סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ב' ספטמבר 23, 2024 8:18 am

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 392 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 12, 13, 14, 15, 16  הבא
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: Re: דראפט 2017
הודעהפורסם: ו' יוני 23, 2017 10:14 pm 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (0)
Att כתב:

לגבי תשתית רצינית, אני ממש לא מסכים איתך. אני חושב שהיא קיימת , מבחינת סגל שחקנים שמקיף את השלישיה הזו ומבחינת המערכת שברט בראון בנה בשנים האלו. בכל מקרה, גם אם אתה חושב שלא, יש עוד זמן לבנות וזה לא כל כך מסובך.
.

אני חושב שהמשפט המודגש מבהיר את הפער בין Att לביני. כן, קשה להשיג סופרסטארים, אבל גם אחרי שאתה משיג סופרסטארים זה כן מסובך לבנות. אני מצטער Att, אבל בהרבה מההודעות שלך זה פשוט מרגיש שאתה חושב שהעולם האמיתי זה אן.בי.איי לייב (וכן הפסקה על לברון כל כך מתחברת לכך שאי אפשר להניח לה, מעניין אם זה היה הסגנון של אחד השכנועים שהינקי נתן לבעלים. רק נביא 2 רוקיז מעולים וכבר לברון/דוראנט יחתום).

stavs כתב:
אם כבר, לדעתי יש נטייה לייחס לנכס ספקולטיבי ערך יותר גבוה מלשחקנים שניתן לבחור איתו. ויש איזה טרנד של להתלהב מ'בחירת טופ 5' יותר משמתלהבים מהשחקן הממוצע שנבחר בבחירות האלו.

כמה שאתה צודק. תראה כמה בחירת דראפט גבוהה הייתה חשובה ל - Att לפני הדראפט וכמה שהבחירה המעשית בשחקן מספר 1 בדראפט לא מרגשת אותו.

בקשר לדראפט
- מה שמפחיד אותי בפולץ זה מה שעשו ההאסקיז השנה. 2 ניצחונות סה"כ השנה בפאק 12. 9 ניצחונות סה"כ העונה כשהמרשים ביותר הוא על קולורדו הסופר בינונית. אתה מצפה מפרנצ'ייז פלייר עתידי ליותר השפעה.

- מה שמפחיד אותי בבול זה כמובן האבא. האם התפוח נפל רחוק מהעץ? כי אם לא, אז הם עוד יתגעגעו לנוכחות חדר ההלבשה של ראסל.

- דווקא טייטום נראה לי בחירה טובה. לא ראיתי אותו הרבה, אבל יש לי ווייב לא טוב על ג'קסון.

- פורטלנד מתכוננים לעזיבה של לאונרד? כי נראה שהם בחרו תאום שלו. לפחות לאונרד נבחר 11 ולא 10.

- מה מילווקי בדיוק עושה? הדבר שהכי חסר לה זה פאוור פורוורד? כי יש רק 4 כאלו בסגל וזה עוד בלי להתחשב בגריק פריק/פארקר?

- מה סקרמנטו בדיוק עושה עם הארי גיילס? כאילו מה, אחרי שהם ישחקו רק 4 שחקנים בהגנה כמו שהבעלים רוצה, אז גם הארבעה האלו יהיו סנטרים? דווקא ג'קסון יכול להתברר כאחלה בחירה.

- לא ראיתי אותו משחק, אבל איכשהו יש לי הרגשה טובה ממה שליקטתי על מיצ'ל לג'אז.

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 23, 2017 10:14 pm 
Sophomore

Att כתב:
kakon3 כתב:
Att כתב:
http://basketball.realgm.com/analysis/246435/Grading-The-Deal-Wolves-Acquire-Jimmy-Butler-From-Bulls-In-Lopsided-Trade
ב-realgm שוחטים את הטרייד של הבולס.

לא מסכים איתם בכלל, קודם כל אי אפשר להגיד בטלר לא שווה את זה אז טרייד גרוע, חייבים לשפוט את זה על פי האלטרנטיבות,
ובוסטון קמצנים במיוחד ולא היו מוכנים להציע אפילו בחירה גבוהה אחת, אז כנראה שזאת היתה ההצעה הכי טובה. האלטרנטיבה לחכות אומרת שאתה מוריד את הערך של בטלר, ומבזבז סתם זמן בתקווה להצעה יותר טובה שאין לך סיבה מיוחדת לחשוב שתגיע.
ובעיני אגב לווין הוא בהחלט פונטנציאל אולסטאר, ויחד עם דאן ו7 תמורה סבירה לבטלר.

איך אפשר לשפוט לפי האלטרנטיבות? אין לנו אותן...
יש לנו את הערך המשוער של כוכב טופ20 לכל הפחות בליגה, בעמדה אולי הכי מבוקשת בליגה, two way player שנמצא בשיאו על חוזה מצוין (אחד הטובים בליגה) לעוד שנתיים ויש לנו את התמורה שקיבלו הבולס.

נכון לא יודעים אלטרנטיבות אז אי אפשר להגיד שזה גרוע מה לעשות...
צריך פשוט להניח שזה הכי טוב שקיבלו כרגע, ואז השאלה בטריידים זה האם עדיף לחכות, לעשות את הטרייד או להשאר עם מה שיש.
במקרה של בטלר צריך נראה לי להסכים שזה לא נכון להשאר עם מה שיש, ואז רק לחכות או לא, לגיטמי לחשוב שעדיף לחכות ליותר טוב, אבל מכאן בטח לא מגיעים לזה גרוע ובטוח היה אפשר להשיג יותר כשאין מידע לזה.
וקבוצה לא יכולה לחשוב אוקי הוא שווה יותר אז לא נעשה טרייד ואם זה ימשיך נתן לו לגמור את החוזה אצלנו כדי שלא נעשה טרייד שגרוע על הנייר, הם צריכים לעשות את מה שמוביל לתועלת הכי גדולה בלי קשר לשווי האמיתי לכאורה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 23, 2017 11:15 pm 
Sophomore

עמוס לב כתב:
- פורטלנד מתכוננים לעזיבה של לאונרד? כי נראה שהם בחרו תאום שלו. לפחות לאונרד נבחר 11 ולא 10.

הדרך היחידה להתכונן לעזיבה של לנארד זה לקרר בקבוקי שמפניה, כי הוא אחד השחקנים הכי גרועים בליגה על אחד החוזים הכי גרועים בליגה. אבל אני מתקשה לראות איך פורטלנד נפטרת מחוזה העתק שלו (32 מיליון ל-3 השנים הבאות). קיוויתי שישתמשו ב-3 בחירות הסיבוב הראשון בשביל להיפטר מהחוזה שלו ו/או של טרנר אבל זה לא קרה וכבר לא יקרה.
לגבי ההשוואה בינו לבין קולינס, אז בהתחלה נחרדתי לראות עוד סבן פוטר לבן שזורק מבחוץ, אבל הוא נראה יותר מבטיח. לנארד הוא אולי השחקן הכי לא אתלטי בליגה. לא מסוגל לזוז, לקפוץ, לשמור, לקחת ריבאונד, הוא כל כך איטי שאפילו בהתקפה התנועות שלו איטיות מדי בשביל להוציא זריקה או לעשות מהלך. קולינס שחקן הרבה הרבה יותר אתלטי וקשוח שיכול לשמור פיק-אנד-רול ולהגן על הטבעת. הבעיה שהנתונים והסקיל-סט שלו מתאימים יותר בכדורסל המודרני לעמדה 5 ששם יש כבר את נורקיץ' מאשר לעמדה 4.

הפועל "בנק יהב" ירושלים רואה ערך רב בקביעת הישגים ספורטיביים כקריטריון המרכזי להשתתפות במפעלים האירופאים ומכיוון שליגת האלופות מעניקה הזדמנות שווה לכל קבוצה באירופה להגיע למפעל, החליטה הקבוצה להירשם אליו בפעם הראשונה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 23, 2017 11:29 pm 
Sophomore

כרגע הטרייד ששיקגו עשו נראה רע מאד, אבל בעתיד הבחירה שלהם יכולה להתברר כגניבה של הדראפט. אני מסתכל על סט יכולות של מרקנן ומשווה אותו לשחקנים שנבחרו מעליו ולטעמי אף אחד מהם לא עולה עליו בצורה מובהקת.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 23, 2017 11:40 pm 
Junior

מילווקי רוצים להיות הקבוצה הגבוהה בליגה.
בחרו מישהו שכן יכול לצאת לפרמטר, גם בהגנה וגם בהתקפה.

גיילס שסקרמנטו בחרו נחשב המדורג הראשון בסיום תיכון לפני שנה ואז נפצע (שוב) בצורה חמורה
הבחירה בו היא כרטיס לוטרי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יוני 24, 2017 12:38 am 
Hall of Famer

הבעיה שרוב הטריידים זה לא כוכב על עבור כוכב על.
לרוב זה כוכב עבור חבילה. לרוב זה כמה צעירים פלוס דראפט. ככה עבר מלו לניקס. ככה עבר קאזינס.
בעולם מושלם הבולס מקבלים את טאונס אבל זה לא המצב.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יוני 24, 2017 7:13 am 
מנהל פורום

Luiscola כתב:
כרגע הטרייד ששיקגו עשו נראה רע מאד, אבל בעתיד הבחירה שלהם יכולה להתברר כגניבה של הדראפט. אני מסתכל על סט יכולות של מרקנן ומשווה אותו לשחקנים שנבחרו מעליו ולטעמי אף אחד מהם לא עולה עליו בצורה מובהקת.

הוא קלעי אדיר. והוא גבוה.
שלא מוסר, לא לוקח ריבאונדים, לא יכול לשחק בפנים, לא פיזי, לא אתלטי במיוחד, לא מהיר במיוחד.
איך בדיוק הוא לא נופל מהאחרים?

עכשיו, יכול להיות שהוא ילמד לקחת ריבאונדים, למסור, לשחק קצת באיזור הצבע או לידו, ישפר פיזיות, ויתחיל להוריד כדור לצפה, ואז יש לשיקגו ביד את נוביצקי הבא. אבל זה המון דברים לשפר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יוני 24, 2017 7:39 am 
Hall of Famer

שזה בדיוק מה שעשה נוביצקי בין הנקודה שהגיע לליגה לבין הנקודה שהוא הפך לאולסטאר

אין לי ראש למילים ארוכות וביבלברוקס מן מילה ארוכה שכזאת

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יוני 24, 2017 8:30 am 
מנהל פורום

וכל שאר הנוביצקי לייק לא עשו את זה. בכלל.
חוץ מזה שנוביצקי הגיע לליגה כשהוא כבר מוביל כדור סביר לחלוטין לפוזיציה שלו ורבאונדר טוב בהרבה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יוני 24, 2017 9:06 am 
Hall of Famer

idansha כתב:
מילווקי רוצים להיות הקבוצה הגבוהה בליגה.
בחרו מישהו שכן יכול לצאת לפרמטר, גם בהגנה וגם בהתקפה.

גיילס שסקרמנטו בחרו נחשב המדורג הראשון בסיום תיכון לפני שנה ואז נפצע (שוב) בצורה חמורה
הבחירה בו היא כרטיס לוטרי

זה נחמד שהבאקס רוצים להיות הקבוצה הגבוהה בליגה, אבל אתה יודע גובה זה דבר אחד וסקילז זה דבר שני. כרגע הבאקס מחזיקים ב-5 שחקנים בסגל שיכולים לשחק רק בשתי עמדות הפנים, חלקם מפגינים את אותו סט יכולות של אותו ווילסון. ועכשיו נוסיף את המספר הנוסף, אחד מבין הצמד יאניס/פארקר שמקבל את הדקות בעמדה מספר 4 כשהם משחקים ביחד. ולא נשכח את שחקני החוץ הכל כך מדהימים שיש לבאקס שכוללים את מידלטון (שחקן, אין מה לדבר), ברוגדון (רוקי נחמד, לא יותר), דלבדובה (שחקן ספסל לא יותר), טוני סנל (שחקן ספסל, לא יותר), רשארד ווהן (אפילו לא שחקן ספסל) ו...זהו. לא מבין אותם, לא רואה איך זה מצליח ואם המטרה היא למכור מנויים, אז גם אם אני הייתי בחמישיה ליד הגריק פריק הם עדיין היו נמכרים. אני מניח שהם גם מנסים לנצח משחקים. מה שעוד יותר מלחיץ בבחירה הזאת זה שווילסון היה בינוני מאד בעונה הרגילה עם 11 נק' ויכולת שנעה כמטוטלת. בטורניר המכללות הוא התפוצץ. זה בדר"כ לא סימן טוב.

אני יודע שגיילס היה מדורג ראשון בסיום התיכון, אבל מצד שני אתה בוחר שחקן שכבר עבר שתי פציעות חמורות מאד (אם אבי אבן קורא פה, אני בטוח שהוא פותח בהתרגשות את הלפטופ ומקים ספריה חדשה של הארי גיילס) ובעונת הפרשמן שלו היה חלש מאד. כרגע לסקרמנטו יש שלושה פרוייקטים גבוהים צעירים לפתח. מה הסיכוי שהם גם יצליחו לפתח את הרביעי?

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יוני 24, 2017 9:33 am 
Hall of Famer

קקון - לפי מה שאתה אומר, אי אפשר לשפוט אף טרייד.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יוני 24, 2017 9:42 am 
Hall of Famer

עמוסלב - כמה דברים:
1. נביא שני רוקיז ואז לברון יגיע - זה הלייקרס. אני הצעתי שיביאו את באטלר ואת פול ג׳ורג׳ ביחד עם אמביד/סימונס ואז אולי הוא יגיע :)
זו לא הייתה הצעה ממשית אלא רק ניסיון לומר שהייתי מעדיף שיחכו ויבנו לאט יותר דרך בחירות הדראפט (#3 + הלייקרס + הקינגס) או שילכו על win now mode עד הסוף (זו הייתה דוגמא לכך, ברור לי שקשה יותר לבצע אותה), על פני הדרך שהם לקחו.
2. אני לא מתלהב כל כך מהבחירה מס׳ 1 כי אני לא מתלהב כל כך מפולץ וכי אני לא חושב שזה הזמן להכריז על שלישיה מנצחת ולהתחיל לחפש את ה״מסגרת המתאימה״ של שחקנים להקיף אותם (יש יותר מדי סימני שאלה) ואני בטח לא מתלהב מהמחיר הגבוה מאוד שפילי שילמו על העסקה הזאת. איינג׳ אמר שזו ביי פאר הייתה ההצעה הכי גבוהה שנתנו להם ושהוא ממילא לא התכוון לבחור את פולץ. במקרה הזה, אני מאמין לו.
3. מעולם לא שיחקתי אן.בי.איי לייב. אני רק יודע שהרבה יותר קשה להשיג סופרסטארים מאשר לבנות סביבם.
ג״ס הדגימה את זה יפה השנה כאשר רוקי מהסיבוב השני עלה במשחק 5 ושיחק דקות משמעותיות ומקגי עלה מן האוב כדי לתת שנה נהדרת.
4. כך או כך, לפילי יש שחקנים טובים שמקיפים את אמביד-סימונס-פולץ.
צריך לזכור גם שיש כמה שנים טובות עד שאלו יגיעו לשיאם כדי לפתח ולהשיג שחקנים נוספים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יוני 24, 2017 10:24 am 
Hall of Famer

ציפה דריפה אלמדלסי כתב:
וכל שאר הנוביצקי לייק לא עשו את זה. בכלל.
חוץ מזה שנוביצקי הגיע לליגה כשהוא כבר מוביל כדור סביר לחלוטין לפוזיציה שלו ורבאונדר טוב בהרבה.

אתה לא צריך לשכנע את המשוכנע -

התותח המפוברק כתב:
בין הפוסטים שלנו, הבחור כבר הספיק להדיח את זאק קולינס מהטופ10. אחלה יד מבחוץ. יהיה לו קשה מאוד לשחק הגנה באן בי איי. ההשוואות לריאן אנדרסון וניקו מירוטיץ'. לדעתי יותר ריאן אנדרסון. לי הזכיר קצת את פורזינגיס במכניקת קליעה. צריך לזכור שחוץ מנוביצקי ואולי גם קווין לאב, לא ראינו עוד סטרץ' 4 שהופכים לאולסטארים, ככה שגם ככה הסיכוי שלו להגיע רחוק לא גבוה. סיים את העונה עם 15.6 נק' ו-7.2 ריב' למשחק.

אין לי ראש למילים ארוכות וביבלברוקס מן מילה ארוכה שכזאת

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יוני 24, 2017 2:33 pm 
Sophomore

ציפה דריפה אלמדלסי כתב:
Luiscola כתב:

הוא קלעי אדיר. והוא גבוה.
שלא מוסר, לא לוקח ריבאונדים, לא יכול לשחק בפנים, לא פיזי, לא אתלטי במיוחד, לא מהיר במיוחד.
איך בדיוק הוא לא נופל מהאחרים?

עכשיו, יכול להיות שהוא ילמד לקחת ריבאונדים, למסור, לשחק קצת באיזור הצבע או לידו, ישפר פיזיות, ויתחיל להוריד כדור לצפה, ואז יש לשיקגו ביד את נוביצקי הבא. אבל זה המון דברים לשפר.

אני ממש לא טוען שמרנקן זה נוביצקי הבא.
אבל (וזה אבל גדול) מרקנן מוריד כדור לריצפה ה-ר-ב-ה יותר טוב מכל שחקן שהושווה לנוביצקי עד כה. הוא לא יכל להראות את זה בקולג' בגלל סגנון המשחק, דווקא ב NBA יש סיכוי לא רע שיהיה לו יותר חופש להוביל כדור. בטח עכשיו ששיקגו היא אסופת די ליג מחוזקת בוויד. ראיין אנדרסון ומירוטיץ? שניהם לא מדגדגים את הפוטנציאל שיש למרקנן. כבר בגיל 20 הוא כבר שחקן פוסטאפ טוב משניהם, בטח ממירוטיץ' שאלרגי למגע. לא יודע מאיפה הבאת שהוא לא מוריד ריב'.

נחיה ונראה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יוני 24, 2017 4:55 pm 
Junior

Att כתב:
עמוסלב - כמה דברים:
1. נביא שני רוקיז ואז לברון יגיע - זה הלייקרס. אני הצעתי שיביאו את באטלר ואת פול ג׳ורג׳ ביחד עם אמביד/סימונס ואז אולי הוא יגיע :)
זו לא הייתה הצעה ממשית אלא רק ניסיון לומר שהייתי מעדיף שיחכו ויבנו לאט יותר דרך בחירות הדראפט (#3 + הלייקרס + הקינגס) או שילכו על win now mode עד הסוף (זו הייתה דוגמא לכך, ברור לי שקשה יותר לבצע אותה), על פני הדרך שהם לקחו.
2. אני לא מתלהב כל כך מהבחירה מס׳ 1 כי אני לא מתלהב כל כך מפולץ וכי אני לא חושב שזה הזמן להכריז על שלישיה מנצחת ולהתחיל לחפש את ה״מסגרת המתאימה״ של שחקנים להקיף אותם (יש יותר מדי סימני שאלה) ואני בטח לא מתלהב מהמחיר הגבוה מאוד שפילי שילמו על העסקה הזאת. איינג׳ אמר שזו ביי פאר הייתה ההצעה הכי גבוהה שנתנו להם ושהוא ממילא לא התכוון לבחור את פולץ. במקרה הזה, אני מאמין לו.
ג״ס הדגימה את זה יפה השנה כאשר רוקי מהסיבוב השני עלה במשחק 5 ושיחק דקות משמעותיות ומקגי עלה מן האוב כדי לתת שנה נהדרת.
צריך לזכור גם שיש כמה שנים טובות עד שאלו יגיעו לשיאם כדי לפתח ולהשיג שחקנים נוספים.

It's FAKE NEWS
א. המחיר היה 2 בחירות, לא 3.
ב. המחיר לא היה גבוה מאוד ורוב האנשים יורדים על איינג' שעשה זאת.
ג. ההעדפה של איינג' לשחקן אחר לא רלוונטית, כי פילי רצו את פולץ וזו הייתה הדרך היחידה.
בתרחיש הכי טוב איינג' היה מתחלף עם הלייקרס ופילי היו יכולים לקחת את בול. בתרחיש סביר היה יורד ל-4 או מטה ופילי היו נשארים בלי בול או פולץ.
ד. לא הייתה פה הכרזה על שלישייה מנצחת וחיפוש מסגרת מתאימה. זה אפשר יהיה לראות רק אם יחפשו וטרנים ב-FA.
שוב, אתה לא יכול גם להגיד שפולץ גרוע וגם שהבחירה בו הורסת לפילי את הדראפטים הבאים. זה פרדוקס איליאסובה.
ה. מקאו ומקג'יי היו סוף הרוטציה של גולדן ופחות חשובים מ-4 כוכבים, זאזא, ווסט, איגי ולווינגסטון.

בקצרה - עדיין לא הגבת לטענה שלי - שהבחירה בפולץ זו בסה"כ קונסלידציה של נכסים בשביל שחקן עדיף.
יש מספיק סטטיסטיקות שהבחירה הראשונה מניבה סיכוי עדיף משמעותית לאולסטאר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יוני 24, 2017 5:06 pm 
Junior

הוא מכיר את ההנחה הזו, כשהאג'נדה הזו הסתדרה לטובת הינקי, אז זה מה שהצדיק מבחינתו לשרוף כל גשר כדי להיות אחרון בליגה ולהגדיל את הסיכוי לבחירה 1#. עכשיו כשכל העולם ואחותו בצמרת פרשני הNBA אומרים שיש מספר 1# ברור בדראפט חזק זה פתאום לא שווה בחירה 3# ובחירה ספקולטיבית מהקינגס עוד שנתיים כי יש אג'נדה אחרת שצריך לדבוק בה ולהטיף לה.

5 או 10 זה פשוט מדי. אני בעד שרוני יעשה חישוב של ממוצע כלשהו פר עמדה ונמצא מספר מעניין להכפיל אותו בוא נגיד pi או e. אח"כ כדי להוסיף אלמנט אקראי נבקש ממוק לחשוב על מספר נגיד 36D או 350CC ונראה כבר מה יצא.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יוני 24, 2017 6:04 pm 
Freshman

למרות שזה טרייד שהרבה יותר טוב למינסוטה, לאווין יהיה אחלה שחקן בליגה. שחקן של מעל 20 נקודות למשחק בוודאות, באחוזים מצוינים. בחירת זריקות חכמה, בעיקר שלשות ומתפרצות. היה לו 19 נקודות למשחק באחוזים מצוינים כבר העונה. החולשה היא ההגנה הרעה. אם לא ישפר אותה יהיה רק ג'מאל קורפורד משודרג. אם ישפר אותה, יהיה על גבול האולסטאר לדעתי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יוני 24, 2017 6:18 pm 
Hall of Famer

idansha כתב:
Att כתב:
עמוסלב - כמה דברים:

It's FAKE NEWS
א. המחיר היה 2 בחירות, לא 3.
ב. המחיר לא היה גבוה מאוד ורוב האנשים יורדים על איינג' שעשה זאת.
ג. ההעדפה של איינג' לשחקן אחר לא רלוונטית, כי פילי רצו את פולץ וזו הייתה הדרך היחידה.
בתרחיש הכי טוב איינג' היה מתחלף עם הלייקרס ופילי היו יכולים לקחת את בול. בתרחיש סביר היה יורד ל-4 או מטה ופילי היו נשארים בלי בול או פולץ.
ד. לא הייתה פה הכרזה על שלישייה מנצחת וחיפוש מסגרת מתאימה. זה אפשר יהיה לראות רק אם יחפשו וטרנים ב-FA.
שוב, אתה לא יכול גם להגיד שפולץ גרוע וגם שהבחירה בו הורסת לפילי את הדראפטים הבאים. זה פרדוקס איליאסובה.
ה. מקאו ומקג'יי היו סוף הרוטציה של גולדן ופחות חשובים מ-4 כוכבים, זאזא, ווסט, איגי ולווינגסטון.
בקצרה - עדיין לא הגבת לטענה שלי - שהבחירה בפולץ זו בסה"כ קונסלידציה של נכסים בשביל שחקן עדיף.
יש מספיק סטטיסטיקות שהבחירה הראשונה מניבה סיכוי עדיף משמעותית לאולסטאר.

אני מפסיק לענות להודעות ממך, עידן. יש כאן כל כך הרבה דברים שלא כתבתי או עיוותים של דברים שכתבתי שאתה מתייחס אליהם. מעבר לכך שזה מעצבן, זה פשוט בזבוז של זמן להתווכח עם מישהו שמתעקש שוב שוב להמציא או לעוות טיעונים (הנחת המוצא שלי היא שאתה מספיק אינטיליגנטי כדי להבין מה כתבתי).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יוני 24, 2017 7:24 pm 
Sophomore

Att כתב:
קקון - לפי מה שאתה אומר, אי אפשר לשפוט אף טרייד.

ממש לא, אפשר לשפוט את רוב המכריע של הטריידים כי האלטרנטיבות ידועות, את הטרייד של פולץ למשל אפשר לשפוט כי יש אלטרנטיבה ברורה שלא לעשות אותו משני הצדדים.
וגם את הטרייד הזה אפשר לשפוט מבחינת מינוסוטה שיכלו לא לבצע אותו, אבל אי אפשר לשפוט מבחינת שיקגו כי אנו חושבים שהאלטרנטיבה להשאיר את בטלר בקבוצה עד סוף החוזה היא לא טובה - זאת אומרת אנו מסכימים שזה נכון להעביר אותו רק לא קיבלו עבורו תמורה מספקת בעינינו, אבל איך אפשר להגיד שהם עשו משהו גרוע כשאנו לא יודעים אם אפשרי היה לעשות משהו יותר טוב?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יוני 24, 2017 7:25 pm 
Junior

לא יודע מה אתה רוצה ממנו ATT, כמעט כל מה שהוא כתב זה תגובות לציטוטים ברורים שלך ומעט מאוד הסקת מסקנות/פרשנות שמשתמעת מדבריך.
מכיוון שזו לפחות הפעם השלישית שאתה כותב את התמורה של הסלטיקס כשלוש בחירות, ניתן רק להבין שזה לא במקרה, כנראה סוג של ניסיון לתמיכה ממי שלא שם לב שאתה מתנסח בצורה מאוד אג'נדאית.
גם בנושא איינג' והתמורה הכ"כ כבירה שהוא הוציא מקולאנג'לו ה"כלומניק" שזוכה להערכה מכל אנשי המקצוע, מרבית הפרשנים חושבים שזה טרייד נהדר לפילדלפיה. פרשנים מקצועיים, כאלה שחיים את הליגה 24/7. אתה יודע את זה אבל בוחר שוב ושוב לתת מצג שווא ולהתנסח בכוונה שישתמע כאילו הקונצנזוס הוא שפילי נדפקה. כשאתה כבר מסתמך על משהו חיצוני זה הפורום של הילדים מריל ג'י אם.
אתה גם ממשיך לרדת על קולאנג'לו על העסקה הזו למרות שהצהרת ששלוש בחירות זה קטסטרופה נוראית וטרייד ביזיוני ושתי בחירות זה מחיר הגיוני ואיינג' עוקץ עוד בחירה כי קולאנג'לו אפס או משהו כזה. כשהתברר שאכן אלה 2 בחירות ולא 3 פשוט זנחת את המחיר הראשוני שלך כי זה כבר לא מתאים לאג'נדה. צר לי אבל זה כבר שנים שאתה מתנסח באופן מאוד אג'נדאי בנושא פילדלפיה והעובדה היא שצריך יותר משתי ידיים בשביל לספור את כמות המשתמשים הוותיקים שהעירו לך על כך.

5 או 10 זה פשוט מדי. אני בעד שרוני יעשה חישוב של ממוצע כלשהו פר עמדה ונמצא מספר מעניין להכפיל אותו בוא נגיד pi או e. אח"כ כדי להוסיף אלמנט אקראי נבקש ממוק לחשוב על מספר נגיד 36D או 350CC ונראה כבר מה יצא.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יוני 24, 2017 8:16 pm 
Junior

Att, לא התכוונתי להעליב. סליחה אם FAKE NEWS היה מוגזם, אבל הדגשתי על מה אני מתבסס.
הבעיה שלי היא שמרגיש עוד לפני שקולאנג'לו התחיל אתה מכפיש אותו, כדי להאדיר את הינקי. זה מרגיש מאוד Flash, the early years.
אז, כפי שצ'אנסי ציין, קודם החלטת שקולאנג'לו עשה טרייד גרוע כי היית נותן רק 2 בחירות וגם אחרי שהוא נתן רק שתיים הוא עדיין גרוע.

אבל הנקודה המהותית - החלטת שקולאנג'לו סוטה מהדרך של הינקי ומחפש פלייאוף למרות שהוא נוקט בגישה הינקית - להשיג את ה-Best Player Available בדראפט.

מעבר לזה שאין שום תיעוד של צעדים של קולאנג'לו להקדים את הבנייה, לטעון שאין לו שום סיבה לעשות זאת זה "ירי בתוך הנגמש".
הם אמביד וסימונס הם סתם נעלמים אז להינקי עצמו אין תוצאות

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יוני 24, 2017 9:35 pm 
Hall of Famer

בוא נדבר קצת על הדראפט והמהלכים של מייקל ג'ורדן. אני כל כך לא מבין מה הולך שם. ראיתי שהבחירה במונק מוגדרת כבחירה מעולה. בסט פלייר אביילבל. אפילו טענות שגם בבחירה גבוהה יותר הוא היה הכישרון הטוב ביותר על הלוח. אבל אני עדיין תוהה. האם בכלל מישהו חושב שניתן לבנות קבוצת כדורסל מנצחת עם צמד גארדים כשאחד מהם הוא 1.83 והשני 1.90? למה בדיוק קבוצה שמחזיקה בשני סנטרים צעירים, אמנם לא מבריקים, אבל מספקים כמו זלר וקמינסקי צריכים את הווארד המזדקן, שלא יתן תרומה משמעותית עדיפה על הצמד, אבל בהחלט יביא חוסר רצינות וחוסר מקצוענות לחדר ההלבשה? קבוצה שהולכת לשום מקום, תמשיך ללכת לשום מקום ואולי באיזה עונה מקרית תצליח להשתחל למקומות האחרונים של הפלייאוף. אני לא חושב שאני מגזים, מייקל ג'ורדן בהחלט בבוטום 5 של הבעלים באן.בי.איי. אני יכול להצביע רק על הצמד של ניו יורק כגרועים ממנו.

שימי ריגר, איך נאמר זאת בעדינות, לא מבין הרבה או כלום. מה שהכי תפס לי את האוזן הייתה ההשתפכות שלו על ג'ו ביליין, המאמן של מישיגן. אליבא דשימי, אחרי הבחירה של הבאקס בווטסון של מישיגן, יש מאמני מכללות שלא רק בונים קבוצות טובות, אלא מכינים שחקנים כמו שצריך לאן.בי.איי וביליין הוא אחד מהטובים שבהם. אז בוא נסתכל על כך. זאת השנה העשירית של ביליין במישיגן, ועד כה היא מוצלחת. גמר טורניר מכללות, שני תארי ביג 10, זכיה אחת בטורניר הביג 10. תחת ביליין מישיגן היא אחת מהתוכניות הטובות במכללות. כמה שחקנים יצאו לאן.בי.איי באותן שנים? 11. זה מספר שקליפרי מנפק בשנה הכי גרועה שלו בקנטאקי נניח. אבל הרי לא הכמות משנה, אלא היכולת של ביליין להכין אותם לרמה הבאה, לא? ובכן החגיגה גם פה לא גדולה. הטוב מבין שחקני מישיגן באן.בי.איי הוא טימי הארדוואיי ג'וניור, שחקן חמישיה חביב. הרוב פשוט נכשל ונעלם מהר מאד מהאן.בי.איי.
סתם ריטון חסר משמעות על ריגר.

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יוני 24, 2017 10:56 pm 
Hall of Famer

קמינסקי לא סנטר.
מונק עלול להיות אחלה סקורר בליגה.
ואתה צריך לדון על בחירה לגבי מה שנותר באותו זמן.מה עדיף? ג'קסון?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יוני 24, 2017 11:10 pm 
Hall of Famer

satriani כתב:
מונק עלול להיות אחלה סקורר בליגה.

אין, אני מעריץ אותך. חייבים להתכונן לאפשרות הנוראית שמונק עוד יצליח.

אם כבר הולכים על קלעי, אז מקום אחד מתחת למונק נבחר קנארד, גארד בגובה 1.98. אפשר היה ללכת על באם שמיאמי בחרה, כפורוורד הגנתי, דבר שבהחלט יכול לעזור לשארלוט. אני מניח שהיו עוד בחירות. ואתה יודע מה, אולי הבחירה במונק הייתה הבחירה ההגיונית. אבל זה עדיין מרחק גדול מלשבח כך את הבחירה הזאת. הסיכוי שמונק ו-ווקר ירכיבו קו אחורי מוצלח שייקח את ההורנטס למעלה הוא קלוש.

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יוני 24, 2017 11:56 pm 
Junior

כמובן שב-NBA של היום אין דבר כזה יותר מידי פורוורדים שמגנים ברמה גבוהה,
אבל לשארלוט יש את MKG ובאטום ויותר חסרה לה הקליעה מבחוץ, כי מרווין מתאמץ רק בשנת חוזה.
אומנם דוויט נכשל ביוסטון אבל קמבה, מונק, באטום, קמינסקי והווארד זו חמישייה שיכולה לעבוד מבחינה התקפית.
מעניין שהקבוצה הזו כבר מעל תקרת השכר ונראה לי שמונק כבר גורם להם לשלם luxury tax
שתי הברירות שלהם זה או לקוות שרמון שסונס יבחר לנסות את מזלו בשוק במקום אופציית שחקן של 6 מ' או לזרוק את ג'רמי לאמב לקבוצה שרוצה לנסות אותו

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 392 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 12, 13, 14, 15, 16  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot], uriel17, נביא בעירו ו 15 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: