סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ב' ספטמבר 23, 2024 6:18 am

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 392 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 12, 13, 14, 15, 16
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: Re: דראפט 2017
הודעהפורסם: א' יוני 25, 2017 3:17 am 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (0)
אין לי צורך להאדיר את הינקי ובטח שלא להשוות בין קולאנג׳לו לבינו. הבדלי הרמות בין השניים, לפחות מנקודת ההסתכלות שלי ומה שאני מחפש במנהל, הם גדולים. לא הסתרתי שאני חושב שהינקי מנהל מצוין וקולאנג׳לו מנהל גרוע (אני אומר זאת בהתבסס על 7 שנותיו בטורונטו, עקבתי אחרי המהלכים שהוא עשה שם מקרוב וכתבתי עליו בהרחבה עוד בטרם הגיע לפילי). ראיתי את הינקי מוביל אסטרטגיה סדורה ונצמד אליה בכל מהלך כשהוא שומר את טובת הפרנצ׳ייז בטווח הארוך וראיתי את קולאנג׳לו מחליף כמה כיוונים, מבלי שתהיה לו תכנית פעולה או אסטרטגיה ברורה, 7 שנים בהן הוא עשה טעות אחר טעות וניסה לתקן כל אחת מהן בפאצ׳ים לטווח הקצר שדרדרו את המועדון, כאשר הדבר העיקרי שהוביל אותו הוא ההישרדות שלו והתפיסה שלו בעיני אחרים ולא טובת המועדון. די לומר שהעונה הראשונה שלו מבין שבע הייתה העונה המוצלחת ביותר של המועדון בתקופתו.

הסיטואציה בפילי היא סיטואציה נהדרת. קשה שלא להצליח בה (להגיע לפלייאוף, להתרומם מאיפה שהמועדון נמצא בו כרגע מבחינה הישגית וכו׳; לא יודע אם אי פעם היו לג׳י-אם כל כך שחקנים צעירים מוכשרים ובחירות דראפט כשהגיע לתפקיד חדש במועדון). השאלה איך מגדירים הצלחה. אני מגדיר הצלחה כבניית קונטנדרית אמיתית לחמש-עשר השנים הקרובות, מטרה גבוהה מאוד שהוצבה בתחילת הדרך ולכן ננקטו צעדים קיצוניים יחסית והושם דגש משמעותי על העתיד על חשבון ההווה כיתרון יחסי של הקבוצה על פני הקבוצות האחרות.

המהלכים של bc בפילי עד כה הם לא נוראיים אלא בסך הכל סבירים. רק כשעושים זום אין מבינים שכמעט כל הנכסים החשובים של פילי בשנה האחרונה נפגעו מדרך ההתנהלות שלו (אמביד, נואל, הבחירה של הלייקרס, הבחירה של פילי).
ההסתכלות, בכל מקרה, היא עדיין לעתיד וזה טוב.
גם המהלך של פולץ היה עם הסתכלות לעתיד. זה מעודד.

לגבי fake news או לא, אני לא כתבתי שעברו 3 בחירות. אני כתבתי שהייתי מעדיף שפילי ימשיכו עם הבחירות כפי שהן ואז פרטתי את הבחירות.
אני חושב שבמשא ומתן עם איינג׳, פילי נתנה יותר מדי והייתה יכולה לקבל את מה שרצתה (פולץ) במחיר נמוך יותר.
(זו הייתה ההרגשה שלי לפני שהטרייד יצא לפועל וזה גם מה שאיינג׳ אמר לאחר מכן, באופן די ישיר)
בשלב מסוים, חשבתי שלתת את הבחירה של הלייקרס זו אמנם לא הדרך שבה הייתי הולך אבל זה מהלך סביר. כשהתברר שבמידה והבחירה אינה 2-5 (כלומר גבוהה מאוד) מדובר גם באפשרות לקבל את הטובה מבין הבחירות של פילי או הקינגס, זה נראה לי יקר מדי. יכול להיות שאני טועה והבחירה הזאת בסופו של דבר לא תהיה כל כך גבוהה בעוד שפולץ ייהפך לשחקן מדהים, טופ20 בליגה ולמעלה מזה והשחקן הטוב ביותר בדראפט 2017. אני בספק אבל ימים יגידו.

אני מאוד רוצה בהצלחה של קולאנג׳לו ושל פילי. גם בגלל שאני אוהד את הקבוצה וצופה כמעט בכל משחקיה בשנים האחרונות וגם בגלל שהייתי שמח שהינקי יקבל הערכה רבה יותר על מה שעשה שם (ואין מה לעשות, בניגוד לאמונה שלו שלא שופטים מהלכים רק לפי התוצאות, כך מרבית אנשים מסתכלים על הדברים). אין לי התנגדות שקולאנג׳לו ישקם את הקריירה שלו שספגה מכה גדולה עד כדי כך שהוא היה צריך התערבות מצד הליגה ומצד אביו כדי להשיג משרה. למרות שזה אולי נראה כך, אין לי משהו אישי נגדו.

לגבי ההודעות שלך, כמעט תמיד יש בהן איזשהו עיוות של הדברים שאני כותב ולעג מופגן.
ברור לי שהדעות שלי לגבי פילי והתהליך הן יוצאות דופן ושרוב הכותבים כאן לא מסכימים איתי וזה בסדר. אין צורך לעקם את מה שאני אומר כדי להתווכח איתי. אפשר פשוט להתייחס ותוך כך גם לשמור על כבודם של המשתמשים (תמוהות אך מנומקות דעותיהם ככל שיהיו).

נערך לאחרונה על ידי Att בתאריך א' יוני 25, 2017 5:17 am, נערך 8 פעמים בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 25, 2017 3:27 am 
Hall of Famer

עמוס לב כתב:
בוא נדבר קצת על הדראפט והמהלכים של מייקל ג'ורדן. אני כל כך לא מבין מה הולך שם. ראיתי שהבחירה במונק מוגדרת כבחירה מעולה. בסט פלייר אביילבל. אפילו טענות שגם בבחירה גבוהה יותר הוא היה הכישרון הטוב ביותר על הלוח. אבל אני עדיין תוהה. האם בכלל מישהו חושב שניתן לבנות קבוצת כדורסל מנצחת עם צמד גארדים כשאחד מהם הוא 1.83 והשני 1.90? למה בדיוק קבוצה שמחזיקה בשני סנטרים צעירים, אמנם לא מבריקים, אבל מספקים כמו זלר וקמינסקי צריכים את הווארד המזדקן, שלא יתן תרומה משמעותית עדיפה על הצמד, אבל בהחלט יביא חוסר רצינות וחוסר מקצוענות לחדר ההלבשה? קבוצה שהולכת לשום מקום, תמשיך ללכת לשום מקום ואולי באיזה עונה מקרית תצליח להשתחל למקומות האחרונים של הפלייאוף. אני לא חושב שאני מגזים, מייקל ג'ורדן בהחלט בבוטום 5 של הבעלים באן.בי.איי. אני יכול להצביע רק על הצמד של ניו יורק כגרועים ממנו.

האמת היא ששארלוט היא פשוט קבוצת ביניים וככזאת, היא עסוקה בפאצ׳ים.
הם בהחלט ישמחו להגיע לפלייאוף וחושבים שהתוספות האלו יביאו אותם קרוב יותר לשם.
לא יודע אם זה נכון או לא או איך מונק יהיה כשחקן או האם הווארד סוף סוף יהיה עסוק במשהו חוץ מעצמו וכמה שהוא מקופח, אבל שארלוט מנסים. ככה זה כשכל מה שאתה הולך עליו זה לגרד את הפלייאוף, בלי תכנית ארוכת טווח.

* לא עקבתי מקרוב אחרי פילי שלך בשנים האלו אבל ממה שהבנתי, הם היו סוג של שארלוט (אולי טיפה יותר טובים) במשך משהו כמו 30 שנה. זו באמת אחת הקבוצות הכי פחות מעניינות בליגה מבחינה ניהולית.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 25, 2017 3:45 am 
Hall of Famer

עוד משהו אחרון בנוגע לפילי, אני מקווה שהם יקראו את המפה ולא יבזבזו קאפ ספייס על ווטרנים מיותרים ומבוגרים באוף-סיזן אלא ירוצו שנה עם מה שיש להם (בייליס חתום שם כווטרן, יכולים גם להשאיר את הנדרסון). יש עסקאות מעולות שניתן יהיה להשיג השנה או בקיץ הבא תמורת הקלה בקאפ. קבוצות כמו פורטלנד, ס״א ורבות אחרות זקוקות לעזרה בהקשר הזה.

בהקשר הזה, אולי טוב שהם לקחו את פולץ, אחרת יש סיכוי גבוה שהם היו הולכים על לאורי או הולידיי. מצד שני, רדיק עדיין אפשרות... :?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 25, 2017 6:17 am 
Hall of Famer

kakon3 כתב:
Att כתב:
קקון - לפי מה שאתה אומר, אי אפשר לשפוט אף טרייד.

ממש לא, אפשר לשפוט את רוב המכריע של הטריידים כי האלטרנטיבות ידועות, את הטרייד של פולץ למשל אפשר לשפוט כי יש אלטרנטיבה ברורה שלא לעשות אותו משני הצדדים.
וגם את הטרייד הזה אפשר לשפוט מבחינת מינוסוטה שיכלו לא לבצע אותו, אבל אי אפשר לשפוט מבחינת שיקגו כי אנו חושבים שהאלטרנטיבה להשאיר את בטלר בקבוצה עד סוף החוזה היא לא טובה - זאת אומרת אנו מסכימים שזה נכון להעביר אותו רק לא קיבלו עבורו תמורה מספקת בעינינו, אבל איך אפשר להגיד שהם עשו משהו גרוע כשאנו לא יודעים אם אפשרי היה לעשות משהו יותר טוב?

את ג׳ימי באטלר כבר היו צריכים להעביר שנה שעברה במקום הקשקוש הזה שכמעט ניצח את בוסטון בסיבוב הראשון של הפלייאוף אבל אם התמורה לא מספקת, ניתן היה לחכות עוד. יכול להיות שמה שעיכב תמורה טובה יותר היה הרעש סביב פול ג׳ורג׳ שנתפס כשחקן עדיף.

בכל מקרה, זה לא משנה. שיקאגו התחילה בנייה מחדש והם בעיקר צריכים תקווה מחדש. איזשהו סופרסטאר שיעביר את העננה העכורה שמרחפת מעל הקבוצה הזאת - ובעיקר ההנהלה הזאת - כרגע.
אני לא חושב שזו ההנהלה הגרועה בליגה, היו להם גם מהלכים יפים ויש להם נטייה מרשימה לקלוע בדראפט, אבל הגיע הזמן שהם יפנו את מקומם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 25, 2017 10:37 am 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

Att כתב:
לא יודע אם אי פעם היו לג׳י-אם כל כך שחקנים צעירים מוכשרים ובחירות דראפט כשהגיע לתפקיד חדש במועדון

זה משתמע מדבריך שהינקי הוא זה שהשיג את פולץ כשלמעשה הטרייד שBC עשה עכשיו על הבחירה השלישית הוא זה שהשיג את הבחירה הראשונה ופולץ.
ללא הטרייד פילי היו יכולים לבחור את טייטום או ג'קסון שאז אני מתאר לעצמי שהיית יורד על קולונג'לו שוב.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 25, 2017 11:32 am 
Hall of Famer

קצת קשה להפריד, אתה יודע. אם הינקי לא היה עושה את הטרייד עם סקרמנטו, פילי הייתה במקום ה-5 ומשם קצת יותר קשה לבצע קפיצה. אותה קפיצה התאפשרה בעקבות נכסים שאת כולם השיג הינקי (הבחירה של הלייקרס, הבחירה של הקינגס, שתיהן לא מוגנות). קולאנג'לו יכול היה לבחור לאחד אותם ולהשיג את פולץ או לשמור על הבחירות האלו או להשיג את באטלר לצורך העניין.
בסוף, הוא יימדד על פי התוצאות. אם יצליח להפוך את פילי לקונטנדרית סטייל קליבלנד/ג"ס, אני לגמרי אתן לו קרדיט.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 25, 2017 11:45 am 
Hall of Famer

אבל ברצינות, כמה ג'י-אמים נופלים לאוסף הנכסים הזה?
לרוב, אתה מגיע לסיטואציות כמו זו של אורלנדו או הלייקרס עם החוזים של מוזגוב ודנג וחסרות את הבחירה של 2018 (וזו עוד סיטואציה מוצלחת באופן יחסי) או הנטס. קבוצות שפישלו וצריכות להתחיל כמעט מכלום.

כך או כך, בפעם המאה, אני בעד הצלחה של קולאנג'לו בפילי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 25, 2017 11:51 am 
Junior

נתת דוגמאות מ-3 ה-GM הגרועים בליגה: קינג, האניגן, באס ג'וניור.
אפילו דיבאץ פחות גרוע

בכל מקרה, הבחירה של קולאנג'לו בפולץ תואמת לגמרי את הגישה של הינקי
תבחר ב-BPA לא משנה מה.
בין אם זה מצריך קונסילדציה של בחירות או לבחור 3 פעמים רצוף סנטר

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 25, 2017 12:02 pm 
Junior

באשר לנטס - אפילו אחרי מוזגוב יש להם איזה 25 מ' לבזבז.
אחרי ששון מרקס, הצליח למזלו, לסנדל את פורטלנד עם חוזה מוגזם לקראב ואת מיאמי עם חוזה שנוי במחלוקת לטיילר ג'ונסון
אני סקרן על איזה שחקן הוא יילך הפעם. לתת מקס לנואל ופורטר שיקבלו גם ככה מקס מאחרים זה לא מעניין.
אבל לתת חוזים גבוהים בדיוק במידה לאלכס לן וקנטביוס פופ יעזור לו לסנדל עוד 2 קבוצות

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 25, 2017 12:06 pm 
Sophomore

satriani כתב:
וגולדן סטייט משלמת 3.5 מיליון עבור הבחירה של בל. עוד קפיץ שהולך לקבל לובים לדאנקים ולעשות 85% מהשדה.

וזו ההתייחסות היחידה לשיחוק (האפשרי) (האדיר) של ג"ס?

הבחור תואם דריימונד בכל מיני צורות, חי הגנה ובחור אנרגטי וחיובי.
זה מתוך מאמר (מעולה, אגב) של בנג'מין מוריס ב 538

ציטוט:
To understand the sometimes complicated relationship between offense and defense, take the case of Dennis Rodman. Despite being known as a great defensive player, Rodman’s teams defended just about as well with or without him. And despite him being unable (or unwilling) to score himself, his teams were significantly more efficient on offense when he was on the court (even after accounting for his offensive rebounding). I suspect this is because having Rodman in the game allowed his teams to devote fewer resources to defending and rebounding, diverting those energies to offense instead.

ג'ורדן בל (בהנחה המתבקשת שהמערכת של גולדן סטייט ואמא-דריימונד יצליחו לעזור לו לממש את עצמו. בעצם, הנחה די סבירה, ע"ע פאצ'וליה, זאזה; מקגי, ג'אווייל) הוא עוד מאותו חומר: שחקן ורסטילי, מחוייב-על, נחמד וחברותי, אתלטי וחי-נושם-רוצח-מתאבד הגנה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 25, 2017 12:08 pm 
Sophomore

הדוגמאות של פאצ'וליה ומקגי נועדו רק להצביע על היכולות של המערכת בג"ס לייצר זהב משאריות, לא להשוות את בל אליהם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 25, 2017 12:36 pm 
Hall of Famer

idansha כתב:
אפילו דיבאץ פחות גרוע

בניגוד לשאר הג׳י-אמים המפוטרים? :)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 25, 2017 12:44 pm 
Hall of Famer

idansha כתב:
אפילו דיבאץ פחות גרוע

בכל מקרה, הבחירה של קולאנג'לו בפולץ תואמת לגמרי את הגישה של הינקי
תבחר ב-BPA לא משנה מה.
בין אם זה מצריך קונסילדציה של בחירות או לבחור 3 פעמים רצוף סנטר

אם ״לא משנה מה״ אומר לתת בחירה גבוהה בוודאות גבוהה, השחקן הזה צריך להיות בהפרש גבוה מאוד השחקן הטוב ביותר בדראפט ואני כלל לא בטוח שזה המצב. זה תלוי בהערכת הכשרון של המועמדים השונים בדראפט.
קלירלי איינג׳ לא חשב שפולץ הוא שחקן ש-moves the needle ומשנה פרנצ׳ייז.

אני לא יודע מה הינקי חושב עליו וכמה הוא היה מוכן להקריב כדי לקחת אותו. אני מאמין שהוא לא היה עושה את העסקה כפי שהתבצעה אלא משיג עסקה טובה יותר או ממשיך עם הבחירה השלישית, אבל באמת שאי אפשר לדעת.

בכל מקרה, לקחת את השחקן הטוב ביותר לא אומר לעשות הכל ולתת בחירה גבוהה במתנה. הינקי מעולם לא עשה משהו כזה, כך שלהגיד שזה תואם את הגישה שלו זה קצת יומרני.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 25, 2017 3:52 pm 
Hall of Famer

עמוס לב כתב:
satriani כתב:
מונק עלול להיות אחלה סקורר בליגה.

אין, אני מעריץ אותך. חייבים להתכונן לאפשרות הנוראית שמונק עוד יצליח.

אם כבר הולכים על קלעי, אז מקום אחד מתחת למונק נבחר קנארד, גארד בגובה 1.98. אפשר היה ללכת על באם שמיאמי בחרה, כפורוורד הגנתי, דבר שבהחלט יכול לעזור לשארלוט. אני מניח שהיו עוד בחירות. ואתה יודע מה, אולי הבחירה במונק הייתה הבחירה ההגיונית. אבל זה עדיין מרחק גדול מלשבח כך את הבחירה הזאת. הסיכוי שמונק ו-ווקר ירכיבו קו אחורי מוצלח שייקח את ההורנטס למעלה הוא קלוש.

הרוב חושב שמונק טוב יותר מקנרד. אז מדוע ללכת עליו?
אפשר לעשות הרבה דברים אבל הכל זה הימור והם לקחו שחקן מוכן יחסית ולעמדה שהם צריכים. בחירה מעולה לדעתי ולדעת רבים.
הסיכוי שמונק וקמבה ירכיבו קו אחורי הוא גבוה כנראה משאר הסיכויים. מה לעשות שפןלץ כבר נלקח.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יולי 08, 2018 3:34 pm 
מנהל פורום

ציפה דריפה אלמדלסי כתב:
בדרך כלל אני צופה בסרטונים של שחקני הדראפט, קורא עליהם הרבה ואפילו מוצא זמן לראות משחקים שלמים שלהם. הפעם אין לי את הזמן, אז רק קצת קראתי ברפרוף על משהו כמו 8 מהם. ולכן אני מרגיש לתת את ההמור הבא, ג'ייסון טאטום יהיה השחקן הכי טוב מהדראפט הזה.

הא!

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יולי 08, 2018 3:54 pm 
Junior

כל פעם שמישהו כותב טייטום/טאטום אני מתחיל לצחקק כמו נערה מאוהבת. נוהל לילה לפני השינה ולפני מברשת השיניים זה לראות מיקס מהפלייאוף בו הוא שובר את הקרסוליים של קובינגטון או מטביע על המגלומן. איזה שחקן.

“I tell ya. I’d have to deck Nate. I’d have to deck him. He be coming and I’d lay one of those picks on him and he’d have to pick his teeth up off the court

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יולי 08, 2018 4:49 pm 
מנהל פורום

אני מצטער, טייטום זה הבחור הסולידי, זה שהוא חומר לזוגיות יציבה ויעילה. מי שבאמת גורם לי להסמיק כמו נזירה בברגהיין זה יבוסלה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 392 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 12, 13, 14, 15, 16

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot] ו 35 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: