מצב שיכולים בנכסים הנוכחיים לבנות קבוצה שתתחרה עם ג"ס או אפילו קליבלנד ב-3-4 השנים הקרובות. אם לעתיד, אז לא ברור איך לא מאבדים את הערך של תומאס ובמידה מסויימת הורפורד.
מצד שני, זה איינג' והוא שועל רציני, ולסלטיקס יש אחלה רקורד בהחלפה של בחירה 1 ב-3...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 18, 2017 9:59 am 
Hall of Famer

קיופיפלו כתב:
ואני גם במקום בוסטון לא עושה את הטרייד הזה, אלא אם הם יודעים בדיוק את מי פילדלפיה יבחרו (ובהנחה שהלייקרס בכל מקרה יבחרו את בול). יש להם בחירה ראשונה, הם לא רוצים את פולץ, שיבחרו את מי שהם כן רוצים

אבל זה בדיוק מה שבוסטון עושים בפועל , ומקבלים עבור זה עוד צ'ופרים מהצד ...

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 18, 2017 10:40 am 
Sophomore

בוסטון פשוט לא רוצים לבחור רכז ולכן ניסו להתחמק מהבחירה הראשונה. הם לוקחים סיכון שהשחקן שיבחרו יהיה לא הרבה פחות טוב, זה לא תמיד עובד. התמורה שהם הצליחו לקבל היא בעיניי בעייתית כמו שדניאל אמר, התזמון פה הוא קריטי ובחירה בעוד שנתיים יכולה להיות תזמון לא מוצלח. בכל מקרה אני מאמין שיהיו עוד טריידים

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 392 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 16  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot], uriel17, נביא בעירו ו 15 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: