סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו א' ספטמבר 22, 2024 2:32 am

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 1650 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26 ... 66  הבא
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: Re: הפועל ירושלים 17-18
הודעהפורסם: ה' יולי 06, 2017 11:34 am 
מנהל פורום

בלוג: הצג בלוג (14)
בהתחשב בעובדה שההשתנה על הליגה הפסיקה סופית כשהפועל עברו להרכב של שלושה זרים בקו האחורי, אני לא בטוח לגבי זה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יולי 06, 2017 11:38 am 
Junior

בלוג: הצג בלוג (0)
אבימאל כתב:
אני באמת לא רואה איפה יש מקום לגארד ישראלי, נוסף על בר טימור ויותם הלפרין.
ההחתמה או הסמי-החתמה הזאת, נראית לי כמו איתות לבר טימור לישורת האחרונה של המו"מ, שלא יעוף על עצמו.

אני חושב שזה תלוי ברוחב הסגל שירושלים מכוונת אליו. בשנים האחרונות ירושלים בנתה סגל של 9 שחקנים בכירים, מתוכם 4 ישראלים, וזה די פגע בה ברגע שאחד היה פצוע או פשוט לא ברמה (רוזפלט). אני חושב שהשנה ירושלים תלך על 5 או אפילו 6 ישראלים בכירים. יש את הלפרין, טימור (אני מקווה), אליהו והוואל. העמדה הכי נדרשת היא 3, שם האופציה הכי טובה היא משעור (כי הוא יכול לתת דק ב-4 ולאפשר את שלישיית הגארדים הזרים). אם רוצים 6 ישראלים בכירים, אז הגיוני להביא את אוחיון, בנוסף לטימור. צריך לזכור שכבר היו לא מעט הרכבים של 3 גארדים העונה, כך שהלפרין, טימור, אוחיון, דייסון ורכז זר מתחלקים על יותר מ-2 עמדות.
בכלל, לכל מי שדואג למחסור בדקות, צריך לזכור שהעונה האחרונה הייתה בדיוק הפוך, עודף בדקות ובמשחקים, מה שדרש לתת הרבה יותר מדי דקות לשחקנים המובילים ואפילו להעלות הרכבים הזויים עם אור רון או עם אליהו ב-3.
בכל מקרה ירושלים חייבת עוד ישראלי בעמדות 3 שיכול לשחק ב-4, אחרת היא לגמרי תלויה בבריאות ובכושר של אליהו והוואל כדי לאפשר את הרכב 3 הגארדים.
לדעתי הלפרין יהיה השחקן ה-11 בסגל ובנוסף יגיע עוד זר סטייל שון ג'ונס רק לאירופה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יולי 06, 2017 12:06 pm 
Sophomore

כריס היינז צייץ שהייוורד סגר בבוסטון בשלישי בערב. ווג' צייץ הכחשה.
ציטוט:
Hayward eventually dropped a 2,100-word essay on The Player’s Tribune titled “Thank You, Utah,” so his mind was probably made when Haynes tweeted the news. But man, it could’ve gotten really ugly for Haynes had Hayward changed his mind and signed elsewhere.

#רקאומר

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יולי 06, 2017 12:21 pm 
Hall of Famer

מסתמן שבמהלך היממה הקרובה יודיעו רישמית על החתמתם של יוגב וטימור על חוזה לשנתיים. יוגב יקבל 300K נטו לעונה.טימור 250K .הלפרין יהפוך כנראה לשחקן שולי כי יביאו גם רכז זר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יולי 06, 2017 12:23 pm 
Sophomore

הלפרין לא יהפוך ל"שחקן שולי", גם אם הוא ירד לממוצע של 5 דקות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יולי 06, 2017 12:42 pm 
מנהל פורום

דעתן בגרוש כתב:
הלפרין לא יהפוך ל"שחקן שולי", גם אם הוא ירד לממוצע של 5 דקות.

+1

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יולי 06, 2017 12:56 pm 
Freshman

הלפרין שחקן שולי כבר משנה שעברה לא?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יולי 06, 2017 1:03 pm 
Hall of Famer

שנה שעברה הוא שיחק כמעט 24 דקות במשחק (ומבחינת מדד של הישראלים סיים שמיני) , בעונה הנוכחית כמעט 21 דקות במשחק. שחקן שולי זה לא.

גם כלפי השופטים היו לחולון טענות רבות. הקבוצה מתכוונת להגיש מכתב רשמי לאיגוד ובו פירוט הטענות שלהם כלפי צוות השיפוט, בעיקר בדקות הסיום. "אנחנו שלטנו לאורך כל המשחק, איך פתאום בשתי הדקות האחרונות הם רצו 0:9, אם לא בעזרת השופטים?"' תהו במועדון.

נערך לאחרונה על ידי עופר האדום בתאריך ה' יולי 06, 2017 1:04 pm, נערך פעם אחת בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יולי 06, 2017 1:04 pm 
Junior

מאוד מאוד מקווה בשביל ירושלים שהתכנית היא להביא עוד רכז זר שיהיה הרכז הפותח, אחרת הבלוף שנקרא יוגב אוחיון יתגלה הרבה יותר מהר מהמתוכנן (עכשיו כשיצא מההילה שעדיין אופפת ברמה מסויימת את מכבי תל אביב). לאור העונה האחרונה אין לי שום סיבה לחשוב שהוא טוב יותר מהרכז הישראלי הממוצע בליגת העל:

להלן מבחר נתוני עונה סדירה של רכזים שקיבלו בערך אותה כמות דקות ומשחקים:
__________דק__נק__אח'2_אח'3_אח'1_ריב'_חט'_איב'_אס'_מדד
יוגב אוחיון: 20.1 5.1 46.9% 28.3% 57.9% 1.9 1.4 1.6 3.3 6.0
אבי בן שימול: 27.5 8.3 49.3% 35% 74.4% 2.5 1.6 2.9 4.6 9.4
רביב לימונד: 28.2 8.4 44.2% 24.1% 88.9% 2.5 0.9 2.4 4.4 8.5
יפתח זיו: 24.9 7.9 44.4% 27% 53.4% 3.5 1.6 2.5 3.9 8.2
חזי סקוורר: 30.4 8.3 40.4% 36.1% 80.4% 2.7 0.9 2.2 3.4 6.8
אייל שולמן: 28.7 8.5 38.3% 33.1% 82.6% 2.3 0.7 2.6 3.7 6.4
חנן קולמן: 27.7 7.7 50.0% 35.4% 83.3% 2.9 1.1 1.8 3.3 8.6
ניב ברקוביץ': 20.3 4.2 40.8% 23.1% 85.1% 2.7 1.0 1.5 3.3 6.9
בר טימור: 25.4 10.0 58.7% 38.8% 70.7% 2.2 0.8 1.7 3.5 11.6

אני לא אהיה דמגוג ואגיד שהנתונים מראים שהוא גרוע יותר ממקביליו להשוואה, כי ברוב המקרים הם קיבלו יותר דקות ובכל זאת יש את ערך המוסף של הניסיון האירופאי העשיר. מצד שני, אני לא מבין למה לא להניח שהוא בערך שווה ערך אליהם.
הערות שוליים:
- יוגב אוחיון היום הוא לא שומר טוב יותר מחנן קולמן, יחזקאל סקוורר ויפתח זיו. גם ניב ברקוביץ' ורביב לימונד הם פיינליסטים מכובדים בקטגוריה.
- הוא גרוע יותר מקו העונשין מכל החברים ברשימה.
- הוא נמצא בתחתית מוסרי האסיסטים ברשימה.
- הוא אחרון במדד המשוקלל בכל הרשימה.
- הוא הריבאונדר הגרוע ביותר.
- בר טימור עושה פי שתיים תרומה לפי המדד המשוקלל באותה כמות הזמן בערך.

אין שום, אבל שום סיבה בעולם שהוא יקבל חוזה גבוה מבר טימור. אני בכלל הייתי חוסך את הכסף ממנו בשביל להפציץ בכארם משעור / להשקיע ביפתח זיו.

החתול על קרפלס: "שישלחו אותו בטרייד לנ"צ... יתאחד עם אחיו חסרי הצוואר האחרים טל דן ואלישי כדיר "

בגאצקיס מפסיד למעיין, די ג'יי ולאומי: “התכוננו לכארם משעור. השחקנים שלי הם לא איירון מן".

נערך לאחרונה על ידי הרסי הוקינס בתאריך ה' יולי 06, 2017 1:28 pm, נערך 4 פעמים בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יולי 06, 2017 1:06 pm 
Junior

ארור הפורום הזה ומחיקת הרווחים האוטומטית שלו.

החתול על קרפלס: "שישלחו אותו בטרייד לנ"צ... יתאחד עם אחיו חסרי הצוואר האחרים טל דן ואלישי כדיר "

בגאצקיס מפסיד למעיין, די ג'יי ולאומי: “התכוננו לכארם משעור. השחקנים שלי הם לא איירון מן".

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יולי 06, 2017 1:22 pm 
מנהל פורום

מאיר עיניים ומדאיג כאחד

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יולי 06, 2017 1:24 pm 
Senior

נסה בעריכה להוסיף קווים תחתונים _ במקום הרווחים

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יולי 06, 2017 1:25 pm 
Junior

uriel17 כתב:
מאיר עיניים ומדאיג כאחד

תומר כתב:
נסה בעריכה להוסיף קווים תחתונים _ במקום הרווחים

תודה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יולי 06, 2017 1:40 pm 
Junior

לעניות דעתי, אני לא חושב שאפשר ללמוד משהו מהסטטיסטיקה של מי משחקני מכבי בעונה האחרונה. קבוצה שנראתה, נוהלה ואומנה באופן שאמור להחריג את הנתונים שלה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יולי 06, 2017 1:45 pm 
Hall of Famer

לא יודע מאיפה הכסף להביא גם את אוחיון וגם רכז זר , לצד טימור .
כדאי ללכת על זה ולהביא 2-3 גבוהים זרים בגרושים ?!
הרי אוחיון וטימור ( בחוזה מעט משודרג ) כבר עולים יותר מג'רלס וטימור דאשתקד.

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יולי 06, 2017 1:47 pm 
Sophomore

זו מן אקסיומה, אבל למה לא להשאיר את פיטרסון בעצם? לכולם ברור מה מחפשים:
פרוורד זר שלרוב יעלה כמחליף, שיודע לקלוע מבחוץ ויכול לשחק לצד סנטר כמו האוול/אמארה.

לא יודע כמה פיטרסון מרוויח והאם שווה את הכסף אבל את מה שהוא עושה טוב הוא עושה באופן עקבי, הוא שחקן קבוצתי וחביב, המסדר עם האנשים והוא לא הרפתקה כמו זר אחרי שלך תדע איך יעלה מהספסל. למה הפועל ממהרים לחפש לו מחליף?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יולי 06, 2017 1:50 pm 
Junior

הבטחת לא להיות דמגוג, אבל כל ההשוואה הזו הרבה יותר מטשטשת את המציאות מאשר מבהירה אותה.

50% ממשחק הכדורסל קורה בהגנה. אתה אמנם קובע שאוחיון לא שומר יותר טוב מקולמן, סקוורר וזיו, אבל לא ברור לי על מה הקביעה הזו מבוססת. בשיאו, אוחיון הוא שומר ברמה גבוהה מאוד, שהראה שהוא מסוגל לעצור כמה מהגארדים הכי טובים ביבשת. מה מזה ראית מסקוור? נכון שהיתה לו עונה קצת פחות מרשימה גם באספקט הזה של המשחק, אבל זה קשור בעיקר בעובדה שהוא שיחק בקבוצה בקריסה מתמדת ובגילו, אני לא רואה סיבה לירידה דרמטית ביכולת. גם אחוזי הקליעה החלשים שהדגשת מתקזזים עם אחוזים מצויינים שהוא נתן העונה ביורוליג ועם עונות נוספות שבהן הוא קלע באחוזים לא רעים בכלל ואם רוצים באמת להבין מה ההבדלים בין השחקנים ברשימה, אז אפשר גם לנסות להשוות את החדירה שלו לזו של סקוורר ושולמן, או לניסיונות הנוגעים ללב של ניב ברקוביץ׳ לקלוע לייאפ בסדרה מול הפועל. ובכלל, אם יש משהו שהטבלה הזו מדגימה זה את קוצר היד של הסטטיסטיקה במקרים מסויימים, בטח כשמסתכלים על עונה בודדת. אתה באמת מאמין שאוחיון הוא הריבאונדר, או המוסר, הגרוע ברשימה?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יולי 06, 2017 1:51 pm 
Sophomore

shmueliki כתב:
לא יודע מאיפה הכסף להביא גם את אוחיון וגם רכז זר , לצד טימור .
כדאי ללכת על זה ולהביא 2-3 גבוהים זרים בגרושים ?!
הרי אוחיון וטימור ( בחוזה מעט משודרג ) כבר עולים יותר מג'רלס וטימור דאשתקד.

מאיפה הכסף? ממכירות של שוקו ולחמניה בבית הכרם וטלביה..

לחילופין, אולי זה מהבעלים שהונו האישי מוערך ב 350 מליון דולר ושהחברה שעומד בראשה סיימה לאחרונה סבב גיוס משקיעים נוסף ועומדת על רווחים שנתיים של 7 מיליארד דולר...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יולי 06, 2017 1:54 pm 
Hall of Famer

מיקי ,
האם התקציב גדל השנה משמעותית ופיספסתי משהו ?
הרי האוול ואוחיון ( ונניח עוד שחקן בעמדה 3 ) זה כבר כמעט הכפלה של עלות הישראלים ...

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יולי 06, 2017 2:05 pm 
Sophomore

אני חושב שאורי אלון לא חושב רציונלית ולא ממש אכפת לו מהכסף. היתה הרבה ביקורת על הישראלים שנה שעברה (קצת לא בצדק) ואני חושב שהוא רוצה לתת לקהל תחושה שהוא מתאמץ להביא את הישראלים הכי טובים. אם על הדרך אפשר להחליש את מכבי בכלל טוב..

הוא כבר אמר באחד הראיונות אחרי ולנסיה שהוא רוצה לעשות שידרוג במצבת הישראלים לקראת שנה הבאה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יולי 06, 2017 2:11 pm 
Sophomore

אני עם מיקי.
בסיטואציה בהפועל קשה עד בלתי אפשרי להעריך מה יהיה גובה התקציב.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יולי 06, 2017 2:23 pm 
Junior

מיקי, מסכים איתך למעט הקטע הלא רציונלי. לדעתי הוא מאוד רציונלי. הוא מסתכל על הכל כהשקעה לטווח ארוך. ככל שיצליח לנטוע את הפועל ביותר לבבות, יעלה את הערך שלה. זה נכון בגזרת ההצלחות המקצועיות ונכון בנוגע לביקורת של הקהל על סגנון המשחק / מאמן ונכון בקשר לסוגיה הישראלית. לתחושתי אורי כל הזמן האם מה שהוא עושה כעת מחזק את הפועל י-ם 3-5 שנים קדימה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יולי 06, 2017 2:37 pm 
Junior

נביא בעירו כתב:
הבטחת לא להיות דמגוג, אבל כל ההשוואה הזו הרבה יותר מטשטשת את המציאות מאשר מבהירה אותה.

50% ממשחק הכדורסל קורה בהגנה. אתה אמנם קובע שאוחיון לא שומר יותר טוב מקולמן, סקוורר וזיו, אבל לא ברור לי על מה הקביעה הזו מבוססת. בשיאו, אוחיון הוא שומר ברמה גבוהה מאוד, שהראה שהוא מסוגל לעצור כמה מהגארדים הכי טובים ביבשת. מה מזה ראית מסקוור? נכון שהיתה לו עונה קצת פחות מרשימה גם באספקט הזה של המשחק, אבל זה קשור בעיקר בעובדה שהוא שיחק בקבוצה בקריסה מתמדת ובגילו, אני לא רואה סיבה לירידה דרמטית ביכולת. גם אחוזי הקליעה החלשים שהדגשת מתקזזים עם אחוזים מצויינים שהוא נתן העונה ביורוליג ועם עונות נוספות שבהן הוא קלע באחוזים לא רעים בכלל ואם רוצים באמת להבין מה ההבדלים בין השחקנים ברשימה, אז אפשר גם לנסות להשוות את החדירה שלו לזו של סקוורר ושולמן, או לניסיונות הנוגעים ללב של ניב ברקוביץ׳ לקלוע לייאפ בסדרה מול הפועל. ובכלל, אם יש משהו שהטבלה הזו מדגימה זה את קוצר היד של הסטטיסטיקה במקרים מסויימים, בטח כשמסתכלים על עונה בודדת. אתה באמת מאמין שאוחיון הוא הריבאונדר, או המוסר, הגרוע ברשימה?

בדיוק ההיפך. כל מה שאתה מתבסס עליו זו הילת העבר של אוחיון שמתנגשת לך עם המציאות. יחזקאל סקוורר הוא אחד הגארדים השומרים הכי טובים בליגה, ואת זה הוא הוכיח גם במצ'אפים מול יוגב אוחיון עצמו וחבריו בעונה האחרונה. יוגב אוחיון בעונה שעברה הוא שחקן שמאבד את תום מעיין בכל אחד על אחד. זיו וקולמן הם שני בולדוגים מכובדים ביותר. אתה מתאר את שיאו, אבל כבר שתי עונות שיוגב אוחיון לא שומר מרשים במיוחד, עם כמה תצוגות בולטות אך בודדות של הגנה. לא מקבל את זה שאתה טוען שההגנה שלו הייתה גרועה רק בגלל מה שהלך מסביבו בקבוצה, כי אישית באחד על אחד הוא שמר פחות טוב השנה, ולא קבוצתית.

לגבי אחוזי העונשין, זה לא הוגן לקזז אותם עם מסגרת אחרת כי אז אי אפשר להשוות לשחקנים האחרים. אולי אם הם גם היו משחקים ביורוליג האחוזים שלהם היו עולים?

לגבי הבדלי החדירה בינו לבין אילו של שולמן, זה אולי ישמע לך מצחיק, אבל אני חושב ששולמן חודר אפקטיבי ממנו (כלומר מסיים יותר טוב). אוחיון מרבה להחטיא ליאפים פנויים ואם יודעים לסגור לו את השמאל הוא מתקשה. סקוורר אולי חודר פחות טוב אבל זה בכל מקרה לא המשחק שלו, אז אם רוצים להשוות עושים את זה במקביל להבלטת האחוזים הטובים של סקוורר מבחוץ. אגב ברקוביץ', הוא חודר מצויין, אבל לא מסיים טוב. הוא יוצר לקבוצה שלו כל הזמן מחדירות והוצאות כדור.

לגבי הסיפא, אני הבאתי את הנתונים פה כשירות לציבור. זה שאוחיון היה בעונה האחרונה הריבאונדר והמוסר הגרוע ברשימה בליגת העל - לא אני אומר, ואין שום צורך לחוות דעה - אוחיון היא פחות נחוש בריבאונד ויצר פחות מידידיו לרשימה בעונה האחרונה. דווקא פה מדובר על נתונים דיי ברורים שמסתדרים יפה עם המציאות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יולי 06, 2017 2:40 pm 
מנהל פורום

מיקי לביא כתב:
זו מן אקסיומה, אבל למה לא להשאיר את פיטרסון בעצם? לכולם ברור מה מחפשים:
פרוורד זר שלרוב יעלה כמחליף, שיודע לקלוע מבחוץ ויכול לשחק לצד סנטר כמו האוול/אמארה.

לא יודע כמה פיטרסון מרוויח והאם שווה את הכסף אבל את מה שהוא עושה טוב הוא עושה באופן עקבי, הוא שחקן קבוצתי וחביב, המסדר עם האנשים והוא לא הרפתקה כמו זר אחרי שלך תדע איך יעלה מהספסל. למה הפועל ממהרים לחפש לו מחליף?

לא בטוח שהפורוורד יעלה מהספסל ביורוקאפ, מול קבוצות שמצופפות צבע, אליהו לא יעיל, גם לא יכול לנוע בלי הכדור וגם השמירה עליו תהיה אגרסיבית
בעיני הסטרץ' פור אחרי הרכז הוא העמדה שהייתי משקיע בה הכי הרבה כסף

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יולי 06, 2017 2:41 pm 
Sophomore

מאדים כתב:
מיקי, מסכים איתך למעט הקטע הלא רציונלי. לדעתי הוא מאוד רציונלי. הוא מסתכל על הכל כהשקעה לטווח ארוך. ככל שיצליח לנטוע את הפועל ביותר לבבות, יעלה את הערך שלה. זה נכון בגזרת ההצלחות המקצועיות ונכון בנוגע לביקורת של הקהל על סגנון המשחק / מאמן ונכון בקשר לסוגיה הישראלית. לתחושתי אורי כל הזמן האם מה שהוא עושה כעת מחזק את הפועל י-ם 3-5 שנים קדימה.

הכל טוב, אבל אני לא מכיר קבוצת כדורסל רווחית אחת באירופה. בקושי יש קבוצות שמסיימות בשוויון תקציבי (מכבי בשיא)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 1650 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26 ... 66  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: bill_tipesh, Google [Bot] ו 12 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: