סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ב' ספטמבר 23, 2024 8:29 am

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 392 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16  הבא
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: Re: דראפט 2017
הודעהפורסם: ו' יוני 23, 2017 1:55 pm 
Sophomore

בלוג: הצג בלוג (0)
Att כתב:
ehud כתב:
מאנו כתב:
כן טרייד מוזר. בעיניי לאוין חרא של שחקן אז אני בכלל לא מבין.

לגבי תשתית רצינית, אני ממש לא מסכים איתך. אני חושב שהיא קיימת , מבחינת סגל שחקנים שמקיף את השלישיה הזו ומבחינת המערכת שברט בראון בנה בשנים האלו. בכל מקרה, גם אם אתה חושב שלא, יש עוד זמן לבנות וזה לא כל כך מסובך.

איזה תשתית?

יש את הנדרסון הבינוני.
קונבינגטון הבינוני להחריד.
סטאטקאס מאכזב ולא הראה שום דבר מיוחד בימבה דקות שהוא קיבל
רודריגז זה סבבה בתור פויינט גארד שני, אבל הוא כבר זקן . . .
אוקפור מכונת נקודת מטורפת, אבל הם לא מעוניינים בו בכלל, ובליגה שמעוניינת בגבוהים שהם שוחטים ומרביצים (פאצ'וליה למשל)
אין ערך גבוה לטרייד עליו.

חוץ מזה אוסף של כל מיני עציצים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 23, 2017 2:11 pm 
Hall of Famer

idansha כתב:
לא ראיתי שהם החתימו וטרן וצפויים להתחרות בפלייאוף.
פשוט קונסולידציה של שתי בחירות לאחת יותר טובה.
לא נראה לי שהיה רכז שהוביל קבוצת תחתית לפלייאוף כרוקי

את ההנפצה על לברון באטלר ג׳ורג אין לי מושג מאיפה הקרצת

אם אמביד יהיה בריא ופולץ יהיה מה שמצפים ממנו, פילי דווקא יכולה להגיע לפלייאוף בשנה הבאה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 23, 2017 2:13 pm 
Hall of Famer

אני חושב שמקונול זה אחלה רכז מחליף.
אני חושב ש-tlc הראה סימנים של שחקן נחמד ואני חושב שקובינגטון הוא הרבה יותר משחקן בינוני להחריד (אפילו לא קרוב בעיניי). לזה תוסיף את סאריץ׳, הולמס ואת מה שזה לא יהיה שקולאנג׳לו בחר אתמול בתמורה לעוד בחירת סיבוב ראשון ויש לך סגל מסייע נחמד מאוד.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 23, 2017 2:17 pm 
Junior

רודריגז חופשי ולא נראה לי שיאריכו (ויש בייליס שהיה פצוע אבל בריא הוא קרוב לפטי מילס)
גם הנדרסון על חוזה לא מובטח ויותר סביר שיעבור בטרייד לקבוצה שתחתוך אותו
יש הולמס (שסימונס רצה לבוסטון) כגבוה מחליף ומקונול כרכז מחליף
חוץ מסטאטוסקס יש בשוטינג 2 אירופאים משנה שעברה וגם את אנדרסון מדאלאס. מספיק שאחד מה-4 ייתן משהו
קובינגטון לגמרי יכול להיות השחקן הרביעי/חמישי בקונטנדרית
והם הרגע הפכו בחירה מאוד מוגנת (שכנראה תהפוך ל-2 בחירות סיבוב שני) של אוקלהומה לסנטר שישאר עוד 2 עונות באירופה
והמון כסף לספוג חוזים או להמר על צעירים או אשכרה להחתים שחקנים

Att
אם אמביד בריא ומשחק 70 משחקים עם 32 דקות למשחק הבחירה שלהם גרועה במילא.
אבל אתה סותר את עצמך כי:
א. אם פולץ לא שווה את ההשקעה בו, זה אומר שהוא גם לא מספיק טוב להצעיד אותם לפלייאוף
ב. הטענה השנייה הייתה שדניס סמית או פוקס טובים כמו פולץ ואז שוב הבחירה תהיה גרועה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 23, 2017 2:22 pm 
Junior

עדיין לא נרגעתי מהשמועה על קבוצה עם באטלר ג׳ורג לברון.
איך בדיוק זה היה אמור להתממש?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 23, 2017 2:26 pm 
Hall of Famer

idansha כתב:
עדיין לא נרגעתי מהשמועה על קבוצה עם באטלר ג׳ורג לברון.
איך בדיוק זה היה אמור להתממש?

תיארתי לעצמי שתיצמד לזה :roll:
לברון שחקן חופשי ב-2018.
אתה חושב שפילי לא יכולים היו להשיג את ג׳ורג׳ ובאטלר בנכסים שהיו להם ולהשאיר לכל הפחות את אחד מבין סימונס או אמביד (סביר שאת שניהם)? זה חתיכת הימור (וכזה שצריך להעביר בעקיפין דרך לברון) אבל הימור שאני אוהב יותר מזה שהם לקחו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 23, 2017 2:30 pm 
Junior

מציעים לבולס בחירה עתידית ומקונל. הם מסרבים, לוחצים על כפתור ה-force trade.
מציעים בחירה ואוקאפור על ג׳ורג׳, אינדיאנה מסרבים, לוחצים על הכפתור.
מחכים שנה, לברון חופשי. יוצאים למלחמה על לוס אנג׳לס, משמידים את העיר. לברון וג׳ורג׳ מבינים שלא כדאי להתעסק עם ההינקי בויס וחותמים על 10 מיליון לעונה כדי שיהיה מקום להחתים את מקדניאלס.

5 או 10 זה פשוט מדי. אני בעד שרוני יעשה חישוב של ממוצע כלשהו פר עמדה ונמצא מספר מעניין להכפיל אותו בוא נגיד pi או e. אח"כ כדי להוסיף אלמנט אקראי נבקש ממוק לחשוב על מספר נגיד 36D או 350CC ונראה כבר מה יצא.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 23, 2017 2:36 pm 
Hall of Famer

בואו נתייחס כולנו להערה שכתבתי בפוסט ולא לעיקר :)
אפילו עידן מסכים שיש לפילי צוות משלים לא רע בכלל.
אם הוא חשב שקובינגטון יכול להיות שחקן חמישיה בקונטנדרית אז בכלל אפשר להסיק שהוא אשכרה ראה את הקבוצה משחקת מתישהו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 23, 2017 2:42 pm 
Junior

מה זה תיצמד?
התייחסתי לכל מה שכתבת ואפילו חיזקתי אותך בנושא התשתית
כן הצבעתי על הסתירה ביחס לפולץ (אם הוא לא שווה את ההשקעה אז הוא לא יקדם לפלייאוף ועדיין תהיה בחירה גבוהה)

וכמובן שההצעה לשיתוף פעולה לא חוקי עם לברון נראית לי מוזרה.
ומכיון שהיא לא חוקית ולכן לא ניתנת לפרסום היית יורד רצח על קולאנג׳לו אם היה מביא את באטלר והחוזה הנגמר של ג׳ורג.
כן אפשר היה לתת את הנכסים שהפכו לפולץ על באטלר ושאר נכסים על ג׳ורג
אבל הקבוצה הייתה לא מאוזנת כי לא נראה שהיה נשאר מקום לרכז
ואין סיבה להאמין שלברון מעדיף פילדלפיה על פני לוס אנגלס (בטח שגורס יכול לבוא איתו ועם כריס פול אם יזמינו אותו)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 23, 2017 4:38 pm 
Hall of Famer

אחד הדראפטים המפתיעים בהיסטוריה בהיבט חוסר ההפתעה. מכל המועמדים לסיבוב השני, הלטבי עשה את הקפיצה הכי מרשימה, ממקום 44 ל-25. היו פה ושם שגם כן היו על הבאבל והצליחו להשתחל לסיבוב הראשון ע"ח אחרים, אבל סה"כ ברמת שתי העשיריות הראשונות, ההבדלים היו מינוריים מאוד.

אני חושב שהטרייד המשמעותי של הדראפט הזה דווקא לא היה של ג'ימי באטלר אלא בחירה 1 על בחירה 3 ובחירות עתידיות. איינג' בחר להתקדם עם אייזיאה + לצבור נכסים בשאיפה לטרייד גדול יותר (אנתוני דיוויס? פול ג'ורג'?). פולץ הולך להיות אולסטאר, ואם המהלכים של איינג' לא יתחברו לטרייד משמעותי, הם עוד עלולים להצטער על הבחירה בטייטום במקום פולץ.

אין לי ראש למילים ארוכות וביבלברוקס מן מילה ארוכה שכזאת

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 23, 2017 5:03 pm 
Hall of Famer

וגולדן סטייט משלמת 3.5 מיליון עבור הבחירה של בל. עוד קפיץ שהולך לקבל לובים לדאנקים ולעשות 85% מהשדה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 23, 2017 6:33 pm 
Junior

לא הבנתי למה ההנחה האוטומטית תותח, שאם אין טרייד על הבחירה היא מתאיידת לה ונעלמת. אם לא עושים טרייד על הבחירה היא בסיכויים טובים להפוך ב- 2018 לפורטר/אייטון/במבה או ב- 2019 לבייגלי/וויליאמסון/רדיש. ואז יכול להיות שתצטרך לחבר אותם לטייטום כדי להתגבר על האולסטאריות המובנת מאליה של פולץ.

הדראפטים הבאים גם עמוסים בגבוהים, שזה צורך לסלטיקס. פורוורד מהסוג של טייטום גם עונה על צורך. פולץ לעומת זאת, כל עוד איזייה בתמונה, לא ממש עונה על שום דבר. כסקנד גארד ליד איזייה נוח לי עם אייברי בראדלי לחוזה רב שנים ורב מיליונים.

“I tell ya. I’d have to deck Nate. I’d have to deck him. He be coming and I’d lay one of those picks on him and he’d have to pick his teeth up off the court

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 23, 2017 6:35 pm 
Hall of Famer

החתול יובב כתב:
לא הבנתי למה ההנחה האוטומטית תותח, שאם אין טרייד על הבחירה היא מתאיידת לה ונעלמת. אם לא עושים טרייד על הבחירה היא בסיכויים טובים להפוך ב- 2018 לפורטר/אייטון/במבה או ב- 2019 לבייגלי/וויליאמסון/רדיש. ואז יכול להיות שתצטרך לחבר אותם לטייטום כדי להתגבר על האולסטאריות המובנת מאליה של פולץ.

הדראפטים הבאים גם עמוסים בגבוהים, שזה צורך לסלטיקס. פורוורד מהסוג של טייטום גם עונה על צורך. פולץ לעומת זאת, כל עוד איזייה בתמונה, לאהוא ממש לא עונה על שום דבר. כסקנד גארד נוח לי עם אייברי בראדלי לחוזה רב שנים ורב מיליונים.

אולי כי קשה לראות ולהבין את הערך של נכסים ספקולטיביים. עד שהם לא הופכים לשחקן x או לבחירה 2 בדראפט, אף אחד לא מתלהב יותר מדי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 23, 2017 7:06 pm 
Senior

אם כבר, לדעתי יש נטייה לייחס לנכס ספקולטיבי ערך יותר גבוה מלשחקנים שניתן לבחור איתו. ויש איזה טרנד של להתלהב מ'בחירת טופ 5' יותר משמתלהבים מהשחקן הממוצע שנבחר בבחירות האלו.

מעניין יהיה לראות מה מינסוטה יעשו בקיץ עם הקאפ שלהם.
האופציה המתבקשת היא פול מילסאפ, לדעתי, שהוא 4 שיראה נהדר ליד טאונס וישלים חמישייה מצוינת שם, כשכולם למען האמת, לפחות על הנייר, גם שומרים טובים.
הבעיה היא שחמישייה כזו, או בעצם כל חמישייה שמכילה את רוביו, וויגינס ובאטלר, היא חמישייה עם קליעה מוגבלת ל3 ועם שחקנים שצריכים יחסית את הכדור ביד.

אפשרות אחרת היא קייל לאורי, אותו אני משער שהם לא יוכלו להחתים עם הקאפ שלהם, אבל אולי טרייד של רוביו על איזה פורוורד זול יותר עם קליעה מבחוץ יוכל לפנות להם מקום ולהשלים חמישייה הגיונית יותר.

אני לא אופתע אם בסוף בכלל יביאו לשם 2 דגים קטנים יותר בכסף הזה, צריך לזכור גם שלמרות האפסייד, מיני היא לא השוק הכי מושך בעולם

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 23, 2017 7:25 pm 
Junior

stavs כתב:
מעניין יהיה לראות מה מינסוטה יעשו בקיץ עם הקאפ שלהם.
האופציה המתבקשת היא פול מילסאפ, לדעתי, שהוא 4 שיראה נהדר ליד טאונס וישלים חמישייה מצוינת שם, כשכולם למען האמת, לפחות על הנייר, גם שומרים טובים.
הבעיה היא שחמישייה כזו, או בעצם כל חמישייה שמכילה את רוביו, וויגינס ובאטלר, היא חמישייה עם קליעה מוגבלת ל3 ועם שחקנים שצריכים יחסית את הכדור ביד.

אפשרות אחרת היא קייל לאורי, אותו אני משער שהם לא יוכלו להחתים עם הקאפ שלהם, אבל אולי טרייד של רוביו על איזה פורוורד זול יותר עם קליעה מבחוץ יוכל לפנות להם מקום ולהשלים חמישייה הגיונית יותר.

אני לא אופתע אם בסוף בכלל יביאו לשם 2 דגים קטנים יותר בכסף הזה, צריך לזכור גם שלמרות האפסייד, מיני היא לא השוק הכי מושך בעולם

א. לא הבנתי למה לציין את ההחתמה של מילסאפ כמוסיפה לבעיה בקליעה מבחוץ. הוא קולע ממוצע (33.5%) מ-3.
ב. לא בטוח שיש הבדל בין הקאפ של מילסאפ לבין זה של לאורי. אני מניח, למרות עונה אחרונה חלשה, שגם מילסאפ יקבל חוזה מקסימום.
ג. כרגע למיניסוטה יש 78 בחוזים חתומים (כולל 4 בחוזה לא-מובטח לג'ורדן היל), מה שמסמן להם 20 מ' בקאפ ספייס.
ד. אבל, יש קאפ הולד של ה-FA שלהם בסך של בערך כל הקאפ ספייס. הם יצטרכו לוותר עליהם בשביל להחתים אחרים - שאבאז, ראש, הרוקי פאטון, פיין והתקווה היהודית עומרי כספי

ציינתי בשרשור אחר שיש רשימה ארוכה של רכזים פנויים. לא בטוח אם מי מהם עם קליעה טובה משלוש פרט לפול ולאורי שקשה להביא ופטי מילס שלא מזיז את המחט.
אבל יש גם את דנילו גאלינארי שאפשר לשים ב-4.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 23, 2017 7:29 pm 
Hall of Famer

רוביו פלוס שבאז בתמורה לסיין אנד טרייד של לאורי? מה שיפה פה זה שטורונטו והסגנון הסוליסטי שלה היא הקבוצה הכי מתאימה בעולם לחור השחור שהוא שבאז מוחמד

נערך לאחרונה על ידי נורטון בתאריך ו' יוני 23, 2017 8:08 pm, נערך פעם אחת בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 23, 2017 7:35 pm 
Senior

מילסאפ לא מוסיף לבעיית הקליעה, כמו שהוא פשוט לא פותר אותה על אף שהוא קולע לא רע מהטווח הזה, הכוונה שלי הייתה שחמישייה עם מילסאפ ורוביו עדיין יש בה בעיית קליעה מבחוץ, בניגוד לאם מינסוטה תשקיע את הכסף בגארד שיוכל לעזור לה מהבחינה הזו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 23, 2017 7:36 pm 
Junior

לרדת על הקליעה מבחוץ אצל מיני ואז להציע לחבר את רוביו, דרוזן, שאבאז וג'ונאס? לא מבטיח.
שאבאז עצמו רסטריקטד אז לא ממש בעל ערך. זה עובד רק אם לאורי לא רוצה את טורונטו וכן רוצה את מיניסוטה ואני לא רואה סיבה לזה.
באטלר, ויגינס, טאונס, דיינג אולי עדיף על דרוזן, איבאקה, קארול, פאוול, ג'ונאס אבל גם יוסטון, דנבר ומיאמי ישמחו להביא את לאורי ויהיו יותר טובות (ומיאמי ויוסטון ערים קורצות יותר)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 23, 2017 8:10 pm 
Hall of Famer

לא רואה מה הקשר בין לאורי ליוסטון שבה הארדן מנהל את העניינים.
האמת היא שהשנה ירד לי מלאורי די לגמרי. שחקן שכונתי שאפילו לא מופיע למשחקי פלייאוף. מעדיף את דראגיץ' של מיאמי עליו. בדנבר הוא יכול להתאים, בתנאי שהוא לא יהרוס את ניהול המשחק המצוין של ג'וקיץ' ולא יהפוך להיות BALL HOGGER

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 23, 2017 9:15 pm 
Sophomore

Att כתב:
http://basketball.realgm.com/analysis/246435/Grading-The-Deal-Wolves-Acquire-Jimmy-Butler-From-Bulls-In-Lopsided-Trade
ב-realgm שוחטים את הטרייד של הבולס.

לא מסכים איתם בכלל, קודם כל אי אפשר להגיד בטלר לא שווה את זה אז טרייד גרוע, חייבים לשפוט את זה על פי האלטרנטיבות,
ובוסטון קמצנים במיוחד ולא היו מוכנים להציע אפילו בחירה גבוהה אחת, אז כנראה שזאת היתה ההצעה הכי טובה. האלטרנטיבה לחכות אומרת שאתה מוריד את הערך של בטלר, ומבזבז סתם זמן בתקווה להצעה יותר טובה שאין לך סיבה מיוחדת לחשוב שתגיע.
ובעיני אגב לווין הוא בהחלט פונטנציאל אולסטאר, ויחד עם דאן ו7 תמורה סבירה לבטלר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 23, 2017 9:27 pm 
Freshman

אולי אחד מהמומחים הגדולים יכתוב סיכום קצר לדראפט או לפחות לסיבוב הראשון עם 4-5 מילים על כל בחירה ואיכותה והציון שלה?

סטיבן איי סמית מסביר מצוין למה לברון לא יהיה מייק ואפילו לא יהיה קובי... https://www.youtube.com/watch?v=BFNH5rBYwjw

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 23, 2017 9:40 pm 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

בריאן ווינדהורסט עשה עדכון תוכנה בסמרטפון בזמן הדראפט...
http://amp.awfulannouncing.com/espn/bri ... um=twitter

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 23, 2017 9:51 pm 
Hall of Famer

kakon3 כתב:
Att כתב:
http://basketball.realgm.com/analysis/246435/Grading-The-Deal-Wolves-Acquire-Jimmy-Butler-From-Bulls-In-Lopsided-Trade
ב-realgm שוחטים את הטרייד של הבולס.

לא מסכים איתם בכלל, קודם כל אי אפשר להגיד בטלר לא שווה את זה אז טרייד גרוע, חייבים לשפוט את זה על פי האלטרנטיבות,
ובוסטון קמצנים במיוחד ולא היו מוכנים להציע אפילו בחירה גבוהה אחת, אז כנראה שזאת היתה ההצעה הכי טובה. האלטרנטיבה לחכות אומרת שאתה מוריד את הערך של בטלר, ומבזבז סתם זמן בתקווה להצעה יותר טובה שאין לך סיבה מיוחדת לחשוב שתגיע.
ובעיני אגב לווין הוא בהחלט פונטנציאל אולסטאר, ויחד עם דאן ו7 תמורה סבירה לבטלר.

איך אפשר לשפוט לפי האלטרנטיבות? אין לנו אותן...
יש לנו את הערך המשוער של כוכב טופ20 לכל הפחות בליגה, בעמדה אולי הכי מבוקשת בליגה, two way player שנמצא בשיאו על חוזה מצוין (אחד הטובים בליגה) לעוד שנתיים ויש לנו את התמורה שקיבלו הבולס.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 23, 2017 9:52 pm 
Hall of Famer

החתול יובב כתב:

הדראפטים הבאים גם עמוסים בגבוהים, שזה צורך לסלטיקס. פורוורד מהסוג של טייטום גם עונה על צורך. פולץ לעומת זאת, כל עוד איזייה בתמונה, לא ממש עונה על שום דבר. כסקנד גארד ליד איזייה נוח לי עם אייברי בראדלי לחוזה רב שנים ורב מיליונים.

1. במבה ובייגלי זה הישראלים הרביעי והחמישי באן בי איי?
2. זה לא שהבחירה מתאיידת, כמו שאייזיאה הוכיח שהוא אולי אולסטאר אבל לא סופרסטאר שיכול לסחוב את הסלטיקס לאליפות. חטפו 4-0 מהדהד מקליבלנד שחטפו 4-1 מהדהד מגולדן סטייט. תחבר את זה שטייטום יושב על העמדה של קראודר וג'יילן בראון על העמדה של בראדלי ותקבל צעירים שאין להם דקות משחק להתפתח וגם לא בטוח לגמרי אם יצא מהם אולסטארים או רול פליירים חביבים ותו לא.
3. לוטרי זה לוטרי זה לוטרי. השנה זו הפעם הראשונה בהיסטוריה של המועדון שהוא קיבל בחירה ראשונה והוא ויתר עליה. גם אם אתה מעריך שתוכל לקבל בחירה גבוהה, בסופו של יום זה הגרלה נטו ובשנה אחת אתה יכול לקחת את מרקל פולץ, ובשנה אחרת תפספס את הטופ3. בהנחה שפורטר הולך ראשון שנה הבאה, הוא בכל מקרה לא רלבנטי (הבחירה של הלייקרס מוגנת למקומות 1 ו-6-30).
4. מצד שני, אני מסכים איתך שלקחת את פולץ כשיש לך אייזיאה בקבוצה היה מחייב טרייד על אייזיאה.

מסקנה מתבקשת - יעשו טרייד, אלא אם הוא מוותר מראש על אליפות המזרח כל עוד לברון בשטח.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 23, 2017 9:57 pm 
Hall of Famer

הטרייד של באטלר גרוע מבחינתי מסיבה אחת בלבד וזה הויתור על בחירה 16.
בואו נודה על האמת - באטלר הוא אולסטאר ושחקן נהדר אבל לא סופרסטאר ושיקגו לא הולכת לשומקום מאז שדרק רוז קרע את הרצועה. השנה הגדילו לעשות ולמרות עונה מחורבנת להחריד הצליחו איכשהו להשתחל לפלייאוף ואפילו לנצח שני משחקים. ההנהלה החליטה בשלב הזה שמספיק ועדיף בשלב הזה ריבילדינג.
וכל זה בלי קשר לכך שמדובר באמת בהנהלה הגרועה בליגה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 392 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot] ו 33 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: